Santrauka: Krutines didinimas
Tema sukurta: 2007.11.11 23:25
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.11.11 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Noreciau isgirsti atsiliepimu is tu,kurios yra pasidare plastine krutu didinimo operacija.As vis apie tai pasvajoju,bet bijau susidurti su netikusiu plastines hirurgijos hirurgu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
tai ir bijok toliau, nes kelios mano drauges jau grauziasi nagucius. Nebent turi tikrai kazkokiu realiai dideliu problemu. Bet jei tai tavo tusciagalbiska barbiska uzgaida, geriau pamirsk, nes tokios operacijos ne visada pasiseka gerai net ir geram plastikui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
tokia operacija (krutu didinima) man atrodo atlieka tik Vitkus arba Radzevicius. nemanau kad jau jie tokie blogi chirurgai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
vat ir blogiausia,kad ne tik Vitkus ir Radzevicius...dar kokia desimtis imasi tokios rusies operaciju,taciau tai nereiskia kad jus lydes sekme ar nesekme ar pas vienus ar pas tuos kitus...neklysta tik tas,kuris nedaro nieko....ir geram chirurgui buna juodu dienu...
o del pacios operacijos-manau kad protingas chirurgas niekada nepatars protingai moteriai daryti tokias operacijas...nebent yra kazkokie apsigimimai,ar dideles traumos pasekmes,ar yra salinta krutis del ligu....

ka duos padidinimas?....reikia pirmiausia atsakyti atvirai i si klausima.....kazi ar smegenu vingiu nuo tokios operacijos padauges...
siulau porolono ar silikono isigrusti uz marskineliu,jei taip jau reikia....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
Mano drauge kaune pas kazkoki daresi, tai lig siol spjaudosi - baisius randus paliko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
vistiek operuojiesi tikedamasi geriausio varianto, istveri pooperacini skausma (nezmoniska) ir pamatai kad nelabai kas ir pasikeite - tada nusivili. (man dare nosies korekcija, aisku defekta panaikino ) gal geriau pakeist savo mastyma ir poziuri i save?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Siaurine
Siaurine
Naujokas
as pagalvoju: dabar kompleksuoju, kad maza krutine, paskui kompleksuosiu, kad dirbtine... tai kam to isvis reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Aciu uz ivairias nuomones!Turiu siokia tokia problemele,bet nemanau,kad mane myli maziau uz kitas del sio trukumo.Del mazu krutu nesijaudinu,man grazu paaugliska krutine.Tik kai isgirstu vyra giriant kokios nors moters dailu biusta,pamastau,kad ir as galeciau toki tureti,juolab,kad finansai leidzia.Pripazinkite,merginos,kad reikia save myleti ir retsykiais palepinti.Malonu kai jautiesi ne tik sau grazi...O del nelaimingu atveju tai zinau ne viena,ypac kai koreguoja nosis,lupas ir tt."Jei bijai kristi,pasidek pagalve")
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
kad ir kiek tu operaciju darytu, vistiek butu negana. jeigu finansai leistu, tai daugybe nauju Michael Jackson atsirastu. ir siaip kiek tu zvaigzdunu prisioperavusiu.( beje, mano atvejis nebuvo nelaimingas ). po kiekvienos operacijos atrodys, kad va galetu buti geriau cia ar cia. galvoji pasididinus krutine taip negalvosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bitininkas
bitininkas
Naujokas
nuo zmogaus priklauso ar noresi be perstojo save tobulinti, bet moteris turi buti moteriska
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.13 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
CLONC

nepergyvenk-turiu toki pazistama,kuris visa gyvenima giria mano mamos didelius papus,o gyvena suplokščiakrute kudyzna zmona...ir visi laimingi,kiekvienas savaip..o jiems jau virs 50.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Dar neskubu tai igyvendinti,tik klausiu jusu nuomones,idomu ka masto moterys apie tai...O pinigu tikrai nera tiek ,kad nebutu kur ju deti)As savimi esu patenkinta,tobulinti nebutu ka,isskyrus tai apie ka uzvedziau sia tema.Ir tai tik vyro uzuominu pastumeta susimasciau apie implantus...Svarbiausia pasitikejimas savimi!Vyrams gerai,jie grazus bet kokie,mes jiems nesiulome pasididinti kai kuriu vietu,numesti svorio ar prisiauginti plauku...O gal vertetu?)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.15 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
o jus manote ,kad vyrai nedaro plastiniu operaciju?......manot,kad ju galiukų chirurgai nedidina,neilgina,netiesina?.....
kad jie subines raumenu nestandina?.....kad lašinukų neatsiurbineja?....
zinoma-ju maziau ne imoteru tokiu,bet ir nagus lakuoja mazesne dalis vyru....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.16 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
Originally posted by: Clonc

Dar neskubu tai igyvendinti,tik klausiu jusu nuomones,idomu ka masto moterys apie tai...O pinigu tikrai nera tiek ,kad nebutu kur ju deti)As savimi esu patenkinta,tobulinti nebutu ka,isskyrus tai apie ka uzvedziau sia tema.Ir tai tik vyro uzuominu pastumeta susimasciau apie implantus...Svarbiausia pasitikejimas savimi!Vyrams gerai,jie grazus bet kokie,mes jiems nesiulome pasididinti kai kuriu vietu,numesti svorio ar prisiauginti plauku...O gal vertetu?)


o tu su vyru meginai kalbetis, ka jis mano siuo klausimu?imk ir pakalbek, gal jis tik grozisi tuo, ko neturi salia, bet myli tave butent su tom nedidelem krutim?gal kai pasididinsi jis visai nusivils, kad pas zmona, nors ir didesnes, bet dirbtinos Tie vyrai irgi geri kiauliukai, pastoviai grozisi tuo, ka turi kitos, o ne tuo, ka turi savosios zmonos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
BŪtent. Dabar laido užuominas apie mažą krūtinę, paskui laidys apie dirbtinę. Vyras ir liks vyru - čia jau svarbiau, kaip tau pačiai atrodo.
O šiaip jau buvo labai geras puslapis apie implantų sukeliamas komplikacijas, pooperacinį periodą ir tai, KIEK tai iš tikrųjų patikima. www.silicon-survivors.com. Deja, dėl kažkokių priežasčių staiga nustojo veikti... Galima tik spėti, kam labiausiai rūpėjo uždaryti tokio turinio puslapiuką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
jau geriau mažėsnė bet natūrali. man asmeniškai bjaurūs dirbtiniai papai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Ne tik bjaurūs, bet ir sveikatos tikrai neprideda... Turim draugę, kuri laaabai norėjo didesnės krūtinės. Buvo 2-ras nr, pasididino iki 4-to. Dabar 0-linis ir paplūdimy sėdi su marškinėliais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: Savolita

Ne tik bjaurūs, bet ir sveikatos tikrai neprideda... Turim draugę, kuri laaabai norėjo didesnės krūtinės. Buvo 2-ras nr, pasididino iki 4-to. Dabar 0-linis ir paplūdimy sėdi su marškinėliais.


p kur jos papai pasidėjo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Trūko implantas, įsimetė infekcija, ligoninėj dėl viso pikto ir antrą išėmė, išpjovė surandėjusius ir infekuotus audinius - va ir rezultatas. Vaizdas, patikėk, ne pats maloniausias... O su ta 2-ro dydžio krūtine tikrai super atrodė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: Savolita

Trūko implantas, įsimetė infekcija, ligoninėj dėl viso pikto ir antrą išėmė, išpjovė surandėjusius ir infekuotus audinius - va ir rezultatas. Vaizdas, patikėk, ne pats maloniausias... O su ta 2-ro dydžio krūtine tikrai super atrodė...


išvada -
mielos moterys, laikykitės nuo pasltikos chirurgų per kilometrą jeigu kažkoks kūno patobulinimas jums nėra būtinas ir tėra tik išpindėjimą vainikuojanti užgaida.

plastinė chirurgija turėtų būti skirta defektams, kurie gadina žmogui gyvenimą, šalinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai