Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Grunlipp Muschel Vitaminų kapsulės N90

GRUNLIPP MUSCHEL Vitaminų kapsulės su žaliųjų midijų koncentratu ir žuvų taukais

Žaliųjų midijų koncentratas plius – puikus maistas sąnariams
1847 mg sąnarius maitinančių medžiagų, 1 dienos dozė, skirta 30 dienų

Sudedamosios dalys:
Žaliųjų midijų kapsulės PLUS: midijų koncentratas (37.3 %), D-gliukozamino kompleksas (27.2 %)(iš moliuskų), chondroitino sulfatas (16.5 %), želatina, vitaminas C, skiriančioji medžiaga: riebalų rūgščių mono- ir digliceridai, vitaminas E, vitaminas B6, vitaminas B12, folio rūgštis.

Žuvų taukų koncentrato kapsulės: žuvų taukų koncentratas (69.8 %), želatina, drėkinamoji medžiaga: glicerolis, vanduo, vitaminas E, antioksidantas: tokoferolis.

Kaip vartoti. Rekomendacijos
Gerti po 3 kapsules per dieną (= dienos dozė: 1 žalia žuvų taukų koncentrato kapsulės ir 2 žaliųjų midijų koncentrato kapsulės), kapsules užsigerti trupučiu vandens. Kapsules galima išgerti per vieną ar kelis kartus. Kad maisto papildų poveikis būtų optimalus, vitaminų kapsules su žaliųjų midijų koncentratu PLUS reikia vartoti kelis mėnesius.

Mažas sparnelis:
Žaliųjų midijų koncentratas
Vitaminų kapsulės su žaliųjų midijų koncentratu ir žuvų taukais
vidinis apskritimas: 11 sąnarius maitinančių medžiagų
išorinis apskritimas: Omega-3 EPA, Omega-3 DHA, gliukozaminas, chondroitinas

Maisto papildas sąnarių maitinimui ir metabolizmui pagerinti su vitaminais, Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų koncentratu plius polinesočiosiomis omega-3 riebalų rūgštimis (eikozapenteno rūgštimi - EPA) bei dokozahekseno rūgštimi (DHA), gliukozaminu ir chondroitinu.

Vitaminų kapsules su žaliųjų midijų koncentratu PLIUS rekomenduojama vartoti, kai yra sustingę sąnariai (ypač vyresniems asmenims, bei sunkiai fiziškai dirbantiems ar sportuojantiems asmenims). Esamas maitinančių medžiagų derinys padeda išsaugoti sąnarių sveikatą ir funkciją.

Vitaminų kapsulėse su žaliųjų midijų koncentratu PLIUS nėra laktozės ir gliuteno.

Turinys:
90 kapsulių = 90,2 g
(30 žuvųt taukų koncentrato kapsulių + 60 žaliųjų midijų plius kapsulių)

Galima vartoti iki/L.: žr. užrašą ant pakuotės

Įsidėmėkite
Vitaminų kapsulės su žaliųjų midijų koncentratu PLUS - tai maisto papildas, sudarytas iš natūralių komponentų. Dėl to gali šiek tiek skirtis įvairių jo kapsulių spalva, ir tai yra visiškai normalu - produkto kokybė nuo to nenukenčia.

Laikyti vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.
Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.
Maisto papildų vartojimas nepanaikina būtinybės subalansuotai maitintis.

Specialios vitaminų kapsulių su žaliųjų midijų koncentratu PLUS savybės

1 Vitaminai:
Svarbios sąnarius "maitinančios" medžiagos.

1 Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų koncentratas:
Be kitų svarbių sudedamųjų dalių, jo sudėtyje yra gliukozaminogliukanų (GAG). Šie aminosacharidų junginiai - pagrindinė sąnarinių kremzlių sudedamoji dalis, be to, jie skatina sąnarių skysčio formavimąsi. O sąnarių skystis labai svarbus sąnariams normaliai veikti.

plius

2 polinesočiosios omega-3 riebalų rūgštys:
Eikozapenteno rūgštis (EPA), dokozahekseno rūgštis (DHA) bei kitos omega-3 riebalų rūgštys.

Jūsų maiste esančių riebalų, taukų ir aliejų kokybę apsprendžia juose esančių riebalų rūgščių kiekiai. Nepageidaujamų sočiųjų riebalų rūgščių daugiausia mėsoje, dešroje, kiaušiniuose ir svieste. Tuo tarpu žmogaus sveikatai ypač svarbios polinesočiosios riebalų rūgštys, pirmiausia omega-6 bei omega-3 riebalų rūgštys. Šiuolaikiniuose maisto produktuose omega-6 riebalų rūgščių pakanka su kaupu, tačiau svarbių omega-3 riebalų rūgščių trūksta. Šakankamas kiekis omega-3 riebalų rūgščių (pvz., eikozapenteno rūgšties (EPA) bei dokozahekseno rūgšties (DHA) yra tik jūros žuvyje bei jūros gėrybėse. Jūrų žuvų taukuose ypač daug polinesočiųjų omega-3 riebalų rūgščių. O dėl savo žinomo teigiamo poveikio sąnariams omega-3 riebalų rūgštys da ugiausia vartojamos sąnarių sveikatai išsaugoti.

3 Gliukozaminas
Vitaminų kapsulėse su žaliųjų midijų koncentratu PLUS yra gliukozamino. Gliukozaminas skatina gliukozaminoglikano (GAG) gamybą žmogaus oranizme. GAG sąnarių skysčio pavidalu padeda išsaugoti sąnarių sveikatą. Kuo daugiau gliukozamino yra, tuo daugiau gali susidaryti gliukozaminoglikanų ir sąnarinio skysčio. Šitaip gliukozaminas padeda išsaugoti sąnarinių kremzlių elastingumą ir tvirtumą.

4 Chondroitinas
Chondroitinas - dar viena svarbi sąnarių sveikatą užtikrinanti medžiaga Jis užtikrina sąnarių struktūra, jo dėka absorbuojamas vanduo, gerėja maitinimas maisto medžiagomis.

Vitaminų kapsulės su žaliųjų midijų koncentratu PLIUS svarbios sveikų sąnarių mitybai užtikrinti. Šis produktas gali skatinti sąnarinės kremzlės bei sąnarinio skysčio formavimąsi, jis prisideda prie sąnarių sveikatos užtikrinimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai