Santrauka: prašvinkusios pėdos
Tema sukurta: 2008.02.28 12:10
1 2 Toliau Paskutinis
2008.02.28 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziundze
dziundze
Pradedantysis
Kodėl kai kurių vyru pėdos taip dvokia?kodėl taip prakaituoja?kodėl ta smarvė vienų didesnė o kitu mazesnė.ta smarvė vemt vercia.praeina noras myletis kai jis nusiauna batus.ka daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.28 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Brrrr...... nevalyvumas cia yra. Jei naturalios odos batai(keiciamis kas zezona ar du), kojos plaunamos bent karta par diena, kas diena keiciamos kojnes tokiu problemu neturetu buti. Ziauru......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.28 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziundze
dziundze
Pradedantysis
tikrai kad ziauru smarve gali ir is koju isverst
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.28 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dar prisidėsiu prie Skuunos posto- naudoti priemones nuo prakaitavimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.28 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Originally posted by: Skuuna

Brrrr...... nevalyvumas cia yra. Jei naturalios odos batai(keiciamis kas zezona ar du), kojos plaunamos bent karta par diena, kas diena keiciamos kojnes tokiu problemu neturetu buti. Ziauru......


Nepadeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.28 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
jeigu prisivalgai česnakų tai ne tik iš burnos trenkia tuo kvapu. ir prakaitas tada tokio žiauraus kvapo būna
vis dėlto pagrindinė priežastis yra nenatūralios odos batai ir higienos nesilaikymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DijaDi
DijaDi
Pradedantysis
visu kojos prakaituoja praust reik dazniau,mano irgi prakaituoja tepu kremu ir tada ne taip prakaituoja ir ne taip dvokia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
Originally posted by: pustauodege

Kodėl kai kurių vyru pėdos taip dvokia?kodėl taip prakaituoja?kodėl ta smarvė vienų didesnė o kitu mazesnė.ta smarvė vemt vercia.praeina noras myletis kai jis nusiauna batus.ka daryt?


1. seip tai yra problema, kuria siais laikais tikrai labai paprastai imanoma spresti...
tiems kuriu kojos tikrai labai prakaituoja visu pirma neturetu pirkti ne odiniu batu.. sintetiniu kojiniu.. ir zinoma laikytis ivairiu higienos reikalavimu ..
beje dabar yra ir specialus dezodorantai batams... akmeneliai kojoms, kremai ir pan. (ir jau kas be ko vanduo ) zdz priemoniu tikrai begales..
2. taigi manau, kad jei vyro kojos dvokia... jis yra baisus nevala..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
apskritai prausiuos kiekviena miela diena pareinu is mokyklos nusiplaunu kojas na ir taip toliau,bet mano kojos lbj intensyviai prakaituoja tai ir plaunu daznai bet yra toks tepaliukas deo kontrol rusiskas yra visose vaistinese pirkt kainuoja 5 lt ir tikrai lbj padeda kvapas malonus juo issitepi ir jis traukia prakaito liaukas lbj geras rekomenduoju dbr tokios problemos kaip koju kvapas neturiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


R85Budr
R85Budr
Pradedantysis
tai kai mylites batu lai nenusimauna... nesmirdesDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.01 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
Kazkada ir mano vyras turejo problema del koju kvapo. Isbandem ivairias priemones, bet nepadejo. Budavo, nusiperka naujus (odinius) batus, ryte apsiauna, aisku pries tai nusiploves kojas ir su svariom kojinem, o vakare kvapas jauciasi uz penkiu metru kai nusiauna.Karta nusprendziau supirkti visas naujas kojines, kad butu 100% medvilnes. Bet man kojiniu pardaveja dave puiku patarima. Ji patare niekada nepirkti kojiniu su poliamidu, kadangi butent jis sukelia koju prakaitavima ir kvapa. Dabar visada perku tik tokias kojines, kuriose nera sios medziagos. Bet nebutinai 100% medvilnes. Ir galiu pasidziaugti, kad mano vyro kojos daugiau nebesmirda!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.08 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Misteeq66
Misteeq66
Naujokas
man anksciau irgi prakaitavo ir smirdejo kojos.Bandziau krema ''deo'',bet jis padeda tik porai dienu.Kazkada mamos drauge patare pamirkyt kojas tokioje voneleje: i karsta vandeni reikia supjaustyti apelsina su zievele,ir pritarkuoti ukinio muilo. Laikyti kojas,kol vanduo atshals. Ir man tas padejo dar buna tokie boro milteliai.Reikia issiplauti kojas,gerai nusausinti,priberti tu milteliu ant koju ir uzsideti medvilnines kojines.siaip geriau ta daryti nakciai.
Sie du budai man tikrai padejo dabar galiu nesioti bet kokius batus ^^
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anukaite
anukaite
Naujokas
man padejo irgi "deo"kremas,juo gali tepti kiekviena diena nusiplovus kojas,tik reikia tepti po nedaug,nes jeigu daugiau patepi pradeda luptis oda tarp pirstu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na, pas kai kuriuos vyrukus tas kojų dvokas tiesiog patologinis. Reikia kelis kart per diena mirkyt kokiam kalio permanganato tirpale.

Man šiuo atžvilgiu gerai - reikia turbūt kokių 3-5 dienų žygio su prastais batais ir negalėjimu plautis kojų, kad dvokt pradėtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
Pabandykit Teimurovo pastą. Ją galima įsigyt vaistinėse, kuriose gamina tepalus. Nuplautas sausas pėdas ir tarpupirščius ištept nedideliu kieku to tepalo. Kelis kartus kas antrą dieną, o po to kada jau vėl pradeda jaustis prakaito kvapas. Bent mano vyras vėliau naudoja kartą į savaitę. Kvapo jokio, nors prieš tai smirdėjo net trošku būdavo. Nepamiršti išvalyt batų, kad nesmirdėtų. Kas naudoja - nesiskundžia. Bent pas mus nedidelio indelio kaina 7-8 Lt. Užtenka palygint ilgam.
O tie dezikai, tai trumpalaikis poveikis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.22 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrecija123
lukrecija123
Pradedantysis
Yra toks tepalas kojoms su rozmarinais. Tikrai sumažina prakaitavimą ir nuima tą aštų kvapą. Čia yra tikrai didelė problema, kuri gali užklupti net ir higienos besilaikantį asmenį. Tiesiog vienų žmonių kūnas linkęs į stiprų prakaitavimą, o kitų ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.24 07:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
prakaituotoms kojoms yra skalbimo mašina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.09.10 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egis171
Egis171
Naujokas
Miegok su tuo kur mažiau smirda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.09.12 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Išsigydykit grybelį ir nedvoks!
Medikai teigia, gybelis gyvena pas kas 3-5 žmogų, tik dažnai prausiantis beveik nepastebimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.09.12 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Prakaituoto tai niekas neišgydys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai