Santrauka: ..maisto paipildai, vitaminai.. organizmo stiprinimas ir valymas is vidaus... ar nori kas placiau apie tai isgirsti?
Tema sukurta: 2009.01.20 13:46
1 2 Toliau Paskutinis
2009.01.20 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasike
rasike
Patyręs
.. Sveiki, visai neseniai atradau GNLD firma, kuri pasirodo prekiauja naturaliai moksliskai pagamintais maisto papildais,taip pat namu ukiui reikalingomis priemonemis (milteliais, minkstikliais, sveitikliais). Jei kas esat bande ar norite pabandyti, padiskutuokime sia tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.20 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimonaslt
Laimonaslt
Naujokas
nereik man tu reklamu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.20 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
rasike rašė:

.. Sveiki, visai neseniai atradau GNLD firma, kuri pasirodo prekiauja naturaliai moksliskai pagamintais maisto papildais, namu ukiui reikalingomis priemonemis (milteliais, minkstikliais, sveitikliais). Jei kas esat bande ar norite pabandyti, padiskutuokime sia tema


Kaip įmanoma natūraliai moksliškai pagamint? Juolab šveitiklius, miltelius.. Neatrodo labai natūralu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.20 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Manau,jų natūralumas tik reklamos triukas.Visos priemonės,jei jos gerai veikia,būna daugiau ar mažiau chemizuotos.Žinoma,čia mano nuomonė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.20 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasike
rasike
Patyręs
..kiekvienas mes turime savo nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.20 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
belekokie nauji produktai (nesvarbu ar tai papildai, ar šikpoperis, ar skalbimo milteliai) yra kuriami tam, kad būtų parduoti ir duotų pelną. o tas natūralumas tik dar vienas rinkodaros "kabliukas", kuriuo tikimąsi užkabinti daugiau pirkėjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.28 06:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasike
rasike
Patyręs
..cia nera "naturalumas" vien tik kompanijos kabliukas, kad kuo daugiau pirktu...tikrai zinau, kam padejo pagerinti savo sveikata
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.06 06:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasike
rasike
Patyręs
.nera norinciu savo organizma apsaugoti nuo ligu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.18 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katangelas
katangelas
Naujokas
Labai gerai žinau GNLD produktus. Prieš metus rytais keldavausi iš lovos tik todėl, kad žinojau, kad taip reikia... Nenoriu plačiai pasakoti su kokiomis ligomis buvau susidūrusi ir kokios buvo pasekmės po operacijų ir kitokių gydymo būdų... Nesakau, kad vos pavartojus šios kompanijos maisto papildų, tuojau pat galima išsigydyti nuo visų ligų, bet šiandien aš jau gyvenu pilnavertį gyvenimą, dirbu, šypsausi ir svarbiausia noriu gyventi.... Apie valymo priemones net nekalbu, nes tikrai žinau, kad naudoju saugius produktus ir šitų priemonių ir skalbimo miltelių jau niekada nesiruošiu keisti į bet kokius kitus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vikirame
vikirame
Naujokas
Išbandžiau ir aš GNLD produktus. Patiko ir pasirašiau - kodėl turėčiau pirkti su antkainiu? Bandžiau Amway skalbimo miltelius ir labai nusivyliau - visiškai nieko neskalbia. O eiliniai milteliai iš parduotuvės - neišsiskalauja, alergizuoja - užkniso visai. Pažįstama davė pasibandyti GNLD skalbimo miltelius - skalbia gerai ir issiskalauna normaliai, ir nealergizuoja. Indų ploviklis praskiestas su vandeniu santykiu 1:5 tirštesnis ir putoja labiau, nei Amwayaus Dish drops praskiestas 1:3. Maisto papildų dar nebandžiau, bet paskaičius aprašymą - sudomino. Jeigu norit ir jūs paskaitykit apie juos puslapyje http://gnld-vilnius.blogspot.com/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.29 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RockStar
RockStar
Naujokas
Shiaip tikrai geri produktai, ishbandyti kaip sakoma. Mes tai http://www.medshop.lt perkam, tai kaledom nuolaidu kupona gavom, jei kam reikia tai kupono kodas "kaledos2009", -10% nuolaida duoda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.24 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vikirame
vikirame
Naujokas
Pasikeitė svetainės adresas - užsukite, pasiskaitinėkite http://gauseja.weebly.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.24 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


happymenas
happymenas
Naujokas
Tiems kas vertina GNLD: Tėvo dienos proga akcija -10% visai produkcijai:
www.sveikasesu.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.20 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lindaugas
Lindaugas
Pradedantysis
Sveiki

Kas supranta tinklinio marketingo versla ir tu kompaniju produktus, neapsirinka ir nenores ju iskeist i tradicines prekybos produktus.
Ne vien GNLD.
gal zinote Amway kompanija??
Pasirodo... tai viena pirmaujanciu kompaniju pagal pardavimus pagal apyvarta milijardine.
galit pasidometi placiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ukininkaite
ukininkaite
Naujokas
taip amway milteliai tikrai nieko neskalbia skalbiniai atrodo siaubingai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brisius
brisius
Naujokas
forever living firmos gera produkcija. gamina jie iš alavijo.ypač bičių produktai ir alavijų sulčių gėrimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.13 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lina3333
lina3333
Naujokas
Sveiki. Pies pora menesiu visa seima pradejome vartoti GNLD produktus. Tai produktai is naturaliu vaisiu ir darzoviu. Yra ir keletas vitaminu ir mineralu. Tai yra koncentruotos maisto medziagos, pagamintos pritaikant patentuotas formules. Dar kol kas vartojame palyginti neseniai, bet siokiu tokiu geru rezultatu jau yra Jau labai daug geru atsiliepimu apie juos per toki trumpa laika girdejau. Taigi jei kam reikia kokios pagalbos ar paciu produktu, gyvenu Telsiuose. Visiems mielai padesiu Rasykit el. pastu LINA.STEPON@GMAIL.COM
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.19 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DAnGeL
DAnGeL
Naujokas
Labas rytas, esu susitvarkiusi daug problemų su Tiens produktais, ne tik aš bet ir mano šeima, jei kam reikia konsultacijos, visada galite kreiptis Kalbu konkrečiai apie papildus. giedraityte.sandra@yahoo.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.12 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spyglius1
Spyglius1
Naujokas
Nemažai gerų vaistinių produktų ir preparatų galima įsigyti internetinėje vaistinėje efarma.lt. Be to, siuntinius pristato Vilniuje už dyką, jei perkama už daugiau nei 100 Lt http://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/cool.gif
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.05 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karole7
karole7
Pradedantysis
Sveiki, šių vitaminų natūralumas tikrai nėra reklaminis triukas. :)Vartojau šiuos vitaminus ir man jie labai patiko. Jaučiausi gerai, nesirgau jokiomis ligomis. Jie yra visiškai natūralūs, be jokios chemijos, tas man labiausiai patinka. Aš juos jau kurį laiką vartoju, o perku visada tik čia http://www.sveikataisgamtos.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai