Santrauka: Depiliacija
Tema sukurta: 2008.01.17 19:11
Pirmas Atgal 5 6 7 8
2010.01.21 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zitikas
zitikas
Naujokas
oi,tik dabar pagalvojau-kad ne visos gales rast SALLY-tik tos kas gyvena Didziojoe Britanijoje...Sorry
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.22 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajiramam
ajiramam
Naujokas
Pabandyk namų sąlygomis tai, ką anksčiau galėjo pasiūlyti tik grožio salonai, tai yra depiliaciją cukrumi. Ji veiksminga tai jau tikrai, be to apsilankiusi el parduotuvėje www.naturata.lt galėsi pamatyti filmuką kaip cukraus depilaicija yra atliekama namuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.12 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BluredEyes
BluredEyes
Naujokas
as rekomenduociau pabandyti irgi depiliacija vasku, cukraus pagrindu. Yra Acorelle vasku Seimos vaistinese pirkt, puikiai ir svelniai depiliuoja ir pigiau nei naturata.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajiramam
ajiramam
Naujokas
As nė nelyginčiau šių dviejų cukraus depiliacijų. O kaina jų skiriasi dėl to, kad MOOM cukraus depiliacijos priemonėsyra praturtintos eteriniais aliejais, kurių naudą žinome visi:)
Be to, MOOM depiliacijos juostelės yra medvilninės ir jų niekada nebereikėtų keisti, tuo tarpu acorele depiliacijos rinkinyje esančios depiliacijos juostelės nėra daugkartinės kaip kad rašoma - geriausiu atveju jas galima būtų naudoti du tris kartus. Ir aišku MOOM'as turi cukraus masės papildymo pakuotes kai kiti gamintojai jų neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
mylimukė rašė:

Originally posted by: Emulea

bet uztat grazu tvarkinga




Nieko ten gražaus nematau, kai įauga plaukeliai, oda sudirgus pastoviai, spuogeliai, niežti ir t.t.


Nežinau, Mylimuke, man asmeniškai depiliacija vašku uber-nuostabaus įspūdžio nepaliko. Plaukeliai pasirodė vos viena diena vėliau negu po skutimo, t. y. - vos pranykus paraudimui atsirado plaukeliai. Šiaip, vildamasi, kad po daugelio depiliacijs procedūrų plaukeliai ims švelnėti bei retėti, aš dar kartosiu tuos žygius pas kosmetologę, bet stulbinančio skirtumo tikrai nėra.

jeigu tau niežti ir išberia - nereiškia, kad visoms. Mano oda po skutimo atrodo ok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
ifeelpretty rašė:
mylimukė rašė:
Originally posted by: Emulea
bet uztat grazu tvarkinga

Nieko ten gražaus nematau, kai įauga plaukeliai, oda sudirgus pastoviai, spuogeliai, niežti ir t.t.

Nežinau, Mylimuke, man asmeniškai depiliacija vašku uber-nuostabaus įspūdžio nepaliko. Plaukeliai pasirodė vos viena diena vėliau negu po skutimo, t. y. - vos pranykus paraudimui atsirado plaukeliai. Šiaip, vildamasi, kad po daugelio depiliacijs procedūrų plaukeliai ims švelnėti bei retėti, aš dar kartosiu tuos žygius pas kosmetologę, bet stulbinančio skirtumo tikrai nėra.
jeigu tau niežti ir išberia - nereiškia, kad visoms. Mano oda po skutimo atrodo ok.

pamegink fotoepiliacija ar lazerine - turesi rezultata kazkur 5 metam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
tas pats taikytina ir procedūrai su vašku. jei kažkam netiko, tai nereiškia, kad tai faktas, būdinga visoms. kiekvienas turime savo požiūrį ir sprendimo būdą
ifeelpretty rašė:
jeigu tau niežti ir išberia - nereiškia, kad visoms. Mano oda po skutimo atrodo ok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VIPgracia
VIPgracia
Naujokas
Ne kiekvienai tinka depiliuoti vašku ir ne kiekvienai kitais budais, tiesiog reikia atsirinkti, stebėti kaip oda reaguoja. Bet daug kas priklauso kokiais aliejukais ir kremu po depiliacijos ištepi oda, tada ir tolimesnis rezultatas buna patenkinamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.28 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Godulys rašė:
pamegink fotoepiliacija ar lazerine - turesi rezultata kazkur 5 metam


Jo, žinoma, pinigų neturiu kur dėti, belieka kišt į putę. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.28 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

jeigu tau niežti ir išberia - nereiškia, kad visoms. Mano oda po skutimo atrodo ok.


vaidilute77 rašė:

tas pats taikytina ir procedūrai su vašku. jei kažkam netiko, tai nereiškia, kad tai faktas, būdinga visoms. kiekvienas turime savo požiūrį ir sprendimo būdą


Visiškai pritariu. Aš ir kalbėjau būtent apie SAVO odą, tuo tarpu mylimukė formulavo teiginį abstrakčiau, tarytum kalbėtų apie visoms moterims būdingą reakciją į skutimą.

Man asmeniškai depiliacija nepatiko tuo, kad ji daroma plaukeliams jau pasiekus kelių milimetrų ilgį, tuo tarpu skųsti plaukelius gali nors kasdien, šalinti net ir visai dar trumpučius plaukelius.

O oda prie įvairaus dirginimo pamažu pripranta:tiek prie depiliacijos, tiek prie skutimo. Taigi, besąlygiškai teikti kažkokiam plaukelių šalinimo būdui pirmenybę nesiryžčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.28 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

Godulys rašė:

pamegink fotoepiliacija ar lazerine - turesi rezultata kazkur 5 metam




Jo, žinoma, pinigų neturiu kur dėti, belieka kišt į putę.


i pute yra ka kist ir be pinigu, ir tam kistukui visiskai nesvarbu, apzelus ji ar skusta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.11 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sewdute
sewdute
Naujokas
Tai jau tikrai sutinku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.28 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajiramam
ajiramam
Naujokas
Namuose nepriekaištingai depiliaciją galima atlikti ekologišku cukraus mišiniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.03 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zvaigzdute30
zvaigzdute30
Naujokas
merginos kas darotes bikinio depiliacija - sveikinu uz drasa as tai noreciau, bet niekaip negaliu prisiversti pabandyti man jau skauda vien pagalvoti apie tai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.05 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wikusia
Wikusia
Naujokas
Mano nuomone veiksmingiausia yra depiliacija vašku tik, kad velniškai skauda!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.27 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
jei 4 temose rasai ta pati... Tai cia tik reklama -_-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.27 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
fluoksetinas rašė:

jei 4 temose rasai ta pati... Tai cia tik reklama -_-


tai spameriai nesupranta, kad beprasmiška šitame forume reklamintis, vistiek visas reklamas ištrinam greitai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.04 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ratse4
ratse4
Pradedantysis
Visfi pritariu toms, kurios depiliuoja bikini sritį. Nėra ja taip ir gražu, kai merginos paplūdimyje vaikšto ir ne kokie vaizdai tvyro plaukų šalinimo būdo fotoepiliacija kaina yra ne tokia jau ir didėlė, todėl rekomenduočiau šį būdą. Pati buvau atlikusi ir nenusivyliau rezultatais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.04 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
ratse4 rašė:
Visfi pritariu toms, kurios depiliuoja bikini sritį. Nėra ja taip ir gražu, kai merginos paplūdimyje vaikšto ir ne kokie vaizdai tvyro plaukų šalinimo būdo fotoepiliacija kaina yra ne tokia jau ir didėlė, todėl rekomenduočiau šį būdą. Pati buvau atlikusi ir nenusivyliau rezultatais

Daliniesi įspūdžiais, tai pasidalink ir rezultatų vaizdu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.25 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneda416
Agneda416
Naujokas
Būtinai naudokite po depiliacijos raminantį kremą, galit pabandyti alijošiaus gelį, kuris ramina, dezinfekuoja, maitina odą: http://www.aloevera.lt/12-sveikatos-linija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 5 6 7 8
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai