Tema sukurta: 2020.05.08 22:41
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2020.05.08 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Marius710
Marius710
Pradedantysis
Ar normalu jeigu vaikinui yra 22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių yra nekaltas jis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.08 23:03 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Visai normalu.Ir žmogiška.
Nenormalu nuo paauglystės be atodairos siekti to,lendant nachališkai,arba naudojant net smurtą.
Nenormalu lįsti prie bet kurios,jei yra mintis,kad gal prisileis.Nenormalu pasinaudoti,jei matai,kad pana tai padarė iš jausmo,ir nueiti nesukant dėl nieko galvos.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.09 09:08 Nauja žinutė

fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
nenormalu
Cituoti
Atsakyti
2020.05.11 11:01 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Marius710 rašė:

22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių

Kas čia tokio? Mano pirma pana buvo, kai turėjau virš 25. Tiesa, sekso buvo anksčiau ir ne su viena, bet jos nieko man nereiškė, aš joms irgi. Netgi neieškojau su kuo - galima laikyti pačios po apačia palindo (armijoj rusaitės keturios, vėliau visokios studentės, pardavėjos, padavalkos, seselės... panašu, medikės labiausiai ištvirkusios) - tai kai "dykai duoda" negi atsisakysi? Kaip sakoma, jei eini gatve ir matai guli 100€, tai negi nepaimsi? Čia jau nekalbam apie tai, kad jei bernas atsisako, jis visų akyse yra "nesveikas, žydrūnas, impotentas etc" ir tą gandą būtinai paskleis kurios atsisakė )) Net ir ta pirmoji pana, kur įsimylėjau kažkiek, ji akimis metais sekiojo )) nors ten iškart jautėsi, kad nesiženysim.
Tarp mūsų skirtumas nebent tame, kad pats nenorėjau panos, turiu minty santykių.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.11 20:27 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
LaisvasPilietis rašė:

Marius710 rašė:

22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių

Kas čia tokio? Mano pirma pana buvo, kai turėjau virš 25. Tiesa, sekso buvo anksčiau ir ne su viena, bet jos nieko man nereiškė, aš joms irgi. Netgi neieškojau su kuo - galima laikyti pačios po apačia palindo (armijoj rusaitės keturios, vėliau visokios studentės, pardavėjos, padavalkos, seselės... panašu, medikės labiausiai ištvirkusios) - tai kai "dykai duoda" negi atsisakysi? Kaip sakoma, jei eini gatve ir matai guli 100€, tai negi nepaimsi? Čia jau nekalbam apie tai, kad jei bernas atsisako, jis visų akyse yra "nesveikas, žydrūnas, impotentas etc" ir tą gandą būtinai paskleis kurios atsisakė )) Net ir ta pirmoji pana, kur įsimylėjau kažkiek, ji akimis metais sekiojo )) nors ten iškart jautėsi, kad nesiženysim.

Tarp mūsų skirtumas nebent tame, kad pats nenorėjau panos, turiu minty santykių.

Tavo minimos panos man atgrasios, kazkokios sliucheles...
Normaliai moteriai pasimylejimas turi buti kazkas ypatingo, o sliucheles tai pacios nera vertingos.

Dar man istrogo, kai vyra pergyvena ka kas pasakys. Kazkoks kompleksas.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.11 20:41 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Vyrams, kurie tuo metu nenori santykių arba dar nenori santykių, lieka du pasirinkimai - eiti su tomis lengvai prieinamomis arba viską daryti ranka. Kai ranka pavargsta, anos paįvairinimui tinka. Nei ten kas galvoja, kokios jos, nei ten kam įdomu. Merginos dažniausiai jaučiasi labiau geidžiamomis ir įvertintomis, joms nuoskaudų nelieka.

Toliau taip vyniojant išeitų, kad kažkuriuo metu nenorėti santykių - kažkas nenormalaus ar pasibjaurėtino. Manau, taip nėra, gali santykių nenorėti, o fiziologiniai poreikiai nuo to nedingsta. Sunku objektyviai spręsti, bet, sako šiais laikais taip manančių panų irgi gerokai padaugėję.

Dėl apkalbų, tai mano atžvilgiu nemažai yra buvę, tiesiog taip jau gavosi, kad ant visų pasitaikiusių nelipau, panašu tai buvo labai neįprasta daugumos vertinimu. Tiek, kad man vienodai rodė ką mano kiti - visiems neįtiksi.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 08:32 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
"Terminą sukūrė amerikiečių psichologas Brian Gilmartin. 1987 m. jis atliko drovių meilei heteroseksualių vyrų tyrimą. Pasak psichologo, drovių meilei kriterijus atitinka šie vyrai:

niekad neturėję seksualinių, intymių, romantinių santykių (nevalingas celibatas)
kurie su moterimis elgiasi tik kaip su draugėmis, bet ne daugiau
kurie linkę labiau bendrauti su moterimis, bet ne su vyrais
emociškai kenčiantys ar kentėję dėl moteriškos kompanijos trūkumo, tačiau negalintys rasti partnerės dėl savo drovumo
bendraujant asmeniškai akis į akį su moterimi (kuria laiko potencialia partnere) jaučia didelį nervingumą, pasimetimą
Gilmartin neatmetė galimybės, kad meilės drovumas būdingas ir moterims bei homoseksualams, tačiau jis pabrėžė, kad šis drovumas negatyviausiai veikia heteroseksualius vyrus, kadangi drovūs vyrai, priešingai nei drovios moterys neturi galimybių rasti partnerio".

na galvoju man reiktu "lauzti" viena mergina paprastiems santykiams, nes bendraudamas su ja pasimetu, matomai ten ir yra ta potenciali partnere tik tame ir beda, kad nera kaip viena karta pabandziau, tai ta isvis atsiauri tapo, net nepasisveikino kita karta.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 09:04 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
"Gilmartin tyrimas su įvairaus amžiaus (19-24 ir 35-50 m.) vyrais pateikė tokius rezultatus: meilei drovūs vyrai daugumoje buvo intravertai, melancholiški, dalis linkę į psichologinius sutrikimus ar ligas (nervinius sutrikimus, autizmą, sociofobiją, vengiantį asmenybės sutrikimą). Dauguma tiriamųjų buvo linkę į pesimizmą, depresiją, vienišumą, dalis planavo savižudybę. Keletas tiriamųjų buvo linkę į lytinius nukrypimus.

Taip pat dauguma meilei drovių vyrų niekad nebuvo turėję jokio draugo, vaikystėje ir paauglystėje buvo žeminami bendraamžių, vėliau suaugę pasirinkdavo socialinę izoliaciją. Gilmartin taip pat pastebėjo, kad dauguma tiriamųjų buvo iš socialiai rizikingų ar nepilnų šeimų, kur jie, būdami vaikais negalėjo rasti emocinės paramos, buvo baudžiami, ujami, raginami būti „tikrais berniukais". Be to, dauguma tyrimo objektų neturėjo seserų, bei turėjo siaurą bendraamžių giminių ratą (pusbrolius, pusseseres). Meilei drovūs nebuvo suinteresuoti vyriška draugija ir nuolat siekė moteriškos kompanijos.

Tyrimas atskleidė, kad meilei drovūs vyrai nepaisant to, kad sėkmingai baigė mokslus, nesusirado gerai apmokamo darbo ar tapo bedarbiais.

Remiantis tyrimu, meilei drovūs vyrai mėgsta melodingą, lengvą muziką: balades, filmų garso takelius, džiazą, iš dalies - klasikinę muziką, tačiau daugumai nepatinka rokas, hip-hopas, kita triukšminga, nemelodinga muzika.

Gilmartin tyrimas dar parodė kad meilei droviems vyrams būdinga: mintys, kad moterys yra labiau privilegijuotos nei vyrai, prastesnė nei priimta fizinė išvaizda, ne itin domisi sportu, turi skirtingą muzikos ir filmų skonį nei nedrovieji, teikia didelį dėmesį fiziniam grožiui (ypač veido), nesuinteresuoti vyriška draugija, yra mažiau patriotiški, mažai religingi arba nereligingi, dalis yra bedarbiai ar per savo gyvenimą išgyveno skurdo laikotarpį, domisi jaunesnėmis nei įprasta merginomis, turi problemų su emocijų išreiškimu, kartais ištinka agresijos priepuoliai, yra melancholiški, apatiški, neturi vidinės energijos, vaikystėje būdavo ramūs, dalis turėjo nervingas motinas, kurios neleisdavo žaisti su vaikais, įprastai yra rimti, retai būna linksmi, greitai puola į sielojimąsi, susierzinimą, dalis turi reiklius tėvus, kurie kontroliuoja gyvenimą arba stengiasi nuo visko apsaugoti.

Priežastys
Gilmartin apibendrindamas tyrimą pateikė, jog meilės drovumo, kaip ir kitų psichologinių sutrikimų priežastys yra genetinių savybių ir aplinkos veiksnių (kultūrinės terpės, šeimos, religijos) darinys.

Kaip biologines priežastis Gilmartin nurodė žemą testosterono kiekį, nosies polipus, hipoglikemiją. Pagrindinius socialinius veiksnius psichologas nurodė ujimą mokykloje, bausmes, kritiką, žeminimą šeimoje. Dėl tokių skaudžių potyrių asmenybės formavimosi laikotarpiu žmogus pereina į socialinę izoliaciją, kuri nebeleidžia siekti romantinių santykių ar sėkmingos karjeros.

Tyrimas atskleidė, kad nė vienas iš tiriamų drovių vyrų neieškojo sekso paslaugų dėl savo moralinių įsitikinimų bei baimės įsimylėti prostitutę".

as asmeniskai sunkiai randu kad kas man cia netiktu, kokie 98 proc. viskas atitinka.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 10:06 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Tie tekstai - kažkokia chu...nia, juos kažkuria (nemaža) dalimi galima pritaikyti daugeliui. Primena "aiškiaregių" minčių dėstymą - išvartyti taip, kad tiktų visiems ir tuomet visi manys, kad va - tikrai "mato"

Yra dar toks dalykas, vadinamas šizoidiniu asmenybės sutrikimu - kai vienam būti yra smagiau, nei su kažkuo. Nors tam, kur būna vienas, viskas atrodo puiku, bet visuomenė jį bando įtempti į jiems reikalingą padėtį, jėga priversti "būti kaip visi", "norėti ko nori visi", tokiu atveju jis jausis blogai, svarbu kitiems atrodys, kad dabar jau gerai.

Nudžiugino vieta, kad džiazą ir klasiką mėgsta "nenormalūs". Šiaip, džiazas ir klasika nėra lengvi žanrai, priešingai, tai patys sudėtingiausi žanrai, dėl ko juos įvertinti reikia nemažai patirties. (Galiu parankioti tokių kūrinių, kur retam nervai atlaikytų iki galo išklausyti. Galima tiesiog atsitiktinai paklausyti "free improvisation" ir kur dalyvauja daugiau instrumentų - jie užtikrintai lenkia metalą.)
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 19:21 Nauja žinutė

Marius710
Marius710
Pradedantysis
Aš manau kad neturėjas merginos esu nes esu nedrąsus drovus kuklus ir dar ramesnis tylesnis.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 21:41 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Marius710 rašė:

Aš manau kad neturėjas merginos esu nes esu nedrąsus drovus kuklus ir dar ramesnis tylesnis.

yra keletas mano pazistamu, kurie tokiu metu buvo ramus ir tylus, vieni turejo merginas, kiti ne. nemanau kad butent tai nulemia ar turesi mergina. meiles drovumas buna kai pamatai mergina ir atrodo kad geriau jau sau koja nusikasi nei bandysi parodyti kad ji tau patinka. nes gali atsakyti NE. o jei visgi persilauzi, tai nebutinai kazkas iseis. o jei tiesiog esi tylus ramus, tai buna merginu, kurioms tokie patinka.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 22:02 Nauja žinutė

Marius710
Marius710
Pradedantysis
Nu bet mažai kam tokie patinka tie ramesni tylesni.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 22:46 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Mariau, manau tiesiog ne ten lankaisi. Neturiu minty klubų, ten kimba panos ne Tavo stiliaus, neverta. Eik kitur, į biblioteką, į koncertą, į spektaklį, gal pasportuoti - kažkur Tavim vis tiek susidomės. Nes... jei panų pats nekalbini, jos vis tiek suras būdą su bernu susipažinti - jei tiesiogiai kalbinti nedrįs, gali girdimai su draugėmis apie tave komentuoti, ar bent akimis žvairuoti, kad pagaliau susiprastum - nesulaukia pažinties. O patinka visokie, ramioms visai gali patikti būtent ramus.
Svarbiausia - nepaisyti, jei viena ar dešimt atsisakys, vis tiek bandyk kalbint kitas. Tai visiškai normalu, negali visoms patikti, jei viena iš dešimt bent kartą susitikti sutiks, jau nėra blogai.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 23:15 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Marius710 rašė:

Nebutina prie panu kabinetis. Bet jei sedi kur kamputyje, tai pats pamastyk. Gyvenime reikia merginoms aktyviu vyru... o ne tokiu stumk trauk. Po to gyvenime irgi sedesi lauksi stebuklu, o zmona tures visa vezima tempti.
Reikia kazkur aktyviau reikstis.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.12 23:18 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vaikinui 22 metai. Tai ka veiki? Baigei kokius mokslus? Ten turejo buti ir merginu.
Ar niekur nesimokei... nu tada blogi reikalai... Pamastyk, gyvenimas matai eina sudetingiau, gyventii bus vis sunkiau... Ateis laikas kai sveikata neleis dirbti, ar bus amzinas karantinas, virusai puls is visu galu. Tai pana ir galvos... kad su laiku bus sunkus atvejis toki vyruka isitaisius
Cituoti
Atsakyti
2020.05.13 07:10 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Mes patarinėjam vaikinukui vienpusiškai,orientuodamiesi į jo pradėtą temą ir užduotą klausimą-kaip susirasti merginą,jei esi tylus ir drovus.
Bet reikėtų pažinoti labiau,kad būtų galima suprasti,ar jis tik su merginomis toks neryžtingas.
Man toks įspūdis,kad Marius jau nuėjęs dirbti.
Kaip sekasi darbe?Ar rodai įniciatyvą,pats sprendi,ką ir kaip daryti?Ar bendradarbiai vis nurodo-paduok,atnešk,daryk tą daryk aną.Kaip sekasi su bendradarbiais bendrauti pokalbiuose?Ar tik tyli ir klausai,ką kalba kiti?
Dar yra artima aplinka-tėvai,broliai seserys.Jeigu jų turi.Kaip sekasi su jais bendrauti?
Jeigu darbe ir su artimaisiais randi bendrą kalbą nesunkiai-tada laikui bėgant turėtų lengviau būti ir su panelėmis.
Jei esi aplamai tylenis-problema rimtesnė.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.13 08:25 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Nemegsta merginos dirbanciu. Aisku nevykeliai be darbo tai tikrai nepatrauklus, bet dirbantys irgi joms nuobodus.
Merginos megsta uzdirbancius, bet nedaug dirbancius...
Na tokius kurie darbo metu gali pakeliauti ar kazka gali veikti. Geriausia joms verslininkai, kurie jau viska suorganizave tik kartais tam verslininkui reikia kur paskambinti
Cituoti
Atsakyti
2020.05.13 08:37 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Marius710 rašė:

na tai aisku, merginoms reikia santykiu, dramos, stoveti kur nors nakti su bandito vaikais gatveje ir nezinoti kur eiti, to joms reikia. o pas ramius zemas tostesterono lygis, del to jie merginoms neatrodo patrauklus. i ramius merginos ziuri tik tuomet, kai jau nebera is ko rinktis. dazniausiai visokioms virs 40 metu senutems ramus patinka trenk kumsciu i stala ir pasakyk joms gana.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.13 09:58 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
fxx8-prajuokinai.Man patrankytų kumščiu į stala,tai GANA pasakyčiau aš,nors man jau gerokai virš 40m.
Mariau,kai jau turėsi merginą-nesivadovauk tokiais patarimais.
Ramiam berniokui bandot aiškinti,kaip pasidaryti kitokiu.Jis toks yra,ir toks bus.
Cituoti
Atsakyti
2020.05.14 21:13 Nauja žinutė

AlleinMann
AlleinMann
Pažengęs
Marius710 rašė:

Ar normalu jeigu vaikinui yra 22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos jokių santykių yra nekaltas jis?

Normalu. Man 35, aš irgi nekad neturėjau merginos ir esu nekaltas.
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai