Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Anxolin nuotaika tabletės N40

ANXOLIN nuotaika
Maisto papildas su augalų ekstraktais
40 tablečių
Gerai nuotaikai ir gerai savijautai

Vienoje tabletėje yra augalų ekstraktų:
450 mg jonažolės ekstrakto /BN 224*(Hypericum perforatum),
350 mg rausvosios pasifloros ekstrakto1/ BN 203*(Passiflora incarnata)
1 Sudėtyje yra 25 mg laktozės (medžiagos-nešėjo)

Vartojimo būdas:
Gerti po 1 tabletę per dieną. Galima padidinti dozavimą iki 2 tablečių per dieną.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės!
Savybės ir veikimas: dėl greito gyvenimo tempo bei aktyvios veiklos dažnai patiriame daug stresinių situacijų. Tada gali sutrikti geras nakties poilsis ir pasikeisti nuotaika. Šis produktas padeda esant nuovargiui, suteikdamas energijos ir palaikydamas gerą savijautą. Anxolin nuotaika taip pat tinka esant sezoninei nuotaikų kaitai.
Anxolin nuotaika sudėtyje esančios aukštos kokybės veikliosios medžiagos pasiflora ir jonažolė yra išgaunamos patentuotu būdu.
Rekomenduojame gerti Anxolin nuotaika mažiausiai vieną mėnesį.
ü Gerai nuotaikai
ü Gerai savijautai
ü Padeda esant nuovargiui
ü Taip pat tinka esant sezoninei nuotaikų kaitai

Perspėjimai:
Nevartokite, jei yra padidėjęs jautrumas vienai ar kelioms sudedamosioms produkto dalims. Venkite ilgo buvimo saulėje ir atsargiai naudokitės soliariumais, kadangi retais atvejais gali atsirasti odos reakcijos ir rausvoji pasiflora gali sukelti svaigimą. Vaikai, jaunesni nei 12 metų, gali vartoti Anxolin nuotaika tik pasikonsultavę su gydytoju. Papildomų nuorodų kaip vartoti Anxolin nuotaika pagyvenusio amžiaus žmonėms ar tam tikroms vartotojų grupėms nėra.

Sąveika su kitomis priemonėmis:
Siekiant išvengti netikėtų depresinės būklės permainų, kai vartojami medicininiai produktai, skiriami depresijai gydyti, neturi būti vartojama jonažolė. Yra tikimybė, kad jonažolė gali pagreitinti vaistų skilimą.
Nerekomenduojama vartoti jonažolę, jei vartojate arba norite pradėti vartoti vieną iš šių vaistų:
imunosupresantai, slopinantys imunimę sistemą, pavyzdžiui, esant organų transplantacijai ir autoimuninėms ligoms: ciklosporinas. Kraują skystinantys vaistai: acenokumarolas ir fenprokumonas. Antiepilepsiniai: fenobarbitalis ir fenitoinas. Kvėpavimo takus plečiantys: teofilinas. Širdį veikiantis glikozidas, skiriamas esant širdies nepakankamumui ir širdies ritmo sutrikimams: digoksinas. ŽIV inhibitoriai: indinaviras.
Kartu vartojant jonažolę ir tam tikrų rūšių kontraceptines tabletes (etinylestradiolio ir desogestrelio kompleksą, dar vadinamą sub-50) retais atvejais gali būti nežymus kraujavimas, kuris gali reikšti sumažėjusį kontraceptinio vaisto poveikį, nepakankamą apsaugoti nuo nėštumo.
Jei Jūs jau vartojate jonažolę kartu su vienu iš aukščiau išvardintų vaistų (išskyrus kontraceptines tabletes), nustojus vartoti jonažolę, vaistų poveikis gali sustiprėti. Jeigu vartojate kraują skystinančius vaistus, gali reikėti pakoreguoti jų vartojimo laiką ir dozę. Ar reikia pakoreguoti dozavimą dėl vartojimo su kitais vaistais, pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas ir laktacija: Kiek įmanoma reikia vengti vartoti įvairias priemones nėštumo metu. Remiantis tuo, geriau nevartoti Anxolin nuotaika nėštumo ir laktacijos laikotarpiu.

Gamintojas:
BIONAL International BV

Įgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:
Uab mitela
www.mitela.lt

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai