Tema sukurta: 2009.08.31 01:02
1 2 Toliau Paskutinis
2009.08.31 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

kankanas
kankanas
Naujokas
Ar kas nors dirbate namuose? Kaip sekasi dirbti ten, kur ir gyvenate? Ar pavyksta produktyviai dirbti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 01:12 Nauja žinutė

Ignut
Ignut
Pradedantysis
Na, nedirbu, ir aplamai manau, kad dar kurį laiką išvis man neteks dirbti normalaus darbo, tačiau darbo namuose nenorėčiau. Man namai skirti poilsiui, atsipalaidavimui. O dirbti... Galbūt per daug monotonijos būtų? Nežinau net, bet tai tikrai būtų ne man. Dirbant, norisi jaustis kad dirbi.
Nors iš kitos pusės, tai visai neblogai - kai turi prižiūrėti mažametį vaiką, ar kitus kurie savim nepasirūpins.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 01:19 Nauja žinutė

ihmantas
ihmantas
Naujokas
dirbti namie yra gerai finansiniu poziuriu,atkrinta vazinejimo i darba islaidos,biuru ar ofiso nuoma iprotis uzbegti pietaut i kavine,galima pigiai namie neskubant issivirt kavos ir pasidaryti iprasta sumustini,kita vertus reikia stiprios valios laiku atsikelti o nedrybsoti iki pietu ir vengti visokiu reikaliuku,ai nubegsiu pas drauga,drauge nieko neatsitiks del pusvalandzio
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 01:30 Nauja žinutė

Ignut
Ignut
Pradedantysis
Finansiniu požiūriu tai taip, bet man, kaip nemėgstančiai per didelės vienatvės, labiau patiktų eit/važiuot į darbą, visgi tenai gali ir paplepėt su bendradarbiais, ir atsiduot darbui. O namie - arba labai vienišas, arba aplink zuja žmonės, kurie dirbti tikrai trukdytų
O šiaip, tas maistas, kurį ihmantas pavadino įprastu - t.y. sumuštiniai ir visą kita nėra labai sveika, jau geriau šiek tiek paplušėt ir pasigamint ką nors gerensio
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 01:57 Nauja žinutė

waidis
waidis
Patyręs
teko dirbti namuose, lituodavau mikroschemas, tai istikro labai gerai, gali sau issimiegoti, pats esi sau virsininkas. beto gali ir "islekti" kur jei reikalas yra, nereik galvot ka sefas pagalvos
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 02:40 Nauja žinutė

ihmantas
ihmantas
Naujokas
Ignut rašė:

Finansiniu požiūriu tai taip, bet man, kaip nemėgstančiai per didelės vienatvės, labiau patiktų eit/važiuot į darbą, visgi tenai gali ir paplepėt su bendradarbiais, ir atsiduot darbui. O namie - arba labai vienišas, arba aplink zuja žmonės, kurie dirbti tikrai trukdytų

O šiaip, tas maistas, kurį ihmantas pavadino įprastu - t.y. sumuštiniai ir visą kita nėra labai sveika, jau geriau šiek tiek paplušėt ir pasigamint ką nors gerensio

na as tik kaip pavyzdi pasakiau sumustiniai kas i galva atejo aisku galima pasigaminti kazka sveiko
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 08:47 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nenorėčiau dirbt namie. Vis dėl to bendradarbiai, klientai ir tt aš pasiilgčiau bendravimo, o ir namie sėdėt išvien vėžį įvarytų.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 08:52 Nauja žinutė

DELETEME
DELETEME
Pažengęs
Pagal darbo pobūdį čia gali būti, man pvz. darbas ofise, bet kai kada iš namų per remotą reikia padirbti, tai aš mieliau dirbčiau ofise. O ir namie pilna pagundų: filmą kokį pažiūrėti, teliką įsijungti, į parda nulėkti ar šiaip ką nors nuveikti. Kita vertus jeigu sugebi atsiriboti nuo pašalinių dalykų - tai gali būti labai produktyvus darbas, nes gali labiau įsijausti ir niekas netrukdo.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 10:10 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gerai tuo, kad niekas nežiūri "iš viršaus", nekontroliuoja, bet iš kitos pusės tai gali pernelyg atsipalaiduoti, nepadaryti darbų laiku, išderinti organizmo dienos režimą.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 10:10 Nauja žinutė

mystic
mystic
Meistras
Ignut rašė:

pritariu,mano darbas pagrinde namuose...,tai visi mineti minusai,daug valios,ir dar bet kas atvaziuoja ,nes zino tave ras,antra jie vaziuoja kai jie turi laisvo laiko,na ir sunku isprasyti,arba reikia buti bjauriam,nes zmones nevisada supratingi..,sugaisus laika ,stengiesi atsirevansuoti,bet jau po darbo valandu,taigi kencia poilsis ..susipina su darbo laiku.labai noreciau darbo kai darbo valandos konkrecios..,konkrecioje vietoje...nuejei...padirbai isejei ir uzmirsai...
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 10:39 Nauja žinutė

MrP
MrP
Pradedantysis
Yra daug pliusu ir minusu.
Pliusai: kad nereik niekur eit, gali miegot kiek nori, gali pasidaryt valgyt, isgert kavos ir tai nekainuos daug nes viska darysiesi namuose.

Minusai: ta pati aplinka, jei yra seimai tai ji tik trukdys, labai daug esminiu trukdziu, kaip televizorius, nebaigti darbai namie, ir t.t.

Taip kad reik relaiai pagalvot pries dirbant.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 10:43 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Paprasčiausias faktorius vien pats ėjimas į darbą, tu žinai jog kažką veiki, o sėdėdamas namie tu tiesiog pradėtum vegetuot nes namai tau taptų ne poilsiu, o darbu.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 10:47 Nauja žinutė

ontrep
ontrep
Pradedantysis
keletą metų jau dirbu namuose ir tikriausia būtų sunku įprast skubėt į darbą, kad nevėluot , visada turėjau tokią problemą šiaip galiu pasakyt, kad dirbti galima normaliai kai gyveni vienas, įpranti padaryt viską laiku , bet gyvent darbe ar dirbt nauose yra ne kas , geriau eit į darbą , bet laisvu grafiku
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 14:33 Nauja žinutė

deadless
deadless
Pradedantysis
labai norėčiau susirasti tokį darbą. Įžvelgiu labai didelį pliusą jei esi studentas ar moskleivis, tai lengviau galima derinti mokslus ir darbą, nes kažkur į darbovietę einant kiekvieną kart prieš kolį šefas tikrai neišleis, o dirbant namie galima pasidaryt laisva dienelę. Arba jei darbas ne toks, kad šiandien pasako, ryt jau turi būt gatava, tai galima tarkim kelių dienų darbą per vieną dieną pasėdėt padaryt ir kitas turėt laisvas.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 16:05 Nauja žinutė

Rasska
Rasska
Pradedantysis
Kadangi kol kas neturiu jokio darbo, tai labai įdomu, ką namie dirbat.
Na, aš įsivaizduoju buhalteriją galima tvarkyti, siūti, gal kirpti...
O ką dar įdomaus?..
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 16:09 Nauja žinutė

VTomukas
VTomukas
Meistras
Programuoti? Remontuoti bet ką.
Cituoti
Atsakyti
2009.08.31 18:37 Nauja žinutė

Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Knygas verst namie galima. Norėčiau
Cituoti
Atsakyti
2009.12.21 08:47 Nauja žinutė

juodaskatinas
juodaskatinas
Pradedantysis
neidomu
Cituoti
Atsakyti
2009.12.21 08:57 Nauja žinutė

ZanaDark
ZanaDark
Pradedantysis
Nenoreciau dirbt namuose, isproteciau, darbe vistiek bendrauji su zmonem, kita aplinka.
Cituoti
Atsakyti
2010.05.08 15:04 Nauja žinutė

gytis234
gytis234
Naujokas
Dirbant namuose nasumas yra mazesnis nei kokiame ofise. Sakau is savo patirties.

Darbas Vilniuje
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai