Tema sukurta: 2011.09.09 15:04
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2012.08.22 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Techno rašė:

Charibdė rašė:

Red rašė:

Charibdė rašė:

o todel ir reikalauja, kad zino, jog atvykeliai rusai net nesistegs kalbet lietuviskai, o pinigeliu darbdaviams tai reikia, tai ir smaugia darbininkus... Siaip esu is miesto, kuriame rusu daugiau sutikus nei Vilniuj, nes ten vyksta masinu turgus ir ju ten kaip reikalas privaziuoja, bet sau kalba rusiskai Lietuvoje ir vargo nemato...


O kokį vargą tu pati sau matai, kad jie kalba rusiškai ir nemato vargo?


Mna tiesiog gaila, kad tiek daug lietuviu kvailiu, praieties kartos taip gyne kalba, o dabar savoje salyje kalbam rusiskai del paciu rusu


Aš tai visada galvojau, kad kalbėdamas su rusu Lietuvoje rusiškai, parodau, kad aš esu lankstesnis, kad turiu didesnes galimybes, o svarbiausia - tiesiog pasilengvinu sau gyvenimą

O pasirodo, kad esu kvailys iškeitęs savo kalbą į svetimtaučių kalbą



Afigiena logika!


na taip, nes tik lietuviai ir demonstruoja savo toki lankstuma ir beprotiskas galimybes :DDDD o pvz koki vokieciai,anglai kadangi yra nelankstus ir neturi galimybiu, tai ir kalba su atvykeliais savo kalba :DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Techno rašė:

Charibdė rašė:

Red rašė:

Charibdė rašė:

Mna tiesiog gaila, kad tiek daug lietuviu kvailiu, praieties kartos taip gyne kalba, o dabar savoje salyje kalbam rusiskai del paciu rusu


Man asmeniškai daug labiau gaila, kad lietuviai yra be galo kompleksuoti, pikti ir pirmaujantys pagal savižudybių skaičių visoje ES. Tad ne rusų kalba pražudys lietuvius.

Kitas dalykas, pastebėta, kad kasmet vis daugėja neraštingų studentų aukštosiose mokyklose. Tą patvirtino ne vienas dėstytojas. Ir neraštingi jie ne dėl rusų kalbos mokėjimo, mokymosi.

Kiek žinau užsienio kalbomis kalbama ne dėl kažko, kaip tik dėl savęs pačio. Bent jau aš taip darau, kaip, beje, ir mano draugai.


Na ka padarysi, vieni rastingi, bet tikslieji mokslai jiems kosmosas, kitiems atvirksciai, o ka negi neleisi geram matematikui/fizikui/chemikui studijuoti vien del to, kad jis neiskale visu gramatiniu taisykliu? tai gal tada neleidziam ir humanitarams studijuoti, jei jie nesugeba gerai skaiciuoti trilypiu integralu?

Ir nemanau, kad cia tik LIETUVIU problema


Žinai, jei žmogus nemoka normaliai kalbėti ir rašyti net savo gimtąja kalba - tai jam tikrai nereikia leisti studijuoti Nes kyla įtarimas, kad su supratimu pas jį irgi tokios pat problemos

Žmonės nesugeba rašto darbų be kalnų klaidų pasidaryti, nepaisant to, kad darbai rašomi kompiuteriais ir rašybos tikrinimo priemonės lengvai prieinamos.

o as ir nemaciau tokiu visiskai berasciu ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
Charibdė rašė:

na taip, nes tik lietuviai ir demonstruoja savo toki lankstuma ir beprotiskas galimybes :DDDD o pvz koki vokieciai,anglai kadangi yra nelankstus ir neturi galimybiu, tai ir kalba su atvykeliais savo kalba :DDD


sekant tavo logika, visas pasaulis turetu moketi tik anglu kalba. nes atvaziaves i lietuva vokietis paklauses kelio vokiskai pazemina lietuviu kalba. ir jei jis dar nemoka angliskai tai is vis lopu lopas, ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Charibdė rašė:
Techno rašė:
Charibdė rašė:
Red rašė:
Charibdė rašė:
o todel ir reikalauja, kad zino, jog atvykeliai rusai net nesistegs kalbet lietuviskai, o pinigeliu darbdaviams tai reikia, tai ir smaugia darbininkus... Siaip esu is miesto, kuriame rusu daugiau sutikus nei Vilniuj, nes ten vyksta masinu turgus ir ju ten kaip reikalas privaziuoja, bet sau kalba rusiskai Lietuvoje ir vargo nemato...

O kokį vargą tu pati sau matai, kad jie kalba rusiškai ir nemato vargo?

Mna tiesiog gaila, kad tiek daug lietuviu kvailiu, praieties kartos taip gyne kalba, o dabar savoje salyje kalbam rusiskai del paciu rusu

Aš tai visada galvojau, kad kalbėdamas su rusu Lietuvoje rusiškai, parodau, kad aš esu lankstesnis, kad turiu didesnes galimybes, o svarbiausia - tiesiog pasilengvinu sau gyvenimą
O pasirodo, kad esu kvailys iškeitęs savo kalbą į svetimtaučių kalbą
Afigiena logika!

na taip, nes tik lietuviai ir demonstruoja savo toki lankstuma ir beprotiskas galimybes :DDDD o pvz koki vokieciai,anglai kadangi yra nelankstus ir neturi galimybiu, tai ir kalba su atvykeliais savo kalba :DDD

Būtent taip - mūsų tautiečiai (intelekto nesužalotų tai neliečia), daug kur sugebėjimais lenkia užsieniečius, kurie iš per gero gyvenimo degraduoti pradėję.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Charibdė rašė:
o as ir nemaciau tokiu visiskai berasciu

Už tai aš mačiau. Jei teks susidurti su raštais - išvysi ir tu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
alexxxxxx rašė:

Charibdė rašė:



na taip, nes tik lietuviai ir demonstruoja savo toki lankstuma ir beprotiskas galimybes :DDDD o pvz koki vokieciai,anglai kadangi yra nelankstus ir neturi galimybiu, tai ir kalba su atvykeliais savo kalba :DDD




sekant tavo logika, visas pasaulis turetu moketi tik anglu kalba. nes atvaziaves i lietuva vokietis paklauses kelio vokiskai pazemina lietuviu kalba. ir jei jis dar nemoka angliskai tai is vis lopu lopas, ar ne?


deja, bet ne, nes kiek esu susipazinus tai siti atvykeliai, jei buna ilgesni laika pramoksta lietuviu kalbos ir siaip ja domisi, smagu ju buna klausyti... plius vienas kitas atvykelis ne taip erzina kaip visas srautas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Techno rašė:

Charibdė rašė:

o as ir nemaciau tokiu visiskai berasciu


Už tai aš mačiau. Jei teks susidurti su raštais - išvysi ir tu


nelaikau saves visiska beraste, o man, tiksliukei, viena kita klaidele atleistina ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Charibdė rašė:
Techno rašė:
Charibdė rašė:
o as ir nemaciau tokiu visiskai berasciu

Už tai aš mačiau. Jei teks susidurti su raštais - išvysi ir tu

nelaikau saves visiska beraste, o man, tiksliukei, viena kita klaidele atleistina

Apie vieną kitą klaidą čia kalba neina. Visai neklysta tik tie, kurie iš vis nieko nedaro

Bet kai klaidų rinkinyje neišeina rašto įžiūrėti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.22 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Charibdė rašė:
Na ka padarysi, vieni rastingi, bet tikslieji mokslai jiems kosmosas, kitiems atvirksciai, o ka negi neleisi geram matematikui/fizikui/chemikui studijuoti vien del to, kad jis neiskale visu gramatiniu taisykliu? tai gal tada neleidziam ir humanitarams studijuoti, jei jie nesugeba gerai skaiciuoti trilypiu integralu? :)
Ir nemanau, kad cia tik LIETUVIU problema :)

Kalbama daugiau apie tai, kad nesugeba suregzti logiško sakinio, nesugeba sklandžiai išdėstyti savo minties ir jos pagrįsti. :) O gramatinės klaidos būna pradinukų lygio. Pati mačiau, kaip buvo parašyta vieno vyruko vietoj čia - ca, vitoje ten - cynai. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.10 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanuteliuks
zanuteliuks
Naujokas
Nu ka zn..... As pati moku rusu kalba.... Labai smagu zinot rusu kalba ipac Kai varai i rusija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.10 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanuteliuks
zanuteliuks
Naujokas
Ir as visai normaliai kalbu.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.11 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
zanuteliuks rašė:

Nu ka zn..... As pati moku rusu kalba.... Labai smagu zinot rusu kalba ipac Kai varai i rusija...


Žinok, malavio dialektą mokėt irgi labai smagu, ypač kai vyksti į malavį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.11 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arijus3
Arijus3
Naujokas
Nemanau, kad populiari. Tiesiog yra tautinės mažumos, kurios kalba savo kalba. Dabar vis populiarėja skaitmeninės mokymo priemonės, kurios ir skirtos, kad tautinės mažumos galėtų mokytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.09 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Kas del rusu tai ja daugiausia moka ar supranta vyresni zmones nes nuo jaunystes mokino ir juos populiarumas stipriai mazeja , o jaunimui uztenka moketi angliskai kuria jauni rusai gerai moka .
Acarya rašė:Rusų kalbos pačią mokė mokykloje, džiaugiuosi tuo. Geriausi receptai natūraliam gydymui yra rusų kalba teikiami.
Moketum gerai kokia kinu kalba sakytum kad ji geriausia . Visokios literaturos rusu kalba tikrai daugiau nei lietuviskai , cia rusai nuo vokieciu kopijavo jei pasirodydavo kokia knyga apie ka nors vokieciai butinai parasydavo panasia vokiskai ar bent jau isversdavo , uzemus valdzia Rusijoje komunistams tai pradejo daryti ir rusai lyg nuo knygu skaiciaus ar ju ivairoves pasidarytu protingesniai nes knygas reikia skaityti , o tuo rusai nelabai megsta .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.09 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Na rusai manes neperkando, nes kazkodel rusu kalba sekes geriau nei gimtoji.
Cia tik prikolas, nors realiai taip ir buvo. ...
Beje vaikiai per mesendzeri praso tetes isverst... Jokiu problemu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.18 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bredas1
Bredas1
Naujokas
Karoce sakant, pirmiausiai reikt bent gerai moketi savo gimta kalba o po to moketi geografiskai kaimyniniu saliu kalbas, jei liksi lietuvoj, cia pacios reikalingiausios, jei migruosi is LT, mokykis tos salies kalba ir visas kitas aplink jos teritorija ? nes labai tiketina, kad ir duona is ten valgysi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.18 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bredas1
Bredas1
Naujokas
Kas iesko siuolaikines svieziausios infos, tik rusu ir anglu kalbom pirmenybe skirkit, o skaityti kas parasyta, tolygu save kvailio vieton pastatyti. Keiciasi pasaulio supratimas, pasaulis nebe apvalus, o geru geriausiai plokscias, kosmoso kuri mum bruka, tokio nera, geru geriausiai vidinis kosmosas po kupolu, tuomet gravitacijos kaip tokios nebera ir t.t. informacija bega tokiu tempu, kad tik spek ja virskint, o tai kas tavo galveleje, tau bus didelis sokas, kai pagausi kampa kame cia esme... Ka cia veiki, kodel gimei ir kodel turi mirti, ir pan., kai istengsi atsakyt sau o paskum ir kitom pilkom avelem paporint tuomet ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai