Tema sukurta: 2011.03.09 13:20
Pirmas Atgal 1 2
2015.11.19 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rima34
Rima34
Naujokas
ar tikrai tiek mazai ismokama po 4 meu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.12 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ema69
Ema69
Naujokas
kiek zinau kompanija apie 200m. :) ir esu patenkinta ja,mano visa seima turi garantuotu palukanu kaupiamuosius draudimus,pasirinkome geras apsaugas ir sau ramiai gyvename .. tai va be gyvybes draudimo nkelti kojos is namu :
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.12 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ema69
Ema69
Naujokas
kiek zinau kompanija apie 200m. :) ir esu patenkinta ja,mano visa seima turi garantuotu palukanu kaupiamuosius draudimus,pasirinkome geras apsaugas ir sau ramiai gyvename .. tai va be gyvybes draudimo nkelti kojos is namu :
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.26 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guarana
Guarana
Naujokas
zalu administravimas man geresnis Lietuvos draudime, kazkada susiduriau su Compensa, tai sakes kiek ilgai teko laukti kol zalos atlyginima sutvarkys. Lietuvos draudima vos pora dienu ir viskas, o cia. Kazkokie jauni vaikai dirba nieko nesupranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.08 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nausėdaitė
Nausėdaitė
Naujokas
Bet kad ir Compensa nėra lietuvių įmonė, tai yra Austrų įmonė. Tai nežinau kokiu būdų jūs norėjot, kad Lietuva niekaip nepaveiktų jūsų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.08 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nausėdaitė
Nausėdaitė
Naujokas
Arba jūsų konsultantas jus klaidingai informavo, arba pati ne taip supratot. Visur yra administraciniai mokesčiai, VISUR, be išimties, kaip manot, kaip išsilaiko ofisai, darbuotojai? Yra tam skaičiuoklės, kad paskaičiuotu kiek po kiek metų jūs turėsit sukaupę, ir po kiek metų vertą išsiimti pinigėlius, kad nebūtų minuso, tai logiška, kad jums neparodė, ir tai ne Compensa kalta, o netinkami ir neparuošti konsultantai, be abejonės. Nenoriu ginti, bet sakau iš patirties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.01.17 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meškinukė3916320
Meškinukė3916320
Naujokas
Sveiki,
Gal norite pradėti rūpintis savo ateitimi? Būti apsidraudus ir tuo pačiu taupyti? O jeigu dirbate pagal darbo sutartį - pasinaudoti GPM 20% lengvata?
Galiu pakonsultuoti šiomis temomis:
Investavimas ir taupymas
Jūsų/Jūsų šeimos finansinis saugumas
Taupymas vaiko studijoms
Kaupimas pensijai (III pakopa)
GPM lengvata
Konsultacija būtų nemokama ir vyktų Jums patogiu laiku ir nuotoliniu būdu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai