Santrauka: Mafijos Karų likimas.
Tema sukurta: 2015.05.24 17:33
2015.05.24 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Har0ldas
Har0ldas
Naujokas
Sveiki,

Pastebėjau, kad kuo toliau su tais sezonais tuo mažiau žaidėjų žaidžia, kiek prisimenu, per 3.0 būdavo po 500 žaidėjų, buvo veiksmas tais laikais ir malonumas žaisti tokiame rate, o dabar į dieną prisijungia po 200 ir tai sezono pradžioj o pabaigoj vos 100 siekia. Man atrodo tie žaidėjai bėga dėl to, kad su savo tais naujinimais atbaido žaidėjus, seniau nebuvo jokių degalų, šovinių, ar maisto, nebuvo taip, kad iš kontrobandininko galėjai tik už kredus pirktis, galėjai ir už ryšius. Labai daug ko neteko mafijos karai, ir vietoj gerų dalykų pridėjo daug ir šūdo.

Seniau buvo kaifas lošti, kai žaisdavo po 500 buvo tiek daug energijos visko, dabar visi leisgiviai, į kalėjimo pokalbius niekas nebeina, laikraščiuose po 2-3 skelbimus, prekybą mirus, turiu omenį, kad toks jausmas lyg vienas pats žaistum :D

Būtu labai šaunu, kad padarytu kaip ir seniau, kad sezonas eitu kokius 1 metus nors, vis geriau negu 70 dienų.... Šitie sezonai nubodus, nes lvl greitai keliasi, porą kovų padarai žiūri lvl pasikelia, seniau per senus sezonus turėjai gerai paprakaituoti, kad kokį 50lvl užsikėltum, dabar nereikia net mėnėsio, o tu jau 100+lvl. Jei sezonus, padarytu ilgesnius, mano manymu tikrai daugumą žaidėjų pareitu atgal į žaidimą, nes dabar tik pinigų švaistymas kiekvieną sezoną. P.S Mano manymu jei taip ir toliau vyks, neįdės administracija darbo į žaidimą su platinimų, tai tikrai kažkada greitu metu žlugs tiek mafijos karai ir lankomumas tikrai bus labai mažas, tada galėsit administracija susimastyti, kai pelno jums nebebus. :)

Geros dienos, buvo šaunu išreikšti savo mintis :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai