Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
eye Q skystis vanilės skonio 200ml EQUAZEN

EquazenTM eye qTM liquid
Maisto papildas
200 ml

EquazenTM eye qTM skystis, vanilės skonio, omega-3 jūros žuvų taukai ir omega-6 nakvišų aliejus

Viename arbatiniame šaukštelyje (5 ml) yra: Kiekis RPN*

Žuvų taukai, 736 mg -
iš kurių:
Eikozapentaeno rūgšties (EPR) 186 mg
Dokozaheksaeno rūgšties (DHR) 58 mg
Nakvišų aliejus, 184 mg -
iš kurio:
Gama linoleno rūgšties (GLR) 20 mg
Natūralus Vitaminas E 10,8 mg 90 %

Sudėtis: saulėgrąžų aliejus, žuvų taukai, nakvišų aliejus, vanilės kvapioji medžiaga, vitaminas E
Vartojimas: gerti vieną arbatinį šaukštelį per dieną su maistu. Vartojant pirmą kartą, gerti po tris arbatinius šaukštelius per dieną su maistu 12 savaičių, vėliau po vieną arbatinį šaukštelį per dieną.
Prieš vartojimą suplakti.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Buteliuką atidarius laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 3 mėnesius.
Sušalęs skystis gali būti drumstas.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Grynasis kiekis 200 ml

Riebalai iš natūralių šaltinių

eye qTM linija - tai unikalūs produktai, su kuriais į organizmą patenka specifinių riebalų rūgščių, reikalingų akių ir smegenų veiklai. Pagrindinės ilgos grandinės riebalų rūgštys EPR, DHR ir GLR gali būti svarbios susikaupimui bei sveikam smegenų vystymuisi palaikyti, todėl kartais organizmas minėtų medžiagų turi gauti papildomai. Su eye qTM linijos produktais šios ypač svarbios maistinės medžiagos patenka saugia ir patogia forma.

eye qTM produktuose naudojami tik natūralūs riebalai. Kiekviena žuvų taukų serija tiriama nepriklausomoje laboratorijoje, kad įsitikintume, jog produktai visiškai atitinka griežčiausius Europos Sąjungos bei Pasaulio sveikatos organizacijos reikalavimus dėl dioksinų, PCB, sunkiųjų metalų, pesticidų ir kitokių teršalų. Tik švariausi jūros žuvų taukai bei augaliniai aliejai gali užtikrinti didžiausią veiksmingumą ir į tai atsižvelgiama pasirenkant šaltinius bei gaminant produktus.
Riebalų rūgščių svarba
Maždaug 30% akių ir smegenų audinių susideda iš ilgos grandinės riebalų rūgščių. Organizmas gamina jas iš kitokių būtinų riebalų, kurie į organizmą gali patekti tik su maistu. Vadinasi, jei Jūsų maiste trūksta tokių riebalų rūgščių pirmtakų, organizme negalės susidaryti specifinės riebalų rūgštys, gyvybiškai būtinos optimaliai akių ir smegenų veiklai.

Mums svarbios yra trys riebalų rūgštys. Dokozaheksaeno rūgštis (DHA) yra ypač svarbi ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu susidarant smegenų struktūroms bei vykstant nuolatiniam tų struktūrų atkūrimui. Gama linoleno rūgštis (GLR) metabolito arachidono rūgšties forma irgi yra svarbi struktūrinėms medžiagoms, dalyvauja normalioje nervų sistemos veikloje, ypač mokymosi ir atminties procesuose. Eikozapentaeno rūgšties (EPR) svarba yra daugiau funkcinė: ji bet kuriuo metu yra labai svarbi akių ir smegenų veiklai, ypač vykstant signalo perdavimui tarp ląstelių.

Tyrimo metu įrodyta, kad šios riebalų rūgštys gali turėti specifinę svarbą regėjimui, koordinacijai, gebėjimui mokytis, atsiminti ir susikaupti.

Su aukščiausios kokybės jūros žuvų taukais ir augaliniais aliejais į organizmą pateks specifinių riebalų rūgščių, padedančių palaikyti optimalią smegenų ir akių veiklą.

Informacija vartotojui pateikta tinklalapyje www.equazen.com.

Gamintojas:
Vifor Pharma (Potters) Ltd.

Platintojas Lietuvoje:
UAB Norameda, Meistrų 8a, Vilnius LT 02189,
tel. + 370 5 2306499.

Equazen TM
Riebalai visoms amžiaus grupėms

eye qTM chews. Žemuogių skonio kramtomosios kapsulės, kuriose yra omega-3 žuvų taukų ir omega-6 natūralaus nakvišų aliejaus. Tinka vartoti vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems.

eye qTM baby. Farmacinius reikalavimus atitinkantys jūros žuvų taukai, kuriuose yra daug DHR, ir natūralus nakvišų aliejus lengvai atsukamose kapsulėse, kurių turinį galima išspausti į bet kokį maistą, produktą ar gėrimą. Tinka 6 mėnesių - 2 metų vaikams.

Mumomega TM
Struktūrinės riebalų rūgštys, vartojamos prieš nėštumą, nėštumo metu bei po jo.
Farmacinius reikalavimus atitinkantys omega-3 žuvų taukai, kuriuose yra daug DHR, ir natūralus nakvišų aliejus patogiomis kartą per dieną vartojamomis kapsulėmis.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai