Tema sukurta: 2015.07.24 22:18
Pirmas Atgal 1 2
2016.02.21 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Šiandieninės panelės šaunuolės. Jos ne tik sportuoja, bet ir rūpinasi, kad vyrams malonumo hormonus gaminti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.21 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Bat, o tu matei kiek športinių trofėjų turi pedagoginis univeras? Išstatyti matomoje vietoje, stikliniame koridoriuje tarp atskirtų padalinių, vienas iš kurių talpina nemažą sporto salę? Tokie studentai - grynas serotoninas dekanatui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.21 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Sidabrinis rašė:

Bat, o tu matei kiek športinių trofėjų turi pedagoginis univeras? Išstatyti matomoje vietoje, stikliniame koridoriuje tarp atskirtų padalinių, vienas iš kurių talpina nemažą sporto salę? Tokie studentai - grynas serotoninas dekanatui.


Būtinai artimiausiu metu apsilankysiu. Jau sudominai mano endokrininę sistemą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.28 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
nu tau keušiniai apskritai nelabai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.03 05:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Batmobile, nepatingėjau padaryt keletą nuotraukų. Tą ir pridedu. :]



Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.17 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arunas101
Arunas101
Naujokas
Na man patinka tampres kadangi esu vaikinas tai aš užsimanė juodus stringus ir tampres ir patogu man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.30 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arunas101
Arunas101
Naujokas
Na mano nuomone tokia kadangi aš gyvenu Mažeikiuose salė Ventos upės tai aš nueinu į firminė parduotuvė paprašau juodos spalvos tampres L dydžio tada nusiperku stringus baltos spalvos apsigauti ir vaikštau po miestą ir patogu ir niekas nesako kad vaikinas taip vaiksto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.08 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justinas116
Justinas116
Naujokas
MLDC As irgi vaikstau su tamprem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.12 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius554
Audrius554
Naujokas
o man ptinka ir pats nesioju ir nieko cia tokio tos timps
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.12 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius554
Audrius554
Naujokas
nesioju ir ne vien tik sportui bet ir laisvakiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.12 08:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jokia cia mada, tiesiog zmonija (ypac Vakaruose) darosi nevaisinga, todel ir gaminami aptempti rubai, kad pabrezti moteru seksualuma. man asmeniskai tai atrodo vulgaru, bet jei merginos nori pabrezti savo seksualuma ir kad visi diedai ju geistu ir noretu pabirbinti,, tai kodel gi ne merginos nestabdykit saves (jei kartais galvojat kad "ai gal biski nepadoru"), jei norite rengtis kaip kales - tai ir renkites
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.12 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kas jau ten seksualaus? Nebent vulgaru, kai pana su timpomis ir be sijono. Kartą tokia atėjo į pasimatymą, tai iškart nuėjau sau, su tokia pana man greta eiti nėra smagu

Kas liečia sportą, buvau į miesto centro turgelį dviračiu atlėkęs, su plentininko aptemptais šortais, tai į mane gerokai žvairavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.30 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva476
Ieva476
Naujokas
Kodėl gi ne? Kodėl būtent iškart apie seksualumą viskas turi būti? Suprantu, kad ne visi nešioja tampres dėl sporto, bet kas susiję su vaikais, tai tikrai manau niekieno rūpestis išskyrus tėvų. Atėjo šiltasis sezonas ir visi žmonės turi teisę rengtis kaip tik nori kol tai neįeina į ekshibicionizmo apibrėžimą. O šiaip kalbant apie sezoninius rūbus, čia visai geras sarašėlis https://www.panorama.lt/mados-vejai-siltuoju-metu-laiku-ka-jie-atnes-si-sezona/ Pasinaudokit mieli lietuviai patarimu ir apsirenkit pagaliau kanors šviesesnio, atsibodo tą pilkumą visur regėti, kiek galima mizerijoj miegot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai