Santrauka: Negi taip sunku parašyt kelis žodžius?
Tema sukurta: 2008.09.05 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.09.05 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Giltinė rašė:

Sveiki.



Jau kurį laiką rašinėju įvairiuose pažinčių puslapiuose, ir pastebėjau labai bjaurų dalyką: parašai merginai, o ji neatrašo visiškai nieko. Nu ble, jeigu jau nenori susirašinėt, tai ar sunku parašyt kelis žodžius, pvz. "sorry, bet nieko neieskau", ar "turiu vaikina", ar dar ką nors, kad ir tiesiai šviesiai "tu man nepatinki". Bet kodėl jūs iš viso NIEKO neatrašot? Ką, jau taip sunku?


Neatrašo nieko tada kai pašnekovas pasirodo visai visai lievas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiesiog7
Tiesiog7
Patyręs
Giltinė rašė:

Sveiki.



Jau kurį laiką rašinėju įvairiuose pažinčių puslapiuose, ir pastebėjau labai bjaurų dalyką: parašai merginai, o ji neatrašo visiškai nieko. Nu ble, jeigu jau nenori susirašinėt, tai ar sunku parašyt kelis žodžius, pvz. "sorry, bet nieko neieskau", ar "turiu vaikina", ar dar ką nors, kad ir tiesiai šviesiai "tu man nepatinki". Bet kodėl jūs iš viso NIEKO neatrašot? Ką, jau taip sunku?


Manau, jos sitaip taupo laika: kam gaisti laika, jei nepatiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
nesudominai.As ir retai atsakau lakoniska "labas",ar i "sypseneles"... Nebent nuobodziauju tai pazaidziu "sypsenelem"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
O ar labai jau daug laiko praras, jei parašys 3 žodžius? Užtai man būtų daug lengviau, iš karto žinau, kad ji vaikino neieško, ar jau turi, ar aš jai nepatinku. Tada ramiai ją pamirštu ir rašau kitoms. O dabar lauki, vis patikrini, ar tau neparašė, kankinies be reikalo. Pagailėkit gi ir musų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lizza
Lizza
Pradedantysis
as pavyzdziui labai daznai neatrasineju, nebent idomiai uzkalbina. Negaistu savo laiko kai man paraso: labas kaip tau sekasi, kas naujo. istrinu iskart. jei sudomintum atrasytu, o jei tau neatraso vadinas nesamones rasai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
sakura rašė:

nesudominai.As ir retai atsakau lakoniska "labas",ar i "sypseneles"... Nebent nuobodziauju tai pazaidziu "sypsenelem"


Na aš visada parašau daugiau, nei "labas, kaip sekas + 3 sypseneles". Bandau laišką pritaikyt pagal anketa, pvz. jei matau, kad ji nusifotografavusi kazkur kalnuose, ar kokiam užsienio mieste, tai paklausiu, kur buvai nukeliavusi, kaip vasarą praleidai, ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hottie
Hottie
Naujokas
gal tavo anketa neidomi ar kvaila, tai ir nenori prasideti. esu maciusi tokiu anketu kad pagalvoji, kodel jam kas nors is viso rasytu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Giltinė rašė:

Sveiki.



Jau kurį laiką rašinėju įvairiuose pažinčių puslapiuose, ir pastebėjau labai bjaurų dalyką: parašai merginai, o ji neatrašo visiškai nieko. Nu ble, jeigu jau nenori susirašinėt, tai ar sunku parašyt kelis žodžius, pvz. "sorry, bet nieko neieskau", ar "turiu vaikina", ar dar ką nors, kad ir tiesiai šviesiai "tu man nepatinki". Bet kodėl jūs iš viso NIEKO neatrašot? Ką, jau taip sunku?


zinai kai parasai-tu manes nedomini... tu negrazus ar dar kazka.. tadatave uzsipuola tas vaikinas tu tokia anokia.. tad geriua tiesiog neatrasyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
Hottie rašė:

gal tavo anketa neidomi ar kvaila, tai ir nenori prasideti. esu maciusi tokiu anketu kad pagalvoji, kodel jam kas nors is viso rasytu...


Na lyg ir ne, nepasakyciau, kad kvaila. Tikriausiai dėl išvaizdos atstumia, nes esu negražus ir nevyriškas, ir dar su akiniais
Siaip draugiškiausios merginos yra one.lt, ten maždaug pusė atrašo. O draugas.lt tai daug mažiau, apie 2 - 3 iš 10. Dar ant juoko užsiregistravau pazintysxxx, tai ten iš viso gal 1 iš 10 atrašo, bet ko norėt, ten tik bapkių ištroškusios kurvelės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
bet siaip man keista, kad potencialiai normalu zmogu isbrokuot vien del to,akd jis parase "laba,kaip gyveni" uzuot prirases jausmu romano skyriu pirmu laisku... pfff...
visos sakancios "nesudomino" - o kaip jus gyvai susipazistat ? irgi bendraujat tik su tais,kurie prieje iskart isbeldzia visa savo cv,turtine padeti ir giminaiciu pareigas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Rennais rašė:

bet siaip man keista, kad potencialiai normalu zmogu isbrokuot vien del to,akd jis parase "laba,kaip gyveni" uzuot prirases jausmu romano skyriu pirmu laisku... pfff...

visos sakancios "nesudomino" - o kaip jus gyvai susipazistat ? irgi bendraujat tik su tais,kurie prieje iskart isbeldzia visa savo cv,turtine padeti ir giminaiciu pareigas?


Aham ir man keista, nes mano beveik visos idomiausios pazintys prasidejo nuo "labas, kaip gyveni"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
ir tikrai tos banalybes-labas kaip sekasi..tikrai atsibodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Giltinė rašė:
Na aš visada parašau daugiau, nei "labas, kaip sekas + 3 sypseneles". Bandau laišką pritaikyt pagal anketa, pvz. jei matau, kad ji nusifotografavusi kazkur kalnuose, ar kokiam užsienio mieste, tai paklausiu, kur buvai nukeliavusi, kaip vasarą praleidai, ir pan.


Manai, kad įdomu į tokius klausimus atsakinėt? Man, pvz., visai ne :] Pabandyk linksmiau, įdomiau, originaliau. O jei parašai, ji perskaito ir neatrašo už kelių minučių - nevark ir nesikamuok tikrindamas - ji tikrai neatrašys tau nei už savaitės, nei už mėnesio. Nors, aišku, pasitaiko stebuklų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Rennais rašė:

bet siaip man keista, kad potencialiai normalu zmogu isbrokuot vien del to,akd jis parase "laba,kaip gyveni" uzuot prirases jausmu romano skyriu pirmu laisku... pfff...

visos sakancios "nesudomino" - o kaip jus gyvai susipazistat ? irgi bendraujat tik su tais,kurie prieje iskart isbeldzia visa savo cv,turtine padeti ir giminaiciu pareigas?


O tu jeigu pana neleistum sau rinktis???
įsivaizduok jei tau į dieną parašo 20 "labas kaip sekasi?" tai manau tikrai rinktumeisi gražesnį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Giltinė rašė:

Tikriausiai dėl išvaizdos atstumia, nes esu negražus ir nevyriškas, ir dar su akiniais


Tai ko tu tada stebiesi????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Kartais paprasciausias "labas" gali buti labai grazios pazinties pradzia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hottie
Hottie
Naujokas
Giltinė rašė:

Hottie rašė:



gal tavo anketa neidomi ar kvaila, tai ir nenori prasideti. esu maciusi tokiu anketu kad pagalvoji, kodel jam kas nors is viso rasytu...




Na lyg ir ne, nepasakyciau, kad kvaila. Tikriausiai dėl išvaizdos atstumia, nes esu negražus ir nevyriškas, ir dar su akiniais

Siaip draugiškiausios merginos yra one.lt, ten maždaug pusė atrašo. O draugas.lt tai daug mažiau, apie 2 - 3 iš 10. Dar ant juoko užsiregistravau pazintysxxx, tai ten iš viso gal 1 iš 10 atrašo, bet ko norėt, ten tik bapkių ištroškusios kurvelės


Nemaciau tavo anketos, tai negaliu apie ja spresti, bet jei tu galvoji kad esi negrazus, ir jei tai atsispindi tavo anketos aprasyme, tai gali buti viena is priezasciu. Aplamai Draugas.lt pazinciu tinklapis neatrodo labai rimtas, daug melo ir kvailysciu pastebejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Rennais rašė:

bet siaip man keista, kad potencialiai normalu zmogu isbrokuot vien del to,akd jis parase "laba,kaip gyveni" uzuot prirases jausmu romano skyriu pirmu laisku... pfff...

visos sakancios "nesudomino" - o kaip jus gyvai susipazistat ? irgi bendraujat tik su tais,kurie prieje iskart isbeldzia visa savo cv,turtine padeti ir giminaiciu pareigas?


Ne cv, turtinės padėties ar giminaičių gyvenimo istorijų reik :] Vieni sugeba "užkabinti" parašę 2 žodžius, kiti gali ir romanus rašyti, vistiek liks nuobodomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Hottie rašė:

Aplamai Draugas.lt pazinciu tinklapis neatrodo labai rimtas, daug melo ir kvailysciu pastebejau.


Keista, draugas.lt man atrodo normaliausias pažinčių puslapis lietuvoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.05 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hottie
Hottie
Naujokas
Galateja rašė:

Kartais paprasciausias "labas" gali buti labai grazios pazinties pradzia.



Pritariu, nuo labas viskas ir prasideda. Jei prie manes prieitu vaikinas ir pradetu arba apie savo gyvenima pasakoti arba tiesiog ka nors kvailo sakyti, as turbut nusisukciau i kita puse. Labas, gal ir koks kuklus komplimentas, tai gera pradzia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai