Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2012.10.02 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Akcijų pasirinkimo metodas sukurtas William O'Neil. Kiekviena raidė akronime reiškia skirtingus faktorius, kuriuos reikia nagrinėti įmonėje.
Septynios akronimo dalys reiškia:    C reiškia einamąsias pajamas (angl. Current earnings) vienai akcijai, einamosios pajamos turėtų būti iki 25%. Be to, jei einamųjų pajamų augimas didėja pastaraisiais ketvirčiais, tai yra teigiama prognostinis ženklas.    A reiškia metines pajamas (angl. Annual earnings), kurios turėtų būti 25% arba daugiau, per pastaruosius trejus metus. Metinė nuosavo kapitalo grąža turėtų būti 17% arba daugiau.    N reiškia naują produktą ar paslaugą (angl. New product or service), kuris remiasi idėja, kad įmonė turėtų turėti esminį supratimą koks naujas produktas ar paslauga suteiks naują pajamų augimą. Pastebimas toks pavyzdys yra "Apple" išleistas iPod.    S reiškia pasiūlą ir paklausą (angl. Supply and demand). Nedidele pasiūla ir didelė paklausa sukuria paklausos perteklių, ir aplinką kurioje akcijų kaina gali pakilti. Įmones perkančios atgal savo pačių akcijas sumažina rinkos pasiūlą ir taip sukelia pelno lūkesčius ateityje. Mažos skolos ir nuosavo kapitalo santykis yra teigiamas indikatorius.
    L reiškia lyderį ar atsiliekančių (angl. leader or laggard). Kiekvienoje rinkoje yra kompanijų, kurios pirmauja ir suteikia didelę pelno grąžą akcininikams ir taip pat kompanijų, kurios atsilieka ir suteikia minimalių pelną akcininkams. Reikalinga atskirti leaderius nuo atisiliekančiųjų.    I reiškia stovi institucinių rėmimą (angl. Institutional sponsorship), kurioje daroma nuoroda į investicinių fondų akcijų nuosavybės, ypač pastaraisiais ketvirčiais.Čia yra kiekybinis matas, kaupimo/platinimas reitingas, kuris yra tam tikros išteklių savitarpio fondo veiklos matuoklis.
    M reiškia rinkos indeksus (angl. Market indexes), ypač Dow Jones, S & P 500 ir Nasdaq. O'Neil pataria investuoti į šių indeksų akcijas nes trys iš keturių akcijų linkę sekti bendrą rinkos kryptį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai