Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Bionect kremas 15g

INFORMACINIS LAPELIS BIONECT kremas BIONECT - tai vietiškai vartoti skirtas kremas, kurio veiklioji medžiaga yra hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas (glikozaminoglikanas) - viena iš audinių tarpląstelinės terpės medžiagų. Dėl hidrofilinio poveikio tarpląstelinei terpei, hialurono rūgštis palengvina ląstelių migraciją. Galimos ir kitos BIONECT preparato formos, pvz., tvarsčiai, purškalas, gelis ir putos.
SUDĖTIS Veiklioji medžiaga: 0,2 % hialurono rūgšties natrio druska. Pagalbinės medžiagos: polietilenglikolio 400 monostearatas, oleino rūgšties decilesteris, emulguojantis vaškas, glicerolis, 70 % sorbitolio tirpalas, natrio dehidroacetatas, metil-p-hidroksibenzoatas, propil-p-hidroksibenzoatas, kvapioji medžiaga, išgrynintas vanduo.
INDIKACIJOS BIONECT kremas skirtas sudirgintai ir pažeistai odai gydyti. Jis lengvina ūminių ir lėtinių žaizdų gijimą: įbrėžimų; pooperacinių žaizdų; odos donorinių vietų; pirmo ir antro laipsnio nudegimų; opų, atsiradusių dėl sutrikusios kraujotakos ir medžiagų apykaitos; nuospaudų. Kremas sudrėkina žaizdą ir saugo ją nuo brozdinimo, trynimo ir sausėjimo.
Dozavimas ir vartojimo metodas Prieš tepant kremą, žaizdą reikia išvalyti ir dezinfekuoti. Ploną kremo sluoksnį tepti ant žaizdos du arba daugiau kartų per dieną. Ant pateptos žaizdos uždėti tvarstį ir steriliai aprišti.
KONTRAINDIKACIJOSPacientams, kurie jautrūs preparato sudėtyje esančioms medžiagoms, BIONECT vartoti negalima. Perspėjimas Preparato negalima vartoti, jei pažeista pakuotė ar pasibaigęs tinkamumo laikas. Nesuvartotą preparatą reikia naikinti laikantis vietinių reikalavimų. Atsargumo priemonės Tepamos žaizdos nepriliesti kremo tūbele. Kiekvienas ligonis turi vartoti tik jam skirtą BIONECT kremo tūbelę, kad sumažėtų infekcijos perdavimo pavojus. Sąveika su kitais vaistais Negalima vartoti kartu su kitomis dezinfekcinėmis priemonėmis, kurių sudėtyje yra ketvirtinio amonio druskų, nes gali susidaryti hialurono rūgšties nuosėdų. Žaizdą tepant BIONECT kremu ir vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra antibiotikų arba kitų medžiagų, skirtų vartoti vietiškai, sąveika nenustatyta. LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti kambario temperatūroje, ne aukštesnėje kaip 30 laipsniai C. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.PAKUOTĖ 15 g tūbelė kartoninėje dėžutėje. Gamintojas FIDIA Farmaceutici S.p.A. Via Ponte della Fabbrica 3/A 35031 Abano Terme (Padua) Italija Importuotojas UAB "Marino Baltic Pharmaceutics" Totorių g. 20 - 9, LT-01121 Vilnius Tel. (8~5) 2649010 0459
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai