Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Glisodin kapsulės N60

Apsauga nuo laisvųjų radikalų!

Sudėtis:
Maisto papildas GLISODIN® – vienintelė geriama augalinio antioksidanto superoksido dismutazės forma, kurią efektyviai įsisavina organizmas.

Aprašymas:
GLISODIN® apsaugo kūną nuo laisvųjų radikalų, kurie organizme gali atsirasti dėl tokių žalingų aplinkos veiksnių kaip tabako dūmai, užterštumas, saulės spindulių poveikis ir kt. Saugodamas organizmą nuo laisvųjų radikalų, GLISODIN® padeda mūsų kūnui ir odai ilgiau išlikti sveikiems ir jaunatviškiems. GLISODIN® padės Jums atrodyti ir jaustis jaunais!

Melionai auginami 4000 metų, tačiau viena ypatinga rūšis – raukšlėtasis melionas (Cucumis melo L.) ilgiau nei kitos rūšys išlieka šviežias. Taip yra dėl to, kad ši rūšis turi aštuonis kartus daugiau antioksidanto superoksido dismutazės (SOD). SOD yra senėjimą stabdantis fermentas, kuris naikina laisvuosius radikalus ir apsaugo mus nuo aplinkoje esančios taršos. Jis padeda mums išlaikyti sveiką kūną, odą ir jaunatviškai atrodyti.

Mokslininkai atrado būdą, kaip iš melionų išgauti superoksido dismutazę ir kaip ją apsaugoti nuo skrandžio rūgšties. Taip gimė GLISODIN® - vienintelis augalinis produktas turintis antioksidanto SOD, kurį gali pasisavinti kūnas. Pastaba produkto neturėtų vartoti asmenys alergiški kviečių baltymui gliuteinui.

Vartojimas:
Rekomenduojama suaugusiųjų dozė: 2 kapsulės per dieną, geriau su pusryčiais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai