Tema sukurta: 2009.09.29 00:21
2009.09.29 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliuegle
egliuegle
Pradedantysis
Iš gydytojų nesąmoningai tikimės, kad jie rodys gerą pavyzdį. Bet pažįstu ir rūkančių gydytojų (juokauja, kad rūko tam, kad kitiems mažiau liktų). Kai teko konsultuotis dėl sergančios diabetu močiutės mitybos poliklinikoje, tai apie sveiką mitybą pasakojo didelį viršsvorį turinti sesutė. Nejučiomis tai kelia nepasitikėjimą.
Ar tikitės, kad gydytojai gyvens sveikiau negu mes gyvename? Ar jie yra pavyzdys? Ar nekreipiate į tai dėmesio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nesitikiu aš iš gydytojų jokio pavyzdžio.
Man blogai, einu pas gydytoją, jis man padeda, aš einu namo. Viskas. O ar jis rūko, ar geria, ar valgo mėsą, tai čia ne mano sušiktas reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
Jo, cia tas pats, kaip tiketis, kad psicologas, teikiantis kitiems zmonems konsultacijas, kaip isbristi is depresiju ir seimyniniu kriziu, savo zinias zugebes pritaikyti ir savo ameniniame gyvenime....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Čia panašu į tai, kai batsiuvys be batų, gydytojas su ligom, psichologas pats turi psichologinių problemų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 00:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
nu, bet toks gyvenimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na pavizdžio jie nerodo. Bet galbūt norėtų, tik va, kad gydytojais tapo tada, kai organizmas keitėsi, kai augo/krito svoris, kai pradėjo rūkyti ir tai tapo yda (dar prieš tampant gydytoju) ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 01:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
egliuegle rašė:

Iš gydytojų nesąmoningai tikimės, kad jie rodys gerą pavyzdį. Bet pažįstu ir rūkančių gydytojų (juokauja, kad rūko tam, kad kitiems mažiau liktų). Kai teko konsultuotis dėl sergančios diabetu močiutės mitybos poliklinikoje, tai apie sveiką mitybą pasakojo didelį viršsvorį turinti sesutė. Nejučiomis tai kelia nepasitikėjimą.

Ar tikitės, kad gydytojai gyvens sveikiau negu mes gyvename? Ar jie yra pavyzdys? Ar nekreipiate į tai dėmesio?


gydytojai irgi paprasti zmones- ir uzsiruko, ir buna isgeria, ir persivalgo, ir mankstos nedaro, ir neissimiega .. bet tikrai, sveikos gyvensenos gydytojai labiau kristu i akis su savo svorio problemom/zaling.iprociais nei seimos daktaras pvz kaip ir sporto klube treneriu butu storuliukas pustazandis kiltu man klausimu ir abejoniu, bet jei isitikinciau, kad padeda- tegu sau, ne mano reikalas. siaip ko labiau reiktu tiketis, tai kad jie gerai ismanytu savo darba, o ne spartietiskai gyventu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
nesitikiu jokio pavyzdžio iš gydytojų jie gali tik pasakyt kas ir kaip, o tada jau pats žmogus sprendžia: klausyti patarimo ar ne. akį traukianti išvaizda reikalinga parduoti prekę ar paslaugą. o čia kalba eina apie žmogaus sveikatą ir jau kiekvienas labiau į save turi žiūrėti, o ne į pavyzdį kokį.
gydytojai yra tokie patys žmonės. kai pamačiau pas vieną gydytoją cigarečių pakelį, tai nepasmerkiau ir nenusivyliau.. tik pagalvojau kad stiprias ir brangias rūko bet darbo kokybė tikrai nuo to nepablogėja.
o kalbant apie trenerius, sveikos gyvensenos gydytojus, tai jų pareiga yra gerai atrodyt, nes jie to moko kitus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Čia panašu į tai, kai batsiuvys be batų, gydytojas su ligom, psichologas pats turi psichologinių problemų


bet rimtai, batsiuviai dirba mazuose kioskeliuose ir vos uzsidirba ant batu, gyditojai kartais buna pastumeti ligu seimoi/pas save pasirinkt tai specialybei, psichologas - zmogus kuriam kazkada kilo pakankamai neaiskumu "psichikoi", kad pasirinktu tokia specialybe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Sheila rašė:
o kalbant apie trenerius, sveikos gyvensenos gydytojus, tai jų pareiga yra gerai atrodyt, nes jie to moko kitus


jo, koks tikslas klizmas statanciam daktarui ar seseliai atrodyt patraukliai, tai gali sukelt asociaciju paskui.. pofesionalus treneriai neatrodo ipac atletiski,jaunatviski ar grazus... bet tie "klubiniai" tai tikrai privalo atrodyt tokie kokiais gali padet klijentam tapt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
tas pats butu su pvz dietologu- jei jis pvz nutukes, tai?.. bent jau kiltu klausimas kodel pats nesinaudoja visom tom gerom ziniom, kurias kitiems perduoda
be to, nors farmacija yra didelis verslas, visgi man kazkaip mano sveikata neasociuojais su parduodamos perkamos prekes vartotoja nuo gydytojo isvaizdos nepriklausys ar jis daugiau zmoniu pagydys, o tie sporto klubu saldus berniukai turbut gali daugiau pritraukti klientu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
SmT rašė:

Sheila rašė:

o kalbant apie trenerius, sveikos gyvensenos gydytojus, tai jų pareiga yra gerai atrodyt, nes jie to moko kitus




jo, koks tikslas klizmas statanciam daktarui ar seseliai atrodyt patraukliai, tai gali sukelt asociaciju paskui.. pofesionalus treneriai neatrodo ipac atletiski,jaunatviski ar grazus... bet tie "klubiniai" tai tikrai privalo atrodyt tokie kokiais gali padet klijentam tapt...


oooo... asociacijos tik dabar pagalvojau (blush). bet jeigu kokios nepatrauklios klizmas darytų, tai irgi velnias gautųsi... aš tą sveiką gyvenseną labiau turėjau galvoje dietologus kokius.. ar panašiai o dėl trenerių tai Tavo teisybė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.29 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mūsų pediatras alkoholikas ir dar rūkantis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.22 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Kad virssvori turi gali del daugelio priezasciu tureti. Nebutinai, kad valgo daug riebaus maisto. Paveldejimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.09.15 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Fxx8 rašė:

as tai laukiu nesulaukiu kada vel galesiu atsiduoti i mielas ir sakyciau net siek tiek seksualias stomatologes rankas nors po paskutinio karto ji man vos puse zandikaulio nesulauze


Man buvo pasitaikiusi švelni moteris... Kartą sako „aš taip pavargau, norėčiau pamiegoti", atsigulė ant manęs kone visu ūgiu ir snaudžia )) Tarkim, buvo šiek tiek pažįstama. Visai miela, nebuvau prieš. Vėliau sužinojau, kad ką tik išsiskyrė su vyru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai