Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Celestoderm-V 0.1% kremas 30g

Informacinis lapelis
Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite šį informacinį lapelį. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.
Celestoderm-vÒ 0,1 %
Kremas ir tepalas.

Veiklioji medžiaga: vienas gramas betametazono valerato atitinka 1 mg betametasono.
Pagalbinės medžiagos: kreme: chlorokrezolis, natrio divandenilio fosfatas dihidratas, fosforo rūgštis, baltasis vazelinas, mineralinis aliejus, cetomakrogolis 1000, cetilo ir stearilo alkoholis, išgrynintas vanduo; tepale: baltasis vazelinas ir mineralinis aliejus.

Vaisto forma.
Kremas ir tepalas vartoti lokaliai ant odos.

Farmakoterapinė grupė.
Celestoderm-V kremo/tepalo sudėtyje yra betametasono valerato. Betametasonas yra gliukokortikosteroidinis vaistas.

Registravimo liudijimo turėtojas.
Schering-Plough Europe, Rue de Stalle 73, 1180 Briuselis, Belgija.

Gamintojas.
Schering-Plough Labo N.V., Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, Belgija.

Vartojimo indikacijos:
Celestoderm-V tinka gydyti uždegimui, niežuliui ir kitiems nemaloniems jutimams, kurie atsiranda sergant egzema, dermatitu, seborėja, žvyneline ir kitomis odos ligomis, kurių gydymui tinka kortizoniniai vaistai.

Kontraindikacijos Jums negalima naudoti Celestoderm-V kremo/tepalo, jei jums buvo neįprasta ar alerginė reakcija (pasunkėjęs alsavimas, bėrimas ar dilgėlinė) vartojant šį ar kitus kortikoidų grupės vaistus.

Atsargumo priemonės.
Saugokite vaistą vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Neduokite Celestoderm-V kremo/tepalo kitam žmogui ir nenaudokite jo kitoms odos ligoms gydyti. Šį vaistą gydytojas paskyrė tik jums ir jūsų odos ligai gydyti. Saugokitės, kad nepatektų į akis.

Negalima Celestoderm-V kremu/tepalu tepti didelių odos plotų, nes tai padidina vaisto absorbciją. Nevartokite vaisto labai dažnai ir ilgiau nei paskyrė gydytojas. Konsultuokitės su gydytoju, jei jūsų odos būklė blogėja ir jei atsirado infekcijos požymių.

Sąveika su kitais vaistais.
Pasakykite savo gydytojui, jei vartojate kokius nors receptinius ar nereceptinius vaistus.

Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.
Nepastebėtas.
Specialūs įspėjimai. Prieš pradėdami vartoti Celestoderm-V kremą/tepalą, jei esate nėščia, žindote kūdikį ar sergate kokiomis nors kitomis, ypač infekcinėmis, ligomis, būtinai pasakykite savo gydytojui.
Vaisto vartojimas.
Pažeistą odos vietą patepkite Celestoderm-V kremu/tepalu du kartus per dieną (ryte ir vakare). Pateptą vietą pamasažuokite. Jei gydytojas nenurodė, tos vietos nedenkite ir nevyniokite.

Perdozavimo gydymas.
Celstoderm – V kremą/tepalą galima vartokite tik taip kaip nurodė gydytojas. Jeigu vartojote didesnius vaisto kiekius ir ilgiau nei buvo skirta, pasakykite gydytojui.

Pamiršus pavartoti vaistą.
Jeigu pamiršote pavartoti Celestoderm-V kremą/tepalą, atlikite tai kuo skubiau ir po to vartokite jį kaip nurodė gydytojas.

Kaip nutraukti gydymą.
Jūsų gydytojas nurodys laiką, kada reikia baigti vartoti Celestoderm-V kremą/tepalą.

Galimi šalutiniai poveikiai.
Be pageidaujamo poveikio, vaistai gali sukelti nepageidaujamas reakcijas. Nors ir ne visi nepageidaujami poveikiai gali atsirasti, tačiau jei jie atsiranda gali prireikti medikų pagalbos. Pasakykite savo gydytojui, jei nors vienas iš žemiau išvardintų šalutinių poveikių tęsiasi ar jus neramina: odos deginimas, niežulys, odos sudirginimas ar sausa oda; sudirginta ar paraudusi veido oda, padidėjęs plaukuotumas; atsirado spuogų, pakito odos spalva, suplonėjo oda bei atsirado nedidelės mėlynės; infekcijos.

Gali atsirasti ir kitų poveikių, kurie čia nepaminėti. Jei jūs pastebėjote kokius nors kitus šalutinius poveikius, pasakykite apie tai savo gydytojui.

Vaikai ir paaugliai turėtų kaip galima griežčiau laikytis gydytojo nurodymų, nes per odą rezorbuotas vaistas gali pažeisti jų augimą ar sukelti kitus nepageidaujamus poveikius.

Tinkamumo laikas.
Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės.

Laikymo sąlygos.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, gamintojo pakuotėje.

Kita informacija.
Kitos informacijos apie šį vaistą kreipkitės į vietinį registravimo liudijimo turėtojo atstovą.
Schering-Plough OY filialas, Šeimyniškių g. 1A, LT-2600, Vilnius.

Šis informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2003 m. balandžio 10 d.

VVKT tvirtinimo data: 2004-05-20
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai