Santrauka: Vaiduokliu namas.
Tema sukurta: 2007.08.26 18:46
1 2 Toliau Paskutinis
2007.08.26 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dygliuke
Dygliuke
Naujokas
Jei buvot, tai kokie ispudziai?
prisiskaicius internete nuvaziavau su klasiokais paziuret kas ten tokio baisaus, bendras vaizdas - namas baisus. Gazdina savo isvaizda... Buvo tokia veranda - didele nu pries ta nama ten radom puse zmogaus tai yra kojas, apvilktas i vilvetines rudas kelnes o poto pamatem kad ten tisiog poralono sugrusta O seip nieko basaus. Kaip su mobiliu filmuoji to namo viduje eina tokios linijos, panasiai kaip ant pc kai salia monitoriaus padetas mobas ir ateina sms. Laksto seseliai, nu tiksliau taip staigiai akyse uztemsta, tipo prabego Jautiesi ziauriai sekamas... Seip nelabai bijojom o tai jau buvom prigazdintos bernu ir kiekvienas trekst atrodydavo bernu darbas . poto kazkas ten lipo i antra auksta, bet as nejau. Lauke man buvo maloniai stovet. Poto isgirdom " Bum " "...begaaam!!!" ten buvo geras, tipo vaiduoklis plyta mete. nors buna, bet jauciu patys mete kad mus gazdint. O gal ir ne nes ten grindis trapios galima ir iluzt. Poto buvo dauk keistinybiu, pvz kur uz namo tas ijejimas yra ant tos skardo lenta ir plyta. Plyta kuri nesimetriskai uzdeta ant krasto ir pagal fizikinius desnius turetu nukrist. Viens bernas ten lyg trenke, spyre ar mete kazka tai net nepasijudino Dar vienas keistas dalykas kaip vejas pute is galo, mes varem uz to namo ir net prie pat sienos kur ner langu ta zole griuvo nuo vejo nors buvo visiska uzuoveja. Norejo bernai kate bename pagaut ir imest i to namo vidu juk kates nemegsta dvasiu, bet negaude, poto norejom zaislu nunesti ten poto dar ant tvoros sedejom ir ziurejom i langus laukem kol "veidai pasirodys" aisku, deja. Prisiskaiciau visokiu nesamoniu, kazko tikejaus idomaus, gyvenime nepamirstamo, laukiau kol prieis kokia mergaite kruvinom akim ir kates ausim, norejau pasisveikint Kol kiti ten ieskojo kazko idomaus mes su Radvile seip aplink pasivaiksciojom, man idomiau buvo ta gotikinio stiliaus mokykla kur daug visokiu gotu, ir kur grojo muzika ir kazkas dainavo. Dar vienas klasiokas apsimete kad jam bloga atsigule ant zemes ir tipo verkt pradejo, visi persiko [buvo tokiu pora straipsniu] as ir ispradziu bandziau jam tipo padet, bet tai poto nusprendziau kad per daug netikroviska kad butu tiesa ir vos nezvengt pradejau. Aisku as buvau teisi. As irgi buvau suplanavus panasiai paprikolint, bet jis ideja pavoge, tai tikrai jau nebutu nieks patikeje manim.... Dar kazkas lindo i pozemius as nejau man jau gera pasidare nuo pritreksto balandzio su plyta... Fe... Kiti dar randa tipo fotkiu dokumentu pvz kaip "2 sektoriui truksta vaiku" ir t.t. Bet kazkur skaiciau kad tos salia esancios mokyklos 12-tokai nusprende pajuokaut ir pridare tu doku ir primete... Dar kilpa matem, bet gal ten irgi 12-toku ismislas?
O jus? buvo jusu smalsumas nugalejes baime ir buvote izenge i si nama? parasykit savo istorija Ir seip ka manot apie tas vaiku istorijas vaikus su kruvinom akim ir t.t. Beje atsakykit kodel to namo numeris raudonam fone uzrasyta geltonai 25, kodel ne baltam juodai kaip visur?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju
Juju
Pažengęs
o is kur isvis tokie duomenys,kad tai vaiduokliu namas ir pan?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.26 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Tema apie tą patį namą yra čia http://forumas.draugas.lt/mess...AR_FORUMVIEWTMP=Linear
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barsukas
barsukas
Naujokas
ji yra prie mano draugo mokyklos atrodo nekaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barsukas
barsukas
Naujokas
tai as norejau eti bet kai at varem i jo mokse tai uzmirso gal butume eja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.17 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gretusimo
gretusimo
Naujokas
as jusu nesuprantu... ar jus situos vaiduoklius matet? ar jus zmoniu kaulus matet??????? as pati antakalnyje gyvanu ir jai atsirastu toks drasuolis kuris gali man irodyti kad tai tiesa galim susitikti ir nuvaryti i ta vaiduokliu nama... mano el.p. gretacka1994@one.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.09 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SextOnike
SextOnike
Naujokas
Galite manimi tikėti,galite ne,kai pirmą kartą ten ėjau,tai žinojau jog kažką turiu pamatyti...Pirmą kartą net į vidų neįėjau...mano draugės abi matė mergitę...iš pradžių jomis netikėjau,bet kadangi visą laiką buvau su jomis,tai būčiau girdėjus jog jos ką nors tariasi,bet kai abi vienu metu pasakė matau mergaitę...Mes išsigandom ir pabėgom iš ten...antrą kartą ten nuėjus ėjau su kitom draugėm,jos tai laiko nesamone,jos nieko nematė,aš ir nemačiau,bet girdėjau,tikrai girdėjau zmogaus ėjima ant aukštakulnių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.09 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Eh.. Juokais juokais,bet tame name tikrai kažkas yra. Gįda prisipažinti,bet prieš gerus 4-5 metus, su "chebra" buvom labai užsikabliavę ant to antakalnio 25. Važinėdavom vos ne kiekvieną dieną. Ir tikrai matėm. Matėm daug. Geriausiai pamenu,kai buvau užlipus į antrą aukštą,buvo dar pakankamai šviesu. Vaikščiojau,vaikščiojau. Ten šeip labai purvina,daug visokiu šiukšlių,daigtų. Taigi,ėjau į kažką užsižiūrėjus ir tik pajutau,kad po kojom žemės nebėra. Kritau gerus 4 metrus ir nedaug trūko,kad koją būčiau susilaužius. Galbūt sutapimas. Nežinau. Taip pat vieną vakarą.. Vaikščiojom mes aplink tą namą ir lange grynai sėdėjo žmogus. Vis judino ranką,koją,kol galiausiai dingo. Ten dar,jei nežinote,yra tunelis. Kažkurį kartą sugalvojom su draugais įlyst ten. Pamenu,lindom tryse. Prieky draugas,aš vidury,o už manęs dar draugė. Nu lendam,lendam. Kuo toliau,tuo tamsiau. Ir staigiai draugas sustojo ir sako:Nafik neisiu,ten kažkas guli. Nu tipo ale peršikę atgal išlindom. Aš kažkaip nepatikėjau juo visiškai ir sakauavai aš pirma lysiu. Nu lindom vėl.. Ir akurat.. Toj pačioj vietoj tikrai lyg kažkoks susirietęs žmogus gulėjo..
Moralas:Į tą namą NEIKIT. Baigtis gali blogai. ČIa faktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chuligane
chuligane
Pradedantysis
Vieną saulėtą rudens dieną išsiruošėme į pirmąją pažintinę ekskursiją. Legendų, mitų apipintas namas Antakalnio g-vėje 25 pasirodė tinkamiausiu objektu pradedant blogą apie pamirštas, apleistas Vilniaus vietas. Tai yra kone daugiausia kritikos, diskusijų sulaukusi vieta Vilniuje. Žinoma, kad po visą Sapiegos teritoriją, yra trijų lygių kanalai, jungiantys visus teritorijoje esančius pastatus. Manoma, kad 1979 metais, buvo sunaikinti antrojo ir trečiojo lygio kanalai, jungiantys pagrindinius pastatus ir turintys slėptuves. Buvo palikti tik pirmo lygio susisiekimo kanalai. Kai kurie netgi tvirtina, kad yra dokumentai, patvirtinantys, kad ten buvo atliekami bandymai su žmonėmis. Naivūs Antakalnio vidurinės mokyklos mokiniai, esančios priešais apleistą namą tvirtai tiki, jog dviejų aukštų pastatas, turi 4 aukštų požemius, kuriuose skalbyklos priedanga veikė laboratorija. Čia neva atlikdavo žiaurius tyrimus su vaikais ir gyvūnais. Nukirsdavo vaikams galūnes ir prisiūdavo gyvūnų, tikrino kiek laiko išgyvens. Name apsilankę žmonės pasakoja istorijų apie pamatytus vaikus - kankinius, prašančius pagalbos. Po lankymosi name, kai kuriuos lydi nesėkmės, sapnuojami košmarai, atsiranda paranoja. Interneto platybėse galima rasti net tokią istoriją: prieš kelerius metus smalsumo vedami tos pačios mokyklos mokiniai užklydo į namą ir rado jame baisių kankintų vaikų nuotraukų bei įvairių tyrimams nauduotų instrumentų, kuriuos speciali Aro tarnyba vėliau išvežė ir sudegino. Kai kurių skeptikų nuomone, didžioji dalis čia aprašomu įvykių yra pats didžiausias šlamštas. Tačiau, kai kurie žmonės žiūri į tai truputį rimčiau: 1995 metais buvo bandoma gilintis į pastato istoriją, ir ten atliekamą veiklą, tačiau gautas nurodymas iš „aukščiau" sustabdė tyrimą, ir ta mintis buvo palaidota. Šiuo metu pastatas yra pusiau sugriautas, vietoj langų ir dūrų žiojėja skylės, antro aukšto beveik nėra, viskas išgriauta, sienos aprašytos pertraukų metu čia apsilankančių mokinių, o laiptai vedantys i požemius užpilti smėliu. Jokių vaiduoklių, laboratorinių kankinių - nieko, patvirtinančio bent vieną iš pasakojimų... Gal būt tai tik žmonių prasimanymai, gandai, baimė, juk nėra tikslių faktų įrodančių šiuos dalykus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chuligane
chuligane
Pradedantysis
cia nete radau DD nemanau kad ten kazkas yra isties nes paziurejau foto namas kaip namas baisesniuose esu buvus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PN
PN
Naujokas
Mano drauge buvo ir sake maciusi ten vienuoles vaiduokli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.23 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lygis
Lygis
Pradedantysis
mano draugė sakė.... O jeigu man boba vienaakė sakė? Daugiau klausykit tų pasakų tai bijosit sutemus ir į lauką išeit, kas nors sukrebždės ir dėsit į kojas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.29 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kryptik
Kryptik
Naujokas
Nusisneka galutinai ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ddeeiivviiss
ddeeiivviiss
Pažengęs
tai kad ten smeliu apipila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ddeeiivviiss
ddeeiivviiss
Pažengęs
buuu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.27 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palakata
palakata
Naujokas
Sveiki, perskaiciau Chuliganes zinute, ir nepatingejau uzsiregistruoti, nors i sita tema uzklydau visai netycia. Chuligane's zodziuose yra tiesos, o as turiu ka pridurti.
Taigi:
Yra (buvo) dokumentai, patvirtinantys, kad ten buvo atliekami bandymai su žmonėmis, o tiksliau su vaikais, kiek pats skaiciau ir maciau nuotraukas, su vaikais kurie turi issigimima, fizini ar protini.

Chuligane rase : Naivūs Antakalnio vidurinės mokyklos mokiniai, esančios priešais apleistą namą tvirtai tiki, jog dviejų aukštų pastatas, turi 4 aukštų požemius, kuriuose skalbyklos priedanga veikė laboratorija.

Kiek as savo akimis maciau ir buvau, yra 2 pozeminiai aukstai. Bet visai tikeciau kad yra keturi, nes liftas, kuris leisdavosi i pozemius yra sugadintas, ir juo naudotis nebeimanoma. I tuos 2 pozeminius aukstus patekom ne per lifto sachta, o per tuneli, manau apie ta pati tuneli apie kuri snekejo chuligane, tik kai lindom mes, ten nieks negulejo. Taigi tunelis veda i pirma pozemini auksta. Mes ten buvom ne pirmi, pries mus buvo apsilankius vyresniu mokiniu grupele, is kurios ir suzinojom. Jie tuos dokumentus turejo. Kur jie dabar, nezinia, galbut ir aras ateme. Labai daug metu praejo. Taigi miglotai pamenu pirmojo pozemio struktura. Tamsu, didele betvarke, metalkinia stalai ir lovos, lentynos, daug sukiu, nepanaudotu medicininiu svirkstu (neispakuotu), kurie metesi ir lauke, nes vienas is salia esanciu pastatu buvo ju saugykla. Is pirmo pozeminio auksto buvo galimybe nusileisti i antra pozemini laiptais. Antrame aukste vaizdas panasus, visokiausiu siuksliu, stalai, kedes, stiklo sukes, lempos, elektros dezutes, spintos, dokumentai, labai neryskios nuotraukos, ligu ir bandymu aprasai. Kiek rade skaitem, vaiku su kuriais buvo daromi bandymai amzius 4-9 metai, buvo aprasyta ir ju simptomai, issigimimas ir t.t. Visalaika bunant pozemyje buvo jauciamas stiprus amonjako kvapas. Taigi ten buvom gal 5-8 minutes.
As irgi tikiu gal kai buvo gilinamasi i pastato istorija, norima daryti tyrima, buvo gautas nurodymas is auksciau sustabdyti viska. Pilnai tikiu, kad jeigu butu padarytas tyrimas, renkami faktai, butu atskleista neviena garsi pavarde is siuo metu aukstus postus uzimanciu zmoniu.
Dar vienas faktas kuri atsimenu. Po viso to Antakalnio 25 isgarsejimo, per BTV turejo rodyti laida apie visa sita. Sedejau prie televizoriaus, baigesi reklama ir turejo pradeti rodyti laida. Ir ka jus manot, ka pamaciau? Ogi ekranas nieko nerode, juodas fonas buvo paleistas apie 1minute, veliau pradejo eiti kazkoks filmas kurio net nebuvo tos dienos tv programoje. Itaka is 'auksciau' aiski. Kazkas labai nenorejo ir visdar nenori kad visa tai butu paviesinta. O kad itaka stipri, ir kad jos pazaboti skaityk neimanoma zinome visi. Tokia jau musu 'aukstoji valdzia'.
Nezinau ar ryzciausi ten eiti dar karta. Nezinia ar yra ten ko eiti, nes manau kad visa tai ka as maciau pirma karta buvo sutvarkyta, uzblokuota, isvezta, uzmuryta, vienu zodziu uzrista. Kieno? o gi tu, is 'auksciau'.
Zinau ka maciau, taciau to irodyti negaliu.
Po to 'skandalo' pradejo kaip tarakonai daugintis pletkai... vaiduokliai, smeklos, dar kazkas. 99% procentai to tik pletkai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.08 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nighmoth
nighmoth
Naujokas
labas, palakata taip pat netycia uzklydau ir perskaiciau visus nuomonius. As ten buvau tik viena karta ir nieko nemaciau. netgi net nezinojau apie jokius tunelius.Ten dar visi daiktai, baldai issaugoti... is kur tokia informacija? kur yra ijejimas, nieko nemaciau. o apie ka buvo rasoma tuos dokumentose? ar dar tai siuo laikais galima rasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.04 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
o geras.. jau tiek esu legendu apie ta nama prisiklausiusi ,,, na kazkodel apie visus tuos bandymus tikiu , kad taip galejo buti .. bet vistiek kazkas kazka iskapstytu seis laikais ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.23 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Roan
Roan
Naujokas
as pati antakalniete buvau tame name, bet nieko paranormalaus nemaciau name siaip nejauku, ir pavojinga tiesiog nes senas pastatas zmones jaucia bandos jausma, kartais patys save gali itikinti kad kazka mato. cia taip pat kaip mazas vaikas per langa nakti mato pabaisa norince ji suvalgyti, o suauges mato medzio sakas linguojancias vejyje bijoti reikia gyvu zmoniu, kurie ten glaudziasi , o ne mirusiuju- kuriu ten nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.23 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugnele11
ugnele11
Naujokas
as pati gyvenu antakalni mano draugas daugybe kartu ejo tenai mate kaip eina kazkokie bernai su ivairiom mezegom ir irankiais o del ,,aukciau'' tai tiesa .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai