Santrauka: Pasidalinkite ir susiraskite bendraminciu :D
Tema sukurta: 2019.09.05 11:24
2019.09.05 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Tommy6
Tommy6
Naujokas
Kiekvienas turi vienokiu ar kitokiu fetisu manau ir noretusi kartais kad jie butu igyvendinti. Pirmai maniau kurti tema tik apie save bet dabar pagalvojau kd ir kiti gali pasidalinti savo fetisais jeigu to negali taip paprastai padaryti artimoje aplinkoje. Taigi as gal pradesiu.

Gyvenu Vilniuje, man 26, vyras, susizadejes su moterim taigi ne gejus ir ne bi problema tame kad man patinka moteriska avalyne, noretusi susipazint su mergina kuri i tai ziuretu visiskai normaliai ir suprastu kad batai yra tik batai. Neturiu visiskai jokio noro eit i lauka su tais batais kad visi mane pamatytu ar dalyvauti kokiuose kors paraduose, kartais net jauciu geda apie tai galvodamas. Noteciau tiesiog galet su ta mergina laisvai apie tai kabet, kad ji nesislykstetu mane pamacius su tais batais, gal kartais ir nupirktu kokia pora

Taip pat esu siek tiek looneris

Jei yra norinciu pabendrauti apie visa tai, rasykit prasau pm. Tie kas nori kabinetis del to kad rasau su klaidom tai atsiprasau, rasau is telefono ir skubu nes reikia ruostis i darba ir siek tiek veluoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.05 15:53 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
kad susizadejes su moterimi tai dar nereiskia kad ne gejus, daug geju yra vede kad nusleptu savo gejiskuma ir turi vaiku. taip kad drasiai imk i rankas geju veliava ir dalyvauk geju paraduose, nestabdyk saves. tik labai stiprus zmones prisipazista kad jie yra gejai. o siaip dauguma vienisiu nera gejai, ju tiesiog merginos nepasirinko del zemo lytinio pajegumo.
as uz neriniuotus moteriskus triusikus ir sesiolikmetes
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 19:04 Nauja žinutė

Tommy6
Tommy6
Naujokas
Na nezinau, atvirai pasakysiu, jokiu problemu del pajegumo as neturiu ir turiu normalu lytini gyvenima ir kaip ir viskas tvarkoj ir neisivaizduoju saves su vyru tik kad siaip tolerantiskas beveik viskam esu
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 19:04 Nauja žinutė

Tommy6
Tommy6
Naujokas
Na nezinau, atvirai pasakysiu, jokiu problemu del pajegumo as neturiu ir turiu normalu lytini gyvenima ir kaip ir viskas tvarkoj ir neisivaizduoju saves su vyru tik kad siaip tolerantiskas beveik viskam esu
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 19:44 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pradedantysis
Tolerancija beveik viskam...Panašu į savo nuomonės neturėjimą beveik niekur.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 20:00 Nauja žinutė

Tommy6
Tommy6
Naujokas
Nesutinku, manau netinkamai suvoki tolerancijos savoka. Arba as neteisingai. Pagal mane tolerancija kai tarkim tu zinai kad yra kazkokie kitokie kaip tu, bet tai tau nesukelia kazkokio sleikstulio, noro ta zmogu nudet, vadint issigimeliu ar panasiai. Zinoma, as nepritariu pvz geju santuokom nes tai priestarauja mano asmeniniams isitikinimams bet tai nereisikia kad eiciau protestuot pries visa tai ar issizadeciau savo vaiko jei jis toks butu ir sugalvotu vesti.. patikek, as turiu nuomone savo bet tai nereisikia kad turiu imti ir mojuoti su ja pries veida visiem
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 20:50 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pradedantysis
Teisingai darai,nemojuodamas.Nes,atseit demokratinėse valstybėse,tie,kas drįsta mojuoti,greitai užčiaupiami.Ypač,jei pareikši savo nuomonę apie gėjus.
Bet,ne vien gėjai Lietuvoje...
Yra daug dalykų,kuriuos visi mato,visi kalba tarp savęs,bet visi tolerantiškai tyli.
Esu labai netolerantiška,bet nieko nereiškiu,kad galėčiau ką nors pakeist.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 21:28 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Brazilijoje kazkokio miesto meras susituoke su krokodile (gyvunu), tai kad gejai tuokiasi, tai koks mano reikalas.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.05 21:47 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pradedantysis
fxx8-tai visai skirtingi dalykai.Papročiai,tradicijos atsiradę iš prietarų.Niekas tos santuokos ir nelaiko rimtu dalyku-tik spektakliu.
Gėjai-mažuma,pradėjusi diktuoti daugumai.Tai,kokia čia demokratija...Be to plaunamos smegenys nuo vaikystės.Tikrai,jeigu ateitų mano anūkas,ir papasakotų,kad "kažkoks dėdė jį paauglystėje perorientavo",tutbūt,pasakyčiau,kad laikytųsi per atstumą.O tokį "geradarį dėdę",pastaikius progai.........(tegul jį uždarytų,-ten būtų saugesnis).Būtų truputis kraujo,pašalinant šiek tiek svorio.Juk,ir taip be lyties,bet nebeturėtų su kuo kitiems ateitį gadinti.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.06 07:43 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Šviesoje rašė:

fxx8-tai visai skirtingi dalykai.Papročiai,tradicijos atsiradę iš prietarų.Niekas tos santuokos ir nelaiko rimtu dalyku-tik spektakliu.

vieni laiko, kiti - nelaiko. cia priklauso nuo zmogaus. nebent krokodilas gali pasakyti kad ta santuoka spektaklis, nes negalejo rinktis, tuo tarpu meras galejo rinktis. jei ne, tai krokodilas/-e turejo pasakyti NE ar pakraipyti galva ar dar kazka. bet, ceremonija ivyko, vadinasi krokodilas/-e nepriestaravo teketi uz zmogaus.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.06 08:09 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Šviesoje rašė:

Gėjai-mažuma,pradėjusi diktuoti daugumai.Tai,kokia čia demokratija...

visose demokratinese salyse vyksta geju paradai. be to, jei jie "diktuotu", tai viskas matomai butu lytinio organo formos ? tarkim, masinos, sviesoforai, kedes, stalai ir t.t. bet to nera. kodel dauguma lietuviu isvaziave i senos demokratijos salis staiga tampa gejais ? o gi todel kad ten ginamos ju teises. be to ten tuose geju paraduose dalyvauja ne tik tos orientacijos atstovai, bet ir paprasti vietiniai gyventojai. ten tokios tradicijos.
as aplamai galvoju kad Lietuvoje gejai turetu reikalauti teises net ne siaip tuoktis, o tuoktis baznycioje. nes siuo metu pagal mane grubiai pazeidziamos ju teises. cia nera klausimas ar kazkam tai patinka/nepatinka. kazkam gal irgi nepatinka vede kunigai baznyciose, bet realybe yra tokia.
Cituoti
Atsakyti
2019.09.06 10:48 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pradedantysis
Visai nenustebčiau,jeigu asirastų ir šviesoforai.Perėja jau atsirado.Kelių eismo taisyklės yra labai apibrėžtas dalykas,nes nuo jų laikymosi priklauso žmonių saugumas.O jeigu kiekvienas užsimanęs pagal savo įsitikinimus pradėtų reikalauti visur tokia vizualia pastovia reklama savo pažiūras skleisti-gatvės mirgėtų nuo visokių terlionių.Bet,visiems kitiems nebus leista,o gėjams leido.Motyvuodami,kad esant būtinybei,galimas atskiras žymėjimas.Išeitų,kad čia ir buvo "mirtina būtinybė"?Be perėjos jie mirtų,ar kaip???O vairuotojai,netikėtai išvydę,kažkokį dar nematytą,nežinia ką reiškiantį žymėjimą,gali ir pasimesti,tokiu būdu sukeldami avarinę situaciją.
Tai akivaizdus pavyzdys,kaip mažuma pradėjo diktuoti daugumai.
Pas mus tuose maskaraduose irgi dalyvauja gyventojai.Jiem labai įdomu pamatyti visokį darkymąsi.Nes,ten,kur nesidarkoma-ką ten pamatysi,reiškia ir nėra reikalo eiti ten,kur neįdomu.
Krivickas,pabandė surengti alternatyvų renginį.Gavosi šnipštas.Kam įdomu eiti su šeima pabūti aikštėje.Va,jeigu ten būtų privežę alkoholio,dar kokių pramogų-ar tik iš ano parado nebūtų žiūrovai persimetę į šį.
Bažnyčioje besituokiantys žmonės ruošiasi kurti šeimą.Šeima-vyras,moteris,vaikai(nebent,kam nors nesigauna jų turėti)Tai kokia šeima,jei iš anksto žinoma,kad vaikų nebus.Visiškai užtenka to popieriaus,kurį gaus,kad išsręstų paveldėjimo klausimus.
Gėjai dabar,kaip kokie genialūs vunderkindai,tinka tiesiog bet kuriam darbui.Darbdavys neišdrįs jų nepriimti,nors ir netinka pagal kvalifikaciją.Nepriimtasis pradės klykti iki pat Strasbūro,kad buvo diskriminuojamas.Ir laimės.O,kadangi,ši mažuma pasižymi dar ir ypatingu įžulumu-prastesnio darbo jie nenorės.
Dar noriu paklausti "teisių gynėjų'-žmogus,pasirinkęs abejotiną malonumą vietoj galimybės turėti vaikų-ar jis turi teisę jų gvieštis įsivaikinant?Juk,pats pasirinko.
Tegul apsisprendžia,kas svarbiausia.Mano manymu,jiems svarbiausia gausinti savo gratas.O tų,kurių niekas neapgins-negi gaila.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai