Spausdinti temą

Temos pavadinimas: svorio metimas

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:07
Autorius: meskas (Pradedantysis)

pasiulikyt kaip numesti svori, kokiais pratimais? zynau atsilenkimai padeda o kytu duokit variantu....

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:11
Autorius: vyshnia (Pradedantysis)

mesk valgyt

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:17
Autorius: waidis (Patyręs)

atsispaudimai, prisitraukimai, bet geriausiai turbut begiot

-------------------------
you have to kiss many frogs to find a princess

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:18
Autorius: Valkirija (Didmeistris)

Nepasakyciau, kad atsilenkimai labai padeda svori mest... Jie labiau raumenis stiprina. O kaloriju labai nedaug sudega juos darant. Kiek teko dometis - efektyviausiai svori mest padeda aerobika, suoliukai su sokdyne, begiojimas.

"When we killed what we were to become what we are, what did we do with the bodies?" J.W.
http://www.filmai.in/uzeik-277429.html
http://valkirija.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:19
Autorius: eris (Naujokas)

nu gerai as tau duosiu patarimu jai nori svori numesti 1. nuo sesiu nevalgyti 2. ziurek ka valgai . 3. daugiau skistimu ( sriubos , arbatos , vaisai , ir t.t ) 4. juokiu produktu kas is mieliu negalima 5. stenkis pakeisti savo mytiba viskas kas kepta atcisakyti 6. per diena tik karta valgyti ir tai turetu buti kaskur nuo 12.00 - 14.00 val tam laikotarpi 7. paprasciauiai einant miegot jai yra galimibiu pries einant gult suvalgyk 2-3 skilteles ananaso 8. stenkis valgyt daugiau darzoviu 9. nuo kepto maisto pereik ant virto maisto . ir tiek jai ziuresi kur kaip ir ka pirmas pora dienu gal bus sunu kol skrandis prades virskinti ir susitrauks o paskui jau savaime viskas bus ir gausis per meni 2-2.5 kg numesi be juokio sporto ir savo kankinimo as nesakau kad visiskai nevalgyt jai jau labai norisi eik ant vasiu tokie kaip mandarinai ir obuoliai tik ne bananai ir vynoges .... sekmes

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:19
Autorius: Protozauras (Patyręs)

pats pirmas tai daugiau judeti.... i diena pieskom 3-4 km.. jei neatsibos gali meginti ir sportuoti

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:20
Autorius: ashachera (Meistras)

waidis rašė:

Tikra tiesa :) Ne tik svoris krenta, bet ir ištvermė didėja.

*.Sorry, I just woke up from my nap.*
Ten, rasi mane...
That was fun. Let's never do that again.

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:24

eris rašė:

nu gerai as tau duosiu patarimu jai nori svori numesti 1. nuo sesiu nevalgyti 2. ziurek ka valgai . 3. daugiau skistimu ( sriubos , arbatos , vaisai , ir t.t ) 4. juokiu produktu kas is mieliu negalima 5. stenkis pakeisti savo mytiba viskas kas kepta atcisakyti 6. per diena tik karta valgyti ir tai turetu buti kaskur nuo 12.00 - 14.00 val tam laikotarpi 7. paprasciauiai einant miegot jai yra galimibiu pries einant gult suvalgyk 2-3 skilteles ananaso 8. stenkis valgyt daugiau darzoviu 9. nuo kepto maisto pereik ant virto maisto . ir tiek jai ziuresi kur kaip ir ka pirmas pora dienu gal bus sunu kol skrandis prades virskinti ir susitrauks o paskui jau savaime viskas bus ir gausis per meni 2-2.5 kg numesi be juokio sporto ir savo kankinimo as nesakau kad visiskai nevalgyt jai jau labai norisi eik ant vasiu tokie kaip mandarinai ir obuoliai tik ne bananai ir vynoges .... sekmes

per diena tik karta valgyt? pirma karta girdziu toki idiotiska patarima. kaip tik reikia valgyt MAZIAUSIAI tris kartus, bet po nedaug.

"When we killed what we were to become what we are, what did we do with the bodies?" J.W.

Žinutės laikas: 2010.01.10 14:27

gi simtai patarimu yra internete apie ta svorio metima...

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:03
Autorius: waidis (Patyręs)

eris rašė:

pagal tave sportavimas kankinimasis yra, o jau tavo dietos tai sitoks malonumas :D

you have to kiss many frogs to find a princess

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:05

as jau karta i diena valgau stengiuosi riebaus maisto nekysti o kepto retai kada valgau....tad reik paspuortot taip iseina 6kg reik numesti

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:10
Autorius: suvardu (Patyręs)

meskas rašė:

as jau karta i diena valgau stengiuosi riebaus maisto nekysti o kepto retai kada valgau....tad reik paspuortot taip iseina 6kg reik numesti

jei karta i deina valgai, tai sveikinu, tuoj turetu pradeti augti svoris, nes organizmas masto "badas! badas! kaupiam atsargas maisto organizme" :D reikia 6 kartus per diena valgyti po 2 savo kumscio dydzio porcijas, kas 2-3valandas. daug vandens gerti. valgyti liesa maista, o tai gerai pavyksta padaryti valgant daug darzoviu, vaisiu ir valgant liesa mesa, pavyzdziui: jautiena, vistienos krutinele.

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:12

taip pat patartina viena karta savaiteje smarkiai persivalgyti, kad uztikrinti organizma, kad tikrai nera bado visa tai is vienos geros knygos.

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:13
Autorius: plaukas (Pažengęs)

ashachera rašė:

waidis rašė:

Tikra tiesa :) Ne tik svoris krenta, bet ir ištvermė didėja.

drysciau suabejot ar vien tik begimas labai jau efektyvus jei mitybos nereguliuosit,savo laiku begiodavau gan reguliariai ( 3-4 kartai per sav po 5-8km),valgiau ka noriu ir kiek noriu,bet negaliu pasakyt kad lasinuku visishkai neturejau,medziagu apykaita jei leta,tai reikia pastangu ydeti ir mitybai sureguliuot ir nepatinget paprakaituot su treniruokliais

.....baned....ex.....xnotorious

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:13

nu jo ....vienas taip sako kytas kitaip....apsispreskit gal kada zmones kiek istikruju valgyt i diena sveikiausei o bet sakydami kad viena du ar net 6 kartus i diena nepagalvojat kad kiekvieno zmogaus organizmas kitoks?

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:15

jo namuose stangine esu pasidares tai pakilnoju

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:15

Tai tu gali valandų valandas lieti prakaitą sporto salėje ir nieko nepasiekti valgydamas viską iš eilės. Mitybos reguliavimas čia savaime suprantamas dalykas. (čia plaukui)

Ten, rasi mane...

Koreguota: 2010.01.10 18:16 ashachera

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:16
Autorius: Sheila (Didmeistris)

nu laba diena, skrandis per dvi savaites maždaug susitraukia, o ne per dvi dienas
šiaip biški pakoreguok mitybą, kiekį ir svoris kris. aišku, geriausia būtų valgyti visada vienodu laiku, kažkiek valandų prieš miegą nevalgyti nieko.. gerti daugiau vandens, riboti alkoholio kiekį (ar išvis jo nevartoti).

Ir man užtenka Tavęs, man nereikia kitų. Mano meistras man sakė, kad aš esu Tu. Nežinau ar galiu netikėti, kai šitokie lietūs....

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:19

meskas rašė:

O tu gal modelis koks nori būt? :D

Ten, rasi mane...

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:19
Autorius: vivec (Pradedantysis)

Jei nori numesti svorio- tai reikia suprasti elementaru lieknejimo desni: reikia sudeginti daugiau kaloriju, negu ju gauni. Esme tokia- turi maziau valgyt ir daugiau judet (nesvarbu ar sportuosi, ar siaip visa diena po miesta vaiksciosi) ir mesk is galvos tokias nesamones, kad su kzakokiais pratimais numesi svori... pvz. jei tu pastoviai darysi atsilenkimus tai rezultatas gali but toks, kad sustipres tavo pilvo raumenys, ir jie siek tiek padides, o kadangi jie yra po riebalu sluoksniu, tai vizualiai atrodysi dar stambesnis...

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:22

ashachera rašė:

Tai tu gali valandų valandas lieti prakaitą sporto salėje ir nieko nepasiekti valgydamas viską iš eilės. Mitybos reguliavimas čia savaime suprantamas dalykas. (čia plaukui)

maista sureguliuot yra daug daug sunkiau ir daug daugiau reikia pastangu nei nueit pasportuot,ypac viskas eina xujom del tu gerimu kuriu niekaip nepavyksta ishvengti :) net ir sporta esu metes per gerimus :)

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:23
Autorius: moccasinus (Patyręs)

Nebadaut, o judėt, bėgimas vienas nepadės, reikia kombinuot su sporto sale turbūt. Mityba sveika, nesikuklink valgyk kiek nori, tik sveikai, daug žalumynų. Geriau figūrą su mase formuok, o ne numesi ją ir ten kas iš to, po tuo viršsvoriu nieko nebus stebuklingo.

Nu ir kas?
1234play

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:25

plaukas rašė:

ashachera rašė:

maista sureguliuot yra daug daug sunkiau ir daug daugiau reikia pastangu nei nueit pasportuot,ypac viskas eina xujom del tu gerimu kuriu niekaip nepavyksta ishvengti :) net ir sporta esu metes per gerimus :)

Matai, čia jau valios ir užsispyrimo reikia ;)

Ten, rasi mane...

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:30

ashachera rašė:

plaukas rašė:

ashachera rašė:

maista sureguliuot yra daug daug sunkiau ir daug daugiau reikia pastangu nei nueit pasportuot,ypac viskas eina xujom del tu gerimu kuriu niekaip nepavyksta ishvengti net ir sporta esu metes per gerimus

Matai, čia jau valios ir užsispyrimo reikia

reikia kalejimam papult jei jau nieks nepadeda tada automatiskai busi priverstas ir alkoholio nevartot ir valgyt saikingai ir pakankamai pasportuot laiko bus jei rimtai tai va mano kaimynas 7 metus atsedejo tai tik ish balso atpazint galima kaip ish apvalaus vyruko tapo lieknas playbojus

Koreguota: 2010.01.10 18:30 plaukas

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:37

meskas rašė:

nu jo ....vienas taip sako kytas kitaip....apsispreskit gal kada zmones kiek istikruju valgyt i diena sveikiausei o bet sakydami kad viena du ar net 6 kartus i diena nepagalvojat kad kiekvieno zmogaus organizmas kitoks?

valgyt reikia kuo imanoma dazniau ir kuo imanoma mazesnem porcijom, cia nesvarbu 6 ar 16 kartu per diena... is vis tobuliausias valgymo varijantas butu toks, jei visa diena kas 10min suvalgytum po viena kasni esme tokia, kad kuo dazniau valgai, tuo labiau greiteja medziagu apykaita, ir nuo organizmo tas nepriklauso.

Koreguota: 2010.01.10 18:45 vivec

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:37

Galima ir be kalėjimo apseit

Ten, rasi mane...

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:41

ashachera rašė:

galima,bet ka daryt jei akys jau krypsta y antra vyno butely snd ? :)

Žinutės laikas: 2010.01.10 18:42

plaukas rašė:

ashachera rašė:

galima,bet ka daryt jei akys jau krypsta y antra vyno butely snd ? :)

Susitaikyt su nepageidaujamu svoriu ;)

Ten, rasi mane...

Žinutės laikas: 2010.01.10 19:09

reika alaus atsisakyti ret6ai geriu bet teks atsisakyti visiskai

Žinutės laikas: 2010.01.10 19:15
Autorius: Sheila (Didmeistris)

pats alus tai dar nieko, bet kad jo išgėrus valgyt labai norisi. o prie alaus daržovių niekas nevalgo...

Ir man užtenka Tavęs, man nereikia kitų. Mano meistras man sakė, kad aš esu Tu. Nežinau ar galiu netikėti, kai šitokie lietūs....

Žinutės laikas: 2010.01.10 19:19

tai tad geriau negert isvis jo del to bet kai dirbau utenos alui vadove pasake kad alus sveika

Žinutės laikas: 2010.01.10 19:40
Autorius: Kerol (Meistras)

eris rašė:

tai jau taip, dietologai kaip tik patariau valgyt kuo dažniau, bet mažesnėmis porcijomis.
Apskritai tu siūlai laikytis kažkokios vaisių dietos :D

Žinutės laikas: 2010.01.10 19:40

meskas rašė:

jei is tikruju nori numest svori siulyciau susirast info patikimos. jei nenori mest svorio, tai esk viska is eiles ir sakyk "niekas nepadejo, ka darysi..." :D

Žinutės laikas: 2010.01.10 20:16

meskas rašė:

tai tad geriau negert isvis jo del to bet kai dirbau utenos alui vadove pasake kad alus sveika

Svarbiausia yra kiekis jei isgersi 1 buteli kokio nefiltruoto alaus, kas 4-5 dienas, tai is tiesu bus sveika, bet jei min 2 buteliai kasdien, tada jau nebesveika

Koreguota: 2010.01.10 20:17 vivec

Žinutės laikas: 2010.01.10 21:11
Autorius: vore (Pradedantysis)

na patarsiu eik vireja dirbti tai tikrai sulieknesi.
tiesa sakant kvaila tema.o kaip priaugti svorio niekas nepataria...

Žinutės laikas: 2010.01.10 22:35
Autorius: liūtukė2 (Naujokas)

Jei noro svori numesti, tiesiog pasikaustyk kantrybe ir pirmiausia skaičiuok kolorijas...bent kol įprasi mažiau valgyti. Viena karta valgydamas, tik kenksi sau - organizmas kaups atsargs ir nebus jokio rezultato...4 - 5 kartus mažinant porcijas. Keisk kava į žalia arbata su medaus šaukšteliu (man padeda) ir susirask dar koki bendraminti, kad būtų abiems stimulas siekti tikslo...Tai tikrai padeda.
Greifruktai, obuoliai ( bananai, vynuogės - tiesiog užmiršk). Svarbiausia derinti maista. Pv. mėsa tik su daržovėmis...grikiai be prieskonių. Atsisakyk bulvių ir jų patiekalų, duonos minimaliai - kuo mažiau sumuštinių.
Tiesiog daugiause valgyk per pusryčius (jei tik yra galimybė)

Žinutės laikas: 2010.01.13 09:32
Autorius: TRANS (Naujokas)

METRAS AUKSCIO IR METRAS PLOCIO PAS MANE.KA DARYT?AR MERGINOMS PATINKA MINKSTI IT PAGALVES VAIKINAI?

Žinutės laikas: 2010.01.13 18:12
Autorius: Lieputė (Pradedantysis)

O kaip tau atrodo? Na, man svarbiausia išvaizdos ir vidaus harmonija. Truputis riebaliukų gal ir nekenkia, tačiau kraštutinumų nemėgstu O gal tu perdaug kritiškas sau, gal ne kaip pagalvė vis dėlto ?

Žinutės laikas: 2010.01.14 23:29
Autorius: zaliass (Naujokas)

1 is pratimu atsigulk ant zemes sonu,1alkune pasiremk , kojas laikyk suglaustas bet pakeltas siek tiek nuo zemes,ir virsui esancia koja kelk i virsu .pakeisk puse atsigulk ant kito sono ir vel kartok pratima.labai gerai kojom stiprinri.
2 i2 pratimu kojas placiai prazerk ir daryk nedidelius itupstus .
3 sokinek per virvute.

brangiausiai kainuoja neparsiduodancios moterys!

Žinutės laikas: 2010.01.16 20:44
Autorius: Cypsius (Meistras)

meskas rašė:

pasiulikyt kaip numesti svori, kokiais pratimais? zynau atsilenkimai padeda o kytu duokit variantu....

Vienas pazystamas labai taikliai sakydavo " Uzsidek spyna ant saldytuvo" . Kitaip sakant baik est ir gert alu kaip kiaule ir dings tas ansvoris . Dar begiojimas nepamaisytu :D

Drąsus ne tas, kas turi drasą, o tas, kas nugali baimę.

Žinutės laikas: 2010.01.16 22:29
Autorius: delta (Meistras)

Išmok skaičiuoti kalorijas,tai nesudėtinga Sportuok,stenkis išgert iki dviejų litrų vandens dienos bėgyje.Sėkmės.

Žinutės laikas: 2010.01.21 01:31
Autorius: PK (Naujokas)

nusiperki animal cuts sporto prekiu parduotuveje ir tas svoris istirps, pagreitina skydliaukes darba ir varo susikaupusius skyscius lauk, nes virssvoris nebutinai susidaro nuo riebalu daznai buna kad po oda susikaupia ne mazas kiekis skysciu nuo to kad per mazai suvartojama ju visu pirma reikia suprast savo organizmo ir aplamai viso kuno veikima, ka galima vartoti, ko negalima ir t.t.

Žinutės laikas: 2010.01.25 15:30
Autorius: inka (Naujokas)

as buvau numetusi 15kg per6men. valgiau darzoves ir kruopas. Savaiteja 2 ,3 kartus mesos vistienos arba zuvies bet cia sventes ir vel priaugau beveik savo svori , o ir vel viskas is naujo, kaip toj dainoj

Žinutės laikas: 2010.01.29 11:29
Autorius: Arvik (Naujokas)

sveriau 80 kg 2 metus ejau liaudiskai tariant y stangine. na normalu sporto kluba nevartojau jokiu papildu visiskai nieko tik namie ka valgydavau priaugau 40 kg plees zmones patarkit knrs

viskas idomu nors ir sirdis sudauzyta

Koreguota: 2010.01.29 11:30 Arvik

Žinutės laikas: 2010.02.07 14:46
Autorius: Arvik (Naujokas)

nusivyliau draugas.lt

viskas idomu nors ir sirdis sudauzyta

Žinutės laikas: 2010.02.22 19:15
Autorius: Tacka (Pradedantysis)

daugiau sexo ir

Žinutės laikas: 2010.02.22 19:29
Autorius: zaStukal (Patyręs)

Arvik rašė:

sveriau 80 kg 2 metus ejau liaudiskai tariant y stangine. na normalu sporto kluba nevartojau jokiu papildu visiskai nieko tik namie ka valgydavau priaugau 40 kg plees zmones patarkit knrs

Nu tai ko tu nori? Raumenys sveria dauiau nei riebalai...O jei kalbi apie riebalu priaugima, tai kas kaltas, kad cyzburgerius valgai ir kacialkoj nieko beveik neveikei... :D

Apocalyptic & Insane

Žinutės laikas: 2010.02.22 19:50
Autorius: Diliara (Patyręs)

inka rašė:

as buvau numetusi 15kg per6men. valgiau darzoves ir kruopas. Savaiteja 2 ,3 kartus mesos vistienos arba zuvies bet cia sventes ir vel priaugau beveik savo svori , o ir vel viskas is naujo, kaip toj dainoj

as galima sakyt mesos, zuvies varskes isvis nevalgau, tik labaj reta karta, mano valgiarasty vien vaisiai ir kartais darzoves. Jei valgau mesa, neprivalgau, vistiek valgyt noris, jei valgau vaisius, salotas, darzoves tuomet pavalgau.
Nors mesos beveik nevalgau, nuo riebesnio maisto supykina net pagalvojus, o vistiek nesu liekna. nesu stora, bet nesu ir kuda.
Turiu drauga, jis isvis vegetaras, o nepasakyciau kad jis lieknas. Taip kad nesvarbu ka valgai, svarbu kiek ir kada valgai

Žinutės laikas: 2010.02.22 20:00
Autorius: giedruze7 (Pažengęs)

gal kas bande pats vartoti LiDa svorio metimui,pasidalinkite patirtimi,kaip sekesi?apie ja skaiciusi esu viska

giedruze KAIP DAUG VIS DELTO YRA TO,KO MAN VISAI NEREIKIA (SOKRATAS)

Žinutės laikas: 2010.02.23 18:23
Autorius: Diliara (Patyręs)

As pati nevartojau, bet mano bendradarbes vartojo, tai vaiksciodavo kaip zombiai, nemiega, nevalgo, tik vandeny geria, nervuotos, pamelo paakiai, akys islipo, sako galva svaigsta, sveikatos nera. Maciau viena bendradarbe po sio vaisto vartojimo, jai svoris sugryzo, o kitu nemaciau, tai apie kitas negaliu nieko pasakyti.
Per Nomedos laida buvo rode, kad ten kazkokio kinisko ar kokio ten nuodingo grybo deta, nuo kurio apnuodijamas organizmas, del to zmogus nebenori valgyt, labai daug pasaliniu poveikiu, ...

Žinutės laikas: 2010.03.23 00:55
Autorius: T2H (Patyręs)

S999O gal gali atsiusti man kaloriju lentele, jei turi?
Ir siaip patarimu?
As 171 ugio, 62kg svorio, jauciuosi stora karve, o vasara ant nosies, verkiant noriu numesti 8kg, nes butent tiek sverdama jauciausi geriausiai.
Kokias arbatas gerei?
as valgyt visada noriu.. Ka daryt?

Thinking about what I'm thinking is very hard work

Žinutės laikas: 2010.03.23 01:54
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Jam žiedą ant skrandžio dėjo, todėl jis ir negali daug valgyti.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.03.23 01:59

Rimtai?
Idomu, kaip man dietai susikaupti?

Žinutės laikas: 2010.03.23 02:06

Taip, jis kitoje temoje rašė.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.03.23 07:19
Autorius: Rochas (Pradedantysis)

smagi tema...bet daug kalbu tik is oro...ir labai neargumentuotai...atsiprasau nieko izeist tikrai nenoriu
antsvoris ir nutukimas skirtingi dalykai...tai viena cia kas siule skyscius varancias arbatas...tokss variantas tinka tik tiems kas sportuoja...ir neturi galimybiu ar nespeja numest svori iki tinkamo lygio
...valgyt vien darzoves,...ir savotiskas argonizmo zalojimas...
bulviu nevalgyt...tikrai juokingas patarimas...siaip 40 procentu tavo mitybos turi but darzoves...
500kaloriju dienai...tai traagiska dieta...nerekomenduojama..net 800....minimali dieta1400...60kg sverianciam zmogui....ir dar neskubekit mest ta svori..nes jis sugris dvigubai...optimaliausias variantas 1-2kg menesiui....ir nepamirsk...kad tai turi tapt gyvenimo budu...o ne menesiui ar dviem...sportuok...bet proto ribose vienam kg riebalu numest reik sudegint 7000kaloriju riebalai dega tik pasportavus 30-40min....kas virs tas vadinasi riebalu deginimaas...iki tol..tikmases mazinimas ) valgyk dvieju valandu laikotarpi pasportavus ...jai kam idomu klauskit...nes cia tik viska apibendrinau paskaites jusu komentarus

tesiam kova karjerai per lova

Žinutės laikas: 2010.03.23 11:57
Autorius: eternity365 (Naujokas)

To: Tckt2Heaven

neprotek su svorio metimais ash 1 cm aukshtesne ir 62 mano svajoniu svoris, nes kiek ash zinau musu ugio jei sveri maziau nei 55 kg jau siulo lashelines statyti organizmo atstatymui, o pagal BMI tu sveri idealiai, jei nori figura padailinti, shiltam sezonui na ir kilogramo kito atsikratyti gali ishbandyti:http://www.shape.de/fitness/indoor/a-22809/endspurt-zur-traumfigur.html
nereali apkrova, reik vos keliu minuciu per diena, programa menesiui. Viskas aprashyta vokishkai, bet nuotraukos viska paaishkina, prisegtas pdf, kada kuria dali reikia daryti.

Sheip galit ir kiti ishbandyti, labai ciki programele raumenu tonusui atsatyti po ziemos. sekmes kovojant uz ishsvajotas linijas

Žinutės laikas: 2010.03.23 20:05

Sorry, kazko nelabai supratau kur ten ka ziureti.
O del BMI, as taigi jau ant ribos.. 25 yra virsvoris, o as dar ir smulkiu kaulu, vadinasi pas mane vieni lasiniai. Vaikstau i sporto kluba, bet matyt reikia truputi intensyviau ten lankytis ir treniruociu ilginti laika. Kazkas paminejo, kad svoris krenta tik pasportavus 30min. Turesiu omenyje, reikes ilgiau takeliu pabegti.
Numesti noriu, nes veidukas atrodo,kaip burunduko snukutis Kai pati pasidarau saklaine, tada bent jau dailus snukutis is veidrodzio ziuri

Žinutės laikas: 2010.03.23 20:14
Autorius: Kruopa (Pradedantysis)

Tckt2Heaven rašė:

Sorry, kazko nelabai supratau kur ten ka ziureti.

O del BMI, as taigi jau ant ribos.. 25 yra virsvoris, o as dar ir smulkiu kaulu, vadinasi pas mane vieni lasiniai. Vaikstau i sporto kluba, bet matyt reikia truputi intensyviau ten lankytis ir treniruociu ilginti laika. Kazkas paminejo, kad svoris krenta tik pasportavus 30min. Turesiu omenyje, reikes ilgiau takeliu pabegti.

Numesti noriu, nes veidukas atrodo,kaip burunduko snukutis Kai pati pasidarau saklaine, tada bent jau dailus snukutis is veidrodzio ziuri

30min. nelabai sveika sportuot. Geriausia 1 valanda.

Tu jaunas ir gyvenimas ilgas — yra laiko užmušti dieną.

Žinutės laikas: 2010.03.23 21:00

Ne, as kardio darau apie 30 min, na tipo apsilimui. Paskui arba einu i klases (pilates, yoga, jukari ir pan.), arba i treniruokliu sale. Siaip man stepsai patinka, tik kad as nuejau karta ir susinervinau - amzinai padarau ne ta koja, ne i ta puse ir ne ta judesi. Nesuprantu, kodel niekaip negaliu isiminti tu suknistu zingsneliu? Gal turiu koki mano smegenines defekta, kad taip painiojuosi??? =)))
Dabar vien "apsilimui" pabandysiu valanda istverti ant begimo takelio(ojojoj ).. Is manes tokia sportininke, jauciu bus blogai :x; Bent jau pirmomis dienomis.

Žinutės laikas: 2010.03.23 21:47

prajuokinai...kodel nelabai sveika sportuot 30 min)gaunasi kad mokyklose vaikai visi nesveikai sportuoja ir pagal ka nusprendiai kad viena valanda geriausiai ))matau kad turi info apie sporeta...bet neisigilinai kaip reikiant i ta informaciaj

Žinutės laikas: 2010.03.23 21:52

nesikankink tos valandos vien begdama....riebalu deginimui svarbiausia palaikyt pulsa 120 -140....jai negali begt...gali sparciai eit...svarbu judesys )tinka ir stepas....bet kas nors ir sokinek...nors pritupimus daryk..svarbu palaikyttinkama intensivuma...tik neperdek...viskas turi patikt...kruvi didink neskubedama )

Žinutės laikas: 2010.03.23 22:04
Autorius: Kruopa (Pradedantysis)

Rochas rašė:

prajuokinai...kodel nelabai sveika sportuot 30 min)gaunasi kad mokyklose vaikai visi nesveikai sportuoja ir pagal ka nusprendiai kad viena valanda geriausiai ))matau kad turi info apie sporeta...bet neisigilinai kaip reikiant i ta informaciaj

Na jei nesimokai biologijos, tai vadinasi ir nežinai.

Tu jaunas ir gyvenimas ilgas — yra laiko užmušti dieną.

Žinutės laikas: 2010.03.24 07:04

mokiaus kuno kulturos :)visagyvenima sportuoju....astuonius metus dirbau mokykloj mokytoju :)ir biologijos knygoj...tikrai neparasyta kad 30 minuciu sportuot nesveika :)

Žinutės laikas: 2010.03.24 07:07

PSO yra parasyta (jai zinai ka tai reiskia) fiziskai aktyvus zmogus yra sportuojantis 3-4 kartus per savaite po 3-4 valandas per savaite, bet nemaziau kaip pusvalandis i karta

Žinutės laikas: 2010.03.29 10:09

Rochas rašė:

nesikankink tos valandos vien begdama....riebalu deginimui svarbiausia palaikyt pulsa 120 -140....jai negali begt...gali sparciai eit...svarbu judesys )tinka ir stepas....bet kas nors ir sokinek...nors pritupimus daryk..svarbu palaikyttinkama intensivuma...tik neperdek...viskas turi patikt...kruvi didink neskubedama )

Pas mane jis pastoviai virs 140.. Na, turbut jei eiciau letai, gal tik tada butu 120..

Žinutės laikas: 2010.03.29 15:16
Autorius: eternity365 (Naujokas)

Apakus, T2H, tau pas kardiologa reikia, juodai, jei ishtikro taip, o ne apie begimus galvoti, nes pas pastoviai sportuojanti zmogu pulsas ramybes busenoj apie 70, o viskas kas virsh 100 jau ligos pozymis

Žinutės laikas: 2010.03.30 10:18

nezaiskit su slapima varanciom arbatom

Žinutės laikas: 2010.03.30 20:16

eternity365 rašė:

Apakus, T2H, tau pas kardiologa reikia, juodai, jei ishtikro taip, o ne apie begimus galvoti, nes pas pastoviai sportuojanti zmogu pulsas ramybes busenoj apie 70, o viskas kas virsh 100 jau ligos pozymis

Sorry, turejau omenyje sportuojant.
Mano ramybes busenoje 85 pastoviai - ir tai absoliuciai normalu.

Žinutės laikas: 2010.03.31 07:40

rimtai sportuojanciu zmoniu ipatingai begiku..irplaukiku pulsas 55-60 ...siaip pulsas 65-75....
85 vyresnio amziaus zmonems arba vaikams....jai tavo pulsas toks..truputis kazkas netaip...arba kazka netai skaiciuoji...esi gal energingas zmogutis ir skaiciuojant nenusedi vietoj
kas rimtai sportuojat ir siekiat tikslu pulsas skaiciuot butina...paprastai skaiciuojama per desimt sekundziu..kiek kartu daugini is sesiu

Žinutės laikas: 2010.03.31 07:42

t2h jai sportuoji tokiais kruviais kaip rasai...esu tikras kad pas tave pulsas tikrai zemesnis

Žinutės laikas: 2010.04.01 02:09

As ranka skaiciuoti nemoku.. Pasitikiu prietaisais, kurie yra gym'e. Man speciali programa sudaryta, kad kuo efektyviau kristu svoris. Pagal ja turiu pastoviai tikrinti savo heart rate.
Na pvz - pirma diena (5d.per savaite - savaitgaliais "laisvadieniai" ) visas 30min turi begti palaikydama 120.
Antra diena 10min-130: 20 - 140-150 ir pan.
Bet man niekaip taip neiseina!! ..vos pasigirsta ritmingesne melodija mano ausinuke, kojos mikliau pajuda ir opa - 140..
Tai as siaip ir esu senute Neseniai man gydytojas tikrino spaudima, sake normalus - 85, niu as net ir nesukau sau galvos kas ir kaip. Na ryt gyme spec. patikrinsiu dar pries pradedant sportuoti kiek.

Žinutės laikas: 2010.04.01 12:52

t2h o tu nori numest bendra svori...ar tik riebalini sluoksni ?jai nori mest bendra svori...tai kuo didesnis pulsas tuo greiciau tai tau pavyks padaryt...stenkis maziau valgyt baltymu kad neaugtu raumuo....tavo pulso maksimali riba....220 atimt tavo amziu ))
jos nevirsyk ir viskas bus ok...120-140 cia riebalu deginimas....ir mazdaug po valanda reik optimaliuasias variantas

Žinutės laikas: 2010.04.01 12:55
Autorius: Arbuzine (Pradedantysis)

O jei nori mesti tik riebalinį sluoksnį, kaip tada?

Mėgsta medų meškinai,o kodėl ar tu žinai?))))

Žinutės laikas: 2010.04.01 21:32
Autorius: Tckt2Heaven (Naujokas)

Rochas rašė:

t2h o tu nori numest bendra svori...ar tik riebalini sluoksni ?jai nori mest bendra svori...tai kuo didesnis pulsas tuo greiciau tai tau pavyks padaryt...stenkis maziau valgyt baltymu kad neaugtu raumuo....tavo pulso maksimali riba....220 atimt tavo amziu ))

jos nevirsyk ir viskas bus ok...120-140 cia riebalu deginimas....ir mazdaug po valanda reik optimaliuasias variantas

Palauk, o tai jeigu virs 140 - jau nebe riebalu deginimas?
Siaip tai ir begioju ant treniruoklio po valanda. Is pradziu viskas sokteli iki 160, paskui po 30min pradeda kristi ir po 40min nusistovi ant 145plius/minus. siandien pvz dariau vien tik kardio 1.5val.
Ryt darysiu 1val kardio,plius pilates(nes lankstumo ziauriai truksta), o paskui dar val su svoriukai.. Paziuresiu po savaites, kas is to gausis.
Susimasciau sau tipo dieta: neskaiciuoju kaloriju, valgau ka noriu, bet visiskai atsisakiau pieno prod., is mesos valgau tik zuvi. Pastebejau, kad jauciuosi visa laika alkana, o tai reiskia, kad isnaudoju daugiau kaloriju, nei gaunu :p Bent jau taip tikiuosi.. he he he..
Beje, ar kas nors po treniruotes jauciasi mieguistas? As tai mirstu, kaip uzsimanau valgyt ir miego..

Žinutės laikas: 2010.04.02 08:16

vien riebalu sluoksni mesti nepavyks :)kazkiek kris irraumenu mase...todel optimaliausias variantas riebalams deginti ir kuo maziau prarast bendra svori tai butens pulso palaikymas 120-140 ...
heaven riebalu deginimas bus bet kokiu atveju jai laikas tavo fizinio kruvio bus nemaziau kaip 30-40 po sito laiko isijungia riebalu deginimo mechanizmas...jai taip issireiskus paprasciau...irjai skaiciuoji kalorijastai kiek sudegini kalorijo mazdaug po 40 min jau dega riebalu sluoksnis,...7000kaloriju 1kg :)

Žinutės laikas: 2010.04.02 21:50

7000kcal= 1kg????
Taigi as virs valandos prakaituodama, tesugebejau sudeginti tik 800kcal (pagal treniruoklio apskaiciavimus, nzn ar cia tikslu). Kas gali per diena sudeginti 7000?????????????????
Bet su pulso palaikymo man nesiseka visai.. Normaliai begant, jis man jis virs 140 nors tu ka. Nebent pradedu eiti - tada nukrenta iki 120 ir netgi mazeja..

Žinutės laikas: 2010.04.02 23:37
Autorius: Coral (Pradedantysis)

Reik nelaimingai isimylet. Arba issiskirt su artimu o gal net mylimu zmogum. Tai svoris bematant krenta nuo nervu
As cia gan rimtai
Ir dar pravartu koki nors malonu sporta praktikuoti. Ne toki kur specialiai sportuoti reikia eiti prisiverciant. Bet toki, kad lauktum kiekvienos laisvos minutes tuo uzsiimti. Pvz kazkas dviraciu vazineja(labai gerai jei galima ji apskritai kasdien naudoti kaip transporto priemone i darba ir is darbo), kazkas 'rolikais' ir t.t Kazkas labai daznai seksu uzsiema, ir sitai taip pat labai padeda nepriaugti ir numesti svorio.

Is esmes reikia keisti gyvenimo buda,jei matai kad svoris auga, o ne tik kazkuri laika laikytis dietos. Laikinos dietos tik isbalansuoja organizma. Galima pasidometi maisto papildais.

Zodziu: sveika negausi mityba, megstamas sportas ir daug sekso bei pozityvaus poziurio i gyvenima. Pravartu susidraugauti su zmonemis kurie taip pat propaguoja toki pati gyvenimo buda. Tai labai palaiko ir yra lengviau keistis.

Žinutės laikas: 2010.04.03 10:20

..hmm.. nelaimingai isimyleti.. skauda po to.. ne tik svoris krenta, bet pajuode paakiai atsiranda, bemieges, neramios naktys, nuo verkimo patinusi oda ryte.. fuck ta jausma!!! ..aisku -svoris krenta, bet pati save gyva sugrauzi del menkos savivertes jausmo ir pazeminimo.. manau, kaip tik reikiia spotuoti, lakstyti su draugais, ieskotis nauju pazystamu ir daryti viska, kad tik kuo greiciau pamirsti ta nelaiminga meile!!!
Maisto papildai? Pvz kokie?
Dviratis - yra, bet jis mano sportines formos nepalaiko..Nes vazinejimas mieste - ne sportas, o nuodijimasis saves..
Daug sekso? O tam reikia gera partneri tureti.. Deja, geru mazai ir visoms neuztenka..

Žinutės laikas: 2010.04.03 10:26

Coral rašė:

Reik nelaimingai isimylet. Arba issiskirt su artimu o gal net mylimu zmogum. Tai svoris bematant krenta nuo nervu

Čia jau kaip kam... Kiti kaip tik priauga svorio, nes maistu kompensuoja neigiamas emocijas.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.04.03 13:05

vienas is budu sekmingai mest svori..tai prisiaugint raumenu truputelis...nes raumenims islaikyt...reikalinga daugiau kaloriju
o ten su laimingom nelaimingom meilem...juokinga truputi(atsiprasau jai ka) kam save zaloti...jai gali viskas daryt su malonumu...
140 pulsas begant yra normalu....galeciau patart tik keitaliot begimo greiti...ikalnen begima panaudot...treniruotes laika...pratimus keist vietom nes musu organizmas..ir prie to prisitaiko

Žinutės laikas: 2010.04.03 14:38

O kokiais budais galima raumenuku mase padidinti?

Koreguota: 2010.04.03 20:23 T2H

Žinutės laikas: 2010.04.03 19:15

jegos pratimais

Žinutės laikas: 2010.04.03 20:44

O ka lepsiukams daryti? Net nezinau nuo ko pradeti tuos jegos pratimus.. Bandysiu tiesiog tvarkingai zaisti su svoriukais, pagal trenerio sudaryta programele. Beje, norint pajudeti i prieki, reikia didinti svori ar pratimu kieki? Na tarkim - darai 50kg(slaunims, uodegai )3x po 12. So, jeigu noriu, kad man raumenukai augtu, kuriuos skaicius didinti?

Žinutės laikas: 2010.04.04 19:38

jegos pratimas...atliekamas 20-30s.....efektingiausias jegos didinimas yra pratima daryt atvirksciai...tai yra...kaip pvz stumi svori kojom...o nuleidi letai...4-6 kartus...nuo 70iki 90 procentu tavo maksimalaus svorio
jai pakeli 100kg...vadinas treniruojies su 70kg...siaip cia efektingiausias budas...su minimumu traumu galimybe...yra zinoma ir kitu budu
arba gali daryt kiek galima greiciau...kiek kartu ( mazdaug 20-30s)nes jai pratimas atliekamas ilgiau...jegos neugdai..prasideda istvermes ugdymas

is asmenines patirties galiu pasakyt tik tiek...nesusigundykit visokiais papildais...arbatom...ar liekninanciom priemonem...
liekninanciom priemonem...gali numest iki 3procentu viso kuno mases...jai sveri 60kg...tai tik mazdaug 1.6kg...kam metyt pinigus i bala....
ir viskas tik laikinas efektas....neuzmirskit..kad viskas turi pavirst gyvenimo budu...tik taip pasieksit norimo efekto
ir dar....kas norit prisiaugint svorio....pasportave nevalgykit dvi valandas....valgykit tik po dvieju valandu....kas nori mest svori,...valgyt turi dvieju valandu laikotarpi po sporto...
siaip daug subtilybiu...galiu pripasakot...jai ka domina..klauskit...turesiu laiko atsakysiu _

Žinutės laikas: 2010.04.04 19:41

t2h tikrai neesi ;lepsiukas..jai nusiteikiai sportuoti..tau pagarba nuo dusios....svarbiausia neskubek...paciam labai sunku pastebet efekta...patarciau daryt foto nuotraukas...su aprasymasi...
patikek manim...kaip priprasi..be to sunku gyvent bus....ir pasaulis ivairesnem spalvom svies

Žinutės laikas: 2010.04.04 20:25
Autorius: Kajus (Meistras)

Jei norima raumenų masę padidinti - tai pratimas kartojamas 6-8 kartus. ir kokias 5 serijas. Bet merginoms būtinai reikia po to daryti tempimo pratimus. Kitaip atrodys labai neklaip...

Žinutės laikas: 2010.04.05 09:38

tempimo pratimus reik daryt bet kam ir pries treniruote ir po ...ne del atrodymo...o del mazesnes traumu galimybes...istampytas raumuo bus elastiskesnis baigus treniruote..tas pats....nes treniruotes metu raumuo traukiasi
taip kad tempimo pratimai neatsiejamas dalykas...
del kartojimo skaiciaus...jau rasiau

Žinutės laikas: 2010.04.05 21:03

Man ir veidrodis, ir svarstykles rodo ta pati per ta pati. Taip norisi persilauzti, pajusti kazkokius rezultatus.. O dar lyg tycia sventes - gym'o val. sutrumpintos, nespeju po darbo =(((((

Žinutės laikas: 2010.04.06 16:06

t2h kiek laiko sportuojate tamsta ?

Žinutės laikas: 2010.04.08 15:22

Na, sporto kluba lankau puse metu, bet intensyviai ir patoviai sportuoju tris menesius. Turejau tik 2sav pertrauka, kai atostogavau.. Per visa ta laika numeciau tik 1kg!!!
NORS!!! "Meciau" sokolada - anksciau suvalgydavau vid. po puse plyteles per diena. Pradejau sveikai maitintis - atsisakiau nereikalingu riebiu padazu, valgau daug darzoviu ir vaisiu, dribsniu, grudetu duonos prod. ir pan. Nevalgau net jokios mesos, isskyrus zuvi.
Taigi, palyginus su ankstesniuoju mano "meniu", tureciau suvartoti perpus maziau kaloriju...
Na, ir kodel man nelkrenta svoris??? Atrodo, mano kunas subaisejo, o ne pasitaise - kazkaip liemuo sulieknejo, tai slaunys atrodo dvigubai storesnes nei buvo
Beje, sportuoju velai (@19-21val), o gryzusi namo, ziauriai noriu valgyti - tad prisikertu vaisiu: apelsinu, vynuogiu, kiwi. Gal tame visa problema?

Žinutės laikas: 2010.04.08 15:35
Autorius: Vetra33 (Meistras)

T2H rašė:

Na, sporto kluba lankau puse metu, bet intensyviai ir patoviai sportuoju tris menesius. Turejau tik 2sav pertrauka, kai atostogavau.. Per visa ta laika numeciau tik 1kg!!!

NORS!!! "Meciau" sokolada - anksciau suvalgydavau vid. po puse plyteles per diena. Pradejau sveikai maitintis - atsisakiau nereikalingu riebiu padazu, valgau daug darzoviu ir vaisiu, dribsniu, grudetu duonos prod. ir pan. Nevalgau net jokios mesos, isskyrus zuvi.

Taigi, palyginus su ankstesniuoju mano "meniu", tureciau suvartoti perpus maziau kaloriju...

Na, ir kodel man nelkrenta svoris??? Atrodo, mano kunas subaisejo, o ne pasitaise - kazkaip liemuo sulieknejo, tai slaunys atrodo dvigubai storesnes nei buvo

Beje, sportuoju velai (@19-21val), o gryzusi namo, ziauriai noriu valgyti - tad prisikertu vaisiu: apelsinu, vynuogiu, kiwi. Gal tame visa problema?

Ziurek ne i kg skaiciu, o kaip atrodai, kaip jautiesi, bei pagal rubus pastebesi pasikeitimus. Sportuojant net priaugama kg, tos pacios apimties riebalu mase lengviau sveria nei tos pacios apimties raumuo

Koreguota: 2010.04.08 15:37 Vetra33

Žinutės laikas: 2010.04.09 07:34

butu smalsu paziuret..kaip atrodai...gal foto galima ?
vetra teisi...ne svarstyklese ir svoryje esme...riebalai yra lengvesni nei raumuo...sportuojant dar sustambeja kaulai...kas moterims ipatingai reikalinga..tai ir savotiskas svorio padidejimas...mesos kad visai nevalgai..tai tokiai drastiskai dietai tikrai nepritariu...kazkokia dalis tavo racione turetu jos buti

Žinutės laikas: 2010.04.09 10:12

Na, juk rasiau, kad valgau zuvi. Zuvis = mesa.
Nuotraukose taip ir atrodau - rieboka

Žinutės laikas: 2010.04.09 10:23

T2H rašė:

Na, juk rasiau, kad valgau zuvi. Zuvis = mesa.

Nuotraukose taip ir atrodau - rieboka

Bei straipsniukas:

Kaip save mato veidrodyje moterys

Nors straipsniukas ir apie ligą, bet tai pavyzdys, kad vaizdas, kaip tu save matai ir kaip tave mato kiti, gali labai skirtis.

Žaidimų administratorė

Koreguota: 2010.04.09 10:25 KristinaAd

Žinutės laikas: 2010.04.09 14:36

Na kad , ne.. As labai realiai ivertinu situacija. Aisku, gerai parinkti drabuziai paslepia visus trukumas, bet pati problema islieka.

Žinutės laikas: 2010.04.10 07:49

jai jautiesi rieboka...jau minejau...ka daryti..ir kaip riebalus deginti

Žinutės laikas: 2010.04.11 17:28
Autorius: darijakristina (Naujokas)

Nežinau ar sutiksit su manim ar ne,bet aš pati taip darau ir man padeda.
1.Jeigu tau nepatinka ar nepavyksta suderint mitybos,papraščiausiai tu valgyk mažesnes porcijas negu visada.Valgyk taip jogpertraukos tarp valgymo būtų 2-3 val.Pusvalandis prieš valgymą išgerk stikliną vandens,taip sumažės apetitas.(nes buna atveju jog per tokius derinimus persivalgai ir viskas ).Jeigu neina nevalgyt po6 val.tada bent jau po 6 val valgyt langva maistą.
2.Tiesa ten pasakė jog pilvo presas po lašinukais atrodo nekaip.Sportuoti reikia 3-4 dienas per savaitę po1-2valandas.Sportuoti tomis pačiomis dienomis ,kad priprastum.(Pirmiausia apšilti t.y. nubėkt kokį 1-2 km.ar kokį 15-20min šokti pagal jums patinkančią muzika(kaip kam patogiau),tada jau atsitūpimai ir visi tokie dalykėliai(Jeigu tau reikia numest svorio daugiau bėgiok ir judek taip jog dirbu kuo daugiau raumenų,bet jeigu tu nori sustiprinti raumenis daryk pratimus tai kūno daliai kurią nori patobulinti.)
3.Viena iš svarbiausių-NEPERSISTENK.Jug nenori jog ryte skaudėtų raumenis ir jeigu manai ,kad bus gerai jog pasportuosi daugiau negu gali,tu klysti...
SĖKMĖS

darijakristina

Žinutės laikas: 2010.04.12 08:34

Rochas rašė:

butu smalsu paziuret..kaip atrodai...gal foto galima ?

vetra teisi...ne svarstyklese ir svoryje esme...riebalai yra lengvesni nei raumuo...sportuojant dar sustambeja kaulai...kas moterims ipatingai reikalinga..tai ir savotiskas svorio padidejimas...mesos kad visai nevalgai..tai tokiai drastiskai dietai tikrai nepritariu...kazkokia dalis tavo racione turetu jos buti

Nezinau, bet nelabai tiketina, kad nuo sporto gali stambeti kaulai. Jau koks susiformavo suaugusio skeletas, toks. Tik paskui gali kaulai reteti, tai juos galima stiprinti (kad kaulo poretumas butu mazesnis, kitaip tariant kaulo tankis), bet regis ne sporto pagalba, o mitybos.

Žinutės laikas: 2010.04.13 17:13

sportuojancio zmogaus kaulai labai skiresi nuo nesportuojancio :)cia ne mano teiginiai o taip raso literatura :)...moterim tas ipatingai...todel kad su amzium...pas jas greiciau tas vyksta...todel galiu drasiia sakyti...liekniedamos badu...senatvej laukia didesnes bedos :) taip kad lieknekit sportuodamos ir kurkit savo kaulu struktura :)

Žinutės laikas: 2010.04.13 17:18
Autorius: cattus (Meistras)

Rochas rašė:

sportuojancio zmogaus kaulai labai skiresi nuo nesportuojancio cia ne mano teiginiai o taip raso literatura ...moterim tas ipatingai...todel kad su amzium...pas jas greiciau tas vyksta...todel galiu drasiia sakyti...liekniedamos badu...senatvej laukia didesnes bedos taip kad lieknekit sportuodamos ir kurkit savo kaulu struktura

Pateik informacijos šaltinį, nes man visiškai neįtikima tavo teorija. Kaulų struktūra visų žmonių yra vienoda. Manai, kad, pvz., mokantis mediciną, reikia atskirai mokytis ir sportuojančio žmogaus kaulus? Sportuojant modifikuojasi raumeniniai audiniai, odos ląstelės, bet kad kaulai hm... pirmąkart girdžiu

Kai negali užmigti, nes galiausiai tikrovė yra geresnė už tavo sapnus, žinok - tu įsimylėjai.

Koreguota: 2010.04.13 17:20 cattus

Žinutės laikas: 2010.04.13 17:25

http://sportas.rodali.lt/Sportas_lietuviskai%20.html

Osteoporozė

Osteoporozė - kaulų išretėjimas, sumažėjus kaulų tankiui.Skeletas nepajėgia atlaikyti įprastinių krūvių, atsiranda polinkis lūžti kaulams.

Kaulų tankis didžiausias yra 20-30 žmogaus gyvenimo metais.Nuo 30-35m. kaulai pradeda retėti, jie tampa labiau pažeidžiami : lūžta greičiau, gyja lėčiau.

Kaulai reguoja į krūvius didindami savo masę, t.y. jie auga didesni ir stipresni.Kuo stipresniu ir didesnius kaulus Jūs užsiauginate jaunesniame amžiuje, tuo didesnį rezervą Jūs turėsite vėliasniame amžiuje, kai Jūsų kūne prasidės kaulų retėjimas.

Ir netgi prasidėjus kaulų retėjimui, Jūs galite sulėtinti šį procesą duodami savo kūnui pastovų fizinį krūvį.Jūs galite atitolinti osteoporozę.

Osteoporozė yra ne tik žinoma moterims po menopauzės, bet ir vyrams bei jauniems žmonėms.Todėl norint išvengti šios ligos į savo mitybą įtraukite riešutų, daržovių bei vaisių, o svarbiausia duokite
organizmui reikaimą krūvį.

http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagrid=moters&lid=2&rodyti=str&strid=36144&subtema=16

Žinoma, sportuoti reikia pradėti ne tuomet, kai jau susergama osteoporoze. Aktyvaus gyvenimo būdo turime mokytis jau nuo mažens, tai padeda geriau išsivystyti kaulų sistemai. Pradėjus sportuoti dar tuomet, kai kaulai auga, padės išvengti osteoporozės išsivystymo senatvėje.

http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/sveikata/osteoporoze-lauzo-kaulus-ir-gyvenima-128866

Tikimybę susirgti padidina ir nesveikas gyvenimo būdas: piktnaudžiavimas kava, alkoholiniais gėrimais, rūkymas, menkas fizinis aktyvumas, nevisavertė mityba, kai su maistu suvartojamas per mažas kaulus stiprinančio kalcio kiekis.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.04.13 17:26

Šaltiniai nėra ypatingai rimti, bet ne iš piršto laužti Rochas teiginiai.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.04.13 18:15

maloni atsake uz mane...augimo periodu gali susiformuot kaulus...ir turet kuo stambesnius juos...
o sportuojancio ir nesportuojancio zmogaus kaulai skiresi net labai...
yra net filmukas....kai broliukai jai neklystu ledo luitus lauzo.....tau del dauzymo ju kaulu struktura...zymiai tankesne..nei eilinio zmogaus....sunku isdestyt mintis rasant...bet kalbant galeciau pasakot ir pasakot....o saltiniai...prasideda...nuo biologijos vadovelio...iki interneto

Žinutės laikas: 2010.04.13 19:08

neprisimenu tiksliai skaiciu....bet kazkas panasaus nedaug nuklysiu i sona....
30 procentu tai zmogaus prigimtis..genai..ir t.t....visa kita tai 70 procentu jis gali formuoti pats
taip kad kaltint paveldimuma..nereikiadidzioji dlais priklauso nuo musu

Žinutės laikas: 2010.04.13 21:09

Rochas rašė:

maloni atsake uz mane...augimo periodu gali susiformuot kaulus...ir turet kuo stambesnius juos...

o sportuojancio ir nesportuojancio zmogaus kaulai skiresi net labai...

yra net filmukas....kai broliukai jai neklystu ledo luitus lauzo.....tau del dauzymo ju kaulu struktura...zymiai tankesne..nei eilinio zmogaus....sunku isdestyt mintis rasant...bet kalbant galeciau pasakot ir pasakot....o saltiniai...prasideda...nuo biologijos vadovelio...iki interneto

Del kaulu tankio (kitaip dar poretumo) sutinku, gal man tiesiog fraze kaulai taps stambesni asocijuojasi, kad skeletas padides, taps platesnis :) O moterys nelabai nori stambiu kaulu, o nuo tvirtu neatsisakys ;)

Žinutės laikas: 2010.04.13 21:20

sportuojancio zmogaus kaulai stambesni :)jai smalsu kaulu stambuma gali ivertint...pagal zmogau riesa :) nemaisyk sudejimo....ir pacio kaulo :)))
gal paprasciausiai nemoku isaiskint...atsiprasau jai ka...bet tvirtai laikaus savo nuomones

Žinutės laikas: 2010.04.13 21:29

Tiesiog merginos ar moterys gali issigasti, kad nuo sporto kaulai sustambes, tai, kad nemestu sportuoti ir pasitikslinau ar kalbama apie tvirtuma kaulo ar ka kitka
O kaip pagal reisa nustatomas kaulo stambumas ? del kaulu tankio tai kiek zinau yra kakokie medic. skeneriai.

Žinutės laikas: 2010.04.13 21:47

kuo storesnis riesas tuo stambesni kaulai mergina gali atrodyt smulki...bet turetu stambius kaulus

sakau atkreipk demesi i zmoniu riesus

Žinutės laikas: 2010.04.13 21:51

merginom butina sportuot..ir kiek galima ta kaula stambint...kad neturetu problemu senatvej

Žinutės laikas: 2010.04.19 21:33

ramuma cia ziuri issiseme tema

Žinutės laikas: 2010.04.22 19:25
Autorius: Zanadarki (Pradedantysis)

Del kaulu tai sutinku nes pas mane jie matos kad padideja. O as metai kaip begioju ristele ir jegos lengvi pratimai. Va tas man ir buvo gera zinia kad raumenu turintis zmogus greiciau degina kalorijas,o pas mane raumens jau yra nemazai nes jau 6 men kaip svoris stovi vieto bet apimtys mazeja. Bet dar idomu but apie tuos baltymus,jai nenorim kad raumenys augtu baltymu nenaudot? O tai kodel dietu yra vien baltymine,ir kaip tik sako islaikyt baltymu norma ypac sportuojanties,noreciau smulkiau suzinot

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.23 06:58

baltymai pusryciams labai veiksminga nes mazina alki...arba zmogus jauciasi sotesnis....net atlikti tyrimai rodo...jai zmogus pusryciams naudoja daugiau baltymu jisper diena suvartoja maziau kaloriju visai baltiminiu produktu nepatarciau atsisakyti..nes tai reikalinga organizmui...bet begikams nepatartina ju daug naudoti...jai atkreipsi demesi nemazai aerobikos treneriu moteru...buna uzsiaugine jau perdaug raumeningas kojas manau del tu baltiminiu dietu
mano patarimas toks...jai daugiau skiri demesio kardio pratimams...vadinas baltimu kiekis reikalingas mazesnis....jai treniruojies jegos pratimus jis net privalo but didesnis...
jauciu daug primaliau...bet manau atsakiau....jai ka klausk dar atsakysiu

Žinutės laikas: 2010.04.23 07:21
Autorius: JuodaKava (Didmeistris)

O panki, pasirodo, nuo sporto ne raumenynas veseja, o kaulai - sukrecianti kazuistika

*Nežiūrėti į save per daug rimtai.
*Gauti paštą.
*Būti masažuojamam.

Žinutės laikas: 2010.04.23 07:26
Autorius: JuodaKava (Didmeistris)

Beje, apie kaulini karkasa, jo stambuma, is tiesu anksciau buvo sprendziama pagal rieso indeksa - jis buvo naudojamas nesciosioms, sprendziant, ar pakankamai platus dubuo gimdymui naturaliais takais (klubai gali buti platus del raumenines-riebalines atramos, o rieso apimtis yra issamesnis rodiklis). Dabar metodas nebenaudojamas - i wonder why.

*Nežiūrėti į save per daug rimtai.
*Gauti paštą.
*Būti masažuojamam.

Žinutės laikas: 2010.04.23 08:54

Aisku supratau tai vakare geriau nevalgyt baltymu nes as nuo 17 val begioju bet tai po begiojimo tada as angliavand,turiu valgyt,o pries begima?

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.23 15:42

ziurint ko sieki ?jai sieki sublogti valgai dvieju valandu laikotarpi po sportavimo...o sportuoji alkanakad organizmas imtu energija is kuno jai sieki priaugti mases valgai pusvalandis iki sporto...uzkandi tiksliau...medaus pvz ir valgai dvi valandas po sportavimo ...paprastai atsistatyti po sportavimo...banas

Žinutės laikas: 2010.04.23 15:45

bananas

Žinutės laikas: 2010.04.23 17:55

Tai as taip daraudar reik kelis kg numest ypac merginom nuo koju sunkiai nusikrato tie riebalai. O kas buna kai kiek suvartoji kaloriju tiek isdeginama,ar svoris del to dar stovi vieto? Na apimtys pamazejo bet va svoris stovi.

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.23 17:55

Tai as taip daraudar reik kelis kg numest ypac merginom nuo koju sunkiai nusikrato tie riebalai. O kas buna kai kiek suvartoji kaloriju tiek isdeginama,ar svoris del to dar stovi vieto? Na apimtys pamazejo bet va svoris stovi.
P.s aciu uz atsakymus

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.23 20:57

Zanadarki rašė:

P.s aciu uz atsakymus

O kas paciai svarbiau: svorio skaiciai kg, ar apimtys cm, ar kuno stangrumas? Auksciau sioje temoje jau buvo mineta, kad tas pats turis raumenu sveria daugiau nei riebalu audinio.

Žinutės laikas: 2010.04.23 21:06

vadinas truputis pamazink kaloriju...arba padidink kruvi bet nezymiai..negerai staigus pokyciai...ar kilimo ar kritimo...manau reik prisimint kad tai negali but laikina...tai turi tapti gyvenimo budu

Žinutės laikas: 2010.04.24 10:09

Mano ugis 163. Sveriu 67 tai bent 3-5kg numest nes seip esu gan atletiska ir zinau kad raumenys svere tai nesitikiu kad svoris daug kris,bet ant koju dar yra tie riebaliukai.

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.26 11:09

Zanadarki rašė:

Mano ugis 163. Sveriu 67 tai bent 3-5kg numest nes seip esu gan atletiska ir zinau kad raumenys svere tai nesitikiu kad svoris daug kris,bet ant koju dar yra tie riebaliukai.

Svoris tikrai nemazas, nors sunku pasakyti nemačius, gal raumenu mase gan nemaza. Jei apimtys mazeja, o kiek suprantu dazniausiai to ir norima, tai jau gerai, o kad neaugtu taip raumenu mase, pasitarti su treneriais del individualiai sudarytos sportavimo programos. O ar kada buvai mazesnes ir kiek mazesnes svorio kategorijos ? zinoma, ne apie paauglysteje, o jau subrendus.

Žinutės laikas: 2010.04.26 16:25

Visada buvau sportiska,na bet kazkur nuo 26 apleidau sporta ir mitybos yprocius,tai sveriau 76 bet metai kaip reguliariai sportuoju susigrazinau formas. Bet dar matyt trukrta koregavimo mitybo gal numazinau kcla ir stovi vietoj svoris,o del figuros taip raumenuku turiu tai nesitikiu zemiau 63 numest. O kiekviena diena aktyvi bunu,susiderinau sporta nes anksciau kiekviena diena nubegdavau po 7km tai manau perdidelis kruvis nesiruosiu kokiom varzybom o del saves. Tai dar yra vietu kur sunkiai nor nukrist tie riebaliukai

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.30 20:13

septyni km dienai...net smalsu pasidare kaip atrodai ))

Žinutės laikas: 2010.04.30 20:47

Daba kas trecia diena tiek nubegu o kitom dienom pratimus darau smalsu tiem kai pamato kad oi pana uzsipasius bet as nesiekiu fitnes tapt aisku grazu bet del saves noriu kad raumenukai neaugtu tik graziai susiformuotu. Gal kas zino ka valgo tie kur liesa raumenu mase tik augina?

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.04.30 20:55

Zanadarki rašė:

Puiku - vadinasi riebalų sumažėjo, bet padidėjo raumenų masė. Raumenų tankis didesnis negu riebalų, taip kad viskas normalu.

Žinutės laikas: 2010.04.30 20:58

Gal kas zino ka valgo tie kur liesa raumenu mase tik augina?
+++++++++++++++++++
Ką ir kultūristai. Bet tau tai neaktualu, nes svarbu svorį numesti. Patarimas - liesa mėsa, varškė, daržovės, grūdai visokie ir riešutai ir aišku nedidelėm porcijom.

Žinutės laikas: 2010.05.01 08:27

nesutinku truputis su kajum...jai tiek begiosi ..kaip dabar...uzsiauginsi neblogus koju raumenis jai laikysies kajaus patarimo :) valgyk visaverti maista...apie 40 procentu tavo maisto turetu but darzoves:)valgyt galima daugmaz viska...tik reik skaiciuot kalorijas :)

Žinutės laikas: 2010.05.01 08:38

labai didele itaka turi pastovus laikas mitybos...jai praleidai kelis kartus laika valgymo...organizmas pradeda kaupti atsargas...kitam badavimo laikotarpiui tai tie patys riebaliukai....perteklines kalorijos...taip pat virsta riebaliukais gali valgyt labai liesa maista....bet jai jo bus perdaug...jis virs riebaliukais gali kirsti lasinius....bet jai darysi kardio pratimus..ir juos sudeginsi turesi sausa raumeni be riebaliuku neuzsiciklinkit prie kulturistu isvaizdos...nes jie pries varzybiniu momentu paprasciausiai nevartoja skysciu..salina juos is organizmo..todel net oda tampa savotiskai persvieciama

Žinutės laikas: 2010.05.01 09:13

Oi ne as kulturiste tikrai nenoriu but. O valgymai pas mane reguliarus tuo paciu laiku o mesa retai valau daugiau zuvi ypac po sporto tuna savo sultyse suvalgau ir soti,o maisto tikrai nepadauginu net galvoju kad nemazai but nes kiek zinau turintis zmogus daugiau raumenu net ramybes buseno sudegina daugiau kcla. Aciu uz patarimus

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.05.01 10:03

tu teisi...todel merginom patariu nemesti svori...o priauginti truputis...kad lengviau butu tobulint kuno linijas..ir deginti riebaliukus

Žinutės laikas: 2010.05.01 12:52

nesutinku truputis su kajum...jai tiek begiosi ..kaip dabar...uzsiauginsi neblogus koju raumenis jai laikysies kajaus patarimo
++++++++++++++
Nu nu - tipo 7 kilometrus bėgiojant galima raumenis užsiauginti? jau tie kurie kilometrą pusantro varžybose bėga liesi labai. Darsuprasčiau sprinteres - tos daugiau raumenų turi, nors ir mažiau už šokėjas. O bėgiojant 7 km užsiauginti raumenis merginai ????

Žinutės laikas: 2010.05.01 16:34

o tu pasiskaityk literatura....kurioje rasoma...kad kas sportuoja jegos sporta tam reikalinga mityboje daugiau baltymu ir vengti riebalu.....kas sportuoja begima...daugiau riebalu...ir kuo maziau baltymu nemano tai ismastyta

Žinutės laikas: 2010.05.01 16:41

kajau...pagal tavo baltimine dieta....tikrai galima uzsiaugint....ir dar....baltymai tik apsunkins jai begima

Žinutės laikas: 2010.05.01 22:45

Bet yra nustatyta ir apskaiciuot eina kiek angliav,baltymu,riebalu reik. Bet man tie skaiciavimai toks grasus dalykas rodos net nespeciau pavalgyt per ta skaiciavima kiek esu domejusi kaip valgo vieni kiti tai sako kad pirmo dali dienos reik angliavandenius valg, o vakare baltymai nes jie ilgiau virskinami,tai nebus noro daugiau uzkandziaut o pas mane paskutis valgymas 18val,veliau tik arbata zalia geriu. O dar vienas atvejis kai per daug sporto ir turi itakos svorio kritimui kai organizmas gauna maziau kaloriju o nemazai sportuojama tada sekinamas organizmas ir pradeda kaupt atsargas riebalu,nezinau kiek cia tiesos.

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.05.02 17:16
Autorius: Demonxxx (Naujokas)

swx visiems , as esu Fitness trenetis Anglijoje , ir jau turoiu gera patirti semia dalike , taigi klausik su patarimu . 1-valgik stiprius pusricius , juose turetu buti kokia nors kose , poto virtu kausiniu apie 2-3 , jie mazins solduminu norejma, 2 turek 3 pavalgimus per diena , pusrycai , pietus ,ir patis velausi vakariene nevelau nei 20 00. ir jai valgai vakariene , turi buti liesas maistas , pvz salotos su vistienos KRUTINELE. O dabar apie sporta , per diena turi nors praeiti 3 km , tai yra lb nedaug , bet pats gerausias dalikas yra BEGIMAS ir PLAUKIMAS sie du dalikai yra nerelai geri , 20 min begi ir plaukioji daug , tai tikrai po kokiu 5 dienu prarasi du kilus o gal ir daugau ( ismegintas metodas simtus kartu ) tik nepamisk su maistu kad nedideles turi buti porcijos tju kaip viras turi suvalgiti nedaugau kaip 800 metant swori , taigi reiskia kad reikes sudeginti . Tik nepamisk normuti savo maisto porciju ir jokio cukraus arba solduminu , gerau grausk obalius arba krausias . Tik nepamisk nevalgik BULVIU KEPTU ir Ypac per vakariene SEKMES . Tik nepamisk kuriems gerai auga riebalai tiems lb gerai auga raumuo , ir gali buti kad prarasi riebalus ir gausi raumenu , tad jai tawo sworis padides nebijok nes tai tik raumuo (Fitness trainner R.Kurcinskas England ,London ) cau

r.kur

Žinutės laikas: 2010.05.02 18:19

organizmas pradedakaupt atsargas...jai maitiniesi nepastoviai....irjai yra maisto perteklius gali valgyt labai liesa maista...bet jai bus perdaug kaloriju...jis virs riebalais
baltymus rekomenduoja valgyt rytais...kad apetitas butu mazesnis...per pietus toks zmogus suvartoja maziau kalorijo..tai patvirtinta tyrimais
kiek kartu per diena....nemaziau kaip 3...bet jai turi galimybe,,,4-5 kartus

del organizmo alinimo....galiu pasakyt tiek...tas turi itakos...jai mesi sportuot...mesi sportuot...o kaloriju suvartojimas isliks senas...vadinas perteklius virs riebalais .....pasikartosiu truputis....ka bedarytum...viskas turi but gyvenimo budu....neplanuok to menesiui dviem...tas dalykas visam gyvenimui laikinos dietos badavimai...daugiau padarys zalos nei naudos metant svori rekomenduociau 1 -2 kg menesiui...optimaliausias variantas

Žinutės laikas: 2010.05.02 18:40

valanda begimo mazdaug 10kcal vienam kg ...65 sverianciai merginai 650 kcal per valanda begimo...per penkias dienas 3250kcal....darau isvadas penkias dienas mergina bega dienai desimt kilometru ir numeta nedaugiau puse kg...neisizeisk demonxxx bet kokia nesportuojanti mergina tai istvertu....nes ir sportuojanciam tai yra gan sunku...todel sakau tavo nurodymai labai netikslus vien sportuodama nemanau kad numestu du kilus
esu rases dieta merginai besiruosianciai pasaulio ciampioanatui...drastiskai reikejo numest nuo 64kg iki 57...patikek...fiziskai parengtam zmogui yra gan sunku dienai sudegint 2000kcal...irmaitintis 1400kcal dienai....
o tavo rekomendacija 800kcal dienai vyrui....as sakyciau merginai jau drastiska....nes po dvieju dienu...stogas jauprades vaziuot))kiek zinau japonu dietos paprastai buna 800kcal...bet jaipaskaitei tas dietas iki galo..ten rasoma....pradejus normaliai maitintis puse kilogramu sugrizta per pirma savaite

Žinutės laikas: 2010.05.03 09:09

As pradejau reguliariai sportuo praeitu metu kova tada sveriau 76 kad stambi nebuvau bet mano mitybos iprociai buvo prasti kartais valgydavau kartais ne ir maiste chaosas buvo na kai esu uzsispyrus viska pakeiciau emiau derint maista,rinktis tik sveika,beje as saldumynu nevalgau man tie kg uzaugo kad nemokejau sveikesnio maisto rinktis del to apetitas svyravo. Taip per 8 men numeciau 9kg po to suletejo tas kritimas tik apimtys mazejo. Daba jau ir svoris lyg pajudejo bet dar nedziugauju nes kartais vyruoja plius minus 2kg. O del numazinimo iki 800manau cia per ziauru jau daba gal koke 1300 kaloriju sunaudoju bijau kad nenumazinciau nes organizmas gali bado rezima ijungt tada riebalus kaupt. O kad raumuo sunku tai zinau del to sakau budama 163 ugio nesitikiu numes zemiau 63 daba 65kg ryte sveriaus.

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.05.03 09:54

kas liecia mityba...esu tuo tikras...labai svarbu laikas ir pastovumas...

Žinutės laikas: 2010.05.03 11:59

Tas taip kai papratau valgyt laiku tai visai kitaip,ateina laikas ir pilvas duoda sikgnala net nereik ziuret i laikrodi. Bet buna kad jai kartais neiseina pavalgyt laiku tai tada jau pikta bunu,gyva suvalgyciau

Moku sakyt tik tiesa

Žinutės laikas: 2010.05.03 12:52

Rochas rašė:

kajau...pagal tavo baltimine dieta....tikrai galima uzsiaugint....ir dar....baltymai tik apsunkins jai begima

Nu nu. Nemačiau dar nei vienos bėgikės us storomis kojomis. O baltymų jai racione daugiau reikia nes riebalų ir tai baus iš esamų atsargų.

Žinutės laikas: 2010.05.03 13:53

todel kad begikes mazai naudoja baltimu

Žinutės laikas: 2011.07.17 18:36
Autorius: 0dete (Naujokas)

as savaite nevalgiau nuo sesiu o po sesiu geriau arbata tik ir numeciau 2 kg

Žinutės laikas: 2011.07.17 18:50
Autorius: iAlisa (Pažengęs)

O as numeciau 7kg paparsciausisi tevalgykite tik 2 kart per diena ir svoris vie krenta bet letai ir pilvukas mazeja greit nebeturesiu is vis

Žinutės laikas: 2011.07.17 18:55
Autorius: Preciosa (Didmeistris)

Nereikia esti ir nereikes svorio mesti
valgyti su saiku

Žinutės laikas: 2011.07.20 15:58
Autorius: ALisavėluoja (Naujokas)

Prieš mesdami svorį pirmiausia pasisemkite žinių, nes tokie dalykai kaip metimas ėsti arba valgymas tik du kartus per dieną tikrai ne į naudą yra daug gerų puslapių, kur galima rasti įvairių patarimų, diskutuoti tarpusavyje, pvz. www.manodieta.lt
Vienas iš tokių puslapių man padėjo susireguliuoti mitybą, be to neįkainojama yra žmonių pagalba ir palaikymas iš šalies.
O jei labiau į temą, tai norint numesti svorio visam gyvenimui pirmas dalykas yra susireguliuoti mitybos režimą: valgyti šešis kartus per dieną po nedaug, turi būti trys pagrindiniai patiekalai ir trys užkandžiai, nevalgykite kelios valandos iki miego, gerkite daug vandens, sportuokite, valgykite vaisius ir daržoves, venkite riebių patiekalų ir saldumynų. Aš tuo vadovaujuosi ir džiaugiuosi gražia figūra jau kelis metus

Žinutės laikas: 2011.08.25 01:01
Autorius: Ūūūkininkėlis (Pradedantysis)

Sveiki, mano ugis 1,69, svoris- 70kg. Atrodau normaliai, bet noreciau pasiekt 65kg kaip nors
Per diena sunaudojiu apie 700-750kcal (tureciau suvalgit 2000- 2100) ir jauciuos sotus , plius dar einu pabegiot, bent 10 ranteliu (4km) (cia gaunasi kazkur apie 290 sudegintu kcal). Jei norit formules tai prasau: Svoris*nubegtas atstumas*1,036. Ir siaip, per diena padarau 50 atsispaudimu, 100 atsilenkimu, kilnojiu svarmenis . Taip ''pumpuojiu apie 2 dienas ir jauciuos puikiai !!
Norejau paklausti, kiek mazdaug galima numesti svorio per savaite laikantis sios ''programos'' ? Ir ar tas 700-750kcal per diena yra saugu ?

Žinutės laikas: 2011.08.25 10:17
Autorius: Tina1965 (Patyręs)

Preciosa rašė:

Nereikia esti ir nereikes svorio mesti

valgyti su saiku

Žinok, kad čia tikrai teisinga nuomonė Juk visada, pirmiausia kišame viską į save kas papuola, o vėliau prasideda aimanavimai , <kokios mes storos?>. O tada prasideda nevalgymo "badavimo "periodas, nes juk reikia kažkaip tą svorį nusimesti, kurį prisiauginome, viską šlamšdamos, kas po ranka papuolė Bet kodėl mes sugebame atlaikyti tuos badavimo periodus, o nesugebame prieš tai normaliai ir su saiku valgyti ?? Juk lengviau yra valgyti normaliai, o ne vėliau kūną alinti "bado streikais" ???

Nėra pasakų geresnių už tas, kurias sukuria pats
gyvenimas. M.N.Neksė.

http://www.kinaslaisvai.tt.lt/invite.php?invite=2740

Koreguota: 2011.08.25 10:17 Tina1965

Žinutės laikas: 2014.02.10 01:32
Autorius: RenataVibr (Naujokas)

Aš išbandžiau šią elektroninę knygą. Buvau nusivylus viskuo, nes esu 1,75 cm, o mano svoris buvo 72kg moteriai tai jau yra baisu. Užkniso būti negražiai ir iš visų tie tyčiojimaisi. Bet pabandžius šią knygą per mėnesį numečiau 7 kg, o per antrąjį dar 5kg. Jaučiuosi savim daugiau pasitikinti ir gražesnė. Šita knyga gal ir jums pravers
http://www.noriunumesti.lt/?aff_id=1

Žinutės laikas: 2014.02.10 15:19
Autorius: mylimukė (Didmeistris)

RenataVibr rašė:
Aš išbandžiau šią elektroninę knygą. Buvau nusivylus viskuo, nes esu 1,75 cm, o mano svoris buvo 72kg moteriai tai jau yra baisu. Užkniso būti negražiai ir iš visų tie tyčiojimaisi. Bet pabandžius šią knygą per mėnesį numečiau 7 kg, o per antrąjį dar 5kg. Jaučiuosi savim daugiau pasitikinti ir gražesnė. Šita knyga gal ir jums pravers
http://www.noriunumesti.lt/?aff_id=1

perskaitei ir nukrito svoris pats? :D

Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką gauni, yra dovana. (E.M.Remarque)

Žinutės laikas: 2014.03.04 16:53
Autorius: Spyglius1 (Naujokas)

Nu ką aš žinau, šiaip svorį labai sunku yra mesti po žiemos. Aš pats galvoju, gal reikės bandyti šį pavasarį iš pradžių valyti organizmą (arbatų visokių išgerti, pabadauti ir panašiai), o paskui jau bandyti pradėti bėgioti ir sveikai maitintis, gal nors kartą vasarą gražus pasitiksiu
Apie valymą paskaičiau čia ( http://www.efarma.lt/lt/organizmo_valymas/ ), tai net nežinau, ar ten užtenka tų žolių kur ten surašytos, ar dar pirkti reikės papildomai tablečių... Nesinori pinigų leisti, bet rezultato tai norisi

Žinutės laikas: 2014.03.05 12:18

Kokios žolės, tiesiog mažiau ir sveikiau ėst reikia...

Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką gauni, yra dovana. (E.M.Remarque)

Žinutės laikas: 2014.03.17 18:32
Autorius: MeMyselfAndI (Naujokas)

Sveiki,

esu VU studentė ir savo magistriniam darbui atlieku tyrimą apie apie skirtingus darbuotojo bei organizacijos ypatumus ir jų įtaką darbui bei darbuotojo savijautai.

Labai būsiu dėkinga jei visos (ir visi) šiuo metu dirbantys, skirtumėte šiek tiek laiko apklausos užpildymui, galbūt ji bus naudinga ir Jums - įvairiais aspektais pažvelgsite į savo darbą

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/552786026/

Ačiū labai!

Žinutės laikas: 2014.03.31 16:30
Autorius: Antosė (Naujokas)

Neklausyk, kurie liepia vakare valgyti vaisius. Vaisiai yra cukrus, o vakare mums energijos nereikia, todėl visas cukrus nusodinamas į riebalus ant mūsų kūno. Vaisių, jei be jų negali, valgyk ryte ar prieš kokį sportą. Sportuoti irgi ne viską galima. Priklauso, kiek tau metų. Jei tau virš 30, turi didelį antsvorį, tai tau bėgioti negalima, nes suvarysi sąnarius. Svorį gal ir numesi, bet po kelių metų nebepaeisi. Pradėk nuo vaikščiojimo, bet nuolatinio, reguliaraus. Krentant svoriui didink apkrovas ir vieną dieną galėsi ir palakstyti. O gerų dietų yra keletas: yra ketogeninė (bet sunku laikytis), yra Paleo. Ta nebloga. Bet aš liakiausi (irgi numečiau svorį) lietuviškos dietos. Ją sukūrė toks Veržikauskas. Tik čia reikia daugoka paskaityti, nes ten, kaip ir gyvenimo būdas, o ne tik dieta. Čia skaityk, jei netingėsi, bet pradėk nuo I dalies: http://www.harmonio.lt/category/sveikata-2/atsisveikinimas-su-antsvoriu/

- Visi išprotėję dėl politikos, nors išprotėti sveikiausia tik iš meilės...

Žinutės laikas: 2014.05.06 10:54
Autorius: jonas39 (Naujokas)

Vienintelis dalykas kuris istiesu veikia tai programa sudaryta individualiai, visos dietos negali veikt kiekvienam zmogui, nes juk kiekvienas zmogus yra kitoks, organizmas kitoks, kiti iprociai ir t.t. nezinau ar cia galima mest nuorodas ar ne, tai gal tiesiogines nemesiuhttp://tr.im/5c8tm jei jau kas bandet pasidalinkit savo atsiliepimais, nes as dar neradau kazko geresnio uz sita programele... nera cia tu stebuklingu -30kg per menesi ar kazko tokio, bet kai nereikia badaut, gerai jautiesi, tai ir tie -3kg per savaite puikus rezultatas..

Žinutės laikas: 2014.05.06 11:46

Jūs nejuokaukit su 3 kg per savaitę, tai daug.... na, nebent sveriate 100+ kg. Bet ir tai... geriau paklauskite savęs, norite numesti svorį greitai ar ilgam (t.y. visam laikui)?

Koreguota: 2014.05.06 11:47 mylimukė

Žinutės laikas: 2014.05.06 20:19
Autorius: Pončikas (Didmeistris)

nėra daug, jei žmogus turi antsvorio. o kam tos programos, jeigu tiesiog imi ir žiūri ką dedi ir kokiu paros metu į burną : )

Roses are violets, red is blue. I like donuts, donuts are good.

Žinutės laikas: 2014.05.07 08:30

Jeigu ansvorio viso labos tik 5-10 kg, tai 3 kg per savaitę yra labai daug. Tiek per mėnesį rekomenduojama numest.