Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Kariniai filmai

Žinutės laikas: 2007.03.05 22:14
Autorius: Ozkyte (Patyręs)

O man patinka...viskas kas susija su karu..Kareiviais...ten kur saudo,gaudo Labai patinka Jegelyte!!!
Kaip prisiminsiu kokio filmo pav.parasysiu

-------------------------
Ne viska gyvenime pasieksi kumsčiais. Kartais į rankas tenka paimti didelę gerą lazdą!

Žinutės laikas: 2007.03.05 22:18
Autorius: Jason (Didmeistris)

ozkyte, patinka kai mina nutraukai abi kojas, ir rodo kaip zarnos pilve matosi?

Žinutės laikas: 2007.03.05 23:10
Autorius: Artasss (Pradedantysis)

zajibis filmas 9rota

Žinutės laikas: 2007.03.05 23:48
Autorius: Ozkyte (Patyręs)

Jason,man is vis patinka tokie su siurpuliuko elementais...Gali ir kraujas taskytis i visas puses,nebebijau..

Ne viska gyvenime pasieksi kumsčiais. Kartais į rankas tenka paimti didelę gerą lazdą!

Žinutės laikas: 2007.03.06 00:04
Autorius: NeXx (Pažengęs)

eik i kara ten bus linksma

You want someone to hurt like you ...

Žinutės laikas: 2007.03.06 10:07
Autorius: Furija666 (Didmeistris)

Originally posted by: Artasss

zajibis filmas 9rota

Jo,tikrai geras.Dar geras rusu filmas "svolaci" apie kara.

Patirtis yra tai, ką gauni negavęs to, ko norėjai.

Žinutės laikas: 2007.03.06 13:58
Autorius: Tucker (Patyręs)

as irgi labai megstu karinius (bei istorinius) filmus ... GeduXazZ filmas kuri ziurejai vadinosi: Priesas uz vartu Galiu pavardinti populeresnius "Gelbstint eilini Rajana" "Plona raudona linija" "Musu tevu veliavos (naujas)" , "laiskai is Iwo Dzimos" (naujas) , "keturi tankistai ir suo " , ir siaip daug senu geru tiek rusu tiek amerikieciu

Jei vyrai is marso, o moterys is veneros- tai as marsietis mokantis venerieciu kalba.

MLM- tai ne verslas,-taiMazvaikiu,Ligoniu,Mase !!

Žinutės laikas: 2007.03.06 14:20
Autorius: Dzhonis (Pažengęs)

joa sakė mūsų tėvų vėliavos tikrai geras filmas dar gelbstint eilinį Rajeną neblogas daugiau nelabai ir matęs

Žinutės laikas: 2007.03.06 15:28
Autorius: Tucker (Patyręs)

Siaip tai "Rajanas" geresnis uz "veliavas" siandien paziuresiu "laiskus is IwoDzimos" tai pasakysiu ar patiko

Jei vyrai is marso, o moterys is veneros- tai as marsietis mokantis venerieciu kalba.

MLM- tai ne verslas,-taiMazvaikiu,Ligoniu,Mase !!

Žinutės laikas: 2007.03.07 10:43
Autorius: PandaMan (Pradedantysis)

nemazai esu mates filmu apie kara. 9kopa tikrai geras filmas, bet labiausiai patiko "Eik ir ziurek" ("Idi i smotri"). Cia filmas apie tikra KARA, o ne apie saudymus gaudymus.

Žinutės laikas: 2007.05.09 08:13
Autorius: Crucifixtion (Naujokas)

lieciant antro pasaulinio karo kinomatografo sedevrus, tai sakyciau "Pianistas" ir "Sindlerio Sarasas" vieni geriausiai atmintineje uzstrige filmai

Žinutės laikas: 2007.06.03 17:46
Autorius: stankis (Naujokas)

paziurekit "BAND OF ROTHERS",super filmukas

Žinutės laikas: 2007.06.03 17:47
Autorius: stankis (Naujokas)

brothers

Žinutės laikas: 2007.06.19 20:28
Autorius: zoRa3 (Patyręs)

dievinu filmus apie kara,o ypač kur veiksmas vyksta juroje.U-571 man labai patiko,9 rota,Pearl Harbol,gelbstint eilini Rajena,gelmese,raudona plonyte linija ai ir dar daug kitu

Žinutės laikas: 2007.10.29 02:27
Autorius: grafas111 (Naujokas)

gal kas nori ziureti filmus online,sarasas-blogas.lt/grafas111

Žinutės laikas: 2007.10.29 02:30
Autorius: grafas111 (Naujokas)

ar mate kas filma "1941"-geras ir priedo komedija

Žinutės laikas: 2007.10.31 09:50
Autorius: Bfly (Meistras)

Kaip tik pries keleta dienu ziurejau "Mirties akademija" apie vokieciu to laikotarpio karininku mokykla. Ziaurus filmas, nesitiki, kad taip galejo buti is tikruju. Dar olandu "Juodoji knyga" ispudingas, ten apie zydu gaudyma pasauliniu karu metais. Ispudingas ne spec. efektais, bet mintim ir ivykiais. Tokio tipo filmai man kur kas idomesni, nei holivudines karo imitacijos.

Žinutės laikas: 2007.11.21 19:54
Autorius: RoManTika (Pradedantysis)

man patiko priesas uz vartu.. apie Stalingrado musi per II pasaulini.. Geras

~...If You Don't Love Me..Lie To Me... Couse Baby You're The One Thing I Believe...~

Žinutės laikas: 2007.11.21 20:11
Autorius: onewildflower (Patyręs)

"U-751", "Geblstint eilini Rajena", "Mes buvome kariai", "Perl Harboras", "Kalbantys vejui", "Patriotas", "Plonyte raudona linija" - tai mano vienos megstamiausiu kariniu dramu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jon Bon Jovi is proof that God loves us and wants us to be happy! (if you're not a fan you won't understand)

Žinutės laikas: 2007.11.22 10:11
Autorius: Rennais (Didmeistris)

Originally posted by: onewildflower

"U-751", "Geblstint eilini Rajena", "Mes buvome kariai", "Perl Harboras", "Kalbantys vejui", "Patriotas", "Plonyte raudona linija" - tai mano vienos megstamiausiu kariniu dramu

prie situ isvardintu,kurie visi man aptiko, dar galeciau paminet saules asaros (tears of sun), juodojo vanago zutis (black hawk down), harto karas (hart's war).

beje, onewildflower,esi bon jovi gerbeja,o filmo ,kuriame jis vaidino,pavadinima paemei ir sumaisei... negerai,negerai U-571,o ne 751

Žinutės laikas: 2007.11.22 13:22
Autorius: onewildflower (Patyręs)

Originally posted by: Rennais

Originally posted by: onewildflower

prie situ isvardintu,kurie visi man aptiko, dar galeciau paminet saules asaros (tears of sun), juodojo vanago zutis (black hawk down), harto karas (hart's war).

beje, onewildflower,esi bon jovi gerbeja,o filmo ,kuriame jis vaidino,pavadinima paemei ir sumaisei... negerai,negerai U-571,o ne 751

nesityciok, cia viskas per ta skubejima , beje ir tavo isvardinti filmai iena i mano megstamiausiu filmu sarasa

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jon Bon Jovi is proof that God loves us and wants us to be happy! (if you're not a fan you won't understand)

Koreguota: 2007.11.22 13:23 onewildflower

Žinutės laikas: 2007.11.22 14:36
Autorius: Rennais (Didmeistris)

nesitycioju,as tik siaip bjauraus charakterio ir megstu kabinetis pire zodziu

Žinutės laikas: 2007.11.23 12:17
Autorius: Noesta (Pradedantysis)

Baisiai tie kariniai filmai nepatinka. Užteko pasižiūrėti „Gelbstint eilinį Rajaną" - pirmą valandą tai gerai buvo, o paskui kitas dvi neįsivaizduojamai keikiausi ir liūdna buvo, nes nušovė patį fainiausią personažą, kurį vaidino mano mėgstamiausias aktorius Vinas Dieselis. Ir dar taip kvailai jo personažas buvo. Galėjo palikti gyvą, tikrai būtų filmą pagyvinęs, ten daugiau buvo neįdomių veikėjų, kurie galėjo žūti. Va nuo tada ir nemėgstu karinių filmų.

Žinutės laikas: 2007.12.03 12:16
Autorius: Nepilnamete (Pažengęs)

bent man tikrai labai patiko "pearl harbor"

Žinutės laikas: 2008.03.20 11:19
Autorius: Aifaa (Pradedantysis)

Dievinu filmus susijusius su antruoju pasauliniu karu, labai patiko: "Perl Harboras", "Šindlerio sarašas" (bejei r knygą šią skaičiau, "Hitleris:blogio šaknys", dar kelis esu labai įdomius mačiusi, bet jų pavadinimai nelabai įsiminė..
Reiks gauti kelis čia išvardintus filmus

Žinutės laikas: 2008.04.17 18:14
Autorius: Nakciuke (Pažengęs)

o man kariniai nepatinka ir neziuriu tokiu,jie traumuoja mano psichika

http://nakciuke.draugas.lt as,hrr

Žinutės laikas: 2008.04.18 11:39
Autorius: DoGmA (Meistras)

Originally posted by: Aifaa

Dievinu filmus susijusius su antruoju pasauliniu karu, labai patiko: "Perl Harboras", "Šindlerio sarašas" (bejei r knygą šią skaičiau, "Hitleris:blogio šaknys", dar kelis esu labai įdomius mačiusi, bet jų pavadinimai nelabai įsiminė..

Reiks gauti kelis čia išvardintus filmus

jo man irgi su 2 pasauliniu liuks filmai.

I hate love, I love hate

Žinutės laikas: 2008.04.22 08:10
Autorius: Bfly (Meistras)

Pastaruoju metu ziuredama tokius filmukus apie kariskius, truputi per daug asmeniskai priimu (logiskai galvojant), mat turiu savo pasonej kareiveli... Ir isijungia fantazija, ir isivaizduoju, kaip jis ten su sautuvu tarp kulku begioja, ir neramu daros, ir t.t. Ir juokinga, ir ne visai...

Žinutės laikas: 2008.05.23 01:08
Autorius: TempusVernum (Didmeistris)

Pasisiauses rašė:

full metal jacket - labai geras. tik kiek nuvyle tai kad pirma filmo puse daug isbudingesne uz pabaiga.

saving private ryan - taip pat - pradzia liuks.

o daugiau kazkaip nelabai atsimenu...

Jo, šis neblogas.

Dar vienas neblogas matytas - Thin Red Line. Toks iš pirmo žvilgsnio popsovas, bet išties pakankamai filosofiškas ir įdomus. Nes vyksta ne tik "šaudyk ir gaudyk", bet ir pagrindinio veikėjo kova paties su savimi. Matydamas tai, ką jie daro, jis savo mintyse aptaria šią beprasmybę.

Žinutės laikas: 2008.07.25 18:33
Autorius: Linėėė (Meistras)

Mačiau vieną nerealų filmą. Ten ir apie karą ir apie meilę "Drezdenas" (berods taip vadinas). ;]

Reikalauti švaros namuose gali tik tas vyras, kuris nupirko tą namą moteriai. Laukti skanios vakarienės gali tik tas vyras, kuris nupirko produktus jai pagaminti. Na, o nurengti moterį gali tik tas vyras, kuris ją aprengia.

Žinutės laikas: 2008.07.25 19:36
Autorius: aspide (Meistras)

Vieni megiamiausi,,Karininkai{ser.}Alka.Diversanto tesinys Karo pabaiga,Bevarde aukstuma,Majoras Viesulas.

Jeigu miške stovi rojalis - ten gyvena inteligentiški partizanai.

Žinutės laikas: 2008.09.26 00:10
Autorius: Larry (Naujokas)

rekomenduociau pasiziuret toki 11 daliu seriala "Šrafbat", tikrai paliko ispudi, mano nuomone, geresnis uz Band of Bothers.

Žinutės laikas: 2008.09.26 08:29
Autorius: ilgiausias (Didmeistris)

Larry rašė:

rekomenduociau pasiziuret toki 11 daliu seriala "Šrafbat", tikrai paliko ispudi, mano nuomone, geresnis uz Band of Bothers.

Kai kur pievos bet išties geras filmas

Padėkite flakoną su toneriu horizontaliai ir stipriai papurtykite.
Papurtę, pasižiūrėkite ar flakonas buvo uždarytas kamšteliu

Žinutės laikas: 2008.09.26 13:44
Autorius: TmS (Patyręs)

Dalton Trumbo - Johnny Got His Gun; 1971 metu filmas... apie kara bet be tanku, spec efektu ir kitos "kietos" karo atributikos ar heroju. filmas apie demokratijos ginejus ir laisves gelbetojus...

It's easy... it's mathematical

Žinutės laikas: 2008.10.23 14:04
Autorius: Symphony (Meistras)

Gelbstint eilini Rajana, Pearl harboras.

o filmai - Pianistas ir gyvenimas yra gražus - gal ne visai kariniai, bet yra vieni iš mano mėgstamiausių apskritai, ypac pastarasis.

Aš ne tik besparnis žemės paukštis,
Bet ir išprotėjus kaip fantomo daina..

Žinutės laikas: 2008.10.23 18:12
Autorius: Dezinformacija (Patyręs)

Ne apie WWI ir WWII, bet apie karą - Apocalypse now. Apskritai vienas geriausių filmų ever.

Žinutės laikas: 2008.11.07 19:04

'Admirolas'. Nežinau apie kokį karo laikotarpį ten pasakojama, bet filmas įspūdingas. ;-D

Reikalauti švaros namuose gali tik tas vyras, kuris nupirko tą namą moteriai. Laukti skanios vakarienės gali tik tas vyras, kuris nupirko produktus jai pagaminti. Na, o nurengti moterį gali tik tas vyras, kuris ją aprengia.

Žinutės laikas: 2009.03.30 22:16
Autorius: niutee (Naujokas)

neblogas,RAUDONA BERETE

Žinutės laikas: 2009.08.17 17:34

Patinka kariniai filmai. Nebūtinai apie pirmą ar antrą pasaulinius. Pvz.: Black Hawk Down. Dieviškas filmas.

Žinutės laikas: 2009.08.17 19:25
Autorius: Steel (Meistras)

Devinta Kuopa labai jau holivudinis filmas, va ziurejau Krovinys 300 nieko ten nera bet tie visi radijo pokalbiai lyg su laiko masina mane i Afgana nukele, ir dar finalas asara isspaude, gal todel kad pats kroviniu 300 buvau

Žinutės laikas: 2009.08.17 20:04
Autorius: DreiFrei (Meistras)

GeduXazZ rašė:

Kas megstate tokius filmus? kokiu geru zinote? kokie lb patiko?nepatiko?

siūlyčiau neapsiriboti tik abiem pasauliniais, yra labai gerų, apimančių ir kitus karus, tokių kaip "Patriotas", "Dievai ir generolai", "Getisburgas", "Šlovė", "Būrys", "Bravo two zero", "Hamburger Hill". Aišku, iš WWII labai geri "Didysis pabėgimas", "Gelbstint eilinį Rajaną", "Patton", "Tora, Tora, Tora", "Harto karas" ir "pearl harboras", dar "Casablanca". "Didijį pabėgimą" kaip tik vakar rodė per kažkokį lietuvišką kanalą..

Koreguota: 2009.08.17 20:22 DreiFrei

Žinutės laikas: 2009.08.17 20:14
Autorius: DreiFrei (Meistras)

Pasisiauses rašė:

full metal jacket - labai geras. tik kiek nuvyle tai kad pirma filmo puse daug isbudingesne uz pabaiga.

saving private ryan - taip pat - pradzia liuks.

o daugiau kazkaip nelabai atsimenu...

turbūt ir nelabai pradžia prisimena, nes kuo ir prasidėjo, tuo ir pasibaigė - kapinėmis. pradžia ne tik skerdynės Omahos pakrantėj, nors turbūt žiūrim tik skerdynes, o idėjos nulis

Žinutės laikas: 2009.08.19 15:33
Autorius: JJ (Didmeistris)

Kalbantis vejui, gelbstint eilini raina,

Žinutės laikas: 2009.08.19 20:42

Das Boot neblogas filmas tiek pastangu, vargo, kanciu vyrukai patyre ir finale.... Dar yra U - 96 grupes videoclipas geras is sio filmo kadru padarytas, vienintelis techno gabalas kuris man patinka

Žinutės laikas: 2009.08.19 21:10
Autorius: Akella5 (Pažengęs)

Black hawk down,
Dabar isejas ( ar greit iseis ) naujas filmas Negarbingi sunsnukiai ( Inglorius basterds) - gal kas mate? ar geras?

Laimingi tie, kuriems uztenka tiek kiek turi

Žinutės laikas: 2009.08.19 21:21

Inglorius basterds

http://www.youtube.com/watch?v=xc_SYKZVCKE

Žinutės laikas: 2009.09.11 14:45
Autorius: zzzsss (Naujokas)

zuve sniegynuose, baisus, bet rekomenduoju

Žinutės laikas: 2009.09.20 18:32
Autorius: zzzsss (Naujokas)

zuve sniegynuose, kraupus.

Žinutės laikas: 2009.10.16 18:55
Autorius: KaMor (Meistras)

Mačiau "Gelbstint eilinį Rajaną". Pati stebiuosi, kaip būdama silnesnių nervų galėjau žiūrėti į išverstus vidurius ir nutrauktas galūnes. Bet jei kas pasiūlytų bent epizodiškai suvaidinti, tikrai neatsisakyčiau

Žinutės laikas: 2009.12.28 15:11
Autorius: Vikutea95 (Pradedantysis)

Faini tie kariniai filmai man tai ispudi paliko "Gelbstint eilini Raijana" Ten tai filmas.

Būsi tu būsiu aš *

Koreguota: 2009.12.28 15:12 Vikutea95

Žinutės laikas: 2011.08.08 20:05
Autorius: zanke (Naujokas)

sveiki kariniu filmu megejai: man labai patiko filmas Likvidacija, devetaja rota, svoloci, grozovye varota, stravbat, 1941, legovka, poslednij broni poezd, ligovka, ir dar daug kitu...

Žinutės laikas: 2011.08.08 20:26
Autorius: zanke (Naujokas)

sovietu pasakos cia ne filmas bet vertas demesio istorinis faktas paziurekit nesigailesit

Žinutės laikas: 2011.11.05 18:35
Autorius: Gabė (Didmeistris)

Esu skaičius keletą kritikų atsliepimų ir ne vienas yra pasakęs,jog geriausi kariniai filmai yra būtent paie Vietnamo karą.Dažnas netgi išskiria tris pakankamai skirtingus,bet vienodai tobulus filmus - Apocalypse Now,Platoon ir The Deer Hunter.

Žinutės laikas: 2011.11.05 19:28
Autorius: Grimo (Patyręs)

WWII- Stalingrad ir Das Boot, man patys "tobuliausi" apie Vietnamo kara, hmmm... gal Full Metal Jacket

Užgeso Saulė-Mėnulis mirė

Žinutės laikas: 2011.11.05 19:33

Ai dar, pamirsau apie JAV pilietini kara visa Dievu Ir Generolu epopeja

Žinutės laikas: 2011.11.05 20:27

Na siaip, blaiviai pagalvojus, visi filmai apie kara-antikariniai filmai, va, vaizdelis is Full Metal Jacket na ir koks sveikos psichikos zmogus gali troksti tokiu pazeminimu , bet sitas filmas man patiko pirmiausia tai del garso takelio, esu to laikotarpio muzikos fanas, na paziurekit Argi ne faina ir dar bliam mirstu nuo tokios muzikos

Žinutės laikas: 2011.12.05 18:16
Autorius: kreisis (Pažengęs)

Gędas rašė:

Kas megstate tokius filmus? kokiu geru zinote? kokie lb patiko?nepatiko?

gelbstint eilinį rajaną

Žinutės laikas: 2011.12.07 23:30
Autorius: JJ (Didmeistris)

Jei domites JAV kisimusi II pasauliniam kare, tai siulau paziureti Band of brothers(normandija) ir The pacific(ramusis vandenynas).Ziauriai geri!

Žinutės laikas: 2012.07.14 19:17
Autorius: seksiuke827 (Naujokas)

karo zirgas karinis vaikas
na karinis vaikas yra taip pat filmas

Žinutės laikas: 2012.09.01 21:51

"Karo žirgas" labiau į dramą linksta,bet visai patiko,Spielberg'as tikrai moka išspaust ašarą. :/

Žinutės laikas: 2013.03.11 20:24
Autorius: finlandia (Naujokas)

Aš pati labiau žiuriu istorinius apie 2 pasaulinį. Pats nerealiausias tai turbut Pianistas, o lietuvių tai būtų dievų miškas. O šiaip yra gan daug įdomių: Schindler's List taip pat nerealus filmas, der undergang, vilniaus getas, berniukas drižuota pižama, bet paskutiniai 2 man šiaip sau

Žinutės laikas: 2013.03.11 21:14

JoyFool rašė:

Man tai toks labai savotiškas antikarinis Johny got his gun.

">http://www.youtube.com/watch?v=K7AFmXc0wK0

šitas mane labiausiai sukrėtęs filmas buvo.Šiaip nelabai mėgstu tokius apie fizines negalias,bet tai yra apskritai vienintelis filmas,kuris kelias dienas purtė mane tiesiog.Daugiau nebežiūrėjau ir nebežiūrėsiu. :)

Žinutės laikas: 2013.03.11 21:25
Autorius: Excelsior (Meistras)

Nezinau ar jau minejo kas nors, bet rescue dawn neblogas.

"Arrogance has to be earned."

Hey hey, my my
Rock and roll can never die

Koreguota: 2013.03.11 21:27 Excelsior

Žinutės laikas: 2013.03.18 18:37
Autorius: TGIF (Meistras)

Privates
Taip berniukai tampa vyrais

Thanks God I'm Female

Žinutės laikas: 2013.03.18 19:07
Autorius: 40dd (Pradedantysis)

Pamenu man Armadillo (moderni dokumentika) paliko stiprų įspūdį. Verta pažiūrėti jau vien dėl to epizodo, kai einant per lauką pasigirsta šūviai ir operatorius krenta ant žemės (yra traileryje).

Aš, mano ir apie mane:
http://40dd.blogas.lt
http://pazintyskitaip.weebly.com/

Žinutės laikas: 2013.03.20 11:23
Autorius: Kinglife (Naujokas)

Puiki tema! Reik neužmiršti nusikopijuoti keletą formų pavadinimų

Žinutės laikas: 2013.03.20 21:28

Titanasxx rašė:
turiu gan didele kolekcija.

tai pasidalink kažkuom. :/

Žinutės laikas: 2013.03.21 20:36

Titanasxx rašė:

Gabė rašė:

Titanasxx rašė:

turiu gan didele kolekcija.

tai pasidalink kažkuom. :/

tai minam koki ratuka, pasdalinsiu, pasiziuresim

nu ta prasme tikrai būtų įdomu,jeigu turi didelę kolekciją,tai galbūt kažką ne tokio žinomesnio gali pasiūlyt,nesvarbu iš rytų ar vakarų. :))

Žinutės laikas: 2013.04.22 18:23
Autorius: TGIF (Meistras)

Unsere Mutter, Unsere Vater

Thanks God I'm Female

Žinutės laikas: 2013.05.04 20:08
Autorius: Warlock (Meistras)

Kariniu filmu nemegstu del to, kad zudo ir todel, kad juos reikia rimtai ziureti. Kariniai filmai ne man

Tumblr

Žinutės laikas: 2013.05.04 23:26
Autorius: KameSama (Patyręs)

Nesu karinių filmų mėgėjas. Keletas matytų:
Saving Private Ryan (1998) - ne tik gerai įvertintas, bet pakankamai įdomus kaip filmas apie karą.
Paths of Glory (1957) - koks apsurdiškas yra karas, vadų sprendimai, etc.
Apocalypse Now (1979) - man pasirodė ištemptas, bet kam patinka beprasmiai sproginėjimai, šaudymaisi, tai patiks

Na ir žinoma Star Wars :D

Kalbant apie filmus kuriuose karas labiau kaip fonas, šalia paminėtų Schindler's list ar Pianisto, man žymiai labiau patikę:
La vita ? bella (1997) - Life is beautiful
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)
Il buono, il brutto, il cattivo. (1966) - ne apie karą, bet yra viena karo scena :)

Gackt | idontwannaknowyourname

Žinutės laikas: 2013.05.05 01:05

jeigu patiko Saving Private Ryan,turėtų patikt ir mini serialas Band Of Brothers.

Žinutės laikas: 2013.05.15 16:22
Autorius: Agentas69 (Pradedantysis)

Mini serialas "Over there" 2005 apie amerikos kariuomene irake. Visumoj tikrai neprastas.

Apie korejos kara:
"38 paralele "- pietu koreja
"Fronto linija"- pietu koreja

Pilietinis karas kinijoj:
"Garbes vardan" - kinija 2007

Antras pasaulinis:
"Kai fanfaros tyli"- JAV, vengrija 1998
"Sachara" - JAV 1943 ( senoji versija)
"Juodoji knyga" - olandija (komiksu megejams)

"Die Gustloff" 2008 - vokietija, filmas man buvo nuobodus, bet pats faktas, kad 1945 baltijos juroj ivyko didziausia katostrofa laivyno istorijoj(paskandintas laivas , kuriame plauke iki 10000zmoniu)vertas demesio.

Žinutės laikas: 2013.05.17 10:57
Autorius: Agentas69 (Pradedantysis)

"Tigerland" 2000 m. Filmas primena "Full metal jacket", tik matyt del palyginus mazo biudzeto ne toks vaizdingas, bet pati antikarine filmo ideja "Tigerland" kur kas aiskesne.
" -Serzante, duosite patarima, kaip isgyventi Vietname?
- Duosiu, eilini. Nepakliuk tenai."