Santrauka: Beveik 36
Tema sukurta: 2020.08.31 23:49
1 2 Toliau Paskutinis
2020.09.01 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
cia gal ir nera, bet siaip yra nemazai vyru, kuriu merginos nepasirinko ir jie taip vienisi nugyveno visa gyvenima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.01 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nepabandžiusio to smagaus sporto manau labai sudėtinga surasti, o dėl rimtų santykių, tai tokio amžiaus manieji pirmieji ir nutiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.01 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann rašė:

Esu VIENIŠAS ir tuo didžiuojuosi


tuojau pat eik i baznycia, gulk kryziumi pries altoriu ir melskis kad taip nenutiktu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.01 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann rašė:

Deja pasirinko mane ir visai nesenai. Tik ne čia, ne internetu. Tik aš nelabai norių su kažkuo draugauti.


tai perleisk ja man jei taip nenori su ana draugauti, gal visai nebloga.. kaip kad tas diktatorius Lukasenka perleido (padovanojo) savo mergina Kazachstano prezidentui Narsultanui Nazarbajevui, tik anas jau nupezes diedas tai nesuprato ka jam su tokia jauna daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 07:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann rašė:

Nėra ko pradėti santykių jei aš ją galiu įskaudinti.


tai jei nesi neistikimas, tai neisivaizduoju kaip galima ka nors iskaudinti. kvailos tos mergos, verkia del bernu, nors ju tukstanciai ir gali pasirinkti tikriausiai katra panorejusios. negaliu pakesti visokiu jautruoliu, kurie verkia ant scenos, kitos - minioje,, kam rupi tos ju seimynines dramos. tuo labiau kad gave grazuoles visokias. o ka daryt tiems kam tik visokios baisios belike ar su negalia kokia. todel nesu gyvenime iskaudines nei vienos merginos ir tuo didziuojuosi, nei viena del manes neverkia nakti i pagalve.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Mane tai nervina tas "ištikimybės" akcentavimas ir vertimas savo naudai, vaizduojant auką. Asmeninė nuomonė tokia, kad jei mano panai reikia kitų, reiškia pats esu netikęs - tai kodėl dėl savo trūkumų imti kaltinti ją? Tas pat galioja visiems - ko negauna namie, ima ieškoti kitur... Taigi, verta susirūpinti savimi, neskubant kaltinti kitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:


- ko negauna namie, ima ieškoti kitur... Taigi, verta susirūpinti savimi, neskubant kaltinti kitų.



Esu įsitikinus,kad nesvarbu,ar viską gauna,ar ne-vyrai ,vos atsiras proga,-pasinaudos ja be jokios sažinės graužaties.

Kai atsistoja,ką nors pamačius,jiems būtinai reikia nusitaškyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Tokiu atveju pafilosofuokim, kas tas progas sukuria. Daugybe atvejų tos pačios ištekėjusios moterys. Tikrovė tokia, kad gan mažai vyrų lenda prie tų, iš kurių mano negaus, reiškia pradinis stimulas yra moters pusėje.

Nelygią statistiką gali sukurti nebent prostitucija, bet, kiek teko girdėti iš antrų lūpų, t.y. su jomis dirbančių socialinių darbuotojų, klientai paprastai būna vyrai, kuriems nereikalingi jokie santykiai, reiškia jie neturi ir gal niekuomet neturėjo įsipareigojimų jokiai moteriai. Daugybe atvejų, jie pageidauja tokio sekso, su kokiu nesutiktų jokia moteris savo malonumui. Didelė dalis nusikalstamo pasaulio, kuriems pagal paniatkes turėti moterį nepriimtina (nesuprantu, kaip žinomas Daktaras, vor v zakone pagal paniatkes negali būti vedęs ar netgi gyventi su moterimi, jei taip nutinka, jis iškart praranda aukščiausią kastą ir nebelaikomas autoritetu).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Jie patys save amžinai stimuliuoja...Jų net visas mąstymas ta linkme veikia.Gaus-negaus-visai nesvarbu.Jie visada įtikėję,kad yra galimybė gauti...
Kaip ten su tiurminių autoritetais nežinau.Ten jų poniatkės jau ,irgi,pakitę.
Prisiminiau tokį epizodą...
Užsibuvo pas mane bendradarbė,pliurpėm apie viską.Pasibėdavojo,kad labai užsimanė to reikalo,nes vyro neturi ir jau seniai seniai be....
Tai paaiškinau,kad ,vistiek,važiuos su taksi-lai pasiima taksistą.
Ji išpūtė akis -o tai kaip reikėtų jį pasiimti-negi tiesiai šviesiai pasakyti.
Išaiškinau,kaip veikia vyrų psichologija-jie raunasi ant kvailų.Kuo kvailesnė-tuo geriau.Daugiau tikimybės dasirauti.Ir staigiai sufantazavau scenarijų.Važiuojant pradėti dirsčioti į veidrodėlį,pasitaisyti šukuoseną,po to pradėti pezėti maždaug taip-man visi sako,kad aš graži,o kaip jums atrodo,ar aš graži.?
Kitą dieną ji papasakojo,kad taip ir darė.Taksistas,nors buvo su vestuviniu žiedu-iškart susileido.
Bet,kol parvažiavo iki namų,jai pasidarė koktu-tai ir noras praėjo.
O kad tokie reikalai vyktų transporto spūstyse,kur kaip silkės visi būdavo suspausti,nelabai įmanoma sukiotis-tai panašu į amžinai norinčio vyro fantazijas.Tai mergos taip alkanos,kad pačios puola,limpa,krušasi ,vos pamatę kažką.
Na,kad pertvinkę bernai sugebėdavo nutaškyti-įsitikinau.Bet,jiem tereikėdavo klyną prasisegti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Didžioji dalis moterų nuolat demonstruoja, kad joms to reikia (dėmesio, pavadinkim), į tai atsakas, kad didžioji dalis vyrų imasi iniciatyvos. Yra panų, prie kurių niekas nekimba, draugas neatsiranda metų metais, galiu pasakyti kodėl - jos nedemonstruoja seksualumo, tai tokios niekas ir nenori, nesvarbu, kad graži.

Vyro siūlymas nereiškia, kad jis to nori, tai tik visuomenės žaidimo taisyklės - vyras privalo norėti, kitaip jis nepilnavertis pažįstamų, ypač draugų akyse. Jei kažkokiame kolektyve bet kuris vyras nerodo iniciatyvos, tuoj įvardijamas pediku, o jei vedęs, tuomet vyru po padu, ir tą pirmiausiai apkalba būtent moterys. Taigi, norint atrodyti normaliu vyru, nori nenori - privalai kibinti aplinkines moteris.

Mano atveju tai galioja, dažnai ima abejoti, ar mane moterys išvis domina - nes visų paeiliui nekibinu ir tiems abejojantiems tiesiog neteko matyti, kad kažkokią kibinčiau. Tiesioginio klausimo esu sulaukęs tik iš moterų, mažiausiai dešimt kartų.
Viskas yra daug paprasčiau - jei man neįdomi ir ji nenori, tai kam dar kibinti, o jei nori, tai tik laiko klausimas kada duos, neprašoma, dėl to visiškai nieko nedarius - dar lieka klausimas ar duodama bus priimta, tai tikrai ne taisyklė.
Kai kurios, kai per antrą pasimatymą net nepalieti, iškart ima garsiai svarstyti, kaip taip gali būti, kaip vyras gali nenorėti iškart sugulti.

Tarp kitko. Draugas, kuris imdavo prekes į tuo metu "kooperatyvo kavinę", turėjo ieškoti blato parduotuvėse, nes didelio kiekio ir dar gerų produktų taip lengvai neduodavo, berods negalima buvo po tiek parduoti. Prekių gavimas vyko iš kiemo pusės arba sandėliuose. Taigi, esu buvęs su juo kartu, tai jo taktika paprasta - pagraibyk pardavėjas ir gausi produktų deficitų. Dar ir pinigų palikdavo, bet tai greta pagraibymo. Ir ką, visose pardose jis tas bobas graibydavo, nors apie kai kurias išsireikšdavo, kad pačiam šlykštoka "storą karvę" čiupinėti. Poroj pardų, kur jaunesnės, tai į klyną ranką kišdavo, o jos jau tokios patenkintos, tiesiog švyti, nesvarbu, kad kažkas (aš) mato.

Šviesoje rašė:

....Tai mergos taip alkanos,kad pačios puola,limpa,krušasi ,vos pamatę kažką.


Tikrai ne visos, bet...
Yra buvęs atvejis, kai labiau iš matymo pažįstama bendrakursė mergina pasiūlė pasidulkinti auditorijoje (bet ji buvo žinoma kaip nekukli, draugas irgi yra gavęs tokį pasiūlymą). Tai neįvyko, nes juokais pasiūliau laiptinės viršuje, nesutiko. Bet ranką į klyną įkišęs buvau, tiesiog koridoriuje, arti nieko nebuvo.
Yra buvęs atvejis, kai... darydavau darbus studentams, tai atiduodant su keliomis teko... net nesupratau, ko joms labiau reikėjo, to darbo ar manęs. Bet pinigus visuomet paimdavau, kad ji nepasijustų prostitute. Dvi iš jų buvo ištekėjusios, viena turėjo mažą vaikelį, o gal ir abi, nepamenu tiksliai.
Yra buvę, kai už darbus "kitaip atsilyginti" pasiūlė dvi studentės draugės vienu metu, į ką gavo atsakymą, kad tas "kitaip" joms kainuos antra tiek, beveik įsižeidė )) (iš draugų žinojau, kad barake jas dulkino kas netingėjo).
Yra buvęs atvejis, kai univere prie lifto pana įdėmiai žiūrėjo, lifte ją su obtiažkėmis pagraibiau už klyno ir nuėjau kur man reikia, mes smarkiai pavėlavom į paskaitą (tuomet buvau doktorantas), o ji iš kito aukšto atėjo paplepėti ir viskas baigėsi sex visai neromantiškoje vietoje - net vardo nepaklausiau, nesudomino. Po to nesyk ją mačiau, apsimetė, kad nieko nėra buvę.
Tai tik atvejai, kai visiškai jokių santykių nebuvo, tiesiog jos norėjo, aš norėjau ir taip gavosi. Po keleto tokių kartų ėmiau vengti, nieko tokiuose įvykiuose smagaus.
Visko pradžia buvo armijoje, kai pakvietus merginas, jos vėliau ir draugių atsivesdavo, keisdavomės jomis... iš esmės galima būtų pavadinti orgija, nes viskas vyko vieniems kitus matant... bet vieną negražią atsivesdavo, tai jos niekas taip ir nenudžiugino - Olia vardas.

Neperseniausiai susipažinau su jauna pana, ji pareiškė, kad lyg ir turi berną (neapsisprendusi), bet jos irgi dar jauna darbdavė šiuo metu ne... pasiūlė susipažinti, praleidome kartu vakarą, bet pasirodo ji gyvena kietame mieste, tai nieko nesakiau, taip ir išsiskyrėm. Po dviejų dienų tylos ji paskambino ir paklausė ar mane tenkintų tolima draugė trumpiems susitikimams. Pasakiau, kad pagalvosiu... Nėra ką daug galvoti, neseniai susipažinau su studente, irgi kitame mieste, bet šiuo atveju jaunystė turi prioritetą, nors vienu atžvilgiu mergina nėra įdomi, su ja gali daryti ką nori, niekam neprieštaraus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
siaip as noreciau kad verktu, pastatyciau raudu siena kad galetu raudoti bet is rimtuju su kiekvienais metais vis maziau kazko reikia salia ir po kokiu 10 metu jauciu jau visiskai nebereikes. sunkiausia buna nuo 20-ties iki 30-ties metu. kai ir daugintis reikia ir merginos reikia ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.04 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann rašė:

Ar yra čia kas nors pagerinęs mano rekordą?

Beveik 36 ir vienišas. Niekada neturėjęs santykių ir dar nekaltas?


siaip zinau kurie buvo rade baisias bobas budami virs 50-ties. o siaip visos bent kazkiek normalesnes merginos iki 25 metu jau buna isrinktos. ieskok merginos su vaiku, gal kazka rasi, nebereiks sekso, vargt metu metais kol ta vaika padarysi (art vaga) taip sakant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.05 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann, kazkoks keistas tavo nusistatymas pries merginas su vaikais. tai jei to vaiko tevas nesedi kalejime, o susirado grazesne mergina, tai negi pagal tave toks santykiu modelis tau jau butu kliutis ?
arba esu nemazai mates atveju, kai atvaziuoja cia uzsienieciai su taip sakykim dideliais organais pabirbina cia merginas ir isvaziuoja atgal, jie atvaziuoja grynai tik tam, o ne kad sali pamatyt ar dar kazka, nei tu matysi daugiau gyvenime tu vaiku tevu nei ka. aisku daugiausiai jie varo per prostes ir klubus, bet buna ir padoriu merginu su vaikais, kartais. as asmeniskai nesu tiek grieztai nusistates pries merginas su vaikais, nes dar tikiu merginomis kad jos vaikus rado kopustu lapuose, o ne po gangbango.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.06 07:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
nera tokiu zenklu kurie visiskai netiktu. yra tokiu poru, kurios puikausiai gyvena so nuliniu suderinamumu. pagal astrologija tokie santykiai sunkiai net isivaizduojami. bet jei tas pats mentalitetas ir intelektas, viskas yra imanoma. daugumai vienisumas tik ju paciu apsisprendimo reikalas nes berniuku ir mergaiciu gimsta po lygiai. 50 proc. berniuku ir 50 proc. mergaiciu. tad nerasti poros iki 25 metu praktiskai neimanoma, nebent merginos nepasirenka del isvaizdos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
AlleinMann rašė:

Vienišumas yra mano pasirinkimas.


man taves nuosirdziai gaila.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

o siaip visos bent kazkiek normalesnes merginos iki 25 metu jau buna isrinktos.


Baigiam tuos nesąmoningus teiginius? Pats pažįstu dvi superines panas virš 30-ies... kurios nenori gyventi su jokiu bernu, nes "visi jie lūzeriai". Puikiai jas suprantu, velniam sėkmingai merginai koks pastumdėlis?

Apie galimybes - užpernai pakabinau merginą, kuriai apie 27, gal net 25, šiemet... net gėda sakyti, jai 22... o man virš 50... ir jos neiškelia klausimo, kad gal esu per senas. Gėda, nes kol buvau jaunas, tokių jaunų (mažiau 25-27) nevertinau. Tiesa, ženytis minties nėra, bent jau man nėra )) Jos nėra kokios tai prastos, manau 9 iš 10 norėtų tokios draugės. Jei išoriškai - figūros puikios, iš veido simpatiškos, bendraujant malonios... "nenusivalkiojusios", bent iš bendravimo to tikrai nesijaučia. Ir nė viena nekelia visiškai jokių materialių-finansinių reikalavimų, kaip čia kai kas skundžiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:

fxx8 rašė:



o siaip visos bent kazkiek normalesnes merginos iki 25 metu jau buna isrinktos.




Baigiam tuos nesąmoningus teiginius? Pats pažįstu dvi superines panas virš 30-ies... kurios nenori gyventi su jokiu bernu, nes "visi jie lūzeriai". Puikiai jas suprantu, velniam sėkmingai merginai koks pastumdėlis?.


visos prostes yra superines.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:





Apie galimybes - užpernai pakabinau merginą, kuriai apie 27, gal net 25, šiemet... net gėda sakyti, jai 22... o man virš 50... ir jos neiškelia klausimo, kad gal esu per senas. Gėda, nes kol buvau jaunas, tokių jaunų (mažiau 25-27) nevertinau. Tiesa, ženytis minties nėra, bent jau man nėra )) Jos nėra kokios tai prastos, manau 9 iš 10 norėtų tokios draugės. Jei išoriškai - figūros puikios, iš veido simpatiškos, bendraujant malonios... "nenusivalkiojusios", bent iš bendravimo to tikrai nesijaučia. Ir nė viena nekelia visiškai jokių materialių-finansinių reikalavimų, kaip čia kai kas skundžiasi.



O čia jau panašu į amžiaus sindromą.....
Mergos nenori nieko daugiau tik vyro kūno....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kodėl kūno? Jos nori viso vyro. Kodėl joms tinkamas vyresnis - klauskit jų. Gal kad moka geriau bendrauti, nei jų bendraamžiai?

Esu gerokai žlibas ir prieš prieidamas užkalbinti paprastai negalėčiau pasakyti, kiek ten jai gali būti, 25 ar 50, o jau kai prieinu, kalbinu kokia yra. Taip jau yra, kad jaunos lengviau bendrauja, su jomis gan lengva susipažinti, joms viskas įdomu.
Kiek man metų kone niekas nepaklausia (elgesio kultūra?), bet jei pasakau tiesą, niekas netiki, kol dokumento neparodau. Taigi, spėju, joms atrodau 15 metų jaunesniu, o tuomet skirtumas daugeliui priimtinas.

fxx8 rašė:

visos prostes yra superines.


Nebandžiau nė vienos, teks pasitikėti Tamstos patirtimi. Bet vis tiek labai abejoju.

Parašiau privačią žinutę fxx8, tarp kitko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.12 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
juokiasi tas, kas dar gali juoktis. vienisumas yra itin sunki protine negalia. tai reiskia, kad merginos taves nepasirinko. aisku gali bandyti pats eiti rinktis, gal pasiseks, jei esi pasaulio valdovas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai