Santrauka: Noriu patarimu is tu kurie ja augina
Tema sukurta: 2015.03.11 13:42
2015.03.11 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Laba diena, simtas metu nesilankiau siame forume, bet vat pradejau augint barzda, butu labai gerai jei pasidalintumet savo patirtimi apie pirmuosius zingsnius. :) Kaip priziurejot, kur ejot konsultaciju (cia geriausia butu Klaipeda)? Nes mano barzda dabar kol kas labai "kieta" ir netolygiai uzaugus. Dabar pas mane ji jau kokio menesio senumo, dar gal net daugiau. Kiti matau gana nemazas barzdeles uzsiaugina ir po poros, trejetos ar keturiu dienu. Man deje nesiseka taip, pas manes iki savaites barzda dazniausiai buna vos matoma, tokie seriukai tik.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
jei menka barzda, reiškias testosterono mažokai daugiau sportuok ir seksuok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Na dabar ji nera maza, tik netvarkinga lb.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Taigi bados,iauga plaukeliai nuo nepireziuros.As tai skutu viska zemen,keik uzmatau mieste ar seip kur barzdotus,tai buna dazniausiai stori apsileide tinginiai,kompiuteristai kokie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Semis
Semis
Naujokas
lol. nezinau kokios syknos skylej tu gyveni, bet pas mus kaime visi pasitempe, susitvarke ir barzdas priziuri..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Įdomi teorija... mano aplinkoj kaip tik visai kitokie - nei stori, nei kompiuteristai, kaip tik žmonės "pre meno" daugiausiai su barzdom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kam tau savo simpatišką veidą slėpt po barzda.. nieko nėr baisiau nei barzdotas vyras. taip ir ieškai trupinių priėjus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Seip barzda barzdai nelygu-nors dabar aisku visokios barzdos i mada gryzo-bet as uzskaitau nebent trumpas-savaites barzdeles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


40dd
40dd
Pradedantysis
Dėl barzdos kietumo - gal tavo barzda sausa kaip dykuma, tada gali 'beard oil' padėt.
Dėl netolygumo - apsilankyk pas vietinius barzdaskučius, išlygins

Taip pat gal pravers:
https://www.facebook.com/barzdu.klubas
http://www.sukausa.lt/
http://www.google.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Va tu matai kokie visi atsibude As ir esu storas kompiuteristas Dabar barzda tikrai kaip pas bamziuka, nemoku priziet, tai ir klausiu patarimu, beje, dekui del simpatisko veido jei cia man buvo. Galiausiai, butent noriu susitvarkyt barzda taip kad butu tvarkinga ir grazi, o kas del alieju tai taip, girdejau apie juos, bet kol kas planuoju ieskot zmoniu kurie su mano barzda uzsiimtu ir patartu su ja, na taip pat kaip ir forume cia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.01.26 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Na barzdos kiekis priklauso nuo hormonų, jei jos nėra, tai nieko nepadarysi.. Bet pastebėjau, kad ilgesnį laiką pasiauginant ji tikrai būna tankesnė. O kas dėl
kietumo, tai reikia tepti aliejuku, plauti specialiu šampūnu, yra visokiausių priemonių, taip pat kaip galvos plaukams, taip ir barzdos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai