Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Citromunal (greipfrutų sėklų ekstraktas) 50ml

Citromunal
Greipfrutų sėklų ekstrakto 33% tirpalas
Preparatas skirtas vidiniam vartojimui flakone su lašeliniu dozatoriumi (50 ml ≈1300 lašų).
Skystis yra silpno kvapo ir kartaus skonio.
Citromunal sudėtyje yra tik augalinės kilmės sudėtinės dalys. 100 ml skysto preparato yra glikozidų, 19,37 g bioflavonoidų (kvercetino, hesperidino, naringino ir kt.) ir 1000 mg vitamino C. Sudėtyje nėra spirito ir cheminių medžiagų.

Greipfrutų sėklų ekstraktas turi didžiulį poveikį bakterijoms, virusams, grybeliams, reguliuoja imunitetą, turi ne tik hipoalerginių savybių, bet ir sumažina alerginę reakciją įvairiems produktams, vaistams ir kt., nesukelia disbakteriozės bei padeda sunaikinti grybelius.

Dėl unikalių priešbakterinių savybių greipfrutų sėklų ekstraktas yra puiki profilaktikos priemonė nuo peršalimo, gripo, apsinuodijus maistu, neleidžia daugintis grybeliams ir parazitams virškinimo organuose. Išvalydamas kūną nuo patogenų ir padėdamas geriau įsisavinti vitaminą C, greipfrutų ekstraktas skatina natūralų organizmo atsparumą. Gripo epidemijos metu ir/ar vykstant į vietoves, kuriose galimas dizenterijos ir viduriavimo pavojus, būtina 1-2 kartus per dieną išgerti 5-10 ekstrakto lašų, įlašinus juos į stiklinę vandens ar sulčių.

Norintiems laiku išvalyti organizmą nuo kenksmingų mikrobų, pagerinti savijautą ir sustiprinti imunitetą, rekomenduojamas 30 dienų kursas:

- pirmąsias dvi savaites gerti po 10-15 ekstrakto lašų, įlašintį į stiklinę vandens, sulčių ar šiltos žaliosios arbatos, per dieną;
- trečią savaitę gerti po 15-20 ekstrakto lašų, įlašintį į stiklinę vandens, sulčių ar šiltos žaliosios arbatos, per dieną;
- ketvirtą savaitę gerti po 20-30 ekstrakto lašų, įlašintį į stiklinę vandens, sulčių ar šiltos žaliosios arbatos, per dieną.

Vartojimo būdas ir dozės
Gerti tik atskiedus.
Citromunal reikėtų vartoti 10-20 lašų dozėmis, juos atskiedus 150-200 ml skysčio ir kruopščiai išmaišius, 2-3 kartus per dieną. Skystis gali būti šiltas, tačiau ne karštas. Preparato kartumą geriausiai sumažina persikų arba apelsinų sultys bei pasaldinta žalioji, mėtų arba melisos arbata. Galima naudoti virintą vandenį.
50 ml preparato vidutiniškai užtenka 1,5 mėnesio.
Profilaktikai (suaugusiems): 5-10 lašų 2 kartus per dieną. Pradinėmis peršalimo, gripo arba apsinuodijimo stadijomis derėtų vartoti „smūgines“ dozes – 50-70 lašų 2-3 kartus per dieną, vartoti 2-3 dienas. Jeigu pasireiškia pernelyg intensyvi Herksheimerio reakcija (pakilo kūno temperatūra ir paraudo oda), dozę derėtų sumažinti. Citromunal galima vartoti nepriklausomai nuo valgio laiko, tačiau ne mažiau kaip likus 30 minučių iki valgio, o esant didesniam rūgštingumui, skrandžio opai, gastritui arba rėmens skausmams – tik prieš pat valgį. Vartojantys ekstraktą pirmą kartą, rekomenduojama pradėti nuo 1-2 lašų, 2-3 kartus per dieną ir per 2 savaites kiekvieną dieną bendrą skaičių padidinant 2-3 lašais.

Dėmesio!
Vartoti tik atskiestą sultimis ar vandeniu!
Atsargiai vartoti žmonėms, kurie turi padidėjusį jautrumą citrusams.
Negalima leisti, kad Citromunal patektų į akis. Jei taip atsitiko, akis reikia nedelsiant plauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 250 C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Parduodama vaistinėse, galima įsigyti be gydytojo recepto.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai