Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Cardioace kapsulės N30

Cardioace
Kaip buvo įrodytas CARDIOACE medicininis poveikis?
Kas dar įeina į CARDIOACE sudėtį?
CARDIOACE sudėtyje dar yra tokios pagalbinės medžiagos ir kapsulės sudėtinės dalys: saldus apelsinų aliejus, 1,2,3 propantriil monostearatas, glicerinas, apelsinų skonio aromatinė medžiaga, želatina, chlorofilas ir titano dioksidas. Forma ir kiekis pakuotėje 30 kapsulių
pakuotė: 15 kapsulių lizdiniame lakšte, du lakštai vienoje dėžutėje.
Prekybos leidimo savininkas
Vitabiotics Ltd. 1 Beresford Avenue, Wembley, Middlesex HAO 1NU Jungtinė Karalystė
Kada rekomenduojama vartoti CARDIOACE?
CARDIOACE rekomenduojamas vyrams ir moterims kaip mitybos papildas, padedantis palaikyti sveiką širdį ir kraujotaką. CARDIOACE taip pat tinka vartoti tiems, kurie ypatingai rūpinasi savo širdimi. CARDIOACE sudėtyje yra derinys sinergistiškai veikiančių maistinių medžiagų, tokių, kaip omega-3 žuvų taukų, česnako, mikroelementų ir vitaminų, kurios kartu padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį. Vartojant CARDIOACE, ir esant sveikai, mažai riebalų turinčiai subalansuotai mitybai, yra palaikomas normalus cholesterolio kiekis organizme. Kada nerekomenduojama vartoti CARDIOACE?
CARDIOACE nereikėtų vartoti kartu su kitais multivitaminų ir mineralų preparatais.
Ką reikėtų žinoti prieš pradedant vartoti CARDIOACE?
CARDIOACE yra multivitaminų ir mineralų papildas, specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų trūkumo būklių profilaktikai ir gydymui. Rezultatai įvairiems asmenims būna nevienodi, bet daugeliu atvejų CARDIOACE sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų teigiamo poveikio galima tikėtis per kelias savaites. Ryškesnis rezultatas pajaučiamas praėjus 1 - 3 mėnesiams. CARDIOACE vartojimo laikas nėra ribojamas. Rekomenduojama vartoti reguliariai. Kalcis yra svarbus mineralas, turintis įtakos, palaikant normalų kraujo spaudimą. Tačiau jo CARDIOACE sudėtyje nėra, kadangi nėra įmanoma sutalpinti reikiamą kalcio kiekį vienoje mažoje kapsulėje. Vietoje to, kad papildo sudėtyje būtų tik simbolinis kalcio kiekis, CARDIOACE pagamintas tokios sudėties, kad jį būtų galima vartoti kartu su Vitabiotics Osteocare tabletėmis arba tirpalu.
Ar galima preparatą vartoti vaikams?
CARDIOACE kapsulių nerekomenduojama vartoti kūdikiams ir jaunesniems nei 12 metų vaikams.
Ar galima CARDIOACE vartoti vienu metu su kitais vaistais?
CARDIOACE galima vartoti kartu su kitais vaistais, kadangi jame yra tik vidutinis vitaminų ir mineralų kiekis, ir jo sudėtyje nėra kitų vaistų ir hormonų. Patarimo dėl konkretaus CARDIOACE vartojimo su kitais vaistais reikia pasiklausti pas savo gydytoją ar vaistininką.
Kaip ir kada reikėtų vartoti CARDIOACE?
Rekomenduojama vartoti po 1 arba 2 kapsules per dieną pagrindinio valgymo metu arba iš karto po jo, užgeriant pilna stikline vandens ar šalto gėrimo. CARDIOACE kapsulių nereikia kramtyti. Geriausia vartoti po 2 kapsulės per dieną, ypač pirmuosius vartojimo mėnesius. Išgeriant kapsulę kartu su dideliu maisto kiekiu yra maksimaliai padidinama maistingų medžiagų absorbcija ir gali sumažėti pykinimas, kuris kartais pasireiškia, jeigu multivitaminai yra išgeriami nevalgius. Visada įsitikinkite, kad CARDIOACE išgėrėte kartu su pakankamu kiekiu skysčio kapsulei nuryti. Neužgerkite kapsulės arbata ar kava, nes nuo jų kapsulė gali per anksti suirti. Ar vartojant CARDIOACE pasireiškia koks nors šalutinis poveikis? CARDIOACE tinkamai vartojamas nesukelia šalutinio poveikio. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją. CARDIOACE sudėtyje yra natūralaus apelsinų aliejaus OdourMask, kuris padeda užmaskuoti česnako kvapą ir skonį.
CARDIOACE laikymo sąlygos
Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams neprieinamoje vietoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai