Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Kodėl vaikinams patinka lieknos?

Žinutės laikas: 2006.11.06 19:43
Autorius: xsirenax (Naujokas)

sedejau ir galvojau .. kodel vaikinams patinka lieknos... pati nesu labai liekna... bet idomu ka manot apie tai... kad vaikinas pamates stambesne mergina net prie jos neprieina .. nesamone tajp nesazininga ... negi jau negalima buti tokiems kaip patinka... juk jokio skirtumo nera ... nes gero zmogaus turi buti daug

Koreguota: 2010.02.12 19:22 Moderator

Žinutės laikas: 2006.11.06 19:53
Autorius: crash (Naujokas)

Visi tjp sako...bet argi tau labiau patinka stambus vaikinai ar liekni?....

-------------------------
...Laikas lasha minutemis i karsto dangti vinutemis stebedamas kaip snobai baigia sms zhinutemis baime vaikshto blakstienomis lubomis sienomis ikalina tukstanchius ishlaisvina vienetus o mano siela jauchia alki todel imu betona sutrupinu iki minchiu ir uzhtepu ant rhyme'o duonos kad susitaikyt su zheme kad nuraminti butu dangus ranka braizhau ore magijos zhenklus

Žinutės laikas: 2006.11.06 20:14
Autorius: angeliuke (Naujokas)

Na o pvz, jei viena mergina liekna bet negrazi o kita stambi, bet grazi-spekit kokia pasirinks vaikinas a?

ir vel geriu ir vel rukau...nes tik taip sau priklausau..ir taip gyventi man patinka, nes jauciuos sau reikalinga ...maloniai spjaunu ant visu, kurie kartu, kurie po du...mano sirdis laisva kaip vejas...ir tu gyvenk ant visko dejas..

Žinutės laikas: 2006.11.07 16:04

hmm ... jeigu negrazi bet plona .. taj gi atsiras kam ji bus grazi...

Žinutės laikas: 2006.11.07 16:07
Autorius: agnuze (Naujokas)

kaijkuriem nepatinka plonos o stros wisaijp buna.. juk pasaulis didelis ir jame yra iwairiu zmoniu ir daugyme nuomoniu..

Žinutės laikas: 2006.11.07 18:44
Autorius: angeliuke (Naujokas)

Atsakymas-nepasirinks nei vienos.Zinokit jie tikrai taip daro..

ir vel geriu ir vel rukau...nes tik taip sau priklausau..ir taip gyventi man patinka, nes jauciuos sau reikalinga ...maloniai spjaunu ant visu, kurie kartu, kurie po du...mano sirdis laisva kaip vejas...ir tu gyvenk ant visko dejas..

Žinutės laikas: 2006.11.07 21:02
Autorius: Jhva (Pradedantysis)

Kodėl? Paprastas atsakymas. Šypt. Nes gyvename debiliškoje isuomenėje, kur visos klišės ir šablonai buvo jau seniai seniai parodyti per televizorių ir spaudą. Iš ten ir parėjo toks mąstymas. Jei mergina ne liekna - ji kvaila. Kaip jums toks teiginys? Debilizmas? Debilizmas. Šypt. Taigi, reikia kažką daryti, kad nugalėti tai. O bet tačiau, vienas lauke ne karys.

Į medį tris kartus

Žinutės laikas: 2006.11.07 21:20
Autorius: OperosVaiduoklis (Naujokas)

hmz siaip taij manau, kad nuo kiekvieno vaikino priklauso, kokia jam patinka mergycka, jei jau lb kritaij vaikinui i aki, taij jis myles ir tuomet jei sustoresi

Meile - tai mazas paukstelis, paleisi isskris, sugriz bus tavo, jei ne niekada ir nevuvo... tokia stai tiesa

Žinutės laikas: 2006.11.07 21:22

na gal ... bet jeigu ejni gatve ir rekia kaikurioms STORA ... taj kaip cia suprast??? nesamone ... ir bernai ziuri i liesas tiktai ...

Žinutės laikas: 2006.11.08 18:10
Autorius: karalda (Naujokas)

gal vaikinai prades myleti tas storas, kai plonosios neis su jais vakarieniauti, i pica ziures kaip i baisiausia kosmara, pastoviai dejuos del savo isvaizdos.. vaikinams tai atsibos ir jie isimyles storuliukes

Žinutės laikas: 2006.11.08 18:53
Autorius: nemaloni (Didmeistris)

o dar sako, kad vyrai - ne sunys, ant kaulu nelipa
pazystu daug stambesniu ir nevienisu mergicku...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2006.11.08 19:43
Autorius: SoWhat (Pradedantysis)

Šiaip tokie asilai kurie žiūri tik į išvaizdą tai tikrai atsižvelgs ir į krūtinę...

Tikslas peteisina priemones.

Žinutės laikas: 2006.11.09 16:18

bet jie vstiek nesveiki .....

Žinutės laikas: 2006.11.09 17:58
Autorius: Iwutia (Naujokas)

o mano manymu tj i plonas njekas neziuri...ziuri tik i tas kas turi didele sikna uz ko galima pagriebt ir papus...ir wiskas:S

Žinutės laikas: 2006.11.09 22:10

jo i ta tai tikrai ziuri

Žinutės laikas: 2006.11.09 22:27
Autorius: happymondays (Pradedantysis)

nu jau nu jau ,o man atrodo, kad kaip tik labiau kreipia demesi i lieknas mergiotes kaip ir panos i plonus vaikinus , nors ne daugiausiai i raumeningesnius tokius, tik va man perliege, perkude lb lb patinka

All In The Mind

Žinutės laikas: 2006.11.10 18:26
Autorius: saunuoliux (Pradedantysis)

iswaizda swarbiausia but susisukawusiam ir twarkingam ir teik...

in the black side...
kuriu mz ir esu laimingas

Žinutės laikas: 2006.11.12 19:06

tikrai ne.tiek nepakanka, reikia buti simpatiskam vidumi.

Žinutės laikas: 2006.11.13 10:44
Autorius: fajniulka (Naujokas)

as tai manau kad nera standartu

blablabla

Žinutės laikas: 2006.11.13 10:47
Autorius: fajniulka (Naujokas)

ir as manau kad vaikinam tikrai labiau patinka lieknos negu storos

blablabla

Žinutės laikas: 2006.11.13 21:10

geraj kalbeti kaj esi lb liekna .... manau reiketu i visiokas zeti ...

Žinutės laikas: 2006.11.14 14:46
Autorius: krankle (Naujokas)

tai jo...cia kiek zmoniu tiek nuomoniu,man pvz nepatinka stori vaikinai,tai nemanau kad ir jiems turetu patikt storos,bet kai pana nera stora o ja apsauk stora del poros priaugtu kg tai tikrai neteisybe,bet manau kad nereiktu atstumti ir apkuniu panu...juk negyvensi su zmogum vien tik del isorinio grozio?

Žinutės laikas: 2006.11.14 21:05

pvz aš esu lb liekna, ir tai man nepatinka.Bet mano jau tokia medžiagų apykaita ir nk negaliu pakeisti...:X

Žinutės laikas: 2006.11.15 14:52

nju cia jo ... mano drauge irgi liekna . bet ji noretu buti kaip as .. o as normali .... ;]]]

Žinutės laikas: 2006.11.15 17:15
Autorius: Mephistoe (Pradedantysis)

na ne vien lieknos. netai svarbiausia apskritai..

I long for eternal frost and black winters
Augustinas

Žinutės laikas: 2006.11.16 00:05
Autorius: Jisatsu (Pažengęs)

kodel vaikinams patinka lieknos?

Pvz pats toks esu ir man patinka.

O šiaip man jokio skirtumo,svarbu atitiktų sakomas žmogsus vidus(siela) ar pan.Taip kad neturint vidinio grožio,o belekokia yra,tai į tokias žinoma tikrai nežiūrima.

Kikvienam vaikinui/vyrui skirtingai.

Žinutės laikas: 2006.11.16 10:20
Autorius: protingyte (Naujokas)

as as galwojau kad waikinai ne sunys ir ant kaulu nepuola...na gal klydau,bet man pacei nmet negrazu ziuret y perkarusias panas...ir tie 90-60-90.nu nesamone..pana turi buti ne kauline o figuringa)

Žinutės laikas: 2006.11.16 16:59

protingyte ... pritariu tau ...

Žinutės laikas: 2006.11.18 19:31
Autorius: fragile (Naujokas)

o as turiu drauge apkunia bt pas ja bernu tai nesuskaiciuosi taigi nemanau kad tai priklauso nuo lieknumo gal daugiau nuo figuringumo...

Žinutės laikas: 2006.11.18 20:01

tai tame ir yra figura

Žinutės laikas: 2006.11.19 00:07
Autorius: Psyche (Meistras)

mano manymu savrbu protas[ ir, kad isvaizda butu priimtina=]. ka manot jus kai: grazi[turiu galvoj, kai mergina patraukia kiekvieno vaikinuko demesi], bet buka ar vidutines isvaizdos[turinti tam tikro savojo zavesio] ir astresnio proto..? - kas jums butu prie sirdies labiau?

Dirbsiu.Pirksiu.Mirsiu.

">
http://www.vaizdelis.lt/static...player.swf?id=3635">

Žinutės laikas: 2006.11.19 12:56

nju as manau jo jeigu grazi ir buka taj irgi negeraj ... o jeigu stambesne ir gudri yra geriau.... va ir as isvis uz stambesnes nors esu normali ....

Žinutės laikas: 2006.11.19 13:52

o man grazu kudi zmones, tiek perkarusios panos, tiek vaikinai ... bet cia tik mano nuomone

All In The Mind

Žinutės laikas: 2006.11.22 14:36

ejk tu ejk tu

Žinutės laikas: 2006.11.25 11:34

aj zinok nieko ;DDDD

Žinutės laikas: 2006.11.25 16:49
Autorius: GaZoliS (Pažengęs)

atsakymas paprastas... isivaisduokite.... porele.... mergina - sumo imtyninke, vyras - baletmeisteris.... kaip jus manote normalu??? Sakysite jei viens kita myli isvaizda nesvarbu???? netiesa, meile ateina ir iseina, o kai jau iseina tai pas ka bus mases ir jegos potencialas.... jei paprasto kivirco metu kai vyras atejo truputi patempes namo, 150-180kg zudimo masina vozteltu vyrui su kocelu per galva, tai vnabagui ir kiausiniai nukristu... o po to uz tycine netycine zmogzudyste ja pasodintu... tad is viso sio pasakojim seka isvada... mes vyrai nenorime kad musu mielos terminatores butu uz grotu...
pas vyra galvoje uzprogramuota kad jis turi buti Seimos suo sargybinis, bet ne atvirksciai...

Skelbimas!!! Pigiai parduodu Norvegiska Sniega!!!

Žinutės laikas: 2006.12.05 17:00

nju tokia situacija gal ir gali buti ... nju nezinau... bet vistiek .... vyrai tikrai nelabai protingi..

Žinutės laikas: 2006.12.05 17:16
Autorius: BlackFlower (Pradedantysis)

As pritariu garzoliui,bet tik is dalies...Manau kad vieni vyrai nori buti sargybiniai apginti mergina,o kiti tiesiog nori buti kietesni arba kaip sakant "ereliai"

Žinutės laikas: 2006.12.11 18:58
Autorius: Vlad (Didmeistris)

Cia aisku skonio reikalas.Pastebejau kad itin liesiems vyrukams kaip tik ir patinka stambios,dideles moterys...Man smeniskai storules nepatinka -tai kazkoks apsileidimas, ypac jaunam amziuje.Aisku kas nors gali pasakyti kad -nepatinka ir nebendrauk.As su storom ir nebendrauju.Tiesiog nemalonu kai merginos turincios antsvorio nesioja aptemptus drabuzius ir visiems demonstruoja savo lasinukus...Morale butu tokia - siulyciau ne tukstanti temu kurti apie tai kodel storos nepatinka o uzsiimti savo isvaizda ir atsikratyti antsvorio

Žinutės laikas: 2006.12.11 22:05

jeigu atsikratysi antsvorio .. kaikam gali nepatikti .... o kitiems atrodis dar geriau.... taigi seip reiketu pagalvoti apie savo isvaizda .... bet gero zmogaus turi buti daug ... bet neperdaugiausei...

Žinutės laikas: 2006.12.21 17:26
Autorius: stubentiger (Pradedantysis)

Fizine isvaizda dazniausiai yra zmogaus vidinio pasaulio atvaizdas - sveikame kune sveika siela ir atvirksciai. Ir nereikia sakyti, kad stori zmones yra kazkokie geri, jie turi kompleksu ir del to eda, nesugeba nustatyti realiu prioritetu savo gyvenime ir neturi ne laso valios. Zmogus noredamas patikti, pats turi ideti pastangu ir tada tiketis demesio.

I thought about it
And I brought it out
I'm motivated by the lack of doubt

Žinutės laikas: 2006.12.22 09:49

nitro ;D as en sunus ;]]

bet jeigu zmogus gimsta su stambiais kaulais taj ka jam daryti?? gi pasitaiko visko ....

Žinutės laikas: 2006.12.22 10:01
Autorius: trader (Pažengęs)

Na kodel, man patinka ir ne lieknos merginos. O su jomis daug smagiau, bet nevisai ir apkunios vidutines, o lieknos. Kaip kurios atrodo kaip tikra lenta

Nori kazko naujo, nori pasdiskutuoti pasigincyti, o gal nori po kiek laiko tapti moderatoriumi, tada atei i http://www.blogas.eforum.lt

Žinutės laikas: 2006.12.27 10:14

labai nemegstu mergu kurios atrodo kaip lenta .. fuu.. tokios perdziuvusios visos ... fee... ir kaip tokios gali isgyventi... nesisaipau bet vistiek negrazu kai merga ejna visa perstipusi .....

Žinutės laikas: 2006.12.28 18:14
Autorius: trader (Pažengęs)

Sui neleknom kaip tik daug idomiau, nors yra ka apkabinti, uz ko paimti , o su kudom kail lenta ... na jos tik del grozio.

Nori kazko naujo, nori pasdiskutuoti pasigincyti, o gal nori po kiek laiko tapti moderatoriumi, tada atei i http://www.blogas.eforum.lt

Žinutės laikas: 2006.12.31 22:48
Autorius: warna (Pradedantysis)

siaip faktas,kad bernai ziuri i perlysusias,bet nepatikesit na siaip patikesit turbut juk manes nepazistat,bet jei pazinotumet tai nepatiketumet..tai vat kazkada laikiausi dietos typo kazkokios,maniau,kad per stora esu,na zdz kaip paranoike koke, o poto supratau,kokiu briedu as cia po paraliais uzsiimineju,ir gerai,kad laiku supratau..

aš šiąnakt laumes vynu vaišinau..

Žinutės laikas: 2007.01.01 19:10
Autorius: kvanka (Pažengęs)

jie yra durni, todel vien i liesas ir ziuri. turbut ne tuo galu masto ka cia turbut, taip ir yra. kvankt

----------------------------------------

Neiki prieky manes,
Nes galiu nepasekti.
Neiki man is paskos,
Nes galiu nenuvesti.
Tiesiog eiki greta
Ir buk mano draugu. ( A.Camus )

Žinutės laikas: 2007.01.01 19:28

na jei as buciau bahuras irgi jauciu pirmenybe teikciau lieknom panelem man apkunus zmones asocijuojasi su saves neprieziura ir nemylejimu ... suprantu jei kokia tai liga ar kas, tai nieko nepadarysi... bet jei paprasciausias kasdieninis apsiryjimas ir tingejimas pasijudint tai cia nepateisinama

All In The Mind

Žinutės laikas: 2007.01.01 20:26
Autorius: kvanka (Pažengęs)

karoce, zmoniu skirstymas pagal isvaizda...nuostabu. tu lieknas, reiskia busi mano draugas, o tu storas dink. nusispjaut i zmogaus vidu. svarbu juk tik isore. PS happymondays, o kaip tu issiaiskintum ar tai liga, ar apsirijimas ir tingejimas?

----------------------------

Neiki prieky manes,
Nes galiu nepasekti.
Neiki man is paskos,
Nes galiu nenuvesti.
Tiesiog eiki greta
Ir buk mano draugu. ( A.Camus )

Žinutės laikas: 2007.01.01 21:42

nesiaiskinciau isvis, koks man skirtumas, bet kai einant gatve matai kokia prisirpusia pana ar bahura, dar rankoje laikant traskuciu paki ar bandele, tai turbut aisku, kad ju pilnumas tai tingejimo ir neprieziurios rezultatas. sito as nepateisinu beje niekur berods neminejau , kad vidus nesvarbus, be abejo svarbus, bet as neapgaudineju nei saves, nei kitu, kad isore man nesvarbi.

All In The Mind

Žinutės laikas: 2007.01.04 19:34
Autorius: Kristukea (Naujokas)

vieniems vienos kitiems kitos patinka... as pati seu liekna nors jokiu dietu nesilaikau ir pan... bet bendrauju su visokiais zmonem... juk nevisi gali pasirimkt koks as noriu but - storas ar lieknas toks ir busiu... gi cia priklauso no genu... daug kas sako apsileide ir tinginiai tai stori - o al tam zmogui liga arba i tevus atsigime? o ne ziauriai atrodo kai merginos mirsta nuo anorekcijos?

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:43
Autorius: Vilka (Pradedantysis)

Todel kad maziau patinka stambios Dabar tokia mada ir viskas, kazkada patiko apkunios. O kodel merginoms labiau patinka atletiski, negu isvirtusiais pilvais? Manau vaikinams pilnesnes merginos nepatinka ne del to, kad jos ne lieknos, o del to, kad nepasitiki savimi ir kompleksuoja(ne visos, zinoma). Taigi, mylek save, ir kiti tave myles

We all live under the same Sun..

Žinutės laikas: 2007.01.12 18:15
Autorius: agnetas (Pradedantysis)

tai su stora neisi i lovo o su plona eisi wa ce faktas

Busimas Dizaineris

Žinutės laikas: 2007.01.12 22:47
Autorius: mazutja (Naujokas)

manau kad lieknos daug daug patrauklesnes,joms yra daugiau galimybiu-drabuziai modelio karjera ir t.t...

Žinutės laikas: 2007.01.12 22:48
Autorius: mazutja (Naujokas)

agnetas geraj pasakei nes su stora sunkiau...

Žinutės laikas: 2007.01.13 01:15
Autorius: agnetas (Pradedantysis)

mano vardas yra agnetas as eiciau tik su plona

Busimas Dizaineris

Žinutės laikas: 2007.01.18 19:00
Autorius: VilkoMerga (Meistras)

hm, nesu stora, bet ir i kaulu vyniotini nepanasi...kalbat apie kazkokius krastutinumus:stora-plona.manyciau vaikinai ziuri i normalias paneles, kurios turi ir subiniuka apvalu, ir krutine iskilia, bet pilvo nejuosia penki gelbejimosi ratai ir pan..atleiskit, dar neteko matyti kaulu stipenos su graziu apvaliu subiniuku ir pakankamai iskilia krutine, kuri tilptu i vyro delna.visos man jos kaip lentos-nei siknos, nei papu(atleiskit uz staciokiskuma).

Išsigimę žmonės gimdo išsigimusį pasaulį.

Žinutės laikas: 2007.01.18 19:11
Autorius: darck (Pradedantysis)

as nesu stora nei apkuni nei kauliukai tokia viduriukas .bet seip ne visiems vaikinams patinka plonos kaikuriuos vilioja ir apkunesnes...o kazkur skaiciau kad viena vaikina traukia storos merginos!!!

:evil
miau...

Žinutės laikas: 2007.01.26 14:28
Autorius: katelynnn (Pradedantysis)

SUTINKA PAGAL ISVAIZDA,ISLYDI PAGAL PROTA

assss esuuuu ciaaaa chaaaaaa

Žinutės laikas: 2007.01.26 15:41
Autorius: insane (Pradedantysis)

o todel patinka plonesnes [na butu teisingiaw sakyti normalaws sudejimo] nes ir merginoms nepatinka apkunus.;P koks isdomumas jei negali net apkabint zhmogaws per jo storuma?xD

padvelke beprotybe.

Žinutės laikas: 2007.01.26 20:26
Autorius: faktas (Meistras)

Truputis plaukų dažų, dantų pastos, plaukų želė, skoningų drabužių ir labai daug pasitikėjimo savimi... Ir tada tu nepakartojamas.
Beje pažįstu vaikiną, sveriantį apie 70 kg, kuriam patinka tik storos merginos.

Talentas - ne mokėti, talentas - mokytis!

Žinutės laikas: 2007.01.26 20:56

svarbiausia yra pasitikejimas savimi nes ir graziausiai aprengtas,sutvarkytas zmogus atrodys klaikiai jei nepasitikes savimi(pvz:vaikscios susisukes,susikuprines ir .t.t)

Žinutės laikas: 2007.01.26 21:00

Tai būtent apie tai aš čia ir kalbu!
:-/

Žinutės laikas: 2007.01.26 21:09

dziugu kad nuomone sutampa

Žinutės laikas: 2007.01.26 21:17

Aga.

Žinutės laikas: 2007.01.28 13:59
Autorius: fidelcastro (Meistras)

lieknos grazesnes uz tai ir patinka labiau

Jei kas nesat filmai.in. registruokitės per šitą nuorodą. http://filmai.in/uzeik-738376.html

Žinutės laikas: 2007.01.28 14:46
Autorius: kytka (Naujokas)

nemanau kad pasaulije visi vaikinai ziuri tik i lieknas...abejotina...ir net kvaila yra laikytis ivairiu dietu vvien tam kad kazkam patiktum...esi toia kokia esi ir visi tave myles tokia kokia esi svoris nera cia niekuo detas...

Žinutės laikas: 2007.01.28 16:14
Autorius: dream (Pažengęs)

grožio etalonas yra liekna mergina. nieko čia nepadarysi. aš ir jei pamatau, na tarkime, neliekną merginą, tai mintyse nusijuokiu "haha, stora".

pasauly yra trys žmonių tipai - vieni moka skaičiuoti, kiti nemoka...

Žinutės laikas: 2007.01.31 21:47

į sudėjimą.

Žinutės laikas: 2007.01.31 21:48

Žinutės laikas: 2007.02.07 16:42

Šiaip manau, kad storos iš didžiosios dalies pačios kaltos dėl to.

Žinutės laikas: 2007.02.07 17:01
Autorius: nemaloni (Didmeistris)

Originally posted by: faktas

na, nebent turi medziagu apykaitos sutrikimu, hormonu bedu ir panasiai

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.02.08 11:59
Autorius: grashka (Pažengęs)

Originally posted by: katelynnn

SUTINKA PAGAL ISVAIZDA,ISLYDI PAGAL PROTA

nevisi taip daro

Žinutės laikas: 2007.02.09 14:30
Autorius: Spanguoliki (Naujokas)

nezinau vaikinam kokios patinka labiau,bet man vaikinai labiau patinka,stambesni ne stori,lasinukais apauge,bet ir ne perdziuve,kudenos,kai nera uz ko paimt

a man dzin

Žinutės laikas: 2007.02.09 18:47

Originally posted by: agiesha

na, nebent turi medziagu apykaitos sutrikimu, hormonu bedu ir panasiai

Bet sakyk tu ką nori - dar nesu matęs storos, kuri saikigai valgytų...
Mano viena pažįstama suvalgo visą picą. Tokio dydžio picos man ir pusės užtenka pavalgymui, o jai reikia visos... Ir dar jinai dėl savo dydžių medžiagų apykaitą kaltina...

Žinutės laikas: 2007.02.15 18:17
Autorius: moteriskute (Naujokas)

visada buvau apkunoka, bet nesigiriant prisipazinsiu, kad pasisekima tarp vaikunu turejau. as irgi ilgai nesupratau, kodel jie taip i plonas ziuri, o pasirodo, kad tik ziuri ir nedaugiau. dar yra vaikinu/vyru, kurie patys turi nemazai kompleksu del savo isvaizdos ar bendtravimo, tai ir renkasi plonas, kad atrodytu kruciau. o myli tai apkunesnes, nes yra uz ko paimti. bet figura nesvarbu, svarbu, kad butume zmoniskos ir susitvarkiusios.

Žinutės laikas: 2007.02.16 16:17

Apkūnumas turi munusą - riboja galimybes lovoj!
Aš sveriu 70 kg. Mano ūgis 177 cm. Tad nelabai norėčiau pasinert i kokios kamuoliukės taukus...

Žinutės laikas: 2007.02.16 20:35
Autorius: erikutjee (Naujokas)

dazniausia buna tajp kad nors storuliuke bet ira lb geros grazios ir lb nerealios

Žinutės laikas: 2007.02.22 13:25

nju as prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu nju as manau vel manau kad nereikia atstumti nei storuliu nei normaliu nej lieknu

Žinutės laikas: 2007.02.22 13:35

Nu atstumti tai aišku nieko nereikia!

Žinutės laikas: 2007.02.22 16:16
Autorius: babydance (Naujokas)

isirinktu kokia fyfa kuria palieti ir nukrenta tj she zinaj nu ash ir jau netokia ir plonute kad palieti ir kaulelis suluzta bet tam vaikinuj kuris taip mano duokit i galwa bent jau mano manimu )

babydance

Žinutės laikas: 2007.03.07 21:34
Autorius: Svajoklis2 (Meistras)

Esu storas, kaip sunokes pomidoras:-)DDDDD
Na siaip is savo praktikos galiu pasakyt, kad merginom labiau patinka plonesni, sportiskesni vaikinai...
Kazkaip savo gyvenime neprisimenu, kad mane kas kabintu ar uzkalbintu..Turiu omeny del nepazystamu merginu...
Na o del merginu, tai nepatinka man pagaliukai, nes vejas gali nupusti, pas ja kaip kazkas cia minejo nei siknutes nera nei papuku...Galima netycia susizeisti norint paimti uz kokios nors merginos vietos...
Na as uz vidutinio sudejimo\atletisko\seksualaus sudejimo.

Tikėk savim, pasaulį tu pakeist gali!!!

Žinutės laikas: 2007.03.07 21:42

=================
Tikrai neesi pilnai teisus delto, yra gi visokiu sveikatos sutrikimu,
kurie ir lemia koks esi...Vienas gali suvalgyti didele pica ir nesustoret, kita priaugti svorio, daug ka lemia medziagu apykaita...Ir jei gimei stambus, kas tada?Kartis tavo manymu?Kvailas nusistatymas...Aisku reik sportuoti, sveikiau maitintis, ir tada pasieksi siokio tokio rezultato...Kad as ir apie save galiu pasakyt, ziema visgi priaugu svorio, va ateina vasara, suploneju, nes aktyviau leidziu laisva laika, as renkuosi dvirati..Tej vat..O jei tau mergina nepatinka tai neziurek;-)

Žinutės laikas: 2007.03.10 16:26

Preaivis>> tykraj geraj parasei savo komentara

Žinutės laikas: 2007.03.11 15:15

Lieknos patinka todel kad yra grazios o daugumai vyru nesvetimas grozio jausmasO storos jos yra nesimpatiskos apsileidusios na kas cia gali buti grazaus kai tokia pamatai - uzpakalis kelnese netelpa, ant sonu lasiniu palciai, vietoj talijos pilvas, o krutine isvis beforme vos vos liemenukas prilaiko...Apie jokia erotika cia ir kalbos negali buti

Žinutės laikas: 2007.03.15 20:30
Autorius: zoRa3 (Patyręs)

Na nevisos kaulu puokstes yra grazios...viskas priklauso nuo to,kaip save pateiksi.Yra nemazai apkuniu,bet graziu zmoniu,kurie tiesiog moka isryskinti privalumus,o trukumus paslept(cia as apie isore).

Žinutės laikas: 2007.03.16 16:34

zoRa3

As nekalbu apie kaulu puokstes, as kalbu apie dailias lieknas trapaus kuno sudejimo neturincias atsikisusiu pilvu ir nereikalingu lasiniu merginas
Lasiniu nepaslepsi~Yra nemazai apkuniu,bet graziu zmoniu,kurie tiesiog moka isryskinti privalumus,o trukumus paslept~

Žinutės laikas: 2007.03.16 17:23
Autorius: Luknee (Pradedantysis)

paprasta nes per daug ziuri fashion tv todel ir susiformuoja tokie grozio standartai na,siaip nors pati tai mielai priaugciau o ne numesciau pora kg

Born again

Žinutės laikas: 2007.03.16 22:07

nzn, nzn, bet apkunus zmogus, man niekada netrodo simpatiskai, gal ir per daug cia ziauriai nuskambes, bet su apkuniu vaikinu tikrai niekada nedraugauciau, apkunumas man atrodo atstumianciai, ir isvis man vaikinas turi buti kuo smulkesnis, plonesnis ir isvis patinka liegenos
jei zmogus ir apkunus jauciasi patogiai ir graziai tai valio, man jie netrukdo, tik kartais kvailai skamba, kai kokia apvaloka persona, garsiai rekia, kad kaulines ir perliegusios panos atrodo klaikiai, nesveikai, tada pasidaro graudziai juokinga

All In The Mind

Žinutės laikas: 2007.03.17 00:46

Vlad

man taip pat lieknesnio kuno sudejimo patinka,tik labai jau visi deda ant tu apkuniu
napamenu,kur sakaiciau,bet yra tokie zodziai-grazu ne tai kas visiems grazu,o grazu tai,kas patinka
kiekvienas turime savo skoni

Žinutės laikas: 2007.03.17 16:46
Autorius: Zvirbliukas (Meistras)

manau svarbiausia netureti antsvorio

Tirli pirli

Žinutės laikas: 2007.03.17 16:47

zoRa3

~kiekvienas turime savo skoni~.Aisku, tad as ji cia ir isreiskiu
Apkunumas tai tolygu tingumas - nes padaryti savo figura dailia gali kiekvienas(as nekalbu aisku apie kokias patologijas ar ligas

Žinutės laikas: 2007.03.17 17:57
Autorius: VoodooDoll (Naujokas)

Na seip newisada bahurams patinka lieknos [bent as taip manau], man tai negrazu kai pas pana vien kaulai ir oda [fui! ] okai kuriems grazu, taip jau yra aij man tai neswarbu jei patinku bahurui tai netik del to kaip atrodo bet ir del to kaip jauciuosi ir elgiuosi ,o jei nepatinku tai dejau ant jo daug yra :]]] ;p

lllaaauuurrraaa

Žinutės laikas: 2007.03.17 21:27
Autorius: necronymus (Naujokas)

Baisu man ziureti i perkarusias mergaites. Visos sukudusios, o per telika, kur madeliai, tai sakes! sonkoliai matosi, baisu, siurpu, kraupu ir visos pasisako uz taika pasaulyje. Toks ispudis, kad kaulu maisas. Va pvz neisivaizduo 25m. merginos kuri sveria50-55kg. Ir isviso storu mergaiciu mazai, ir jegu kompleksuoja del to gali lankyti aerobika, vazineti rieduciais, nesioti laisvus rubus ir siaura dirzeli. Stai ir viskas. Jei nori buti liekna tereikia 100% valios. tai tiek.

Death... is... just... Begining... of... Life...

Žinutės laikas: 2007.03.17 22:41

necronymus

isivaizduok mane-man 27m,o svoris 55kg,jei neisivaizduoji 25m panos su tokiu svoriu!

Žinutės laikas: 2007.03.17 22:47

Vlad

o ka tu darytum,jei tavo panele sustoretu?..ji tau nebapatiktu?

Žinutės laikas: 2007.03.18 17:37

VoodooDoll

Niekas nekalba apie paskutine anoreksijos stadija kai ten jau nerealiai perkarusios.
Siaip parasysiu apytikslias zavias apimtis 90-60-90 nors aisku gali buti ir 95-60-95. Aisku grazu kai jauna mergina grazi daili liekna - tokiai jaunai ir pridera buti. O tos visos riebalu klostes visi tie atsikise pilvai...nemalonu ir tiek.

necronymus

nzn kokias ten laidas ziuri - gal apie anoreksijos zala nes jei paimti lietuvos modeliu agenturas tai nera ten anoreksinio sudejimo merginu. isimtys - visai jaunos mergates paaugles kurios sparciai auga i virsu todel nespeja priaugti pakankamai svorio.
Tiek sveria Mileriute zymi LT kulturiste ir tikrai nepasakyciau kad ji jau kudai labai atrodo~neisivaizduo 25m. merginos kuri sveria50-55kg. ~
~nesioti laisvus rubus ir siaura dirzeli. Stai ir viskas. ~
Bet o kai nusiima rubus tai vaikina gali sokas istikti
~Jei nori buti liekna tereikia 100% valios. tai tiek. ~ Visiskai sutinku.

zoRa3

O kodel ji turetu sustoreti...

Žinutės laikas: 2007.03.18 18:15

Vlad>>> pvz budama nescia

Tirli pirli

Žinutės laikas: 2007.03.18 18:30

Vlad

na kad ir po gimdymo,juk daugelis moteru sustoreja,pazystu ne viena kuriai taip nutiko...kas tada?

Žinutės laikas: 2007.03.18 18:35

Zvirbliukas
zoRa3

Gimdymas kitas dalykas - nestumo metu naturalu priaugti. Bet po gimdymo svori reikia numesti.

Žinutės laikas: 2007.03.19 11:01

Vlad

ne visoms moterims pavyksta numesti ta svori...ir ne del to.kad jos to nenoretu ar nesistenktu...turiu drauge,ji turejus du gimdymus ir nuo kiekvieno gimdymo jai pasiliko po desimt kg...ji turbut isbande viska,kad nors kiek numest...bet nelabai ir pavyko...galu gale ji spjove i tai ir nusprende,kad ji sau ir tokia patinka,o kam napatinka,tas tegul ir neziuri...beje vyru demesio jai netruksta
zinoma nagali spresti apie visas pagal viena,bet tu man taip ir neatsakei,ar tu nebemyletum savo mylimo zmogaus,jai jis priaugtu svorio?ar tau tai butu jau nebesvarbu,nes tu ja taip myletum,kad nebepastebetum toarba nebekreiptum i tai demesio...

Žinutės laikas: 2007.03.19 20:33

arba meile tik tuo ir remiasi puikios figuros, o ne asmenybes, garbinimu

Tirli pirli

Žinutės laikas: 2007.03.20 18:51

zoRa3

NETIKIIU kad zmogus negali numesti. 99 procentai tu kurie nori tie ir numeta. aisku nereikia laikytis tu kvailu reiklamuojamu dietu ir stebuklingu tableciu nes cia tai tikros nesamones.

Zvirbliukas

isimyli pradzioje isvaizda.

Žinutės laikas: 2007.03.20 22:58

Vlad

gerai nebepilstykim is tuscio i kiaura liekna pana atrodo graziau,nes neturi lasiniu,gali apsirengt graziau,nes rubu didesnis pasirinkimas kudom ir batu(nors apie batus,kai rinkausi saltajam sezonui batus,negalejau issirinkt,nes daugelis buvo platus per blauzda),kuda pana uzima maziau vietos automobilyje,su tokia pana gali pasipuikuot pries draugus,ir dar su kuda panele gali daugiau pozu lovoje islauzt ar sutinki su manimi Vlad?

Žinutės laikas: 2007.03.21 18:28

zoRa3

~liekna pana atrodo graziau,nes neturi lasiniu,gali apsirengt graziau,nes rubu didesnis pasirinkimas kudom ir batu(nors apie batus,kai rinkausi saltajam sezonui batus,negalejau issirinkt,nes daugelis buvo platus per blauzda~ sutinku
~su tokia pana gali pasipuikuot pries draugus,ir dar su kuda panele gali daugiau pozu lovoje islauzt~irgi sutinku
~su tokia pana gali pasipuikuot pries draugus,ir dar su kuda panele gali daugiau pozu lovoje islauzt~ niekad neturejau mazu liliputams skirtu masinu tad man sis aspektas neaktualus
O jei trumpiau - ji grazesne ir seksualesne

Žinutės laikas: 2007.03.21 19:02

Vladuk

na pagaliau sioje temoje musu nuomuones sutapo...valio!!!

Žinutės laikas: 2007.03.21 19:48

zoRa3

Žinutės laikas: 2007.03.23 18:10
Autorius: AgainstMe (Pažengęs)

As tjp pat palaikau nuomone, kad geriausia yra aukso viduriukas. Bet pazistu kelias apkunias merginas, su kuriom yra lb smagu bendrauti, flirtuoti, jos pasitiki savimi, nekompleksuoja ir turi pasisekima tarp vaikinu..na tiesa- ju grazus veideliai, jos stilingos ir atsirenka drabuzius, kurie yra savaip sexualus, bet neaptempia ir nedaro is merginos parodijos.

Žinutės laikas: 2007.03.23 18:20
Autorius: AgainstMe (Pažengęs)

Originally posted by: xsirenax

nju tokia situacija gal ir gali buti ... nju nezinau... bet vistiek .... vyrai tikrai nelabai protingi..

Prajuokinai jei mergina stora ir dar baisi kaip karas, y ja neziuri baxurai- tj jie neprotingi del to? pagalvok is naujo

Žinutės laikas: 2007.03.24 00:16

siaip tai yra tokiu, kuriems labiau apkunios patinka... bet jie keisti man

Tirli pirli

Žinutės laikas: 2007.03.24 18:19
Autorius: renukasj (Didmeistris)

rubu didesnis pasirinkimas kudoms?? hm hm... is patirties sakau, kad tikrai ne... ant manes daug kaskabo kaip maisai (ziaurokai skamba, bet ka padarysi). jau rasiau kitoj temoj savo ugi, svori, tad nesikartosiu. peace!

Žinutės laikas: 2007.03.24 19:35

Tiesiog ant lieknos merginos bet kuris drabuzis ir aprangos stilius gerai atrodo. O stora... Visuomet stora ir tiek

Žinutės laikas: 2007.03.27 21:51

storas esu kaip sunokes pomidoras

Žinutės laikas: 2007.04.01 14:07
Autorius: atlantika (Naujokas)

zinaj ~~~vlad~~~svori numesti nera lengva.jei nori suploneti turi sportuoti,ir laikytis dietos.beje laikytis dietos yra labai nelengva.isvis jei nori taip likt plona taj visam gyvenimui turi keist valgyma iprocius,gyvensena.o jei ne tie trumpam numesti kilogramai gris atgl,ir dar su kaupu.ir seip manau,jei tju vertini mergina tik pagal tai ar ji plona ar ne tai tu esi tusces..

Žinutės laikas: 2007.04.01 14:14
Autorius: atlantika (Naujokas)

nju tos ten kur lsinej drimb is krastu taj nieks i nesaka ka grazu.bet normalaus sudejima taj normalu.pvz mana klasiokes drauge vaiksta su aptemptais dzinsais i da susiverzus taip normalei,o is visu pusiu lasinej verzias,taj ziauru pazet,o ka bekalbet kad kokie 5 cm ruros vagos matos :/..taj atsiprasant

Žinutės laikas: 2007.04.02 20:40
Autorius: blackdiamond (Patyręs)

na vaikinam tikrai patinka lieknos, prisimenu vasara... esu pakankamai auksta ir buvau lieknute, tai kai uzsidedavau trumpesni sijona,ramiai negaledavau praeit gatve... vaikinai, kad ir su panom budavo, mane zvilgsniais nulydedavo... jausdavaus kaip preke kokia. . pries kokius du metus isvis buvau tikra dziusna.. man buvo kompleksas, net sijonu neuzsidedavau, taciau sia vasara svorio siek tiek priaugau, ir buvau lb laiminga,taciau pradejus studijuot priaugau dar siek tiek ir dabar atrodo, kad sveriu per daug... ;/ tai uzsirasiau i sporto kluba ir pradejau sveikiau maitintis. galiu pasakyt kad svorio priaugt lengviau nei numest... o anksciau man atrode kitaip... ir beje as geriau jauciausi lieknute budama nei su keliais papildomais kilogramais,

http://allaboutkorea-mostlly.blogspot.com//

Žinutės laikas: 2007.04.03 12:05
Autorius: Vaiduse (Naujokas)

O mano manymu kiekvienam zmogui yra skirtas kitas zmogus ir nesvarbu koks tu esi - storas ar plonas - vistiek atsiras zmogus,kuris myles tave tokia(I) koks esi.

Žinutės laikas: 2007.04.04 11:54

as jau nebesuprantu cia jau kazkoks chatas darosi xDDDD
va sakau savo nuomone..
man atrodo reikia priimti zmogu koks jis bebutu nes kiekvienas nenori buti atstumtas ... ir nereikia atstumti zmogaus jejgu jis storas arba negrazus .. nes ne jis susikure savo isvaizda o taip jam dave Dievas...

Žinutės laikas: 2007.04.04 12:42

xsirenax cia tai tiesa. kaip jau ne karta esu sakiusi, svarbiausia buti tolerantiskam

Žinutės laikas: 2007.04.04 17:51

as jau nebesuprantu cia jau kazkoks chatas darosi xDDDD
va sakau savo nuomone..
man atrodo reikia priimti zmogu koks jis bebutu nes kiekvienas nenori buti atstumtas ... ir nereikia atstumti zmogaus jejgu jis storas arba negrazus .. nes ne jis susikure savo isvaizda o taip jam dave Dievas...

dievas dave, bet pats zmogus gali smarkiai viska pakoreguoti

All In The Mind

Žinutės laikas: 2007.04.06 15:22
Autorius: BlackStrawberry (Naujokas)

as pazystu tokia merga nei labai plona nei labai stora bet labai faina

Žinutės laikas: 2007.04.08 00:25
Autorius: Sacrifice (Meistras)

na, man asmeniskai stambesnis zmogus atrodo sveikesnis, nei labai lieknas.. o kuriam tokie labiau zmones patinka, kuriam kitokie - cia jau jo reikalas ir jo nuomone.. mano nuomone, svarbiau zmogaus vidus.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.08 19:01

Gero zmogaus turi buti daug xDDDDD tjp kad xDDD

Žinutės laikas: 2007.04.11 06:33
Autorius: asdggqergebwebw (Pažengęs)

zmogus bl normalus turi but, neperstoras, neperkudas kai lb kuda pana tai kai anoreksike kaskokia, nu bet kai perstora tai irgi nekas

Žinutės laikas: 2007.04.12 21:06
Autorius: StreetNigga (Pradedantysis)

Ne nu pzdc kad ir durnas klausimas kodel??? Nu kas nores krust celiulitine boba???

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.12 22:23
Autorius: DoGmA (Meistras)

Originally posted by: StreetNigga

Ne nu pzdc kad ir durnas klausimas kodel??? Nu kas nores krust celiulitine boba???

JO?

I hate love, I love hate

Žinutės laikas: 2007.04.12 22:42

to Dogma: Nebent koks durnas gotas ar metalas, bet normalus bahurai celiulitiniu nekrusa...

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.12 23:12

streetnigga> http://i63.photobucket.com/alb...landRoots/FatWomen.jpg va tokiu moteru dogmai reikia

Žinutės laikas: 2007.04.13 00:20

Jooo... Bukvaliai apie tokias ir tesvajoja, kad tokia ant jo užgriutų ir prispaustų

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.13 19:10

Originally posted by: sinokio

zmogus bl normalus turi but, neperstoras, neperkudas kai lb kuda pana tai kai anoreksike kaskokia, nu bet kai perstora tai irgi nekas

ar ne per ziauriai???? tada pagal tavo apibudinima as buciau "kai anoreksike kaskokia"

Žinutės laikas: 2007.04.13 21:16

taj valgyk daugiau

Žinutės laikas: 2007.04.13 21:16

Ot matai kaip viskas paprasta! Abrakadabra ir priaugi svorio
Siaurokas poziuris sakyciau... O jei nepadeda?

Koreguota: 2007.04.13 21:18 renukasj

Žinutės laikas: 2007.04.13 23:13
Autorius: awa (Naujokas)

tj vat zmones kad stambios emrginos trauke vyrukus todel kad jie nori tureti grazios figuros mergyte... nu bet ka daryt tiems zmones kurie per duris nepereina... rejkia myleti kad ir koks butju tas zmogus....

skine

Žinutės laikas: 2007.04.13 23:14

nju bet rimtjj... pritariu kas sako kad visos tjuri but mylimos

skine

Žinutės laikas: 2007.04.13 23:15

tj vat zmones kad stambios emrginos trauke vyrukus todel kad jie nori tureti grazios figuros mergyte... nu bet ka daryt tiems zmones kurie per duris nepereina... rejkia myleti kad ir koks butju tas zmogus....

skine

Žinutės laikas: 2007.04.14 02:27

to awa:

O su siela tipo imanoma pasikrust???

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.14 10:47

SreetNigga>>
o tu dar vienas iš tų, kuriems tas yra svarbiausia?

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.14 13:45
Autorius: Gintarele20 (Pažengęs)

na as esu labai liekna, ir tuo labai didziuojuosi, nes valgau ka noriu ir kiek noriu ir kada noriu, dievinu saldumynus ir tikrai jauciusi labau puikai!!!labai savimi pasitikiu!!!

Žinutės laikas: 2007.04.14 14:40
Autorius: Rainbow (Pradedantysis)

Negalima sakyti, kad visiems patinka lieknos. Juk kiekvienas yra individualybė, vieniems patinka lieknos, kitiems - stambesnės.

Žinutės laikas: 2007.04.14 16:31

to Sweet:

Ne nu tu su smegenais galvoji bent biški ar ne??? Siela skirta bazarui, nu joa su tuščia nėra ko bazarint, tačiau supranti, kad jei su kokia geraširde karvute apsivedi, vis tiek trauks prie lieknų bet gal kiek bukokų... Aišku visada yra išimčių... Bet tikrai koks kruštis ir gyventi su negražia boba??? Jei jinai gera, bet negraži tai jinai gali būti tiesiog draugė...

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.14 17:12

geriau patylėsiu, aš vėl kiek kitaip manau

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.15 00:16

Tu visada kitaijp manai...

RAP fan

Žinutės laikas: 2007.04.17 12:51

Originally posted by: SweetSacrifice

geriau patylėsiu, aš vėl kiek kitaip manau

tu visada rasai kad patylesi kai to nereikia, bet niekada nepatyli kai to reikia

Žinutės laikas: 2007.04.17 14:33

sutinku

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.17 23:43

nobody is perfect

Žinutės laikas: 2007.04.17 23:44

taip.. net aš, net tu

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.17 23:50

demonstruoja savo anglų žinias. Bet gi grįžkim prie temos.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.17 23:54

tema kodel vaikinam patinka lieknos, ane? va man tai kzn, patinka ne per kudos kai anoreksikes bl, ir ne per storos, kai riebalai karo kazkokios, o normalios, grazios save prisiziurincios paneles(nemaisykit su fyfom), ir atvirai jei ieskau panos tai ziurau i isvaizda... wat tajp wat...

Žinutės laikas: 2007.04.18 00:00

jo.. išvaizda svarbiausia sakai. O proto kaip matau nereikia. Aišku

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.18 12:03

nu jo seip, ne vaikstancios enciklopedijos su akiniais nutriushusios ieshkai gi...

Žinutės laikas: 2007.04.18 12:06
Autorius: Olenka (Didmeistris)

tos enciklopedijos (zinau gyvus pvz) poto gerai uzdirba ir gengiasi 1000000 kart geriau su skoniu

flood,o klausimais rašyti į privatą

Griežta ir teisinga

just Olenka:*

Žinutės laikas: 2007.04.18 14:08

bet tai kada tas POTO?...

Žinutės laikas: 2007.04.24 20:37
Autorius: LTblusa (Naujokas)

PO TO būna tada, kai enciklopedijos baigia mokykla ir palieka tevu namus. Taigi, vaikinukai - nesnauskit! paskutisnis skambutis jau nebe uz kalnu! investuokit i pelninga atetiti )) Nes, metams neprabegus, jos jau bus nebe jusu nosims!

Bomzai, vienykimes!

Žinutės laikas: 2007.04.24 21:28

atlantika

"zinaj ~~~vlad~~~svori numesti nera lengva.jei nori suploneti turi sportuoti,ir laikytis dietos.beje laikytis dietos yra labai nelengva.isvis jei nori taip likt plona taj visam gyvenimui turi keist valgyma iprocius,gyvensena.o jei ne tie trumpam numesti kilogramai gris atgl,ir dar su kaupu.ir seip manau,jei tju vertini mergina tik pagal tai ar ji plona ar ne tai tu esi tusces.. "
As tai gerai zinau kiek reikia pastangu palaikant gera figura Pats sportuoju per diena minimum o kasdien maksimum. Todel ir sakau kad neimanomu dalyku nebuna, buna tik tingumas ir apsileidimas. Jei zmogus nori atrodyti graziai jis tai gali padaryti, o lengviausia guleti ant sofos su traskuciu bonke ir dejoti ak kaip sunku sportuoti ak kaip sunku...
As merginu kurios man nepatinka is isvaizdos niekaip nevertinauTiesiog su jomis nesusipazindavau ir tiek. Kam man negrazios???Kad sau gyvenima pakartinti?

Žinutės laikas: 2007.04.24 21:35

xsirenax

"man atrodo reikia priimti zmogu koks jis bebutu nes kiekvienas nenori buti atstumtas ... ir nereikia atstumti zmogaus jejgu jis storas arba negrazus .. nes ne jis susikure savo isvaizda o taip jam dave Dievas... "
Ar as panasus i motina Tereze? Pagal tavo logika tureciau rinkti visas baisias storules ir jas dulilkinti kad jos nesijaustu atstumtos??? !!!

StreetNigga

Va cia blaiviai mastancio zmogaus zodziai!Visiskai sutinku.
"Ne nu pzdc kad ir durnas klausimas kodel??? Nu kas nores krust celiulitine boba??? "

Žinutės laikas: 2007.04.24 21:43

StreetNigga

Teisingai. Siela i lova gi nepadesi salia. Gerai, isivaizduokim kad ta baisi storule gera kaip zmogus ir
kas is to? vistiek neisivaizduoju kaip galima myletis su baisia merga vien del to kad ji tipo tokia
jau gera.
"Ne nu tu su smegenais galvoji bent biški ar ne??? Siela skirta bazarui, nu joa su tuščia nėra ko bazarint, tačiau supranti, kad jei su kokia geraširde karvute apsivedi, vis tiek trauks prie lieknų bet gal kiek bukokų... Aišku visada yra išimčių... Bet tikrai koks kruštis ir gyventi su negražia boba??? Jei jinai gera, bet negraži tai jinai gali būti tiesiog draugė...

"

SweetSacrifice

"o tu dar vienas iš tų, kuriems tas yra svarbiausia? "

Manau kad kiekvienam normaliam ir sveikam zmogui seksas rupi. Jis tokia pat naturali gyvenimo dalis kaip valgis
miegas ir pan

Žinutės laikas: 2007.04.25 20:17

ji777

"kažkur skaičiau,kad jei žmogus kategoriškai teigia tą patį dalyką ir visur pabrėžia,reiškiasi nori kažką tuo maskuot..." O be skaitymu jei pamastyti logiskai ar nesipersa isvada kad jei zmogus kazka teigia tai gal todel kad jis taip galvoja?
O ir o kam man kazka maskuoti? tuo labiau cia forume kur kaip tik yra reta galimybe sneketi tiesiai sviesiai.
"...Arba tu pats esi iš stambiųjų,arba giliai viduje tau visai patinka apkūnios" apkunios man tikrai nepatinkaprasom neitarinet manes tokiais dalykais baisiais O kas del stambumo - taip esu is tikruju ne mazas, bet ne storas o prisisportaves gerai

Žinutės laikas: 2007.04.25 20:47
Autorius: Marissa (Pažengęs)

Tikiuosi Vladai tavo poziuris i celiulitines bobas dar pasikeis. Kai tau bus 50, tai ir tavo zmona bus jau nebe labai jauna. Nebent laikui begant zmonas keisi. Tam tikrame amziuje, net ir pacios graziausios merginos tampa celiulitinemis... Ieskosi visa gyvenima svezienos? Gamta ima savo, kiek besportuotum!

Žinutės laikas: 2007.04.25 22:27

Marissa

Sportas sportas ir dar karta sportas O siaip guodzia mintis kad iki zmonos penkiasdesimtmecio vargu ar dagyvensiuO jei dagyvensiu gal jau busiu pusaklis ir durnas ir man rupes daugiau anukai o ne bobos

ji777

Iki tokios zilos senatves kad negalima sportuoti butu nepretenduoju dagyventi Beja o kas nesportuoja tai visa gyvenima lasiniuotas ar atvirksciai perkares vaiksto...aisku nera streso - ir jaunas baisus ir senas irgi... lyg ir nera skirtumo didelio

Žinutės laikas: 2007.04.26 13:49
Autorius: Marissa (Pažengęs)

Vlad
Anukai tai gerai Bet 50 dar nera gili senatve

Žinutės laikas: 2007.04.28 16:19
Autorius: forsazz16 (Naujokas)

su stora kas noretu but pagalvokit,nuvaziuoji su tokia pas draugus tai ispyz... ja.arba prie juros ar ezero,tai tokia kai nusirengtu tai issigasti galima,lasiniai nukrite,sportuokit storules o nerykit kas papuola

As forsas,kam nepatinka galima susitikt pakalbesim kitaip

Žinutės laikas: 2007.04.28 16:23

Originally posted by: forsazz16

su stora kas noretu but pagalvokit,nuvaziuoji su tokia pas draugus tai ispyz... ja.arba prie juros ar ezero,tai tokia kai nusirengtu tai issigasti galima,lasiniai nukrite,sportuokit storules o nerykit kas papuola

tai tokias paslaugas, t.y., kūniškus malonumus dalina prostitutės.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.04.29 12:06

as manau, kad pana turi but prisiziurejus, nepasakysiu nieko naujo, nes mano poziuris sutinka su Vlad... ... stora celiulitine ziurke... kazin ar daug bernu noretu tokios i poras... xD...

Žinutės laikas: 2007.05.01 13:51
Autorius: Rona (Pradedantysis)

as manau kad jau kudos iseina is mados....

Žinutės laikas: 2007.05.01 19:03

Originally posted by: Rona

kaip gerai būtų.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.05.04 17:29

as manau, kad pana turi but prisiziurejus, nepasakysiu nieko naujo, nes mano poziuris sutinka su Vlad... ... stora celiulitine ziurke... kazin ar daug bernu noretu tokios i poras... xD...

vaikiskas dar poziuris ir vaikiski pasakymai.

Žinutės laikas: 2007.05.04 17:33

tema kodel vaikinam patinka lieknos, ane? va man tai kzn, patinka ne per kudos kai anoreksikes bl, ir ne per storos, kai riebalai karo kazkokios, o normalios, grazios save prisiziurincios paneles(nemaisykit su fyfom), ir atvirai jei ieskau panos tai ziurau i isvaizda... wat tajp wat...

Nu labas rytas! Akmuo i mano darza mindaugelis "bl"

Žinutės laikas: 2007.05.04 20:40

ji777

na va viena paklydusia siela jau nuvedziau i tiesos kelia

Rona

manau kad grozis visada madingas ar bent jau patrauklus.

sinokio

tikra tiesa vargu kas is vyruku svajoja apie pabaisa savo lovoje...

SweetSacrifice

idomi mintis tureti baisia drauge ir samdyti ne tokia baisia prostitute kuniskiems malonumams...bet neracionali kazkokia mintis

Žinutės laikas: 2007.05.04 22:11

Vlad>>
aš taip nesakiau. kaip suprast baisią draugę? nu ir kas kad ji stora, bet su ja yra apie ką pašnekėt. o save neprižiūrinčių tikrai yra ne tiek ir daug. negi nematai? fyfų pypia ošia gatvėse, tad džiaukis, o jei nepatinka tos baisios storulės, tiesiog nežiūrėk. o kad ir apie tuos nutrintus sportbačius.. gal tokia mergina svajoja apie gražius aukštakulnius, bet jos tiesiog finansinė padėtis sunki. pagalvok apie tai, o ne "kaip šlykštu būtų su tokia lovoj". absurdas.
visos merginos kažkuo gražios. vienos turi įdomias mintis, kitos tuščios visiškai, bet rengiasi.. na, kaip grynos laisvo elgesio merginos. kiekvienas žmogus turi tiek pliusų, tiek minusų. ir nemanau, kad paprastoj draugystėj yra svarbiausia graži išvaizda ir kūniškų malonumų patenkinimas. draugė gali būt labai graži moteris, tavo nuomone graži, arba kad ir negraži, bet tikrai įdomi asmenybė.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.05.05 01:18

stambaus sudejimo moteriske tikrai ne visada yra baisuokle.
beje, grozis nera idealios kuno linijos, veikiau zmogaus energetika. pvz, Whoopi Goldberg - stora juodaode, bet grozis ir siluma spinduliuoja is akiu.

Žinutės laikas: 2007.05.05 15:14
Autorius: Rona (Pradedantysis)

pritariu SweetSacrifice
kai kuriem bernam tik lova ir galvoj

Žinutės laikas: 2007.05.05 17:43
Autorius: vvbvvbvbvbv (Pradedantysis)

Nieko nei lieknume, nei storume nieko grazaus nematau... turi buti viduriukas...
nors kadangi pati esu lb liekna visada simpatiskesnes pilnesnes merginos atrodo...

Žinutės laikas: 2007.05.06 14:17
Autorius: Abercrombie (Pradedantysis)

Nu man tai lieknos vilioja ir man tai labai patinka

Just Abercrombie

Žinutės laikas: 2007.05.07 10:26
Autorius: zuvyte15 (Naujokas)

Manau kad vaikinam svarbu prestizas, kaip ir merginom. Ieskai tokio zmogaus kuris ne tik atitiktu tavo asmeninius kriterijus bet su kuriuo ir i gatve nebutu geda iseiti. Smagu sale saves tureti grazu zmogu. Juk jeigu ta plona su kombinezonu vaiksto tai niekas i ja ir neziuri. Esme tame kad lieknos daugiau kreipia i save demesi, prisiziuri, rengiasi madingai. Suprantu kad apkuniom merginom nera tokios dideles pasiulos, bet del sito kaltos pacios panos. Maziau picu reik valgyt, o jei negali to atsisakyti tai kam tada dejuoti? As pvz esu nepataisoma smalize bet uztat ir nepergyvenu kad mano liemuo ne 60 cm, vistiek saldainiu neatsisakysiu

Žinutės laikas: 2007.05.07 11:20

zuvyte15

Be abejo smagu kai salia taves grazi moteris, bet as moteri rinkausi visu pirma kad patiktu man o ne aplinkiniams nes man su ja gyventi o ne kitiems. Prestizo uztenka kartais galetu buti ir maziau. Ne prestize esme.

Rona

Lova yra tokia pati gyvenimo dalis kaip ir valgymas ir pan.sveikam zmogui turiu omeny.

Žinutės laikas: 2007.05.07 11:28

antikriste

as turiu omeny civilizuoto pasaulio grozio samprata. nepulkim i krastutinumus - kai kur moterims iki siol daro apipjaustyma bet tai yra tiesiog nukrypimas ir tiek.

renukasj

goldberg grazi?! na ... juokinga taip, bet tikrai nepavadinciau ja grazia.

SweetSacrifice

As turiu omeny drauge ne siaip drauge o su pratesimu, gyvenimo drauge, meiluze. Jei kalbeti apie siaip drauge... as ju tiesiog neturejau. nes bendrauji su mergina siaip - na kaip sakai ji idomi, miela bet nieko rimtesnio negalvoji jokiu artimesniu santykiu nenori... o ji jau kazka sau ten prifantazuoja ir galvoja "oho, mes jau pora". todel draugiu ta prasme as niekada ir neturejau.
O kas del aprangos ir pan. mergina turi save priziureti. Ir tiek. tai galima padaryti ir neturint daug pinigu. Mano draugo zmona kai jie susipazino mokesi kirpeju mokykloje, seima ne is pasiturinciu, bet visada buvo graziai apsirengusi, pasidaziusi susitvarkiusi- nors aisku kad ir jos drabuziai buvo is turgaus ir kosmetika ne geriausiu firmu... o draugo kursiokes is pasiturinciu seimu vaiksciojo su nutrintais sportbaciais uz penkis simtus litu sakysim ir su kandimis estais dzinsais irgi uz apvalia sumele...

Žinutės laikas: 2007.05.07 13:40

Kodel Lietuvaites tokios grazios ????

Just Abercrombie

Žinutės laikas: 2007.05.07 14:38
Autorius: Afroditė (Pradedantysis)

stambi tu ar liekna jei turi kuo wyriskaja lyti sudomint , tai ir sudominsi

Gywenimas trumpas - pakentek truputi...

Žinutės laikas: 2007.05.07 15:53
Autorius: wictoria (Naujokas)

as pati esu stambi , na ugis 1.67, sweriu 70 ,,
noriu but plona bet wa walios nera , prisimenu kai buwau plonute , tai juokdawaus is storu , wa db as pati tokia ,
ir buna kad werkiu del sawo sworio ,

Žinutės laikas: 2007.05.07 19:12

Originally posted by: Vlad

renukasj
goldberg grazi?! na ... juokinga taip, bet tikrai nepavadinciau ja grazia.

Žinok, čia ne mano žodžiai, pamiršau tikrai kaip citatą pakišt čia vienos žymios moteriškės žodžiai aj gal jos neskelbsiu.

Žinutės laikas: 2007.05.08 22:15

Nju kas ce per chatas?? xDDDDDD vysos moterys yra grazios tik vienos grazios is vidaus kitos is isores... vat xDDD~

Žinutės laikas: 2007.05.10 10:42

mano nuomone

Anne Hathaway

yra pati graziause

Just Abercrombie

Žinutės laikas: 2007.05.13 20:46
Autorius: Gintarele20 (Pažengęs)

Originally posted by: Rona

siaip as nelabai suprantu kaip gali zmogaus isvaizda iseiti is mados, tai jug ne rubai kokie....tai jei as esu kuda ir dabar pareina sturules i mada tai turiu auginti lasinius nesamones....as manau kad reikia dziaugtis tokia figura kokia turim dabar, nes anksciau ar veliau visi pasensim...

Žinutės laikas: 2007.06.12 17:28
Autorius: Velniukste (Naujokas)

Dziaugtis, tai dziaugtis. Bet is tikro, gi yra ne tik rubu mada. Gi kazkada seniai aukstos merginos buvo nemadingos. Arba manekenes visos buvo tikrai ne sakos, kol kazkokia viena manekene neuzlipo ant podiumo, o ji atrode kudoka, tikrai kudoka... Ir tada ir prasidejo sitas kultas "bukim ploni".

Kategoriškumo ir egoizmo pilna kvailė. Kalė, serganti didybės manija.

Žinutės laikas: 2007.06.13 14:19

Nju kas ce per chatas?? xDDDDDD vysos moterys yra grazios tik vienos grazios is vidaus kitos is isores... vat xDDD~

Tai tavo manymu, grožis ir protas nesuderinami?

Žinutės laikas: 2007.06.13 14:46
Autorius: aneela (Meistras)

vat butent. daznai buna grazios ir protingos ir ne reciau negrazios ir kvailos. nes negali zmogus buti protingas, jei jam priimtina atrodyti atgrasiai, nors minimaliu pastangu deka gali atrodyti bent jau simpatiskai

Žinutės laikas: 2007.06.13 14:50

Tų derinių galima surasti daug: gražios ir protingos, negražios ir protingos, gražios ir kvailos, negražios ir kvailos. Ir tikrai negalima sakyt, jog kažkuri pusė dominuoja. Ir asmeninė patirtis - tai dar ne rodiklis vis tiek visų žmonių nežinai ir nepažinsi.

Žinutės laikas: 2007.06.13 14:57
Autorius: aneela (Meistras)

butent. tad, zmones, atsikratykit tu kvailu stereotipu a la "grazi=kvaila" , "negrazi=protinga"

Žinutės laikas: 2007.07.31 23:55
Autorius: iriverus (Naujokas)

nes lieknumas siejasi su seksualumu..psio tema baigta

netrashkek..buk zmogus..

Žinutės laikas: 2007.08.02 18:25

Lenta liekna. Tai ji seksuali?

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.08.02 19:22
Autorius: GeSeaCo (Pradedantysis)

ar merginos yra lentos?

Dziaukis kuom turi,nes buna dienu kai gali viska prarasti.

Žinutės laikas: 2007.08.02 23:19

Ne, bet kai kurių figūra yra panaši.

Rašykime lietuviškai.

Žinutės laikas: 2007.08.02 23:27
Autorius: GeSeaCo (Pradedantysis)

Taip,bet as jas nebevadinu lieknomis
tai sudziuvimas...
nemoku kitaip issireiksti.

Dziaukis kuom turi,nes buna dienu kai gali viska prarasti.

Žinutės laikas: 2007.11.17 20:05
Autorius: uzduskk (Pradedantysis)

o kas pasake kad wisiem tokios patinka

žmones bijoti mano prisiartinimo, prigąsdinę juos amžinybe ir pragaro ugnimi. Tai jie nuplėšė man nuo pečių sparnus, subjaurojo švelnų veidą ir, pavertę šlykščia giltine.

Žinutės laikas: 2007.11.19 23:52
Autorius: blogis (Patyręs)

as lb liekna, bet turiu sportine iswaizda, uzpakaliuka kuris lbiau dailiaj atsikises, o ne idubes y kitas owalias moteriskas formas............................taj ce reikia wyriskos gimines atstowams paziuret i sawe, nes kartais jie kritikuodami pamirsta kaip jie atrodo...............mums igi gal nepatinka ta berniukiska krutine kuri panasesne i wisciuko negu wyro, o be to ka 15metis gali ismanyt apie motrriska grozi............

Žinutės laikas: 2007.12.01 15:12
Autorius: mylimukė (Didmeistris)

sedejau ir galvojau .. kodel vaikinams patinka lieknos... pati nesu labai liekna... bet idomu ka manot apie tai... kad vaikinas pamates stambesne mergina net prie jos neprieina .. nesamone tajp nesazininga ... negi jau negalima buti tokiems kaip patinka... juk jokio skirtumo nera ... nes gero zmogaus turi buti daug

Jei tik stovėsi kampe ir bijosi cyptelt, tai niekas tavęs ir nematys. Nereikia savęs gėdytis, pamilk save ir kiti mylės, ne už kilogramus, o už linksmumą, nuoširdumą, puikų bendravimą. Tokiam amžiuj gal sunku tai suprasti, bet vėliau pamatysi, kad vakinai toli gražu nesidairo tik į manekeniškas figūras.

Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką gauni, yra dovana. (E.M.Remarque)

Žinutės laikas: 2007.12.01 16:40
Autorius: langasidangu (Patyręs)

na nepasakyciau, kad visiems patinka merginos plonos,kaip sakuliukai.atvirksciai, pastebejau..kad vaiinas plonas...o merginos drutesnes..
cia kiekvieno vaikino skonis..kokia mergina butent...

Žinutės laikas: 2007.12.01 17:50
Autorius: TempusVernum (Didmeistris)

Originally posted by: popieziuke

buciau vaikinas rinksciau apkunesne panele..tai gi daug seksualiau...jos minkstos,prie ju maloniau priglust ,krutine didesne ir pan...idomu kam isvyru patinka sakaliukaijuk nera ka ten pas jas graibyt,na nebent kaulus

Tai būdama mergina, gali rinktis apkūnesnius vaikinus, jei tau taip seksualu

Žinutės laikas: 2007.12.01 21:03

Pati nesu ir niekad nebuvau kūdena. Anksčiau labai pergyvenau dėl svorio ir maniau, kad vaikinams nepatinku, bet bėgant laikui pamilau save, išmokau pabrėžti tai,kas manyje gražaus (ir išvaizdoj, ir elgesy), ir nė vienas vaikinas nepasakė, kad esu stora ir negraži, o dėmesio sulaukdavau ir tebesulaukiu pakankamai. Kaip tik visi sako, kad giltinės niekam nepatinka.

Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką gauni, yra dovana. (E.M.Remarque)

Žinutės laikas: 2007.12.01 21:04

Originally posted by: TempusVernum

O aš ir rinkdavausi Ale vyrą tai gavau tokį gan liekną

Žinutės laikas: 2007.12.01 21:44

Originally posted by: mylimuke

O aš ir rinkdavausi Ale vyrą tai gavau tokį gan liekną

Ne tau siūliau

Žinutės laikas: 2007.12.01 22:15
Autorius: Fortitudo (Naujokas)

Nieko blogo neturiu pries storules man jos nemaiso

Žinutės laikas: 2007.12.02 15:02

Ne tau siūliau

Atsiprašau, turiu ilgą liežuvį

Žinutės laikas: 2007.12.02 16:20

as dar supranntu kaj apkuni, bet grazi y grazuoliuka bachura turi, bet kaj baisios turi grazuoliuka, taj man ce mistika kazkokia....................

Žinutės laikas: 2007.12.02 16:37

O ką, atvirkščiai nebūna, kai graži su kokiu buduliu kampuotu žandikauliu susideda ?

Būna visko, anokia čia mistika

P. S. bet jau ta tavo rašysena ir minčių dėstymas, tai atleisk, 15-os metų, daugiau neduočiau

Koreguota: 2007.12.02 16:38 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.02 17:47

Na tai va, pati nenori, tai ir mums nebruk.

Didesnė krūtinė irgi ne gražumo matas. Geriau jau mažesnė už vidutinę, nei didesnė. Didelė krūtinė dažnai neestetiškai atrodo, nestangri ir pan.

O kas tie sakaliukai ? Tokie paukščiukai, ar ne ?

Aš nesuprantu kam čia ginčytis. Yra KMI, ir jis gan teisingas. Plius minus 5 kg žmogui netrukdo, nei išvaizdai ir sveikatai atsiliepia, bet ne plius minus 20 kg. Tuo ir reiktų vadovautis. Čia netgi nėra kalba apie gražumą, o apie sveikatą.

Žinutės laikas: 2007.12.02 18:01

P. S. bet jau ta tavo rašysena ir minčių dėstymas, tai atleisk, 15-os metų, daugiau neduočiau :

spruk po sluota y nusibaik............kaip noliu y lasau =P
pensinke

Žinutės laikas: 2007.12.02 18:03

Tema labai susijusi su sveikata. Nors mes to ir nelabai jaučiam, bet mūsų pasąmonė, instinktai "apskaičiuoja" žmogaus gražumą pagal jo sveikumą. Gražus žmogus yra sveikas žmogus. Ir taip žmonių tarpe yra jau 2 000 000 metų.

Kad ir kaip būtų smagu/nesmagu, bet todėl yra tendencijos, kad mergina rinkdamasi vaikiną dažniau pasirinks sportišką vaikiną, kad ir budulį, nei kad sulysusį ar nutukusį inteligentą, o ir vaikinai veikiau pasirinks liekną kvailiukę, nei kompleksuotą storuliukę, tegu ir labai protingą.

Žinutės laikas: 2007.12.02 18:31

man teisingiau jeigu lygu-tai logiska turi but,jei vmergina pasirenka sportiska vaikina,tai ir vaikinas atitinkamai renkasi sportiska mergina..tai sportiska mergina ir yra sveika....bet anaiptol sportiskos merginos ne sakaliukai..kur tu girdejai kad vaikinai renkasi lieknute kvailute??nu jau virsunevaikinams vistik labiau patinka paslaptingos,protingos merginos(kalbu apie normalius vaikinus),kuriu nera daug,ir dazniausiai tie visokie nerimti biciukai aisku ims lieknute fyfa...tik klausimas-apie ka jie kalbesis....jam bus neidomu su ja bendraut,todel beliks viena-permiegoti ir vsio....o apskritai koki grozi lb liknoje merginoje matai??na sutinku ne visos jos anoreksikes,bet dauguma kuriose aptikt galima tik kaulus ir skeleta tai daznai pasitaiko........

Pirma, tu skiri sąvokas "nestambi" (t.y. liekna arba vidutinio kūno sudėjimo) ir "distrofikė" ? Atrodo, kad merginos tau būna tik stambios arba sudžiūvėlės.

Antra, manai kad dauguma vaikinų vertina merginų vidų ? Na yra atvirkščiai, bet šiaip tai taip galvok ir toliau, tik į gerą bus

Žinutės laikas: 2007.12.03 11:06

Kad ir kaip būtų smagu/nesmagu, bet todėl yra tendencijos, kad mergina rinkdamasi vaikiną dažniau pasirinks sportišką vaikiną, kad ir budulį, nei kad sulysusį ar nutukusį inteligentą, o ir vaikinai veikiau pasirinks liekną kvailiukę, nei kompleksuotą storuliukę, tegu ir labai protingą.

NESĄMONĖ

Žinutės laikas: 2007.12.03 14:01

Originally posted by: Joyce

Taip. Nesąmonė. Seksualiausias vyras - protingas. Be abejo, renkamės ir fiziškai traukiančius žmones, bet tai gali būti ir apkūnesnis, ir lieknesnis, ir daug vyresnis.

Valio Joyce, mastai taip tu ir dar nedidelė dalis merginų, kaip ir nedidelė dalis vaikinų.

O plačios masės orientuojasi maždaug taip, kaip aprašiau. Be to nesakiau "visad", o labiau tikėtina. Ir tas labiau tikėtina kuo puikiausiai veikia.

Ar tu suvoki jog Tau asmeniškai toks seksualiausias ? Bet gal visai kitaip Marytei, Petrutei ar dar kam, su kuo tu asmeniškai nebendrauji ir tuo labiau neseki tendencijų (kuo mes įsitikinom).
Su vaikinais irgi panašiai. Neretam ne taip jau svarbu pakalbėti su mergina apie Nyčę, daug svarbiau, kad turėtų kur uodegą įmerkt užsinorėjęs.

Koreguota: 2007.12.03 14:05 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.03 14:06

TempusVernum >>> Ai, tie kur kelias į žvaigždes žiūri?

Va va, tie kur KĮŽ žiūri. Mažai ant svieto nori pasakyt tokių ?

Žinutės laikas: 2007.12.03 14:25

Tai jau yra.

Žinutės laikas: 2007.12.03 14:47

Na Joyve, niekas ir nesako,kad 80 proc. degradai. Negi tėra dvi žmonių grupės - rafinuoti intelektualai arba visiški idiotai, recidyvistai ir pan? Juk nėra taip.

Jei turėjai kokio reikalo su sociologija, statistika (o neabejoju turėjai, nes net mokykloj to buvo), tai turėtum prisiminti tipišką žmonių pasiskirstymą pagal kokią nors savybę - intelektą, finansinę padėtį ir pan. - ir tokius pasiskirstymus dažniausiai atspindi varpo formos (taip vadinamoji Gauso) kreivė. T.y. kad labai skurdžių, ar kvailų žmonių, kaip ir labai protingų ar turtingų nėra daug, o dauguma sudaro vidutinybės. Panašiai yra ir su asmenybės stiprumu.

Tai va, Lietuvoje daugiausiai yra vidutinybių. Gal tau, ar man "vidutinybė" skamba kaip keiksmažodis. Bet vidutinybė nėra degradas. Tiesiog ne itin išprusus, tipiška, pilka asmenybė.

Žinutės laikas: 2007.12.03 14:57

Taip. Vidutinybės. Paprasti žmonės, su paprastais norais.

Tai o kokie tie paprasti norai - pavalgyt, pasimylėt ir pasilinksmint, dar "krūtai" atrodyti/jaustis, kažką "mandro" turėti. Intelektas, dvasinės vertybės tokiems į paprastus norus neįeina.

Koreguota: 2007.12.03 14:59 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.03 15:22

Bet neneigsi, kad buitiškumas labiau susijęs su išore, nei su vidumi ?

Žinutės laikas: 2007.12.03 15:47
Autorius: Rennais (Didmeistris)

Taip. Vidutinybės. Paprasti žmonės, su paprastais norais.

kaip vienas dede rasytojas yra parases, "paprastu zmoniu ir malonumai paprasti"...

Žinutės laikas: 2007.12.03 15:52

Joyce, grybaujam mes abu jau į lankas. Jei kyla tokių klausimų kažkam, kaip kad temos klausimas, ir išsirutulioja netrumpos diskusijos, tai matyt tendencijos yra pastebimos kokia linkme kas turi polinkį krypti.

Ir beja, aš, prieš pradėdamas dalyvauti šiame forume, būdavau aistra.lt forumu (ne ką te mažesnis už šį), tai ten vyravo labai analogiškos temos. Vadinasi ne iš piršto laužiami tie pastebėjimai, gi kad ir mūsų forume, nusišnekėjimai labai greit "sudubasinami" ir temos greit užtyla.

Žinutės laikas: 2007.12.03 21:41

filosovai susėdę...

Žinutės laikas: 2007.12.05 12:43

TempusVernum

"Didesnė krūtinė irgi ne gražumo matas. Geriau jau mažesnė už vidutinę, nei didesnė. Didelė krūtinė dažnai neestetiškai atrodo, nestangri ir pan"
Tikra tiesa! Krutine naturali didesne uz trecia ismiera atrodo nekaipvisu pirma ji "nestovi", nes per sunki, buna nukarusi
be liemenuko, o ir forma nelabai turi...
O jei nenaturali tai aisku ji ir penktos ismieros stoves bet atrodys svelniai tariant keistai ir nenaturaliai.
Tad man asmeniskai idealas antra - trecia ismiera.
"Tema labai susijusi su sveikata. Nors mes to ir nelabai jaučiam, bet mūsų pasąmonė, instinktai "apskaičiuoja" žmogaus gražumą pagal jo sveikumą. Gražus žmogus yra sveikas žmogus. Ir taip žmonių tarpe yra jau 2 000 000 metų.

"
irgi sutinku. jei kiekvienas suvalgytas pyragelis jaunai panelei " eina i kuna" tai vadinasi jai kazkas ne tas su sveikata.
nes jauname amziuje medziagu apykaita turi buti gan greita ir nereikalingu riebalu irgi neturi buti.

popieziuke

Klausyk - gal tu kartais vaikinas esi?Vis is taves girdziu - vaikinams patinka tas vaikinai daro ta vaikinams nepatinka anas...
"man teisingiau jeigu lygu-tai logiska turi but,jei vmergina pasirenka sportiska vaikina,tai ir vaikinas atitinkamai renkasi sportiska mergina..tai sportiska mergina ir yra sveika....bet anaiptol sportiskos merginos ne sakaliukai..kur tu girdejai kad vaikinai renkasi lieknute kvailute??nu jau virsunevaikinams vistik labiau patinka paslaptingos,protingos merginos(kalbu apie normalius vaikinus),kuriu nera daug,ir dazniausiai tie visokie nerimti biciukai aisku ims lieknute fyfa...tik klausimas-apie ka jie kalbesis....jam bus neidomu su ja bendraut,todel beliks viena-permiegoti ir vsio....o apskritai koki grozi lb liknoje merginoje matai??na sutinku ne visos jos anoreksikes,bet dauguma kuriose aptikt galima tik kaulus ir skeleta tai daznai pasitaiko......"
del merginos sportiskumo - gerai iki tam tikro lygio.asmeniskai man kulturistes nera seksualios - mane jos zavi grynai profesionalia
prasme kaip daug dirbancios atkaklios mokancios pasiekti savo tiksla suformavusios savo kuna merginos bet tokios drauges nenoreciau.
"buciau vaikinas rinksciau apkunesne panele..tai gi daug seksualiau...jos minkstos,prie ju maloniau priglust ,krutine didesne ir pan...idomu kam isvyru patinka sakaliukaijuk nera ka ten pas jas graibyt,na nebent kaulus"
Is kur tau panelei zinoti kas vaikinui seksualiau?Man asmeniskai nemalonu net ziureti i storules i ju riebalu klostes
ir paliesti ir pagraibyti TO tikrai nesinori. Isvis neisivaizduoju save lovoje su apkunia moterimi...As tiek neisgerciau))
O liekna ji grazi seksuali be abejo ne sakau kad turi buti berniukiska figura - ne, turi buti ir uzpakaliukas ir krutine
ir plona talija - figura smuiko formos apibudinciau taip.
"..beto zinomas daznas atvejis-apkunesne mergina tures ir didesne krutine"
Ir dideli pilva ir riebalu klostes ant sonu...Fui! Toliau netesiu
O ir anoks cia privalumas DIDELE krutine jei ji tabaloja kazkur vos ne arti bambos...

langasidangu

Ploni vyrukai daznai renkasi stambias - matyt kazkoks instinktas))Stambi susildys ir apgins))

mylimuke

" Kaip tik visi sako, kad giltinės niekam nepatinka."
gerus draugus turi, negaili tau paguodos zodziu

Žinutės laikas: 2007.12.05 13:28

irgi sutinku. jei kiekvienas suvalgytas pyragelis jaunai panelei " eina i kuna" tai vadinasi jai kazkas ne tas su sveikata.
nes jauname amziuje medziagu apykaita turi buti gan greita ir nereikalingu riebalu irgi neturi buti.

gerus draugus turi, negaili tau paguodos zodziu

O aš pastebiu tendenciją, kad žmonės renkasi į antrąsias puses tokį, su kuriuo malonu bendrauti, yra bendrų interesų, gyvenimo tikslų, sieja nors kiek bendras laisvalaikis, puikus seksas ir panašiai

Ir jauname amžiuje, ir sename būna visokių medžiagų apykaitų- ir lėta, ir greita. Lygiai taip pat pavadinčiau nesveiku žmogų, jei jis labai liesas ir nei 10, nei 100 pyragėlių jam neitų į kūną.

Jei tie draugai būtų tik draugai/pažįstami ir jeigu būčiau laaabai didelė karvė, tai gal ir manyčiau, jog tai paguodos žodžiai. Bet kai tie draugai buvo mano vaikinai, tai tuo labai abejoju. Kuris gi draugaus su "stora karve" (anot nemandagių žmonių) ir dar iš gailesčio? Visiems patiko mano krūtinė, užpakalis- yra už ko paimti. Ir net vyras nė vieno blogo žodžio nepasakė, kai per nėštumą 15kg priaugau. Atvirkščiai, tik aš viena dėl tų kg jaudinuosi.

Žinutės laikas: 2007.12.05 14:38

mylimuke

"O aš pastebiu tendenciją, kad žmonės renkasi į antrąsias puses tokį, su kuriuo malonu bendrauti, yra bendrų interesų, gyvenimo tikslų,"
Visiskai sutinku!
" sieja nors kiek bendras laisvalaikis, "
O cia jau nebutinai - per daug panasus zmones nebutinai turi buti, gali buti skirtingi ir tuom ir idomus vienas kitam.
"puikus seksas ir panašiai"
O va viena is puikaus sekso salygu yra vizualine - partnerio isvaizda...
"Ir jauname amžiuje, ir sename būna visokių medžiagų apykaitų- ir lėta, ir greita. Lygiai taip pat pavadinčiau nesveiku žmogų, jei jis labai liesas ir nei 10, nei 100 pyragėlių jam neitų į kūną. "
kai pyragaiciai merginai neeina i kuna tai puikuBet be abejo perdetas liesumas kaip ir perdetas apkunumas yra irgi nesveikumo pozymis - irgi gali buti visokiu sutrikimu ir pan salygotas.
"Jei tie draugai būtų tik draugai/pažįstami ir jeigu būčiau laaabai didelė karvė, tai gal ir manyčiau, jog tai paguodos žodžiai. Bet kai tie draugai buvo mano vaikinai, tai tuo labai abejoju. Kuris gi draugaus su "stora karve" (anot nemandagių žmonių) ir dar iš gailesčio? "
Matai siaip pazistami gali kartais ir pakritikuoti. Bet artimas(intymus draugas) vargu ar kritikuos savo drauge del jos per didelio ar per mazo svorio del kitu isvaizdos niuansu. Nes normali mergina po tokios kritikos jam ...parodys i duris ir patars pasieskoti tos kuri atitiktu jo lukescius
' Ir net vyras nė vieno blogo žodžio nepasakė, kai per nėštumą 15kg priaugau. "
Na... Cia ta pati taisykle - tikrai normalus vyras neprades kritikuoti savo nescia zmona kad ji blogai atrodo kad priaugo kad atrodo pavargusi ir pan.

Joyce

Cia nera kazkoks spaudimas ar pan. Tiesiog issakau savo poziuri i moters grozi. O poziuris yra toks subjektyvus dalykas...

Žinutės laikas: 2007.12.05 15:07

Joyce

O man susidaro toks ispudis kad labai iskreipi mano zodziu prasme bei esme
Ne su savo skonio merginom as tiesiog nedraugaujuAr cia yra ju niekinimas ? Nezinau

Žinutės laikas: 2007.12.06 12:29

O va viena is puikaus sekso salygu yra vizualine - partnerio isvaizda...

Matai siaip pazistami gali kartais ir pakritikuoti. Bet artimas(intymus draugas) vargu ar kritikuos savo drauge del jos per didelio ar per mazo svorio del kitu isvaizdos niuansu. Nes normali mergina po tokios kritikos jam ...parodys i duris ir patars pasieskoti tos kuri atitiktu jo lukescius

Na... Cia ta pati taisykle - tikrai normalus vyras neprades kritikuoti savo nescia zmona kad ji blogai atrodo kad priaugo kad atrodo pavargusi ir pan.

Manai, kad vaikinui nestovės ar kažkur pradings puikūs sugebėjimai lovoje, jeigu pas merginą bus nereikalingų lašinukų ar celiulito ant šlaunų? Na, pradėčiau įtarti potencijos sutrikimą

Bet juk sakai, kad išvaizda nežmoniškai svarbu, tai kodėl "normalus" vaikinas turėtų draugauti su storule, juk gali susirasti manekenę! Ar ne tame ir esmė, kad išvaizda neatlieka pagrindinio, o kartais ir apskritai svarbaus vaidmenio draugystėje?

Nekalbu apie nėštumą, juk po jo dingsta tik keli kilogramai, o visa kita lieka. O to viso kito ne tiek jau ir mažai, kad nebūtų galima nepastebėti.

Žinutės laikas: 2007.12.06 16:37

Joyce

diskutuodamas as is tikruju pateikiu siek tiek groteskinio pobudzio pavyzdzius. taciau ar realybeje mazai nevalu? o! tikrai nemazai!!!
Kas liecia Nyces neskaitymo - zinok o is tikruju ar gali protingas ir issilavines zmogus nezinoti sio filosofo vardo??? Manau, kad ne.

mylimuke

"Manai, kad vaikinui nestovės ar kažkur pradings puikūs sugebėjimai lovoje, jeigu pas merginą bus nereikalingų lašinukų ar celiulito ant šlaunų? Na, pradėčiau įtarti potencijos sutrikimą "
ManauAs asmeniskai su tokia mergina is vis i lova neeiciau - gyvenimas trumpas tai kam ji svaistyti ant nemaloniu dalyku
O kas del potencijos sutrikimu - tai pagal tave tikras vyras tas kuri gali bile ka pamyleti? Na gali tai gal ir gali O KAM bile ka myleti jei galima surasti pagal savo skoni? O cia kaip tik prisiminiau man draugas pasakojo kad vienoje tautoje buvo priimta berniukus "priimti" i vyru tarpa ir vyriskumo irodymu turejo tapti asilo pamylejimaskam ant asilo(t y asiles atsistojo tas jau ir tikras vyras
"Bet juk sakai, kad išvaizda nežmoniškai svarbu, tai kodėl "normalus" vaikinas turėtų draugauti su storule, juk gali susirasti manekenę! Ar ne tame ir esmė, kad išvaizda neatlieka pagrindinio, o kartais ir apskritai svarbaus vaidmenio draugystėje? "
Ne kiekvienas gali surasti manekene - gyvenimas ivairus ir ivairialypis jame per daug niuansu kad apibendrinti. Isvaizda kaip jau rasiau draugysteje tiesiogine to zodzio prasme jokios beveik reiksmes neturi(aisku jei zmogus nera koks nevala baisus) o va intymioje draugysteje tikrai turi reiksme ir nemaza. nenuvertinu vidiniu savybiu bet tokios pat svarbios ir isorines. kaip zmogus be "vidaus" bus tuscias ir nykus, taip ir "vidus" be isores bus neidomus bei blankus.

Žinutės laikas: 2007.12.06 16:59

Joyce

ne, tikrai nereiskia kad visi kas ne mano skonio tie yra nevalos. bet yra ir tokiu.
o kas del zinojimo...Na kaip galima zinoti neskaicius to poeto, filosofo, rasytojo mastytojo ir pan.?
Tam kad sudaryti savo nuomone apie kazka reikia paskaityti jo kuryba - ja galima priimta ar ne bet visu pirma reikia su ja susipazinti.

Žinutės laikas: 2007.12.06 20:14
Autorius: Studentas (Meistras)

Paprastas atsakymas kaip pasaulis:
į vaikščiojančias pakabas niekada nekreipiau dėmesio.
mano būsimoji galėtų būti vidutinė arba šiek tiek apkūni

Studento blogas: http://girtoseiles.blogas.lt/
"Negalima laikyti išmintingu tokio žmogaus, kuris prireikus nemoka būti pakvaišėliu"

Gyvenimas, tai didžiulė mėšlo krūva, kurią mes privalome išmėžti! Bet.... deja ne su šakėmis, o paprasta šakute....
Studento blogas: http://girtoseiles.blogas.lt/

Žinutės laikas: 2007.12.07 18:23

Joyce

Na operuodamas savokomis nebutinai joms suteikiu zodynine prasme. Zinoti rasytoja ar poeta tai manau ne tik ZINOTI kad pvz Blokas yra poetas, o ne kaimynas is trecio auksto, bet ir buti susipazinusiam nors su kruopelyte jo kurybos.
Be abejo nesu perskaites VISU pasaulyje knygu. Bet perskaiciau gana daug. Ir esu susipazines su daugumos filosofu, poetu, zinomu bei vertu buti zinomais rasytoju. Aisku ne visi ju man patiko. Bet neigiamas rezultatas irgi rezultatas. Net nepatinkanti knyga duoda peno apmastymams.
kas negalimumo skaityti nesubrendusiam zmogui... Kiekvienas bresta skirtingai. ir visi mes brestam visa gyvenima po truputi tobulejam sulyg kiekviena diena igijam naujos patirties rytoj jau busim ismintingesni nei siandien...Todel megstu savo megiamas knygas skaityti is naujo praejus tam tikram laiko tarpui - kitaip pazvelgi i viska i knygos turini pradedi suprasti mintis kurios anksciau atrode nesamoningos bei kuriu isvis NEPASTEBEDAVAI...

Žinutės laikas: 2007.12.07 18:44

Na abejoju ar zmogus turintis nemazai virsvorio (nekalbu apie +7 kg), dziaugiasi budamas, toks koks yra.
Tiesiog tokia tiesa, zmones ieskosi, tokio partnerio, su kuriuo butu galima susilaukti kuo sveikesniu palikuoniu. Cia tiesiog fiziologija. Na zinoma manekeniu era, televizija dabar suformavo ne itin tinkama, supertobulos moters ivaizdi, kurio dauguma siekia, bet kokia kaina nepagalvodamos apie sveikata ir visa kita.
Galiu is savo patirties pasakyti, kad anksciau pavydedavau siek tiek pilnesnem pazistamom merginom, nes buvau kudute, auksta, tai kartais tekdavo sulaukti repliku is ju puses. Bet manau cia buvo is pavydo.
Juokingiausia situacija buvo nutikusi mano gerai draugei, kuri irgi liekna buvo. Ja pavadino dziusna ar kazkaip panasiai, ji supyko ir tai merginai pasake:
-Geriau buti dziusna, negu turet lasiniu ant pilvo...
oi kas tada dejos... Visos stambesnes uzsipuole ja:
- kaip tu gali sitaip sakyti? ar nesuvoki kaip ja izeidei?...
Juokinga, kad jos ne nepagalvojo, jog pavadindamos ja dziusna irgi izeide...

Žinutės laikas: 2007.12.08 01:35
Autorius: Nevermind (Pažengęs)

neturi taip buti, bet ka jau padarysi, taip yra, musu visuomeneje yra nusistoveje tokie stereotipai. Jeigu tu pries tai - labai gerai. Jeigu ne, na, tu ne ka blogesnis nei kiti, nes visi tokie.

Žinutės laikas: 2007.12.08 19:32

na tada aš tokia mergina, kuri apgins, bet nesusildys

Žinutės laikas: 2007.12.08 19:33

stereotipai- nuobodybė...kalbu apie viską.nesilaikau ir nesilaikysiu

Žinutės laikas: 2007.12.08 22:15

jega... as irgi

Žinutės laikas: 2007.12.09 18:38

Vlad,

pagal tave išeitų, kad visos nemanekeniškos merginos/moterys turėtų būti vienišos, nes niekam nuo jų apkūnumo nestovėtų, taip? Matyt kažkur tau kai kas pagailėjo porą vingių galvelėj. Kas iš to, kad lovoj /tobulos/ išvaizdos "tobuli" žmonės elgsis /tobulai/, o po sekso neturės ką vienas kitam pasakyti? Juk gyvenimas tai ne porno filmo filmavimo aikštelė. Jeigu jau, kaip sakai, vyrams ir nuo asilės atsistoja, tai kodėl turėtų nestovėt nuo netobulos išvaizdos moters?Žmones turi sieti aistra, kažkokia nematoma trauka, o tam jokios išvaizdos [t.y. kūno sudėjimo] įtakos nematau.

Žinutės laikas: 2007.12.09 19:27

Kartais ir kažkokia nepaaiškinama trauka būna

Žinutės laikas: 2007.12.09 23:56

...bet... kad ir kaip myleciau panele, kad ir kaip man patiktu su ja bendraut ir t.t., jeigu jos isvaizda man butu atstumianti, nemanau kad toli su tokiu zmogumi nueitumeme artimuose santykiuose... nekalbu apie paprasta draugyste, bet apie intymius santykius... o intymus santykiai paneles ir vaikino bendravime turi laabai didele reiksme

Žinutės laikas: 2007.12.10 11:43

Originally posted by: Nevermind
...bet... kad ir kaip myleciau panele, kad ir kaip man patiktu su ja bendraut ir t.t., jeigu jos isvaizda man butu atstumianti, nemanau kad toli su tokiu zmogumi nueitumeme artimuose santykiuose... nekalbu apie paprasta draugyste, bet apie intymius santykius... o intymus santykiai paneles ir vaikino bendravime turi laabai didele reiksme

Jei panelė pernelyg ne tavo skonio, tai jos neįsimylėsi. O jei įsimylėsi, jokie trūkumai tau netrukdys.

Žinutės laikas: 2007.12.10 12:33

tai cai nuo zmogaus priklauso as manau...

Žinutės laikas: 2007.12.10 12:33

vyrai myli tik akimis ir dar kai kuo..

Žinutės laikas: 2007.12.10 13:48

vyrai myli tik akimis ir dar kai kuo..

Ne visi. Manau, dar turbūt nebuvai IŠ TIKRŲJŲ įsimylėjęs, todėl taip ir sakai. Subrendęs žmogus nepaistytų nesąmonių.

Žinutės laikas: 2007.12.11 06:56

Jei panelė pernelyg ne tavo skonio, tai jos neįsimylėsi. O jei įsimylėsi, jokie trūkumai tau netrukdys.

nesamone is tikro, jeigu bus baisiai negrazi tai visu pirma net neatkreipciau i tokia demesio.. visu antra... nu kaip galima visapusiskai isimyleti zmogu jei tave atstumia jo isvaizda? nuu nezinau as negaleciau, ir nemanau gad cia "nesubrendimo" pozymis, kazkaip man atrodo kad tai normalus dalykas, rinktis partenri ne tik pagal jo bendravima ir t.t. bet ir pagal isvaizda...

Žinutės laikas: 2007.12.11 11:42

Būtent tą ir norėjau pasakyti.
O mylėti TIK akimis ir yra nesubrendimo požymis.

Žinutės laikas: 2007.12.11 13:25
Autorius: dzebal (Naujokas)

jei mergaites kaikurios stambios tai nereiskia kad cia blogas zmogus gal jis linksmas nuosirdus viduje o ka plona pasigaus bernas o ji nei valgit nedaro nei myli nei tvarko o alu siurbe kaip bernas

dzon bolba

Žinutės laikas: 2007.12.11 13:26
Autorius: dzebal (Naujokas)

nujo

dzon bolba

Žinutės laikas: 2007.12.11 18:23

mylimuke

"pagal tave išeitų, kad visos nemanekeniškos merginos/moterys turėtų būti vienišos, nes niekam nuo jų apkūnumo nestovėtų, taip?"
Na vyrai irgi ne visi superines isvaizdos bejatad atitinka kirvis kota
beja prisiminiau linksma anekdota. turtingi tevai turi baisia dukrele. susirado kazkoki vaikinuka kad jis ja vestu.
tam pripirko viska buta masina babkiu dave bet jis vis dvejoja sako na labai jau jaunoji baisi o kaip as
ja mylesiu lovoje. O tevas jaunosios pajuokavo - sako o tu jai maisa ant galvos uzdekPraejo keli metai atejo tevai pas jaunavedzius
i svecius o ten tas vaikinukas paveiksla nori pakabinti ir sau su plaktuku kaip duos per pirsta ir kaip susuks
JEBAT!(na lietuviskai dulkintiscia toks keiksmazodis)Jaunoji is karto - taip taip brangusis jau nesu maisa))
" Matyt kažkur tau kai kas pagailėjo porą vingių galvelėj."
bet nepasigailejo gero skonio ir regos
" Kas iš to, kad lovoj /tobulos/ išvaizdos "tobuli" žmonės elgsis /tobulai/, o po sekso neturės ką vienas kitam pasakyti?"
aha o netobuli zmones labai iskalbingi po sekso?
" Juk gyvenimas tai ne porno filmo filmavimo aikštelė."
kodel ne? gyvenime galima ir geriau nei filmavimo aiksteleje padaryti
" Jeigu jau, kaip sakai, vyrams ir nuo asilės atsistoja, tai kodėl turėtų nestovėt nuo netobulos išvaizdos moters?"
Na as siaip apie asile pateikiau kaip netinkama pavyzdi nes as asmeniskai manau kad vyras neturi dulkinti viska kas juda-gyvenimas
ne toks jau ir ilgas tam kad ji eikvoti ant negraziu moteru...

dzebal

"o ka plona pasigaus bernas o ji nei valgit nedaro"
Kas pasake kad lieknos merginos nedaro valgyti?kaip tik storules pasinesusios ant savo saloto lapelio dietu ir normalaus
valgio is ju nesulauksi
" nei myli nei tvarko"
tam antsvorio nebuvimas trukdo ar kaip?
" o alu siurbe kaip bernas"
Alus kaloringas nuo jo storejama

Žinutės laikas: 2007.12.11 21:00

Originally posted by: dzebal

jei mergaites kaikurios stambios tai nereiskia kad cia blogas zmogus gal jis linksmas nuosirdus viduje o ka plona pasigaus bernas o ji nei valgit nedaro nei myli nei tvarko o alu siurbe kaip bernas

Apskritai, kaip gali būti siejamos šios savybės?

Žinutės laikas: 2007.12.11 21:06

tad atitinka kirvis kota

bet nepasigailejo gero skonio ir regos

kodel ne? gyvenime galima ir geriau nei filmavimo aiksteleje padaryti

gyvenimas ne toks jau ir ilgas tam kad ji eikvoti ant negraziu moteru...

Jei atitinka, tada mano vyras turėjo susirasti manekenę. Atsiprašau, aš į tokią nepanaši

Dėl skonio nesiginčijama

Ideali figūra ir gražus snukelis nelemia sekso kokybės

Čia TIK TAVO asmeninė nuomonė, kad kūdos moterys gražios, stambios ne.

Žinutės laikas: 2007.12.11 22:00
Autorius: Dailininkas (Didmeistris)

ot jus komikai svarbu veidas grazus

Broliai lietuviai, šypsokimės, nes tai nervina kitus lietuvius.

Žinutės laikas: 2007.12.12 14:58

Yra tik per mažai degtinės

(Tik pajuokavau. Iš tikrųjų taip nemanau )

Žinutės laikas: 2007.12.12 15:03

Na aš kaip pavyzdį galėčiau pasakyt, kad man jau tikrai stora moteris būtų Dambrauskaitė, Mama rokenroll (kokia buvo anksčiau) ir pan. O apkūnia pavadinčiau, sakykim, Starošaitę.

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:23

O beveik visos manekenės yra baisios. Nė vienas mano pažįstamas vaikinas nėra pasakęs, kad manekenės gražios, bent jau tos, kurias matė. Vyras sako, kad jos ligonės Tik kelios dar kaip žmonės atrodo, C.Schiffer, H.Klum, L.Casta. Gaila, pastaroji nelabai paklausi, mat "per stora", o aš manyčiau, kaip tik tokia moteris ir turėtų karaliauti ant podiumo.

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:39

O beveik visos manekenės yra baisios. Nė vienas mano pažįstamas vaikinas nėra pasakęs, kad manekenės gražios, bent jau tos, kurias matė. Vyras sako, kad jos ligonės Tik kelios dar kaip žmonės atrodo, C.Schiffer, H.Klum, L.Casta. Gaila, pastaroji nelabai paklausi, mat "per stora", o aš manyčiau, kaip tik tokia moteris ir turėtų karaliauti ant podiumo.

Nežinau kaip dabar, bet Casta tai seniau tikrai labai gerai ir sveikai atrodė, pagal jos nuotraukas praktikavausi piešti portretus ir aktus

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:55

Aš irgi jau senokai nemačiau jos.

Štai C.Schiffer kažkada skaičiau išmatavimus: 95/60/93. Man idealiausi išmatavimai būtų 95/65/95
Dabar, kiek girdėjau tai jau ir 90/60/90 storulėmis vadina

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:57
Autorius: Voverukas (Didmeistris)

Tadu ir aš storulė.

Įspėkit mįslę:

Juodas kaip anglis, bet ne anglis,
Knisa kaip kiaulė, bet ne kiaulė,
Lekia kaip paukštis, bet ne paukštis.

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:59

Aš irgi jau senokai nemačiau jos.

Štai C.Schiffer kažkada skaičiau išmatavimus: 95/60/93. Man idealiausi išmatavimai būtų 95/65/95

Dabar, kiek girdėjau tai jau ir 90/60/90 storulėmis vadina

O man tie skaičiai išvis nieko nesako. Svarbiau KMI. O apie viršutinę dalį - geriau grubiai tariant "špygutės", nei per didelė.

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:03

Na, nelabai pasirinksi atskiras kūno dalis.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:27

Na, be abejonės, aš turiu savo nuomonę šiais klausimais.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:33

Kai vyrai pradeda kelti reikalavimus moters krūtinės dydžiui, labai norisi įtraukti moteris į diskusijas apie varpos dydį, formą, apimtis.... Dažniausiai tada vyrai šiek tiek apsiramina.

Ir kelkit, mielai Juk per didelė varpa irgi negerai, ar ne ? Tai kame čia problema.

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:35

Originally posted by: Veruciukas

Na, nelabai pasirinksi atskiras kūno dalis.

Niekas ir nesako, kad "nors tavo IQ 130, bet krūtinė per didelė/per maža, tai nesikalbėsiu net su tavim". Kalbu apie tai, kas patinka asmeniškai. O kaip tai realizuosis, yra kitas reikalas.

Koreguota: 2007.12.12 22:35 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:44

Kai vyrai pradeda kelti reikalavimus moters krūtinės dydžiui, labai norisi įtraukti moteris į diskusijas apie varpos dydį, formą, apimtis.... Dažniausiai tada vyrai šiek tiek apsiramina.

Ir kelkit, mielai Juk per didelė varpa irgi negerai, ar ne ? Tai kame čia problema.

Didelė - puiku, PER didelė - šūds.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:49

Didelė - puiku, PER didelė - šūds.

Na va, pasakau, kad per didelė krūtinė - negerai, ir lieku nesuprastas.

Koreguota: 2007.12.12 22:49 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:52

TempusVernum >>> Tai, kad moters kūnas prisitaiko, tad per didelė būna retai. Ir iš viso, iš praktinės pusės - paslaptis meistiškume. Bet juk mes kalbame dar ir apie estetiką - apie formas, išlenkimus, pakrypimus.

Na ne kekviena aišku, bet demonstruoju tokią situaciją, kuri yra galima. Todėl ir sakau, kad geriau maža, nei per didelė. Iš praktikos.

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:53

Aš nesakau, kad nesuprastas.
Bet greičiausiai krūtinė per didelė yra tik estetinė problema, o varpa - jau ir
fizinės problemos.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:59

fizinės problemos.

Per didelė krūtinė taip pat tampa ir fizine problema. Su laiku. Ir šiaip, nemanau, kad nesukelia problemų bet kokio amžiaus merginai, pvz. šutimą.

Žinutės laikas: 2007.12.12 22:59
Autorius: ltd (Pradedantysis)

kaip naudosi...

Jei šiandien buvo liūdna-džiaukis.Rytoi gali būti dar blogiau...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:02

fizinės problemos.

Per didelė krūtinė taip pat tampa ir fizine problema. Su laiku. Ir šiaip, nemanau, kad nesukelia problemų bet kokio amžiaus merginai, pvz. šutimą.

Tas tai taip. Ir nereikia labai didelės krūtinės, kad savininkė kažkokių nepatogumų
turėtų.
Bet per didelė varpa tampa problema, ir labai skausminga ir antrajai pusei, gal moteriai net labiau negu pačiam vyrui.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:09

manau,laiko klausimas...prisišlifuoja...tik va pakeitus partnerį-tada tai bėda...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:11

Šiek tiek tai taip. Bet vis dėlto, manau, kad laikas ne visada gali išgelbėti. Kartais
gabaritai gali būti per daug skirtingi.
Nors tiek daug patirties neturiu, kad galėčiau daryti ko nors vertas išvadas.
Na, man taip atrodo šiuo metu.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:15

tinka arba ne...niekas nesikankins ilgai...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:28

nurašyt gali tik pats save...mylėk save-tai ir kiti tave mylės...dejuok kad esi negraži-tokia ir pradės isivaizduot...tave priims taip,kaip sugebėsi save pateikti...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:37

Tikrai taip. Įsitikinau savo nuosavu kailiu.
Kai pati sau pradėjau atrodyti graži, pradėjo man tai sakyti ir kiti.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:42

tobulumas-paprastume...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:42

O man šlykštu, kai žmogus yra 'nurašomas' dėl tokių dalykų, kurių pakeisti negali - jei svorio galima atsiratyti ar priaugti, tai krūtinės dydį gali pakeisti tik poplastinės operacijos. Pasiklausiusios tokių jau 16-metės galvoja apie plastines operacijas. Čia labai faina.

Oi tik duok Diev, kad pati nenurašinėtum Neabejoju, kad esi ne viena vyruką nurašius išvis dėl nesuprantamų priežasčių, pati tam pačiam katile sėdi, tad nekibk.

Galiausiai niekas ir nenurašinėja. O tik reiškia savo skonį. Ką jau ir tokios teisės nebeturiu ?

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:43

Originally posted by: ltd
tobulumas-paprastume...

Taip.
Reikėjo pakeist ne savo kūną, o požiūrį į jį.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:44

Na, man pavyzdžiui, kažkodėl labai nepatinka barzdoti vyrai. Turbūt tam tikra
prasme aš juo nurašau.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:46

kai kam lengviau kūna keisti...(kai savo nuomonės neturi...)o jei nepavyksta-tragedija...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:50

prasme aš juo nurašau.

Eeee, tik nevaryk ant Klimto

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:51

kai kam lengviau kūna keisti...(kai savo nuomonės neturi...)o jei nepavyksta-tragedija...

Man buvo tragedija, kai kūnas pasikeitė be jokio mano sąmoningo įsikišimo.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:51

prasme aš juo nurašau.

Eeee, tik nevaryk ant Klimto

Ir ant Markso, Engelso, Senio Šalčio ir daugybės kitų.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:52

prasme aš juo nurašau.

nespjauk į vandenį...

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:57

jei ne paslaptis-kas keitėsi?bet dabar tai viskas liux?

Žinutės laikas: 2007.12.12 23:59

prasme aš juo nurašau.

nespjauk į vandenį...

Aha, jau prisispjaudžiau. Manasis nešioja amžinai trijų dienų neskustą šepetį, kas
man dar baisiau už žmonišką barzdą.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.13 00:01

jei ne paslaptis-kas keitėsi?bet dabar tai viskas liux?

Per porą trejetą savaičių nukrito 6-7 kg.
Jokios kelnės ant užpakalio nesilaikė, miegot kieta buvo. Kaulai rėmėsi.
Visus drabužius reikėjo naujus pirktis.
Porą metų laukiau, kol sugrįš.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.13 12:07

O man tie skaičiai išvis nieko nesako. Svarbiau KMI. O apie viršutinę dalį - geriau grubiai tariant "špygutės", nei per didelė.

Dar ir kaip sako. Tai kas, kad KMI bus idealus, bet visi (ne)reikalingi lašinukai bus susikaupę ant pilvuko ar užupakalio? Tuo tarpu, kartais KMI gali kiek išeiti iš normos ribų, bet jei moteriškė gan proporcinga, tai tikrai neatrodys baisiai.

Žinutės laikas: 2007.12.13 12:09

Niekas ir nesako, kad "nors tavo IQ 130, bet krūtinė per didelė/per maža, tai nesikalbėsiu net su tavim". Kalbu apie tai, kas patinka asmeniškai. O kaip tai realizuosis, yra kitas reikalas.

Aha, pasakyk tai Vlad, kuris ir į 200 IQ nusispjaus, jei moteris nebus 90/60/90 ir su barbišku snukeliu

Žinutės laikas: 2007.12.13 12:11

Tikrai taip. Įsitikinau savo nuosavu kailiu.
Kai pati sau pradėjau atrodyti graži, pradėjo man tai sakyti ir kiti.

Ir aš įsitikinau 101 kartą jau

Žinutės laikas: 2007.12.13 12:12

prasme aš juo nurašau.

Nu jei Šustauskas tai ir man nepatiktų Bet tokia kelių dienų barzdelė tai seksualu, aišku ne visiems ji tinka.

Žinutės laikas: 2007.12.13 12:14

Originally posted by: ji777
Veručiuk,kad man taip be mano įsikišimo mukristų tie 7 kg.

O kad man be įsikišimo kokie 15 nukristų Deja, dabar ir su įsikišimu jie nekrenta

Žinutės laikas: 2007.12.14 16:29

Vlad,
radau tau merginą
Tikrai nestora, ir veidukas neblogas

Koreguota: 2007.12.14 16:31 mylimukė

Žinutės laikas: 2007.12.14 20:07

Vlad,

radau tau merginą

Ar tu mergyt žinai ką tu padarei, ar tu žinai ? Taigi tokią bjaurybę idėjai - juk plaukai neperoksdiniai !!!!!!!

Žinutės laikas: 2007.12.14 20:19

prasme aš juo nurašau.

Nu jei Šustauskas tai ir man nepatiktų Bet tokia kelių dienų barzdelė tai seksualu, aišku ne visiems ji tinka.

Tinka tai tinka, bet feeee draskosi.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.14 20:20

Vlad,
radau tau merginą

Ui, mama dorogaja, rodi menia obratno.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.14 20:22

Originally posted by: ji777
Veručiuk,kad man taip be mano įsikišimo mukristų tie 7 kg.būčiau laabai patenkinta Deje,ko tai visai atvirkštinė reakcija gavosi per metus laiko panašiai priaugau Psio,nuo kitos savaitės vėl užsirašiau į sporto klubą

Šiais metais vėl apvalėju. Tiek kg dar nebuvo. Bet man gražu. Nei mesiu, nei
ką.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.15 20:04
Autorius: Dailininkas (Didmeistris)

o ka? pati ta anatomijos paskaitoms pozuoti

Broliai lietuviai, šypsokimės, nes tai nervina kitus lietuvius.

Žinutės laikas: 2007.12.16 18:40

Ar tu mergyt žinai ką tu padarei, ar tu žinai ? Taigi tokią bjaurybę idėjai - juk plaukai neperoksdiniai !!!!!!!

Man atrodo, nuo tokio kiekio chemijos ji mirtų

Žinutės laikas: 2007.12.16 18:41

Ir ilgai primena apie karštą naktį, ar bent jau bučinius

Žinutės laikas: 2007.12.16 18:42

O, Dailininkas avatarą pakeitė Su kiekvienu vis daugiau raumenų

Žinutės laikas: 2007.12.16 20:53

Ir ilgai primena apie karštą naktį, ar bent jau bučinius

Aplinkiniams tokius priminimus matyti visai nereikia.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.12.17 18:49

mylimuke --> ta tavo ideta fotografija... butu juokinga, jei nebutu graudu...
tokiu zmoniu man nuosirdziai gaila. juos reiktu i ligonine tiesiu taikymu, priverstiniam gydymui, o ne fotografuoti...
Bet gal vlad ir patiktu... niekaip neina man jo "gero skonio" subtilybiu perprast...

Žinutės laikas: 2007.12.17 20:59

Vlad,

radau tau merginą

ha ha ha ha ha ha.................ce kaip tik jem i pora.......kaip nulieta.....................ha ha ha ha
geraj tu ce ji padariaj

P.S foto taj labaj ziauri

Žinutės laikas: 2007.12.17 21:03

ne tik pas dailinika wis daugiau awatare raumenu, bet pas kazka y papaj (atsiprasau uz isireiskima) wis dideja DDDDDDDDDDDDD

Žinutės laikas: 2007.12.17 21:31

Originally posted by: Vitutelle
nu ka, as stora, bet su manim visi bernai bendrauja. bet del ligos turiu didele krutine ir kartais varo ant manes k***e... :/

O tu geriau pagalvok, kiek merginų kompleksuoja ir verkia dėl mažų ar visai nesančių papų tik džiaukis, ką dievulis davė

Žinutės laikas: 2007.12.18 20:51

mylimuke

Geriau mazesne krutine, nei per didele(tokia jei yra naturali labai neestetiskai atrodo).
"Aha, pasakyk tai Vlad, kuris ir į 200 IQ nusispjaus, jei moteris nebus 90/60/90 ir su barbišku snukeliu "
Na miegoti tai ne su IQ tekstai geriau jau kvaila bet grazi negu protinga storule(pakalbeti su ja gal ir idomu
bet apie intymius santykius ne itin malonu net pagalvoti
O geriausia GRAZI ir PROTINGA.
"Vlad,
radau tau merginą
Tikrai nestora, ir veidukas neblogas "
Kaip juokinga - na tiesiog mirti is juoko galima-patalpinai sergancios merginos fotke ir ka?
visi turi apsimyzti is juoko? Gal kita karta idomumo delei idek kokios bekojes merginos fotke su uzrasu
"taupi-jai reikia tik vieno batelio" na ar kokios berankes...
Osvencimo kalines irgi manau tau butu nebloga tema pasijuokti is valios...
nejau noras igelti merginoms kurios is tikruju grazios ir vyrams kuriems jos patinka yra toks stiprus
kad uzgozia bent menkiausias etines vertybes?
O ar nemanai kad jei irodineciau savo pozicija tavo priemonemis tai galeciau patalpinti nemazai
storuliu foto atvaizdu - tiek sveiku tinginiu tiek rimtai serganciu? irgi juoktumeisi?
nemanau. manau tada rasytum kazka panasaus i "kaip tau negeda, esi amoralus ir pan"

Žinutės laikas: 2007.12.19 00:44

tau galwos nuo sawes paties neskauda...

Žinutės laikas: 2007.12.19 01:14

Originally posted by: Pasisiauses

Na miegoti tai ne su IQ teks

kas kam gyvenime svarbiausia

vieniem tik p***is kitiem gal knygą paskaityt ar kitaip smegenus pamankštint

Lovoj be IQ ir veikt ko nėra. O kam yra, tam ir su pripučiama moterimi turbūt gerai būtų

Koreguota: 2007.12.19 01:14 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.19 02:45

idomu ka IQ keicia lovoje? ;DDD gal judesiu kryptis? o gal judesiu stiprumus? ;DDD

Žinutės laikas: 2007.12.19 13:16

Geriau mazesne krutine, nei per didele(tokia jei yra naturali labai neestetiskai atrodo).
"Aha, pasakyk tai Vlad, kuris ir į 200 IQ nusispjaus, jei moteris nebus 90/60/90 ir su barbišku snukeliu "
Na miegoti tai ne su IQ tekstai geriau jau kvaila bet grazi negu protinga storule(pakalbeti su ja gal ir idomu
bet apie intymius santykius ne itin malonu net pagalvoti
O geriausia GRAZI ir PROTINGA.

"Vlad,
radau tau merginą
Tikrai nestora, ir veidukas neblogas "
Kaip juokinga - na tiesiog mirti is juoko galima-patalpinai sergancios merginos fotke ir ka?
visi turi apsimyzti is juoko? Gal kita karta idomumo delei idek kokios bekojes merginos fotke su uzrasu
"taupi-jai reikia tik vieno batelio" na ar kokios berankes...
Osvencimo kalines irgi manau tau butu nebloga tema pasijuokti is valios...

nejau noras igelti merginoms kurios is tikruju grazios ir vyrams kuriems jos patinka yra toks stiprus kad uzgozia bent menkiausias etines vertybes?
O ar nemanai kad jei irodineciau savo pozicija tavo priemonemis tai galeciau patalpinti nemazai storuliu foto atvaizdu - tiek sveiku tinginiu tiek rimtai serganciu? irgi juoktumeisi?
nemanau. manau tada rasytum kazka panasaus i "kaip tau negeda, esi amoralus ir pan"

Iš paryškinto sakinio galima spėti ir apie paties IQ na, kaip sakoma- kirvis kotą atitiko. Toks tokios ieško

Ar tu manai, kad normali serganti mergina dalyvautų fotosesijoj? Tu iškart imi ir gėdini mane... Žmogus į tokią fotosesiją, kiek žinau, eitų tada, kai manytų, jog yra gražus, turi ką parodyt ir nori save įamžint. Ar taip darytų Osvensimo kalinės ar rimtai sergančios merginos? Tu pats iš jų tyčiojies.

"kurios iš tikrųjų gražios"- turbūt negirdėjai apie tai, kad grožis yra realiatyvus dalykas? O man gal moteriškos formos labai gražios, tai galėčiau tavęs paklausti to paties - kodėl tada tu nori įgelti toms, kurios tikrai yra gražios, ką?

O iš kur žinai, ką aš rašyčiau?

Žinutės laikas: 2007.12.19 14:00

idomu ka IQ keicia lovoje? ;DDD gal judesiu kryptis? o gal judesiu stiprumus? ;DDD

Iš tokio požiūrio akivaizdu, kaip dar smarkiai smarkiai stinga brandos ... reikia ir preliudijos, ir žaismo, ir apie kito žmogaus sužadinimą nusimanyti, o tau matyt tai tėra tik kyšt myšt ir dar visai "dėjus skersą" ant sugulovės ... bjauru.

IQ iš esmės keičia seksą, jau vien dėlto, kad tarp išprususių žmonių yra mažiau tamsumo, mitų, išsigalvojimų ir tabu. Ir apie apsauga iš mano geriau, nenustebčiau jei tyrimai parodytų kieno nenaudai daugiau gimsta nelaimingų vaikučių, pasidaroma abortų, užsikrečiama pavojingomis ar mirtinomis ligomis.

O Joyce minėtas EQ taip pat ne mažiau svarbus įprasminat šį procesą.

Koreguota: 2007.12.19 14:13 TempusVernum

Žinutės laikas: 2007.12.19 17:18

db jus man pasakykit argi tai grazu? kai merginos is saves sitaip issidergia? jau geriau buti paprasta, negu tokia silikonine "grazuole". Ta pirmoji dar puse velnio kaip sakoma... bet jau kitos... isvis... idiotiskumo, beskonybes, ir bukagalviskumo virsune...

Koreguota: 2007.12.19 17:20 blackdiamond

Žinutės laikas: 2007.12.19 18:00

blackdiamond

Nugi negrazios panos tikrai...Pas pirmaja kazkokio transvestito veidas nesimpatiskas visai.
Antros nosis ilga.trecios lupos per dideles neproporcingos ir prie jos veido visai netinka.
Ketvirta va gan simpatiska-tokia latino mergina.Vienintele simpatiska mergina sioje "kolekcijoje".
Penktos nosis man primena pasaka apie Pinokio))

Žinutės laikas: 2007.12.19 18:00

O sesta negrazaus kazkokio "padeveto"veido.

Žinutės laikas: 2007.12.19 18:11

Vlad,
ar tu seki pagal bandą ir savo skonį derini prie visuotinio, ar visus kitus bandai pritempti prie savojo? Kaip čia yra?

Man tai jau visos baisios- peroksidiniai plaukai (o gal ir perukai), neproporcingos lūpos, pas vieną silikonas papus tempia iš orbitų, ir apskritai, visos beveik vienodos.

Žinutės laikas: 2007.12.19 18:12

Ketvirta va gan simpatiska-tokia latino mergina.Vienintele simpatiska mergina sioje "kolekcijoje".

Todėl, kad parodė daugiausia ar kad jos papai didžiausi?

Žinutės laikas: 2007.12.20 01:48

kam tokiom intelektas, atrodo kaip plasmasines leles ir turbut sugeba tik atsigult ant lovos ir kojes praskest.................jau is ju veidu matosi, kad bukos, kaip stelmuzes azuolas.
mane asmeniskaj nuo tokiu wimdo, nes lietuvoj tokiu sintetiniu princesiu irgi yra'

Žinutės laikas: 2007.12.20 02:04

Originally posted by: blogis

kam tokiom intelektas, atrodo kaip plasmasines leles ir turbut sugeba tik atsigult ant lovos ir kojes praskest.................jau is ju veidu matosi, kad bukos, kaip stelmuzes azuolas.

mane asmeniskaj nuo tokiu wimdo, nes lietuvoj tokiu sintetiniu princesiu irgi yra'

Ūūū, ant Stelmužės nevaryk, bo dar ir protingesnis gali pasirodyti - juk ne tik linguoja, bet dar ir girgžda šį tą

Žinutės laikas: 2007.12.20 11:34

Tų moterų problemos - ne atsriros veido dalys, o totali beskonybė, vulgarumas ir intelekto trūkumas.

O intelektualūs žmonės visada turi skonį?

Žinutės laikas: 2007.12.20 12:13

Man vat dar keista vienas dalykas, kaip pvz garsieji dizainerius TOOOKIUS kūrinius kuria ant manekenių, o jau kaip patys apsirengia, tai padėk dieve Vat ir klausimas, sužaloti jie intelekto ar ne?

Žinutės laikas: 2007.12.20 15:23

Rengiasi jie savotiškai, aišku, man nėra ko lygintis mados supratimu su jais, bet kartais jau tokia beskonybė atrodo... Ypač viena dizainerė, ne iš tų pačių garsiausių, bet gerai žinoma, tik niekaip nepamenu pavardės.

Žinutės laikas: 2007.12.20 20:53

Pasisiauses

"kas kam gyvenime svarbiausia
vieniem tik p***is kitiem gal knygą paskaityt ar kitaip smegenus pamankštint "
Taip -as su merginom ne tik knygas skaitau ir smegenis mankstinuMan reikia ne tik pasnekoves
bet ir sekso partneres.Todel isvaizda man irgi svarbi.

TempusVernum

O kokia itaka IQ daro lovai?!?
"IQ iš esmės keičia seksą, jau vien dėlto, kad tarp išprususių žmonių yra mažiau tamsumo, mitų, išsigalvojimų ir tabu"
Nesutinku absoliuciai. Zmogaus temperamentas bei seksualumas niekaip nuo IQ nepriklauso. Jokio rysio bent jau kol kas nera atrasta.
Ir super issilavinusi mergina gali buti super susikausciusi susivarziusi sutinkanti myletis tik tamsoje po antklode.
Kas del apsisaugojimo priemoniu nereikia tureti itin auksta IQ ar isskirtinius protinius sugebejimus kad sugebeti isgerti tablete

Joyce

"Man regis, kūrybiškumas (kas taip pat yra mąstymo vaisius) labai svarbus lovoje. Kitas dalykas, būtent IQ, ar gal geriau EQ, rezultatas yra - pagarbus požiūris į partnerį (ir lovoje, kad pvz., nesurūpintų tik savimi, nedarytų, kas nemalonu kitam). Na, o kas svarbiausia Joyce - nėra seksualesnio vyro kaip protingas. Išvada - IQ lovoje laaabai svarbus"
Visu pirma IQ metodas net intelekto poziuriu nera efektyvus kaip jau ne karta irodyta.
Visu antra pagarbus poziuris i partneri tai nebutinai intelekto vaisius.Nebutinai kad intelektualus zmogus elgsis su partneriu pagarbiai.
O visu trecia lovoje mano manymu svarbus ne IQ ir ne igytas issilavinimas o aistra seksualumas isvaizda ir jausmai.

mylimuke

"Iš paryškinto sakinio galima spėti ir apie paties IQ na, kaip sakoma- kirvis kotą atitiko. Toks tokios ieško "
O tu zinai kokios as ieskau?Paryskinai biski ne ta sakini...Siaip as rasiau kad geriausia moteris ta kuri IR grazi IR protinga...
O as savo IQ nesu mataves, tai atgyvenes metodas placiai kritikuojamas beja...Man neidomu.
"Ar tu manai, kad normali serganti mergina dalyvautų fotosesijoj? Tu iškart imi ir gėdini mane... Žmogus į tokią fotosesiją, kiek žinau, eitų tada, kai manytų, jog yra gražus, turi ką parodyt ir nori save įamžint. "
Psichine ligone kokia beja ir yra serganti anoreksija mergina NESUVOKIA savo poelgiu prasmes.Ji gali manyti ir esa super
grazi ir seksuali...Cia ne ja reiketu kaltinti o zmones kurie is jo tyciojasi nes jie tai sveiki... Cia tas pats kaip kokiam
durnyno klientui mananciam kad jis suo priristi grandine prie kaklo ir liepti lakti is dubenelio ir paskui sakyti-nugi jis pats
nori buti suniuku...
"Ar taip darytų Osvensimo kalinės ar rimtai sergančios merginos? Tu pats iš jų tyčiojies. "As tyciuojos??!!As skirtingai nuo taves
nededu ju foto cia su prierasai "nugi pazvelkit kokios grazuoles"
""kurios iš tikrųjų gražios"- turbūt negirdėjai apie tai, kad grožis yra realiatyvus dalykas? O man gal moteriškos formos labai gražios, tai galėčiau tavęs paklausti to paties - kodėl tada tu nori įgelti toms, "
Taip grozis yra reliatyvus dalykas. bet yra dalykai kurie yra grazus daugumai-pvz mielas puokuotas kaciukas daugumai zmoniu
sukelia simpatija meile nora paglostyti...O storulems as nenoriu igelti nes nesu mergina ir man nera ko joms pavydeti.

Žinutės laikas: 2007.12.20 21:00

mylimuke

del pavaizduotu merginu savo nuomone as jau issakiau. tik viena nieko tokia..kitos negrazios, transvestitu veidai kazkokie,
nosys alia Pinokis, lupos netinkancios prie veido visai hipertrofuotos sakyciau...
O ta kuri visai nieko tokia Latino tipo mergina ir neatrodo baisiai su tom silikoninem lupos nes jos tipazas toks-latino
merginos ir siaip is prigimties turi dideles putlias lupas.
O del plauku man asmeniskai blondines patinka...irgi patinka
del papu man tas ju dydis reiksmes neturi - nesugundytu nuline ismiera bet itin didele krutine man irgi nepatinka.

blogis

"kam tokiom intelektas, atrodo kaip plasmasines leles ir turbut sugeba tik atsigult ant lovos ir kojes praskest.................jau is ju veidu matosi, kad bukos, kaip stelmuzes azuolas"
Bet manau kad netgi tokios anot taves bukos merginos ir tai zino(jei jos yra lietuvaiteskad LIETUVIU kalboje nera
raides"W"...Tai koks gi tada tavo intelektas?...matau kad zemiau nei ju...tavo vietoje budamas susimastyciau...

Žinutės laikas: 2007.12.20 23:27

vlad, o tau turbut tokios ir patinka wisokios ten peroksidines, soliuriumines iki pajuodawimo su geliniais nagais lelytes, kad begindamas jau nezinai prie ko prikibti, kad kabinejies prie tokio menknekio kaip W raides rasimas, man taip patogiau rasyt tavo ziniai, nes V paprasta stringa...o tau lengwiau kazka waidint, pasiept negu pagalwot del ko...pan profesor.

Žinutės laikas: 2007.12.21 13:03

1) Man reikia ne tik pasnekoves
bet ir sekso partneres.Todel isvaizda man irgi svarbi.

2) Zmogaus seksualumas niekaip nuo IQ nepriklauso.

3) Ir super issilavinusi mergina gali buti super susikausciusi susivarziusi sutinkanti myletis tik tamsoje po antklode.

4) O tu zinai kokios as ieskau?

5) Psichine ligone kokia beja ir yra serganti anoreksija mergina NESUVOKIA savo poelgiu prasmes.Ji gali manyti ir esa super grazi ir seksuali...

6) Taip grozis yra reliatyvus dalykas. bet yra dalykai kurie yra grazus daugumai-pvz mielas puokuotas kaciukas daugumai zmoniu sukelia simpatija meile nora paglostyti...

7) O storulems as nenoriu igelti nes nesu mergina ir man nera ko joms pavydeti.

1) Kokią įtaką sekso kokybei daro partnerės išvaizda? Tik tiek, kad nuo, tavo supratimu, gražios tau stovės, o nuo "storulės" nestovės? O kaip seksualumas (tikrai ne kūdumas ir gražumas jo suteikia), aistra (o taip, ją ir ne kūdos jaučia), sekso technika, kūrybingumas lovoje, žaismingumas?

2) Žmogus su IQ iš savęs neišsidirbinės, kas seksualumo tikrai nesuteikia.

3) Bet išvengsit pasvarstymų "ar nepastosiu per pirmą kartą" ar nepastosiu, jei po sekso išsiplausiu makštį" ar galiu pastoti po oralinio?" ir panašiai. Ir čia tik perliukai.

4) Kūdos ir gražios

5) Normali mergina visų pirma aklai neseks tokių kaip tu žodžiais ir nesikūdins iki -10 drabužių dydžio. Normalios merginos save myli ir rūpinasi ne tik centimetrais, o ir kitais dalykais, kas kaip tik ir suteikia joms žavesio ir seksualumo.

6) Kai kuriems tie pūkuoti kačiukai sukelia alergiją, arba kur kas labiau patinka dideli seilėti šunys, o ne pūkuotas fyfutės atributas.

7) Ar gi nė įgėlimas pasisakymai, kad jos negražios, neseksualios, nuo jų vyrams nestovi, jos susiranda tik tokius pačius storulius ir apsileidėlius vyrus?

Žinutės laikas: 2007.12.21 13:07

kaip nori zmogus taip rasovlad vajetus vajetus-tai tai IQ lovoje nera svarbus-ir minejai jog auksto intelekto nereikia kad nepamirsti isgerti tableteesi tuo tikras?tai vat butent kvailos panos pamirsta isgert ta tablete,nepagalvoja apie pasekmes,jom nera svarbu kas bus po TO...o paskui pagimdo vaikus ir ismeta juos i konteineri ar dar kas..

Arba visai negimdo... o dar geriau, kai sugalvoja savarankiškai pasidaryti abortą ar sukelti persileidimą.

Žinutės laikas: 2007.12.21 15:23
Autorius: Furija666 (Didmeistris)

Vlad, su gražia ir durna galima tik pasimylėti, ania? Bet juk durnės gali nežinoti, jog serga lpl ar dar kokiu brūdu... Tai ar negeriau guminė boba tokiu atveju,m?

Patirtis yra tai, ką gauni negavęs to, ko norėjai.

Žinutės laikas: 2007.12.21 22:22

blogis

"vlad, o tau turbut tokios ir patinka wisokios ten peroksidines, soliuriumines iki pajuodawimo su geliniais nagais lelytes, "
Taip man tokios patinka
"kad kabinejies prie tokio menknekio kaip W raides rasimas"
as nesikabineju - man tiesiog keista kai mergina snekanti apie kazkieno ZEMA INTELEKTA pati nesugeba net minimaliai
taisyklingai rasyti savo gimtaja kalba...Beja raide"w"tik pavyzdisNet siame poste tu padarei aibe grubiu klaidu-
na kad ir "soliuriumines ""rasimas"...Gal tau ir kitos klaviaturos raides stringa?Tada manau laikas jau ir klaviatura keisti

Joyce

"Pagarbus požiūris į kitą - visapusio išsilavinimo vaisius."
Nebutinai.

popieziuke

"kaip nori zmogus taip raso"
Prasom-prasom nejau as draudziu?tiesiog keista kad taip...mazarastiskai rasantis zmogus dar samprotauja apie kitu zema intelekta...
"tai vat butent kvailos panos pamirsta isgert ta tablete,nepagalvoja apie pasekmes,jom nera svarbu kas bus po TO...o paskui pagimdo vaikus ir ismeta juos i konteineri ar dar kas..

"ir viska tu zinai...ir ka vaikinai galvoja ir ka merginos daro..as nesneku apie DAUNES.beja.o siaip didelio intelekto elementariam
apsisaugojimui tikrai nereikia.

mylimuke

") Kokią įtaką sekso kokybei daro partnerės išvaizda? Tik tiek, kad nuo, tavo supratimu, gražios tau stovės, o nuo "storulės" nestovės? O kaip seksualumas (tikrai ne kūdumas ir gražumas jo suteikia), aistra (o taip, ją ir ne kūdos jaučia), sekso technika, kūrybingumas lovoje, žaismingumas?
"kokia itaka?tiesiogine.malonu myletis su grazia moterimi.Kas del sekso technikos nejuokink-tada iseitu kad geriausia meiluze yra prostitute
"Žmogus su IQ iš savęs neišsidirbinės, kas seksualumo tikrai nesuteikia."
vienintelis zmogaus su zemu IQ trukumas tai issidirbinejimas?
"Bet išvengsit pasvarstymų "ar nepastosiu per pirmą kartą" ar nepastosiu, jei po sekso išsiplausiu makštį" ar galiu pastoti po oralinio?" ir panašiai."
Kiek gyvenu neteko tokiun dalyku is pazistamu merginu girdeti...Isvada-bendravau visada su super issilavinusiomis moterimis.
"Normali mergina visų pirma aklai neseks tokių kaip tu žodžiais ir nesikūdins iki -10 drabužių dydžio."
Daznai merginai ir kudintis reikalo nera-nes ji tokia yra is prigimties.
"Kai kuriems tie pūkuoti kačiukai sukelia alergiją, arba kur kas labiau patinka dideli seilėti šunys, o ne pūkuotas fyfutės atributas"
As juk parasiau kad grozis reliatyvus dalykus bet yra dalyku kurie patinka DAUGUMAI(DAUGUMAI o ne visiems
"Ar gi nė įgėlimas pasisakymai, kad jos negražios, neseksualios, nuo jų vyrams nestovi, jos susiranda tik tokius pačius storulius ir apsileidėlius vyrus?
"
Cia ne igelimas cia gyvenimiskas pastebejimas

Furija666

"Vlad, su gražia ir durna galima tik pasimylėti, ania? "
NeNe tik
"Bet juk durnės gali nežinoti, jog serga lpl ar dar kokiu brūdu... "
Bet ir protingos gali to nezinoti...

Žinutės laikas: 2007.12.22 01:19

isitrynk galwa

Žinutės laikas: 2007.12.22 10:20

Furija666
"Vlad, su gražia ir durna galima tik pasimylėti, ania? "
NeNe tik
"Bet juk durnės gali nežinoti, jog serga lpl ar dar kokiu brūdu... "
Bet ir protingos gali to nezinoti...

O tai ką dar galima su gražia ir durna daryt? Protingos higiena rūpinasi, partnerius renkasi...
O ką galima su gražia ir nedurna daryt?..
O kas yra gražu?..

Žinutės laikas: 2007.12.28 17:03

ji777,

Na...Grazi mergina tikrai ne tam kad derinti prie masinosTiesiog paciam malonu ir tiek.Ir nereikia tu filosofiniu isvedziojimu...

Eglute,

Klausimai idomus bet atsakyti ypac vienareiksmiskai sunku.Del proto tai zinok buna protingas zmogus ir pagauna kokia liga is kito rodos protingo zmogaus(ne is savo patirties sneku-tfu-tfu-tfu...Visko buna.Aisku higiena yra labai svarbus dalykas tiek merginai tiek vyrui.
O kas yra grazu vel gi sunkus klausimas-maloni proporcinga figura, zavus taisyklingi veido bruozai, elegantiskas stilius...na ir daug daug dalyku is tos pacios serijos.

Žinutės laikas: 2007.12.28 18:04

Vlad, aš pati į savo pateiktus klausimus vienareikšmiškai neatsakyčiau

Žinutės laikas: 2007.12.28 18:18

Sidabrini, manau į grožį ir doras išauklėjimas įeina. Bet dabar gyvenimas toks, kad tai, ką laiko esant dora, reikia paslėpt giliai savyje... Džiunglių įstatymai...

Žinutės laikas: 2007.12.28 18:45

Sidabrini, o tu nemanai, kad būti doram, bet elgtis nedorai yra žymiai sunkiau nei būti tik nedoram ar tik doram?

Žinutės laikas: 2007.12.28 18:57

Jei žmogus elgiasi nedorai, nereiškia kad jis ir yra nedoras, nes gyvenimas kartais priverčia elgtis nedorai net doriausius veikėjus

Va man tik įdomu, kaip atskirti, kuris žmogus yra doras iš tiesų?.. Gal tu, Sidabrini, tai žinai?

Koreguota: 2007.12.28 18:58 Furija666

Žinutės laikas: 2007.12.28 19:20

Sidabrini, aš nerašiau kokie mane supa žmonės. Pažįstu visokio plauko piliečių.

Rašai, jog žmonės verčia... Be žmonių gyvenimo nebūtų, vegetavimas kažkoks vyktų ir tiek...

Žinutės laikas: 2007.12.28 19:31

Svarbiau graži ir protinga

Žinutės laikas: 2007.12.28 19:50

Sidabrini, na bet tu ir niurzga esi...

Žinutės laikas: 2007.12.28 20:13

Originally posted by: Sidabrinis79

Furija...aciu, tu irgi labai miela :]]]]] Bet juk as teisus....

O tu gražus ir protingas ar gražus ir doras?

Žinutės laikas: 2007.12.28 20:18

Protingas ir doras

Žinutės laikas: 2007.12.28 20:27

Tema apie merginas, cia tarp kitko... ;]

Ot išsisukinėji... O aš tavo nuotrauką mačiau

Žinutės laikas: 2007.12.28 22:09

Originally posted by: Furija666

Tema apie merginas, cia tarp kitko... ;]

Ot išsisukinėji... O aš tavo nuotrauką mačiau

mane ir per TV rodė... ir kas iš to? :]

Nieko... Žiema už lango...

Žinutės laikas: 2007.12.29 12:09

Eglute,

O cia tai labai tiksliai pastebejai.

" būti doram, bet elgtis nedorai yra žymiai sunkiau nei būti tik nedoram ar tik doram? "

Žinutės laikas: 2007.12.29 12:18

Vlad, tai kad taip ir yra iš tiesų Sunku širdyje būti geram, o elgtis priešingai...

Koreguota: 2007.12.29 12:22 Furija666

Žinutės laikas: 2010.01.25 14:00
Autorius: aukseliss (Naujokas)

As manau, kad zmogus turi buti toks, kokiu pats nori buti. Jei jam patinka jo isvaizda, nesvarbu ar storas, ar plonas, bet jei patinka, reiskias viskas yra gerai, nes kiekvienam vis tiek neitiksi. O del storumo, tai sis dalykas dar priklauso ir nuo devimu drabuziu, daug merginu ar vaikinu rengiasi taip, kad atsiprasant 'lasiniai" pro visas puses islenda... tai manau, kad nereikia pamirsti drabuzius derinti.
Jei ka domina mados ir stilius, tai radau toki puslapi kur galima pagal savo duomenis rinktis drabuzius ir juos derinti. Jei kam idomu, tai pridedu linka:-) http://www.stilingos.lt/general/flash#/%28%27tab%27=%27drabuziai%27,%27category%27=%28_%27drabuziai%27,%27Palaidin%C4%97s%27_%29%29

Žinutės laikas: 2010.02.12 18:59
Autorius: Missugnyte (Naujokas)

Vaikinams patinka lieknos,pirmiausia,nes jei mergina stora tai jam manau,būtų gėda parodyt draugam ..Na iš tikro daaug priežasčių ,bet manau jei vaikinui tikrai patinki jis nekreips dėmesio į tavo figūrą..;]]

*Work like you don't need money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching*.

Žinutės laikas: 2010.02.13 17:41
Autorius: Missugnyte (Naujokas)

Saulius999 rašė:

Missugnyte rašė:

Vaikinams patinka lieknos,pirmiausia,nes jei mergina stora tai jam manau,būtų gėda parodyt draugam ..Na iš tikro daaug priežasčių ,bet manau jei vaikinui tikrai patinki jis nekreips dėmesio į tavo figūrą..;]]

Klysti daugumai vaikinu patinka ne lieknos ir ne apkunios o normalios moterys ir merginos, nes manau lygei tas pats ir merginom jog nemegstat perkarusiu vyru ir storuliu... taip kad as uz viduriuka...

Neturejau omeny perkarusios merginos sakydama liekna ;D
gal tu šitą žodį kitaip supranti,nežn.;D
aišku vidurys geriausiias.

*Work like you don't need money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching*.

Žinutės laikas: 2010.09.12 21:26
Autorius: Milica (Pažengęs)

nes lieknos yra grazios.

vidno ne sudba,vidno ne sudba....

opet bih ja??

Žinutės laikas: 2012.03.08 11:40
Autorius: bambula (Naujokas)

Neverskit vyru eiti pries savo prigimti, nes vyrai isimyli akimis ir to niekas nepakeis

Žinutės laikas: 2012.03.08 11:45
Autorius: Techno (Didmeistris)

bambula rašė:
Neverskit vyru eiti pries savo prigimti, nes vyrai isimyli akimis ir to niekas nepakeis

Tas tiesa, bet graži dar nereiškia, kad patraukli.

Geram katinui ir gruody kovas...
---
I'm only responsible for what I say, not for what you understand.

Žinutės laikas: 2012.03.08 13:45
Autorius: Kajus (Meistras)

Kvailas klausimas. Dar paklaustų kodėl žmonėms idiotai nepatinka....

Žinutės laikas: 2012.05.17 12:18
Autorius: incense (Naujokas)

Manau taip yra dažniausiai paauglystėje,kad pasipuikuoti prieš draugus,bendramokslius ir pan. nes dažnai girdžiu kalbų apie storas merginas,jog su lašiniais aptekusiomis nieks nedraugauja ir pan. tačiau tos jų vadinamos lašiniuotės neretai pačios pirmos išteka,susilaukia vaikų ir laimingai gyvena...
Apskritai manau,kad reikia ne į išvaizdą žiūrėti,o į jausmus,bendravimą.O tai paskui vyrai skundžiasi,kad panelė pabėgo nuo jo pinigus pasiėmė ir vsio.

Galva akmens nesudaužysi

Žinutės laikas: 2012.05.17 13:43
Autorius: 242 (Meistras)

Digitus rašė:

Nereikia neigti, kad stipriai apkūnios moterys didžiajai daugumai yra visiškai nepatrauklios. Lygiai taip pat ir distrofiškos atstumia. Tai yra netgi nepavaldu protui, išmokimui ir t.t. Giliai pirminiuose inkstinktuose, pailgosiose smegenyse yra užkoduota kaip turi atrodyti žmogus, tam kad atskirti savo rūšį nuo svetimos. Bet kokie drastiški nukrypimai nuo tos "normos" pasireiškia inkstinktyviu atstūmimu.

Pvz. gulbės irgi nepriima į savo tarpą sužalotų giminaičių.

Dėl tos pačios priežasties atstumiami ir žmonės su ryškia fizine negalia ar fizinais defektais

Nu jau nenusišnekėk apie pailgąsias smegenis ir apie fizinę negalią.

Žinutės laikas: 2012.05.17 16:35

dar nuo vaidmens daug kas priklauso. Pvz neišvaizdi mergina, kuri gerai atlieka moters vaidmenį (aukštakulniai, sijonas, dažai, depiliacija), turės daugiau gerbėjų nei išvaizdi, tačiau besielgianti kitaip nei moteriai priimta

Žinutės laikas: 2012.05.17 16:51

o kas yra dešinaitė?

Žinutės laikas: 2012.05.17 17:01

Bet veido simpatiškumui daug reiškia ir socialinio vaidmens dalis - tinkama veido išraiška. Reikia iš veido atrodyt miela, į menkiausius vyrų dėmesio ženklus reaguoti su šypsena, tuomet veidas jiems atrodys gražesnis nei toks pat, tik be tų dalykų.

Žinutės laikas: 2012.05.17 17:15

O kas jų veidams negerai?

Žinutės laikas: 2012.05.17 17:50

Man grubūs kampuoti bruožai labai gražu tiek pas vyrus, tiek pas moteris. Kas nepatrauklu, tai putlumas, apvalumas (tiek vyrams, tiek moterims). Dar patinka ryškūs individualūs veidai, kur sunku supainioti su kitais. Kai moters veidas panašėja į vyro, tai man labai gražu (turbūt dėl ryškių, kampuotų bruožų), bet atvirkščiai, kai vyro veidas panašėja į moters - tada visai negražu

Žinutės laikas: 2012.05.17 18:26
Autorius: Grimo (Patyręs)

JoyFool rašė:
Ai, paėmiau kokį pirmą pasitaikiusį modelį http://www.megamodelagency.com/women/Aymeline-Valade/ - taip, tokiai moteriai žiauriai sunku susirasti partnerį

Nu, cekisto veidas :D

Užgeso Saulė-Mėnulis mirė

Žinutės laikas: 2012.05.17 19:02
Autorius: Gabė (Didmeistris)

šiaip manau,kad lieknos dabar populiarios ir dėl medios ir gyvenimo sukurto įvaizdžio.Tarkim keliasdešimt metų atgal,stambesnės moterys buvo paklausesnės,nes moteris buvo laikoma tarsi darbininke,namų šeimininke ir kaulų rinkiniai niekieno nedomino.Dabar moteris labiau elegancijos ir grožio simbolis,gal todėl ir yra vertinamas lieknas kūnas,kuris ir atspindi moters trapumą prieš vyrą.Bet tai,kad per tv visos įžymybės yra lieknos taip pat daro įtaką jaunoms merginoms ir skatina jas siekti modelio formų.

Žinutės laikas: 2012.05.17 20:41

JoyFool rašė:
Ai, paėmiau kokį pirmą pasitaikiusį modelį http://www.megamodelagency.com/women/Aymeline-Valade/ - taip, tokiai moteriai žiauriai sunku susirasti partnerį

O jei be makiažo ? Be Photoshop'o ? :)

---

Žinutės laikas: 2012.05.17 20:54

JoyFool rašė:
Techno rašė:
JoyFool rašė:

O jei be makiažo ? Be Photoshop'o ?

Taigi pažiūrėk, yra galerija, kai kuriose foto ten toks "be makiažo" įvaizdis. Bet šiaip galėčiau paieškoti manekenių foto be makiažo, tačiau jas taip pat turėtum lyginti su "normalaus sudėjimo" moterimis be makiažo.

Sakyk tu ką nori, bet atrodo kaip transseksualas
Nemanau, aišku, kad ana numirs viena ir nekalta, bet jei ji graži, tai tada aš Romos popiežius

---

Koreguota: 2012.05.17 20:55 Techno

Žinutės laikas: 2012.05.18 08:19
Autorius: Ladypunk (Pažengęs)

Nekalbant apie kraštutinumus, manau, kad dažnai L dydį nešiojančios jau daugelio laikomos stambiomis. Pažįstu tikrai nemažai vyrų, kurie nepripažįsta moterų stambesnių nei S ar XS.
Juk dauguma vyrų rinktųsi šioje nuotraukoje http://26.media.tumblr.com/tumblr_l3ysl2lbUe1qae7rgo1_500.jpg
pirmąją arba antrąją merginą.

Tai, kas priimta vadinti likimu, iš esmės yra tik žmogaus padarytų kvailysčių visuma. - [A.Šopenhaueris]

Žinutės laikas: 2012.05.18 09:35
Autorius: ilgiausias (Didmeistris)

Ladypunk rašė:

Nekalbant apie kraštutinumus, manau, kad dažnai L dydį nešiojančios jau daugelio laikomos stambiomis. Pažįstu tikrai nemažai vyrų, kurie nepripažįsta moterų stambesnių nei S ar XS.

Juk dauguma vyrų rinktųsi šioje nuotraukoje http://26.media.tumblr.com/tumblr_l3ysl2lbUe1qae7rgo1_500.jpg

pirmąją arba antrąją merginą.

Kiek pamenu S, XS, M, L nustatoma ne tik pagal apimtis bet ir pagal ūgį. XS gaunasi ties 160, o S ties 165 cm.

Padėkite flakoną su toneriu horizontaliai ir stipriai papurtykite.
Papurtę, pasižiūrėkite ar flakonas buvo uždarytas kamšteliu

Žinutės laikas: 2012.05.18 09:54
Autorius: Godulys (Didmeistris)

nebutinai tiesa. teta ir jos anuke "telpa" i m, nors ugis skiriasi apie 15 cm. Vargiai dama, kurios ugis apie 165 cm, bet sveria 100 kg "tilps i s Kelnes taip pat turi ploti ir ilgi, pvz., 27/30, 27/34. Dydis vistik greiciau apimciu reikalas, nei ugio.

Žinutės laikas: 2012.05.22 15:19

Digitus rašė:
242 rašė:
dar nuo vaidmens daug kas priklauso. Pvz neišvaizdi mergina, kuri gerai atlieka moters vaidmenį (aukštakulniai, sijonas, dažai, depiliacija), turės daugiau gerbėjų nei išvaizdi, tačiau besielgianti kitaip nei moteriai priimta

Netiesa. Išvaizdi mergina gali elgtis kaip tik nori, ji vistiek bus geidžiama

Jei išvaizdi iš prigimties mergina nesielgtų taip, kaip tu nori, pvz būtų neskustom kojom, nemoteriškais drabužiais, gertų alų iš butelio, rūkytų, garsiai žvengtų ir garsiai aptarinėtų, kiek vyrų padarė, ar geistum jos?

Žinutės laikas: 2012.05.22 15:20

JoyFool rašė:

Digitus, jaučiuosi pilną teisę save vadinti labai liekna, nes paskaičiavus KMI http://www.farmapedia.lt/index.php/KMI.html gaunu, kad mano KMI svyruoja nuo 17,1 iki 17,5 (yra buvę ir 16,4), o normalaus svorio apatinė riba yra 18,5. Taigi, manau, gana logiška, kad tapatinuosi su tomis, kurios sveria per mažai, ir galiu joms atstovaut (labai norėdama pasiginčyt).

Šūdas tas KMI, ten pilna visokių "o, bet, tačiau, jei" ir t.t. :)

Žinutės laikas: 2012.05.22 15:23

242 rašė:

Jei išvaizdi iš prigimties mergina nesielgtų taip, kaip tu nori, pvz būtų neskustom kojom, nemoteriškais drabužiais, gertų alų iš butelio, rūkytų, garsiai žvengtų ir garsiai aptarinėtų, kiek vyrų padarė, ar geistum jos?

Na, tokia mergina lovoj vistiek būtų be nemoteriškų drabužių ir kaži ar gertų alų iš butelio (kame čia problema, beje?) , rūkytų ar garsiai žvengtų Tai kodėl gi ne

Koreguota: 2012.05.22 15:24 Rennais

Žinutės laikas: 2012.05.22 15:40

JoyFool rašė:

Pagal nerašytas taisykles - labai blogai MOTERIAI, atseit vulgaru ir pigu. Netgi forume buvo tokia diskusija, kur keli oponentai sakė, kad jei taip moteris elgiasi - yra pigi, vulgari kekšė ar kas ten dar.

Tai gal pagal tas pačias nerašytas taisykles moterys ir bananų ar ledų valgyt negali?

Koreguota: 2012.05.22 15:41 Rennais

Žinutės laikas: 2012.05.22 15:56

JoyFool rašė:
Gal. Bet aš girdėjusi (ir aršiai VIENUI VIENA ginčijausi) būtent šiuo klausimu.

Aš tai nepamenu tokio ginčo ar temos.

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:05

242 rašė:
Digitus rašė:
242 rašė:

Netiesa. Išvaizdi mergina gali elgtis kaip tik nori, ji vistiek bus geidžiama

Tu akivaizdžiai niekad neuliavojai su studentais

---

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:06

JoyFool rašė:
Empirio rašė:
O kas cia blogo merginai taip daryti?

Pagal nerašytas taisykles - labai blogai MOTERIAI, atseit vulgaru ir pigu. Netgi forume buvo tokia diskusija, kur keli oponentai sakė, kad jei taip moteris elgiasi - yra pigi, vulgari kekšė ar kas ten dar.

Aš tai dar atsimenu laikus, kad moteriai viešoje vietoje iš nebuvo galima alaus gerti pagal tas nerašytas taisykles Pačios drasiausios gerdavo iš ne alui skirtų indų

---

Koreguota: 2012.05.22 16:06 Techno

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:12
Autorius: ilgiausias (Didmeistris)

Pas Techno atmintis gera

Padėkite flakoną su toneriu horizontaliai ir stipriai papurtykite.
Papurtę, pasižiūrėkite ar flakonas buvo uždarytas kamšteliu

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:15

as tai nepamenu ... - gal tiesiog mano aplinkoj nelabai alus pilstomas buvo megiamas

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:21

JoyFool rašė:
Techno rašė:
Aš tai dar atsimenu laikus, kad moteriai viešoje vietoje iš nebuvo galima alaus gerti pagal tas nerašytas taisykles Pačios drasiausios gerdavo iš ne alui skirtų indų

Ar tai buvo neseniai ar tu toks senas?

Pakankamai neseniai :)

---

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:24

nors pagalvojus .... man negrazu nei kai diedai alkoholinius gerimus maukia viesoj vietoj - kad ir parke ant suoliuko susede, nei kai moterys tai daro

Žinutės laikas: 2012.05.22 16:39

Godulys rašė:
nors pagalvojus .... man negrazu nei kai diedai alkoholinius gerimus maukia viesoj vietoj - kad ir parke ant suoliuko susede, nei kai moterys tai daro

Šiaip tai taip. Nors man atrodo čia daugiau įtakoja bendras vaizdas - manieros, apranga, nei konkrečiai alkoholio vartojimas.
Manau tikrai yra skirtumas - kur netvarkingai atrodantys diedai demonstratyviai maukia alų iš butelių ant suolelio sėdėdami ir kur kostiumuotas vyrukas gurkšnoja alų iš bokalo ar alaus taurės lauko kavinėje. Ir esmė ne vien inde ir vietoje - yra kažkas dar.

---

Žinutės laikas: 2012.05.23 16:49

Tam tikrų fizinių duomenų tam reikia :D

---

Žinutės laikas: 2012.05.23 16:57

o man idiotiskai atrodo "lytine vaidyba" - kaip galima "vaidinti moteri" arba "vaidinti vyra" - kas cia per nesamone apie "vaidmenis". Dar pradekim aiskinti, kad naujagimis "vaidina kudiki" - absurdo teatras. Gal tiesiog moterys yra moterimis o vyrai yra vyrais? - prie ko cia "vaidina"?
vaidina tik tie, kas nera moterim ar nera vyru. Ir nemanau, kad del tu keliu "vaidyba" reikia apdalinti visus likusius.

Žinutės laikas: 2012.05.23 17:05

jau yra - "kiti variantai" - taip ivardina.

Žinutės laikas: 2012.05.23 17:14

Godulys rašė:
o man idiotiskai atrodo "lytine vaidyba" - kaip galima "vaidinti moteri" arba "vaidinti vyra" - kas cia per nesamone apie "vaidmenis". Dar pradekim aiskinti, kad naujagimis "vaidina kudiki" - absurdo teatras. Gal tiesiog moterys yra moterimis o vyrai yra vyrais? - prie ko cia "vaidina"?
vaidina tik tie, kas nera moterim ar nera vyru. Ir nemanau, kad del tu keliu "vaidyba" reikia apdalinti visus likusius.

Na bet kai kurios moterys, tai vaidina vyrus

---

Žinutės laikas: 2012.05.23 17:15

kodel? - taigi "prisiimti vaidmenis" yra blogis - o cia - vaidint nereikia, tiesiog esi tuo, kuo ir esi

Žinutės laikas: 2012.05.23 17:21

Techno rašė:
Godulys rašė:

Na bet kai kurios moterys, tai vaidina vyrus

cia kuo tai pasireiskia? :) - prisirisa plastmasini pimpelsandra ar atsistojusios lengvinasi vyru tulike? :)))))) - va tokiom ir aktualus "vaidmenu" klausimas - reikia gi sukurti kazkokia teorija, kad paciu nuprotejima pateisinti ir dauguma beprociais paversti. Man tai nekyla klausimo "kas as?", nors dabar is kelniu neislendu ir esu cinike :)

Žinutės laikas: 2012.05.23 20:22

o visi tie nagų lakavimai, kojų skutimai - kas tai yra, jei ne vaidinimas moterį ?

Žinutės laikas: 2012.05.23 21:31
Autorius: Faraonass (Didmeistris)

xsirenax rašė:

sedejau ir galvojau .. kodel vaikinams patinka lieknos...

Man asmeniškai patinka tiek lieknos,tiek vidutinio ar kiek apkūnaus kūno sudėjimo merginos/moterys.Nepatinka kraštutinumai,t.y. perkarusios ar labai apkūnios :) Nors pvz turiu draugą,tai jam tos gerokai apkūnios labai patinka.Kitam draugui labai lieknos patinka.Skonio reikalas ir tiek :)

Žmonės, būkite žmoniški! Tai svarbiausia jūsų pareiga. (Ž. Ž. Ruso)

Gyvenimas moko tik tuos, kurie jo mokosi. (V. Kliučevskis)

Žinutės laikas: 2012.05.23 22:22

242 rašė:
o visi tie nagų lakavimai, kojų skutimai - kas tai yra, jei ne vaidinimas moterį ?

didziajai daliai moteru tai yra ne vaidyba, o tiesiog buvimas moterimi. Jei tu to nedarai, visai nereiskia, kad tu jau nesi moteris. Jei gyvenimo budu, elgesiu (pvz., lengvinimusi atsistojus) tu sieki tapti vyru - tai tu vaidini vyra, bet vistiek esi moteris.

Žinutės laikas: 2012.05.23 22:27

nu kada jus suvoksit, kad yra dalis moteru, kurios ne vaidina, o REALIAI blogai jauciasi, mokedamos kavines saskaitas. Yra moteru, kurios velgi realiai blogai jauciasi, jei sumoka uz jas. Tai yra reali ju busena, o ne vaidyba.
Nemaciau nei vienos, kuri verkdama is gailescio savo koju seriams, juos skutasi, nemaciau nei vienos, kuri graudziom asarom lietusi, kai darosi pedikiura ar manikiura - is kur visa tanesamone, jog tai yra vaidyba? - kas nenori, tas ir nesidaro.

Žinutės laikas: 2012.05.23 22:49

vaidmuo = vaidyba = saves prievartavimas - tavo pozxicija tokia (nzn ar cia tavo ismislas ar kokios marinos povilinos). O man nekyla noras elgesio normas vadinti vaidmenimis. Beje, didziaja dalimi elgesio normos tiek vyrams, tiek moterims "sako" ta pati. Ir jei is gamtos taip "suredyta", kad moters raumenynas yra silpnesnis, tai nematau jokio blogio, jei vyras nesa akumuliatorius, plytas ir t.t. ir jei to yra tikimasi is vyro, o ne is moters.

Žinutės laikas: 2012.05.23 22:52

Digitus rašė:
242 rašė:

Asmeninė higiena, grožio procedūros. Tai niekaip nesusisuję su lyčių vaidmenimis. Vyrai taip pat skuta barzdą, kerpasi, prausiasi- jie irgi kažką vaidina?
Niekas juk per prievartą neverčia, tiesog kai kurie dalykai yra kultūros dalis. O jeigu matai vyraą, kurio marškiniai išlyginti ir apykaklė nepajuodavusi nuo prakaito- tai jis irgi vaidina stereotipinį "vyrą"?
Dar paklausk, kodėl nėra gražu nosį krapštyti pirštu ir išstitraukus skrepliuką jį nusivalyti į rankovę arba susukus į gumuliuką įsikišti į burną... Juk taip daugelis neauklėtų vaikų elgisi, tai gal jų neauklėkim ir nemokykime, juk taip natųraliau ir geriau? :)

O tu skuti kojas ir lakuoji nagus?

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:03

Godulys rašė:
nu kada jus suvoksit, kad yra dalis moteru, kurios ne vaidina, o REALIAI blogai jauciasi, mokedamos kavines saskaitas. Yra moteru, kurios velgi realiai blogai jauciasi, jei sumoka uz jas. Tai yra reali ju busena, o ne vaidyba.
Nemaciau nei vienos, kuri verkdama is gailescio savo koju seriams, juos skutasi, nemaciau nei vienos, kuri graudziom asarom lietusi, kai darosi pedikiura ar manikiura - is kur visa tanesamone, jog tai yra vaidyba? - kas nenori, tas ir nesidaro.

Tikrai nėra taip, kad kas iš moterų nenori, tas ir neskuta kojų. su šituo nėra palikta vietos laisvam apsisprendimui ar norui, sąlygų statymo aš nelaikau apsisprendimo laisve. O sąlygos maždaug tokios:
- "Niekas neverčia skustis kojų, taip pat niekas neverčia ir praustis, gali ir smirdėti - čia tavo pasirinkimas"
- "Nori - skuti kojas, nori - neskuti. Čia priklausomai nuo to, ar nori, kad į tave žmonės normaliai žiūrėtų"
- "Gali neskusti kojų, nu bet žinok, vyro gyvenime nerasi"
- "Nėra jokios prievartos skustis kojas, reikia tik skustis savo noru!" :D

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:09

JoyFool rašė:
Godulys rašė:
vaidmuo = vaidyba = saves prievartavimas - tavo pozxicija tokia (nzn ar cia tavo ismislas ar kokios marinos povilinos). O man nekyla noras elgesio normas vadinti vaidmenimis. Beje, didziaja dalimi elgesio normos tiek vyrams, tiek moterims "sako" ta pati. Ir jei is gamtos taip "suredyta", kad moters raumenynas yra silpnesnis, tai nematau jokio blogio, jei vyras nesa akumuliatorius, plytas ir t.t. ir jei to yra tikimasi is vyro, o ne is moters.

Pirma, tai ne MANO terminas.
Antra, nemačiau savo komentaruose nei kalbų apie prievartavimus, nei apie blogį (aš juk iš viso amorali, man blogis neegzistuoja (devil) ). Čia diskusija vyko apie tai, kiek (pavartosiu tavo terminą) lyties elgesio normos daro įtaką patrauklumui (patrauklumui daugumai). Kiek kita tema - šiuokart ne jokių blogių ir gėrių.

tai viskas elementaru - jei nori patikti, tau yra svarbu patikti daugumai, tvarkaisi taip, kad patiktum. Jei siandien "topuose" yra blondines dideliais papais ir ryskiu makiazu - taip ir darai (ir cia daugiau jau tos "dienos" ir salies estetika kalta, o ne "lukestis, jog vyras turetu plytas nesiot")

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:12

242, tu turbut is menulio .... na tikrai niekas nevercia moteru skustis kojas. Kaip niekas nevercia vyru plikai skustis galva. Pasikartosiu - nzn nei vienos, kuri tai darytu dantis sukandus - jom paciom yra graziau glotnios kojos todel ir skuta arba epiliuojasi.

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:25
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Godulys rašė:

242, tu turbut is menulio .... na tikrai niekas nevercia moteru skustis kojas. Kaip niekas nevercia vyru plikai skustis galva. Pasikartosiu - nzn nei vienos, kuri tai darytu dantis sukandus - jom paciom yra graziau glotnios kojos todel ir skuta arba epiliuojasi.

Jeigu nereikėtų, tai tikrai nesidepiliuočiau kojų. Bet tada nei savo mėgiamų suknelių negalėčiau dėvėti ir apskritai turėčiau slėpti savo kojas nuo visų. Tai manyk, kad pažįsti bent vieną.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:27

Godulys rašė:

Na bet yra tokių, kurioms visai tas pats, ar jų kojos su plaukeliais, ar be, ir jos skutasi tik todėl, kad tokios yra ŽBT (nerašytos Žmonių Bendravimo Taisyklės). Ir taip, kai laiko labai mažai, reikia kažkur skubėti, ir dar, po galais, reikia skustis tas kojas, tai jos daro dantis sukandusios :)

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:28

Digitus rašė:
242 rašė:
Digitus rašė:
242 rašė:

Asmeninė higiena, grožio procedūros. Tai niekaip nesusisuję su lyčių vaidmenimis. Vyrai taip pat skuta barzdą, kerpasi, prausiasi- jie irgi kažką vaidina?
Niekas juk per prievartą neverčia, tiesog kai kurie dalykai yra kultūros dalis. O jeigu matai vyraą, kurio marškiniai išlyginti ir apykaklė nepajuodavusi nuo prakaito- tai jis irgi vaidina stereotipinį "vyrą"?
Dar paklausk, kodėl nėra gražu nosį krapštyti pirštu ir išstitraukus skrepliuką jį nusivalyti į rankovę arba susukus į gumuliuką įsikišti į burną... Juk taip daugelis neauklėtų vaikų elgisi, tai gal jų neauklėkim ir nemokykime, juk taip natųraliau ir geriau? :)

O tu skuti kojas ir lakuoji nagus?

Aš asmeniškai neskutu kojų, bet neturiu nieko labai prieš. Žinau vyrų, kurie depiliuojasi. Dėl nagų lako - daug vyresnio amžiaus vyrų iš aukštesnio socialinio sluoksnio dadosi manikiūrą ir lakuoja nagus bespalviu laku, nematau nieko bloga tame. Jei nagai būtų spalvoti - būtų tiesiog keista ir neįprasta

Tai tu negražus ir nehigieniškas tada

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:30

Digitus rašė:
Kaip niekas nevercia vyru plikai skustis galva.

Va va puikus pavyzdys. Kai vyras pradeda plikti, daug patraukliau ir geriau atrodo, kai nusiskuta visai palukus, nei kad vaikšto su keliais likusiais plaukais paausiuose, bei pliku viršugalviu. Niekas neverčia, bet estetiškai tai atrodo patrukliau.

Ką reiškia "niekas neverčia, bet..." ? Tai ir yra prievarta, sąlygos statymas.

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:36
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Digitus rašė:
Todėl kad vyras su suknele neatrodo gražiai.

O škotai visai gražiai su sijonukais žiūrisi :)

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2012.05.23 23:45

Digitus rašė:
Ką reiškia "niekas neverčia, bet..." ? Tai ir yra prievarta, sąlygos statymas.

Jokios prievartos nėra. Žmonės patys save verčia, kai nori pasirodyti geresniais, nei kad yra iš tiro ir nori kad juos labiau mėgtų. Jeigų būtų vienodai, kaip įvertins aplinkiniai - nešiotum žiemą šimtasiūlę, 20 metų iš eilės ir nesuktum galvos.

O kas yra šimtasiūlė? (per google neradau). 20 metų iš eilės negalima nešiot dėl nusidėvėjimo, savo paties komforto, o ne dėl to, kaip aplinkiniai įvertins

Žinutės laikas: 2012.05.24 00:41

Digitus rašė:
20 metų iš eilės negalima nešiot dėl nusidėvėjimo

Galima jos atlaiko tikrai daugiau nei 10 metų naudojimo, anksčiau vos ne iš kartos į kartą būdavo perduodamos. Pusbrolis iki šiol su panašiu daiktu žiemą žvejoti eina, o ji gauta iš rusų karininko dar tarybiniais laikais
O šimtasiūlės pavyzdys:
">http://tridentmilitary.com/store1/popup_image.php?pID=1137&osCsid=f8c25d9366862930f200fd8e91fe8e2c

">http://eng.mod.gov.cn/Photos/2009-11/08/content_4102030_9.htm

">http://gulaghistory.org/nps/onlineexhibit/stalin/living-src/images/jacket_detail.jpg

Daiktas primityvus, bet šilumą gerai laiko, o ir dėvėjimui gan atsparus.

Tai negaliu įvertint objektyviai, nes subjektyviai kaip EBM kultūros atstovė, tai manau, kad labai šaunus daiktas, su juo galima pasipuikuoti klube

Pas mus yra uniformų, militaristinė estetika, tai ta šimtasiūlė - labai vertingas dalykas tokiam kontekste

Koreguota: 2012.05.24 00:43 242

Žinutės laikas: 2012.05.24 08:35

242 rašė:
Godulys rašė:

Na bet yra tokių, kurioms visai tas pats, ar jų kojos su plaukeliais, ar be, ir jos skutasi tik todėl, kad tokios yra ŽBT (nerašytos Žmonių Bendravimo Taisyklės). Ir taip, kai laiko labai mažai, reikia kažkur skubėti, ir dar, po galais, reikia skustis tas kojas, tai jos daro dantis sukandusios :)

laiko nera? :)))) - tada laiko nera ir praustis :) - jofana .... nu kas per ismislas tas kojas ir dantis dar plautis .... ir taip laiko nera .... o dar priziureti dantis, kad butu svarus ir balti ..... o dar sukuotis .... - nu tiesiog kancia but tvarkinga .... jei esi uzsigimusi nevala :)

Žinutės laikas: 2012.05.24 08:38

siaip tai kojas gali ir neskust - visuomenei pofig tavo kojos. Jei paciai moteriai yra nemalonu ir negrazu savo apzelusias kojas demonstruot, cia jau visuomene ne prie ko.

Žinutės laikas: 2012.05.28 00:24
Autorius: Puodeliis (Pradedantysis)

Reta moteris yra moterisko sudejimo DABAR

Slykstu ir neseksualu net :

Koreguota: 2012.05.28 00:25 Puodeliis

Žinutės laikas: 2012.05.28 18:19
Autorius: Charibdė (Didmeistris)

O kam gali patikti apsileidusios... Man ir nepatinka stambus vaikinai

It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry

Žinutės laikas: 2012.05.28 22:43
Autorius: Philosopher (Didmeistris)

Moteris - turi matytis, kad moteris.

Kas vakarą prisimink savo troškimus ir kas rytą padaryk kažką, kad juos įgyvendintum.

Žinutės laikas: 2012.05.29 10:01
Autorius: neja (Pradedantysis)

Charibdė rašė:

Sutinku. As, kad ir lieso sudejomo, bet vis tiek 3 dienas per savaite praleidziu sporto klube, nes noriu ir toliau palaikyti kuno formas, o plius tai super veikia atpalaiduojanciai, dingsta visokie stresai ir kiti neigiamai dalykai.

O tos , kurios daugiau verkia, kad i jas neziuri nes stambios, nu gal gana verkti? Kas trukdo sportuoti? Keisti mityba? Sakysit brangiai kainuoja abonementas sporto klube, tai namuose sportuokit, tikrai youtube rasit super visokiu pratimu, mankstu ir t.t.. Rytinis pabegiojimas irgi super dalykas ir nereikia galvoti, oj jei as begsiu tai visi juoksis ir pan. Kad ir juoksis, bet jie tikrai maza dalelyte tave gerbs, kad sieki pasikeisti, o ne toliau prie tv, pc verki. Tad maziau kalbu, daugiau darbu.. :)

Px irgi jausmas...

Žinutės laikas: 2012.05.29 10:11

Charibdė rašė:

Yra tokių, kuriems patinka ir apkūnios, kas čia keisto? Man asmeniškai berniokiško sudėjimo moterys ne itin traukia; moteris turi būt moteriškos figūros, o ne atrodyt kaip paauglys bičas

Koreguota: 2012.05.29 10:11 Rennais

Žinutės laikas: 2012.05.29 10:13

neja rašė:

O tos , kurios daugiau verkia, kad i jas neziuri nes stambios, nu gal gana verkti? Kas trukdo sportuoti? Keisti mityba? Sakysit brangiai kainuoja abonementas sporto klube, tai namuose sportuokit, tikrai youtube rasit super visokiu pratimu, mankstu ir t.t.. Rytinis pabegiojimas irgi super dalykas ir nereikia galvoti, oj jei as begsiu tai visi juoksis ir pan. Kad ir juoksis, bet jie tikrai maza dalelyte tave gerbs, kad sieki pasikeisti, o ne toliau prie tv, pc verki. Tad maziau kalbu, daugiau darbu..

Stambios verkia ne dėl to, kad yra stambios, o dėl to, kad šiaip mėgsta dėl visko pavert ir savęs pasigailėt, o tai - charakterio bruožas, kuris nuo kūno sudėjimo nepriklauso. Ne vieną stambesnę merginą pažįstu, kurios nesiparina, joms neatrodo, kad yra kažkuo prastesnės, ir iš tikro, dėmesio trūkumu iš priešingos lyties nesiskundžia

Koreguota: 2012.05.29 10:13 Rennais

Žinutės laikas: 2012.05.29 11:11
Autorius: neja (Pradedantysis)

Rennais rašė:

Stambios verkia ne dėl to, kad yra stambios, o dėl to, kad šiaip mėgsta dėl visko pavert ir savęs pasigailėt, o tai - charakterio bruožas, kuris nuo kūno sudėjimo nepriklauso. Ne vieną stambesnę merginą pažįstu, kurios nesiparina, joms neatrodo, kad yra kažkuo prastesnės, ir iš tikro, dėmesio trūkumu iš priešingos lyties nesiskundžia

Zinau, ta, kad zmogus, kuris save myli ir is kitu sulaukia pripazinimo. :)

Px irgi jausmas...