Santrauka: :):):).
Tema sukurta: 2022.03.23 00:22
2022.03.23 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Dzin man tie vyrai-man jie neegzistuoja. Dar jų neapkęst? Nei mušti, nei išvaryti nenoriu-tegul tik nelenda prie manęs. Užteko, kiek mačiau, kad neturėčiau noro įsileist į savo gyvenimą. Mano gyvenimas turi būti gražus, o ne kančioje nuo vyrų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.23 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
O kas tuos vyrus kencia? Reikia darytis operacija pjautis reikalus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.23 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Reikia būti normaliais žmonėmis, tuos reikalus sureguliuoti ir nereikės pjaustyti. Moterims vaikų reikia. O po to jau galit ir pjauti, katrie proto neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.23 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Šviesoje rašė:

Reikia būti normaliais žmonėmis, tuos reikalus sureguliuoti ir nereikės pjaustyti. Moterims vaikų reikia. O po to jau galit ir pjauti, katrie proto neturi.


Kodel turi rupeti ko toms moterims reikia? Tagu apsivaisina su kokiais asocialais ir auginasi pacios. joms vyru reikalai irgi juk neidomus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.24 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Įdomūs reikalai tik įdomių vyrų. O tų vyrų, kuriems iš galvos neišeina tik vienas reikalas- neįdomūs. Kas gali būti įdomaus, kai ir taip žinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.25 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Šviesoje rašė:

Įdomūs reikalai tik įdomių vyrų. O tų vyrų, kuriems iš galvos neišeina tik vienas reikalas- neįdomūs. Kas gali būti įdomaus, kai ir taip žinai.


Tokiu vyru as savo aplinkoje maciau mazuma... AIsku norint galima tokiu susirasti.
Vyrai turi kitu trukumu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.03.27 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Man nerūpi kokius vyrus traukiu. Manęs jokie netraukia, nes visi vienodi.Tų įdomių tiek mažai, kad net nesiskaito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai