Tema sukurta: 2010.12.11 17:53
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.12.11 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
LABAI NORECIAU SUZINOTI AR JŪS ESATE LANKIASI PAS BUREJUS?AR PATIKEJOTE TUOM KA PASAKE?O GAL KAM YRA NORS KAS ISSIPYLDE IŠSAKYKITE SAVO NUOMONE APIE TAI.ŽINAU KAD JIE YRA TIK GERI PSICHOLOGAI BET GAL ŽMOGUS NUSIRAMINA ISGIRDES TAI KA NORI GIRDETI?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Ne. Turiu pinigus kur išleist ir be šito š.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Esu buvusi,isipilde viskas ka pasake,kol kas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Burtininkai silpniems žmonėms. Normalūs priima iš gyvenimo viską, ką jiems pateikia ir be išankstinių fantazijų.
Kas iš to, kad tu sužinosi ateitį? Tipo labai tai ką nors keičia? Bandysi pakeisti?
Sako, į likimą taip kištis negalima... Kas lemta, tą turi išgyventi. Tai būtų kažkas panašaus kaip įsikišti į besikuriančio žmogaus genetiką. Paskui ir gimsta visokie trikojai ar vienaakiai. Tas pats ir su gyvenimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
mylimukė rašė:

Burtininkai silpniems žmonėms. Normalūs priima iš gyvenimo viską, ką jiems pateikia ir be išankstinių fantazijų.

Kas iš to, kad tu sužinosi ateitį? Tipo labai tai ką nors keičia? Bandysi pakeisti?

Sako, į likimą taip kištis negalima... Kas lemta, tą turi išgyventi. Tai būtų kažkas panašaus kaip įsikišti į besikuriančio žmogaus genetiką. Paskui ir gimsta visokie trikojai ar vienaakiai. Tas pats ir su gyvenimu.


As niekad nesu buvus pas burejus,ir pritariu tavo nuomonei,tik man idomu ar kam nors issipildo tai ka priburia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Burejas burejui nelygyus . Pati nebuvau , ir nenoriu eiti . Buna tokie kurie is bendro supratimo gali pasakyti banalius dalykus pvz: tavo vaikinas bus blondinas , melynom akim ir kai zmogus atsitiktinai ji sutinka sako kad issipilde tie burejos paistalai , bet tai gali but tik sutapimas . . . Arba tokie kurie pasako ka nors daugiau , tiksliau , idomiau , realiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Aš pats būrėjas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
as esu tik namie bandzius kortom burtis buvau su drauge,man kortos parode kad gyvenimas bus nuostabus meile draugai pinigai visko per akis,o draugei nieko gero vien nusivylimai.
dabar yra viskas 100% atvirksciai ji turi viska kad net galima pasakyti niekas jai neturi tikros vertes viskas matuojama pinigais,o mano gyvenimas tik praradimai ir kosmarai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
Esu buvęs. Ateityje ir dar nueisiu. Nesakau, kad visi išbure gerai, nuspėja esminius gyvenimo įvikius, bet netolimos ateities vaizda, bent jau man, nupasakojo pakankamai gerai. Tiesa, tai nebuvo kokia tai psichologiškai pasikausčiusi, profesionali ragana. Šeip, bobulytė ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
linutelisss rašė:

o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?


Linute, draugei pavydi ??:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
linutelisss rašė:

o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?


Taip, be jokios abejonės. Tik tai jau JUODOJI magija, tie burtai dažnai grįžta bumerangu, net su kaupu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Karta buvau, bet niekas neissipilde gal ir gerai, kad nuejau, suskele tokius dalykus, kas mane tuo metu pasiurpino pabure, kad susilauksiu mazyli, o man tuo metu vaikas tikrai nebuvo reikalingas, t.y. net per jauna buvau. Tai vat nukreipiau visa demesi i apsauga, kad nebutu jokiu netyciuku. Is to pagal ja turejo sekti vedybos, tad nebuvo vaikelio, neivyko ir vedybos. Visai ji nenumate, kad su tuo vaikinu galiausiai issiskirsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
Preciosa rašė:

linutelisss rašė:



o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?




Linute, draugei pavydi ??:)


nepavydziu visai as net nenoreciau tokio gyvenimo as tik noreciau suzinoti savo nelaimiu priezasti o jos gyvenimu as net nepavadinciau laimingu bent ziurint is mano puses taip ji turi vyra turtinga bet jis i ja neziuri kaip i zmogu o i lele kuri pastoviai turi atrodyt idealiai ne as tokio gyvenimo tikrai nenoriu as tik noriu kad mane nors trumpam paliktu nesekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Preciosa rašė:
linutelisss rašė:
o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?

Linute, draugei pavydi ??


Gal ne tik tai, kad pavydi, bet tikisi, kad kažkas išburs laimę ir ji išsipildys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
tai tik burtai, mazas zmogus tiki jais, o didelis ignoruoja(na gal ziuri y juos ne kaip y hario poterio o voldemorto metodus, tiksliau sakant "blogo pridaro tos dulkeles")
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
linutelisss rašė:
nepavydziu visai as net nenoreciau tokio gyvenimo as tik noreciau suzinoti savo nelaimiu priezasti o jos gyvenimu as net nepavadinciau laimingu bent ziurint is mano puses taip ji turi vyra turtinga bet jis i ja neziuri kaip i zmogu o i lele kuri pastoviai turi atrodyt idealiai ne as tokio gyvenimo tikrai nenoriu as tik noriu kad mane nors trumpam paliktu nesekmes


Gal mažiau reiktų aiškintis, kas kodėl laimingas, o kas ne? T.y. mažiau tikėti likimu, burtais, lemtimi, nes labai daug kas yra pasiekiama savo rankomis, savo darbu, tikėjimu SAVIMI, o ne kortomis ar kokiais ten stikliniais rutuliais. Jeigu trūksta pinigų, išsiaiškink, kaip išleidi turimus, gal blogai paskirstai išlaidas, jeigu nori daugiau, mąstyk, kaip užsidirbti, kaip tų pinigų gauti (neapsiribokime "sėdėjimu" Darbo biržoj, išmaldų iš valstybės laukimu, skundais, kad "gi nėra tų darbų"). Jeigu netenkina santykiai su artimais žmonėmis, galvok, ką blogai darai, kas negerai su tavim pačia, koks elgesys gali iššaukti kitų žmonių tau nepriimtiną elgesį, pasiskaityk psichologinės literatūros bendravimo tema ar nueik pas psichologą, galų gale išsiaiškink, kaip atskirti žmones, su kuriais verta bendrauti, o su kuriais ne. Tobulink save kaip asmenybę, kelk savo pasitikėjimą savimi, mylėk save - iš viso to išplauks tai, kad ir "lips" prie tavęs žmonės tie, kurie yra tavęs verti ir kurių tu esi pati verta. Nereiks po 10 santuokos metų "staiga suprasti", kad ištekėjai už smurtaujančio idioto, už tokio apskritai netekėsi. Nereiks po 20 metų eiti į kalėjimą lankyti savo pačios vaikų, jeigu DABAR vietoj muilo operų žiūrėjimo skirsi jiems keliolika minučių dėmesio ir rūpesčio. Nereiks verkti sumažėjus pajamoms 3 kartus, jeigu suprasi, kad daugybė nuostabių dalykų pinigais nematuojami, tereikia išmokti jais džiaugtis ir juos pastebėti.
Nieko, ką parašiau, tau asmeniškai netaikau, nes nežinom, kokios tavo tos bėdos ir košmarai, tiesiog prisitaikyk pagal savo situaciją...

Dar man šovė mintis, kad galbūt būtent tie burtai ir turėjo įtakos šiandieninei tavo ir draugės situacijai? Tu neturi to, ką tau išbūrė, nes pernelyg patikėjai burtais, todėl užmigai ant laurų manydama, kad nebereikia stengtis dėl to, ką ir taip turėsi? O draugė, išsigandusi išburtos ateities, savais metodais pasistengė turėti tai, ko jai norisi? Lėlė ar ne lėlė, kuo ir kaip matuoja savo laimę, tai jau čia atskira istorija... Imkim patį faktą - ar ji laiminga ir ar turi tai, ko norėjo, bet ko jai neišbūrė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
HeNrYs rašė:
tai tik burtai, mazas zmogus tiki jais, o didelis ignoruoja(na gal ziuri y juos ne kaip y hario poterio o voldemorto metodus, tiksliau sakant "blogo pridaro tos dulkeles")


13 metų vaikas, bet taip protingai pasakyta.

Tik apie žmogaus "dydį" nesupraskit pažodžiui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
mylimukė rašė:

Preciosa rašė:

linutelisss rašė:

o kaip del prakeikimu?ar imanoma zmogu prakeikt ar uzkalbet?


Linute, draugei pavydi ??




Gal ne tik tai, kad pavydi, bet tikisi, kad kažkas išburs laimę ir ji išsipildys?


Ji galvoja ,kad ja kas prakeike todel jai ir nesiseka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.11 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linutelisss
linutelisss
Didmeistris
mylimukė rašė:

linutelisss rašė:

nepavydziu visai as net nenoreciau tokio gyvenimo as tik noreciau suzinoti savo nelaimiu priezasti o jos gyvenimu as net nepavadinciau laimingu bent ziurint is mano puses taip ji turi vyra turtinga bet jis i ja neziuri kaip i zmogu o i lele kuri pastoviai turi atrodyt idealiai ne as tokio gyvenimo tikrai nenoriu as tik noriu kad mane nors trumpam paliktu nesekmes




Gal mažiau reiktų aiškintis, kas kodėl laimingas, o kas ne? T.y. mažiau tikėti likimu, burtais, lemtimi, nes labai daug kas yra pasiekiama savo rankomis, savo darbu, tikėjimu SAVIMI, o ne kortomis ar kokiais ten stikliniais rutuliais. Jeigu trūksta pinigų, išsiaiškink, kaip išleidi turimus, gal blogai paskirstai išlaidas, jeigu nori daugiau, mąstyk, kaip užsidirbti, kaip tų pinigų gauti (neapsiribokime "sėdėjimu" Darbo biržoj, išmaldų iš valstybės laukimu, skundais, kad "gi nėra tų darbų"). Jeigu netenkina santykiai su artimais žmonėmis, galvok, ką blogai darai, kas negerai su tavim pačia, koks elgesys gali iššaukti kitų žmonių tau nepriimtiną elgesį, pasiskaityk psichologinės literatūros bendravimo tema ar nueik pas psichologą, galų gale išsiaiškink, kaip atskirti žmones, su kuriais verta bendrauti, o su kuriais ne. Tobulink save kaip asmenybę, kelk savo pasitikėjimą savimi, mylėk save - iš viso to išplauks tai, kad ir "lips" prie tavęs žmonės tie, kurie yra tavęs verti ir kurių tu esi pati verta. Nereiks po 10 santuokos metų "staiga suprasti", kad ištekėjai už smurtaujančio idioto, už tokio apskritai netekėsi. Nereiks po 20 metų eiti į kalėjimą lankyti savo pačios vaikų, jeigu DABAR vietoj muilo operų žiūrėjimo skirsi jiems keliolika minučių dėmesio ir rūpesčio. Nereiks verkti sumažėjus pajamoms 3 kartus, jeigu suprasi, kad daugybė nuostabių dalykų pinigais nematuojami, tereikia išmokti jais džiaugtis ir juos pastebėti.

Nieko, ką parašiau, tau asmeniškai netaikau, nes nežinom, kokios tavo tos bėdos ir košmarai, tiesiog prisitaikyk pagal savo situaciją...



Dar man šovė mintis, kad galbūt būtent tie burtai ir turėjo įtakos šiandieninei tavo ir draugės situacijai? Tu neturi to, ką tau išbūrė, nes pernelyg patikėjai burtais, todėl užmigai ant laurų manydama, kad nebereikia stengtis dėl to, ką ir taip turėsi? O draugė, išsigandusi išburtos ateities, savais metodais pasistengė turėti tai, ko jai norisi? Lėlė ar ne lėlė, kuo ir kaip matuoja savo laimę, tai jau čia atskira istorija... Imkim patį faktą - ar ji laiminga ir ar turi tai, ko norėjo, bet ko jai neišbūrė?


gaila bet as pinigais nieko nematuoju man ju uztenka kiek turiu man net minties apie juos nebuvo o ir abejoju ar as ant burtu lauru uzmigau nes as juos buvau visai pamirsus tas burimas buvo pries kokius 15 metu siandien visai netycia tai prisiminiau radus sena dienorasti o ir gyvenime as megstu pati visko pasiekt man nereikia kad kas ka duotu tik si karta turbut nesugebejau parasyti tai ka norejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai