Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Formoline L112 tabletės N48

Informacinis lapelis

Formoline L112

Prieš vartodami Formoline L112 atidžiai perskaitykite informacinį lapelį.

SUDĖTIS
Veiklioji medžiaga: vėžiagyvių kiauto D-gliukozamino ir N-acetil-D-gliukozamino beta-1,4-polimeras, L112 specifikacija. Pagalbinės medžiagos: augalinė celiuliozė, vitaminas C, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga vyno rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, magnio stearatas (augalinės kilmės).
Papildoma informacija: preparate nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų, dažiklių, želatinos, gliuteno, pieno cukraus, pieno baltymų ir cholesterolio.

Tinka vartoti diabetikams (medicinos priemonė neturi energinės vertės), Formoline L112 yra natūralus produktas.
Preparato spalva ir skonis gali keistis, tačiau tai nedaro poveikio jo veiksmingumui.

VEIKIMAS

Riebalus sugeriantis Formoline L112 padeda gydant antsvorį turinčius ligonius, kontroliuojant kūno svorį, mažinant cholesterolio ir MTL koncentraciją kraujyje. Vartojimas Antsvoriui mažinti vartokite 2 tabletes du kartus per dieną prieš valgant maistą, kuriame yra riebalų. Svoriui palaikyti vartokite po 1 tabletę du kartus per dieną. Negalima didinti rekomenduojamos 2 tablečių du kartus per dieną dozės.

Siekiant, kad poveikis būtų geriausias ir tabletės j skrandį patektų geriau, Formoline L112 tabletes reikia užsigerti dideliu (mažiausiai 250 ml) vandens kiekiu. Kadangi Formoline L112 yra augalinių skaidulų, reikia kiekvieną dieną išgerti mažiausiai 2-3 litrus skysčių. Kad į organizmą patektų reikiamų medžiagų, būtina, kad į jį patektų riebaluose tirpstančių vitaminų A, D, E ir K, ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių. Todėl patariama Formoline L112 vartoti tik 2 kartus per dieną su pagrindiniu maistu.

Rekomenduojama, kad trečdalį maisto sudarytų visaverčiai aliejai ir multivitaminų preparatai, kurie teikia organizmui riebaluose tirpstančių vitaminų bei nepakeičiamųjų riebalų rūgščių. Multivitaminų preparatai gali patenkinti vitaminų poreikį. Kad vartojant Formoline L112 svoris mažėtų geriausiai, patariama laikytis subalansuotos mitybos: valgyti nekaloringą ir neriebų maistą. Vartojimo trukmė Formoline L112 tinka vartoti ilgai.

Veikimo mechanizmas
Sumažina kalorijų kiekį iš maistinių riebalų. Veiklioji preparato medžiaga yra skaidulinė substancija poligliukozaminas (L112), kurio gebėjimas prisijungti labai daug riebalų yra ypač didelis. Ši medžiaga yra natūralus produktas, kuris virškinimo trakte iš maisto absorbuoja labai daug riebalų, todėl jų įsisavinimas iš žarnų į organizmą sumažėja. Svarbiausios Formoline L112 medžiagos nesuvirškinamos, jos jungiasi su riebalais ir kartu su jais natūraliu keliu pašalinamos iš organizmo. Be to, nesuvirškintos ir išbrinkusios augalinės skaidulos sukelia sotumo pojūtį. Formoline L112 daro poveikį antsvoriui, kuris atsiranda dėl riebaus maisto, pvz., riebios mėsos, dešros, sviesto, traškučių, riešutų arba ledų. Saldžių patiekalų ar limonado nesuriša. Taigi, tos medžiagos yra kalorijų šaltinis ir metabolizuojamos mūsų organizme.

Vartojant formoline L112, gali pasireikšti papildomas teigiamas poveikis padidėjusiam cholesteroliui ir MTL kiekiui kraujyje. DTL (gerojo cholesterolio) kiekis padidėja, o padidėjęs trigliceridų kiekis gali sumažėti.

KONTRAINDIKACIJOS

Jei yra ilgalaikis virškinimo sistemos sutrikimas (obstipacija, t.y. vidurių užkietėjimas), būklė po žarnų operacijos, metabolizmo sutrikimas, vartojama hormonų preparatų (pvz., geriamųjų kontraceptikų) ar žarnų funkciją veikiančių vaistų. Prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju.

- Nevartoti formoline L112, jei esate linkę į alergiją ar alergiškas vėžiagyviams bei kitoms sudėtinėms priemonės medžiagoms.
- Nevartoti formoline L112, jei svoris yra per mažas, (KMI < 18,5).
- Vaikams ir paaugliams vartoti galima tik tuomet, jeigu tai leidžia gydytojas. Netinkamas vartoti kūdikiams arba jaunesniems kaip 3 metų vaikams. Senyvi (80 metų ir vyresni) žmonės reguliuoti kūno svorį gali tik pasitarę su gydytoju.
- Dėl preparatų, mažinančių cholesterolio ir MTL kiekį kraujyje vartojimo, būtina pasitarti su gydytoju.

Vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu
Žindymo ir nėštumo laikotarpiu antsvorį reguliuoti galima tik medikui atidžiai prižiūrint, kadangi tam tikras riebalų kiekis yra reikalingas vaisiaus vystymuisi ir pieno gamybai.

Vartojimo ribojimai
Prieš kardinaliai keičiant mitybos principus, patariama pasitarti su gydytoju. Gerti riebaluose tirpstančių medikamentų (pvz., geriamųjų kontraceptikų) ar vitaminų tuo pat metu su Formoline L112 negalima. Tarp šių preparatų vartojimo reikia daryti ne mažesnę kaip 4 valandų pertrauką. Ilgai vartojant medikamentus, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Formoline L112 turėtų būti nutrauktas vartoti pasireiškus užsitęsusiam vidurių užkietėjimui. Būtina pasitarti su gydytoju.

Galimas šalutinis poveikis ir sąveika
Dėl didelės poligliukozamino (L112) riebalų surišimo gebos gali būti prisijungti visi riebalai ir j juos panašios medžiagos, įskaitant vitaminą A arba steroidus (pastarųjų vartojama kaip geriamųjų kontraceptikų arba menopauzės simptomams reguliuoti), Formoline L112 gali silpninti riebaluose tirpstančių (lipofilinių) medžiagų veiksmingumą. Todėl būtina, kad tarp Formoline L112, mineralinių medžiagų arba vitaminų vartojimo būtų mažiausiai 4 valandų pertrauka.

Dėl riebalų susilaikymo žarnyne ir vartojant mažai skysčių, kai kuriais atvejais, laikinai išmatos gali pasikeisti, gali atsirasti virškinimo problemų (vidurių užkietėjimas, vidurių pūtimas, atsirasti "pilnumo" jausmas). Dėl šių priežasčių gali trumpam padidėti svoris. Jei pavartojama didesnė negu rekomenduojama Formoline L112 dozė, didesnio veiksmingumo nepasiekiama, tačiau gali pasunkėti obstipacija.

Alerginės reakcijos sudėtinėms preparato dalims pasitaiko labai retai.

Simptomai, kurie gali pasireikšti pavieniais atvejais: silpnumas, vėmimas, pykinimas, odos bėrimas, tinimas, niežulys, prakaitavimas, jautrumas, drebulys, galvos svaigimas, galvos skausmas. Tačiau apskritai Formoline L112 pasižymi kaip itin gerai toleruojamas preparatas.

Vartojimo pagrindai
Sėkmingas ir ilgalaikis svorio numetimas reikalauja atkalumo ir laiko, nes netekti svorio neįmanoma per naktį. Apskritai antsvoris yra mažinamas laipsniškai per vienerius metus. Kad žmogus netektų 1 kg kūno riebalų, organizmas turi sudeginti maždaug 7000 ir daugiau kilokalorijų arba jų gauti mažiau negu gavo iki šiol. Toks energijos kiekis yra, pvz., 778 gramuose grynų riebalų.

Sėkmingas svorio metimas bus pasiektas tik sumažinus kalorijų kiekį ir padidinus fizinį aktyvumą, Formoline L112 padeda numesti daugiau svorio. Žmonių, turinčių antsvorį, svorio mažinimo programa turi būti tokia: sveikas, neriebus (60 - 80 g per parą) maistas (žr. rekomendacijas), fizinis aktyvumas ir formoline L112.

Dėl ypač didelio sugebėjimo sujungti maistinius riebalus, L112 sumažina kalorijų įsisavinimą ir taip veikia mažinant kūno svorį. Pakeisti mitybos įpročiai ir Formoline L112 vartojimas kartu skatina ir motyvaciją.

Svorio metimo programa
Riebalų suvartojimų per para, kiekis

Mažai riebalų turinti mityba* 40 g
Sumažintas riebalų kiekis maiste 60-80g
Moterims 76g
Vyrams 100g

Vidutiniškas riebalų suvartojimas (maiste riebalų daug) 120 g ar daugiau
Svorio mažinimas nevartojant L112 (mažai riebalų turinti mityba)* 40 g

Svorio mažinimas vartojant L112 (sumažintas riebalų kiekis maiste) 60 - 80 g *Mitybos specialistų rekomendacijos norint mažinti svorį

Jeigu laikomasi mažai riebalų turinčios dietos (ne daugiau nei 40 g per parą), tai svorio metimas bus labai veiksmingas ir nevartojant jokių maistinius riebalus adsorbuojančių preparatų. Tačiau daugeliui žmonių yra labai sunku staigiai pereiti nuo labai riebaus maisto (per parą suvartojančių 120 g ar daugiau riebalų) prie neriebaus maisto ir paprastai dėl šios priežasties toks būdas nepavyksta.

Vartojant formoline L112, tai padaryti įmanoma net be streso ir radikalių dietų - tik suderinus riebalų kiekį. Jei laikomasi dažnų ir ilgalaikių dietų, organizmui reikia tam tikrų vitaminų bei mineralinių medžiagų: vitamino C, B grupės vitaminų, geležies, kalcio, jodo ir fluoro.

Laikantis dietų patariama vartoti kitų preparatų, kuriuose yra vitaminų ir mineralinių medžiagų. Numetus svorio, rekomenduojama vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną su pagrindiniu maistu. Tam, kad išlaikytumėte pasiektą pageidaujamą kūno svorį, negalite vėl grįžti prie ankstesnio nesveiko maitinimosi būdo.

Pastaba apie produkto kokybę Formoline L112 yra sertifikuotas pagal ES Tarybos direktyvą.
Pagaminimo šalyje registruota ir sertifikuota medicinos priemonė pagal registracijos numerį DE/CA66/ Certmedica/001. Dar iki gaminimo veikliųjų ir pagalbinių medžiagų kokybė ir efektyvumas yra griežtai tikrinami.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie produkto vartojimą ir apie sveiką lieknėjimą, aplankykite mūsų internetu puslapį. www.formoline.lt

Atsargumo priemonės
Nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.
Laikyti kambario temperatūroje.
Pagaminta Vokietijoje.

Teksto peržiūros data: 2007 m. kovo mėn.
Gamintojas: cerbmedica International GmbH
Platintojas Lietuvoje: UAB BERREN Trinapolio g. 9E, 08337 Vilnius D-63801 Kleinostheim, Saalackerstr. 8
Produktas: formoline L112
Pakuotės dydis: 48 tabletės
Šios medicinos priemonės galima įsigyti vaistinėse be recepto.
Formoline L112 sumažina kalorijų kiekį, gaunamą iš maistinių riebalų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai