Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Chito-Slim 400mg kapsulės N90

Informacinis lapelis
Chito - Slim Lieknėk lengvai 90 kapsulių Chito - Slim sudėtyje yra chitosano - natūralaus riebalų blokatoriaus, gaunamo iš jūros.
Vartojimo nurodymai
Gerkite po 3 kapsules, likus pusvalandžiui iki pietų ir vakarienės, arba preparato vartokite taip, kaip nurodė Jūsų gydytojas. Kapsules užgerkite stikline vandens. Perspėjimas vartotojui Jei esate alergiški vėžiagyviams, sergate diabetu, esate nėščia ar žindyvė prieš šio preparato vartojimą pasitarkite su savo gydytoju. Chito - Slim netinka vaikams!
Sudėtis
Vienoje kapsulėje yra 400 mg išvalyto chitosano ir pagalbinių medžiagų: smiltyninio gysločio skaidulų, magnio stearato, želatinos. Šiame preparate nėra Cukraus, mielių, konservantų, sintetinių dažų, efedros, mahuango, kofeino, druskos. Laikykite kambario temperatūroje, vaikams neprieinamoje vietoje. Preparate "Chito - Slim" yra išvalyto chitosano, trukdančio sočiosioms riebalų rūgštims iš virškinimo trakto patekti į kraują. Jūs galite mėgautis savo mėgiamais patiekalais, nes jūsų riebalų rezorbcija bus mažesnė. Chitosano molekulių elektrostatinis kr ūvis yra teigiamas. Jis veikia kaip magnetas, pritraukdamas riebalų molekules, kurių elektrostatinis krūvis yra neigiamas. Tokiu būdu blokuojama jų rezorbcija ir kraujyje sumažėja žalingo mažo tankio lipoproteinų cholesterolio kiekis. Lieknėkite lengvai, valgydami savo mėgiamiausius patiekalus ir vartodami preparatą "Chito - Slim".
Rinkodaros teisių savininkas ENTAFARMA, Lvovo g. 13-12, LT-2005 Vilnius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai