Tema sukurta: 2009.02.04 00:40
Pirmas Atgal 1 2
2013.03.01 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Majufeja
Majufeja
Naujokas
Nuo siandien isigali bankroto istatymas Lietuvoje, spaudoje apie tai nei snipst. Nelabai, matyt, lietuvos zurnalistai nori, kad lietuviai bankrutuotu ir atsikratytu juos slegianciu nastu. beje, paskaicius istatyma, tai matosi, kad lietuvoje bankrutuoti mazai sansu. Esu skaicius ir macius, kad viska imanoma padaryti Uk. Per daug trumpesni laika (LT iki 5 m., o UK per 1 m.) Gal jus zinot ka daugiaus? kur galima butu rasti info?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.14 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guarana
Guarana
Naujokas
Visiška tiesa, pas mus sistema kažkokia sugedusi, neįmanoma greitai atlikti to proceso. Dėl šios priežasties fizinis bankrotas ir yra populiaresnis UK ar net Latvijoj, nes ten viskas greičiau įvyksta. Esu mačius net tokių variantų, kai priskirtas administratorius tiesiog nepateikė teismui plano, o žmogus jau buvo pradėjęs mokėt pinigus kreditoriams. Kažkoks balaganas, ypač kai savarankiškai bandoma užsiimt bankrotu. Išvis geriausia profesionalo paslaugom naudotis, nes patars bent ką daryti ir kaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.09 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Komelis
Komelis
Naujokas
Aš tai manau, kad viskas tvarkoje Lietuvoje, bent jau šiomis dienomis, su fizinio asmens bankrotu. Lyginant su užsieniu, tai yra ir pigiau padaryti ir įstatymai yra kiek lengviau suprantami gimtoje šalyje ir nėra visų kitų užsienyje kylančių problemų. Jei kam įdomu, tai galite šioje svetainėje https://www.stipruszmogus.lt/ plačiau paskaityti apie viską: procesus, pasėkmes, procedūras, pliusus ir minusus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai