Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
D-Pearls (natūralus vitaminas D) 20mcg kaps.N80

Informacija vartotojui

D-Pearls
Natūralus vitaminas D

Pavadinimas
D-Pearls
Maisto papildas

Bendroji informacija
Vitaminas D daugiau negu kitos maistingosios medžiagos teigiamai veikia žmogaus sveikatą. Daugeliu tyrimų įrodyta vitamino D įtaka palaikant sveiką širdies ir kaujagyslių sistemą, sveikus kaulus ir gerą imuninės sistemos veiklą. Tai, kad vitamino D receptorių yra beveik visuose žmogaus audiniuose, rodo šios maistingosios medžiagos įvairiapusišką vaidmenį žmogaus sveikatai ir gerai savijautai.

Pagrindiniai su maistu gaunamo vitamino D šaltiniai yra riebi žuvis, soja ir pieno produktai. Vitamino D taip pat gaminasi odoje veikiant saulės spinduliams. Ultravioletinių spindulių 10-15 minučių poveikis (30-40% odos paviršiaus) patenkina vitamino D paros poreikį. Šiaurinės Europos dalies, kur saulės spindulių mažai, gyventojų odoje gali pasigaminti nepakankamai vitamino D. Tuomet naudinga vartoti maisto papildus, pavyzdžiui, D-Pearls, kurių kiekvienoje kapsulėje yra 20 mikrogramų biologiškai aktyvaus vitamino D3.

Kokybė
Vitaminas D tirpsta riebaluose, todėl D-Pearls sudėtyje esantis vitaminas D3 yra ištirpintas šaltai spaustame alyvuogių aliejuje ir išleidžiamas želatino kapsulėmis (perlais). Tokia sudėtis užtikrina geresnį biologinį įsisavinimą. Kiekvienoje kapsulėje yra 20 mikrogramų biologiškai aktyvaus vitamino D3.

Vartojimas
Gerti po1 kapsulę per parą ne vasaros sezonu ar mažai būnant saulėje. Nuryti visą kapsulę ar tik jos turinį (malonaus alyvuogių aliejaus skonio).

Saugumas
Šiaurės Amerikoje ir Europoje nustatyta didžiausia toleruojama vitamino D paros riba yra 50 mikrogramų (2000 tarptautinių vienetų). Ši didžiausia riba apibūdinama kaip didžiausias suvartojamas maistingosios medžiagos kiekis, nesukeliantis šalutinio poveikio.

Saulės poveikis ir vitaminas D
Nors saulė yra svarbi vitamino D sintezei, tačiau patariama saugotis saulės spindulių ir radiacinės spinduliuotės dėl galimo kancerogeninio ultravioletinių spindulių poveikio. Tačiau vnį kremą nuo saulės, kartu slopinama vitamino D sintezė odoje.

Kiek ilgai galima vartoti D-Pearls?
Tai priklauso nuo gaunamo saulės spindulių kiekio. Kritulių sezonu, žiemą ir pavasarį rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per parą. Jei vasarą vengiate būti saulėje ar vartojate apsauginį kremą nuo saulės (didesnis kaip 7-8 SPF slopina vitamino D sintezę odoje), jums reikia vartoti vitaminą D pagal pakuotėje pateiktas rekomendacijas. Pateiktų vartojimo rekomendacijų turi laikytis ir pagyvenę žmonės.

Ar kartu su D-Pearls galima vartoti ir kitus maisto papildus?
D-Pearls gali būti vartojamas su kitais Bio serijos maisto papildais.

Preparato forma
Skaidrios, apvalios (9 mm skersmens), minkštos želatino kapsulės, užpildytos alyvuogių aliejumi.

Veiklioji medžiaga
Vienoje kapsulėje yra 20 μg vitamino D3.

Atsargumo priemonės
Sergantiesiems kepenų ar inkstų ligomis skiriama kalcitriolio vietoj vitamino D3 (cholekalciferolio).

Nėštumas ir žindymas
Nėščios moterys ir žindyvės gali vartoti D-Pearls.

Sunkūs šalutiniai reiškiniai
Nenustatyti.

Gamintojas
Pharma Nord ApS, Tinglykke 4-6, DK-6500 Vojens, Danija.

Įgaliotasis atstovas Pharma Nord SIA atstovybė, Geležinio Vilko 18A, LT- 08104 Vilnius. Tel. 8 (5) 212 22 90

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai