Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Bionect tvarsčiai 10x10cm N10

INFORMACINIS LAPELIS BIONECT tvarsčiai
BIONECT - tai vietiškai vartoti skirti tvarsčiai, kurių veiklioji medžiaga yra hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas (glikozaminoglikanas) - viena iš audinių tarpląstelinės terpės medžiagų. Dėl hidrofilinio poveikio tarpląstelinei terpei, hialurono rūgštis palengvina ląstelių migraciją. BIONECT tvarsčiai sterilizuoti gama spinduliais. BIONECT tvarsčiai labiau tinka didelėms žaizdoms. Galimos ir kitos BIONECT preparato formos, pvz., kremas, purškalas, gelis ir putos.
SUDĖTIS Veiklioji medžiaga: 0,05 % hialurono rūgšties natrio druska. Pagalbinės medžiagos: medvilnė, polietilenglikolis 4000, glicerolis, išgrynintas vanduo.
INDIKACIJOS BIONECT tvarsčiai skirti sudirgintai ir pažeistai odai gydyti. Jie lengvina ūminių ir lėtinių žaizdų gijimą:įbrėžimų; pooperacinių žaizdų; donorų odos pažeidimų, esančių dūrio vietoje; pirmo ir antro laipsnio nudegimų; opų, atsiradusių dėl sutrikusios kraujotakos ir medžiagų apykaitos; nuospaudų. Tvarsčiai sudrėkina žaizdą ir saugo ją nuo brozdinimo, trynimo ir sausėjimo. Dozavimas ir vartojimo metodas Prieš vartojimą žaizdą reikia išvalyti ir dezinfekuoti. Vieną ar daugiau tvarsčių (priklausomai nuo žaizdos dydžio) vartoti du arba daugiau kartų per dieną. Bionect tvarstį nuo žaizdos nuimti steriliu pincetu, žaizdą steriliai aprišti. KONTRAINDIKACIJOS Pacientams, kurie jautrūs preparato sudėtyje esančioms medžiagoms, BIONECT vartoti negalima. Perspėjimas Preparato negalima vartoti, jei pažeista pakuotė ar pasibaigęs tinkamumo laikas, nurodytas ant pakuotės. Tvarsčiai yra sterilūs tik laikomi uždarytoje ir nepažeistoje pakuotėje. Juos galima vartoti tik vieną kartą. Nesuvartotą preparatą reikia naikinti laikantis vietinių reikalavimų.
Sąveika su kitais vaistais Negalima vartoti kartu su kitomis dezinfekcinėmis priemonėmis, kurių sudėtyje yra ketvirtinio amonio druskų, nes gali susidaryti hialurono rūgšties nuosėdų. Vartojant BIONECT tvarsčius ir vaistus, kurių sudėtyje yra antibiotikų arba kitų medžiagų, skirtų vartoti vietiškai, sąveika nenustatyta. LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti kambario temperatūroje, ne aukštesnėje kaip 30 laipsniai C. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. PAKUOTĖ Dešimt 10 x 10 cm kremu suvilgytų tvarsčių kartoninėje dėžutėje. Dešimt 10 x 20 cm kremu suvilgytų tvarsčių kartoninėje dėžutėje. Penki 20 x 30 cm kremu suvilgyti tvarsčiai kartoninėje dėžutėje. Gamintojas FIDIA Farmaceutici S.p.A. Via Ponte della Fabbrica 3/A 35031 Abano Terme (Padua) Italija ImportuotojasUAB "Marino Baltic Pharmaceutics" Totorių g. 20 - 9, LT-01121 Vilnius Tel. (8~5) 2649010 0459
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai