Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Jorkšyro terjeras.

Žinutės laikas: 2007.07.27 19:11
Autorius: Escada (Naujokas)

taigi ką manote apie šiuos šunyčius ? tai tik mados auka ar mielas šuniukas? Patinka, ar ne? Kodėl? Laukiu jūsų nuomonių

Žinutės laikas: 2007.07.29 22:23
Autorius: BraskyteA (Naujokas)

Man tai ir jie patinka. Buvo ir man tokia pati situacija kaip tau Pastebėta, tik aš toiterjero norėjau, ir tada turguj nusipirkau pigiai mažą pukuotą kalytę, kuri dabar labai į jorkšyrus panaši,nes buvau praradus viltį. Bet nieko su laiku vistiek nusipirksiu toiterjerą...

-------------------------
Tik tu...ir aš...4 - ever...

Žinutės laikas: 2007.08.01 23:01

nieko, kada nors ir aš ir tu turėsim savo norimus šunėkus ;D

Žinutės laikas: 2007.08.01 23:31
Autorius: Dzaclina (Naujokas)

Sweikos
As auginu 4 jorkiukus Galiu pasakyti,kad tai super nuostabus suniukai..seip jauciu silpnybe visiems Terjerams...

Žinutės laikas: 2007.08.03 23:45
Autorius: siesta222 (Pažengęs)

pazistu viena zmogu kuris jorksyrus augindavo lauke prie budos...

w8ing 4 summer a l0t

1337 language

Žinutės laikas: 2007.08.05 22:22

Nu, joa, kažkas su protu susipyko...geriau padovanotų...

Žinutės laikas: 2007.08.10 11:00
Autorius: nemaloni (Didmeistris)

Originally posted by: siesta222

pazistu viena zmogu kuris jorksyrus augindavo lauke prie budos...

e, bisky lievai. nebent nukirpdavo juos.
kiek zinau, kul parodinius rimti veisejai augina narveliuos, kas antra diena ju plaukucius suka y spec popieriuka ir vos ne kasdien jie mokomi graziai vaikscioti, kad sauniai atrodytu parodose. ir kas kiek laiko ten juos reikia maudyti visokiais sampuniukais sudeliukais? issidirbinejimas

gaila, man mazi sunys nepatinka...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.08.13 20:39

Gal niekam čia neįdomu bus, bet pamenat apie tą kalytę kur sakiau turguj nusipirkau?...vis dar negaliu patikėti, bet ji nustipo... :'( O aš ją be proto myliu, tik šiandien tai sužinojau, bet jaučiu širdyje tuštumą, meilę ir ilgesį :'( ...Sudie... :'(

Žinutės laikas: 2007.08.18 23:06

nžn nuo ko nustipo... tai ji juk pas mane tris metus buvo...būčiau vežus, bet kas svarbiausia namie nebuvau...

Žinutės laikas: 2007.08.19 00:47

nu, pirmiausia,KA SAKO, tipo NUSTIPO - pvz., mano visi sunys NUMIRE.

be to, tokie menki ir silpni kaip jorkai gali nusibaigt del daugelio priezasciu, pvz., issekimo. didzia daly ju geras veterinaras, sauktas laiku, gali isgelbet.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2007.08.19 00:48 nemaloni

Žinutės laikas: 2007.08.21 00:11

Bėja, mačiau svetainėje www.ekontaktas.lt kad yra skelbimas, jog dovanoja jorkšyro terjerus, ką domina nelaukit, gal dar turi

Žinutės laikas: 2007.08.25 20:57

tai jau tikrai, bet pamėginti verta

Žinutės laikas: 2007.08.27 16:30
Autorius: Snoofles (Pradedantysis)

Del Dievo, zmones. nedarykit tokiu tragisku klaidu!
Tas suwa jums kainuos apie 3000 Lt. Jo kailio prieziura i menesy mazdaug 300 lt.
o kur dar maistas ir kirpyklos...
negalima tam suniui duoti bet kokio maisto. ju skrandos laaaaabai jautrus.
o jei suniuka perkat weisimuj taj net parduoti sunyti bus be sansu.
Ir dar... dabar Lietuvoje yra visokiu jorku. daugelis nebeatsitinka standartu.
NEDARYKIT KLAIDOS PIRKDAMI TOKI SUNI.
jau geriau pirkit koki Si Cu. kaina ta pati iswaizda taip pat panasi.
Nereikes isleist 300 lt perkant brangius sampunus ar kailio prieziuros purskiklius.
Taciau isitikinkit, ar turesit laiko tiek jorkui tiek si cu kailio prieziurai laiko.
As jau turiu didele patirti su sunim. Turejom savo sunu veislyna ir dabar uzsiimu sunu dresura.

Taigi, jeigu reikes informacijos apie sunis ar ieskant veislyno galite kreiptis i mane: dreamer.sonador@gmail.com

http://wolfhound.eforum.lt----...ound.eforum.lt Apie sunis!

Žinutės laikas: 2007.08.27 16:32

*skrandis

Žinutės laikas: 2007.08.29 00:57
Autorius: siesta222 (Pažengęs)

tuos suniukus konfiskawo nju mes rinkom parashus del tu suniuku ir ateme visus tj dabar benamius pradejo veist ir laikyt

w8ing 4 summer a l0t

1337 language

Žinutės laikas: 2007.08.29 16:57

Zinot, jorkai dabar yra nat pacios bangos. Nueikit i sunu paroda dabar spalio men bus siauliuose. Pamatysit uz jorkus 100000000000000 kartu grazesniu sunyciu. Mano teta labaj norejo to jorksyro. o kj nuwezem i sunu paroda issirinko nykstukini spica, pakeite nuomone. patariu,apsilankikit ir jus sunu parodoje!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2007.08.29 16:59

wat pwz buna kad kj buna sweciu tj mano suniui wisada duoda koki saldaini ar pyrago gabaleli. Jorksyrui tas gabalelis labaj blogaj atsieitu.as ir nesakau,kad blogu majstu reiat. Tiesiog jorkas pradejas naudoti wiena sunu pasara nelabai gali ji keist.

Žinutės laikas: 2007.08.30 16:01
Autorius: Vlad (Didmeistris)

As isvis nesuprantu kam zmones laiko tuos mazus sunis... Kazkokie jie netikri - nesuprasi ar cia suo ar katinas ir naudos is tokios suns ne daugiau nei is katino...
Ypac man patiko Snoofles zodziai "buna kad kj buna sweciu tj mano suniui wisada duoda koki saldaini ar pyrago gabaleli. Jorksyrui tas gabalelis labaj blogaj atsieitu". Normalus suo valgo VISKA - ir sausa edala ir kita VISA maista - jam reikia ir vaisiu duoti ir kosiu ir mesos ir net bulviu ir kito zmogaus maisto. Jei suo sveikas tai viska valgo ir viska puikiai virskina. As saviskius seriu ir sausu edalu(aisku renkuos normalu -Royali Proplana ir kt) ir duodu viska ka pats valgau(ir vaisiu ir darzoviu ir mesos ir kosiu ir bulviu ir duonos ir desru...). Sunys sveiki grazus turi puiku apetita kailis blizga .
O jei suo gali tik viena sausa edala valgyti ir nuo gabaliuko nuo stalo vemia tai jis nesveikas.

Žinutės laikas: 2007.08.30 17:24

Nepasakysi zmogui,kad wat tas suwa blogas ar ka. Jorkai tikrai labai grazus. Taciau ju prieziura truputi sudetinga. =)

O wat dekorantyviniai sunys yra namu papuosalas. Pramoga, istikimas draugas. Su zmogaus skoniu nepasigincysi. Mano favouritai yra Irish Wolfhound. Didziausi pasaulio sunys. Taciau nerejkia waryti ant mazesniu, wisi jie wienodai svarbus.

Sunys yra sweiki, jorkai tj walgo wiska,bet ju skrandis jautrus. Mano suniui dar nebuwo komplikaciju del maisto. Tiesiog mano suns skrandis nera labai jautrus.

Žinutės laikas: 2007.08.31 11:59

Snoofles

Kad kiekvienam seimininkui jo suo pats sauniausias ir graziausias as zinau tikra tiesa- taip ir turi buti.
Bet... Mano asmenine nuomone mazi sunys nera itin protingi(neisizeisk - nezinau gal yra ir protingu, tiesiog kai matau gatveje maza suneli, tai jis arba piktai aploja visus is eiles, arba bailiai slepiasi uz seimininko koju ir... iki siol nemaciau gatveje nei vieno mazo sunelio kuris zinotu komandas - net elementariausias).
Todel kazkaip esu neigiamai nusistates mazu suniuku atzvilgiu. O gal cia ju seimininku kalte - per daug lepina, popina, neaukleja, nemoko komandu? Nes kiek maciau mazas suo piktai puola ant kito suns, o seimininkui ne motais... Jei mano sunys sumanytu ne is to ne is sio loti ar urgzti ant zmogaus tai taip gautu per subine...kad kito tokio karto tiesiog nebutu.

Žinutės laikas: 2007.09.01 14:58

As auginau pudelius pries 2 metus. Nepiktybiski visiskaj. Ir laikomi 2 sunys pagal protinguma. Ir nesuprantu kodel jie nedalyvauja Adziliti.
Mano suo pusiau pudelis (misrunas) nedidelis. taciau gan mielas ir gudrus suo. Ismokiau sedet ,o is kaskur pats ismoko ir Labas duot. Tad, kol nevedi i lauka gali nesitiket,kad jis tas komandas ivykdys xD
O nuo seimininku irgi priklauso labai labai daug. Manau suniui seimininkas yra idealas ir jis negali jam nepaklusti. (aisku nekalbu apie jauniklius)

Žinutės laikas: 2007.09.01 14:58

va cia mano vaikas xD

Žinutės laikas: 2007.09.01 16:20

Snoofles

Del piktumo tai gal neveltui sakoma kad sunys panasus i seimininkus... Jei seimininkai pikti, netinkamai aukleja ar visai neaukleja suns tai ir ju augintinis bus durnas bei agresyvus.
"Ismokiau sedet ,o is kaskur pats ismoko ir Labas duot. Tad, kol nevedi i lauka gali nesitiket,kad jis tas komandas ivykdys xD "
O prie ko cia vedimas i lauka?? As savo maziu paemiau nepilnu dvieju menesiu. Per puse dienos ismokiau jo vardo. Per kelias dienas ismokiau PAS MANE. Tiesa kai pradejau vesti i lauka tai dar kelias dienas uztruko itvirtinti ta igudi ateiti pas mane nes lauke daugiau dirgikliu. per kelias dienas ismoko sedet. Biski daugiau uztruko duotn labas. O gulet tai net savaite mokiau. Sliauziuot per kelias dienas ismoko. komanda begti irgi greit suprato.sunys jie gudrus. Aisku komandas reikia kartoti. mokyti is pradziu namuose o veliau lauke kad itvirtinti

Žinutės laikas: 2007.09.04 17:22

As dabar drasuoju sunis, dalyvaut Adzility. Tai patikek. Jei nori gerai suni simokyt neuztenka menesio net paciam gudriausiam. Nors daug priklauso ir nuo seimininko. Ir ar is vis jis turi laiko papildomi uzsiimt su sunimi.

Žinutės laikas: 2007.09.06 16:20

Jorkšyras turi tokią problemėlę, sudarytą iš dviejų dalių:
1. Jis turi būti apiperkamas, cackinamas, šlykštinamas, meilinamas t.t. ir pan. Dėl didelio populiarumo atsirado daug neatsakingų "veisėjų", dėl to ir skrandukas jautrus, ir odytė problemiška. Lia lia lia.
2. Tai yra terjeras. Iš pikto mažo energingo varguolių šuniuko, kažkada auginto kaip žiurkių žudikas, jorkas patapo kažkokia bobučių išniekste, pamirštant daugelį jo instinktų ir pomėgių.

nukirptas, nenucaskintas ir nepaverstas lėlyte jorkas man yra gražu. šiaip nemėgstu visų nupoliruotų šunų. dauguma mažiukų yra protingi, tik auginami ne pagal savo paskirtį.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2007.09.06 16:23 nemaloni

Žinutės laikas: 2007.09.15 18:08
Autorius: Kedra (Naujokas)

Originally posted by: Snoofles

Del Dievo, zmones. nedarykit tokiu tragisku klaidu!

Tas suwa jums kainuos apie 3000 Lt. Jo kailio prieziura i menesy mazdaug 300 lt.

o kur dar maistas ir kirpyklos...

negalima tam suniui duoti bet kokio maisto. ju skrandos laaaaabai jautrus.

o jei suniuka perkat weisimuj taj net parduoti sunyti bus be sansu.

Ir dar... dabar Lietuvoje yra visokiu jorku. daugelis nebeatsitinka standartu.

NEDARYKIT KLAIDOS PIRKDAMI TOKI SUNI.

jau geriau pirkit koki Si Cu. kaina ta pati iswaizda taip pat panasi.

Nereikes isleist 300 lt perkant brangius sampunus ar kailio prieziuros purskiklius.

Taciau isitikinkit, ar turesit laiko tiek jorkui tiek si cu kailio prieziurai laiko.

As jau turiu didele patirti su sunim. Turejom savo sunu veislyna ir dabar uzsiimu sunu dresura.

Taigi, jeigu reikes informacijos apie sunis ar ieskant veislyno galite kreiptis i mane: dreamer.sonador@gmail.com

Ne nu dar tokio totalaus nusišnekėjimo dar neteko matyti. Visas nusišnekėjimas ir kyla iš nežinojimo, svarbu tik pakalbėti, o kad nesamones jau rašai, tai nesvarbu.
1.Jorkų kainos yra 1200-4000Lt Lietuvoje, nors galima rasti ir brangiau, ir pigiau, priklauso nuo to ar šuniukas su dokumentais, ar be, kas tėvai, ar show klasės ir pan.
2.Iš kur ištraukei, kad jorko išlaikymas į mėn. kainuoja apie 300Lt?DD
Kokybiški šampūnas ir kondicionierius kainuoja apie 120Lt(abu kartu), priklauso nuo firmos, bet čia tokia preliminari suma. Šampūno ir kondišo paprastai užtenka apie pusei metų, kartais ir daugiau, nes jie paprastai būna didelės koncentracijos, tad skiedžiami. dar naudojamos papildomos priemonės - purškalai prieš šukavimą, aliejus kailio maitinimui ir kt. bet tai jau nėra būtinybė, tai tam, jei nori, kad jorko klailis būtų gražus. Pati naudoju ir daugiua priemonių, bet jos irgi ne mėnesiui ir ne dviems būna.Maniškei 7kg Orijen maisto užtenka apie pusei metų. Į kirpyklą vesti visiškai nebūtina, galima pilnai susitvarkyti ir pačiam, jei visiškas atgrubnagis neesi - kalbu apie elementarų ausų, letenų, bikini zonos pakirpimą/nuskutimą. O ir apkirpimas kirpykloje nekainuoja kosmiškai. Rūbų, kaspinėlių ir kt. dalykų taip pat paprastai neperki kas mėnsį. Ir tai rūbeliai yra būtini tik žiema šilti, nes jorkai neturi poplaukio, tas žiemą peršala, jei nėra rengiami. vasarą naudojami tik plonyčiai kombinezonai, kad į kailį visokių šapų, lapų ir kt dalykų neprisiveltų.
Tai kur tie 300Lt į mėnesį susidaro, galit man kas nors papasakoti?
2.Nei vienam šuniui negalima duoti belekokio maisto! VISI šunys turi gauti gerą, subalansuotą ėdalą, o ne atliekas nuo stalo. Taip, galima duoti mėsytės(tik en kiaulienos), daržovių, ryžių, get saikingai, tai neturi būti pagrindinė šuns raciono dalis(nekalbu apie RAW ar BARF natūralią mytibą). nereikia painioti ATLIEKŲ nuo stalo ir NATŪRALAUS MAISTO. Natūralus maistas nėra visokie kotletukai,sriubytės, bulvytės, tai ATLIEKOS! Ir pabrėžiu, jų negalima duoti NĖ VIENAM šuniui. Nors mano jorkė dar ne tokių dalykų yra 4mėn. būdama prisirijusi, ir ačiū dievui nieko! man vokiečio išlaikymas į mėnsį kainuodavo žymiai brangiau nei jorkė - vien dresūra apie 240Lt į mėnsį atsieidavo, o dar maistas ir visa kita...Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose. Šie šunys yra itin energingi, gyvibingi ir gudrūs.
4. Shih tzu būtina tokia pat priežiūra kaip ir jorkui - šampūnai ir kiti kailio priežiūros priemonės ira analogiškos. Šicu ir jotkai yra visiškai skirtingi šunys - jorkai energingi, veiklūs, temperamentingi šunys, tuo tarpu ši cu ramūs.
5. Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose. Šie šunys yra itin energingi, gyvibingi ir gudrūs. bet kokį šunį pasodink ant sofkutės, paguldyk ant pagalvės ir jis virs tokiu pačiu sofiniu... jei šeimininkas tingus, tai ir šuo toks bus. mano jorkė nubėga tikrai labai didelius atstumus, laksto po laukus kartu su didžiuoju šuniu, žiūrint į tai kokio ji ūgio, bet patinka ir krepšyje sėdėti, kai jau pavargsta, ir pamiegoti ten gali ir šiaip visur kartu keliauti tame krepšy gali. daugumai šunų tik pavydėti tokios energijos kaip jorko. Bent jau maniškė yra super drąsi, labai smalsi. Taip, kad nereikia skleisti apie šiuos nuostabius šunis dezinformacijos, jei pažįstat juos tik iš tokių pat neišmanėlių pasakojimų arba iš vieno ar poros individų spręsti apie visus! pažįstu tikrai nemažai jorkų ir visi yra super energingi ir visada geros nuotaikos šunys.

6. Būtų labai įdomu sužinoti tamstos LKD veislyno avadinimą ir kokius šunis veisėt? Visgi ne kasdien tokių nusišnekėjimų sutiksi... taip pat būtų įdomu sužinoti ar turit LKD dresuotojo pažymėjimą, kad užsiėmate dresūra?

DIDŽIAUSIA KLAIDA YRA TOKIE KOMENTATORIAI, KUR NET NEPAŽINODAMI VEISLĖS TOKIAS NESĄMONES KALBA.

Žinutės laikas: 2007.09.15 19:59

Dabar siuo metu sunu neauginu. Taciau su kaimynes Griunendaliu veisles kalyte , keletu giminaiciu sunimis labai daznai tenka buti prie kliuciu ruozo. Priklausau Siauliu kinologu draugijai. Turejau veislyna "Zydrasis perlas" auginau nykstukinius pudelius .

O jorkais teko dometis. Tai ka suzinojau, ta parasiau. Taciau juk nepriziureti jorkai yra visai negrazus (mano nuomone).

Žinutės laikas: 2007.09.15 20:19

Dabar siuo metu sunu neauginu. Taciau su kaimynes Griunendaliu veisles kalyte , keletu giminaiciu sunimis labai daznai tenka buti prie kliuciu ruozo. Priklausau Siauliu kinologu draugijai. Turejau veislyna "Zydrasis perlas" auginau nykstukinius pudelius .

O jorkais teko dometis. Tai ka suzinojau, ta parasiau. Taciau juk nepriziureti jorkai yra visai negrazus (mano nuomone).

Gal būtų galima sužinoti šaltinį ar autorių tokių nesąmonių? Nesuprantu kaip žmogus, veisęs šunis, gali rašyti tokius visiškai nepagrįstus dalykus "iš lempos". Nei vienas neprižiūrėtas šuo ne šeimininkui nėra simpatiškas. VISUS šunis reikia prižiūrėti ir nesvarbu ar ilgas plaukas, ar trumpas, tik jau skiriasi tos priežiūros lygis. Hm, nekirptas, nemaudytas, nešukuotas pudelis irgi atrodo ne itin simpatiškai, kaip ir dauguma veislių, kurios reikalauja daugiau kailio priežiūros...
Labai džiaugiuosi, kad prieš 1,5 metų padariau tokią didelę "klaidą" ir įsigijau jorką. Dar ikišiol negaliu atsidžiaugti, akd turiu tokį nuostabaus charakterio ir būdo šunį ir dauguma sutiktų jorkų yra tokie pat nuostabūs ir nepakartojami šunys.
Dar kalbant apie madą ir vis skambų pasisakymą: "Praeis mada ir bus išmesti į gatvę..."
Užsienyje(tolimesniame) jorkai taip pat yra labai populiarūs šunys tik būtent dėl savo super energingo būdo, dažniausiai jie yra trumpai kerpami. Tai tik pas mus ta "mada" atėjo neseniai. Nesuprantu kaip šuo gali būti mada - tieisog yra populiaresnės veislės, kurios išpopuliarėja dėl tam tikrų dalykų. Anksčiau žmonėms pagrinde reikėjo sargo - buvo mada vokiečių aviganių, rotveilerių, dobermanų ir pan. Dabar žmogaus gyvenimo būdas keičiasi, vis daugiau žmonių gyvena mieste, tad atitinkamai ir poreikiai kalbant apie šunis skiriasi. Išpupuliarėjo mažųjų veislių šuneliai, nes su jais lengviau, kadangi gali beveik visur kartu keliauti, nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai(na šiuo reikalu kalbant, mano nuomone , kad ir mažas šuo, bet būtinai turi bent kartą per dieną prasimankštinti lauke, pakvėpuoti grynu oru, bet čia jau šeimininkų reikalas). Iš TAMSUOLIŠKUMO ir į poniutes žmonės prisižiūrėja susidaro nuomonę, kad jorkas tai pagalvinis šuo. Anaiptol taip nėra, tai toks pat narsus ir energingas terjeras, tik kad žiurkių jau nebėra reikalo gaudyti Nors maniškė dar ikišiol labai mėgsta varlytes pagainioti jeigu jau rengti, tai kodėl gi neaprengi gražiai? jeigu jau būtina rišti plaukus(kad nelįstų ir nedirgintų akyčių), kodėl gi neįrišus kaspinėlio? Beje maniškė jorkutė labai mėgsta per šalčius rengtis, tada gali su kombinezoniuku daugiau laiko lauke praleisti ir nesušalti.

Koreguota: 2007.09.15 20:21 Kedra

Žinutės laikas: 2007.09.19 19:42
Autorius: eglutee (Naujokas)

Originally posted by: Escada

taigi ką manote apie šiuos šunyčius ? tai tik mados auka ar mielas šuniukas? Patinka, ar ne? Kodėl? Laukiu jūsų nuomonių

Manau kad tai patys nuostabiausi ir graziausi suniukai taip pat pati darau jiem ir kitiem ilgaplaukiam suniukam kaspinelius taigi jei kas domisi tegul raso internetiniu elektroniniu adresu eega@one.lt

siulo sunyciams jorksyro terjierams,si cu ir kt. kaspilnelius ..

Žinutės laikas: 2007.09.19 19:44
Autorius: eglutee (Naujokas)

siulau jorksyro terjierams,si cu ir kt. kaspinelius ivariu spalvu jusu nuoziura su svarovskio kristalais,perliukais... noredami galite kreiptis eega@one.lt

siulo sunyciams jorksyro terjierams,si cu ir kt. kaspilnelius ..

Žinutės laikas: 2007.09.21 18:14

Kedra

Cia sutiksiu "Nei vienas neprižiūrėtas šuo ne šeimininkui nėra simpatiškas. VISUS šunis reikia prižiūrėti ir nesvarbu ar ilgas plaukas, ar trumpas, tik jau skiriasi tos priežiūros lygis. ". BUTENT - skiriasi prieziuros LYGIS. Kokia bolonka reikia sukuoti kasdien nes kitaip atrodys klaikiai, o as savo stafa isvis nesukoti galiu is esmes.
"ikišiol negaliu atsidžiaugti, akd turiu tokį nuostabaus charakterio ir būdo šunį ir dauguma sutiktų jorkų yra tokie pat nuostabūs ir nepakartojami šunys. "
Suprantu tavo euforija isigijus suniuka... Tik is tikruju kiek teko matyti tu jorku tai visu pirma jie nera draugiski visu antra ju charakteri nepavadinciau nuostabiu o ir protu jie nepasizymi... O beja jorkai apie kuriuos sneku ne is gatves o su dokais ir pan.
"nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai"
Siaubas! Suo sika namuose!Baisu net girdeti !
"O ir apkirpimas kirpykloje nekainuoja kosmiškai" Vien apkirpimas kirpykloje kainuoja apie du simtus... Ne pacioje brangiausioje.
" Natūralus maistas nėra visokie kotletukai,sriubytės, bulvytės, tai ATLIEKOS! Ir pabrėžiu, jų negalima duoti NĖ VIENAM šuniui. Nors mano jorkė dar ne tokių dalykų yra 4mėn. būdama prisirijusi, ir ačiū dievui nieko!"
Siaubas vel gi Supranti ka rasai? Mane juokina tokie dalykai - tipo zmogui ar vaikui galima valgyti kotletus o suniukui ne?Nu joIs tikruju suo gali valgyti viska(beveik viska neskaitant alkogoliniu gerimu ir labai jau specifisku patiekalu) ka ir zmogus. Aisku turi buti tam tikros ribos ir proporcijos - negalima pvz suns maitinti vien duona ar vien kotletais, nes maistas turi buti bent jau minimaliai subalansuotas... Bet juokas ima kai nusisneka - ak suniui negalima duoti nieko apart sauso edalo kitaip jis vems ir pan. Jei suo sveikas tai nuo normalaus valgio jis nevems, jei jis ligotas ji reikia gydyti. Ar neateina i galva kad sunys buvo maitinami visa zmonijos istorija NE sausu edalu o zmogisku valgiu(kuri tamsta vadina atliekomis - idomi teorija zmones gali valgyti atliekas o suo ne ir buvo ir sveiku ir graziu sunu... O dabar kai kuriuos popina cackina i uzpakali buciuoja tik spec maistuku maitina ir gyvunas pridveses be apetito vaiksto... Tiek as tiek mano pazistami ir draugai maitinam sunis ivairiapusiskai - as pvz duodu ir sauso edalo ir vitaminu ir savo valgio... Vienas mano geras draugas didelio veislyno savininkas(veislynas ne LT)irgi taip maitina savo visus sunys - konkurentai atsistebeti negali - sunys sveiki zvalus kailis blizga kaip sintetinis(be jokiu ten kondicionieriu)...Aisku as nezinau kaip su tais mazais sunimis - gal juos tik juodais ikrais ir galima maitinti
"Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose" Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?

Žinutės laikas: 2007.09.22 21:32

Originally posted by: Vlad

Kedra

1.Suprantu tavo euforija isigijus suniuka... Tik is tikruju kiek teko matyti tu jorku tai visu pirma jie nera draugiski visu antra ju charakteri nepavadinciau nuostabiu o ir protu jie nepasizymi... O beja jorkai apie kuriuos sneku ne is gatves o su dokais ir pan.

"nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai"

2.Siaubas! Suo sika namuose!Baisu net girdeti !

3."O ir apkirpimas kirpykloje nekainuoja kosmiškai" Vien apkirpimas kirpykloje kainuoja apie du simtus... Ne pacioje brangiausioje.

4." Natūralus maistas nėra visokie kotletukai,sriubytės, bulvytės, tai ATLIEKOS! Ir pabrėžiu, jų negalima duoti NĖ VIENAM šuniui. Nors mano jorkė dar ne tokių dalykų yra 4mėn. būdama prisirijusi, ir ačiū dievui nieko!"

Siaubas vel gi Supranti ka rasai? Mane juokina tokie dalykai - tipo zmogui ar vaikui galima valgyti kotletus o suniukui ne?Nu joIs tikruju suo gali valgyti viska(beveik viska neskaitant alkogoliniu gerimu ir labai jau specifisku patiekalu) ka ir zmogus. Aisku turi buti tam tikros ribos ir proporcijos - negalima pvz suns maitinti vien duona ar vien kotletais, nes maistas turi buti bent jau minimaliai subalansuotas... Bet juokas ima kai nusisneka - ak suniui negalima duoti nieko apart sauso edalo kitaip jis vems ir pan. Jei suo sveikas tai nuo normalaus valgio jis nevems, jei jis ligotas ji reikia gydyti. Ar neateina i galva kad sunys buvo maitinami visa zmonijos istorija NE sausu edalu o zmogisku valgiu(kuri tamsta vadina atliekomis - idomi teorija zmones gali valgyti atliekas o suo ne ir buvo ir sveiku ir graziu sunu... O dabar kai kuriuos popina cackina i uzpakali buciuoja tik spec maistuku maitina ir gyvunas pridveses be apetito vaiksto... Tiek as tiek mano pazistami ir draugai maitinam sunis ivairiapusiskai - as pvz duodu ir sauso edalo ir vitaminu ir savo valgio... Vienas mano geras draugas didelio veislyno savininkas(veislynas ne LT)irgi taip maitina savo visus sunys - konkurentai atsistebeti negali - sunys sveiki zvalus kailis blizga kaip sintetinis(be jokiu ten kondicionieriu)...Aisku as nezinau kaip su tais mazais sunimis - gal juos tik juodais ikrais ir galima maitinti

"Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose" Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?

1.Tai dar tik įrodo, kad NEPAŽĮSTI jorkų. tai kad pamatai gatvėje ar koks draugas/ė turi ir porą kart tą šunelį paglostei nereiškia, akd juos pažįsti. Visokių dabar jų yra priveista, bet kiek aš pažįstų, o tokių yra tikrai labai nemažai, rengiam meetus , bet ne apie tai tema. Visi buvo puikūs, linksmi šunys.
2. Galima į viską žiūrėti lanksčiau ir pamiršti tą kaimo požiūrį Mano jorkė namuose nedaro ir į lauką eina ir per didžiausius šalčius, kai buvo -20C, bet man yra visiškai tas pats kur savo reikalus atlieka kitų augintojų šunys - manęs tai neliečia.
3.Nu jau nujau... Kur čia tokios kainos - galima būtų sužinoti konkretų kirpyklos pavadinimą? Kai domėjausi Pet Style, tai išmaudymas ir ausyčių/kojyčių/bikini zonos apkirpimas kainuoja +-50Lt(man buvo pasakyta tokia kaina, klausiau pan. prieš pusę metų), Jorkų rojuje tas pats tik kaina apie 30Lt. Pabrėžiu, kad Pet style yra laikoma, kaip čia išsireiškus prestižiniu salonu. Vadinasi pas ne tokio garsaus vardo kirpyklas galima apsikirpti pigiau. Kirpimas westie york stiliumi kainuoja apie 120Lt.(ir tai paprastesnėje kirpykloje būtų turbūt ir pigiau dar). taip, kad nereikia skiesti pasakų apie nerealias kainas.
4.Dar siūlau nepamiršti, kad šuns ir žmogaus skrandžiai skiriasi. pvz. šunys nevirškina laktozės, o ką jau kalbėti apie šių individų poreikius. Ar suvoki ką kalbi - šunį šerti kotletais sriubytėmis su prieskoniais? Greičiausias kelias prie gastrito ir kitų ligų. Suprantu, kad neišprūsę žmonės tokius dalykus kalbėtų, na bet žmogus dalyvaujantis forumuose... Tikrai taip, seniau šunys šeriami koltetais buvo labai gražūs, sveiki ir... gyvendavo po penkis metus. Čia jau būdavo šuns senatvė Nenoriu kartotis, nes labai išsami diskusija jau buvo čia http://www.biteplius.lt/lt/2fo...440114.161-=(585210497 siūlau pasiskaityti viską nuo pradžios iki galo, nes jau atsibodo pasakoti kuo skiriasi natūralus maistas šuniui nuo kotletų ir sriubų nuo žmogaus stalo. Kiekvieno pasirinkimo laisvė kuo šerti šunį - atliekomis ar šuniui subalansuotu maistu, bet nereiktų skatinti ir kitų savo šunis šerti kotletais, kauliukais ir visomis kitomis ATLIEKOMIS nuo žmogaus stalo. Ar gali man pasakyti kas naudingo(jau nešneku apie prieskonius, riebalus ir kitus dalykus šuniui neįsveikatą) yra pvz. kotlete? Net ir sveikiausią šunį šeriant atliemokis gali labai greitai iššaukti gastritą ir kitas skrandžio problemas. Kada žmonės nustos šunis lyginti su žmogumi - ir skrandis, ir mitybos poreikiai LABAI skiriasi. Tai, kas yra naudinga žmogaus organizmui, nereiškia, kad tinka ir šuniui. dar kart kartoju RAW, BARF šunį šerti yra labai gerai, bet ne ATLIEKOMIS.

Žinutės laikas: 2007.09.23 10:10

Kedra

1. Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus
2.O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?

1. jei tik šeimininkas nori - laisvai
2. Jei man reiktų apčiuopiamos naudos, aš auginčiau kiaules, karves, vištas. Bet man to nereikia, tad auginu šunį kompanjoną, draugą, kuriam nekeliu kažkokių tai reikalavimų ir kad duotų apčiuopiamą naudą. Ir vokiečių aviganis nebuvo auginamas kažkokiai tai naudai ar sargavimui - tam yra signalizacija, kiti būdai. Visų pirma šuo man yra draugas, o jei tu ieškai naudos, apčiuopiamos naudos, tai ne tą gyvūną pasirinkai. O ką tau stafas padaro naudingo? Ar iš draugų irgi ieškai naudos?

Žinutės laikas: 2007.09.24 16:58

Kedra

Na matyt tau labai pasiseke su jorkaisO gal jei kaip rasai rengiat mitus ir kt tai visi jorkai ten grynaveisliai o ji grynaveislis tai didesne tikimybe kad gyvuno psichika bus stabilesne... O as darau savo isvadas is to ka matau - kaip tu jorku seimininkai prisisaukti negali ir laksto paskui juos po pievasKaip jorkai urzgia ant seimininku nes va nenori tuo momentu ant rankyciuAisku GAL ten buvo NETEISINGI jorkai ka as zinauBet mano nuomone kol kas butent tokia.
"Galima į viską žiūrėti lanksčiau ir pamiršti tą kaimo požiūrį" Tipo kaimo poziuris tai kai suo nesika namuose?
Man tai nenormalu kai suauges vyresnis nei penki-sesi menesiai suo reguliariai daro namuose. Kvapas dar tasTeko pas tokius zmones su pudeliu uzsukti i svecius
pasaku as neseku niekadO kas liecia kainas - tiesiog parasiau ka girdejau is zmoniu. pats jorku neturiu ir ju asmeniskai nekirpauGal viskas brangsta sakau
Kas del sunu maisto tai as sneku ne teoriskai bet is asmeniskos bei kitu zmoniu patirties. Turiu savo sunis ir nesigirdamas galiu pasakyti kad mano rajone jie graziausi - visi lenda kuo as seriu suzinoti kaip priziuriu. Nuo mazens nieko nesirgo, kailis blizga, aktyvus netgi hyperaktyvusDraugai irgi problemu su sunimis neturejo... O seriu - duodu sauso edalo kartais kai esu ypac uzsiemes... Matai suniui reikalinga ir druska ir pan dalykai. Cia as del prieskoniuAisku yra patiekalu alia charco sriuba kuriu sunims duoti nereiketu.bet tokiu nera itin daug ir jie labai specifiski.
"nereiktų skatinti ir kitų savo šunis šerti kotletais, kauliukais ir visomis kitomis ATLIEKOMIS nuo žmogaus stalo"
O ka reikia skatinti serti sausu edalu?To edalo propaganda totaliAs irgi buna duodu to edalo kai esu ypac uzsiemes bet ar zinai kas buna jei ilgai suni serti edalu? Jo skrandis paskui nevirskina NIEKO apart edalo - atrofuojasi siek tiek. Ir paskui suo nuo sausainio vems... Ne itin linksmai gaunasi. Kas del edalo tai yra daug falsifikacijos - padirba net Rojali ir Hillsa o paskui zmones skundziasi kad suo vidurioja nuo edalo ar vemia ar kokios ligos issivysto.. Bet aisku geriau rojalas nei koks Pedigree ar kitas marketinis maistas nes...reikia bent karta pamatyti is ko jis daromas yra
Kas naudingo kotlete?Na visu pirma riebaliuku suniui irgi reikia siek tiek. Visu antra kotlete yra mesa(baltymai). Visu trecia as asmeniskai i kotletus prieskoniu apart cesnaku nededu o cesnakai suniui labai sveika. O visu ketvirta nesakau kad maitinu sunis tik kotletais - buna duodu buna neduodu.
Kas del kaulu tai cia ne edalas o tipo toks zaidimas gaunasi... Ir tai kai kuriems sunims ju duoti negalima...Mano tada dar dvieju menesiu stafas isigudrindavo atkramtyti didelius gabalus nuo storiausiu kaulu ir juos praryti
"Visų pirma šuo man yra draugas, o jei tu ieškai naudos, apčiuopiamos naudos, tai ne tą gyvūną pasirinkai. O ką tau stafas padaro naudingo? Ar iš draugų irgi ieškai naudos? "
Draugus as renkuos pagal paziuras ir pomegiusSu jorkais ar bolonkem as bendru pomegiu tikrai netureciau
Ka stafas padaro naudingo? Suauges stafas tai gera apsauga ir seimininkui ir turtui.

Žinutės laikas: 2007.09.27 16:29
Autorius: Savolita (Patyręs)

Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a.

Let's face it. There're two kinds of people in the world. There's you and there's everybody else. And never the twain shall meet.

Žinutės laikas: 2007.09.27 16:57

Originally posted by: Savolita

Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a.

nu kai kam juk reikia islieti savo svelnuma... smagiau negu plastmasine lelyte sukuot...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.09.27 20:38

Suprantama... Tik nemanau, kad šitie sutvėrimai įsigyjami dėl švelnumo pertekliaus... Jei kalbėtume apie švelnumą ir "mylavimą" tam užtektų iš prieglaudos paimto mažo "kieminuko"...

Let's face it. There're two kinds of people in the world. There's you and there's everybody else. And never the twain shall meet.

Žinutės laikas: 2007.09.28 10:36

agiesha

Taip. Is dalies sutinku - geriau mazas suniukas nei sakysim kokia juros kiaulyte - nes vistiek bus protingesnis supratingesnis idomesnis...

Savolita

Jorkai ir pan. tai yra mada... Jau paskutiniu metu ne karta maciau laikrasciuose zurnaluose ir kt straipsnius apie jorkus - juos perka LT izymus zmones... Giriasi kiek isleidzia ju kirpimui papuosalams kvepalams ir pan dalykams... Nu tiesiog kai kam yra kieta tureti madinga suni ir tiek. Jiems ir kilmes dokumentas yra ne irodymas tuo kad suo veislinis stabilios psichikos ir t t o irodymas savo kietumo - va koks mano suo brangus
"Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a. "
O cia as visiskai sutinku! Kam kankinti gyvunus?Ar suniukui gali patikti visi tie kaspineliai ant galvos veriniai ant kaklo... Puosnios sukneles(nekalbu apie rubus saugancius nuo salcio - bet puosnios suknios peniuarai slepetes ir pan dalykai tikrai nepatinka gyvunui!)

Žinutės laikas: 2007.09.28 14:05

puosnios suknios peniuarai slepetes ir pan dalykai tikrai nepatinka gyvunui!)

zinok, kitiems patinka. kaip pripratinsi. ir suo kariamas ypranta

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.09.28 19:06

Vlad,
aš tai labai puikiai suprantu.
Gerai, kad mano stafui nereikia nei kaspinukų, nei suknyčių.

Žinutės laikas: 2007.09.29 18:18

Gera minty Savolita pakisai. Pamenu kai augindavau pudelius tai suneliai prisikankindavo kol juos ismaudydavau, isfenuodavau ir dar + i kirpykla nuvesdavau.

O jurksyrai daro naudos tokios,kad D. Britanijoj buvo laikomi gaudyti pelems

Žinutės laikas: 2007.09.29 18:26

Originally posted by: Kedra

Gal būtų galima sužinoti šaltinį ar autorių tokių nesąmonių? Nesuprantu kaip žmogus, veisęs šunis, gali rašyti tokius visiškai nepagrįstus dalykus "iš lempos". Nei vienas neprižiūrėtas šuo ne šeimininkui nėra simpatiškas. VISUS šunis reikia prižiūrėti ir nesvarbu ar ilgas plaukas, ar trumpas, tik jau skiriasi tos priežiūros lygis. Hm, nekirptas, nemaudytas, nešukuotas pudelis irgi atrodo ne itin simpatiškai, kaip ir dauguma veislių, kurios reikalauja daugiau kailio priežiūros...

Labai džiaugiuosi, kad prieš 1,5 metų padariau tokią didelę "klaidą" ir įsigijau jorką. Dar ikišiol negaliu atsidžiaugti, akd turiu tokį nuostabaus charakterio ir būdo šunį ir dauguma sutiktų jorkų yra tokie pat nuostabūs ir nepakartojami šunys.

Dar kalbant apie madą ir vis skambų pasisakymą: "Praeis mada ir bus išmesti į gatvę..."

Užsienyje(tolimesniame) jorkai taip pat yra labai populiarūs šunys tik būtent dėl savo super energingo būdo, dažniausiai jie yra trumpai kerpami. Tai tik pas mus ta "mada" atėjo neseniai. Nesuprantu kaip šuo gali būti mada - tieisog yra populiaresnės veislės, kurios išpopuliarėja dėl tam tikrų dalykų. Anksčiau žmonėms pagrinde reikėjo sargo - buvo mada vokiečių aviganių, rotveilerių, dobermanų ir pan. Dabar žmogaus gyvenimo būdas keičiasi, vis daugiau žmonių gyvena mieste, tad atitinkamai ir poreikiai kalbant apie šunis skiriasi. Išpupuliarėjo mažųjų veislių šuneliai, nes su jais lengviau, kadangi gali beveik visur kartu keliauti, nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai(na šiuo reikalu kalbant, mano nuomone , kad ir mažas šuo, bet būtinai turi bent kartą per dieną prasimankštinti lauke, pakvėpuoti grynu oru, bet čia jau šeimininkų reikalas). Iš TAMSUOLIŠKUMO ir į poniutes žmonės prisižiūrėja susidaro nuomonę, kad jorkas tai pagalvinis šuo. Anaiptol taip nėra, tai toks pat narsus ir energingas terjeras, tik kad žiurkių jau nebėra reikalo gaudyti Nors maniškė dar ikišiol labai mėgsta varlytes pagainioti jeigu jau rengti, tai kodėl gi neaprengi gražiai? jeigu jau būtina rišti plaukus(kad nelįstų ir nedirgintų akyčių), kodėl gi neįrišus kaspinėlio? Beje maniškė jorkutė labai mėgsta per šalčius rengtis, tada gali su kombinezoniuku daugiau laiko lauke praleisti ir nesušalti.

Galima paklaust? kaip suo gali MEGTI rengtis. Nebent seimininkui tai jau labai patinka. Mano nuomone suo yra SUO ir turi juo likti. Suprantu toiterijeru seimininkus. Sunelio kailis labai trumpas. Tai ir renkti prisireikia, o kam jorksyrui kuris turi plaukus i kuriuos gali vos ne visas isivyniot?

Žinutės laikas: 2007.09.29 19:41

Vlad labaiteisingai pasake,kad nereikia nesamonem vadinti aprangos nuo salcio.As ir savo suni aprengiu specialia striuke,kai lauke salta,nes jo labai trumpas kailis, labai sala ziema. Bet sukneles, kaspinukai... Slykstu...

Žinutės laikas: 2007.10.14 18:04

As supratau,kad tu cia apie suknytes o ne apie paltukus nuo salcio

Žinutės laikas: 2007.10.27 20:09
Autorius: angelina (Pažengęs)

Nepatinka man jorkai.
Grazus paziureti,bet tik kaip i zaisliuka. sunimi jo net nepavadinciau.
Be to- kazkada sie sunys buvo auginami ziurkems gaudyti

Ar gali del manes tu sutramdyt suni?

Žinutės laikas: 2007.10.27 20:10
Autorius: angelina (Pažengęs)

Cituoju- Apibūdinimas:
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Buvo: Žiurkininkas
Dabar: Namų šuo
Kūno aukštis ties ketera: 18 - 23.5 cm
Svoris: 2.5 - 3.5 kg
Gyvenimo trukmė: 14 metų
Veislės istorija: populiariausias pasaulyje terjeras pasirodė XIX a. pradžioje Jorkšyro Vest Raidingo rajone, veisėjams siekiant išvesti žiurkininką, kurį būtų galima nešiotis kišenėjė. Greičiausiai buvo kryžminami juodieji su įrudžiu, Peizlio ir Klaidsdeilio terjerai.

Ar gali del manes tu sutramdyt suni?

Žinutės laikas: 2007.10.28 10:50

As kartais susimastau kuo tie sunys tokie populiarus. Yra daug panasiu veisliu pvz. Si Cu. Dar ir Spicai faini. Atrodo,kad be jorku daugiau nieko ir nera

Žinutės laikas: 2007.11.01 09:42
Autorius: laurao (Naujokas)

na zinoma yra bet taj parasyta kitose frm man atrodo as pati labaj norejau jorkiuko ir gavau is tikruju gavus bet koki suni namie pasidarys ne taip nuobodu ir jei gu tu to jorkiuko neispuosi kaip leles tai jis ir bus fajnas taciau kai kurie zmones tikrai su tais papuosimais persistengia.....

as esu as :D

Žinutės laikas: 2007.12.12 16:20
Autorius: melynakea (Naujokas)

Yorkai patys mieliausi ir gražiausi padarėliai... Tokį šuniuką reikia pačiam auginti, kad suprastum koks jis nuostabus Aš įsimylėjau ši šuniuką iš nuotraukų internete ir baisiai užsigeidžiau tokį turėti. Dabar turiu ir nei kiek nesigailiu, visai negaila ir pinigų išleistų už jį. Jo priežiūra taip baisiai tikrai nekainuoja, aišku reikia maistą pirkti jiems pritaikytą ir negalima permaitinti, nes jų skrandukai yra labai jautrūs priežiūros jie reikalauja, tačiau tai tikrai ne rūpestis, o malonumas juo rūpintis.

Žinutės laikas: 2007.12.12 18:15

"š įsimylėjau ši šuniuką iš nuotraukų internete ir baisiai užsigeidžiau tokį turėti." - nepyk, bet skamba siaubingai.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.12.12 19:13

agiesha

""š įsimylėjau ši šuniuką iš nuotraukų internete ir baisiai užsigeidžiau tokį turėti." - nepyk, bet skamba siaubingai"
Tikrai siaubingai skamba

Žinutės laikas: 2007.12.12 19:17

Savolita

Tikra tiesa - vienas dalykas apsauga nuo salcio kai suns kailis trumpas(pvz pitbulis) o lauke -20, o kas kita rengti savo suni naminiu penjuaru chalatu ir pan.

Žinutės laikas: 2007.12.12 21:36

kur tu matai čia baisumą jei nemyli šunų tai niekas ir nekaltas

Žinutės laikas: 2007.12.13 02:07

"jei nemyli šunų tai niekas ir nekaltas" - nepyk, o cia totaliai nusisnekejai

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2007.12.19 20:07

Pirmiausia tavo nuomonės niekas neklausia, čia yra forumas kuriame kiekvienas pateikia savo nuomonę kad ir kokia ji tau pasirodytų siaubinga, nemanai kad tavo pasisakymai apie mano parašytus žodžius nelabai kam naudingi.
Taigi jeigu neturi pasakyti ko nors protingesnio tai geriau nieko ir nesakyk, nes man tavo komentarai nelabai reikalingi

Žinutės laikas: 2007.12.19 23:01

o tavo va sitas komentaras visiskai ne y tema
be to, forume reikia skatinti diskusijas, o jei nesugebi logiskai ir protingai apgint savo nuomones... zinoma, tada belieka ysizeidinet

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2007.12.19 23:02 nemaloni

Žinutės laikas: 2007.12.28 21:44
Autorius: liutuke (Naujokas)

as laikau 3 jorkiukus mes vaikstome i kinologu kluba sokinejam per kliutis ir pan. patys mieliausi suniukai pati norejau netokio bet mema nusipirko ir viskas mano seniausiai 6 metai pirkom kai dar buvo vos apie keleta siu suneliu lietuvoje. labai labai saviske myliu... love Fiesta Gucci ir Nikofija

pasaulis nuostabus kai pramogauji

Žinutės laikas: 2007.12.29 11:57

liutuke

"as laikau 3 jorkiukus"
Tavo vietoje budamas vietoje triju jorku isigyciau viena normalu suni
" mes vaikstome i kinologu kluba sokinejam per kliutis "
A jo...Rimtas uzsiemimas sokinejimas per kliutis...Idomu kokia didziausia kliuti gali persokti jorkas?
P.S. Nepyk uz komentara-as juokauju biski

Žinutės laikas: 2007.12.29 12:38
Autorius: Simoniukas10 (Naujokas)

Man jie labai patinka... Kam nepatinka -tai ju reikalas,kiekvienas turi savo nuomone... :S

Simona

Žinutės laikas: 2008.01.13 01:09

Keistas pastebėjimas - tų gyvų žaisliukų šeimininkai žymiai dažniau, nei šunų, vartoja įvardį "mes". "Mes" vaikštom pas kirpėją, "mes" mėgstam šukuotis, "mes" turim tiek ir tiek kaspinukų, "mums" patinka tokie ir tokie drabužėliai, "mes" šokinėjame per kliūtis... "Šuniškesnių" veilių šunų šeimininkų tokių yra vienetai, dauguma dažniausiai atskiria kur jie, o kur jų šuo... Įdomu, ar taip yra todėl, kad visokius jorkus žmonės tam ir perka, kad patenkintų savo tuštybę ir išdidumą "popindami" tą sutvėrimą? Juk aišku, kad čia ne meilė šuniui ir ne rūpestis gyvunu...

Žinutės laikas: 2008.01.14 17:59

pala, baigsis kada nors tas bumas laukiam prieglaudu papildymo

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.01.14 18:05

O baigtis turėtų gana greitai - kaip pastebėjau, pamažu Chi-hua-hua darosi populiaresni

Žinutės laikas: 2008.01.14 18:37

tai nelaime... Tai daugintojai tures grazaus darbelio
kursiu sarginiu cihuahua komanda. 30 labai piktu suniuku
beje, mane gasdina ir tai, kad lietuvaiciu susidomejimas haskiais labai padidejo.Tas susidomejimas tokio lygio: "jo akys melynos... noriu!) Pries menesy viena drauge, gyvenancia bute, vos atkalbejau nuo tokio suns. uh.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.01.15 01:53

Mūsų kaimynai du rusų kurtus bute laiko. Kodėl? Nes "toookie gražūs šunys, aristokratų šunys"...
Laikyti haskį bute, sakyčiau, dar ne blogiausias variantas - blogiau, kai žmonės, perkantys tokį šunį dėl grožio, supratimo neturi apie jo poreikius. Taip ir gyvena paskui vargšiukai - po valandą (dar gerai, jeigu "net" tiek) per dieną lauke už pasitėlio pavedžiojami...

Žinutės laikas: 2008.01.15 13:26

Ai nu tikrai nesveiki zmones...juk imant suni reiketu pasidometi jo veisle...Koks mazdaug bus jo charakteris(aisku kiekvieno suniuko skirtingas bet buna bendru bruozu), kokie yra jo poreikiai...Jei imi medzioklini suni tai turi tureti laiko ir noro kasdieniams ilgiems pasivaiksciojimams(o ne penkias min. aplink nama apeiti ir namo). Haskius kai kurie veislynai parduoda TIK gyventi i voljera...Normalus veislynai...nes cia nera naminis suniukas - laikyti bute. Jei zmones nori naminio kad mazai vaiksciuoti tai lai ima koki pekinesi kokia levrete ir pan.

Žinutės laikas: 2008.01.15 16:56

Originally posted by: popieziuke

bet kartais buna durnu kaip pvz mazi sunekai..proto pas juos mazai tebera o daugiausia laikomi del mados....

nu kad ne taip jau visi maziai durni buna. Kazkada turejom nedidele kalyte ir nebuvo ji durna. Cia kalba labiau apie paty ispusta jorku buma. Tarkim, jei jorkus augina veislei atsidaves zmogus, tai kitas reikalas. Bet kas dabar dedasi lietuvoje - juk jau ir patys rimtesni veisejau sunerime.
jei tokiu budu Lt isplis tarkim kad ir patys haskiai (bei "haskiai") ir kas trecias dedule augins bent po viena - daug bus beprasmiskai savo dieneles leidzianciu paklaikusiu sunu, taciau kvaila bus teigti, kad visi haskiai durni.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.01.22 20:27

Vlad,
aš stafą laikau bute. Šiaip ar taip, tai ne voljero šuo. Už tai vaikštau kasdien su šuniu po 1,5-2 valandas, bent du kartus į savaitę randu laiko mažiausiai po 3 valandas nueit su juo į mišką, kad išsilakstytų kiek tik nori. . Ir tai vetas sako, kad gerai, bet ir daugiau nekenktų... Tai ką kalbėti apie kurtą?
Labai norėtųsi, kad kai kurie suprastų - prieš imant šunį reikia pasvarstyti, ar tikrai turėsi laiko ir sąlygas. Uždarytas bute pekinesas bent sienom nelipa... Svarbu, kad šunį imtų dėl šuns, o ne ne tam, kad būtų ką per kirpėjas ir manikiūrininkes tąsyt...

Koreguota: 2008.01.22 20:29 Savolita

Žinutės laikas: 2008.02.09 16:27
Autorius: awiete (Naujokas)

as irgi turiu jorksyro terjera jis labai mielas, draugiskas, bet priziuet ji tikrai nemazai kainuoja.

Žinutės laikas: 2008.02.23 16:40

Originally posted by: austea

gal auginate?kokius rubus perkate?rasykite viska apie siuos mazylius

Originally posted by: austea

sie sunys siuo metu yra populiarus.jiems gali daryti sukuosenas,rengti

Originally posted by: Nakciuke

bet tai ir daug pinigu i lauk issimeta jei rengti ir panasiai.Man sie suniukai labai faini,bet per daug jiem reik prieziuros

Originally posted by: Atsiskyrelis

Tuštybių mugė.

ISPEJIMAS AUSTEA - DAR VIENA PASIKARTOJANTI TEMA - BAUSIU.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.07.24 23:01
Autorius: Ajstea (Naujokas)

Sveiki, galiu garantuoti.. kad sio sunelio plaukai tikrai nesiseria!
Beto, jei norit kad jo plaukai butu grazhus ir sveiki, juos reikia sukuoti kiekviena diena, nes antraip susivels..
ir jau sunelis nebebus grazus. Beto susidaro dideli kutai, kuriu nebeimanoma ishsukuoti, ir reikia juos nupirkti..
Beto jie visi buna skirtingi.. todel pries pirkdami pasideiraukite, kaip atrodo jo teveliai.. kiti megsta sidabrinius, kiti juodus.. galvytes ju visu daug maz buna rudos..derisive Dydis.. sie suniukai buna nuo mazdaug 1 su puse iki 5 kilu. Del to pries pirkdami pagalvokite kokio dydzio noretumet suniuko, nes daznai buna jog zmones nusiperka didesnius, o poto sako kox didelis uzaugo ir nebemyli.. Bet del to sunelis nekaltas, todel mylekit jau ka isigyjot.
Laikymas bute.. pagalvojot kad tex vedziot kasdien i lauka? To neprireiks, jei nuo 2 menesiu suniuko amziaus jau pradesit mokyti sisioti ant laikrascio.. sie suneliai uzsispyre del to reiks daug kantrybes.. smile3 pirmom dienom lakstytit paskuj suniuka ir ziuresit kur koki torta jums paliko.. vistiek nesisioja ant laikrascio? Tiesiog padekite ji ant laikrascio ir nepaleiskite kol nepasisios.. ir taip kiekviena ryta diena vakara.. tiesiog bus suneliuj kaip ipratimas
Toliau.. jokio maisto nuo stalo..!!! GRIEZTAI jokiu kaulu..(sugadinsit suniuka, jei maitinsit bet kuo) as savo suniuka seriu maisteliu PUPI MINY.. ir Koncervai HILSAS. Sis maistelis butent skirtas jorkams, maistelio jiems reikia nedaug,
del to ir del maisto islaikymas kainuoja labai nedaug.. Nusiperkat puse kilo sauso maisto Pupi mini ir seriat ne viena ir ne tris savaites.. na maistelio tokiam mazyliui pakanka, o koncervu duodat kada norit.. kas dvi savaites.. kas savaite.. atminkit kad koncervu dezute reikia suvalgyti per 3-4 dienas ne ilgiau, nes toliau maistelis sugenda.
Toliau labai sveika duoti varksytes, bet varksyte turi buti tik tai liesa, i varkste galit imaisyti medaus.. senuliuj bus skaniau, ju yra labai jautrus skrandukas.. todel galit pratint duoti ramuneliu taip pat su medumi, tik tai atvesusiu.
Na ir kokia morkyte patarkuoti, ar obuoliuko atsikasti. Jei taip maitinsite.. Jusu suo bus pats graziausias ir sveikiausias.
Toliau maudymas.. suniuko negalima maudyti kol netures trecio skiepo. smile3.. o maudykite specialiai jiems skirtais sampunais, pagal kaina skiriasi ir sampuno kokybe.. As savo maziukuj pirkau sampuna ir kondicionieriu, uz juos sumokejau 110 litu. Maudyt galit kas savaite smile3 Toliau jiems yra skirti specialiai sepeciai ir sukytes. Juos nusipirksite Jorksyru parduotuveje.. uz abu sumokesite apie 60 litu, toliau specialiai skirtos gumytes 10litu..
ir kaspinukas apie 20 litu.. Ziema suneliams salta, del to reik nupirkti grazhu paltuka, uz savo mokejom 80litu..
Toliau jiems buna salta kartais ir namie, todel reik aprenkti, megstuku kaina nuo 40 iki 60 litu..smile3
Suniukus sukuokite kiekviena diena.. ju plaukai nesiseria, sukuodami ishsukuosite visus negerus plaukus.. NESUKUOSITE, NEMAITINSITE SPECIALU EDALU, NEMAUDYSITE - BUS NEGRAZUS. Ir tik neperserkite.. suniukas praras savo grazhia forma.. bus kajp desryte..derisive Taip pat suniukas turetu tureti namie ir savo kampeli, nupirkite lovyte... minksta.. Jos nebrangios, apie 100litu.
Toliau.. zinokite kad prisides skiepai, ir ne vienas. Uz viena skiepa reikes moket 30 litu. Kai bus puse metu reikes ideti chipa, jei norite jog jo niekas nepavogtu.. ir ji galetumete surasti..
Ir kox dar durnumas? pikta daros kai pasiskaitai..jie yra mieli, atsidave ir protingi suneliai.. begalo zaismingi, i jusu namus atnes daugiau dziaugsmo.
Suneliai buna su dokumentais ir be...smile3 Aisq, jei pirksite su dokumentais zinosite kas buvo jo teveliai.. ka laimejo parodose, ju kainos yyra nuo 3500 litu.. Tokiu atveju nusipirke su dokumentais, turesite galimybe vesti juos i parodas, jei sunelis bus grazhus demesingas sulauksite daug pasiulymu. Suvesite su kitais suniukais.
O be dokumentu i parodas jau vest negalesite.. Nesmagu kai perki is skelbimo, atvaziuoji ir sako, sunelis yra vestas ir lenkijos, tokiu atveju nepatartina pirkti, geriausia suniuka paimti yra iskart nuo mamos.
NEMUSKITE, sugadinsite si maza nekalta sunyti.. Ju nera blogu.. Ir miega jie kartu su seimininkais del to neatstumkite..
M.. ir dar daznai buna, berniukas ar mergaite? smile3 berniukai jie yra judresni, mergaites ramesnes, berniukai sysioja kur nori.. atsizymi smile3 mergaites nelabai smile3.. bet mano suniukas vistiek sisioja ant laikrasciu, kad ir kokiuose sveciuose butume.. derisive
Sis sunelis kaip dar vienas vaikas sejmoje.. smile3
Na, patys pamatysite.. Sekmes!smile3 ir negalima ju palikti vienu.. na 4 valandom dar dar.. bet ypac nakty.. suniukas numirs ish sielvarto, delto pamastykite smile3 !!!! grazhu suniuka ishlaikyti yra brangu.. del to gerai pagalvokite.. nes kai suserga.. mokesite simtais.. smile3

Ne viskas,kas skaidru yra degtinė ;D*

Žinutės laikas: 2008.08.12 23:22
Autorius: Vespera (Naujokas)

labai fainuciai meilumo isikunijimas,retas kuris gali jiems atsispirt bent jau maniskiui nemaciau nei vieno abejingo )

Žinutės laikas: 2008.08.13 16:07

pamatytum mane - pamatytum abejingą asmenį taviškiui mielumo įsikūnijimui

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.09.09 20:28
Autorius: Ajstea (Naujokas)

Ko tokia nusistacius priesh jorkus?

Ne viskas,kas skaidru yra degtinė ;D*

Žinutės laikas: 2008.09.10 12:13

nenoriu nieko įžeisti, tad nesakysiu

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.18 10:17
Autorius: Sonador (Naujokas)

na asmeniskai man irgi jie labai nepatinka. Jau is sunu izdivalkes daro. Kur pasisuki ten vargsus sunelius nesiojasi kaip rankinukus.

zenenhundai.eforum.lt tiems kurie domisi Berno zenenhundais arba tokius augina

Žinutės laikas: 2008.10.18 10:33

bet juk ne šuniuko kaltė... aš vis bandau nepamiršti, kad jorkai porkai buvo išvesti visokiom žiurkėm gaudyt, tada jie trumpam pakyla mano akyse, bet po to vėl pamatau kokią šunų basučių reklamą ir vaaaa....

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.21 20:58
Autorius: Vlad2 (Didmeistris)

Ajstea

Ir kox dar durnumas? pikta daros kai pasiskaitai..jie yra mieli, atsidave ir protingi

ir kur gi protas?
mano suniukas vistiek sisioja ant laikrasciu, kad ir kokiuose sveciuose butume

as aisku nezinau kiek tavo suniukui..bet jei daugiau nei pusmetis(o ir pusmetis cia jau LABAI DAUG tokiam reikalui)tai jis isvis NETURI SISIOTI SVECIUOSE! turi prasytis i lauka...siaip normalus suo pradeda prasytis jau dvieju triju menesiu...per pora menesiu dar aisku gali buti "nelaimiu" bet ne itin daznai.
berniukai sysioja kur nori

namuose normalus "berniukas" neturi NIEKUR sisioti.
ir negalima ju palikti vienu.. na 4 valandom dar dar

na taip...vaika galima palikti o suni ne... geras...

Žinutės laikas: 2008.10.21 21:02

o tas sunu nesiojimas su savimi tai sorry bet kazkokiu nesveiku zmoniu sumanymas. isvis visose parduotuvese kavinese buna zenklas kuris rodo kad negalima vestis ar nestis gyvunu. tai galu gale nehigieniska. tikrai nenoriu pvz sedeti kavineje ant kedes ant kurios ka tik sedejo kokio jorko kirmeletas uzpakalis...arba valgyti is lekstes kuria tas pats jorkas neseniai aplaize...fetokie zmones matyt nepilnaverciais jauciasi ir jiems suns demonstuojimas ir tai budas parodyti savo "kietuma"...

Žinutės laikas: 2008.10.22 15:13

Pastebeta

skirkim SAVO sunis ir svetimus. savo suo tai vienas dalykas-zinai kad jis sveikas...sakysim geru pazistamu sunys irgi kitas dalykas nes velgi zinai kad jie tvarkingi ir pan...be to..mano ir savi sunys is mano leksciu needa...o kai svetimas ir dar gal koks kirmeletas sedi uzpakaliu vos ne ant stalo kavineje tai tikrai fu.

Žinutės laikas: 2008.10.23 14:58

Pastebeta,

na tu ir palyginai...suni ir zmogu...beja i normalias kavines bomziukai nevaiksto...
o kas liecia sunis...suo yra suo. viskam yra ribos. as savo sunis myliu, leidziu kartais ir ant sofos pamiegoti(ne kartu su manimi o pvz., dienos metu...), ir glostau ir zaidziu ir pan...bet is vienu leksciu mes nevalgom. o siaip...suo kavineje yra nenormalu. kaip pvz ziurkes kavineje ar kokia karve... esu mates ir sunu ir triusiu kavinese ir tai nenormalu. nes ten maistas. o kur gyvunai ten plaukai, bacilos ir kt. be to yra zmoniu alergisku suns plaukams...o ir kas butu jei visi daba pradetu sunis vestis i kavines? pvz as atsivesciau savo rotveileri ir stafa pasodinciau abu salia saves uzsakyciau po kepsni ir po lekstute negazuoto mineralinio?

Žinutės laikas: 2008.10.23 15:00
Autorius: Rennais (Didmeistris)

oi, pasirodo klesti cia forume tema apie Jopšich terjerus...

Žinutės laikas: 2008.10.23 15:01

Escada rašė:

ne šuo,o pornografija. dar be to, juoda.

Žinutės laikas: 2008.10.23 15:25

Pastebeta

taip, buna protingu sunu... mielu sunu...bet manau namuose kiekvienam turi buti savo vieta.
o as visuomet pasakaukai tokius dalykus pamatau...dazniausiai prieinu ir sakau - "varau atsivesti savo rotveilerio, jis siandien dar nepietaves... o kaip jis 'megsta' mazus suniukus...cia jam delikatesas"))

Žinutės laikas: 2008.10.23 17:12

man nepatinka tai, kad pvz į visokias šūdmaxes ir kitas parduotuves šunų vestis negalima, o jorkiai porkiai tipo ne šunys ir tampos juos visi kur tik gali. Jei visiems tos pačios taisyklės, tai visiems. Kasd būtų, jei aš daba į kokią parduotuvę savo stafą atsitempčiau ir sakyčiu: "zuiki puiki, nioli, nainiuką nupilksiu, ui, nebijok to dėdės, pala,. aš tiau tiuoj pauodegiuką papudruosiu".
+, pastebėta, tikrai ne visi jorkiai taip jau gerai prižiūrimi. Pažėk, koks bumas, kiek šuniukai daba kainuoja, kaip visi juos perka - didelė dalis jorką įsigijusių žmonių man atrodo išvis nesupranta, ką įsigijo ir galvoja, kad tai lojanti lėlytė.
Beje, Vlad, aš manau, kad reikia ir tokių kavinių, į kurias leidžiama atsiversti šunis, bet visus šunis, o ne vien išimtinai žiurkėnus.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.23 17:25

Pastebeta rašė:

na nezinau.. siaip tiem sunim rankinukai yra.. tai kaip tase nesioje su gyvu padaru tiktais as sutikciau tegu vedziojas tuos sunis...bet laiko rankinej..kad nelandziotu niekur te galva iskise butu

o jei aš savo stafą įgrūsiu į galingą tašę ir atsitempsiu į kokią kavinę, ar irgi viskas ok? Tora tik 30 kg sunkesnė už jorkį porkį.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.23 20:55

agiesha,

Beje, Vlad, aš manau, kad reikia ir tokių kavinių, į kurias leidžiama atsiversti šunis, bet visus šunis, o ne vien išimtinai žiurkėnus

gal ir reikia... bet manau kad zmones vistiek ta gera ideja iskreiptu - prasidetu visokios sunu pestynes ir kt...nes vienas negali savo suns suvaldyti, kitam dzin ka jo augintinis veikia...prisimenu vasara sedime su draugais lauko kavineje...ir ten vieni atvede labradora...na tas toks ramus sedi su seimininkais..as jo net nepastebejes buciau... bet kiti atvede jorka...ir jorko seimininkams reikejo "pavedzioti" suniuka po lauko kavine...visi vedziojimo marsrutai buvo pro ta vargsa labra...kokiu keliasdesimt cm nuo jo nosies...jorkas aisku ziauriai lojo cype...paskui issijudino ir labrastoks triuksmas kylo...tai mes su draugais nusprendeme kad kita kart mes saviskius i ta kavine nuvesim...kas rotveileriuka...kas stafuka...kas dogiukus))
isvis kai kurie mazu suniuku seimininkai tikri beprociai...pvz mano draugo suzadetine vedzioja stafa kai draugas uzsiemes...stafas pakankamai stambus virs trisdesimt kg labai judrus ir uzsispyres ir kartais komandu "negirdi" bet viskas butu normaliai...nes ta mergina ji vedzioja su antsnukiu su pavadeliu...BET sako baisu nuo mazu sunu...seimininkai nori kad jie "apsiuostytu"(isivaizduoji koks apsiuostymas butu tojterjero su jaunu judriu stafuku...kuris neduok dieve ji ziurke palaikytu, "susidraugautu"...mergina sako kad ne karta jau pykosi baresi su zmonemis kad jie laikytusi nuo ju atokiau nesekiotu ju pedomis...paskutini karta draugas pasakojo kad prie ju pasivaikciojimo metu prileke jorkas ir pradejo ta stafa puldineti-loti urgzti ir bandyti ikasti i letena...tai mergaite ta sako vos nulaike ta stafa ir pasake kad jorko seimininke pasiimtu savo suni kol jis nera sutryptas bei susmulkintas...dieve...kaip isizeide jorko seimininke-jos suniukas TIK zaidzia, jis geras...o paimti jo ji negali nes jis toks kvailutis jokiu komandu nesupranta...kaip sake draugas kad daznai mato pro langa kaip tas "geras" jorkas vejasi koki vaika lodamas urgzdamas ir bandydamas kibti i kelniu klesnes...
Jei visiems tos pačios taisyklės, tai visiems. Kasd būtų, jei aš daba į kokią parduotuvę savo stafą atsitempčiau ir sakyčiu: "zuiki puiki, nioli, nainiuką nupilksiu, ui, nebijok to dėdės, pala,. aš tiau tiuoj pauodegiuką papudruosiu".

butent))
tikrai ne visi jorkiai taip jau gerai prižiūrimi

tiesa. nes ne visu ir tie jorkai veisliniai...kai kada tai velniai zino kas primenantis jorka tik truputi...iskart matosi kai zmones priziuri - ir suo tvarkingas ir ant pavadelio ir zmonems po kojomis nesimaiso...o va mano vieno pazistamo kieme-jis gyvena daugiabutyje - gyvena toks "jorkas"... jauciu ne karto per visa gyvenima nemaudytas...seimininkai ziauriai gyresi kad ju jorkas veislinis...nors...maciau ta jorka...iki jorko jam toloka. primena aisku bet labai neproporcingas kazkoks ir kuprotas siek tiek... tai tas jorkas laksto po ta daugiabuciu kiema nuo ryto iki vakaro VIENAS... rausiasi prie siuksliadeziu... laksto paskui kiekviena zmogu ir suni...

Žinutės laikas: 2008.10.23 20:58

Pastebeta

rankinukai yra...bet ... ar tu manai kad suniui patinka SEDETI RANKINUKE? as suprantu jei tai koks vizitas pas veterinoriu ir pan. bet kai po toki akropoli nesioja valandu valandas o tas gyvunas vargsas jau dreba visas...nemanau kad tai gerai. girdejau rusijoje jau gyvunu gynejai sukylo pries "mada" nesiotis sunis i naktinius klubus kavines prekybos centrus nes sunims tai stresas.

Žinutės laikas: 2008.10.23 20:59

agiesha

geras sumanymasstafui tiktu tase ant ratuku))maniskis manau labai dziaugtusi-jam taip patinka kai aplink daug zmoniu...ir jie kreipia i ji demesi

Žinutės laikas: 2008.10.23 21:20

Pastebeta,

ant ranku cia manau vienas dalykas...o valandu valandas praleisti rankinuke nesiojamam po koki tvanku prekybos centra manau kitas reikalas...sakau rankinukas(jei aisku suo ji telpa yra geras dalykas kur nors kai reikia suni vezti vesti-pvz pas veterinoriu ar vezti masina kad sedyniu nesuterstu savo plaukais ir pan...bet kas kita gyva padara tarsi koki pliusini zaisla tampyti su savim visur...jei jau seimininkas taip myli savo augintini tai geriau daugiau laiko su juo pazaidzia lauke ar namuose...pavedzioja ji lauke naujais marsrutais... o tampant suni po visokias parduotuves matau tik viena-nora pasipuikuoti- SE!KA AS TURIU!

Žinutės laikas: 2008.10.23 21:28

Pastebeta,

nezinau...man atrodo kad toks zmogus kuris specialiai nesiojasi savo suni su savimi pvz. i kokia maximatiesiog yra labai kvailas bei nemyli savo augintinio...
gal is tikruju tai ziaurus demesio troskimas...gal bandymas pasipuikuoti...nezinau...bet as tikrai nesusipazinciau su tokia mergina

Žinutės laikas: 2008.10.24 14:50

Vlad2 rašė:

isvis kai kurie mazu suniuku seimininkai tikri beprociai...pvz mano draugo suzadetine vedzioja stafa kai draugas uzsiemes...stafas pakankamai stambus virs trisdesimt kg labai judrus ir uzsispyres ir kartais komandu "negirdi" bet viskas butu normaliai...nes ta mergina ji vedzioja su antsnukiu su pavadeliu...BET sako baisu nuo mazu sunu...seimininkai nori kad jie "apsiuostytu"(isivaizduoji koks apsiuostymas butu tojterjero su jaunu judriu stafuku...kuris neduok dieve ji ziurke palaikytu, "susidraugautu"...

ai, aš tai pati visus aplink sulupu, Tora nespėja nė sureaguot. Kai kurie žmonės net padėkoja, kad jų šuniui daviau į kailį, nes tie mažesni komandų nemoka. Na, jie juk mažučiai, jiems nereikia - kam tokį dresuot Tai aš dalį chebros jau išdresavau - pamatę mus apeina iš toli.

bet aš pvz turėjau kažkada nedidelį šuniuką. Tai ir dresuota buvo, gražiai laukdavo prie parduotuvės, bėgo nuo svetimų žmonių (kad tie jos nepagautų) ir šiaip problemų jokių nepridarydavo. ak, taip, kavinėse su manim nedalyvaudavo, negraži buvo, tai nebuvo kuo puikuotis...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.24 14:52

Pastebeta rašė:

zinai yra toks posakis..merginso suniukus nesiojas todel kad nori atkreipt i save demesi... didesne tipo tikimybe su kazkuo susipazint

jo, čia Paris lygis. man kartais toks noras kyla susipažint... eini maxe sau ramiai, o ten iš kokios tašės išlenda koks nustebęs snukis. Kadangi į parduotuves šunų vestis negalima, tai aš automatiškai darau išvadą, kad jorkai ne šunys ir tegul man jų šeimininkai nebando kitaip įrodyt. jorkai yra lėlytės, nes lėlytes į maximą galima neštis.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.24 14:53

Indulgencija rašė:

Pastebeta rašė:

o man patinka jie uz tai kad dievinu kjuo mazesnius padarelius tie plaukai tai savotiskas uzsiemimas butu kai neturi ka veikt o siiap pati zadu ateiti pirkt nykstukini pinceri

Fuu, pinčeriai...Jie tokie tupi šunys

nu netūpi, jei normalūs, ne po 500 Lt. Bet dreba daug. Aš išprotėčiau su tokiu, numinčiau netyčia kur ir verkčiau visą savaitę.

Pastebeta rašė:

o man patinka jie uz tai kad dievinu kjuo mazesnius padarelius tie plaukai tai savotiskas uzsiemimas butu kai neturi ka veikt o siiap pati zadu ateiti pirkt nykstukini pinceri

tai ne užsiėmimas kai neturi ką veikt - tai jau nuolatinis užsiėmimas, atimantis dalį laisvalaikio. Man pvz patinka rūpintis šuniu, jo kailiuku, pašukuot, pavalyt, net spec pudra kvėpinu, bet negalėčiau sau leisti ateinančių keliolikos metų tąsytis su problemišku kailiu.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2008.10.24 14:55 nemaloni

Žinutės laikas: 2008.10.25 13:01

nes bile kaip išveisti, dar iš kokių baltarusių importuoti ir va tokiems protelis būna parėjęs. Nebūtų privisę tokių liekanų, tai ir iš jorkų šiais laikais niekas nesityčiotų...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.25 13:27

čihuahua

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.25 13:38

nu šitie mažiausi pasauly šunys skaitos. jų būna ir ilgaplaukių.

o paskui kiti mažiai tai toiterjerai

ir miniatiūriniai pinčeriai

Jei iš normalaus veisėjo perki, tai nieko šunys būna, ne isterikai ir pan

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.25 21:00

Pastebeta,

Ne visuomet suo gimsta isteriku. kartais tokiu tampa del netinkamo auklejimo. jau rasiau...kad jei nesusitvarkai su sunimi kviesk normalu dresuotoja bei sek jo nurodymus. nes tikrai is salies juokinga kai koks nedidelis suniukas tampo seimininka po visa kiema, lekia pestis su viskuo kas juda, sisioja namuose ir pan.

Žinutės laikas: 2008.10.25 21:05

agiesha,

as tu mazu sunu irgi esu prigasdines...svelniai tariant. kad nelystu. nes mano manymu jei suo tupas ir jie-suo ir seimininkas negali susibendrauti tarpusavyje tai reikia toki suni vedzioti ant pavadelio... ir neleisti jam lakstyti paskui kiekviena praeivi, kiekviena dvirati, kiekviena didesni suni...taip elgiasi normalus zmogus kuris kazkodel nesugebejo suns ismokyti komandu...nenormaliam gi dzin...

Žinutės laikas: 2008.10.26 10:38
Autorius: Tiesiog7 (Patyręs)

Labai norėčiau jorkšyriuką įsigyti. Gal kas galėtumėte rekomenduoti kur geriau pirkti (veislyną kokį ir pan.). Ir ar yra didelis skirtumas tarp tų, kurie turi dokumentus ir tų, kurie neturi?
Dėkoju už patarimus.
Dar klausimukas. Ar jie nėra jautrūs žemesniai temperatūrai, pvz, jei tektų gyventi vėsesniame kambaryje?

Nekalbėkite vien dėl to, kad norisi kažką pasakyti.

Blusų bijo tas, kas tingi kasytis

Koreguota: 2008.10.26 10:44 Tiesiog7

Žinutės laikas: 2008.10.26 10:46
Autorius: Tiesiog7 (Patyręs)

Skaitinejausi ju aprasymus, tiesiog norejau nuomoniu is tu, kurie laiko (t. y. megeju). Nes juk vis tiek daugiau gali pasakyti nei tuose aprasymuose galbut.

O dėl to, kad jie itin populiarūs.. kažkaip nesusimąsčiau. Tiesiog jie man patinka dėl savo smulkaus sudėjimo. Dar patinka Ši cu šuniukai. Bet jie tikrai jautrūs skersvėjams.

Nekalbėkite vien dėl to, kad norisi kažką pasakyti.

Blusų bijo tas, kas tingi kasytis

Koreguota: 2008.10.26 10:52 Tiesiog7

Žinutės laikas: 2008.10.26 15:49

Pastebeta

tu zinai ka zodis isterikas reiskia?
zinau. va siandien vienas toks pinceris issoko is uz kampo ir puole mane garsiai staugdamas lodamas..kaip kokia pikta dvasia bliamba-putos tryksta...siaubas
omeny turejau kai isbega i lauka ir loja ant visu

o kodel jam to nedraudi? sunys buna skirtingu temperamentu BET suo turi paklusti zmogui. pvz nori loti o seimininkas neleidzia na reiskia neloja.

Tiesiog7

ar yra didelis skirtumas tarp tų, kurie turi dokumentus ir tų, kurie neturi?

skirtumas didziulis. toks kaip tarp turginiu adidas ir firminiu pavyzdziui...

Žinutės laikas: 2008.10.27 11:59

Pastebeta,

patikek kad suvokiu kas yra HYPERaktyvus suo. mano vienas sunu stafas. ir tuo viskas pasakyta.
as jau rasiau kad temperamento suns nepakeisi. bet galima priversti ji paklusti. as aisku nekalbu apie krastutinius atvejus kai suo tikrai protiskai atsilikes ar psichiskai visai nesveikas.kitais atvejais kalti patys seimininkai kad blogai aukleja. NEREIKIA ant suns REKTI. Jei turim reikalu su aktyviu sunimi reikia ji aukleti ramiai, be riksmu, klyksmu. labai laikantis bendrojo auklejimo plano, nuosekliai, ramiai, po truputi. suns SARGUMAS ir LOJIMAS mazai turi ko bendro. nebent suni specialiai moke suloti esant kokiam svetimam zmogui ir pan. o suo lojantis ant visko kas juda yra nervuotas bei blogai isaukletas.

Žinutės laikas: 2008.10.27 15:47

aš manau, kad tavo šuo ne tiek hiperaktyvus, kiek labai nervingas ir turi psichologinių problemų. Sakiau prieš kokius metus, kad jamk jį į nagą tvirtai

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.27 15:53

Tiesiog7 rašė:

Labai norėčiau jorkšyriuką įsigyti. Gal kas galėtumėte rekomenduoti kur geriau pirkti (veislyną kokį ir pan.). Ir ar yra didelis skirtumas tarp tų, kurie turi dokumentus ir tų, kurie neturi?

Dėkoju už patarimus.

Dar klausimukas. Ar jie nėra jautrūs žemesniai temperatūrai, pvz, jei tektų gyventi vėsesniame kambaryje?

veislynų paieškok googlėj, parašyk ar paskambink jiems asmeniškai. Kreipkis ne į vieną veisėją. apsilankyk šunų parodose.
tarp dokumentuotų ir bedokumenčių yra didelis skirtumas.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.27 15:54

bet man atrodo, kad to jo kokiam mėnesiukui griežtai nebandei paimt. ir mušt nereikia, dar labiau susinervins.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.27 19:12

Pastebeta,

suo neturi pirmas ibegti i lifta. visu pirma, cia jau KLAIDA. Suo turi ieiti i duris i lifta i kambari PO seimininko ar SALIA jo. nes pirmas kazkur ieina lideris. antra klaida-gali atsitikti baisi nelaime-ibegs suo i lifta vdrug kas lifta iskvies...durys uzsitrenks ir ... suni tiesiog uzdusinsi su pavadeliu jei liksi aukste o jis isvaziuos su liftu. trecia-nevalgyti nuo zemes nuo grindu reikia mokinti kompleksiskai. cia nera taip lengva.
paskui rasai kad jis "nenustoja loti" kol neisvedi i lauka. vel klaida-nereikia vesti i lauka kol jis nenustodamas loja. vesk i lauka tik tada kai apsiramins ir ramiai lauks.nes iseina kad suo manipuliuoja tavimi, vercia elgtis tave kaip jam patinka.
as sunu nemokiau bet jie patys neurzgia kai valgo o as prieinu. nors abi veisles gan rimtos-rotveileris ir stafas abu nekastruoti patinai. bet galiu bet ka is ju paimti atimti-valgi kaula ir pan.
suns negalima MUSTI ar REKTI ant jo. ypac jei suo ir taip nervuotas. musti galima nebent uz labai rimtas isdaigas. ir tai as pvz rimtai nemusu-gauna per uzpakali su laikrasciu ar kokiu skuduru bet bijo ziauriai to. nes nera butina musti iki skausmo tiesiog reikia nubausti kad suo suprastu ne ta kazka padares. suduoti kokiu skuduru. paskui suni ignoruoti nesneketi su juo neglostyti kuri laika neduoti skanestu. rekti irgi negalima. nes jei seimininkas isterikas-reksnys tai ko noreti is suns. paziurek kaip dirba dresuotojai nei reikia nei musa bet kartoja komandas ir privercia paklusti.
isvis darai daugybe klaidu aukleji suni visai netinkamai o paskui sakai kad yra problemos. problemu yra ir bus. to galima butu isvengti jei susitartum su geru dresuotoju bent del keliu pamoku. nes kitaip ateity prognozuoju kad jei seimoje atsiras nauji nariai tavo suo gali juos puldineti. paskui suo gali pradeti "zymeti" namus-baldus kampus geles...taip rodo savo pranasuma ir pan.

Žinutės laikas: 2008.10.28 16:27

Pastebeta

tu matos nepaturejes mano suns nesuvoki kas kaip dzinsus renkis ir jau strypsens.... jis nenusiramins..nusiramina kai miega

as jau rasiau kad sunys buna ivairiu charakteriu. bet jie PRIVALO paklusti seimininkui. kai as ateina namuo manes pasitikti lekia rotas ir stafas... sokineja laizosi...iki nosies sokineja beja...dziaugsmo buna... bet kai vedu i lauka sukomandavoju kad nelakstytu po koridoriu o sedetu ir lauktu-ir sedi. nes zino kad reikia paklusti.
ir ne as kalta kad jis toks.....neperklejamas isterikas....

jis gal ir isterikas. nesiginciju. bet tu kalta kad neaukleji jo tinkamai. jei paciai neiseina reikia tartis su dresuotoju. bet va tu nenori...ar tingi...na ir rezultatas atitinkamas.
koli yra labai svelni paklusni veisle...pazistamas turejo tai dieve mano...i kambari neuzeis kol jos nepakviesi.
noreciau pamatyt kaip mano suni isdresuotum fig tau pavyktu

as nesu profesionalus dresuotojas. todel svetimu sunu nedresuoju. bet jei man pavyksta susigyventi su dvien nekastruotais patinais-rotveileriu ir amstafu kurie abu hyperaktyvus tikraja to zodzio prasme bet abu laiko mane seimininku, nesipesa tarpusavyje nezymi namu ir elgiasi daugmaz civilizuotaio jau maza suni peraukleti kur kas lengviau..
be to sakyk O KAM TAU ANTRAS SUO? juk ir tavo esamas yra visai neisaukletas elgiasi kaip jam sauna i galva tu jo nekontroliuoji...kam tau prireike antro? kad butu du nevaldomi sunys? ir dar-kadangi tavo suniui tu neturi jokio autoriteto ir seimininkas namuose jis o ne tu tai prognozuoju dideles problemas su nauju suniuku jei jis bus-gali net sudraskyti mazaji...arba stipriai skriausti. visu pirma is pavydo.

Žinutės laikas: 2008.10.30 13:17

negalvoja jie, kad ten kalytė. lipa arba iš jaudrumo, ar dėl dominavimo, nors dominavimo reikalas manau kartais būna išpūstas - ne kiekvienas lipimas ant kojos yra lipimas ant galvos. o tu dėl savo šuns gal su geru dresuotoju pasikonsultuok, ką mes tau galima padėti

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.30 13:37

ne, pastebėta, mes iš šunų darom šunis, nes va jie būtent ir nėra žmonės ir turi kiek kitą požiūrį į pasaulį negu mes

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.30 13:55

pastebėta, kiekvienas šuo ir turi savo charakterį ir nėra vienodai besielgiančių šunų. bet aš manau, kad tavo šuniukas nėra visiškai laimingas. laimingas šuo būna ramus šuo. gamtoje nėra isteriškų ar jaudrių gyvūnų.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.31 11:44

tai bent tiek Man jau kaimynų idioto užteko, kuris mėgdavo pasikandžiot, tai slapta teko biškį nusodint, dabar net iš namų nebėga. mus dabar irgi kartais užpuola tie, kuri tik loja, tai nuspardau ir pabėga. kiti bando šuniui užpakalines kojas kandžiot ir atkaklesni būna, tuos sunkiau nuspirt, o jei leisčiau Torai savarankiškai su jais susitvarkyt - sakytų, kad pitbulį siundau Nėr teisybės šiam pasauly. Va labiausiai man patinka tie, kur nei loja, nei kanda, o arba ramiai apsiuosto, arba bėga savo keliais. Taip mano amžinatils Tūrė darydavo.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.10.31 12:58

taip yra dėl to, jog, pirma, visi įsivaizduoja, jog mažas šuo yra... na, mažas ir jis nepadarys jokios žalos. antra, kadangi jis mažas, niekas nemato reikalo jį dresuot ar auklėt. aš irgi mažų labiau bijau... [bet juos lengviau išgąsdint]

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2008.12.28 11:44

Pastebeta,

as nesuprantu kas yra SARGUS suo?tokiu zodziu zmones dazniausiai bando patesinti savo isteriskai besielgiancio gyvuno elgesi ir tiek. sargus tai tas kuris visus puola? sorry bet jeinorima kad suo saugotu tai reikia mokyti ji ant apsaugos ir toks gyvunas beja nebus isteriskas, kaip tik geriausi sunys apsaugininkai yra labai ramus, neagresyvus tol kol neduodama komanda. O tas sargumas...Nesamone. Va isivaizduokim "sargu" zmogu - kuris eidamas gatve visus iskeikia, koki praeivi apsprardo, ikanda bobutei... Ji irgi vadinsi "sargiu" ar "atsargiu" ar 'itariu"? as toki tiek zmogu tiek gyvuna vadinu nesveiku.

Žinutės laikas: 2008.12.28 11:47

Pastebeta,

suo turi buti "inteligentu" bent jau ta prasme kad jo elgesys neturi kelti rupesciu seimininkui. suo neturi tersti namu gamtiniais reikalais, neturi gadinti daiktu, neturi buti be galo agresyvus ar isteriskas.
prie ko cia detas suns charakteris? vienas dalykas yra isteriskumas ar perdetas agresyvumas kitas dalykas yra charakteris.

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:14
Autorius: Pastebeta2 (Meistras)

Vlad2 rašė:

Pastebeta,

as nesuprantu kas yra SARGUS suo?tokiu zodziu zmones dazniausiai bando patesinti savo isteriskai besielgiancio gyvuno elgesi ir tiek. sargus tai tas kuris visus puola? sorry bet jeinorima kad suo saugotu tai reikia mokyti ji ant apsaugos ir toks gyvunas beja nebus isteriskas, kaip tik geriausi sunys apsaugininkai yra labai ramus, neagresyvus tol kol neduodama komanda. O tas sargumas...Nesamone. Va isivaizduokim "sargu" zmogu - kuris eidamas gatve visus iskeikia, koki praeivi apsprardo, ikanda bobutei... Ji irgi vadinsi "sargiu" ar "atsargiu" ar 'itariu"? as toki tiek zmogu tiek gyvuna vadinu nesveiku.

jai tavo namus isilauzia tai suo turi tylet o jai seimininke ner namie ir jis negali susukt komandos? nenusisnekek..manasis lova vos tik kas sugrebzda ir uz tai ji pagiriu.... jau akrta padejo ir atbaide vagis... del tu praeiviu ikandimu mano suo nesikandzioja..cia kaimynes surkinas kandziojas ..o jinai ji leidzia prie koju vattas tai ensveikas.... taip ir noris voztelt bet tai babulkai nieko nepasakysi nepaaiskinsi...

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:15

Vlad2 rašė:

Pastebeta,

suo turi buti "inteligentu" bent jau ta prasme kad jo elgesys neturi kelti rupesciu seimininkui. suo neturi tersti namu gamtiniais reikalais, neturi gadinti daiktu, neturi buti be galo agresyvus ar isteriskas.

prie ko cia detas suns charakteris? vienas dalykas yra isteriskumas ar perdetas agresyvumas kitas dalykas yra charakteris.

del gadinimo daiktu tai suauge sunis abejoju ar jau gadina daiktus tai jauni visi tik taip daro.

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:18

Pastebeta2,

sargumas nera isteriskas lojimas ar puolimas ant visko kas juda.
jei nezinai tai nesnekek geriau apie dalykus kuriu neismanai. jei suo mokytas ant apsaugos tai palieki namuose, sakai komanda saugoti namus(masina ar kitka). ir viskas. seimininka gins kiekvienas normalus suo jei ji realiai uzpuole kas. o apsaugos praktikoje geriausias suo tai neagresyvus, ramus. toki lengviausia mokyti ant apsaugos ypac ant asmens apsaugos. nes pati apsaugos esme agresyvumo ugdymas ir jei suo nervingas agresyvus ir ji mokyti ant apsaugos jis gali tapti nevaldomas.

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:19

Pastebeta2,

gadina ir kai kurie suauge sunys. na ir jauni toli grazu ne visi gadina...

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:24

Vlad2 rašė:

Pastebeta2,

sargumas nera isteriskas lojimas ar puolimas ant visko kas juda.

jei nezinai tai nesnekek geriau apie dalykus kuriu neismanai. jei suo mokytas ant apsaugos tai palieki namuose, sakai komanda saugoti namus(masina ar kitka). ir viskas. seimininka gins kiekvienas normalus suo jei ji realiai uzpuole kas. o apsaugos praktikoje geriausias suo tai neagresyvus, ramus. toki lengviausia mokyti ant apsaugos ypac ant asmens apsaugos. nes pati apsaugos esme agresyvumo ugdymas ir jei suo nervingas agresyvus ir ji mokyti ant apsaugos jis gali tapti nevaldomas.

cia kalbi apie didelius sargius suni manos uo tai toks mazas taksas tai ci avisai kitas reikalas jis nebuvs apsaugos sunim bet tai kasjo kraujyje iauge toks sdargumas man yra gerai..tau nepatinka tai ri nesigincyksu manim

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:26

Vlad2 rašė:

Pastebeta2,

gadina ir kai kurie suauge sunys. na ir jauni toli grazu ne visi gadina...

mano sis suo isvis nieko neliecia nekandzioja nieko nedaro ne itin ir zaidzia senasis suo tai tik jaunystej atpkes tampe bet tik tiek...o kol visi mazi tai niesti dantis viska noris sukandziot ir pridaryt bala zino ko.... tad siuo dalyku neikada nesistebiu..

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:36

Pastebeta2,

Man nepatinka nei isteriski nesveiki zmones nei isteriski sunys. nesvarbu kokio jie dydzio. kai gatveje einu ramiai ir kokia ziurkes dydzio suva puola koki is mano sunu tai sorry tai nebejuokinga... cia tipo tai "ziurkei" viskas galima viskas leidziama nes ji maza...o jei mano suo netycia tokia suva sutryps visi prades saukti-ak sunys zudikai ak jie tokie pavojingi! be to netgi mazas agresyvus nestabilios psichikos suo gali buti pavojingas-pvz., pulti vaika-cia tam vaikui bus ne tik psichologine trauma bet ir gali buti rimta fizine trauma nes netgi mazas suniukas gali subjauroti vaiko veida ir pan. draugo zmona turejo kaimynus su koviniu...taksu. pamates vaika ar kita suni jis ne tik kad pradedavo loti bet kandziodavo ora paleisdavo seiles budavo visas apsiputojes...ir kaip seimininkai juo didziodavosi-sake ak koks protingas piktas suo! o seimininku vaikai patenkinti sauke mamytems su mazais vaikais -eikit is cia musu suo piktas jis jums pirsta gali nukasti!

Žinutės laikas: 2008.12.28 13:43

tai vat kad tie ziurkesvisi daznaisuiai ir isteriski buna dideli sunis ramesni cia manau jau seimininkas tokiam suniui nepades...... tik is lifot isbega gavgav gav puola savo dantim viska kas papuola..... as savo suni toliau nuo jo laikau nes manajam dar iznybs....turiu atveji kaip atvaziavom i sveciu ir toks va mazas ziurkenas isikibo pitbuliui i aky....pitbulis musu jo nepuola nes ir issigando soka gavo...dar kol ta suni nueme koja jis perkando zmogui....suni isgydem... daugiau i svecius nebevaziuojam....ir tas suo daugiau nepaleidziamas nuo pavadelio.. mano suo tai irgi siaip loja buna antvaiku ... o jai jie arciau prieina jis bega kur kojos nesa toliau nes jis bijo ju.... mes neturim seimoj mazu vaiku niekur jis ju nemates.. tad ju baidos...

Žinutės laikas: 2009.01.13 17:28
Autorius: 55Ieva55 (Naujokas)

turiu 6 jorkiukus Anita,Luziu,Smarga,Tuzi,Boxa ir mano mylimiausia NUffika

(: Iki Rojaus Truksta Tik Tiek Nedaug...:)

Žinutės laikas: 2009.04.07 22:09
Autorius: vyriskis (Naujokas)

Pas mus irgi auga jorksyro terjere dukros ir zmonos noru. Jokiu minusu be sunybiu, cia toks pats suo kaip kiti, nereikia jau taip isdidint dideliu sunu, ar per zinias buna tiek daug pranesimus, kad jorkas apkandziojo zmones, o vat is dideliu buna, taip kad prasom nevaryt jei nezinot ir is pavydo rasot ar is nemoksiskumo didelius unu savininkai turi 0 tolerancijos jorkams, jau taip nusibodo jusu smeizimai ir apkalbos apie jorkus, gal man pradet apie vokieius, stafus nesamones kalbet, a? iskart pasiustumet, tai ko stebetes jei jorko savininkas jums ka pasako, a? Dar kart pasikartosiu turekit tolerancijos, nes dabar pas jus jos 0

Žinutės laikas: 2009.04.08 13:32

pranešimų per žinias nebūna todėl, kad jorkas dažniausiai nepridaro didelės bėdos bei todėl, kad žurnaliūgos mėgsta įdomias sensacijas, kurias sukelia dideli visuomenės nemėgiami šunys, o šiaip bent užsieny kiek skaičiau straipsnių, tai neoficialiai vetai dažniausiai skundžias, kad juos ypatingai kramtyt mėgsta maži šunys, tarp jų ir jorkai. JAV statistikos duomenyse kalbant apie letalias baigtis buvau radus, kad maži šunys žudo žmones (vaikus), tarp jų buvo minimi ir jorkai.
tos kalbos apie pavydą labai juokingos, ko jau ko, bet Jorkšyro terjero niekam nepavydžiu, nes kol kas šiais sunkiais krizės laikais dar išgaliu auginti tai, ką noriu apie vokiečius, stafus, rotveilerius etc nesąmonių jau n prikalbėta, šių šunų augintojų vaikiškais grasinimais neišgąsdinsi, nebent turi ką protingo ir įrodančio pasakyti remdamasis ne agentūros "VBS", "kartą mačiau..." ar "mano draugo draugas sakė, kad jo kaimynas...".
prieš šiuos šunis (turiu omenyje jorkus), kaip ir kitus mažus šunis, nieko neturiu, bet mažiausiai 50 procentų jų savininkų būna idiotai, matantys kitame pavadėlio gale ne šunį, o mažą žmogutį ar įdomų žaisliuką. To pasekoje visai neseniai mūsuose buvo bent vienas atvejis, kai jorkšyro terjeras biškį nusiaubė namus ir įkando šeimininkui, o jį už tai užmigdė, jaučiu, tokių atvejų Lietuvoje ne vienas ir ne du, tik užglaistomi.
jorkų savininkų pasisakymais nesistebiu, tokių įdomių esu girdėjusi, kad, atrodo, žmonės kartais nesusivokia, ar šuo pas juos, ar lėlė, citatos būtų vertos anekdotų vardo.
Beje, pas jus auga tikra jorkiukė?

vyriskis rašė:

Pas mus irgi auga jorksyro terjere dukros ir zmonos noru. Jokiu minusu be sunybiu, cia toks pats suo kaip kiti, nereikia jau taip isdidint dideliu sunu, ar per zinias buna tiek daug pranesimus, kad jorkas apkandziojo zmones, o vat is dideliu buna, taip kad prasom nevaryt jei nezinot ir is pavydo rasot ar is nemoksiskumo didelius unu savininkai turi 0 tolerancijos jorkams, jau taip nusibodo jusu smeizimai ir apkalbos apie jorkus, gal man pradet apie vokieius, stafus nesamones kalbet, a? iskart pasiustumet, tai ko stebetes jei jorko savininkas jums ka pasako, a? Dar kart pasikartosiu turekit tolerancijos, nes dabar pas jus jos 0

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2009.04.08 13:36 nemaloni

Žinutės laikas: 2009.04.21 16:54
Autorius: amberis (Pradedantysis)

Patinka labai- nors pats neturiu

Žinutės laikas: 2009.07.31 14:45
Autorius: Buterffly (Naujokas)

As cia biskuti isiterpsiu.
Man asmeniskai sitie suniukai laabai patinka Pazinojau tris gan artimai,o su kitais teko susidurti tik gatveje. Tai pastebejau,kad:
1.Sitie suniukai yra labao protingi(negaliu paskayt sito apie visus bet dauguma)
2.Grazus(jeigu jie yra bent TRUPUTI priziureti)
3.Tikrai ne islepinit,lepuneliai(tuos kur pazinojau tai buvo tikrai nei kiek neislepinti)
4.Drasus,smalsus
5.Labai meilus
6.ir labai draugiski bei prieraisus.
Stai del tu bruozu noreciau auginti jorksiriuka ,bet sese mano yra alergiska sunims

Žinutės laikas: 2009.07.31 17:00

Tai ir noreciau paklausti tu kas zino:ar jorksyro terjerai nesukelia alergijos?
atrodytu nesamoningas klausimas,bet as apie juos paskaiciau ir ten raso,kad jie nesisere ir del to nesukelia alergijos
Gal ir pirkciau jeigu tai butu tiesa,bet noreciau isitikinti.(nes ziurejau kelis mazucius sunis,paskaiciau apie juos ir raso taipat,kad alergijos nesukelia,bet abejociau,nes dauguma taip sako,kad tik pasrduotu suni arba del kitu priezasciu)
Tai ar nesukelia alergijos jorkai tikrai?

Žinutės laikas: 2009.08.02 15:38

Taip, jorkai dažniausiai tinka alergiškiems žmonėms ar astmininkams. Apsilankykit pas žmones, turinčius šiuos šunis (o geriausia - pas veisėjus, iš kurių norėtumėt pirkti) ir pažiūrėkite, kaip jausitės pabendravus su jorkas. daugiau paskaitykit čia, bus šiokių tokių patarimų:
http://www.bone.lt/bone-klubai/Jorksyro-terjeru/Apie-viska/Taigi-noreciau-suzinoti-ar-sie-sunys-tinka-astma-sergantiems-zmonems/

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2009.08.04 17:08
Autorius: Amethista (Pažengęs)

Nežinau, nelabai man jie.Ir ius yra be proto brangūs...

Amethista grįžo.

Žinutės laikas: 2009.08.06 22:36

Mano sese astma serga,tai jin alergiska sunims.Agiesha,o tu nepazysti tokiu zmoniu alergisku kurie laiko jorksyra nors yra alergiski sunims?Nes jei nusipirksim sita suniuka ir kazkastai sesei blogai bus,tai reikes ji atiduot ar pasrduot tai bus gaila

Žinutės laikas: 2009.08.07 15:39

visokių būna. Apsilankykit su sese pas veisėją arba jorkiuką pasiimt kokiai savaitei - geriau praktiškai pažiūrėt, kaip reaguos.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2009.08.08 13:07
Autorius: DjCaramella (Pradedantysis)

e, nemėgstu aš jų.Nelbaia jie man, nors gal ir norėčiau...

Sweeeeeeeet! ;*

Žinutės laikas: 2009.08.21 09:37
Autorius: Gabijax2x (Naujokas)

Zinok jorkai tam ir yra pitaikyti nes mano drauge irgi serga ir jau augina 2 metus suniuka jorka ir nieko nenutiko delto kad jorksyrai neturi poplaukio

Žinutės laikas: 2009.08.21 09:43
Autorius: Kometa (Pradedantysis)

Nesveiki man tie jorkai. Aisku, gal cia individualiai nuo suns priklauso ir nuo suns savininko. Bet pas mus sodo kaimynai turi jorksyra, tai loja beveik nesustodamas ir neklauso tu savo seimininku. Tie laksto paskui ji pastoviai, saukia, bara ji, o tam visai dzin. Nereaguoja i jokias komandas. Tai kas cia per suo??? Ir tas balsas toks ju kiauksintis. Uzknisa. Sau guli- deginiesi, snuduriuoji, o tas lochas stovi ties riba, kur ju sklypas baigiasi ir kiauksi. Taip ir norisi paleist koki akmeni i toki kvaila suni.

Žinutės laikas: 2009.08.21 12:54

Kometa rašė:

Nesveiki man tie jorkai. Aisku, gal cia individualiai nuo suns priklauso ir nuo suns savininko. Bet pas mus sodo kaimynai turi jorksyra, tai loja beveik nesustodamas ir neklauso tu savo seimininku. Tie laksto paskui ji pastoviai, saukia, bara ji, o tam visai dzin. Nereaguoja i jokias komandas. Tai kas cia per suo??? Ir tas balsas toks ju kiauksintis. Uzknisa. Sau guli- deginiesi, snuduriuoji, o tas lochas stovi ties riba, kur ju sklypas baigiasi ir kiauksi. Taip ir norisi paleist koki akmeni i toki kvaila suni.

čia ne šuo, čia šeimininkai idiotai. Daug kas jorką perka kaip lėlytę ir pamiršta, kad tai terjeras, po to ir atsiranda šimtai tokių plaukuotų nesusipratimų.

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Žinutės laikas: 2009.09.04 17:30

Gabijax2x rašė:

Zinok jorkai tam ir yra pitaikyti nes mano drauge irgi serga ir jau augina 2 metus suniuka jorka ir nieko nenutiko delto kad jorksyrai neturi poplaukio

Nu gal,bet asma tai gal nk,bet darem tyrimus kam alergiska ir va dave lapa ten tam ana,katems ir sunims.Tai jei jin alergiska.......Paskui klausem daktares tai sake,kad alergija sukelia NE KAILIS,serimasis ar kas ten..O kakas,seiles,jo skleidziamos kakokios tai lasteles ar ten kas...(tiksliai nebepamenu) tai nemanau,kad galesim augint jorksiuka Man tai jie labai mieli.

Pritariu agieshai,kad durni seimininkai,paystu jorku kurie yra gudrus ir isaukleti,jei seimininkas nori ir turi galimybes isaukleti jorka tai ji isaukles kaip bet koki kita suni,paimkim,kad ir vokieciu avigani(vilksuni) jeigu jo neaklesi ir nedresuosi,bus panasus i nedresuota jorksyra...Pati neauginau,bet esu susidurus su gudriais sunim........

Žinutės laikas: 2009.09.05 19:58
Autorius: Fixy (Didmeistris)

fainas suo grazus

Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija

Žinutės laikas: 2009.11.10 13:01
Autorius: krystynaja (Naujokas)

sveiki, gal zinot kas galetu padovanoti jorksyriuka?

Žinutės laikas: 2010.01.21 20:39
Autorius: Katytea91 (Naujokas)

As turiu jorkiuka, dar nedidelis, 6men. bet charakteris kaip didelio suns kaip vaikas visko prikrecia ir pasipykstm kartais tada nesisnekam bet greit susitaikom

:rose;

Žinutės laikas: 2010.06.14 21:53
Autorius: musicGIRL9 (Pradedantysis)

Sveiki,

aš auginu 8 mėn. amžiaus jokšyro terjerą tai gal žinotumėte kur galima būtu ji apkirpti Kaune?

nesivaržyk,prisipažink
img.varo

Žinutės laikas: 2010.06.17 21:08
Autorius: Luckystar (Pradedantysis)

turiu jorkuti kuriam istiko beda, isniro kaklo slankstelis lyg kaklas butu nusisukes galbut kamnors teko su tuom susidurti ;(

Žinutės laikas: 2010.06.17 21:20
Autorius: Luckystar (Pradedantysis)

noriu pasakyti kad jorkas nera zaislas, jam reikia daug prieziuros yra begalo meilus ir prieraisus(Visu draugas) bet uz save gali pastovet ir apsigint nors ir toks mazas

Žinutės laikas: 2010.06.17 22:59

as savo draugei vis kartoju kad tureti suni tai ne vien ji glostit ir sujuo zaisti.

nesivaržyk,prisipažink
img.varo

Žinutės laikas: 2010.09.03 11:19
Autorius: Gilaila (Naujokas)

Pasiskaiciau cia, ot prisijuokiau , paskaicius pastebetos komentarus, dar syki isitikinau, kad reikia pirma dresuoti seimininkus, o tik paskui ziureti sunelio problemas, katras iskiepyjo pats seimininkas. Durnu sunu niera yra tik nieko neismanantys apie sunis sunu seimininkai. Visi sunys vienodai dresuojami, tiek mazu veisliu tiek dideliu. Tau pastebeta patarciau, jokiu budu neisigyti pincerio, katro tu ten dairaisi, nes turesi analogiska varianta, sie suneliai taip pat linke buti nervingais, o pas toki seimininka kaip tu, jis tikrai toks ir bus

Žinutės laikas: 2010.09.29 18:16
Autorius: Hyna (Patyręs)

Jorkšyro terjeras yra labai mielas šuniukas, bet nemanau, kad tai yra mados auka. Man asmeniškai patinka tie šunyčiai. Labai dažnai matau jorkšyro terjerą su kaspinėliu surištu. Tai vienintelis aksesuaras.

Žinutės laikas: 2010.10.28 14:26
Autorius: 1justytea1 (Naujokas)

joksyru terjierai ir mopsai mano mumiletiniai

juste

Žinutės laikas: 2010.11.09 16:37
Autorius: Gabijax2x (Naujokas)

Tie žmone visai nuprotėjo,
jeigu jau mielą maža šunelį aprengsi, apmausi batukus ir įriši bantuką, tai jiems jau bus pasišaipymas iš šuns ir madų vaikymasis, tikrai ne...Kiekvienas teigdamas tokias nesamones jog čia rengia, rūpinasi vos ne su lyg mažu vaiku, tai būtent todėl, kad jie maži, čia tau ne koks stafas ar pitbulis... (aišku nesakau kad stafais ir kitų veisliu atstovais nereikia rūpintis) Ir del rengimo:
Jorkai yra be poplaukio, jiems dvigubai šalčiau negu tam stafui as pidbuliui...
Taip kad mielieji,
Pirmiau apsišvieskite smegėneles,paskaitykite knygu apie jorkus, ir suprasite tai...

Žinutės laikas: 2010.12.02 16:08
Autorius: LittleStar (Pažengęs)

Neseniai pradėjau auginti jorkšyriuką. Jis dar mažas, vos dviejų mėnesių. Taisyklingo auginimo ir auklėjimo dar mokausi, bet jau dabar sekasi gana neblogai.:} Jau antrą dieną priprato siusioti ant palutės. Žinoma, dar kartais pasitaiko, kad kur kitur, bet labai labai retai. Va per pastarąsias tris dienas tai tik kartą ne ant palutės pasiusiavo. O ir tuštinasi dažniausiai ant tos pačios palutės.:} Valgo nedaug. Kartą per dieną duodu pašildyto pienuko. Na ta prasme ne tiesiai iš šaldytuvo.:} Labai judrus, greitai, maždaug po poros dienų, priprato prie naujų namų.:} Kaspinėlio dar kolkas nereikia, bet kai pradės plaukučiai kristi į akutes, tada įsegsiu ir kaspinėlį. Labai prieraišūs ir protingi šuniukai. O tas pasakymas, kad tai mados auka, fyfų šuo atrodo tieisog juokinga. Kokiais moksliniais tyrimais pagrįsti šitie argumentai?

Žinutės laikas: 2010.12.05 12:11

LittleStar rašė:

O tas pasakymas, kad tai mados auka, fyfų šuo atrodo tieisog juokinga. Kokiais moksliniais tyrimais pagrįsti šitie argumentai?

matyt šitais...

Weight Pulling Lithuania
pitbuliai

Koreguota: 2010.12.05 12:13 nemaloni

Žinutės laikas: 2010.12.29 17:44

O kas čia tokio? Čia tiesiog nuotraukos šuniukų, kurių šeimininkai..Hmm..Truputį kitokie. Tokios suknelės, kailinukai yra vienetiniai atvejai - arba parodiniams šunims, arba jų šeimininkams, kurie gyvena šuns gyvenimą. Jorkams rūbai reikalingi, tačiau NE VISI yra tokie išcackinti, ir vien dėlto, kad kelios damos pipi rengia savo jorkučius žmonėmis-vorais arba pelenėm, nereiškia kad VISI taip rengia, todėl pamačius keletą taip aprengtų šunyčių, nereikėtų galvoti, kad taip rengiami VISI. Yra žmonių, kurie augina jorką vien dėlto, kad galėtų jį aprengti, tačiau dar yra ir tokių, kurie augina jorkiuką, nes tai labai mielas gyvūnas.

Žinutės laikas: 2011.01.07 14:16
Autorius: Jupiterė (Naujokas)

Sveiki visi ir SU NAUJAISIAIS turiu joršyrą Čingis vardu, ar galima jam papildomai ką nors duoti valgyti,jis labai jau visko nori. Šiuo metu duodu rojal kanin terjerams ir 1 kartą vištienos krūtinėlės, būkit fainuoliai parašykit daugiau apie juos, dėkoju

Žinutės laikas: 2011.01.09 11:57

Och, aš taip pat maitinau Royal'iu, tačiau pasikonsultavau su veterinaru ir jis pasiūlė, kad Royal'is nėra pats geriausias pasirinkimas dėlto, kad jame daug kukurūzų krakmolo, o juk tu augini šunį, o ne kokį žiurkėną. Dabar maitinu "Brit Care" iš sąrašiuko, kurį davė gydytojas. Taip pat galima rinktis "Acana", "Orijen" arba "Genesys". Galima juk jam visokius skanėstus duoti - sausainiukus ar dar ką. Žmonių maistu kolkas nemaitinau, tik vietoj vitaminų duodu nuluptos žalios morkos. Galima gabaliuką žalios nuluptos bulvės ar nuluptą skiltelę obuolio. Teko girdėti iš pažįstamų, kad duoda ir žmonių maisto nuo stalo. Žinoma, šuniukas nealpsta ir panašiai, jeigu suvalgo (juk būna, kad ir kaip saugai, jog maisto nenukristų ant grindų, tačiau kartais ima ir nulekia, o jis jau ir surenka), tačiau poto tampa labai išrankus maistui ir gali nebeėsti savo ėdalo. O taip pat dar priklauso ir nuo tavo šuniuko amžiaus. Kuo šuniukas vyresnis, tuo jis viskam atsparesnis.

Žinutės laikas: 2011.01.14 11:50
Autorius: Kristitutė (Naujokas)

mano drauge augina toki suniuka..Kai pirma karta pamaciau, tai buvau "apsalusi" ,nesupratau kodel ji pirko tokia "ziurkyte"..bet laikiui begant pamaciau, kad cia toks pat suo kaip ir visi, net labiau pritaikytas auginimui butuose, nes yra mazuciai-kompaktiski ir nemeta savo plauku, taip, kaip kiti ilgaplaukiai sunys.

Turbut kai kurie perka juos del mados, o kiti protingai juos renkasi pagal savo gyvenimo buda.

Pasitikrink ar nepermoki už savo augintinio maistelį:
www.zoopasarai.lt

Žinutės laikas: 2011.03.07 15:38
Autorius: Mermaid (Patyręs)

Aš auginu tokį šuniuka labai mielas ti jei auginat bute reikia nuo 2 men. peratyti daryti i viena vieta privaloma kad turetu spec savo minksta buda ir prausti bei apkirpti o pavadelis neseip paprastas o spec. irgi kur paspaudi ir pailgeja na zinot tai va jei perkat tai butinai situs susipirkit bei skiepu butina tik po visu skiepu i lauka galima nes po vieno tai blogai gali susitkti is pradziu veterinaras suleidzia viena poto po menesio leidzia visus bet pries ta savaite dar nuo kirminu reikia taivat po visu skiepu dar palaukt viena diena o jei siltas oras prasau galima vesti laukant pasivaikscioti o jeigu vejuota butu diena tada butina aprengti jei norite vedzoti su pavadeliu butina aprangto striukute arba paltuku o jei silta tai galite ir beju o jei nesite glebyje vistiek reikia bent svarkelio kad nesusaltu beja nuo stalo maisto negalima duoti nes siu suniuku jorksyro terjeru skrandziai jautrus as tai turiu ta zinot ''mini'' tai as zinau daba balandzio 2 vesiu skiepu jau visu tai va jei imat ar perkat si suniuka kol mazas rekia taip rupintis kad jam butu silta

Žinutės laikas: 2011.03.09 00:18
Autorius: tee (Naujokas)

Gal kas pigiai parduodat jorksyriuka, dukrai gimtadieniui reikia seno suns netekom, tai labai skauda
reikia greitai
vilnius 868087773

Žinutės laikas: 2011.03.09 10:05
Autorius: Mermaid (Patyręs)

tee rašė:

Gal kas pigiai parduodat jorksyriuka, dukrai gimtadieniui reikia seno suns netekom, tai labai skauda

reikia greitai

vilnius 868087773

nueik i www.google.com tada ivesk jorksyro terjerai parduofdami ir viskas rinkis koki nori

Žinutės laikas: 2011.05.22 12:29
Autorius: goduliukas123 (Naujokas)

Sveiki!! Gal galit pasakyti kiek mazdauk per menesy jus isleidziat ant jorksyro pinugu, bet paprastam jorksyrui ne konkursiniui.

Žinutės laikas: 2011.05.29 12:32
Autorius: goduliukas123 (Naujokas)

?

Žinutės laikas: 2011.12.23 19:30

mazdaug piankiasdesimt

nesivaržyk,prisipažink
img.varo

Žinutės laikas: 2012.03.04 18:35
Autorius: Dollytė (Naujokas)

Man nerealiai patinka šie šuniukai, beto ir pati turiu jorkšyriukę.

Žinutės laikas: 2012.03.15 16:40
Autorius: nhfhgfjh (Naujokas)

as auginu 2 menesiu jorksyro terijera vardas Rubis seip labai zaidzia nes dar mazas maudeme tik 1 karta tai byjo vandens turi savo narva dar neloja bet urzge kai isisiauteja pradeda urgsti galima sakyti murkti nes tas jo urzgimas kaip murkimas seip kas norite ar ruosetes pirkti jorksyro terijera pagalvokite ar verta reikes ir ausis ir akis valyt sukuot kirpt maudyt nagucius karpyt ir pinigeliu nemazai isleisit tai patariu pagalvot pries perkant

Prazizdama gele neklause ar verna?

Žinutės laikas: 2012.04.03 08:21
Autorius: Shiseido (Pradedantysis)

Man tai patinka sitie suniukai Jie labai mieli ypac kai jie dar mazi.As tai apie juos manau kad jie mieli,grazus,linksmi,isdyke (nu as taip manau ),zaismingi ir palaikantys kompanija.As tai dabar laukiu nesulaukiu kol man mama su teciu nupirks velykoms toki suniuka.Aisku bus kalyte.

Žinutės laikas: 2012.09.17 14:03
Autorius: Lelyte93 (Pažengęs)

Escada rašė:

Man jie visiskai nepatinka! Jie man panasus ne i tikrus suniukus, o i kazkokias iskamsas, akys tokios kaip plastamasines blizga (be jokios israiskos, minties-bukas zvilgsnis), vieni loja be perstojo kaip uzsukti zaisliukai, kiti myza kur papuola ir sika atsiprasant visur kur tik galima ir negalima... Nenoreciau toki tureti, mane jie erzina...

Žinutės laikas: 2012.09.17 14:23

Lelyte93 rašė:

Man jie visiskai nepatinka! Jie man panasus ne i tikrus suniukus, o i kazkokias iskamsas, akys tokios kaip plastamasines blizga (be jokios israiskos, minties-bukas zvilgsnis), vieni loja be perstojo kaip uzsukti zaisliukai, kiti myza kur papuola ir sika atsiprasant visur kur tik galima ir negalima... Nenoreciau toki tureti, mane jie erzina...

Kokį šunį šeimininkas užaugina, tokį ir turi. Be to, kad yra mažas, jorkas niekuo nesiskiria nuo bet kurio kito šuns, jei normaliai auklėjamas.

Žinutės laikas: 2013.01.27 10:46
Autorius: Triušiukė84 (Pradedantysis)

Tikri gražuoliai,šiaip labai mieli