Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Asparkamas Liuks tabletės N50

Asparkamas Liuks, tabletės

Naudojamas mityboje kaip maisto papildas, skirtas papildyti maisto racioną, ir kurio sudėtyje yra maistinių ir kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį.

Maisto papildas Asparkamas Liuks yra kalio ir magnio mineralų šaltinis. Kalio ir magnio deriniai naudingi tuo, kad magnis būtinas kalio pasisavinimui žmogaus organizme. Šie mineralai sinergistiškai veikia kraujo spaudimo reguliaciją, stiprina širdies raumenį ir reguliuoja ritmą, nervinių impulsų plitimą.
Kalis - svarbiausias organizmo katijonas, dar vadinamas širdies mineralu.
Kalis yra būtinas ląstelių gyvybingumui bei nerviniam impulsui plisti širdies, smegenų, skeleto raumenų ląstelėse, normaliai inkstų funkcijai bei rūgščių ir šarmų pusiausvyrai organizme palaikyti. Kalis tiesiogiai veikia širdies raumens ir nervinio impulso laidžiosios sistemos ląstelių funkcijas. Keičiantis kalio koncentracijai, keičiasi ir širdies raumens susitraukimai. Kalis reguliuoja kraujo spaudimą, dalyvauja metabolinėse reakcijose. Nustatyta, kad daugiau suvartojant kalio, mažėja hipertenzijos ir su ja susijusių ligų - insulto, infarkto, inkstų nepakankamumo rizika. Trūkstant kalio didėja kraujo rūgštingumas, kraujo spaudimas, sutrinka baltymų apykaita bei jungiamųjų audinių sintezė. Kalio papildomai vartoti rekomenduojama turint aukštą kraują spaudimą.
Magnis būtinas impulsui perduoti nervų ir raumens sinapsėse, kaulų mineralizacijai ir bei daugiau nei 300 rūšių fermentų veiklai žmogaus organizme. Mažos magnio dozės ramina centrinę nervų sistemą, didesnės slopina traukulius, o didelės sukelia narkozę.
Jeigu organizme sumažėja magnio, gali pasireikšti dirglumas, raumenų silpnumas, sutrikti psichika bei širdies ritmas.
Magnio oksidas, esantis tabletėje, skrandyje jungiasi su skrandžio rūgštimi ir virsta magnio chloridu, kurį organizmas gerai toleruoja ir lengvai įsisavina.
Asparkamas Liuks - geriausias pasirinkimas taupantiems. Iš magnio oksido susidaręs skrandyje magnio chloridas žarnyne pasisavinamas taip pat gerai, kaip ir iš maisto, ir nedaug nusileižia kelis kartus brangesnei magnio laktato druskai.
Asparkamas Liuks neturi kaip įprasta mineralų druskų tabletėms apvalkalo. Tyrimais patvirtinta, kad magnio pasisavinimas iš tablečių su apvalkalu daug blogesnis nei iš nedengtų. Ir tai nulėmė ne magnio druskos tirpumas, bet būtent apvalkalas ir lėtas mag­nio atpalaidavimas.
Asparkamas Liuks tabletės gaminamos iš standartizuotų komponentų, naudojamų vaistų gamyboje. Gamyboje įdiegta EU kokybės užtikrinimo sistema, garantuojanti maisto papildui Asparkamas Liuks kokybę ir saugumą.
Maisto papildo komponentų kiekiai yra optimaliai subalansuoti su Lietuvos higienos norma HN 119: 2002 „Maisto produktų ženklinimas“ ir galiojančiais jos pakeitimais.
Maisto papildo Asparkamas Liuks, tabletės rekomenduojama gerti po 1 – 2 tabletes 2 - 3 kartus per dieną po valgio, užgeriant vandeniu.
Nevartoti kaip maisto pakaitalo.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildo tinkamumo vartoti terminas laikant sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje – ne ilgesnis kaip 3 metai.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Pakuotė. Vidinė pakuotė - lizdinė plokštelė, kurioje yra atitinkamas kiekis tablečių. Vidinė pakuotė supakuota į išorinę pakuotę – kartono dėžutę.
Gamintojas. UAB “Liuks farmacija”, J. Borutos g. 21, LT-46115 Kaunas, Lietuva. Tel.: 8 37 302750
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai