Santrauka: Pirmasis sporto komentatoriaus Lillard straipsnis!
Tema sukurta: 2018.06.29 11:53
2018.06.29 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius


Pasaulio futbolo čempionatas pagaliau pasiekė 2 etapą !

Tai - atkrintamosios. Pradedama nuo aštuntfinalio, kuriame kaunasi 16 komandų 8 porose. Favoritų čia nebūna, nes tai tik vienerios rungtynės, kuriose gali įvykti visko.

Šis etapas nuo grupės varžybų skiriasi tuo, kad komandos čia žaidžia visu įmanomu pajėgumu, futbolininkai pasižymi neblėstančia energija ir noru. Taip pat šių rungtynių sužaisti lygiosiomis neįmanoma, jei pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui rezultatus tarp komandų yra lygus, tenka žaisti pratęsimą - žaidžiami dar du kėlinukai po 15 minučių, o jei nugalėtojas vis tiek neišaiškinamas, kiekviena komanda muša po penkis 11 m baudinius. Teisėjas nusprendžia, kurie vartai bus naudojami baudiniams mušti, o metant monetą nusprendžiama, kuri komanda muš pirma. Kiekviena komanda išsirenka penkis žaidėjus, kurie paeiliui muš baudinius, ir komanda, įspyrusi daugiau įvarčių iš 5 bandymų, laimi. Jei ir ši baudinių serija neišaiškina nugalėtojo, abi komandos muša po 1 baudinį tol, kol viena laimi.

Praėjus aštuntfinaliams, 8 komandos suskirstytos į 4 poras kovos ketvirtfinalyje, tuomet 4 laimėjusios komandos pateks į pusfinalį, ten komandos kovos dėl 2 vietų finale, o pralaimėjusios rinktinės kovos dėl 3 vietos.

Nepamiršk statyti Smeet Pasaulio taurės prognozatoriuje ir pildyti savo kišenes kreditais! Sėkmės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai