Santrauka: pajamos visam gyvenimui
Tema sukurta: 2009.04.14 21:18
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.04.14 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Koketeee
Koketeee
Naujokas
Siūlau pradėti kurti savo verslą, aktyviems ir veikliems žmonėms galimybės didžiulės, įdėjus truputį pastangų ir norintiems užsidirbti - AMWAY puiki proga.

Tai ne AVON ar ORIFLAME, iš šių užsidirbti beveik neįmanoma, na nebent jai už 100LT ar daugiau galima išgyventi.;]
----------------------------------------------...
Taigi norintiems užsidirbti, siūlau pradėti savo verslą ir tureti nuolatines pajamas visą gyvenimą. Nereikia nieko pardavinėti ar platinti.Pinigus gaunate pastoviai.
Daugiau informacijos sužinosite parašę man, arba tiesiog paskambinę nr. 867678546
Reikalavimai Minimaliai laisvo laiko ir dideli draugų ratą
Atlyginimas 7000 jei ju norite

Kontaktai
El. paštas: eleonora.man@gmail.com
Tel. nr.: +37067678546

Raktažodžiai:
amway, verslas, pajamos, pinigai, pelnas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.14 21:23 Nauja žinutė

zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
ir visdelto kodel as tavim netikiu
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 21:31 Nauja žinutė

Sharma
Sharma
Naujokas
truputi keista , darbo birza luzta nuo bedarbiu, internetas luzta nuo skebimu kaip neisejus is namu uzdirbti tukstancius.....

........ is tukstancio gal vienas kvailys uzsikabins, ant tokiu siulomu pinigu .....
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 21:48 Nauja žinutė

RimQ
RimQ
Patyręs
veikia veikia tik ne į naivuolio pusę
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 21:53 Nauja žinutė

xxxl
xxxl
Patyręs
si versla as jau turejau, bet ati monkes biznis, kaip gali is brolio tevo motoinos ir artimo zmogaus uzdirbt, nepyk bet atsakyk??

Koketeee rašė:

Siūlau pradėti kurti savo verslą, aktyviems ir veikliems žmonėms galimybės didžiulės, įdėjus truputį pastangų ir norintiems užsidirbti - AMWAY puiki proga.

Tai ne AVON ar ORIFLAME, iš šių užsidirbti beveik neįmanoma, na nebent jai už 100LT ar daugiau galima išgyventi.;]

Taigi norintiems užsidirbti, siūlau pradėti savo verslą ir tureti nuolatines pajamas visą gyvenimą. Nereikia nieko pardavinėti ar platinti.Pinigus gaunate pastoviai.

Daugiau informacijos sužinosite parašę man, arba tiesiog paskambinę nr. 867678546

Reikalavimai Minimaliai laisvo laiko ir dideli draugų ratą

Atlyginimas 7000 jei ju norite

Kontaktai

El. paštas: eleonora.man@gmail.com

Tel. nr.: +37067678546
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 22:42 Nauja žinutė

Vandam
Vandam
Pažengęs
koks čia biznis kai uždarbį prekėm turi atsimt, kiek pažystu tokių amvėjininkų, kažkaip nei vienas su mersais nevažinėja ir vilų neišsistates, o parašyta 7 gabalai, blemba čiut ne visų firmų direktoriai mestų savo darbus ir peršoktų ant tokio biznio.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 23:21 Nauja žinutė

verslininke
verslininke
Naujokas
matosi, kad kritikuoja tie kurie nieko nežino! Kas dirba tai ir uždirba. pati pažįstu žmones ir mačiau ne vieną, kurie dirbdami Amway gyvena kaip inkstai taukuose. važinėja su kokiais nori automobiliais, statosi namus ir lanko kokias tik nori šalis. be to kompanija kas met dovanoja kelionę, tiems kurie pasiekia tam tikrą lygį. galiausiai, Amway kompanijos produktai yra tikrai vertinami visame pasaulyje ir jei tai būtų kažkos blefas, tai nešvęstų šiemet savo 50-jo jubiliejaus!!!!!!!!!!!!!!! Tai yra darbas, kaip ir visi kiti ir ne kiekvienas gali jį gerai atlikti, dėl to ir ne visi direktoriai meta savo darbus ir neina į Amway, nors manau, kad yra ir tokių.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 23:28 Nauja žinutė

andante
andante
Pradedantysis
As asmeniskai kelis produktus isbandziau, tikrai stebuklo nera, o didziausius turtus susikrove tie, kurie pradejo sita versla...Mano kolege dirba su Amway, sako, kad labai patenkinta ir uzdirba...bet ji jau visai pamisusi, tik apie tai ir kalba, man sitas darbas labiau panasus i sketa, nei i normalu darba, bet gal kam tai ir patinka...tfu tfu tfu, tikiuosi man niekad neteks dirbti sito darbo
Cituoti
Atsakyti
2009.04.14 23:52 Nauja žinutė

Sheila
Sheila
Didmeistris
turiu dantų pastą iš Amway tai vienintelis ryšys tarp manęs ir šio vardo.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.15 02:25 Nauja žinutė

Joly
Joly
Naujokas
As taip pat bandau sita versla. Kolkas rezultatai ne kokie . Produktai palyginus su kitai geri, jei zinai ir moki jais naudotis. Dauguma isigijusiu siu produktu panaudoja ne ten kur reikia, paskui lieka nepatenkinti ju veiksmingumu. Norint kaip reikalas iginti si versliuka, reikia dideles draugu ir pazistamu kruvos, jei ju ner, tai nieko ir neiseis, nebent pasiseks rast tarp tu keleto pazistamu, viena kita, kuris uzsiims amway. Ir ne produktu pardavimas cia duoda didziausius pelnus, o partneriu paieska : kuo didesne turi grupe su tavim dirbanciu partneriu, tuo daugiau uzdirbi.
O kad pazistami, kurie dirba su amway, atrodo jums svelniai pasakius, nesveiki, tai jie tik bando dirbti savo darba: uz tai, kad savo zodziu reklamuoja amway, tai uz tai ir tikisi savo verslo prapletimo, apyvartos ir tuo paciu didesnio pelno. Pvz., jei jus dirbat prekybos centre pardaveju, susitike su savo pazistamais pasakojate, ka parduodate savo darbo vietoj, geriems draugams pasakote, kad tada ir tada bus kokiai nors prekei nuolaidos ir pan., bet uz tai jus is prekybos centro negaunat ne cento, nors padaret jam reklama, lieka tik pasiguost, kad jus normalus
As save tai nelaikau nenormalia, nors bandau uzsidirbt papildoma lita is sio verslo.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.15 10:31 Nauja žinutė

Vandam
Vandam
Pažengęs
Kažkodėl jūs vieną ir tą pačią reklamą dainuojat, visi iki vieno kiek sutikau: " aš tai dar pradedantis tik 5m tedirbu bet pažystu daug kas turtus susikrovė". Primena seną dainelę kai platino maisto papildus ir siūlė verslauti, prifotkinta dižiausių namų, įvairiausios brošiūros su žmonėm susikrovusias iš to turtus, o po to paaiškėjo kad tai rusų maklė pakuoti papračiausius žemiausios rūšies vitaminus ir pardavinėti už dešimteriopą kainą. Na kas pakavo tai vilas tikrai pasistatė ir nebet kur kokiuose kanaruose, bet kai kurie žemiausio rango platintojai dar ir dabar nuostolius skaičiuoja.
Nesakau kad amway prasta produkcija. Gal ir uždirbama negaliu neigti, tik nereikia skiesti kad po 7 gabalus, na nebet nedarašei, kad per metus. Yra toks vokiečių posakis " Pagal batus ir šeimininkas". O jei aiškiau pasirodyk kaip atrodai ir aš pasakysiu kiek sėkmingas tavo verslas
Cituoti
Atsakyti
2009.04.15 21:25 Nauja žinutė

Jason
Jason
Didmeistris
neminesiu kas ir kaip, pazystu per draugus, kurie uzsiema Amway, ir tai daro jau daugeli metu. Pirma pasakysiu - neplaukit smegenu. Lietuva yra per maza rinka tam, ir jus niekada nepastatysite tos piramides, kad pasidarytumet milijoniersiais. Kurie prekiauja daugeli metu Amway, pastoviai keliauja uz LT ribu, po visokias Ukrainas, Raltarusijas, ten siulo. Zodziu cigono gyvenimas. Plius dar kazka daro. Man juokingiausiai kai pradeda jie pasakoti (velgi, sgemenu plovimas) kokie stebuklingi tie Amyway produktai. O is tiesu jie absoliuciai eiliniai rinkoje, jei palyginsit su kitais.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.16 18:49 Nauja žinutė

Sheila
Sheila
Didmeistris
Jason, lyginant su kuo? šiaip galvoju ką nors išbandyt, tai būtų naudinga išgirsti nuomonę...
Cituoti
Atsakyti
2009.04.16 20:48 Nauja žinutė

Vandam
Vandam
Pažengęs
Turėjau ir dantų pastą ir valiklį ir kvepalus, nu nemačiau kažko stebuklingo, Pagal kainų santykį paieškojus galima rasti ir žymiai geresnių, kad ir dantų pasta man daug gariau sensodyne perkama iš vaistinės negu glister, o vat dantų šepetukui analogo naradau, pakolkas, šis daikčiukas man tiko. Rinkausi kvepalus bet taip ir neradau kad jie ten būtų stebuklingi, man sarminiai ferrari daugiau prie širdies. Štai tokios preliminarios vartotojo išvados.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.18 13:56 Nauja žinutė

Joly
Joly
Naujokas
Zinau ju daugeli produktu, bet su kuo juos sulyginti? su maksiminiais, kinietiskais negi?
Cituoti
Atsakyti
2009.04.18 21:15 Nauja žinutė

Jason
Jason
Didmeistris
Man parodija tu zmniu gyvenimas, tu Amway prekeiviu. Jei uzsuksite i tokiu zmoniu namus, uzeisite i ju tualeta, jie prades kaip is kokios reklamos klipo kalbeti koks geras ir stebuklingas ploviklis, ar kokia nuostabi pasta. Bet as atsirenku kas man patinka ir tinka, ir lyginant su analogais rinkoje jie yra kaip ir dauguma, absoliuciai ne kazkoks eksluzyvas, kuri reiketu pirkti. Amway principas mazdaug toks. Tarkim jus pamatete preke kazkur parduotuveje, ir pasidalinote, kad kokia ji jums gera, ir patinka, ir draugai ja irgi nusipirko. Tai reklama is lupu i lupas. Amway sako, o kodel is to neuzisidirbti - jus siulysite ir girsite tas prekes, kurias isigysite, ir uz jusu "is lupu i lupas" reklama bus mokama jums.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.18 21:21 Nauja žinutė

Patarėja
Patarėja
Pažengęs
Kainos kosmines ten
Cituoti
Atsakyti
2009.04.18 23:47 Nauja žinutė

Sheila
Sheila
Didmeistris
Joly rašė:

Zinau ju daugeli produktu, bet su kuo juos sulyginti? su maksiminiais, kinietiskais negi?

lyginant su geresniais produktais savo kokybe.
Cituoti
Atsakyti
2009.05.02 09:15 Nauja žinutė

LittleStar
LittleStar
Pažengęs
O, kokią temą radau. Džiugu. Šiaip įdomu paskaitinėti ką žmonės mano apie šitą verslą tik pažiūrėję į produktų kainą ir visiškai daugiau į tai nesigilindami arba nusipirkę dantų pastą ir mano, kad didelę paslaugą padarė. Radau čia va atsakymus, kad niekas su mersais nevažinėja. Kas nori, važinėja. Čia, kaip ir kiekvienam darbui, reikia skirti laiko. Ir daug laiko. Jeigu pats nemėgsi šito verslo ir nesidžiaugsi produktais ir bendravimu su žmonėmis, mersais tikrai nevažinėsi. Čia pajamas pajausi vėliau ir subūręs komandą, rezultatą jausi dar ilgai ilgai. Tikrai Lietuvoje yra sėkmingų žmonių, kurie iš šito verslo ir namus statosi, ir mersus perka. O dėl produktų kainos tai nežinau, kiekvienam kitaip atrodo. Kaip sakoma "kiekvienas pirkėjas yra teisus". Jeigu jums "Lenor" ar kitoks brudas yra gerai, puiku. Bet kas nori geriau, ieško geriau ir tikrai geriau suranda.
Cituoti
Atsakyti
2009.06.04 00:55 Nauja žinutė

Angeley
Angeley
Patyręs
Sveiki noreciau pasidalint savo patirtimi amway esam su draugu jau puse metu siam versle. Uzdirbam kolkas tik pora simtu per men., bet ir skiriam tam tik kelias valandas i savaite. Amway galima butu palyginti su sniego gniuzte, kuri laikui begant dideja iki sniego lavinos. Pradzioj tai tikrai nera kazkokie tukstanciai ar milijonai Viskam reikia laiko ir pastangu. Mane stebina zmones, kurie galvoja, kad jiems kas pakis sukramtyta versla po nosim. Ne mielieji, viska turit kurti patys, amway tik irankis, galimybe prieinama kiekvienam. Pasinaudot ja ar atmest kiekvieno pasirinkimas.
Didziausia eilinio vidutiniosios klases zmogaus klaida tai, kad jis laukia kazkokio stebuklingo pasiulymo, progos ar sandorio, dazniausiai taip nieko ir nesulaukdamas, ir nekreipia demesio i mazus dalykus, kurie laikui einant gali jus atvesti i finansiskai nepriklausoma gyvenima. Jai pasidomesit zinomiausiais pasaulyje milijardieriais, ju biografija, tokiu kaip Donaldas Trampas, Robertas Kijosakis pamatysit, kad net jie pradejo savo karjera nuo mazu dalyku ir butent tinklini marketinga siulo kaip gera galimybe. Jai netikit manim tai paprasciausiai pasiskaitykit ju knygas, tokias kaip ''Pinigu srauto kvadrantas'' , ''Du teciai turtingas ir vargsas'', pastaroji knyga asmeniskai man yra aukso vertes. Taip pat geguzes menesio zurnale ''Investuok'' yra visas straipsnis apie amway skaitydama tarptautines knygas visiskai nesusijusias su verslu tokias kaip '' Jusu zodziu galia'' aptikau kelis sakinius uzsiminancius apie amway taigi tai tikrai ne koks ten oriflime ar avon net juokinga kai lygina su tuo ar kokia sekta
Kodel amway yra sunkiai suprantamas eiliniam zmogui? Atsakymas paprastas: nepasitikejimas tiek savimi, tiek tuo kas tuo uzsiema, tingejimas ir pasiputimas. Taip pat didelia itaka zmogui daro suformuota sistema - mokykla, studijos, darbas, pensija. Viskas kas sito neatitinka atrodo nenormalu, nepatikima, apgaule ir pan. Taciau klausimas jums ka jus ismokot mokykloj apie finansus? Ka apie pinigus ismokot studijuodami? Dirbdami? Mano atsakymas nieko kas jus atvestu i finansini nepriklausomuma. Cia jums pvz. ekonomikos mokslu studente klausia destitojo; - turiu tokia ir tokia pinigu suma, kur galeciau juos investuoti? Destitojo atsakymas buvo nezinau vaikeli, ne manes sito klaust reikia. Taigi kaip matot mus moko but gerais darbuotojais, bet ne kurti savo finansiskai nepriklausoma gyvenima, nes tai ir valstybei butu nelb i nauda.
Jai kam kila kokiu klausimu ar abejoniu su malonumu jums jas issklaidysiu
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai