Tema sukurta: 2017.03.29 19:09
2017.03.29 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puffon
Puffon
Naujokas
Sveiki. Esu devintokas ir prieš kelis mėnesius pradėjau planuoti savo ateitį ir domėtis būsimais egzaminais bei universitetais į kuriuos planuoju įstoti po kelių metų. Nerimauju dėl egzaminų, kurie bus kitais metais. Ar jie sunkūs? Ar ilgai reikia ruoštis? Anksčiau mano vidurkiai buvo labai geri, bet nuo 7 klasės pradėjo kristi, nes pradėjau žaisti PC žaidimus.. 9 klasės 1-ame pusmetyje mano bendras vidurkis buvo 8,08.. Matematika vos 6,41.. Šiuo metu mano bendras vidurkis 8,96. Matematikos vidurkis pakilo iki 8-9, nes suvokiau, kad šis dalykas yra labai svarbus. Taip pat esu dėkingas matematikos mokytojai, kuri ilgai skatino mane mokytis matematikos. Kitų dalykų vidurkiai irgi neblogai išskyrus fiziką. Labai nesuprantu fizikos, bet vidurkis šiuo metu nėra labai blogas - 7~. Motyvacijos mokytis turiu daug, bet ne visada pasiseka.. Kaip manot, ar pavyks egzaminus išlaikyti su gerais rezultatais ar net pagyrimu? Gal jau laikėt egzaminus? Kaip sekėsi? Pasidalinkit savo patirtimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
10 klases isvis juokai,jeigu normaliai balu islaikai eilini kontrolini,tai pagal sunkuma bus kazkas panasaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puffon
Puffon
Naujokas
O egzamine būna 9 ir 10 klasės kursas ar ir dar žemesnių klasių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.29 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Puffon rašė:

O egzamine būna 9 ir 10 klasės kursas ar ir dar žemesnių klasių?


Egzaminas ir yra egzaminas, o ne kontrolinis, nes jame yra tikrinamas visas praeitas kursas, iki egzamino laikymo.

Ir tiesa, kai pasižiūriu atgal - mokykliniai egzaminai yra juokų darbas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.30 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Puffon negi taip sunku pasigooglinus susirast praitu metu egzaminus? kad ir cia:

http://www.ematematikas.lt/forumas/10-klases-matematikos-egzaminas-2015-t9450.html

pasprendes suprasi kad cia juoks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.30 07:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puffon
Puffon
Naujokas
Perėjau nemažai egzaminų, bet daugelio užduočių nesupratau xD Reikės prisiminti praeitus kursus. Dar nemažai išmoksiu 10 klasėje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai