Santrauka: Kodėl?
Tema sukurta: 2007.10.31 11:46
1 2 Toliau Paskutinis
2007.10.31 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

aguste
aguste
Pradedantysis
Ar tikrai anytos yra velnio pramanytos, kaip liaudyje sakoma? Nuo ko tai priklauso?Ar galime pačios (marčios) būdamos tolerantškos išsiauklėti ir tokias anytas? Ir apskritai, kodėl vyrų mamos kartais būna tokios priešiškos savo marčioms?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 12:10 Nauja žinutė

kitile
kitile
Naujokas
as savaja galeciau pavadinti antraja mama... ir nors jau keliata metu galeciau pasakyti buvusi...., taciau iki siol likom geros drauges...
patikekit nevisos jos baisios...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 12:23 Nauja žinutė

raudonkepuraite1
raudonkepuraite1
Pažengęs
oi,o mano tai tikras velnias...manau jos pavydi mums savo sunus...ir tiek...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 12:35 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: raudonkepuraite1

O visa tai yra vaiku savinimosi pasekmes... Masinis reiskinys. Vaikas musu viesuomeneje yra kazkoks priedelis, kurio nuomone visada mazesnio rango nei tevu. Pamirstama, kad jis asmenybe su savo gyvenimu, net ir tada, kai jis pilnametis, ar net ir savo seima turi. Tiem, kieno motinos protingos, arba kas laiku pastate motinas ju vieton, problemu tarp anytu ir marciu retai pasitaiko...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 13:13 Nauja žinutė

aguste
aguste
Pradedantysis
Techno, bet būna taip, kad "nepasistato" anytos į vietą net tada, kai pats sūnus tiesiai šviesiai viską pasako, o ji apsisuka ir vėl kaip buvę.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 14:36 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: aguste
Techno, bet būna taip, kad "nepasistato" anytos į vietą net tada, kai pats sūnus tiesiai šviesiai viską pasako, o ji apsisuka ir vėl kaip buvę.

Kolkas apie saviske nieko blogo negaliu pasakyt, man asmeniskai tai visai nieko moterele.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 15:10 Nauja žinutė

Astulka
Astulka
Meistras
Mano ir anytos santykiai nesusiklostė. Vien todėl, kad ji nesuprato jog vaikai užaugo, moka gyventi savarankiškai, kad nereikia jų tikrinti ir būti šalia 24 valandas, kad nereikia jiems padėti, kai jie to neprašo ir pan.
Iš tikrųjų tokia situacija, kai mama kišasi į suaugusių vaikų gyvenimą, yra be galo varginanti. Dažniausia konfliktų priežastis būdavo mamytė ir jos "geri norai". Vyui teko blaškytis tarp žmonos ir mamos. Kęsti ir vienos, ir kitos ašaras. Man klausyti priekaištų apie mano nedėkingumą, nemandagumą ir pan. O esmė tokia paprasta - aš norėjau turėti savo namus ir tvarkytis juose kaip noriu, gaminti tai kas man patinka, auginti savo vaikus taip kaip moku. Galų gale po didelių skandalų ir siūlymų vyrui rinktis tarp manęs ir mamos, ji paliko mus ramybėje. Atvažiuoja, kai paprašome. Būna su anūkais. Mes aplankom. Bet iki šiol nepavadinau jos mama ir turbūt jau nebepavadinsiu... Užtat išmokau vieną labai gerą pamoką. Žinau kokia anyta nereikia būti
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 16:58 Nauja žinutė

meiiby
meiiby
Patyręs
Visokiu yra tu anytu, bet as manau kuo toliau jos gyvena tuo geresnes buna
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 17:01 Nauja žinutė

lukrytė
lukrytė
Didmeistris
astulka, o nemanai, kad to zinojimo negana? zmogus sendamas labai pasikeicia.

pvz mano tetis visad pykdavo, kai mociute (jo mama) vis sielvartaudavo del musu, klausdavo, ar turim, ka valgyti, ir siaip kisdavo visaip. taciau perkopes i senyva amziu pats sako, jog dabar lygiai toks pat tapo. net nenorint gyvenimas pastato i tam tikras vezes..
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 17:18 Nauja žinutė

aguste
aguste
Pradedantysis
Taip...blogiausia, kai žmogus, norėdamas aceit gero, padaro tik blogiau. Kodėl anytoms atrodo, kad jų vaikai tai jau be jų kaip be rankų? Na, o mama, tai ir pačios geriausios nepavadinčiau, man tai per daug reikšmingas žodis, kad kreip[čiausi juo dar į ką nors, išskyrus savo mamaą.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 18:00 Nauja žinutė

Astulka
Astulka
Meistras
Originally posted by: Lukryte

astulka, o nemanai, kad to zinojimo negana? zmogus sendamas labai pasikeicia.

pvz mano tetis visad pykdavo, kai mociute (jo mama) vis sielvartaudavo del musu, klausdavo, ar turim, ka valgyti, ir siaip kisdavo visaip. taciau perkopes i senyva amziu pats sako, jog dabar lygiai toks pat tapo. net nenorint gyvenimas pastato i tam tikras vezes..

Be abejo negaliu teigti, kad viskas bus 100 proc. taip kaip aš įsivaizduoju. Gyvenimas įneša savo pataisymus, papildymus...
O paleisti vaikus sunku. Bet mokausi paleisti, duoti jiems laisvės tiek kiek reikia, mokausi jais pasitikėti ir mokau juos gerbti kitų pasitikėjimą.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 18:08 Nauja žinutė

LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Nezinau, ar visos anytos blogos. Manoji lyg ir nebuvo bloga, bent jau as taip maniau, kol nepaaiskejo jos neigiamas nusiteikimas mano atzvilgiu (atsitiktinai nugirstas pokalbis, o paskui ir ex tai patvirtino). Keisciausia, kad skyrybu proceso metu staiga tapau pageidaujama marcia Ironiska, nes jau nieko pakeisti nebuvo galima. Ir as kaip Astulka dabar turiu pavyzdi, kokia anyta nereikia buti
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 19:15 Nauja žinutė

mystique
mystique
Meistras
Jei ne anytos velnio pramanytos, tai ir bernužėlių-dobilėlių, mergelių mylimų, nebūtų šiame sviete

O dėl amžiaus, turi jis įtakos asmenybės korekcijoms, tas tiesa, tačiau išsilavinimas, vidinė kultūra bei pagarba kitiems niekur juk nedingsta.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 19:51 Nauja žinutė

aguste
aguste
Pradedantysis
Na, žinote, brangieji, tuoj pratrūksiu. Ką tik anytą brangiąją išlydėjau. Pirmą kartą per 5 metus ji mane taip užkniso. Pradėjo mokyti, kaip man vaiką prižiūrėti: pamatė, kaip nagučius kerpu, tai kaip šoko - ką tu nežinai, kad mažiems vaikams nagus kramtyti reikia. Pirmą kartą tokią nesąmonę išgirdau ir net nežadu taip kvailai elgtis. Kai nepaklausiau tai supyko, murmėt pradėjoi, kad ji tai savo vaikus kitaip augino. Tai padėkojau, kad gerą sūnų užaugino ir mandagiai išprašiau. Vat, kaip tik šiandien manoji vieną savo ragą jau parodė. Sutapk tu man, būtent tada, kai tokią temą paskelbiau.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 20:43 Nauja žinutė

sermuksne
sermuksne
Meistras
aguste

na tau ir sekasi.... O anksčiau tikrai taip darė, nes tikriausiai tik dėlto, kad anksčiau nebuvo tokių žirklučių mažuliukam.pati pagalvok-tada nebuvo sauskelnių, tyrelių, tokių mišinukų, mažiukus vyniodavo į vystyklus kaip kaladėles, maistą kramtydavo ir dėdavo į burnytę mažiukams....., o dabar viskas kitaip .tiesiog nekreip į tai dėmesio, padėkok už unformaciją, o daryk taip kaip tau reikia.Juk mama ir myli savo mažiuką, tad ir jam padaryti kažką blogo negali.Tai ir daryk taip kaip tau atrodo geriausiai.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 20:46 Nauja žinutė

sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: Techno

Originally posted by: raudonkepuraite1

O visa tai yra vaiku savinimosi pasekmes... Masinis reiskinys. Vaikas musu viesuomeneje yra kazkoks priedelis, kurio nuomone visada mazesnio rango nei tevu. Pamirstama, kad jis asmenybe su savo gyvenimu, net ir tada, kai jis pilnametis, ar net ir savo seima turi. Tiem, kieno motinos protingos, arba kas laiku pastate motinas ju vieton, problemu tarp anytu ir marciu retai pasitaiko...

Čia labai teisingai pastebėta.Jei sūnus pastato mamą į vietą-reikalas susitvarko labai greitai ir gerąją pusę.
O jei ne..... Vargas toms kurios pakliūna į tokias šeimas.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 20:48 Nauja žinutė

sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: aguste

Tikrai taip.... Yra ir tokia kategorija "mamyčių"

O maniškė tai iš karto pasakė- "Manęs nemylėjo uošviai, tai nesitikėk, kad aš tave mylėsiu"

tai taip ir buvo....jau ką su išgyvenau-nelinkiu niekam
Cituoti
Atsakyti
2007.11.01 12:52 Nauja žinutė

Sniegena
Sniegena
Pradedantysis
Labai puikus anytos pavadinimas ''velnio pramanyta''!!!!!!!!!!!!Manoji tuos zodzius pilnai pateisino.Ir nesutarimai su vyru,ir skyrybos-viskas per ją.Tikras nelabojo įsikūnijimas!
Cituoti
Atsakyti
2007.11.01 15:04 Nauja žinutė

mystique
mystique
Meistras
Ir iš kur tiek piktumų sugebat atrasti... nepaliauju atsistebeti

O dėl pasakymų, kad va nelaboji žiežula gyvenimą suėdė, man rodos čia veikiau lengvų atpirkimo ožių ieškojimas, nors kertinė problema vis tik netinkamame paties vyro pasirinkime, o ne jo motinoje. Juk vaikai-tėvai yra nemaža dalimi susisiekiantys indai.

Kiek bandau perkedinti savo giminę, na niekur nepastebėjau tų klasikinių, anekdotais apipintų anytų-marčių priešpriešų. Mano brolio žmona anyta tikrai nesiskundžia, likusios giminės jaunosios damos taip pat. O jei jau kyla kokių nesutarimų ar skyrybų šeimų tarpe, matyti, jog visų pirma dėl to, kad patys išsirinktieji vyreliai buvo lepšiai ir egoistai, gyvenantys vien šia diena.

Taip kad priežastys ir pasekmės - du labai skirtingi dalykai
Cituoti
Atsakyti
2007.11.01 22:06 Nauja žinutė

aguste
aguste
Pradedantysis
Šermukšne, gal tai visai nereikšminga, bet buvo tų žirklučių jau ir prieš 30 metų - čia tarp kitko. Aišku, ne visos anytos ar uošvienės yra žiežulos. Manoji visai pakenčiama, tik va kartais viena kita nesutarimo banga nuvilnija, kartais tikrai papiktina, bet kai mato, kad mažai kreipiu dėmesio, tai liaujasi. Gerai, kad mano vyras ne lepšis, ir kai reikia "paauklėja" savo mamą, profilaktiškai kartais, jai tai ilgam padeda.
Cituoti
Atsakyti
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai