Santrauka: Lukui nepatiks :D
Tema sukurta: 2021.02.26 20:15
2021.02.26 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Siesta
Siesta
Patyręs
Pamąstymui: ne šuo, ne katė, NE ŽIŪRKĖ :Q ar ją panašus graužikas, augintinis kuriam nereikėtų akvariumo su vandeniu ar terariumo su lempomis, šilumos reguliavimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.02.26 21:32 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
man atrodo auginti reikia tai ka nori auginti, o terariuma ne problema isigyti. su sunimis daug vargo, yra ir su kitais gyvunais vargo, bet jei tai tavo hobi, tai nera sunku.
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 15:59 Nauja žinutė

Siesta
Siesta
Patyręs
ech man rodos tuoj isigysiu tuos kur facebook reklamuoja automatinius judanti dulkiu siurbli ir pavadinsiu Siesta .nors galvoju apie šeškiuką, bet kyla daug abejonių, vėl sugryštu prie šuniuko, bet neišsirenku veislės (norisi vidutinio jau apsaugok nuo kišeninių ,)bet nereiklaus, baisiai žaismingo padaro , triušiuko? o ką su juo veikti? jis žaisti moka??? ar tik tupės narve ar trauksiu iš palovės
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 17:35 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
triusis idomus variantas, bet manau cia daugiau tiems kas vaiku turi, nes nuobodus jie pakankamai. manau tiusiukai geriau kur nors ukyje, arkliai karves, triusiai - visas komplektas
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 17:48 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Siesta rašė:

vėl sugryštu prie šuniuko,

na pas tave avatare pats graziausias suniukas koki teko matyti, neaisku kaip realybeje, bet tikrai fotogeniskiausias. ka cia rinktis ? daugiau.
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 18:01 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
mano hobyje, tai as daugiau eksperimentuoju ir mazai jame kazkokio svelnumo visokie virusai ir visokia velniava, kartais kai suprantu kad jau gyvybes issaugoti nepavyks, nusvyra rankos ir uzeina noras viska mesti. deja ne viskas yra aprasyta literaturoje. ir siaip, vistiek visi renkasi pagal savo charakteri. as asmeniskai negaliu pernest pitbuliu ar kaukazo aviganiu.
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 18:06 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Siesta rašė:
o ką su juo veikti? jis žaisti moka???

o tu moki ?
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 18:08 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Siesta rašė:

ech man rodos tuoj isigysiu tuos kur facebook reklamuoja automatinius judanti dulkiu siurbli ir pavadinsiu Siesta []

pirmyn dar geriau tuos pinigus perleisk man ir as isdalinsiu juos amzinai badaujantiems afrikos vaikams
Cituoti
Atsakyti
2021.02.27 20:34 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Siesta rašė:

Pamąstymui: ne šuo, ne katė, NE ŽIŪRKĖ :Q ar ją panašus graužikas, augintinis kuriam nereikėtų akvariumo su vandeniu ar terariumo su lempomis, šilumos reguliavimu.

Kas dar kitas galėtų būti,jei ne glušpetris lukas.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2021 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai