Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Darbman

Įmonės kodas: 302332762
PVM kodas: LT100005205811
Adresas: Laisvės pr. 60-1203, LT-05120 Vilnius
Telefonas: +370 5 2460580
Mobilus: +370 604 28567
Faksas: +370 5 2460580
El. pašto adresas: info@jobcenter.lt
Tinklapis: http://www.jobcenter.lt

Veiklos sritys
Darbo paieška, įdarbinimas

Įmonės aprašymas:
?UAB„DARBMAN“ - Lietuvoje registruota įdarbinimo agentūra, užsiimanti įvairių grandžių personalo įdarbinimu Norvegijoje.

UAB "DARBMAN", įmonės kodas 300690248. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - Lietuvos piliečių ir nuolat gyvenančių Lietuvoje asmenų įdarbinimas Norvegijoje. Kitos veiklos sritys - privačių bei verslo kontaktų paieška tiek Norvegijoje, tiek Lietuvoje, šių kontaktų palaikymas, darbo projektų planavimas ir vykdymas bendradarbiaujant su kitomis Lietuvos ir Baltijos šalių įmonėmis, o taip pat personalo atranka Lietuvoje ir jo paruošimas darbui Norvegijoje.

Mūsų klientai - Lietuvos Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys surasti darbą arba užmegzti ryšius Norvegijoje. Vidutiniškai per metus mes įdarbiname 150 asmenų. Tad nuo įmonės veiklos pradžios jau padėjome įsidarbinti beveik 600 asmenų.

UAB “DARBMAN” sėkmingai bendradarbiauja ir su Lietuvos darbo birža bei teritorinėmis darbo biržomis, Tarptautine migracijos organizacija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kitomis valstybinėmis organizacijomis. Mūsų įmonėje dirba iniciatyvūs, patyrę specialistai, kurie kruopščiai parengia visų kandidatų duomenis, atrenka kandidatus, užtikrindami optimalų darbdavio ir darbuotojo parinkimą.

Visas UAB "DARBMAN" dėmesys nuo pat įmonės įkūrimo yra suteiktas išimtinai į Norvegijos verslo ir darbo rinką. Mes turime ilgametę darbo Norvegijoje patirtį, didžiuojamės puikiai savo darbą išmanančiais Norvegijos ir Lietuvos darbuotojais bei patikimais partneriais, todėl potencialiems investuotojams bei darbdaviams siūlome efektyvų bendradarbiavimą.

UAB "DARBMAN" biuras Lietuvoje yra pasirengęs tinkamai paruošti savo klientus būsimajam darbui Norvegijoje. Mūsų pareiga nuo pat pirmosios bendradarbiavimo dienos tampa ne tik reikalingų dokumentų paruošimas bei mūsų klientų tarptautinė registracija, bet ir kalbų mokymas, vertimai, palankiausios kelionės planavimas ir kiti su darbu užsienyje susiję kasdieniai rūpesčiai. Mes rūpinamės savo klientais ne tik Lietuvoje, bet ir jiems išvykus į užsienį. Užtikrinant pastovų, abipusį pasitikėjimą bei tolesnių kontaktų tarp įmonės ir klientų palaikymą, "DARBMAN" informacijos centras Norvegijoje nuolat bendrauja su savo klientais ir visuomet stengiasi jiems padėti įvairiose darbo bei gyvenimo situacijose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai