Santrauka: Tiesa?
Tema sukurta: 2006.10.01 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2006.10.01 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
Ar tiesa kad vokieciai gamina automobilius ir opelius???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.01 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SeklysMorka
SeklysMorka
Naujokas
kas tie opleakiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.02 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2good4you
2good4you
Pradedantysis
lox's jei ka opelis patikimiausia vokiska masina pasieskok siu metu duomenu pagal vokietijos Tuv tech apziuru centro statistika... Sutinku kad silpna vieta opelio iki 97m kebulas bet kazkodel hondu, mazdu nekeikiat nors puna vienodai... Opelio vaziuokle puiki ir ko gero antra pasauli pagal patvaruma 1ma Mercedes benz, varikliai bendzininiai irgi pasakiski ko lb negaleciau pagyrt uz dyzelinius... is dyzeliniu opelio varikliu serijos yra tik vienas rimtas 2.2DTI 110kw ir 335Nm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.02 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


broncia
broncia
Naujokas
Originally posted by: 2good4you

lox's jei ka opelis patikimiausia vokiska masina pasieskok siu metu duomenu pagal vokietijos Tuv tech apziuru centro statistika...


šita, kokius gedimus pas tave randa TA metu? Juk nevarai apžiūrai sugedusio mašiniuko. Ir vokiečiai taip nedaro. So, ką apie rimtų gedimų statistiką gali žinoti TUV? nepakliūva jiem sugedusios mašinos ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.02 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2good4you
2good4you
Pradedantysis
na vokieciai kaip tik varo tokia kaip stovi ir pagal tai ir konstatuoja procentaliai paeme 1000vnt visu markiu auto... ir pagal gedimu statistika opelis yra patikimiausia vokiska auto... Galiu pasakyt tiek kad audi gamino dviracius kai opelis jau Gamino Automobilius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.02 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


broncia
broncia
Naujokas
bet tu vistiek į klausimą neatsakei, kokį gedimą rado tavo mašinoje TA metu?
va man pastoviai užrašo skysčių prasisunkimą, tik dokumetus paima, į mašinos gimimo metus pažiūri ir yra kryžiukas . o toliau kaip pasiseks. Kartą gale gabaritas nedegė, kitą kartą stiklo apiplovimo purkštukai neveikė (bo kapotas žarnelę užspaudė, šita kaip tik opeliui nutiko) ir viskas. O tas opelis astra g 98 gimimo, paėmė ir užsilenkė. Savaitė po TA, lapkričio vidury, naktį, tarp Saugų ir Vilkyčių. Rezultate opelis gavo naują variklį, o aš slogą. Ir tokia istorija į TUV statistiką nepateks nei Lietuvoj nei Vokietijoj. O va užspausta šlangelė ar perdegusi lemputė - turim gedimą. O kokia nors parėjusi saab DI kasetė (apie kilolitą už naują, shrote loterija) į statistiką nepateks, bo mašina tiesiog nebeužsiveda. Kaip ir krūvos kitų galimai brangių gedimų kurių simptomas - "neužsiveda".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.02 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2good4you
2good4you
Pradedantysis
mano auto rado gedima trukusia granatos guma ir patrunijus stopu slangute auto atvezta is vokieciu... is autobiltd paimti duomenys pasieskok jei netiki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ausryte69Valdo
Ausryte69Valdo
Naujokas
bet wistiek melyni tiuninguoti golfai waldoDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
gaidziai opeliai!!!!Is vis vokiskos masinos man nepatinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


broncia
broncia
Naujokas
Originally posted by: 2good4you

mano auto rado gedima trukusia granatos guma ir patrunijus stopu slangute auto atvezta is vokieciu... is autobiltd paimti duomenys pasieskok jei netiki


o ko man netikėti. aš tiesiog nemanau, kad TUV statistika yra tinkamas būdas įvertinti auto patikimumą. Kokio nors servisų tinklo duomenys būtų žymiai įdomesni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2good4you
2good4you
Pradedantysis
Originally posted by: babauzis

gaidziai opeliai!!!!Is vis vokiskos masinos man nepatinka


Ne vaikam 16m suprast dar apie rimtas auto...

Paimkim Opel Omega LOTUS gaminama nuo 90m 3.6l bi-turbo, 24voztuvai, variklis turi 450Ag, sukimo momentas 568.0 Nm prie 4200rpm, 0-100km/h vaziuoja per 5.1s pagal gamintoja, sveria tik 1570kg, Max speed gamintojas nurodo 300km/h. Na dabar pasakyk nors viena auto serijines gamybos 89-91m kuris galet pasigirt tokiais tech duomenimis?... ji buvo lyginama su tokiais auto kaip ferarri, lamborgini, mclaren... (bet sie auto yra neserijiniai)... tad analogu neturitis tau vokiskas auto... nes ir dabar praejus 16metu nedaznas auto tokiais duomenimis gali pasigyrti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


broncia
broncia
Naujokas
ir kiek tokių opelių pagaminta iš viso? 930 jei gerai atsimenu, so vadinti tai serijiniu automobiliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BIZNIS
BIZNIS
Naujokas
opelis niekada nebus lyginamas su ferarri ar lamborgini biski nusvaigta .....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.03 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BIZNIS
BIZNIS
Naujokas
opelis vokietijoje sudas bmw mersedes-benz pirmi opelis kasdienine masina 2good4you ten su savo astra man su tokia astra butu vaziuoti daugiau nei 150km bu gali ?mortikus pamesti ....rudija kaip.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FullSpeed1
FullSpeed1
Pradedantysis
cia pastebejau tokiu komentaru,kad opelio, oi sori vepelio gera vaziuokle ir varikliai liuksiski, bet kas isto jei nera kur ju prisukti-kebulas supuves. sako zmones "va vazinejau su opeliu tai nei variklis gedo nei vaziuokle birejo" tai kurgi tau suges opelis pirmiau surudyja ir kiti agregatai net nespeja suges.) liaudis byloja. isejas tylu ramu vakara i kiema ir gerai paklauses gali isgirsti kaip tavo opelis rudyja. opelis yra darbininku masina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2good4you
2good4you
Pradedantysis
Originally posted by: BIZNIS

opelis vokietijoje sudas bmw mersedes-benz pirmi opelis kasdienine masina 2good4you ten su savo astra man su tokia astra butu vaziuoti daugiau nei 150km bu gali ?mortikus pamesti ....rudija kaip.....


Na as su savo astra Gsi vaziavau 220km/h ir lb gerai skrenda galiu pasakyt

O su Kadett Gsi buvau 210km/h ismynes, bet paskui eismas buvo per didelis mint... na kadzius man lb gerus prisiminimus sukelia...

P.S Siemem Rally kauno ruduo dominuoja GSi nes tai patvari galinga ir patikima technika startuoja 4astros ir 4kadett GSI (sportininkai zn kas yr gera technika)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FullSpeed1
FullSpeed1
Pradedantysis
nu nebesigirkim del max speed as su 4 begiu 200km/h ispaudziu. nezinau kiek isviso vaziuotu ba 5 saiba issibarste.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Boost
Boost
Pradedantysis
Originally posted by: FullSpeed1

nu nebesigirkim del max speed as su 4 begiu 200km/h ispaudziu. nezinau kiek isviso vaziuotu ba 5 saiba issibarste.



Reiskia didele spidometro paklaida...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.10 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FullSpeed1
FullSpeed1
Pradedantysis
JEI BUTU GALIMYBE TAI AS TAU GALECIAU I INTERI IDETI FILMUKA KUR 200k/h SU 4 BEGEIS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.24 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FullSpeed1
FullSpeed1
Pradedantysis
KAPELEI IR SITAM FORUMUI
ATA
AMZINAS ATILSIS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai