Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2012.10.02 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Žmogaus fizinių bei protinių gebėjimų naudojimas ekonominėms gėrybėms gaminti. Tai žmonių visuomeniškai naudinga (suderinus asmeninius ir visuomeninius interesus) veikla, kurioje jie tarpusavyje santykiauja gamindami ekonomines vertybes.
Darbas – pirmoji ir svarbiausioji žmogaus egzistavimo ir jo tobulėjimo sąlyga.
Darbo procesas apima:

Tikslingą žmogaus veiklą - darbu siekiama sukurti produktus arba paslaugas
Darbo subjektą - į ką nukreiptas darbas
Darbo priemones, kurias naudodamas žmogus veikia darbo objektą, jį keičia.

Atskirai galima išskirti darbą namuose (namudinį darbą) ir darbą ne visą darbo laiką. Darbas namuose yra ypatinga darbo organizavimo forma, padedanti įsitraukti į visuomeninę gamybą ir racionaliai panaudoti darbo jėgą siekiant plėsti prekių gamybą ir paslaugų teikimą. Darbas namuose sudaro palankias sąlygas įsidarbinti gyventojams, kurie dėl šeimyninių aplinkybių, sveikatos būklės arba kitų priežasčių negali dirbti tiesiogiai įmonėje ar kitoje organizacijoje ir todėl dirba namuose. Taip pat darbas namuose gali būti siejamas su įmonės siekiu effektyviau panaudoti savo personalą, suteikti jiems lankstumo, kaip motivacinę priemonę, bei įmonės ekonominiais tikslais siekient sumažinti nuomos ir kitas darbo vietos išlaidas. 
Darbas nevisą darbo laiką – tai savanoriška nuolatinio užimtumo forma pagrindinėje darbovietėje, kai darbdaviui ir darbuotojui susitarus darbo laikas sutrumpinamas ir darbo užmokestis priklauso nuo faktiškai dirbto laiko arba pagamintos produkcijos (paslaugos) kiekio ir kokybės.
Lietuvoje ne visa darbo diena negali būti trumpesnė už pusę darbo dienos, o ne visa darbo savaitė negali būti trumpesnė už tris dienas per savaitę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.31 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


odeta53
odeta53
Naujokas
Siulau darba neisejus is namu http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=1060619
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai