Spausdinti temą

Temos pavadinimas: JEI NEGALI PRISIJUNGTI

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:31
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Kokios programos reikia žaidimui

Jei nori žaisti "Mano ūkis", svarbu turėti Flash Player programą.
Šią programą galima nemokamai atsisiųsti iš čia: http://get.adobe.com/flashplayer/

Atkreipk dėmesį, kad skirtingoms naršyklėms ar programinei įrangai yra skirtingos programos versijos: http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/ Jei naudoji senesnę programinę įrangą, galbūt tau labiau tiks ankstesnė Flash Player versija, o ne pati naujausia.

Jei kyla problemų prisijungiant

Atsinaujink naršyklę ar išbandyk kitas

Jei atnaujinai FlashPlayer, ji gali prasčiau veikti su senesnės versijos naršykle, todėl siūloma atsinaujinti ir naršyklę.

Žaidimui "Mano miestas" reikia mažiausiai Flash player 10 versijos.
Žaidimui "Mano ūkis" reikia mažiausiai Flash player 9 versijos.
Jei norite žaisti abu žaidimus be trukdžių, reikia naudoti Flash player 10 versiją.
Jei jums "Mano ūkis" neatsidaro su 10 versija, atnaujinkite naršyklę ir pabandykite jungtis su kitomis naršyklėmis.

Programuotojai pastebėjo, kad geriausia kokybė yra su Google Chrome

Tačiau Tavo kompiuteriui labiau gali tikti kita naršyklė:

Internet Explorer

Firefox

Opera

Jei tavo internetas lėtas, siūloma įsijungti Turbo režimą. Spauskite "Tools", pasirinkite "Quick Preferences" ir padėkite varnelę prie "Enable Opera Turbo".

Jei internetas greitas, Turbo režimas gali apsunkinti prisijungimą.

Išvalyk naršyklės istoriją

Jei užkrauna tik žalią foną arba praneša apie klaidą, būtina išvalyti naršyklės istoriją, prieš bandant vėl jungtis. Jei nežinote, kaip tai padaryti, išsamią informaciją rasite čia:

Kaip išvalyti naršyklės istoriją

Nustatyk interneto protokolą (TCP/IP)

Patarimus, kaip tai padaryti, rasi ČIA. Šie patarimai tinka įvairioms "Windows" versijoms.

Nustatymai, kurie apsunkina Flash Player veikimą

Jei Operos naršyklėje nuimsite varnelę nuo Plug-ins, tematysite žalią foną.

Jei FireFox naršyklėje uždrausite naudoti Java Script, bus baltas fonas.

Jei Internet Explorer bus išjungtas (Disabled) Shockwawe Flash Object, matysite tik baltą foną.

Patikrink, ar nėra kliūčių tarp kompiuterio ir serverio

Kelias nuo kompiuterio iki serverio nėra tiesus, todėl kartais galite patekti į aklagatvį. Tokiu atveju, reikia išsiaiškinti, kurioje vietoje yra kliūtis. Tam reikia atlikti keletą žingsnių:

1) Programų sąraše suraskite katalogą "Accessories" ir atidarykite programą Command Promt.

2) Pirmiausiai patikrinkite, ar pakankamai greitas ryšys su serveriu. Į laukelį įrašykite ping -n 100 srv27.brainclub.com
ir spauskite ENTER.

3) Vėliau patikrinkite kelią iki serverio. Vėl iš naujo atsidarykite Command Promt programą ir į laukelį įrašykite tracert srv27.brainclub.com
ir spauskite ENTER.

4) Gausite rezultatą:

Pavyzdyje nėra kliūčių nuo kompiuterio iki serverio.

Jei problemos būtų su Interneto tiekėju, tai ryšys nutrūktų po 4 eilutės. Tokiu atveju, problemą reikėtų aiškintis su Interneto tiekėju.

-------------------------
Žaidimų administratorė

Koreguota: 2013.03.13 11:13 Moderator

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:32

Informacija bus tobulinama ir pildoma

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.09.25 12:15
Autorius: er1kas (Meistras)

aciu uz patarimus.
ant kaikuriu narsykliu jums pranes net kada adobe flash pasibaiges galiojimo laikas ir automatiskai dos puslapi atsisiusti naujasne programa.
Pats patariu visiem naudoti opera ir mozilla fire fox narsykles nes jos pagal mane patikimiausios

nothing much

Žinutės laikas: 2010.09.26 09:06
Autorius: nomeda (Naujokas)

Viska isbandziau, niekas nepadejo. Ir narsykles visas ir flash playerius. Beje pas mane tai taip idomiai, langas baltas, bet toks vaizdas, kad galiu ir derliu nuimt ir t.t. Ant savo kompo prispaudinejau bet kur, pas svogeri nulekiau - ziuriu kur pataikiau laukai nuimti ir sandely yra. Keista kazkaip.

Žinutės laikas: 2010.09.26 11:55

Tai neimanoma nieko padaryt?

Žinutės laikas: 2010.09.26 12:40

Problemos issprestos perinstaliavus vaizdo plokstes draiverius.

Žinutės laikas: 2010.09.26 12:53

Smagu, kad atradote savo problemų priežastį. Ir Jūsų paminėtą priežastį reikės aprašyti.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.10.05 21:10
Autorius: Velniuke1 (Naujokas)

Nieko nebesuprantu. Kai pradėjom žaisti Mano ūkis, prie vieno kompo namie veikdavo, prie kito ne. Interneto tiekėjas tas pats.
Prieš savaitę pakeitėm interneto tiekėją, niekas nepasikeitė. Veikė vienam kompe. Tam pačiam. Na ir šeštadienį vėlai vakare dar veikė, o va sekmadienį iš ryto nebe. Ir viskas, neveikia nei vienam. Išbandėm atrodo viską. Matom žalią ekraną. Kartais server error dar. Kitoj programoj baltą ekraną. Visus nustatymus peržiūrėjom - tvarka. Tuo labiau, kad per naktį jų niekas nekeitė. O va prisijungimas iš kitur veikia normaliai.
Tai ką pasiūlytumėt?......

Koreguota: 2010.10.05 21:11 Velniuke1

Žinutės laikas: 2010.10.06 20:15
Autorius: Mardžė (Naujokas)

Aš ir jau kelintą dieną matau tik baltą ekraną O niekas nepakeista mano kompiuteryje nuo to laiko kai rodė normaliai.

Žinutės laikas: 2010.10.06 21:43

O bandėte ką nors daryti pagal šiuos patarimus?

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.10.07 18:30
Autorius: liliuke (Patyręs)

kodel puslapis neprieinamas ryte viskas buvo gerai

Žinutės laikas: 2010.10.07 18:32

kodel puslapis neprieinamas ryte viskas buvo gerai

Žinutės laikas: 2010.10.08 07:37

Kažkokia nesąmonė "Mano ūkis" pas mane veikia vos ne kas antrą dieną...ir nieko kompiuteryje nekeičiant. Tai kažkaip abejoju ar čia mano kompiuterio problema..... Nes suprasčiau jei visai neberodytų, tada pamanyčiau kad gal kas ir negerai...

Žinutės laikas: 2010.10.08 08:51

man ir ryte veike o po pietu nebe tai nemanau kad kompo problemos

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:30
Autorius: fOxer (Pradedantysis)

Kodel rodo 504 Gateway Time-out... Tvarkytkit serveri uzluzo.

Koreguota: 2010.10.08 13:31 fOxer

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:36
Autorius: Romas55 (Naujokas)

KODĖL ????????????????????????????????????????
ATSAKYMO NĖRA.
KODĖL??????????????????????????????????????????????

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:37
Autorius: Romas55 (Naujokas)

Pabuskit, jau seniai diena prasidėjus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:38

Romasis ir tau ta pati beda?

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:49
Autorius: kiauras (Meistras)

kodel neina pasijungti prie ukio man imbierus reikia trest.

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:49

Dabar jau kita klaida meta 502 Bad Gateway... Greiciau taisykit...

Žinutės laikas: 2010.10.08 13:52

koks tobulas zaidimas man patinka

Žinutės laikas: 2010.10.08 14:06

Taip turiejo uzlusti servas nes ir man nepasileidzia isbandyta visos 5 narsykles jei reikia isvardinu
opera
safari
internet explorer
google chrome
mozilla firefox
opera turbo nepadiejo tikriausiai buvo atnaujinimai arba uzluzo servas

nothing much

Žinutės laikas: 2010.10.08 14:07

pabandykit po 20 mins arba ilgiau

nothing much

Žinutės laikas: 2010.10.08 14:24

stai klaida istaisyta gero derliaus =]

nothing much

Žinutės laikas: 2010.10.08 14:37

Sekmes visiems.

Žinutės laikas: 2010.10.10 16:32
Autorius: Kutis113 (Patyręs)

siandien niekaip neina i eiti i uki,ryte ejo nuo pietu neina,isbandziau visus patarimus,bet veltui,neina ir gana,raso trugdziai ir po to tik baltas lapas,kokios problemos galetu buti

Žinutės laikas: 2010.10.10 17:02
Autorius: Ūkininkė (Didmeistris)

Kutis113 rašė:

siandien niekaip neina i eiti i uki,ryte ejo nuo pietu neina,isbandziau visus patarimus,bet veltui,neina ir gana,raso trugdziai ir po to tik baltas lapas,kokios problemos galetu buti

Patikrinkite savo interneto greitį tuo metu, kai žaidimas neatsidaro. Labai dažnai piko metu interneto tiekėjai taip paskirsto srautą (priklauso nuo sutarties sąlygų), kad internetas pradeda strigti.
Taip pat dažnai būna, kad to pačio tiekėjo vartotojai naudoja didelius interneto resursus (pvz. siunčiasi didelį duomenų kiekį) ir taip sumažina jūsų interneto greitį.

"Mano ūkis" ir "Okeanija" administratorė
El.p.: manoukis@draugas.lt, oaze@draugas.lt, okeanija@draugas.lt

Žinutės laikas: 2010.10.10 17:47
Autorius: Kutis113 (Patyręs)

dekui,lauksim vakaro gal tada ieisiu

Žinutės laikas: 2010.10.10 19:53
Autorius: ievute25 (Pradedantysis)

na man ir tas pats po pietu niekaip nepasijungiu,ar reik nuimti derliu ir niekaip neiseina vistiek ijungti zaidimo.Jau zaidimas tobulas,katu katu.

Žinutės laikas: 2010.10.10 19:57
Autorius: ievute25 (Pradedantysis)

cia jaui tikrai ne kompuose ir narsyklese problema,cia jusu zaidime problema,kad dauguma zmoniu negali pasijungti

Žinutės laikas: 2010.10.10 20:05
Autorius: neaiški1 (Naujokas)

Man ir žaidimas neatsidaro.Ir nereikia aiškinti apie greitį-internetas pakankamai spartus,niekada jokių problemų dėl greičio nebuvo.Jei neveiktų tik pas mane-dar suprasčiau..bet dabar tokių kaip aš su neveikiančiais žaidimais kaip aš suprantu yra daug.

myurl

Žinutės laikas: 2010.10.10 20:23

ievute25 rašė:

cia jaui tikrai ne kompuose ir narsyklese problema,cia jusu zaidime problema,kad dauguma zmoniu negali pasijungti

Didžioji dauguma žaidėjų sėkmingai prisijungia ir žaidžia visą parą. Kitiems stengiamės patarti, atsižvelgiant į pranešimo pobūdį.
Žinoma, nebūtinai problema yra susijusi su interneto greičiu, tačiau ji gali būti labai specifinė.
Šio žaidimo serveriai yra užsienyje, todėl kartais interneto greitis Lietuvoje gali būti labai geras, bet tam tikru paros metu apribotas į užsienį. Tai priklauso nuo interneto tiekėjo, sutarties ir kaip yra skirstomas srautas. Siūlome tuo pasidomėti, galbūt čia yra strigimo problema.

Koreguota: 2010.10.10 20:23 Ūkininkė

Žinutės laikas: 2010.10.10 20:31

Ką reiškia-specifinė problema?
Koks interneto greitis-patikrinti aš nemoku,bet žinau kas tai yra lėtas internetas.Tada visi internetiniai psl labai sulėtintai atsivertinėja.O dabar šito nėra-absoliučiai viskas puikiai veikia išsskyrus žaidimą.
Kokia specifinė problema galėjo atsirasti,jei pusę metų žaidimas kuo puikiausiai veikė,o šiandien bac-nebeveikia...Pas mane kompiuteryje jokių pakeitimų daryta nebuvo,o visokie delfiai ir kiti puslapiai atsivertinėja žaibo greitumu.
Kad būtų problema-sakysim neveikia nes kompe nėra kažkokios programos-tai aš net žaidus nebūčiau,nes žaidimas nuo jo atsiradimo momento jau nebūtų veikęs.Bet anksčiau viskas pas mane kažkodėl kuo puikiausiai veikė.

myurl

Žinutės laikas: 2010.10.10 21:03

Vyras bandė su mozila jungtis-jam parašė,kad nėra ryšio su serveriu.Ką tokio programuotojai per dieną pridirbo,kad nėra to ryšio? gal saugos priemones kokias papildomas uždėjo?

myurl

Žinutės laikas: 2010.10.10 21:11

neaiški1 rašė:

Vyras bandė su mozila jungtis-jam parašė,kad nėra ryšio su serveriu.Ką tokio programuotojai per dieną pridirbo,kad nėra to ryšio? gal saugos priemones kokias papildomas uždėjo?

Specifinė problema reiškia, kad reikia žinoti konkrečias aplinkybes, kad galėtume jums patarti.

Kadangi sakote, jog visuomet žaidimas veikė, o pastrigo tik šiandien, gali būti:
- Kad perpildyta naršyklės atmintis ir ją reikia išvalyti;
- Kad buvo įdiegta nauja programa, arba įvyko (gali būti ir automatiškai) kokios nors programos atnaujinimas (update), kurios nustatymai riboja flash elementų rodymą.

Jei nei viena iš šių aplinkybių netinka, aš pasitarsiu su programuotojais, kas dar galėjo nutikti šioje situacijoje.

Žinutės laikas: 2010.10.10 21:14
Autorius: aiškus (Pažengęs)

ievute25 rašė:

būtent....

Kaip jus rekomenduojat - bandžiau prisijungti su Mozilla - gavau:
The server at brainru.com is taking too long to respond.

ir tikrai - šis jusu serveris nesipinguoja:
C:\Windows\system32>ping brainru.com

Pinging brainru.com [87.110.219.17] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 87.110.219.17:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

Tik nesakykit kad problema keše - viskas ko puikiausiai veikė šiandien nuo 8-00 ryto be perstojo, o apie 14-00 - 14-30 "žvejojant" eilinį kartą neišėjo ištraukti - žaidimas pakibo, išdave užrašą kad negali kaž-ko kaž-kur nusiūsti. Kaip jau įprasta - bandžiau perkrauti puslapį - bet dabar rodo tik
Internet Explorer cannot display the webpage

What you can try:
It appears you are connected to the Internet, but you might want to try to reconnect to the Internet.

Retype the address.

Go back to the previous page.

ir taip toliau...

Jeigu sakot - problema kaž-kur užseny - tai kaip mes, eiliniai žaidėjai galim ją sutvarkyti?

Žinutės laikas: 2010.10.10 21:21

Ūkininkė rašė:
Specifinė problema reiškia, kad reikia žinoti konkrečias aplinkybes, kad galėtume jums patarti.

Kadangi sakote, jog visuomet žaidimas veikė, o pastrigo tik šiandien, gali būti:

- Kad perpildyta naršyklės atmintis ir ją reikia išvalyti;

- Kad buvo įdiegta nauja programa, arba įvyko (gali būti ir automatiškai) kokios nors programos atnaujinimas (update), kurios nustatymai riboja flash elementų rodymą.

Jei nei viena iš šių aplinkybių netinka, aš pasitarsiu su programuotojais, kas dar galėjo nutikti šioje situacijoje.

Ką tik jums "visą cpecifiką" aprašiau.

Ir pagal jusų patarimą - išvaliau istoriją ir IE9.

Beje - neaiški1 žaidžia su kitu kompiuteriu, o dar vienas žaidėjas (Lauruška) - su trečiu. Jie visi pajungti į vieną tinkla.

Ogi - žaidimas staiga sustoja iškart visuose kompiuteriuose.

Tik nebandykite įtikinti, kad mes tuo metu staiga apkrėtėm visus savo kompiuterius virusu, arba tuo pačiu metu tą pačą kenksminga programa diegėm - tikrai nieko nediegėm.

Žinutės laikas: 2010.10.10 21:48

Padarykite tracert brainru.com taip, kaip darėte ping, tada bus galima pamatyti, būtent kokioje vietoje Jūs stringate. Kadangi kelias nuo kompiuterio iki serverio nėra tiesus, tai gali būti, kad kažkur patenkate į aklagatvį.

Pvz. mano dabartinis tracert:

C:\Users\Kristina>tracert brainru.com

Tracing route to brainru.com [87.110.219.17]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms <1 ms 192.168.1.1
2 2 ms 4 ms 3 ms gw4.inturbo.lt [87.247.76.1]
3 2 ms 2 ms 2 ms tc1-out.mikrovisata.net [217.17.84.58]
4 2 ms 2 ms 1 ms gw.mikrovisata.net [217.17.84.81]
5 2 ms 2 ms 2 ms 217.17.85.230
6 22 ms 3 ms 2 ms 213.226.128.61
7 162 ms 6 ms 239 ms 84.15.6.165
8 216 ms * 58 ms 84.15.10.21
9 4 ms 143 ms 5 ms 84.15.10.19
10 119 ms 4 ms 300 ms 84.15.5.65
11 19 ms 13 ms 14 ms 80.156.163.133
12 132 ms 51 ms 50 ms 217.239.39.254
13 103 ms 41 ms 43 ms 217.243.219.118
14 * 398 ms * 195.122.0.41
15 65 ms 39 ms 40 ms 87.110.219.17

Trace complete.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:00
Autorius: rencer (Naujokas)

kiek suprantu cia tikrai ne vienam problema su ziadimo uzsikrovimu, man lygiai taip pat kaip daugeliui nuo 14 val. neleidzia prisijungti prie zaidimo, tai tikrai ne musu kiekvieno problema, oa kazkas programiskai neveikia
perziurekit tai pagaliau, o ne liepkiti kiekvienam pasitikrinti pas save kompa

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:12

Ačiu už atsakymą. Labai panašu, kad tai musų provaiderio - vinitos - problemos:

C:\Windows\system32>tracert brainru.com

Tracing route to brainru.com [87.110.219.17]

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.0.1
2 8 ms 8 ms 7 ms 10.201.0.1
3 9 ms 16 ms 7 ms cr1-vln.vinita.lt [217.147.34.1]
4 17 ms * * cr2-vln.vinita.lt [217.147.34.254]
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
.
.
29 * * * Request timed out.
30 * * * Request timed out.
Trace complete.

O kadangi pas juos dabar "nedarbo valandos", tai sužinoti daugiau šiandien nepavyks.

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:24

rencer rašė:

kiek suprantu cia tikrai ne vienam problema su ziadimo uzsikrovimu, man lygiai taip pat kaip daugeliui nuo 14 val. neleidzia prisijungti prie zaidimo, tai tikrai ne musu kiekvieno problema, oa kazkas programiskai neveikia

perziurekit tai pagaliau, o ne liepkiti kiekvienam pasitikrinti pas save kompa

Įtariu, kad tai yra arba vinitos, arba teo ar kitų ineto "banginių" (kadangi prie kitų saitų tracert veda per zebra.lt/litix.lenet.lt/ir t.t. serverius) Lietuvoj problema...

Kadangi Maloni naudojasi mikrovisata - jinai šitos problemos neturi...

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:31

pas mane inita's tiekia interneta, beta as labai abejoju, kad cia interneto tiekimo problema
jie butu taip tai strigtu visi puslapiai, o dabar tik sis ir tik zaidimas stringa,
visur kitur, net ir draugu tinklapy kuo nu puikiausiai gali susirasineti

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:49

O jūs padarykite tracert ir tada pamatysite. Kaip tai padaryti, greitai pačioje pirmoje žinutėje informaciją įdėsiu.

Ne taip viskas paprasta internete. Man pačiai vieną kartą buvo, kai negalėjau jungtis prie draugas.lt puslapio, kai visi kiti galėjo. Kai pasijungiau prie kito interneto, prisijungiau.

Informacija įdėta.

Žaidimų administratorė

Koreguota: 2010.10.10 23:11 KristinaAd

Žinutės laikas: 2010.10.10 23:25

rencer rašė:

as labai abejoju, kad cia interneto tiekimo problema
...jie butu taip tai strigtu visi puslapiai, o dabar tik sis ir tik zaidimas stringa,
visur kitur, net ir draugu tinklapy kuo nu puikiausiai gali susirasineti

Ne visai taip. Gali taip buti - kad iš tų "atjungtų" puslapių jus tik mano-ukis puslapį naudojate. Neveikiantis serveris atsakingas už ryšį su tam tikru kiekių tam tikrų saitų. Už sujungimą su kitais puslapiais - kiti serveriai atsako. Man kartais pasitaiko - tai vieni puslapiai stringa, tai visai kiti. Tai iš Lietuvos, tai iš užsienio...

Žinutės laikas: 2010.10.11 15:30

Pas mane irgi Mikrovisata, o vistiek "Mano ūkis" x-failai Vakar pusę dienos neveikė, į vakarą pradėjo veikti.. Ryte ir vėl nėr. Visos kitos programos naudojamos, visi kitį interneto puslapiai lankomi kaip veikė taip veikia, jokių pakitimų nebūna...O va šita žaidimą net žaisti darosi nebeįdomu, nes nežinia kada vėl pasijungs

Žinutės laikas: 2010.10.11 15:31

ir išvis nesuprantu, kodėl seniau viskas čiki čiki buvo..o staiga tiekėjų tipo kaltė ar kompo...

Žinutės laikas: 2010.10.13 17:07

Mielieji as naudoju mobilu interneta o man Maloni atsake kad nebebus daugiau sio zaidimo moderatore taigi sukites kaip norit

Žinutės laikas: 2010.10.14 21:25
Autorius: Moksliukė (Meistras)

Maloni, jau sake tai seniai, bet vistiek kisasi i si zaidima, tik nenori ji Jums padeti

Žinutės laikas: 2010.10.15 20:43
Autorius: teisinereakcia (Pradedantysis)

Va pamaciau Moksliuke ir pagalvojau, kad atbanino, bet deja. Gaila.

Žinutės laikas: 2010.10.18 01:01
Autorius: funmaker (Naujokas)

gerai, kad nos pranešate kai jau vykdote profilaktiką...o ne, kad planuojate ją daryti...kokie jūs šaunuoliai...aš apakęs....šik...ate ir tapšnojate ant visų...kompensosite prarastą? žinoma tiekėjai interneto buskalti, kad pas mane viskas susiknis su laikais....ačiū jums labai, kad apie profilatiką informavote visus iš anksto juk svarbiau nepamiršti reklamų išsiųsti apie kosmines naujas odisėjas, negu informuoti...kaip visada...

Žinutės laikas: 2010.10.18 13:05
Autorius: simulkea (Naujokas)

jei ka jau 13.04 saket 13.00 bus tvarkoj

Koreguota: 2010.10.18 13:05 simulkea

Žinutės laikas: 2010.10.18 14:08
Autorius: lylia (Naujokas)

kodel neina prisijungti jau ir po 14 valo neina...

Žinutės laikas: 2010.10.18 14:28
Autorius: nesvarbu666 (Naujokas)

kas cia vyksta? iki tos technines profilaktikos viskas veike kuo puikiausiai o dabar baltas ekras ir labai fainas zodis error... cia taip pas visus? raso, kad profilaktika baigsis 13val o dabar jau 14:27.. tai kada bus gal galima prisijungti?

Žinutės laikas: 2010.10.18 14:30
Autorius: nesvarbu666 (Naujokas)

ha ha... zodziu kuo toliau tuo ydomiau, dabar jau 16:00 profilaktikos pabaiga o jus dur... sedekit ir zvejokit momenta kada galesit savo ropes nuraut

Žinutės laikas: 2010.10.20 20:02
Autorius: sixti (Pradedantysis)

negaliu prisijungti,nepakrauna ūkio,kas pasidarė

Žinutės laikas: 2010.10.21 00:23
Autorius: bertamaira (Pradedantysis)

Kas atsitiko? Nekrauna žaidimo!!!!!!!! SOS

Žinutės laikas: 2010.10.21 00:26

Tai čia dabar tokia serverio kokybė po profilaktikos????

Žinutės laikas: 2010.10.21 16:55

Žaidimas turi veikti, jei jums neatsidaro, pasinaudokite patarimais, pateiktais šioje temoje. Visų pirma, pasitikrinkite interneto greitį ne Lietuvoje, o į užsienį (žaidimo serveriai yra ne Lietuvoje) ir išvalykite naršyklės cache atmintį.

Žinutės laikas: 2010.10.22 12:57

Jei pasinaudojote patarimais ir vis dar turite problemų su prisijungimu, patikrinkite savo kompiuterio ryšį su serveriu per Command Promt programą:
tracert srv27.brainclub.com ir ENTER (tikrina kelią nuo kompiuterio iki serverio);
ping -n 100 srv27.brainclub.com ir ENTER (parodo ryšio greitį su serveriu).

Gautus rezultatus atsiųskite el.paštu manoukis@draugas.lt
Programuotojai juos patikrins ir jums bus atsiųstas atsakymas.

Žinutės laikas: 2010.10.22 17:55

fukse rašė:

Visada lėčiau ar greičiau užkraudavo, o nuo šiąnakt pakrauna tik papriką, o kita ekrano dalis neaktyvi, apačioje tekstas: Dokumentas įkeltas

Išvaliau naršyklės istoriją, perkroviau kompą ir jau ūkį pakrovė

Dažniausia stringančio žaidimo priežastis yra pati elementariausia: perpildyta naršyklės cache atmintis. Patariame ją reguliariai išvalyti.

Žinutės laikas: 2010.10.26 12:43

Balalaika rašė:

kaip valosi ta narsykles cache atmintis-- gal papasakos kas..?

Tai priklauso nuo to, kokią naršyklę (ir kokią jos versiją) naudojate.

Jei naršyklė Mozilla Firefox, galite bandyti išvalyti cache atmintį trijų mygtukų paspaudimu: Ctrl+Shift+Del, arba lango viršuje spauskite Tools-Options-Privacy-Cache-Clear Cache Now.

Jei naudojama interneto naršyklė yra Internet Explorer, lango viršuje spauskite Tools-Internet Options-General-Browsing History-Delete. Priklausomai nuo naršyklės tipo vietoj dviejų paskutinių punktų gali reikėti spausti - Clear History.

Koreguota: 2010.10.26 12:47 Ūkininkė

Žinutės laikas: 2010.10.27 09:49
Autorius: bolidas (Naujokas)

nesuprantu kas nutiko, ukis typo pasikrauna greitai, bet zalias fonas stovi ir paprika visa geltona ir nieko nebevyksta, tiesiog uzstringa

Opel monterey 3.0 dti

Žinutės laikas: 2010.10.27 15:02

bolidas rašė:

nesuprantu kas nutiko, ukis typo pasikrauna greitai, bet zalias fonas stovi ir paprika visa geltona ir nieko nebevyksta, tiesiog uzstringa

O naršyklės cache atmintį bandėte išvalyti?

Žinutės laikas: 2010.10.27 23:53

kas cia benutiko kad nebeina prisijungti?

Žinutės laikas: 2010.10.28 09:14
Autorius: indruke (Naujokas)

pasiskusiu ir as jau trecia diena negaliu prisijungti.tiksliau, man pasikrauna zalias langas, rodo mano duomenis, isskyrus, pati lauka.o paprika, kuri turi pasikrauti, pasikrauna beveik iki pat virsaus ir pastringa likus gal milimetrui.mane rodo kaip prisijungusia, matau savo lygi, pinigus ir t.t. tik negaliu nieko daryti.bandziau cia rekomenduojamus dalykus, niekas nepadeda. kame reikalas?

Žinutės laikas: 2010.10.28 09:21
Autorius: indruke (Naujokas)

na nuo antro galo pradejau skaityti foruma ir nemaciau siu patarimu..isvaliau viska, dabar man pasikrauna tik zalias langas.tai dar bandysiu kazka padaryti.tikiuosi pavyks

Žinutės laikas: 2010.10.28 16:25
Autorius: BURTE (Naujokas)

kodel ryte galejau prisijungti ir viskas buvo okiukas,o db t.y. apie puse 5 vakaro neberanda man dvieju ukiu

Žinutės laikas: 2010.10.28 16:36
Autorius: Avatarė (Pažengęs)

Niekada neturėjau problemų su ūkio pakrovimu. O dabar kaip neatidaro, taip neatidaro... Kas per bardakas???

Žinutės laikas: 2010.10.28 16:55
Autorius: esualmute (Naujokas)

eee tvarka darykit man net zalias laukas neuzsikrauna

Žinutės laikas: 2010.10.29 08:22
Autorius: tyfa (Pradedantysis)

vel prasidejo ta nesamone, rodo zale fona ir lauk nelaukus nepajunge zaidimo darykit greiciau kazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2010.10.29 08:24
Autorius: tyfa (Pradedantysis)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2010.10.29 15:54

Kodelcius rašė:
kur visa tai rasti?

Tai priklauso nuo jūsų operacinės sistemos.

Galimas variantas: Start - Run - (įrašykite cmd) - OK
Kitas variantas: programų sąraše suraskite katalogą "Accessories" ir atidarykite programą Command Promt.

Žinutės laikas: 2010.11.09 02:59
Autorius: emilija4 (Pradedantysis)

man tas pats jau viska isbandziau,bet veltui.mano miestas eina kuo puikiausiai kame reikalas

Žinutės laikas: 2010.11.09 12:19

emilija4 rašė:

man tas pats jau viska isbandziau,bet veltui.mano miestas eina kuo puikiausiai kame reikalas

Jei turite problemų su prisijungimu, patikrinkite jūsų kompiuterio ryšį su serveriu per Command Promt programą.
tracert srv27.brainclub.com ir ENTER (tikrina kelią nuo kompiuterio iki serverio).

Žinutės laikas: 2010.11.12 11:44
Autorius: raganaiteLile (Pažengęs)

man nepasijungia zaidimas nera jokiu klaidu narsykles su flashais atsisiusta as mozilla turiu bet zaidimas uzsikrauna iki izraso ferma ir viskas o forumai ir visa kita veikia padekit

Žinutės laikas: 2010.11.12 12:12
Autorius: Šeimininkė (Didmeistris)

man nepasijungia zaidimas nera jokiu klaidu narsykles su flashais atsisiusta as mozilla turiu bet zaidimas uzsikrauna iki izraso ferma ir viskas o forumai ir visa kita veikia padekit

Gali būti, kad jūsų naršyklės atmintis perpildyta, todėl siūlome ją išvalyti.
Pabandykite jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis.

Taip pat siūlome pasinaudoti šiais patarimais:
http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=213&threadid=34231&title=jei-negali-prisijungti-klaidos-serveriu-sutrikimai-mano-ukis

"Akvariumo" moderatorė, el.paštas: akvariumas@draugas.lt

Koreguota: 2010.11.12 12:14 Šeimininkė

Žinutės laikas: 2010.11.13 10:14
Autorius: Silpna (Naujokas)

Please wait some time! kas per monai dabar?

Žinutės laikas: 2010.11.14 09:41
Autorius: rraganiuke40 (Didmeistris)

na jos visada siulo isvalyti narsykles atminti, lyg kas pasikeistu

http://s5.gladiatus.lt/game/c.php?uid=64498

Žinutės laikas: 2010.11.14 16:53

rraganiuke40 rašė:

Mes galime duoti tik bendruosius patarimus. Jei bendrieji patarimai žaidėjui nepadeda, jis turi susisiekti su IT specialistu, prižiūrinčiu kompiuterį.

Žinutės laikas: 2010.11.14 18:55

na tik nereikia dar musu kompu, ar dar interneto tiekeju izeidineti. Buvau issikvietusi IT zinova, ir kaip jums atrodo, ka nori viska atidaro, tik "mano ukis" ir viskas baigiasi, buvo man pasakyta, kad cia su Jusu serveriu yra problema, ne tokius portalus atidarineja, kuriuose yra kelis kartus daugiau zmoniu lankosi.

Žinutės laikas: 2010.11.14 20:56
Autorius: Žibutės (Pažengęs)

rraganiuke40 rašė:

O tai labai geras dalykas, kuri reikia daryti regiuliariai!

Žinutės laikas: 2010.11.14 22:17

tai tu ir daryk, sekmes. Ir ko prie kiekvienos mano zinutes kimbi?

Žinutės laikas: 2010.11.17 13:40

rraganiuke40 rašė:

na tik nereikia dar musu kompu, ar dar interneto tiekeju izeidineti. Buvau issikvietusi IT zinova, ir kaip jums atrodo, ka nori viska atidaro, tik "mano ukis" ir viskas baigiasi, buvo man pasakyta, kad cia su Jusu serveriu yra problema, ne tokius portalus atidarineja, kuriuose yra kelis kartus daugiau zmoniu lankosi.

Kodėl jūs rašote, kad negalite prisijungti prie žaidimo "Mano ūkis", jei taip nėra?
Patikrinome jūsų ūkio ataskaitą lapkričio 11-17 dienomis, kiekvieną dieną jūs sėkmingai jungėtės prie žaidimo ir atlikote jame įvairius veiksmus.

Koreguota: 2010.11.17 13:41 Ūkininkė

Žinutės laikas: 2010.11.22 12:21
Autorius: Chatori (Pradedantysis)

Pas jus su serveriu šiandien viskas gerai, nes strigimas toks, jog nieko padaryti negalima žmoniškai, PC ir tinklas iš mano pusės patikrinti ir viskas OK.

"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

Žinutės laikas: 2010.11.22 12:29
Autorius: valdusia (Patyręs)

man viskas veikia gerai

Žinutės laikas: 2010.11.22 12:44
Autorius: onlinee (Pradedantysis)

.

o jeigu pas mane lentutėje kitoks užrašas,ką tada daryti?

Koreguota: 2010.11.22 12:45 onlinee

Žinutės laikas: 2010.11.22 13:06

rašė:

.

o jeigu pas mane lentutėje kitoks užrašas,ką tada daryti?

Koks užrašas rodomas pas jus?
Jei problemos būtų su Interneto tiekėju, tai ryšys nutrūktų. Tokiu atveju, problemą reikėtų aiškintis su Interneto tiekėju.

Žinutės laikas: 2010.11.22 13:10

Chatori rašė:

Pas jus su serveriu šiandien viskas gerai, nes strigimas toks, jog nieko padaryti negalima žmoniškai, PC ir tinklas iš mano pusės patikrinti ir viskas OK.

Jei žaidimas stringa, siūlome atidžiai perskaityti ir pasinaudoti šiais bendraisiais patarimais: http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=213&threadid=34231&title=jei-negali-prisijungti-klaidos-serveriu-mokejimu-sutrikimai-mano-ukis.
Programuotojų paprašysime patikrinti serverių veikimą.

Žinutės laikas: 2010.11.22 13:32

Šeimininkė rašė:

Koks užrašas rodomas pas jus?

Jei problemos būtų su Interneto tiekėju, tai ryšys nutrūktų. Tokiu atveju, problemą reikėtų aiškintis su Interneto tiekėju.

nemoku aš tos lentutės nukopinti normaliai

Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Administrator>tracert srv27.brainclub.com

Tracing route to srv27.brainclub.com [213.239.199.197]

1 <1 ms 1 ms 1 ms 10.22.21.1
2 1 ms 1 ms 1 ms ip-77-221-71-226.kava.lt [77.221.71.226]
3 2 ms 2 ms 2 ms 82-135-187-178.static.zebra.lt [82.135.187.178]

4 2 ms 2 ms 3 ms 81-7-119-33.static.zebra.lt [81.7.119.33]
5 2 ms 2 ms 2 ms 81-7-120-174.static.zebra.lt [81.7.120.174]
6 33 ms 32 ms 32 ms decix2-gw.hetzner.de [80.81.193.164]
7 37 ms 37 ms 37 ms hos-bb1.juniper1.fs.hetzner.de [213.239.240.242]

8 37 ms 37 ms 37 ms hos-tr1.ex3k5.rz13.hetzner.de [213.239.224.6]
9 37 ms 37 ms 36 ms srv27.brainclub.com [213.239.199.197]

Trace complete.

Žinutės laikas: 2010.11.22 13:44

Šeimininkė rašė:

Chatori rašė:

Jei žaidimas stringa, siūlome atidžiai perskaityti ir pasinaudoti šiais bendraisiais patarimais: http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=213&threadid=34231&title=jei-negali-prisijungti-klaidos-serveriu-mokejimu-sutrikimai-mano-ukis.

Programuotojų paprašysime patikrinti serverių veikimą.

Kaip ir minėjau viska pertikrinau, naršyklė, player'is yra atnaujinti ir tarkim vakar tokių problemų nebuvo. tikrintas kelias iki serverio yra tvarkingas. Viskas mano pusėje yra gerai.

Žinutės laikas: 2010.11.22 13:50

rašė:

nemoku aš tos lentutės nukopinti normaliai

Tracing route to srv27.brainclub.com [213.239.199.197]

1 <1 ms 1 ms 1 ms 10.22.21.1

2 1 ms 1 ms 1 ms ip-77-221-71-226.kava.lt [77.221.71.226]

3 2 ms 2 ms 2 ms 82-135-187-178.static.zebra.lt [82.135.187.178]

4 2 ms 2 ms 3 ms 81-7-119-33.static.zebra.lt [81.7.119.33]

5 2 ms 2 ms 2 ms 81-7-120-174.static.zebra.lt [81.7.120.174]

6 33 ms 32 ms 32 ms decix2-gw.hetzner.de [80.81.193.164]

7 37 ms 37 ms 37 ms hos-bb1.juniper1.fs.hetzner.de [213.239.240.242]

8 37 ms 37 ms 37 ms hos-tr1.ex3k5.rz13.hetzner.de [213.239.224.6]

9 37 ms 37 ms 36 ms srv27.brainclub.com [213.239.199.197]

Trace complete.

Kelias iki serverio pagal atsiųstus duomenis, yra geras, ryšys niekur nestringa.
Per tą pačią programą Command Prompt taip pat patikrinkite:
ping -n 100 srv27.brainclub.com ir ENTER.
Ping parodys ryšį ir ryšio greitį su serveriu.

Žinutės laikas: 2010.11.22 14:05

Chatori rašė:

Kaip ir minėjau viska pertikrinau, naršyklė, player'is yra atnaujinti ir tarkim vakar tokių problemų nebuvo. tikrintas kelias iki serverio yra tvarkingas. Viskas mano pusėje yra gerai.

Jei pasinaudojote patarimais ir vis dar turite problemų su prisijungimu, patikrinkite savo kompiuterio ryšį su serveriu per Command Promt programą:
tracert srv27.brainclub.com ir ENTER (tikrina kelią nuo kompiuterio iki serverio);

Žinutės laikas: 2010.11.22 14:10

patikrinau :) va ką rodo
labai daug prirašyta,nieko nesuprantu čia

C:\Documents and Settings\Administrator>ping -n 100 srv27.brainclub.com

Pinging srv27.brainclub.com [213.239.199.197] with 32 bytes of data:

Reply from 213.239.199.197: bytes=32 time=37ms TTL=57
Reply from 213.239.199.197: bytes=32 time=40ms TTL=57
Reply from 213.239.199.197: bytes=32 time=38ms TTL=57
Reply from 213.239.199.197: bytes=32 time=36ms TTL=57
Reply from 213.239.199.197: bytes=32 time=39ms TTL=57

Ping statistics for 213.239.199.197:
Packets: Sent = 100, Received = 100, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 36ms, Maximum = 40ms, Average = 37ms

C:\Documents and Settings\Administrator>

Žinutės laikas: 2010.11.22 14:12

Šeimininkė rašė:

Chatori rašė:

Prie ko čia negalėjimas prisijungti, viskas gerai, prisijungti galima, tačiau tai yra padaroma per kokia minute jei ne lėčiau, todėl klausimas buvo paprastas, ar pas jus nėra kartais kokių sutrikimų, kad viskas taip lėtai veikia..

Žinutės laikas: 2010.11.22 14:26

Chatori rašė:

Prie ko čia negalėjimas prisijungti, viskas gerai, prisijungti galima, tačiau tai yra padaroma per kokia minute jei ne lėčiau, todėl klausimas buvo paprastas, ar pas jus nėra kartais kokių sutrikimų, kad viskas taip lėtai veikia..

Mes gavome pranešimą iš programuotojų, kad veikimo trukdžių būti neturėtų. Pasitikrinkite savo interneto greitį į užsienį (ne Lietuvoje, nes ne čia yra žaidimo serveriai). Taip pat siūlome išvalyti naršyklės cache atmintį, atnaujinti naršyklę ir Flash player versiją, pabandyti jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2010.11.22 14:37

rašė:

patikrinau :) va ką rodo

labai daug prirašyta,nieko nesuprantu čia

C:\Documents and Settings\Administrator>

Sistema rodo, kad nėra kliūčių nuo kompiuterio iki serverio. Doumenų paketai tikrinimo metu niekur nepasimetė. Žaidimo veikimą gali stabdyti tuo pat metu siunčiami dideli kiekiai informacijos iš interneto, kitos adidarytos programos, kurios naudoja daug resursų.

Žinutės laikas: 2010.11.22 15:04

ačiū labai už atsakymus
bet šiandien jau taip lėtai viskas vyksta,anksčiau to nebūdavo tikrai :(

Žinutės laikas: 2010.11.22 16:20

rašė:

ačiū labai už atsakymus

bet šiandien jau taip lėtai viskas vyksta,anksčiau to nebūdavo tikrai

Tai vat būtent ir aš tą norėjau pasakyti, ir player'i atnaujinau, ir naršykle..
Viska išvaliau ir visa kita kaip rašo patarimuose.. Bet toks strygimas, jog žaisti noro nebėra..

Plius paspaudžiant prisijungti prie žaidimo niekada nesu matęs paveiksliuko su užrašu FERMA, o šiandien jis yra visad mėginant tai padaryti, čia vėl kokia naujovė nesėkmingai įdiegta ar kaip.. Žaidimas vienaip vadinasi, paimta iš kito tinklapio žaidimo pradžia..

Koreguota: 2010.11.22 16:29 Chatori

Žinutės laikas: 2010.11.23 00:34
Autorius: nenuorama2 (Naujokas)

kazkas is tiesu negerai..as prasta kompiuteriste,nezinau ka tureciau daryti...negi meistrus reiks kviesti, kad padetu zaisti zaidima
"Mano miesta" zaisti galiu, iki 80 lygio sugebejau ukininkauti,o dabar kazkokia velniava pasidare!!!!Manau, kad programuotojai nusiprogramavo...Gal pataisysit?!Sitie zaidimai nemegsta nesklandumu...

Žinutės laikas: 2010.11.23 00:38
Autorius: nenuorama2 (Naujokas)

Na, dabar dar graziau!!!! visai mano ukis dingo!!!liko tik prisijunge draugai.... o Ukio visai nera...

Žinutės laikas: 2010.11.23 08:44

nenuorama2 rašė:

kazkas is tiesu negerai..as prasta kompiuteriste,nezinau ka tureciau daryti...negi meistrus reiks kviesti, kad padetu zaisti zaidima <...>

Tikrai ne, čia ne mūsų bėda. O jiems reikia tvarkytis, nes pas daugeli jau nesklandumai rodosi, tad susiimkit ir taisykit klaidas geriau vietoj dave patarimus trinti atmintį ir pan.

Žinutės laikas: 2010.11.23 10:38
Autorius: svaja5 (Naujokas)

pas mane irgi letai prisijungia kad net nesinori laukti. Jei jau tiek nusiskundimu tai tikriausiai beda ne musu kompuose.

Žinutės laikas: 2010.11.23 10:53

nenuorama2 rašė:

Na, dabar dar graziau!!!! visai mano ukis dingo!!!liko tik prisijunge draugai.... o Ukio visai nera...

http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=213&threadid=34231&title=jei-negali-prisijungti-klaidos-serveriu-sutrikimai-mano-ukis

Žinutės laikas: 2010.11.23 10:57

svaja5 rašė:

pas mane irgi letai prisijungia kad net nesinori laukti. Jei jau tiek nusiskundimu tai tikriausiai beda ne musu kompuose.

Ši problema perduota programuotojams. Dėkojame už kantrybę.

Žinutės laikas: 2010.12.01 09:35

kad daryti jei visa ryta ziadimas niekaip nagali uzsikarauti?
"paprika" iki tam tikro lygio uzsikrauna bet niekaip pilnai
rodo prisijungusius draugus, ka jie veikia ir t.t., o mano ukio nerodo
kodel cia tokie trikdziai?

Žinutės laikas: 2010.12.01 11:57

Vėl jie pradeda, jūs mažiau nesąmonių atsiprašant diekit kaip ta žiema, ir pradinis užsikrovimo fonas su tuo moliūgu kuris šiandien atsirado ir yra paimtas iš frype.lt, o geriau klaidas taisykit, kad vartotojams kuo mažiau žaidimas striginėtų..

Vėl jie kiša į žaidimą naujoves, vat kodėl stringa viskas, jei nemokat įdiegti naujovių mums nekenkiant manau nereiktų jų diegt..

Koreguota: 2010.12.01 12:10 Chatori

Žinutės laikas: 2010.12.01 14:27

prie vienos karves neina padeti pasaro http://529710.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2010.12.01 17:32

rraganiuke40 rašė:

prie vienos karves neina padeti pasaro http://529710.draugas.lt/

Išvalykite naršyklės cache atmintį ir atnaujinkite langą. Ar dabar jau galite padėti pašaro karvei?

Žinutės laikas: 2010.12.07 11:13
Autorius: MrGinger (Naujokas)

vel nepasikrauna!

gal kas padovanotu uki.... rasykit

Žinutės laikas: 2010.12.07 12:13

Kodelcius rašė:

baikit juokus! as ne tam tresiu, kad jus atjunginetumet zaidima

Šiuo metu yra vykdomi techniniai darbai, atsiprašome už nepatogumus.

Žinutės laikas: 2010.12.07 19:43

Galėtumėm apie tokius dalykus pranešti iš anksto.. Juk žinot kada ką diegsit, o vat tada ir prasideda visos nesąmonės..

Kad ir dabar stringa tai nerealiai.. Bandai ką padaryti ir tuo problema su duomenų siuntimu.. Tvarkomės.. Kiek galima..

Ei kas čia per nesąmonės? Vėl prisijungti negalima arba prijungia per pora minučių tik ir stringa.. Tvarkomės greičiau, nes man derlius imamas..
(ir nereikia man skiesti tų nesąmonių apie naršyklės atminties trynimą ir pan.)

Koreguota: 2010.12.08 14:12 Chatori

Žinutės laikas: 2010.12.08 14:11

Ei gal jau gana tokių nesąmonių? Kad dedasi, nes vėl prisijungti neįmanoma ir neskieskit man apie naršyklės atminties trynima ir pan.
Tvarkykit greičiau, nes man derlius įmamas..

Žinutės laikas: 2010.12.08 16:34

Chatori rašė:

Ei gal jau gana tokių nesąmonių? Kad dedasi, nes vėl prisijungti neįmanoma ir neskieskit man apie naršyklės atminties trynima ir pan.

Žaidimas veikia. Koks jūsų interneto greitis į užsienį piko metu?

Žinutės laikas: 2010.12.08 16:44

Ūkininkė rašė:

Chatori rašė:

Žaidimas veikia. Koks jūsų interneto greitis į užsienį piko metu?

Veikia? Tik kodėl per pastarąją valandą jau 3 naujos temos su nusiskundimais apie jūsų serverio darbą. Baikit mus mažais vaikais laikyti ir klausinėti ar siūlyti patarimus neduodančiais realios naudos ir taip bandydami užglaistyti esamas problemas, tvarkykitės.

Žinutės laikas: 2010.12.10 13:24
Autorius: gedas4547 (Pradedantysis)

Dėl techninių nesklandumų žaidimas laikinai neveikia. Nesklandumai jau yra šalinami, o naujausia informacija apie darbų eigą pateikiama forume. Dėkojame už jūsų kantrybę ir supratingumą.

Žinutės laikas: 2010.12.10 13:25

kas cia per nesAMONES VYSKTA

Žinutės laikas: 2010.12.10 14:29
Autorius: gnnn00 (Pradedantysis)

as siandien noriu ijeiti o raso kad bandyk veliau as bandau bet neina

[url=http://superpanele.draugas.lt?recruit_id=7944][/url]palaikykit

Žinutės laikas: 2010.12.10 14:53
Autorius: Rūtka (Naujokas)

neisijungia mano ukis visa lajk isisjungdavo prasau patikrinti

Žinutės laikas: 2010.12.10 15:03
Autorius: Patrikas03 (Naujokas)

kam neveikia patariu naudoti google chrome

Žinutės laikas: 2010.12.10 15:55
Autorius: rimas99 (Naujokas)

cia serveris grybus pjauna

Žinutės laikas: 2010.12.10 16:08
Autorius: Silvux (Naujokas)

vistiek neina mano ukis. ka daryti?

Žinutės laikas: 2010.12.10 16:12
Autorius: ertoem (Naujokas)

Tai,kad neduoda ieiti ir per google chrome Tai turbut derliui jau bus sakes ir mano suni isves gyvunu tarnyba.Kas cia per nesamone vyksta su tom techninem kliutim?

Žinutės laikas: 2010.12.10 16:38

ertoem rašė:

Tai,kad neduoda ieiti ir per google chrome Tai turbut derliui jau bus sakes ir mano suni isves gyvunu tarnyba.Kas cia per nesamone vyksta su tom techninem kliutim?

Programuotojai sprendžia šias problemas, kai tik gausime iš jų kokių nors žinių iš karto pranešime. Šiuo metu žaidimas yra laikinai sustabdytas.

Žinutės laikas: 2010.12.10 17:50

gal kas galit man pakvietimą į frype.lt atsiūsti?
toneriukas@gmail.com
ačiū

myurl

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:22
Autorius: likime (Patyręs)

Siunciu pakveitima... neaiški1

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:23
Autorius: Luima (Pradedantysis)

Nuo 17val studijuoju jūsų informaciją-bet nei vienas patarimas nepadėjo.Karvės nemelžtos ,derlius nenuimtas.Mane jau nervai ima.GRĄŽINKITE ŪKĮ.

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:36
Autorius: kafka000 (Pradedantysis)

Dėl techninių nesklandumų žaidimas laikinai neveikia. Nesklandumai jau yra šalinami, o naujausia informacija apie darbų eigą pateikiama forume. Dėkojame už jūsų kantrybę ir supratingumą.

kas cia kalba kad veikia hui kas veikia jei bus supuve eikit ten kur nesutelpat ir nereik varaziti visiems proto kad veikia hui kas veikia

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:36
Autorius: Eimantoske (Naujokas)

Jūs rašėte "Programuotojai pastebėjo, kad geriausia kokybė yra su Google Chrome" Seniau naudojau "Google Chrome", bet su "Google Chrome" negalima vaizdo per visą ekraną padaryti. Ar čia "Google Chrome" problema ar tai galima sutvarkyti?

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:57

nei gogel mogel nei mozila nei dar kokie neveikia bled paskutini syki karves pamelsti turejau o dabar jau bus ir pabegusios blet kaip uzknisot grazinkit uki kaip ir buvo pries jusu klaidas

Žinutės laikas: 2010.12.10 18:58
Autorius: Svaja222 (Naujokas)

norint pasidaryt per visa ekrana neuztenka paspaust F11 klavisa?

Žinutės laikas: 2010.12.10 19:04

Daktare-tu karves paskutinį kartą pamelžti turėjai,o aš tik užvakar nusipirkau.9 karvės(10-ta pabėgo bevarant į pievą)Vieni nuostoliai...

Žinutės laikas: 2010.12.10 19:05

ka cia darysi per visa ekrana kad nepasijungia kam pasijunge rasikit ar visi cia nukentesim

Žinutės laikas: 2010.12.10 19:54

Informacija apie techninių problemų tvarkymo eigą, kurią gauna žaidimo moderatoriai, yra pateikiama šioje forumo temoje

Žinutės laikas: 2010.12.10 21:10

ka daryt? kaip nusiimti derliu visa?

Žinutės laikas: 2010.12.10 23:52

kur dingo normali zuvis zvejo23 lv kur augo maziau val.nei karsis susvinkes

Žinutės laikas: 2010.12.11 18:59
Autorius: kopolas (Naujokas)

as iki siol negaliu prisijungt tik zalias ekranas

Žinutės laikas: 2010.12.13 12:30

kopolas rašė:

as iki siol negaliu prisijungt tik zalias ekranas

Siūlome pasinaudoti šiais patarimais:

Žinutės laikas: 2010.12.13 17:32
Autorius: orsa (Naujokas)

ne nu. pas mane jau antra savaitė žalias langas. ką daryt?

Žinutės laikas: 2010.12.14 09:31

orsa rašė:

ne nu. pas mane jau antra savaitė žalias langas. ką daryt?

Siūlome pasinaudoti visais bendraisiais patarimais, kurie pateikti aukščiau.

Žinutės laikas: 2010.12.14 15:46

patarimai nepadėjo

Žinutės laikas: 2010.12.14 15:50

atsiimu žodžius. žalias langas dingo. uhu

Žinutės laikas: 2010.12.29 13:49
Autorius: visne (Naujokas)

Negaliu prisijungti. Visada buvo gerai, o vakar ir sendien su....

Žinutės laikas: 2010.12.29 16:28

visne rašė:

Negaliu prisijungti. Visada buvo gerai, o vakar ir sendien su....

Išvalykite savo naršyklės cache atmintį, taip pat pabandykite jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.01.01 00:50
Autorius: Vingaa (Naujokas)

prapuole zaidimo sesija.Prasome perkrauti puslapi!
ir perkraudinek kiek nori,vistiek tas pat.Ir tik nesakykit,kad valyti cache.Miestas ir visa kita veikia puikiai

Žinutės laikas: 2011.01.01 01:03
Autorius: KoNiG (Naujokas)

neeina jungtis

Žinutės laikas: 2011.01.01 01:19
Autorius: aure1967 (Naujokas)

ir man neina prisijungti rodo kazkieno darza

Žinutės laikas: 2011.01.02 13:05

aure1967 rašė:

ir man neina prisijungti rodo kazkieno darza

Ar dabar jau galite prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.01.06 11:52
Autorius: Rreanata (Naujokas)

padekit,negaliu prisijungt prie mano ukio i afrikos oaze ileidzia,o i mano uki ne!!!

Žinutės laikas: 2011.01.06 12:35

Rreanata rašė:

padekit,negaliu prisijungt prie mano ukio i afrikos oaze ileidzia,o i mano uki ne!!!

Žinutės laikas: 2011.01.06 15:24

jungiausi per visas narsykles niekas nepadeda

Žinutės laikas: 2011.01.06 15:32
Autorius: skorpio1 (Naujokas)

sveiki,norejau paklaust kas cia per velniava mano ukis neuzsikrauna o su afrikos oaze viskas ok.narsykle mozila interneto greitis geras teo optimalus sviesolaidinis,adobe flach playr irgi yra pries tai kad naudojomes jokiu problemu nebuvo cia nuo vakar prasidejo.

Žinutės laikas: 2011.01.06 15:42

skorpio1 rašė:

sveiki,norejau paklaust kas cia per velniava mano ukis neuzsikrauna o su afrikos oaze viskas ok.narsykle mozila interneto greitis geras teo optimalus sviesolaidinis,adobe flach playr irgi yra pries tai kad naudojomes jokiu problemu nebuvo cia nuo vakar prasidejo.

Pabandykite prie žaidimo jungtis kitomis naršyklėmis, daugeliui žaidėjų tai padeda.

Žinutės laikas: 2011.01.08 19:33
Autorius: Sherlokas (Naujokas)

man ta pati problema. patikrinau visus patarimus kurie surašyti pirmame puslapyje. man rodo irgi baltą foną. su afrikos oaze veikia. išbandžiau visas naršykles, tas pats.. gal patarimų bus?

Žinutės laikas: 2011.01.09 00:31

jei viska isbandei ir neina tai vienintelis patarimas neina=nezaisk

nothing much

Žinutės laikas: 2011.01.10 09:18

Sherlokas rašė:

man ta pati problema. patikrinau visus patarimus kurie surašyti pirmame puslapyje. man rodo irgi baltą foną. su afrikos oaze veikia. išbandžiau visas naršykles, tas pats.. gal patarimų bus?

Bendraisiais patarimais siūlome pasinaudoti. Kurią flash player versiją naudojate ir su kuria naršykle jungiatės prie žaidimo?

Koreguota: 2011.01.10 09:19 Šeimininkė

Žinutės laikas: 2011.01.10 14:00
Autorius: Arūnas (Naujokas)

perinstaliavo kompa,niekaip negaliu prisijungti,baltas fonas ,su google chromu neeina su internet explorer tai pat

Žinutės laikas: 2011.01.10 16:50

Arūnas rašė:

perinstaliavo kompa,niekaip negaliu prisijungti,baltas fonas ,su google chromu neeina su internet explorer tai pat

Nepamirškite, kad norėdami žaisti žaidimą "Lietuviška sodybą" turite turėti Flash Player programą. Žaidimui reikalinga mažiausiai 9 Flash Player versija.

Koreguota: 2011.01.10 16:50 Šeimininkė

Žinutės laikas: 2011.01.12 10:06

Jau antra diena is eiles rytai streikuoja prisijungimas prie zaidimo, ka cia po velniais darot?

Žinutės laikas: 2011.01.12 10:17

rencer rašė:

Jau antra diena is eiles rytai streikuoja prisijungimas prie zaidimo, ka cia darot?

Žinutės laikas: 2011.01.12 11:05

tai, kad cia ne mano kompo problema kiek pati matau, po kurio laiko leidzia prisijungti, bet antra diena ryte neleidzia prisijungti: rodo "puse moliugo uzsikrovusio" ir nei pirmyn, nei atgal.
jei butu intreneto ar kompo problema, tai iki tiek neuzsikrautu

Žinutės laikas: 2011.01.12 11:24

rencer rašė:

tai, kad cia ne mano kompo problema kiek pati matau, po kurio laiko leidzia prisijungti, bet antra diena ryte neleidzia prisijungti: rodo "puse moliugo uzsikrovusio" ir nei pirmyn, nei atgal.

jei butu intreneto ar kompo problema, tai iki tiek neuzsikrautu

Žaidimo moderatoriai nėra nei IT specialistai, nei programuotojai. Kai žaidimas neveikia, jo negali žaisti visi "Mano ūkio" žaidėjai, tuomet mes tai pranešame atsakingiems darbuotojams ir suteikiame jums visą informaciją, kurią turime, apie trukdžių šalinimo eigą.
Jei jums stringa žaidimas, mes pateikiame bendruosius patarimus, susijusius su naršyklėmis, Flash player programa, taip pat rekomenduojame patikrinti įvairius nustatymus, patikrinti interneto greitį į užsienį, kompiuterio ryšį su serveriu ir pan. Visi šie patarimai yra aprašyti aukščiau pateiktoje nuorodoje.

Žinutės laikas: 2011.01.13 20:47
Autorius: Arūnas (Naujokas)

Flash Player 10,rode balta fona,atsisiunčiau Flash Player 9 pradejo veikti,bet išjungus kompa poto ijungus Flash Player 9 versija automatiškai pavirsdavo 10 versija ir tabar negaliu žaisti,nu ir bedu su žaidimu,susitvarkikite

Žinutės laikas: 2011.01.14 09:39

Arūnas rašė:

Flash Player 10,rode balta fona,atsisiunčiau Flash Player 9 pradejo veikti,bet išjungus kompa poto ijungus Flash Player 9 versija automatiškai pavirsdavo 10 versija ir tabar negaliu žaisti,nu ir bedu su žaidimu,susitvarkikite

Kreipkitės į jūsų kompiuterį prižiūrintį IT specialistą, kuris patars, kaip geriausiai naudotis naujomis programomis.

Žinutės laikas: 2011.01.14 16:59
Autorius: bitutė (Naujokas)

Nuo vakar vakaro iki šios dienos 16 val. neturejau priėjimo prie mano ūkio, į Afrikietišką oazę įeit galėjau. Šiandien ryte pagalbos kreipiausi į administratorių, kuris mane nukreipė į šį puslapį. Pasirodo, daug vartotojų turi prisijungimo problemų. Po šios dienos įvairiausių bandymų prisijungti pagal administratoriaus siūlymus vis tik priėjau prie išvados, kad šitos problemos yra ne vartotojo, o šios svetainės savininkų, nes prisijungimo problemos kaip staiga atsirado, taip staiga ir išsisprendė po poros valandų įjungus kompiuterį. Sėkmės administratoriams tvarkant technines problemas, nes kaip žinote - patenkinti vartotojai yra geri vartotojai

Gyvenimas yra gražus

Žinutės laikas: 2011.01.14 23:09
Autorius: negyvas140 (Naujokas)

As siandien irgi negaliu prisijungti nuo pavakares. O ryte veike puikiausiai. Tai gal ne mano kompiuteryje problema? matau tik zalia langa, o toliau stop.

Žinutės laikas: 2011.01.14 23:33
Autorius: troolis (Naujokas)

tikriausiai tas zaidimas gaidys kad kas yra mazame lygije prisijungia

Žinutės laikas: 2011.01.14 23:36

tikriausiai ir oaze todel isijungia nes lygis mazas,tai va pirkime visi deimantus ir skubekime oazeje lygi pakelti

Žinutės laikas: 2011.01.15 00:24

cia tikrai kaskokia nesamone su tuo ukiu

Žinutės laikas: 2011.01.15 00:32

mane jau nervina.

Žinutės laikas: 2011.01.15 00:41

man vel nepasikrauna dega puse moliugo,o toliau galiu laukti tikriausia visa para,

Žinutės laikas: 2011.01.15 09:38

Man ir vel tik zalias fonas. Derlius jau supuves matyt. Kokios cia nesamones?

Žinutės laikas: 2011.01.15 14:39

kas cia vyksta su tuo zaidimu mano ukis kad neina prisijungti kelinta diena?ar galite viena karta sutvarkyti?nereikia visu durninti............................

Žinutės laikas: 2011.01.15 15:37

Para nervus patampe ir bent man dabar jau leidzia prisijungti. Idomu, ar ilgam. Is pradziu kaimynu nemaciau, bet ir tie atsirado

Žinutės laikas: 2011.01.16 11:45

mane jau nervina.antra para neina i uki prisijungti.o i oaze eina,tai jei kompas kaltas ir i oaze neitu prisijungti,darykite kaska....

Žinutės laikas: 2011.01.16 18:09

troolis rašė:

mane jau nervina.antra para neina i uki prisijungti.o i oaze eina,tai jei kompas kaltas ir i oaze neitu prisijungti,darykite kaska....

Žinutės laikas: 2011.01.21 15:09
Autorius: aaldona (Pažengęs)

niekaip nesuprantu,odel prie vieno kompiuterio negaliu prisijungti ukio,miestas ir oaze veikia.Kas cia per sudai ,ka tik nedarom vistiek tas pats

Žinutės laikas: 2011.01.22 12:48

aaldona rašė:

niekaip nesuprantu,odel prie vieno kompiuterio negaliu prisijungti ukio,miestas ir oaze veikia.Kas cia per ,ka tik nedarom vistiek tas pats

Patariame pasinaudoti bendraisiais patarimais, kurie yra pateikti aukščiau.

Žinutės laikas: 2011.01.24 13:06
Autorius: arra (Patyręs)

Pas mane vietoj prisijungimo lango rašo "Internet explorer cannot display the webpage".

Bet kokį sąmoningą lietuvišką sakinį paėmus ir jį apvertus, gausime tą patį atsakymą.

Žinutės laikas: 2011.01.24 13:19

arra rašė:

Pas mane vietoj prisijungimo lango rašo "Internet explorer cannot display the webpage".

Tokiu atveju bandykite jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.01.24 17:25
Autorius: Tigras82 (Naujokas)

as taip pat jau viska isbandziau
nieks nesikeicia ....... visur gali prisijungt, iskyrus lietuviska sodyba - stovi uzkrauto puse obuolio ir gali nors para laukt. (internetas lietuvisko srauto - 100 Mb/s, nevarykit, kad gali buti per letas))
jau antra diena taip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pirma - greiciausiai supus, jei dar nesupuvo, augalai. kokie nuostoliai, tikriausiai aisku.
antra - stovi malunai, kepyklos, zuvys jau peraugusios tikriausiai - i tinkla nebetilps :D
o siaip tai liudna, nes jau ne pirma karta taip ir ne valandai ar kelioms, o paromis.
tarp kitko, CIA ADMINISTRATORIAMS, neverskit visko ant vartotoju kompiuteriu ar kompiuterines irangos. as pats viska isbandziau - jokiu rezultatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiekvienas, ir nesuprantantis labai daug apie kompiuterius, gali suprast, kad jei yra du zaidimai, reikalaujantys analogisku parametru ir programu, vienas - pasileidzia, antras - NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
logiska, kad ne programinese irangose beda, ar interneto tiekejo problema.
TVARKYKITES SERVERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2011.01.25 09:34

uzkniso jau juodai....koki men negalejau prisijungt prie lietuviskos sodybos, i afrikos oaze ileisdavo... vakar pasijunge mano ukis,derlius buvo nesupuves,nors tiek laiko jau buvo praeja...sendien vel nepasijungia,o i afrikos oaze ieidzia...ka daryt!!!!!

Žinutės laikas: 2011.01.25 10:00

Rreanata rašė:

uzkniso jau juodai....koki men negalejau prisijungt prie lietuviskos sodybos, i afrikos oaze ileisdavo... vakar pasijunge mano ukis,derlius buvo nesupuves,nors tiek laiko jau buvo praeja...sendien vel nepasijungia,o i afrikos oaze ieidzia...ka daryt!!!!!

Kokią interneto naršyklę ir jos versiją, bei flash player versiją naudojate? Ar bandėte jungtis su kitomis naršyklėmis, atnaujinti programų versijas?

Žinutės laikas: 2011.01.25 10:15

Mozilla Firefox.....bet men laiko neveike ir ka darem nieko nepadejo,jungtis bandem per visas narsykles,o vakar pasileido zaidimas lyg niekur nieko,sakau ir derlius net nebuvo supuves..... sendien vel neleidzia ieit....o i afrikos oaze galiu....

Žinutės laikas: 2011.01.25 11:30

Rreanata rašė:

Mozilla Firefox.....bet men laiko neveike ir ka darem nieko nepadejo,jungtis bandem per visas narsykles,o vakar pasileido zaidimas lyg niekur nieko,sakau ir derlius net nebuvo supuves..... sendien vel neleidzia ieit....o i afrikos oaze galiu....

Žinutės laikas: 2011.01.25 11:40

as jums aiskinu kad jungiuos per visas bet nepadeda..... kaip gali but,kad po men laiko pasijungia ir poto vel nebeileidzia nors nieko nedariau???????ir kaip derlius nesupuvo men laiko? cia stebuklai??? tai taip iseina kad vakar pirma kart per men laiko narsykles atmintis buvo neperpildyta,o sendien vel persipilde?

Žinutės laikas: 2011.01.25 12:23

Rreanata rašė:

as jums aiskinu kad jungiuos per visas bet nepadeda..... kaip gali but,kad po men laiko pasijungia ir poto vel nebeileidzia nors nieko nedariau???????ir kaip derlius nesupuvo men laiko? cia stebuklai??? tai taip iseina kad vakar pirma kart per men laiko narsykles atmintis buvo neperpildyta,o sendien vel persipilde?

Prašome parašyti savo pažinčių anketos nuorodą. Atsiverskite nuotrauką ir nukopijuokite nuorodą.

Žinutės laikas: 2011.01.25 12:55

aciu jau veikia.... tikekimes ne vienai dienai?

Žinutės laikas: 2011.01.25 13:10

Rreanata rašė:

aciu jau veikia.... tikekimes ne vienai dienai?

Patariame pasitarti su jūsų kompiuterį prižiūrinčiu IT specialistu. Taip pat būtinai tikrinkit interneto greitį į užsienį tuo metu, kai prisijungti negalite. Gautus rezultatus patikrinkite su greičiu, kai užeiti į žaidimą galite. Kai negalite prisijungti, taip pat atlikite kompiuterio ir serverio ryšio patikrinimą, per command prompt programą. Kaip tai padaryti, aprašyta bendruosiuose patarimuose.

Žinutės laikas: 2011.01.26 15:53

Aš vietoj žaidimo matau užrašą "The website declined to show this webpage"

Bet kokį sąmoningą lietuvišką sakinį paėmus ir jį apvertus, gausime tą patį atsakymą.

Žinutės laikas: 2011.01.26 15:55

Jau veikia.

Žinutės laikas: 2011.01.30 10:01

as ir vel negaliu prisijungt prie mano ukio.. afrikos oaze veikia,o i uki ileisdavo tik vakare,o dabar isvis nebeileidzia.. pagal ankstesnius nurodymus viska patikrinom,viskas tvarkoj......

Žinutės laikas: 2011.01.30 10:05

Rreanata rašė:

as ir vel negaliu prisijungt prie mano ukio.. afrikos oaze veikia,o i uki ileisdavo tik vakare,o dabar isvis nebeileidzia.. pagal ankstesnius nurodymus viska patikrinom,viskas tvarkoj......

Bandykite jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.01.30 10:17

su visom bandziau,tik i afrikos oaze ileidzia

Žinutės laikas: 2011.01.30 10:46

po velniu galit sutvarkyt sita nesamone,nes tikrai cia ne del mano kompo kaltes!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2011.01.30 18:07

Rreanata rašė:

po velniu galit sutvarkyt sita nesamone,nes tikrai cia ne del mano kompo kaltes!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2011.01.31 13:37

siais patarimais jau visai naudojaus ir niekas nepadeda,tik keista kad pasijungt leidzia tik tada kai jum laiska parasau...vakar 19 val pasijungiau,o dabar iki siol vel neina...nors oaze veikia...mistika kazkokia

Žinutės laikas: 2011.01.31 14:27

Rreanata rašė:

siais patarimais jau visai naudojaus ir niekas nepadeda,tik keista kad pasijungt leidzia tik tada kai jum laiska parasau...vakar 19 val pasijungiau,o dabar iki siol vel neina...nors oaze veikia...mistika kazkokia

Žaidimo moderatoriai nėra nei IT specialistai, nei programuotojai. Kai žaidimas neveikia, jo negali žaisti visi "Mano ūkio" žaidėjai, tuomet mes tai pranešame atsakingiems darbuotojams ir suteikiame jums visą informaciją, kurią turime, apie trukdžių šalinimo eigą.
Jei jums stringa žaidimas, mes pateikiame bendruosius patarimus, susijusius su naršyklėmis, Flash player programa, taip pat rekomenduojame patikrinti įvairius nustatymus, patikrinti interneto greitį į užsienį, kompiuterio ryšį su serveriu ir pan. Visi šie patarimai yra aprašyti aukščiau pateiktoje nuorodoje.

Žinutės laikas: 2011.02.08 12:01
Autorius: Sherlokas (Naujokas)

Patarimas tiems, pas ką Firefox ir rodo baltą foną. Ištrinkite Flash Playerį kurį turite ir įsirašykite Flash Player 9. Man susitvarkė ir viskas veikia puikiai. (Turėjau flash player 10 ir neveikė, su flash player 9.277 versija viskas veikia)

Žinutės laikas: 2011.02.16 10:28

http://386616.draugas.lt/ viena karvute alkana, neina jai padeti pasaro..... padekit pasara

Žinutės laikas: 2011.02.16 11:28

rraganiuke40 rašė:

http://386616.draugas.lt/ viena karvute alkana, neina jai padeti pasaro..... padekit pasara

Programuotojai patikrino ir sutvarkė klaidą.

Žinutės laikas: 2011.02.16 19:49

Šeimininkė rašė:

rraganiuke40 rašė:

klaidos nesutvarke, o i krepseli idejo dar viena pasaro, jis man nereikalingas, reikia kad karvei padetu

Žinutės laikas: 2011.02.16 22:10
Autorius: Dina2 (Didmeistris)

Aš vieną kartą nepagailėjau karvės ir sukasiau. Tada pastačiau naują karvę ir padėjau, bet taip neturėtų būti.

Jeigu miške stovi rojalis - ten gyvena inteligentiški partizanai...

Žinutės laikas: 2011.02.17 16:31

rraganiuke40 rašė:

klaidos nesutvarke, o i krepseli idejo dar viena pasaro, jis man nereikalingas, reikia kad karvei padetu

Žinutės laikas: 2011.02.18 00:00
Autorius: Panycka (Naujokas)

Negaliu ieiti i uki.... zaias fonas jau kelias dienas.... i oaze ieinu, o i lietuviska sodyba- niekaip....

Žinutės laikas: 2011.02.18 08:42

http://529710.draugas.lt/ neina nusipirkti trąšų, gal šią problemą sutvarkysite greitai? nes negaliu nusiimti derliaus...

Žinutės laikas: 2011.02.18 09:07

rraganiuke40 rašė:

http://529710.draugas.lt/ neina nusipirkti trąšų, gal šią problemą sutvarkysite greitai? nes negaliu nusiimti derliaus...

Prašome patikslinti kokių trąšų negalite nusipirkti?

Žinutės laikas: 2011.02.18 09:09

Panycka rašė:

Negaliu ieiti i uki.... zaias fonas jau kelias dienas.... i oaze ieinu, o i lietuviska sodyba- niekaip....

Patariame išvalyti naršyklės atmintį ir bandyti jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.02.24 23:52
Autorius: Mislingoji (Pažengęs)

sita nesamone su lietuvisku ukiu ir pas man, sakyciau su kompu kas negerai, bet trys kaimynes pas man atejusios susitvarko savo ukius , o as sedziu kaip sene prie suskilusios geldos...viskas veikia puikiai iskyrus liet. uki... at..si..bo..do...ir dar tas amzinai besikartojantis ,, problema su serveriu'' arba tvarkai uki ir puse tenka palikt, del tos problemos, arba neina visai...

Kiekvienas atsakymas geras, jeigu jis vietoje.

Žinutės laikas: 2011.02.25 09:15

Mislingoji rašė:

sita nesamone su lietuvisku ukiu ir pas man, sakyciau su kompu kas negerai, bet trys kaimynes pas man atejusios susitvarko savo ukius , o as sedziu kaip sene prie suskilusios geldos...viskas veikia puikiai iskyrus liet. uki... at..si..bo..do...ir dar tas amzinai besikartojantis ,, problema su serveriu'' arba tvarkai uki ir puse tenka palikt, del tos problemos, arba neina visai...

Gali būti, kad sulėtėja jūsų interneto greitis, taip dažnai nutinka, kai interneto tiekėjas piko metu paskirsto srautą ir jums suteikia mažesnį greitį (tai priklauso nuo sutarties sąlygų), arba jei to pačio interneto tiekėjo vartotojai vakare siunčiasi didelius kiekius informacijos iš interneto. Pasitikrinkite savo interneto greitį ryte ir vakare (ne Lietuvoje, o į užsienį), bei palyginkite rezultatus. Jei greitis mažas, susisiekite su savo interneto tiekėju.

Jei turite problemų su prisijungimu, patikrinkite jūsų kompiuterio ryšį su serveriu per Command Promt programą.
tracert srv27.brainclub.com ir ENTER (tikrina kelią nuo kompiuterio iki serverio).

Žinutės laikas: 2011.02.25 17:36
Autorius: čirva (Pradedantysis)

padėkit,įvedu į anketą pagrindinę nuotrauką,po pusvalandžio ji dingsta,ką daryti?

Žinutės laikas: 2011.02.25 18:05

čirva rašė:

padėkit,įvedu į anketą pagrindinę nuotrauką,po pusvalandžio ji dingsta,ką daryti?

Parašykite el. paštu pazintys@draugas.lt.

Žinutės laikas: 2011.03.01 13:42
Autorius: šviežiena (Naujokas)

Negaliu prisijungti prie žaidimo mano ūkis. Naudoju Mozilla Firefox naršyklę.

Žinutės laikas: 2011.03.01 13:53
Autorius: dnr (Naujokas)

vel uzluzo ukis vakar ir sende pogalais gal patvarkikit arba trinkit visas reklamas

Žinutės laikas: 2011.03.01 14:01
Autorius: kumsas27 (Naujokas)

ka daryti katik buvau uki ileido o db negaliu ieiti raso kad tipo per kalias narsykles paleidau zaidima. bet naudojuosi tik viena,db baltas ekranas

Žinutės laikas: 2011.03.01 14:10
Autorius: lanierka (Naujokas)

Jungiantis prie "Mano ukis" raso - http://manoukis.draugas.lt/darbai.cfm?user_sessid_hash=s1zjji8aemsw9n802351, o prie oazes - junkis is vienos narsykles. Kazkokia nesamone !

lanierka:)

Žinutės laikas: 2011.03.01 14:17

Žaidimas jau veikia. Atsiprašome už nesklandumus.

Žinutės laikas: 2011.03.04 15:25
Autorius: Edulė (Naujokas)

Neatidaro Lietuviskos sodybos (rodo balta langa). Ka daryti, kad atidarytu? (Afrikos oaze veikia gerai).

Žinutės laikas: 2011.03.04 15:35

Edulė rašė:

Neatidaro Lietuviskos sodybos (rodo balta langa). Ka daryti, kad atidarytu? (Afrikos oaze veikia gerai).

Pabandykite atnaujinti naršyklės ir flash player versijas, tai pat jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.03.04 17:03
Autorius: Edulė (Naujokas)

Atnaujinau versijas ir bandžiau kitas naršykles, niekas nepadeda. Vis dar neatidaro. Rodo balta langa.

Žinutės laikas: 2011.03.04 18:40

Edulė rašė:

Atnaujinau versijas ir bandžiau kitas naršykles, niekas nepadeda. Vis dar neatidaro. Rodo balta langa.

Parašykite savo pažinčių anketos nuorodą, pabandysime prisijungti prie jūsų ūkio.

Žinutės laikas: 2011.03.11 00:38

Dabar visiškai nebeįmanoma prisijungti. Baltas langas ir nesikrauna visai, tikiuosi rytoj taip nebus.

Žinutės laikas: 2011.03.11 09:47

Dina2 rašė:

Dabar visiškai nebeįmanoma prisijungti. Baltas langas ir nesikrauna visai, tikiuosi rytoj taip nebus.

Žaidimas veikia. Ar šiandien taip pat negalite prisijungti?

Koreguota: 2011.03.11 09:47 Šeimininkė

Žinutės laikas: 2011.03.11 11:01
Autorius: Inngridd (Naujokas)

taip, vel negalime prisijungti , bent jau as
http://610895.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2011.03.11 11:34

atsiprasau, jau veikia

Žinutės laikas: 2011.03.11 14:18

Šeimininkė rašė:

Dina2 rašė:

Žaidimas veikia. Ar šiandien taip pat negalite prisijungti?

Viskas gerai šiandien.

Žinutės laikas: 2011.03.11 17:52

neveikia ir man,eilinį kartą užlūžo :)

Žinutės laikas: 2011.03.11 18:02
Autorius: bebras23 (Patyręs)

visim tas pats

viskas turi pabaiga

Žinutės laikas: 2011.03.11 18:02
Autorius: Taja (Patyręs)

neveikia ir man ,jau uzkniso ,nespejau nieko sutvarkyt

viskas laiku ateina tiems kas moka laukti

Žinutės laikas: 2011.03.11 18:30
Autorius: populiarukas (Pradedantysis)

ar jau galima ieiti i zaidima?

Reikia:

1 valandos,kad zmogu pazintum,
1 dienos, kad pamiltum,
Viso gyvenimo, kad pamirstum.

Vienas geras draugas geriau, negu 100 netikru.

Žinutės laikas: 2011.03.11 18:34
Autorius: Saitama (Pažengęs)

Neveikia dar.

>>SUPERPANELĖS UŽDUOTYS<<

Žinutės laikas: 2011.03.11 18:50
Autorius: čirva (Pradedantysis)

jus sutvarkykit pagaliau žaidima

Žinutės laikas: 2011.03.12 16:57

čirva rašė:

jus sutvarkykit pagaliau žaidima

Žaidimas veikia.

Žinutės laikas: 2011.03.14 20:24
Autorius: mazylis333 (Pradedantysis)

dar vienas klausimas kodel mano ukis veikia leciau negu drauges, isijungiu savo uki lagina tiek oaze tiek lietuviska sodyba isijungiu drauges viskas veikia greit kas cia darosi

Žinutės laikas: 2011.03.15 09:09

mazylis333 rašė:

dar vienas klausimas kodel mano ukis veikia leciau negu drauges, isijungiu savo uki lagina tiek oaze tiek lietuviska sodyba isijungiu drauges viskas veikia greit kas cia darosi

Gali būti, kad jūsų draugės internetas greitesnis.

Žinutės laikas: 2011.03.15 16:39

tai kad as ant to pacio kompo jungiu savo ir daruges internetas tai tas pats juk as ant savo kompo jungiu tai kame reikalas

Žinutės laikas: 2011.03.15 16:52

mazylis333 rašė:

tai kad as ant to pacio kompo jungiu savo ir daruges internetas tai tas pats juk as ant savo kompo jungiu tai kame reikalas

To mes patikrinti tikrai negalime, patariame būti įsijungus tik vieną ūkį.

Žinutės laikas: 2011.03.15 21:06

tai as ant vieno kompo viska darau tik is pradziu viena uki sutvarkau paskui kita tai kur beda tada ka

Žinutės laikas: 2011.03.16 12:55

mazylis333 rašė:

tai as ant vieno kompo viska darau tik is pradziu viena uki sutvarkau paskui kita tai kur beda tada ka

Greitis skirtis negali, nes jungiatės iš to paties kompiuterio ir naudojate tą patį internetą.

Žinutės laikas: 2011.03.16 15:17
Autorius: katins (Naujokas)

man isvis neatsidaro ukis net nekrauna ,i oaze iejau bet letai krove ,,,bet dabar ir ten nekrauna

Žinutės laikas: 2011.03.16 15:22

katins rašė:

man isvis neatsidaro ukis net nekrauna ,i oaze iejau bet letai krove ,,,bet dabar ir ten nekrauna

Žinutės laikas: 2011.03.19 11:11
Autorius: rainyte (Naujokas)

Ir kada bus zaidime tvarka, dabar neleidzia prisijungti....

Žinutės laikas: 2011.03.19 11:26
Autorius: Kristelina (Naujokas)

Nervina...

Žinutės laikas: 2011.03.21 19:32
Autorius: haumeris4097 (Pradedantysis)

Maloni issamesne informacija pateikia negu KasmyroMafija

Žinutės laikas: 2011.03.22 22:25
Autorius: Coconut (Pažengęs)

Aš prisijungiu prie mano ūkio, bet neleidzia įeit į ūkį. Išmeta baltą langą, staigiai žalią ir vėl baltą, bet į Afrikos oazę įeit galiu. Manau, čia ne kompas kaltas, o jūs. Beveik visiem neleidžia prisijungt. Aš jau savaitę negaliu įeiti į mano ūkį. Pasakiau savo geriausiai draugei slaptažodį, kad pažaistų už mane.
Moderartoriai, pasakykit kąnors gero! Vis ant kompiuterių kaltę verčiat. Jaučiu, kad kompas niekuo dėtas. Užkniso...

Idealus vaikinas yra ne tas, kuris turi tamsius ar šviesius plaukus, žydras ar rudas akis, o tas, kuris turi širdį ;*

Žinutės laikas: 2011.03.23 09:03

Garse rašė:

Aš prisijungiu prie mano ūkio, bet neleidzia įeit į ūkį. Išmeta baltą langą, staigiai žalią ir vėl baltą, bet į Afrikos oazę įeit galiu. Manau, čia ne kompas kaltas, o jūs. Beveik visiem neleidžia prisijungt. Aš jau savaitę negaliu įeiti į mano ūkį. Pasakiau savo geriausiai draugei slaptažodį, kad pažaistų už mane.

Moderartoriai, pasakykit kąnors gero! Vis ant kompiuterių kaltę verčiat. Jaučiu, kad kompas niekuo dėtas. Užkniso...

Žinutės laikas: 2011.03.23 14:11

Viską išbandžiau, bet vistiek neveikia.
Kodėl būtent mano ūkis? Mano miestas, superpanele, afrikos oaze ir t.t. veikia kuo puikiausiai, o mano ūkis ne. Gaila, nes jis buvo mano mėgstamas žaidimas

Idealus vaikinas yra ne tas, kuris turi tamsius ar šviesius plaukus, žydras ar rudas akis, o tas, kuris turi širdį ;*

Žinutės laikas: 2011.03.23 15:58

Garse rašė:

Viską išbandžiau, bet vistiek neveikia.

Kodėl būtent mano ūkis? Mano miestas, superpanele, afrikos oaze ir t.t. veikia kuo puikiausiai, o mano ūkis ne. Gaila, nes jis buvo mano mėgstamas žaidimas

Patariame jungtis su kitomis naršyklėmis ir būtinai išvalyti naršyklės atmintį.

Žinutės laikas: 2011.03.23 22:05

Bandysiu parsisiusti firefox naršyklę. Tiks?

Žinutės laikas: 2011.03.24 09:15

Garse rašė:

Bandysiu parsisiusti firefox naršyklę. Tiks?

Dauguma žaidėjų naudojasi šia naršykle, todėl manome, kad ji turėtų tikti.

Žinutės laikas: 2011.03.25 18:33

dėja, bet nieko neišėjo. Išbandžiau beveik visas naršykles, bet nepadeda. Nežinau kas kaltas.

Žinutės laikas: 2011.03.25 18:35

Nepavydžiu tiems kas turi dobermanus ir kokia savaitę negali prisijungti prie mano ūkio, nebent žaidimas yra patikėtas kitam draugui. Juk 3 dienos praeina ir dobermano nėra. *juokiasi*

Žinutės laikas: 2011.03.28 12:51

Garse rašė:

dėja, bet nieko neišėjo. Išbandžiau beveik visas naršykles, bet nepadeda. Nežinau kas kaltas.

Žinutės laikas: 2011.03.28 13:06
Autorius: EvaldasAs (Pradedantysis)

Kartais kai jungies į ūkį būna toks vaizdas:

Ar čia man vienam taip? Ar tai taisoma?
Anketa - 346703

Žinutės laikas: 2011.03.28 13:45

EvaldasAs rašė:

Kartais kai jungies į ūkį būna toks vaizdas:

Ar čia man vienam taip? Ar tai taisoma?

Anketa - 346703

Patariame išvalyti naršyklės atmintį.

Žinutės laikas: 2011.03.31 20:55
Autorius: Albe (Pradedantysis)

kas per nesamones vyksta ,negaliu pasileisti savo ukiu tiek lietuviskos tiek afrikos,greiciau tvarkykit serverius,jau pradeda nervint mano zaidejo pavadinimas albe

Žinutės laikas: 2011.04.01 10:33

Albe rašė:

kas per nesamones vyksta ,negaliu pasileisti savo ukiu tiek lietuviskos tiek afrikos,greiciau tvarkykit serverius,jau pradeda nervint mano zaidejo pavadinimas albe

Žaidimas jau veikia. Atsiprašome už nesklandumus.

Žinutės laikas: 2011.04.01 14:37
Autorius: renas (Naujokas)

zaidimas vel neveikia,vel neimanoma prisijungti,kazkoks kosmaras daugiau nieko,jau taip atsiprasant uzpisote

Žinutės laikas: 2011.04.01 14:55

nu pizdiec jau tikrai vel neveikia

Žinutės laikas: 2011.04.01 16:37

Kas čia darosi.??? Niekaip neina prisijungti.... Jūs galit viena kartą visą šitą nesamonę sutvarkyti.???

Žinutės laikas: 2011.04.01 17:16
Autorius: ottogi (Pradedantysis)

puse derliaus isvoge per tas nesamones...!

Žinutės laikas: 2011.04.01 18:59
Autorius: Bumbekle (Naujokas)

bet labai idomei skamba,iskarto buvo kaltinama tai kompjuterio greitis,tai atminti issivalykit!!! tai gal programuotojai pas jus lai savo atminti persikrauna!!! jei duodat toki zaidima zaisti,tai kam ta s--a malti,ir zaidejus erzinti!!! jai nesugebat laiku problemas isspresti,tai galu gale isvis zaidima naikinkit!!!!

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:12
Autorius: Nere22 (Naujokas)

cia siandien kas nors veiks ar ne jau nusibodo sita nesamone ka jus veiket kad negalit sutvarkyt!!!!!!

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:30
Autorius: romualdas (Naujokas)

Manau reikia apskusti vartotojo teisem. Bet reklamos tai visos puikiai uzsikrauna. Cia demesys skiriamas ne zaidimui o reklamoms. Reklamos ir blokuoja si zaidima.

Koreguota: 2011.04.01 19:33 romualdas

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:30
Autorius: vot (Pradedantysis)

nu jega isvis gryba pjaun zaidims

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:31

neveik

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:31

zaidims kada veiks

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:32

bent jau kokia informacija teiktusi parasyt

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:33

afigienas savaitgalis visu lauk be zaidimo einu prisigert

Žinutės laikas: 2011.04.01 19:50
Autorius: zudikee (Naujokas)

ir man tas pats

Žinutės laikas: 2011.04.01 21:08

Antra karta jau per diena jungiuosi ir neleidzia, nepajungia, tai kame bedos.????

Žinutės laikas: 2011.04.01 21:08
Autorius: dutis1 (Naujokas)

blin pradejo erzinti nuo 14h kaip i siena negaliu prisijunkti jai pavyksta prisijunkti pireukio tai negaliu pasiekti oazes gerbiami kurejai darykit ka nors bent ispekit kad bus trugdziu tik nebesakikite kad reikia isvalyti narsykle NELIAIDZIA NET PRISIREGISTRUOTI

Koreguota: 2011.04.01 21:16 dutis1

Žinutės laikas: 2011.04.01 21:32
Autorius: keselis (Naujokas)

NESAMONĖ,ūkio draugas prie savo ūkio prisijungia,davus jam savo prisijungimo duomenis jis negali prisijungt prie mano ūkio.Ir adminai kaltina, kad naršyklės kaltos

Žinutės laikas: 2011.04.01 21:45
Autorius: keselis (Naujokas)

Va išėjo jis iš savo ūkio, kad galėtų prisijungt prie mano,dabar neieina nei į savo.Ne naršyklės kaltos o jūsų čia problemos-spręskit...Hebra reik eit panašių žaidimų žaist kitose portaluose,nes čia kiek žaidžiu vis didesnių problemų kyla

Žinutės laikas: 2011.04.01 21:57
Autorius: asesu (Pradedantysis)

niekas neveikia nuo pietų, tai gal jau žaidimas baigėsi visi eina pailsėt nuo ūkio.... Ar dar kada veiks?

Žinutės laikas: 2011.04.02 03:10

>>>Žinutė ištrinta<<<

Koreguota: 2011.04.02 11:18 Moderator

Žinutės laikas: 2011.04.02 11:18

Vakar pačio portalo draugas.lt serveriai laikinai neveikė. Atsiprašome už nepatogumus.

Žinutės laikas: 2011.04.03 14:48
Autorius: Virgs (Naujokas)

Šeimininkė rašė:

Vakar pačio portalo draugas.lt serveriai laikinai neveikė. Atsiprašome už nepatogumus.

o kas siandien darosi kad neina prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.04.03 20:40

Dabar visai užlagino. Nei žuvų ištraukti neina. Neveikia ir neveikia čia kas nors.

Žinutės laikas: 2011.04.04 08:30

Nesuprantu..jei rašo, kad naršyklės netinkamos ar dar tipo mano kompo kažkokia problema...tai kodel Afrikos ūkis eina, o Lietuviška sodyba nesijungia?

Žinutės laikas: 2011.04.04 09:34

Mardžė rašė:

Nesuprantu..jei rašo, kad naršyklės netinkamos ar dar tipo mano kompo kažkokia problema...tai kodel Afrikos ūkis eina, o Lietuviška sodyba nesijungia?

Šiandien žaidimas veikia be trukdžių. Jūs vis dar negalite prie jo prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.04.05 08:19

Ne, negaliu. Vakar galėjau prisijungti prie lietuviško ūkio tik vakare. Šiandien nuo ryto Afrika veikia, Lietuviško ūkio rodo balta lapa tik.

Žinutės laikas: 2011.04.05 08:59

Mardžė rašė:

Ne, negaliu. Vakar galėjau prisijungti prie lietuviško ūkio tik vakare. Šiandien nuo ryto Afrika veikia, Lietuviško ūkio rodo balta lapa tik.

Patariame išvalyti naršyklės atmintį.

Žinutės laikas: 2011.04.16 21:32
Autorius: reilija (Naujokas)

ir man neprisijungia ukis ,o oaze ir mano miestas viskas tvarkoj .Tai ir mano derlius visas supuvo .KA DARYT?

Žinutės laikas: 2011.04.17 11:48

reilija rašė:

ir man neprisijungia ukis ,o oaze ir mano miestas viskas tvarkoj .Tai ir mano derlius visas supuvo .KA DARYT?

Išvalykite naršyklės atmintį ir bandykite jungtis su kitomis naršyklėmis.

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:19
Autorius: Perlinė (Didmeistris)

kodel baltas laukas,negaliu ukin ieit,tik nesiulykit nieko issivalyt,viskas isvalyta,cia tie kaiusai su zuikiais jau pridirbo kazka.

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:21
Autorius: Cristalless (Pažengęs)

na taip kaip visada su naujovem ir zaidimas uzstringa

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:21
Autorius: sixti (Pradedantysis)

vėl užlūžo ūkis,ką daryt,tvarkykit staigiai

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:24

nu i man uzluza

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:28
Autorius: anikris (Patyręs)

o as galvojau kad man vienai blogai gerai reiskia reik laukt ka darysi tiketis reik kad greit sutva\rkis

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:44
Autorius: Virgs (Naujokas)

kas yra kad baimes nera,kodel negaliu prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:44
Autorius: Jonas523 (Naujokas)

Sveiki, kažkodėl nebegaliu prisijungti... Pakabino mano ūkį ...

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:49

ALIO SEMININKE PABUSK IS TINGINIO MIEGO IR PAAISKINK KAS VYKSTA?

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:50
Autorius: Snipis (Pradedantysis)

neprijungia ne tik lietuviskos sodybos, bet ir afrikos oazes

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:50

issivalykit narsykles gi,kas dar neaisku ir eikit pas kaimynus retint .

Žinutės laikas: 2011.04.21 20:52
Autorius: irekar (Pradedantysis)

puse lauko nuėmiau ir išmetė iš ūkio, jau valanda į jį neįleidžia (Lietuvos sodyba)

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:06
Autorius: lanierka (Naujokas)

kodel reikia viasa vakara uzbaginti serveri, ked neimanoma pasiekti "mano ukis" zaidimo. Svarbiausiai naujoves - Sveikinamesu Velykom, o visa kita nebeveikia

lanierka:)

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:13

ugu - servakas užblokuotas (prisigėrė ir guli negyvas):

C:\Windows\system32>ping srv27.brainclub.com

Pinging srv27.brainclub.com [213.239.199.197] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 213.239.199.197:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:22
Autorius: artas3d (Pažengęs)

nemeluok
arturas@arturas-laptop:~$ ping srv27.brainclub.com
PING srv27.brainclub.com (213.239.199.197) 56(84) bytes of data.
64 bytes from srv27.brainclub.com (213.239.199.197): icmp_seq=1 ttl=56 time=52.5 ms
64 bytes from srv27.brainclub.com (213.239.199.197): icmp_seq=2 ttl=56 time=53.3 ms
64 bytes from srv27.brainclub.com (213.239.199.197): icmp_seq=3 ttl=56 time=52.4 ms
64 bytes from srv27.brainclub.com (213.239.199.197): icmp_seq=4 ttl=56 time=56.6 ms
64 bytes from srv27.brainclub.com (213.239.199.197): icmp_seq=5 ttl=56 time=53.9 ms
^C
--- srv27.brainclub.com ping statistics ---
5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 4001ms
rtt min/avg/max/mdev = 52.407/53.774/56.608/1.533 ms

http://www.ubuntu.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=5253&hilit=p33710

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:23
Autorius: teciumo (Naujokas)

kas dedasi?????????? leiskit i uki!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:24
Autorius: titukas (Pradedantysis)

neveikia ir man, o jau po kelių minučių turėjau visą derlių nusiimt... dabar išretins žalčiai

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:25
Autorius: lukitas699 (Naujokas)

nedekik jus tu nesamoniu nes neina prisijukt!!

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:26

neveikia pats http portas

arturas@arturas-laptop:~$ telnet srv27.brainclub.com 80
Trying 213.239.199.197...
telnet: Unable to connect to remote host: Connection refused

Koreguota: 2011.04.21 21:26 artas3d

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:26

adminai!!!!! gal vis tai teiksities paaiškinti kas su serveriu?kodėl neina prisijungt?

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:29

Ryšys nutrūko

Įkeliant tinklalapį ryšys su serveriu nutrūko.

Ši svetainė laikinai nepasiekiama arba yra per daug apkrauta. Šiek tiek palaukite ir
bandykite prisijungti iš naujo.
Jei nepavyksta įkelti ir kitų tinklalapių, tai patikrinkite kompiuterio ryšį su tinklu.
Jei Jūsų kompiuteris ar tinklas apsaugotas užkarda arba jungiamasi per įgaliotąjį serverį, tai įsitikinkite, kad
naršyklei „Firefox" leidžiama pasiekti saityną.

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:33
Autorius: gintaras1972 (Naujokas)

kas per nesamonės vėl darosi ? ūkis ir oazė nepasileidžia , meta kažkokią lentelę , miestas veikia be problemų , negi neįmanoma bent savaitę be problemų ištemti ?

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:33
Autorius: maketukas (Pradedantysis)

Na, taip, keista... Nulūžo, o informacijos jokios nepateikia!
O dar perkam [kas perka] deimantus ir pinigus leidžia, o paslauga [žaidimas] neveikia.

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:34

Bet kas keisciausia,kad jokiems adminams tai nerupi,prisirinko is zaideju bapkiu ir dejo skersa.....reikia mesti tuos zadimus cia,nes jau taip atsibodo,kad ne tas zodis....

Žinutės laikas: 2011.04.21 21:39
Autorius: gintaras1972 (Naujokas)

kas keisčiausia point ferma paraleliai užlinko , keisti sutapimai , tiesa ūkis jau atsigavo , oazė taip pat

Žinutės laikas: 2011.04.22 09:10

Žaidimas jau veikia. Dėkojame už pranešimus.

Žinutės laikas: 2011.04.22 17:30
Autorius: irekar (Pradedantysis)

niekur neleidžia įeiti išskyrus žaidimus, nei gautų laiškų paskaityti, nei į mano zoną, meta mėlyna lentelę ir viskas

Žinutės laikas: 2011.04.22 19:55

irekar rašė:

niekur neleidžia įeiti išskyrus žaidimus, nei gautų laiškų paskaityti, nei į mano zoną, meta mėlyna lentelę ir viskas

Rašykite el paštu pazintys@draugas.lt.

Žinutės laikas: 2011.04.27 13:44
Autorius: Cat1 (Naujokas)

Kodėl neįjungia manoukio?

Žinutės laikas: 2011.04.27 13:55
Autorius: SportinisBU (Pradedantysis)

Juhuu. kai stringa serveris ispekite mus, o ne mes jus turime ispeti kad zaidimas isjungtas ar kas pns...

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:01
Autorius: sigitab (Naujokas)

Cat1 rašė:

Kodėl neįjungia manoukio?

Čia juk bent kartą per savaitę užstringa, vadinasi šiandien kaip tik šios savaitės užstrigimas ;)

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:31

Tai narsykles issivalykit,man veik,as daba vagiu raudoneli ir sunis kaimynu seriu .

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:31
Autorius: Jonas523 (Naujokas)

neiseina prisijungti ir pas mane nera virsui zodzio tools

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:35
Autorius: dzinas2 (Naujokas)

kas vel per nesamones uzkniso i miesta ileidzia,i oaze siaip taip,o i uki ne laikas derliui kas kompensuos greitai sutvarkykithttp://175899.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:42
Autorius: tapke (Pradedantysis)

kada bus tvarka viskas isvalyta o vis tiek neinahttp://853151.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2011.04.27 14:55

Mieli žaidėjai,
žaidimas yra laikinai stabdomas dėl iškilusių techninių nesklandumų. Tikimės, kad problema bus išspręsta poros valandų bėgyje. Atsiprašome už nesklandumus.

Žinutės laikas: 2011.04.27 15:11

Atsiprašome, šiuo metu žaidime diegiamos naujovės, todėl žaidimas kurį laiką gali neveikti. Dėkojame už jūsų kantrybę ir supratingumą,o kodel man taip raso

Žinutės laikas: 2011.04.27 15:17

kaip visad... EIlini syk bla bla bla... O nenorite jus is anksto ispeti kad bus zaidimas tradiciskai stabdomas kas savaite? Ar patirtis dar to neleidzia? Nes kazkaip neiprasta kad vartotojai pirmi pajunta atjungima, o pranesimas apie "techninius nesklandumus" parasomas kiek daugiau nei uz 1h po to kai nustojo zaidimas veikti...

Žinutės laikas: 2011.04.27 15:21

beto stai ka sia akimirka man vis dar raso:

Atsiprašome, šiuo metu žaidime diegiamos naujovės, todėl žaidimas kurį laiką gali neveikti. Dėkojame už jūsų kantrybę ir supratingumą.

tai cia kaip? vieniems jau veikia, o kiti tegu spyga kramto? atmintis isvalyta ir visos jusu kitos pasakos padarytos

Žinutės laikas: 2011.04.27 15:25

SportinisBU rašė:

beto stai ka sia akimirka man vis dar raso:

Atsiprašome, šiuo metu žaidime diegiamos naujovės, todėl žaidimas kurį laiką gali neveikti. Dėkojame už jūsų kantrybę ir supratingumą.

tai cia kaip? vieniems jau veikia, o kiti tegu spyga kramto? atmintis isvalyta ir visos jusu kitos pasakos padarytos

Žaidimas neveikia visiems žaidėjams.

Žinutės laikas: 2011.04.27 17:23

Manote skaityti nemoku? Jau bw zinuciu kad zaidimas veikia kai kuriems zaidejams....

Žinutės laikas: 2011.04.28 05:55
Autorius: angeliuki (Naujokas)

kodel negaliu ieiti i uki? O meta vyruko anketa? prie ko cia jis ir ukis??????? man jo visai nereikia, juolab ne pas mane viena taip yra

Žinutės laikas: 2011.04.28 06:27
Autorius: gelite (Naujokas)

laba negaliu paijungti mano ukio ismeta vaida is marijampoles,bukit geri sutvarkykit

Žinutės laikas: 2011.04.28 08:42
Autorius: kepeja (Naujokas)

ir man jau pusantros valandos meta vaida is marijampoles. prasyk neprases, cia niekas negirdi ir net nesiruosia tvarkyti. matyt moderatoriu darbas nuo 9 val. ir niekas neskuba nieko daryti. vakar derlius nuejo suniui ant uodegos ir siandien vel. geda zaidimo kurejams ir priziuretojams!

Žinutės laikas: 2011.04.28 09:10

kepeja rašė:

ir man jau pusantros valandos meta vaida is marijampoles. prasyk neprases, cia niekas negirdi ir net nesiruosia tvarkyti. matyt moderatoriu darbas nuo 9 val. ir niekas neskuba nieko daryti. vakar derlius nuejo suniui ant uodegos ir siandien vel. geda zaidimo kurejams ir priziuretojams!

Prašome parašyti el paštu manoukis@draugas.lt.

Žinutės laikas: 2011.05.05 10:13
Autorius: Goldas (Naujokas)

Negaliu rytais prisijungti.Neuzkrauna zaidimo iki galo.Cookies ir browsing history issivaliau, bet vistiek tas pats.Gal ir kitiems yra ta problema?

Žinutės laikas: 2011.05.05 10:56

Goldas rašė:

Negaliu rytais prisijungti.Neuzkrauna zaidimo iki galo.Cookies ir browsing history issivaliau, bet vistiek tas pats.Gal ir kitiems yra ta problema?

Žinutės laikas: 2011.05.11 22:21
Autorius: aspide (Meistras)

Kokiais dabar patarimais siulote pasinaudoti ? Vel kokia naujove idiegste kvaileliams pinigus mellžti .Nes kai naujove -tai ūkis ir neveikia .

Jeigu miške stovi rojalis - ten gyvena inteligentiški partizanai.

Žinutės laikas: 2011.05.11 22:25

Kaip smagu, ūkis vėl neveikia. Širdingai ačiū už naujoves

Žinutės laikas: 2011.05.11 22:45

ko vel mano ukis neviekia

Žinutės laikas: 2011.05.11 22:45

Ryšys nutrūko

Ši svetainė laikinai nepasiekiama arba yra per daug apkrauta. Šiek tiek palaukite ir
Jei nepavyksta įkelti ir kitų tinklalapių, tai patikrinkite kompiuterio ryšį su tinklu.
Jei Jūsų kompiuteris ar tinklas apsaugotas užkarda arba jungiamasi per įgaliotąjį serverį, tai įsitikinkite, kad

Žinutės laikas: 2011.05.12 09:12

gedas4547 rašė:

Ryšys nutrūko

Žaidimas veikia. Dėkojame už pranešimus.

Koreguota: 2011.05.12 09:13 Šeimininkė

Žinutės laikas: 2011.05.21 09:06
Autorius: laurituxx (Naujokas)

jau antra diena neleidzia normaliai prisijungt prie''mano ukis''..tos klaidos kartojasi daznai,tikra nesamone kazkokia

pažinęs save-protingas,nugalėjęs save-stiprus...

Žinutės laikas: 2011.05.21 12:10

laurituxx rašė:

jau antra diena neleidzia normaliai prisijungt prie''mano ukis''..tos klaidos kartojasi daznai,tikra nesamone kazkokia

Žinutės laikas: 2011.05.26 18:40
Autorius: Feliksas (Pradedantysis)

Kodel negaliu prisijungti??? Uzkrauna 100 % ir pakimba viskas. Nuo ryto vis tas pats. Isbandziau ivairias narsykles ir jusu patarimus. Vistiek neina prisijungti

Žinutės laikas: 2011.05.27 08:55

Feliksas rašė:

Kodel negaliu prisijungti??? Uzkrauna 100 % ir pakimba viskas. Nuo ryto vis tas pats. Isbandziau ivairias narsykles ir jusu patarimus. Vistiek neina prisijungti

Žinutės laikas: 2011.05.27 11:12

jau keletą valandų nepakrauna ūkio, žaidimas kraunasi ir ties 60% sustoja.

Žinutės laikas: 2011.05.27 11:42

titukas rašė:

jau keletą valandų nepakrauna ūkio, žaidimas kraunasi ir ties 60% sustoja.

Patikrinome, žaidimas veikia. Patariame pasinaudoti aukščiau pateiktais patarimais.

Žinutės laikas: 2011.05.28 21:47
Autorius: Feliksas (Pradedantysis)

aidimas veikia tik su explore. O per chrome, firefox neveikia. taip kad nereikia meluoti. Pas mane win7 su visas atnaujinimais. O vistiek nepasileidzia. Bandziau ir su winxp operacine sistema. Bet ir cia tas pats. tik su explorer narsykle. Pasakykite kodel taip yra???

Žinutės laikas: 2011.05.28 23:20

Feliksas rašė:

aidimas veikia tik su explore. O per chrome, firefox neveikia. taip kad nereikia meluoti. Pas mane win7 su visas atnaujinimais. O vistiek nepasileidzia. Bandziau ir su winxp operacine sistema. Bet ir cia tas pats. tik su explorer narsykle. Pasakykite kodel taip yra???

Jei žaidimas jums veikia su minėta naršykle, patariame ja ir naudotis.

Žinutės laikas: 2011.05.29 09:38

Please wait some time! ir per visa ekrana baltas ekranas su sitou uzrasunesvarbu per koia narsykle jungiu ar per mozilla ar per exploreta 9nes pas mane win vista su visias atnaujimias

Koreguota: 2011.05.29 09:49 gedas4547

Žinutės laikas: 2011.05.29 09:49
Autorius: VerenaMakaka (Naujokas)

Pries papildant kokiomis naujovemis zaidima,galetu administracija ir ispeti pries tai.Butu daug paprasciau ir nereiketu atsirasineti.Pastebejau,kad daug zaideju sustabde zaidima ir ne nuostabu,kantrybe turi ribas

Žinutės laikas: 2011.05.29 09:53
Autorius: VerenaMakaka (Naujokas)

"Gali būti, kad jūsų naršyklės atmintis perpildyta, todėl siūlome ją išvalyti." tai atsakymas mums zaidejams i visus klausimus,kodel neveikia ūkis.Juokinga juokinga juokinga.Visuomet tas pats atsakymas

Žinutės laikas: 2011.05.29 10:01
Autorius: Daivuze (Pradedantysis)

Neveikia ukis, kiek laiko negalesiu ieiti?

Žinutės laikas: 2011.05.29 10:53

Mieli žaidėjai, žaidimas neveikia, nes yra laikinų trukdžių serveriuose. Problema yra šalinama ir tikimės, kad jau greitai žaidimas vėl veiks.

Žinutės laikas: 2011.05.29 11:15
Autorius: Brigitte (Naujokas)

Please wait some time! (((( Kada veiks zaidimas?

Žinutės laikas: 2011.05.29 11:20
Autorius: Niektauza (Meistras)

Kantrybes!

Nėra to blogo, kas neišeitų į internetą :)

Žinutės laikas: 2011.05.29 11:43

norejau paklausti, ar cia tikrai kokios klaidos servery, ar vel naujoves diegiamos, nes jei naujoves diegiat ne po 24 val., o dabar, ypac savaitgaliais, kai daugiausia zaideju losia, tai Jusu nelabai suprantu.

Žinutės laikas: 2011.05.29 11:48

dar vienas klausimas ....
kodel vieni matau, kad prisijunge, o kitiems NELEIDIA?!
kaimynas, matau, kad siandien 9 val. 9 min. paleido zuvis, o as negaliu prisijungti nei prie 9 nei po 9 val.
pagal kokius nuopelnus vieni anksciau blokuojami, kiti - veliau??? jei kiti uzblokuoti, nes itariu, kad ne visiems problemos zaidziant ...

Žinutės laikas: 2011.05.29 11:53
Autorius: ritarita4409 (Naujokas)

Nei jie tau atsakys nei ka, jiems dzin...

Žinutės laikas: 2011.05.29 12:04

Tigras82 rašė:

norejau paklausti, ar cia tikrai kokios klaidos servery, ar vel naujoves diegiamos, nes jei naujoves diegiat ne po 24 val., o dabar, ypac savaitgaliais, kai daugiausia zaideju losia, tai Jusu nelabai suprantu.

Naujovės šiuo metu tikrai nėra diegiamos.

Žinutės laikas: 2011.05.29 12:16
Autorius: ruslaxxx (Pradedantysis)

issivalykit narsykles,jei neturit kitokiu problemu

Žinutės laikas: 2011.05.29 12:32

ajajai, pagaliau įėjau į savo ūkį, atrodė kaip po uragano

Žinutės laikas: 2011.05.29 13:00

Žaidimas jau veikia. Jei vis dar negalite prisijungti patariame išvalyti naršyklės atmintį ir atnaujinti žaidimo langą. Atsiprašome už nesklandumus.

Žinutės laikas: 2011.06.06 16:06
Autorius: kurmis123 (Naujokas)

Ir vėl naujienos diegiamos... Kada planuojama paleisti žaidimą, kada bus galima prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.06.06 16:50

kurmis123 rašė:

Ir vėl naujienos diegiamos... Kada planuojama paleisti žaidimą, kada bus galima prisijungti?

Žaidimas jau veikia, patariame atnaujinti žaidimo langą.

Žinutės laikas: 2011.06.26 22:04
Autorius: mindofme (Naujokas)

iki kada tesiasi mano ukio joniniu zaidimas?

m&g

Žinutės laikas: 2011.06.27 09:41

Šiandien žaidimo kūrėjai padarys sprendimą, ar joninių žaidimą nuimti ar dar palikti kelioms dienoms.

Žinutės laikas: 2011.06.29 14:30
Autorius: laura389 (Naujokas)

negaliu prisijungti prie superpaneles visas dienas kuo puikiausiai galejau o dabar raso kad prisijungimo duomenys neteisingi nors tikrai viskas ivedziau kaip ir tada kai registravausi. laura389@gmail.com

Tegu laimi geriausi. Sekmės visiems:)

Žinutės laikas: 2011.06.29 14:51

laura389 rašė:

negaliu prisijungti prie superpaneles visas dienas kuo puikiausiai galejau o dabar raso kad prisijungimo duomenys neteisingi nors tikrai viskas ivedziau kaip ir tada kai registravausi. laura389@gmail.com

Prašome rašyti į superpanelės forumą, šis skirtas žaidimui "Lietuviška sodyba".

Žinutės laikas: 2011.07.01 10:14
Autorius: katins (Naujokas)

kazkodel siandien negaliu prisijungti nei prie 'geriausiu ' nei savo zonos nei laisku skaityt raso ....
operation aborted ir ismeta lauk

Žinutės laikas: 2011.07.01 10:48

Siūlome kreiptis el. paštu pazintys@draugas.lt, nes jūs turite problemų su paties portalo veikimu.

Žinutės laikas: 2011.07.07 08:43
Autorius: laurituxx (Naujokas)

kodel negalima pasijungti prie mano ukis,ir tai jau tesiasi kokia 3diena,ne nu,tvarkykit tuos gedimus,o tai jau ziauriai ikirejo viskas

pažinęs save-protingas,nugalėjęs save-stiprus...

Žinutės laikas: 2011.07.07 09:09
Autorius: ojojui (Naujokas)

labas rytas beveik kasdien stringa zaidimas mano ukis arba afrikos oaze
stai siandien nuo angstaus ryto neina prisijungti i mano ukis.
pastoviai atsidaro langas kuriame yra gelione su kaukuole.
kaip tai suprasti kas cia nutiko ? ar ilgai tesis sie nesklandumai

Žinutės laikas: 2011.07.07 09:09

laurituxx rašė:

kodel negalima pasijungti prie mano ukis,ir tai jau tesiasi kokia 3diena,ne nu,tvarkykit tuos gedimus,o tai jau ziauriai ikirejo viskas

Su kokia naršykle jūs jungiatės prie žaidimo?
Ar bandėte išvalyti naršyklės cache atmintį, jungtis su kitomis naršyklėmis?

Žinutės laikas: 2011.07.07 09:18
Autorius: ojojui (Naujokas)

jungiuosi per google chrome arba per opera ,bet rezultatas taspats
o kaip isvalyti naršyklės cache atmintį as nezinau deja

Žinutės laikas: 2011.07.08 11:10

ojojui rašė:

jungiuosi per google chrome arba per opera ,bet rezultatas taspats

o kaip isvalyti naršyklės cache atmintį as nezinau deja

Kaip išvalyti naršyklės cache atmintį, yra detaliai aprašyta ČIA

Žinutės laikas: 2011.07.10 14:35

Ei ka daryti!? man neleidzia atsisiusti adobe flash .....ka daryti?

Žinutės laikas: 2011.07.11 10:44

Paieškokite nemokamų programų per google paieškos sistemą, o jei nerasite, pasitarkite su jūsų kompiuterį prižiūrinčiu IT specialistu.

Žinutės laikas: 2011.07.25 18:58

nezinau kaip kitiem,bet as labai sunkiai siandien prisiregistruoju ir einu is ukio i afrika arba i miesta.Narsykle isvalyta.

Žinutės laikas: 2011.07.25 20:21
Autorius: coliuke0 (Pradedantysis)

As nuo vakar vos ieinu ir po to iseit nebegaliu raso: 500 Load Balancing failed to find a server - no servers enabled or online

Žinutės laikas: 2011.07.26 09:29

Ar šiandien žaidimas jau atsidaro be trukdžių?

Žinutės laikas: 2011.08.10 16:21
Autorius: Azuolas10 (Pradedantysis)

taip jau pasitaise beje ukininke prasau paziureti i pasiulimai ir idejos i tema ukio zaidimai sirdingai aciu

Žinutės laikas: 2011.08.11 10:50

Pasiūlymų tema yra visuomet peržiūrima, pasiūlymai sugrupuojami ir nusiunčiami žaidimo kūrėjams.

Žinutės laikas: 2011.08.18 18:13

Kažko labai lėtai viskas čia sukasi, net į forumą sunku įeiti. Visiems viskas gerai ?

Žinutės laikas: 2011.08.18 19:43

Prašome šiek tiek kantrybės, jau neužilgo viskas veiks be trukdžių.

Žinutės laikas: 2011.08.19 07:23

Nu dar neveikia.

Žinutės laikas: 2011.08.19 10:02

Dina2 rašė:

Nu dar neveikia.

Prašome patikslinti, jūs negalite prisijungti prie žaidimo "Lietuviška sodyba"?

Žinutės laikas: 2011.09.05 20:31
Autorius: Noblis (Pažengęs)

Kodėl jau kelintą vakarą negaliu įeiti į lietuvišką sodybą nuo 19h-23h? Iki 60% greitai užsikrauna, o paskui nebekrauna. Į akvariumą tuo laiku galiu įeiti.

Žinutės laikas: 2011.09.06 10:18

Noblis rašė:

Kodėl jau kelintą vakarą negaliu įeiti į lietuvišką sodybą nuo 19h-23h? Iki 60% greitai užsikrauna, o paskui nebekrauna. Į akvariumą tuo laiku galiu įeiti.

Gali būti, kad tai priklauso nuo jūsų interneto tiekėjo paskirstomo srauto piko metu. Kai žaidimas stringa, pasitikrinkite savo interneto greitį į užsienį, nes žaidimo serveriai yra ne Lietuvoje.

Žinutės laikas: 2011.09.06 11:12
Autorius: Noblis (Pažengęs)

Bet tuo metu lengvai galiu įeiti ir į miestą,ir į akvariumą,o ir puslapius ,kad ir iš užsienio,greitai atveria

Žinutės laikas: 2011.09.06 17:42

Kaip suprast tą žalią ekraną, žiūriu daugiau nusiskundimų nėra, bet aš tai tikrai negaliu įeiti.

Žinutės laikas: 2011.09.06 17:44
Autorius: Luckystar (Pradedantysis)

Kas cia gali buti, uzkrauna 60 % ir daugiau nebeina. Gal kas galit pasakyti kdl?

Žinutės laikas: 2011.09.06 17:51
Autorius: sule1973 (Pradedantysis)

Pas mane daugiau uzkrauna 63%

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:04

Bijau, kad čia niekas nieko nepasakys.

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:11
Autorius: VINI30 (Naujokas)

ir daznai cia taip ??? su ukio uzkrovimu problemos ??

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:21

Uz tokias problemas reiktu kazkaip Administratomiam konpensuoti mums Ar taip jus nemanote? Nes db kiek laiko neimanoma prisijungti ir mano ukelis pvz jau sudero )

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:28

Nera tokios mados kompensuoti viska nurasys ant krizeshttp://img.draugas.lt/forumas/i/ratingicons/grin.gif

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:29

Gal nelabai dažnai būna tų problemų, bet siutina, kad niekas nieko nepaaiškina. Jo derlius ir pas mane sudero, o dėl kompensavimo, pamirškim.

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:32

Tai taip ir maniau,kad Administratoriai miega,o mes kai kvailiukai laukiam kol kas cia ka pasakis. Nors pas mane uzkrove procentus,bet per viduti zaidimo sukasi kompas su paprikom jau koki 15 min

Žinutės laikas: 2011.09.06 18:55

Pas mane išvis žalias fonas ir viskas. Buvau atsijungus, sakau gal kas pasikeis, dar tas pats.

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:20
Autorius: maketukas (Pradedantysis)

Moderatoriai, NEDELSIANT prašau paaiškinimo kas čia vyksta!

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:32

labas kas vel iviko kad servo neuzkrauna mano ukis nors kiti viekia normaliej man pirma mete balta langa ir tous procentus iki 60 daeidavo ir sustodavo o dabar isvis pradejo mest zalia langa ukije nors ir valiau tous cokies kiap jus sakote

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:34
Autorius: Illusion (Naujokas)

Pas mane ant Mozillos Firefox zaidima tik 10% uzkrauna, bet pabandziau pasijungti per Google Chrome tai iskarto uzkrove...

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:36

Pamėginsiu ir aš

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:41
Autorius: Dejmantjukas (Pažengęs)

Per choma nejungia man.

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:41
Autorius: Illusion (Naujokas)

tik lagina labai

Žinutės laikas: 2011.09.06 19:43

Man taip pat nejungia

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:12

man per chromium lagina tik o uzkrauna be problemu

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:29
Autorius: katinukas1 (Pradedantysis)

čia kažkoks naujas žaidimas- noriu įjungiu, noriu-- neveikia Kokios bus kompensacijos?

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:34

Net nesiteikia moderatoriai nors kažką atsakyti.

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:37
Autorius: nenia (Pradedantysis)

pas mane suo baigsis po 10min o mano derlius uzderejes,ir neuzkrauna. galetu bent ispeti

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:45
Autorius: superdeivis1 (Naujokas)

man irgi krauna tik zalia psl. ...ir niekas neatsake....

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:46
Autorius: superdeivis1 (Naujokas)

kokios bus kompensacijos??????

Žinutės laikas: 2011.09.06 20:50
Autorius: rairega (Pažengęs)

ne kokie atnaujinimai nepadeda, kodel frypeje viskas veikia

Kas mus nenuzudo padaro stipresniais

Žinutės laikas: 2011.09.06 21:01

pasirodo cia latviu servas kaltasper kuri mano ukis yra liedziamas nes brainclub.com per google buvau surinkes ir ismete kad cia latviu servas yra

Žinutės laikas: 2011.09.06 21:40
Autorius: Mindextrim (Naujokas)

Ir mum siandien neina prisijungti, uzkarauna iki 62 procentu ir stop.

Žinutės laikas: 2011.09.06 21:48

Host Details: brainclub.com

IP Address:
87.110.219.17
IP Block:
87.110.219.0 - 87.110.220.255
Reverse DNS:
87.110.219.17
Host:
Lattelekom
Riga, Riga, LV
Page Load Time:
2.121 secs.
Server Type:
nginx/0.7.65

Domain Details: brainclub.com

Date Registered:
April 8, 2002
Date Expires:
April 8, 2013
Registration Length:
11 Years
WHOIS Server:
whois.godaddy.com
Domain Status:
Active
Registrar:
GODADDY.COM, INC.
Domain Suffix:
.com
Nameservers:
ns49.domaincontrol.com
ns50.domaincontrol.com

Site Details: brainclub.com

Title:
BrainClub
Description:
Unavailable
Category:
No Information Available
Keywords:
Unavailable
Plot IP Analysis:
The domain brainclub.com is hosted from IP address 87.110.219.17, having reverse-lookup 87.110.219.17 and inward-pointing nameservers ns49.domaincontrol.com, and ns50.domaincontrol.com. Our records show that other domains are hosted from this IP, such as oneshark.com, and brainru.com. The server hosting brainclub.com is located in a data center in Riga, Riga, Latvia. Judged by traffic volume, brainclub.com is ranked beyond the top 1 million among all websites by Quantcast and is estimated to be worth $0 based on potential ad revenue from website traffic.

Search Engine Details: brainclub.com

Google PageRank:
0/10

Google Backlinks:
0
Pages in Google Index:
18

Bing Backlinks:
104
Pages in Bing Index:
38

Yahoo! Backlinks:
0
Pages in Yahoo! Index:
0

Visitor Details: brainclub.com

Compete.com Rank:
No Information Available
Quantcast Rank:
> 1,000,000
Unique Visitors (1 Mo):
No Information Available
Visits (1 Mo):
No Information Available
Est. Ad Revenue (1 Mo):
No Information Available
Est. Ad Revenue (1 Yr):
No Information Available
Est. Site Value:
No Information Available

va info apie ta serveri per kuri yra liedziamas ziadimas mano ukis

Žinutės laikas: 2011.09.06 21:56

Man tai dzin kieno, kad tik veiktų gerai žaidimas.

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:27
Autorius: makarena83 (Naujokas)

man iki 68 uzkrauna o oazes nekrauna visiskai ir taip nuo 16val, kas kompensuos derliu ir ar ilgai taip cia?

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:32

blt adminia tia jus siandien regousite i ziadeju skundus ar ir vel durniu klijousite kad ta ir ta prasivalyt nors mes ir tiap jau 100 sikiu ta padareme o mano uki vistiek lagina nou 16val

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:46
Autorius: Mindextrim (Naujokas)

per puse val. pakrove iki 77 proc.

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:50
Autorius: TinaTinute (Naujokas)

Na va... supratau, kad neprisijungsiu, ir kad ne viena aš čia tokia...užkrauna iki 61 ir viskas...tai kaip dabar su derlium bus? Ar nesulauksiu atsakymo kaip visada

Pasaulis keistas...

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:51

man buvo lig ir uzkrove bet parase netiesingas prisijungimas ar kazkas panasaus prasome perkrauti psl

Koreguota: 2011.09.06 23:15 gedas4547

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:54
Autorius: Pavarges (Pažengęs)

o adminai tyli... mokėkit chebra pinigėlius, pirkit deimantus, o ten kaip dievas duos...

Žinutės laikas: 2011.09.06 22:55
Autorius: Delfe (Pradedantysis)

kas per nesamones: vakar i "Akvariuma" negalejau ieiti, siandien - ukiai... matyt teks mesti zaisti...uzkniso...

Žinutės laikas: 2011.09.06 23:56
Autorius: Albe (Pradedantysis)

ne nu jau sunervinot visai,kiek galima,vel nebeieinu nei i uki nei i afrika,o nuostolius padengsit,jofana,staigiai tavarkykit

Žinutės laikas: 2011.09.07 12:11

Programuotojai pašalino trukdžius, susijusius su lėtesniu serverių veikimu, nei įprastai. Ar jau visi galite prisijungti prie žaidimo be trukdžių?

Žinutės laikas: 2011.09.07 17:36

Šiandien gerai

Žinutės laikas: 2011.09.07 22:52

man taip pat neblogai krovesi...

Žinutės laikas: 2011.09.10 07:51

Ūkininkė rašė:

Programuotojai pašalino trukdžius, susijusius su lėtesniu serverių veikimu, nei įprastai. Ar jau visi galite prisijungti prie žaidimo be trukdžių?

matomai ne visus trukdzius pasalino.... siandien vel nenori krautis...

Žinutės laikas: 2011.09.12 10:57

Delfe rašė:

Ūkininkė rašė:

matomai ne visus trukdzius pasalino.... siandien vel nenori krautis...

Ar žaidimas jums visiškai neatsidaro, ar tik stringa? Ką matote ekrane, kai negalite prisijungti?

Žinutės laikas: 2011.09.23 07:38

Nezinau ar vakar cia visiem taip buvo ar ne ,bet nuo 21 h vakaro,negalejau ieit isvis i draugo puslapi.

Žinutės laikas: 2011.09.23 17:36
Autorius: xXxUKININKASxXx (Meistras)

man tas pats kaip ir perlinei zinok daug kam tai buvo

Jei norit ko paklausti apie "mano ūki" klauskit jei žinosiu atsakysiu...

Žinutės laikas: 2011.10.12 16:58
Autorius: homo (Naujokas)

labai liudna, negaliu prisjungti, i afrikos oaze galima prisijungti, o lietuviska sodyba ne

Žinutės laikas: 2011.10.13 09:12

homo rašė:

labai liudna, negaliu prisjungti, i afrikos oaze galima prisijungti, o lietuviska sodyba ne

Pabandykite jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis ir atnaujinkite turimą flash player versiją.

Žinutės laikas: 2011.10.15 12:15
Autorius: zuika1 (Naujokas)

Laba diena, jau antra savaite niekaip negaliu prisjungti prie lietuviskos sodybos, nurodytame pranesime perkraunu puslapi, bet deja vis tiek neprisijungiu.

Žinutės laikas: 2011.10.16 00:49
Autorius: coliuke0 (Pradedantysis)

O as nuo siandien vakaro negaliu ieiti i lietuviska uki, kitur galiu. Dabar atidaro zalia langa ir tiek

Žinutės laikas: 2011.10.17 09:45

coliuke0 rašė:

O as nuo siandien vakaro negaliu ieiti i lietuviska uki, kitur galiu. Dabar atidaro zalia langa ir tiek

Žaidimas turi atsidaryti be trukdžių. Patariame išvalyti naršyklės cache atmintį, pabandyti jungtis su kitomis naršyklėmis (programuotojai dažniausiai rekomenduoja Mozilla Firefox arba Google Chrome naršykles). Taip pat būtinai atnaujinkite savo flash player versiją.

Žinutės laikas: 2011.10.18 15:54

Tai kad jau visą savaitę (jei ne dvi) mano.ukis atsidaro mažiausia 1-2 kart perkrovus puslapį. Net uždarius naršyklę ir iš naujo paleidžius, ūkis atsidaro tik iki "balto fono" (su prisijungusiais draugais apačioj), kad pasiekt bent jau "žalią foną" - reikia iškart puslapį perkraut (F5), o po to - dažniausia jis vėl užstringa ant "žalio fono" ir vėl reikia perkrauti (F5). Žymiai rečiau pasileido normaliai. Išbandyta su skirtingom naršyklėm ir su skirtingais kompais.

Žinutės laikas: 2011.10.23 10:47

Žiūriu šiandien kaip ir nėra nusiskundimų, bet pas mane tai juodai pakibęs ūkis. Perkraunu ir vėl tas pats. Įeiti galiu, bet auginti nieko, lagina žiauriai.

Žinutės laikas: 2011.10.23 11:09

Tolkas didelis skustis - visvien nieko nesuremontuos. Kad ką nors pasodinti/nuimti - po 3-5 kartus perkrauti reikia... Apie Raudonėlius ne nesvajok. Didelis dėkui kad išvis ką nors surinkt duoda

Žinutės laikas: 2011.10.23 11:54

Tai jau taip, reikia ekologines daržoves auginti. Aš tik galvojau, kad čia pas mane vieną, nes niekas nieko nerašė. Nors tikrai, kokia nauda iš to rašymo.

Žinutės laikas: 2011.10.28 16:15

Ši problema galėjo atsirasti dėl įvairių priežąsčių, įskaitant:

.Prarastas interneto ryšys.
.Svetainė yra laikinai nepasiekiama.
.Domenų pavadinimų serveris (DNS) nepasiekiamas.
.Domenų pavadinimų serveris (DNS) neturi svetainių domenų sąrašo.
.Adrese gali būti spausdinimo klaidų.
.Jei tai yra HTTPS (saugus) adresas, spustelėkite mygtuką Įrankiai, Interneto parinktys, Papildomai ir patikrinkite, ar SSL ir TLS protokolai yra įgalinti saugos sekcijoje.

Niekur negaliu ieit,nei afrikon,nei i uki .

Žinutės laikas: 2011.10.28 17:54

ruošėsi helovynui - serveris buvo išjungtas neilgam

Žinutės laikas: 2011.10.28 20:22

Zinau jau.

Žinutės laikas: 2011.10.29 05:37
Autorius: 123klausimelis (Naujokas)

labukas negaliu ieiti i zaidima

Koreguota: 2011.10.29 05:41 123klausimelis

Žinutės laikas: 2011.10.31 09:19

123klausimelis rašė:

labukas negaliu ieiti i zaidima

Kokį vaizdą ar užrašą jums rodo, kai negalite prisijungti prie žaidimo?
Prašome, parašykite savo pažinčių anketos nuorodą. Atsiverskite nuotrauką ir tada nukopijuokite nuorodą. Pvz.: http://999999.draugas.lt

Žinutės laikas: 2011.11.26 12:10
Autorius: zolina (Naujokas)

Jau koki desimta karta negaliu prisijungti prie ukio. Juos turiu du,viena prijungia,o kitame tik paprikos apie ekrana suskasi ir neatidaro ukio. Ka daryti?

Žinutės laikas: 2011.11.27 09:51

Prašome, parašykite savo pažinčių anketos nuorodą. Atsiverskite nuotrauką ir tada nukopijuokite nuorodą. Pvz.: http://999999.draugas.lt

Žinutės laikas: 2011.11.27 22:02
Autorius: zywa (Naujokas)

labas, savaite negaliu niekur i eiti, iskyrus i lobiu ieskojima,visks atnaujinui,bet vistiek taspats.http://351188.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2011.11.28 09:35

zywa rašė:

labas, savaite negaliu niekur i eiti, iskyrus i lobiu ieskojima,visks atnaujinui,bet vistiek taspats.http://351188.draugas.lt/

Sėkmingai prisijungėme prie jūsų žaidimo ir atlikome keletą veiksmų. Viskas veikia sklandžiai, be jokių trukdžių. Jeigu jums nepadeda bendrieji patarimai, patariame pasikonsultuoti su savo IT specialistu.

Žinutės laikas: 2011.11.30 12:48
Autorius: aniger (Naujokas)

Jau dvi dienos negaliu nieko daryti ukyje.Vos ieinu,tuoj prasoma perkrauti puslapi.Iki siol viskas puikiausiai veike.

Žinutės laikas: 2011.11.30 13:01

Žaidimas veikia sklandžiai ir be trukdžių. Jei žaisdami susiduriate su nesklandumais, patariame išvalyti naršyklės cache atmintį, pabandyti jungtis su kitomis naršyklėmis (programuotojai dažniausiai rekomenduoja Mozilla Firefox arba Google Chrome naršykles).
Taip pat pasitikrinkite, ar jūsų kompiuteryje nėra virusų.

Žinutės laikas: 2011.12.05 17:37
Autorius: kele (Naujokas)

man irgi neveikia ir isvis kokie cia zaidimai jei reikia varkt visokias nesamones parsisiuntineti ir t.t... paprastai viska sutvarkykit ir tiek bus tada tvarkoj

Žinutės laikas: 2011.12.05 18:43

Žaidimas veikia sklandžiai ir be trukdžių. Jei jums nepadeda ČIA pateikti patarimai, siūlome pasikonsultuoti su savo IT specialistu.

Žinutės laikas: 2011.12.06 19:53

nepadejo matau esate prisijungus tai greit parasysite

Žinutės laikas: 2011.12.06 19:54

sorry jau veikia aciu

Žinutės laikas: 2012.01.01 05:35
Autorius: inijole (Meistras)

gelbekit,neieinam i ukius.tik neliepkit perkraut ar isbandyt kitas narsykles-isbandyta.Gal cia tokia naujametine dovanele?besikeiciant metams ir atsirado

Žinutės laikas: 2012.01.01 05:41
Autorius: dariuha (Naujokas)

nepasijungia ukis raso ka prisijungimas nesekmingas ir perkraukite puslapy

Žinutės laikas: 2012.01.01 05:58

jau gavau laisku is viso pasaulio-visiems ta pati dovanele.lietuviai kantrus-palauks ir nuostolius kompensuosis patys.negi pirmas kartas?

Žinutės laikas: 2012.01.01 06:17
Autorius: VisuometOK (Patyręs)

Vadinas, vėl bus kalti serveriai. Tik jau ne jie patys. Įdomu ilgam tai? Ilgai tos paprikos šoks naujametinį kadrilį?

Žinutės laikas: 2012.01.01 06:29

parasytu nors ar ilgai-eitumem ir mes pasokt,o dabar tik kiurksom ir laukiam kol ponai voratinklius nuo akiu nusikrapstys ir pamatys paprikom besidziaugiancius runkelius.

Žinutės laikas: 2012.01.01 07:46
Autorius: vyckalt (Naujokas)

neteko anksciau bendraut su moderatoriais ar jie sekmadieniais dirba

Žinutės laikas: 2012.01.01 07:46

Naujametinė "dovanėlė".

Žinutės laikas: 2012.01.01 08:28
Autorius: Laiminte (Naujokas)

uzkniso jau! kiek galima budet prie situ, gerai issireiske VisuometOK- sokanciu papriku?!!!

Žinutės laikas: 2012.01.01 08:41

tikriausiai taip mus hipnotizuoja.tikriausiai nuo papriku hipnozes ir moderatore ziemos miegu uzmigo?

Žinutės laikas: 2012.01.01 08:43

tai jau panasu...

Žinutės laikas: 2012.01.01 09:42

pachmielnu i zaidima neileidzia.

Žinutės laikas: 2012.01.01 09:44

ir blaiviu nepriima

Žinutės laikas: 2012.01.01 10:09
Autorius: Juratė (Naujokas)

labukas su naujais neveikia zaidimas jau nuo vakar

Žinutės laikas: 2012.01.01 10:13

labai gaila... nors pranestu, kada prades veikt...

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:07

Nu čia, chebryte, jau tyčiojatės. Jei leidžiat visą parą veikaintį žaidimą, tai turėkit ir budintį blaivų programuotoją, kuris neleis tiek laiko žaidimui neveikt. Save gerbiantis portalas to nedaleistų. O mes net atsiprašymo nesulaukiam. Ką jau kalbėt apie nuostolių kompensavimą, kuris jums nieko nekainuoja, o žmonėm nuotaiką pakeltų ir pyktį apmažintų.

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:09
Autorius: ldr (Meistras)

VisuometOK rašė:

Nu čia, chebryte, jau tyčiojatės. Jei leidžiat visą parą veikaintį žaidimą, tai turėkit ir budintį blaivų programuotoją, kuris neleis tiek laiko žaidimui neveikt. Save gerbiantis portalas to nedaleistų. O mes net atsiprašymo nesulaukiam. Ką jau kalbėt apie nuostolių kompensavimą, kuris jums nieko nekainuoja, o žmonėm nuotaiką pakeltų ir pyktį apmažintų

Aš esu 100% įsitikinęs ,kad programuotojai dabar miega... Ką jau kalbėti apie mano žalias cukinijas...

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:12

pas mane irgi eko daržovės... 1 nakties turėjau nusiimt

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:20

Dar plius šypsosi tos vyšnios ir rašo "Perkraukite puslapį" .

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:25

Vyšnios, matyt, nežino, kas kaltas... moderatoriai ar programuotojai. Jos tik manekenės ten.

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:34

VisuometOK rašė:

Vyšnios, matyt, nežino, kas kaltas... moderatoriai ar programuotojai. Jos tik manekenės ten.

Programuotojai viską taiso ,o jie dabar tikriausiai blaivosi ,o ūkis - neveikia ... Krč einu aš pamiegot ,nes matau čia ilgai taisys ...

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:39

Auuuuuu,ūkininkai ,gana sprogti .Laikas karves melžti .

Žinutės laikas: 2012.01.01 11:45

Tai kad paprikų naujametinis šokis dar nesibaigė... gal koks fejerverkas pataikė į serverį...

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:02
Autorius: nike1 (Naujokas)

Nesinervinkit :-) Adamkus tik vakar pasake,kad esam supratingi,korektiski, net langu nedauzom,masinu nedeginam, o jus cia triuksmaujat cha-cha-cha. Jei taip elgsites ir toliau jis gali savo zodzius atsiimti ...

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:05

Labas!

Gavome tavo laišką į oaze@draugas.lt. Pasistengsime kuo greičiau į jį atsakyti, o tuo tarpu siūlome paskaityti "Afrikos oazės" pagalbos skiltį, kur galbūt ir rasi atsakymą į savo klausimą.

toki atsakyma i e,pasta gavau.

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:09

Perlinė rašė:

Labas!

Gavome tavo laišką į oaze@draugas.lt. Pasistengsime kuo greičiau į jį atsakyti, o tuo tarpu siūlome paskaityti "Afrikos oazės" pagalbos skiltį, kur galbūt ir rasi atsakymą į savo klausimą.

toki atsakyma i e,pasta gavau.

Čia jie net nerašo to laiško ,čia automatiškai jis atsako taip ;) Turiu absoliučiai visus modus drauguose forumo - nei vieno 'online' ...

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:34

viskas aisku, su Naujais metais, kompanija! nesiparinkit del zaidimo, o eikit svest

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:35
Autorius: Monitab (Naujokas)

Ech, ne pirmas ir nepaskutinis kartas... Praėjusiais metais per naujaką tas pats buvo, bet tada gal tik valandą pasėdėjom be ūkio... Nesvarbu. Jei ką - visi žaidėjai susirinksim ir skelbsim mitingą, reikalaudami atlygint nuostolius

Žinutės laikas: 2012.01.01 12:38

nauju metu proga tegu padidina pelna dvigubai

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:05

Monitab rašė:
Praėjusiais metais per naujaką tas pats buvo, bet tada gal tik valandą pasėdėjom be ūkio... Nesvarbu. Jei ką - visi žaidėjai susirinksim ir skelbsim mitingą, reikalaudami atlygint nuostolius

Jo. Paskelbsim ignorą juodą.

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:09

kad girtas blaivo nesupranta... Šnipštą gausim - melskitės kad iki rytojaus vakaro sutvarkytu - gal tiesiog dings šitas žaidimas ir teks Oazę žaist nuo nulio...

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:11

Jei jau nuo nulio. Tai tik ne šitam portale... Yra daugybė kitų...

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:16

Melskites ,kad daugiadienes moderatoriams neužeitu ,tada iki Velyku laukste kol atsipagirios .Išsišiepęs

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:20

Gersim mes su seniu šalčiu
Gersim mes net ir po švenčių
Gersim alų vyną harą
Mes išlaksim visą barą
Kai bus gėralo stoka
Mums padės balta meška
Ji seneliui nuolanki
Duos mums bačką, o gal dvi
Duos mišrainės, duos šašlykų
Švesim net iki Velykų !

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:20

Sveiki ,,turiu gerų (galbūt blogų naujienų) Laiškas nuo Dionne paklausiau Maloni, sakė informavo apie tą klaidą Ūkininkę, tik nežino, ar ji susisiekė su žaidimo kūrėjais, ar dar ne..

Koreguota: 2012.01.01 13:21 ldr

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:25

bukit zmones- praneskit, kai jau veiks!!!!!!!!!!!!!!

Žinutės laikas: 2012.01.01 13:54
Autorius: Milaniukas (Naujokas)

nezinau kas atsitiko negaliu patekti i zaidima ,,mano ukis,,sunelis pastips is bado ir pranyks...

Žinutės laikas: 2012.01.01 14:05

veikia ukis jau !!

Žinutės laikas: 2012.01.01 21:20

13 valandų žaidimas neveikė... Nei kokių paaiškinimų, nei atsipašymo...

Žinutės laikas: 2012.01.02 09:57

Laikinai buvo sutrikęs serverio darbas, tačiau trukdžiai jau pašalinti ir žaidimas vėl veikia sklandžiai. Atsiprašome už nepatogumus.

Žinutės laikas: 2012.01.05 13:02
Autorius: zuika1 (Naujokas)

Laba diena,
labai prasau padekite, jau kelis menesiu negaliu prisijungti prie savo ukio. Isbandziau viska......

Žinutės laikas: 2012.01.05 16:49

zuika1 rašė:

Laba diena,

labai prasau padekite, jau kelis menesiu negaliu prisijungti prie savo ukio. Isbandziau viska......

Prašome, parašykite savo pažinčių anketos nuorodą. Paspauskite savo nuotrauką ir tada nukopijuokite nuorodą. Pvz.: http://999999.draugas.lt
Patikrinsime.

Žinutės laikas: 2012.01.06 15:29

Sausio 7 d. naktį bus vykdoma techninė profilaktika, kurios metu bus gerinama techninė įranga, todėl nuo sausio 7 d. 00:00 val. iki 8:00 val. galimi žaidimo veiklos sutrikimai. Ačiū už supratingumą!

Siandien nevarlinekit ilgai,irgi neveiks.

Žinutės laikas: 2012.01.07 10:39

Ar dar nepasibaigė techninė profilaktika?

Žinutės laikas: 2012.01.07 10:43

laba diena kodel neleidzia pasijungti ukio ir afrikos oazes

Žinutės laikas: 2012.01.07 11:12

atsiprasau,bet jus mus tokiais durniais norit paverst.jeigu negarantuoti,kad sutvarkysit-tai ir nerasykit valandos.mes galim ir nesodint.suprantu,kad cia viso labo tik zaidimas,bet uz ji mes mokam pinigus ir ne tokius jau mazus,o jus tik sugebat-atsiprasome uz nepatogumus.

Žinutės laikas: 2012.01.07 11:19

Aš tai ryte bent jau spėjau pipirmėtę nuimti Pasodinau miežius tai dabar auga dar

Žinutės laikas: 2012.01.07 11:19

tai ryte veike,veliau tik uzstrigo,matyt sumaise diena su naktim programuotojai ir tik ryte sugalvojo profilaktint.

Žinutės laikas: 2012.01.07 11:30

o gal mes ne tai laiko juostai priklausom? na ne didziausia beda tie derliai,mes jiems tik paprasti runkeliai.na daug kas jau isejo-atejom mes,neapsikente iseisim mes-ateis kiti,o jie ir toliau karaliaus ir sildysis musu perkamu deimantu spindesy.galvojat jiems kas perduoda ka mes apie juos galvojam?vargu bau...

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:06
Autorius: Dangusia (Naujokas)

laisvadienis...ilgai lauksim

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:09

Perlinė rašė:

tai ryte veike,veliau tik uzstrigo,matyt sumaise diena su naktim programuotojai ir tik ryte sugalvojo profilaktint.

Aš tai tau pavydžiu kai pipirmėtes verslu užsiėmi. Tikriausiai tu spėjai pasodinti pipirmėtę, o mano miežiai jau užaugo :Q

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:14

Jau užkrauna, bet visiek neįleidžia..

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:21
Autorius: motoDrew (Naujokas)

jau veikalioja

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:38

Chą nebeveikia ūkis, man tai koks skirtumas spėjau žalias cukinijas pasodinti, mačiau Perlinė irgi pipirmėtę pasisodino

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:51

gal isimylejai Perline?viska pastebi

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:52

Niekur nespėjau įeiti, nieko nespėjau padaryti. Specialiai iki dvylikos net nėjau prie kompo, nes jei parašo, kad neveiks iki aštuonių, tai galvojau, kad dvyliktą veiks tikrai. Reiškia kaip visada normaliai veiks už kelių parų.

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:54

Metai nauji,bedos senos... Jau darosi nebeidomu :-(

Žinutės laikas: 2012.01.07 12:55
Autorius: Bigmama20 (Naujokas)

kodėl beveik du tūkstančiai žmonių gali prisijungti prie ūkio,o mes ne?!

Žinutės laikas: 2012.01.07 13:01

inijole rašė:

Jis man i vaikus tinka,kokia cia meile gali but ,motiniska tik,bet jis manes rase kad labai nekencia.

Žinutės laikas: 2012.01.07 13:12

Perlinė rašė:

inijole rašė:

Jis man i vaikus tinka,kokia cia meile gali but ,motiniska tik,bet jis manes rase kad labai nekencia.

Labiau aš tau į anūkus tikčiau ;)

Žinutės laikas: 2012.01.07 13:15

baklzanas7665 rašė:

Nu nelabai gal,toks biski perauges anukas butum.

Žinutės laikas: 2012.01.07 13:32

Perlinė rašė:

baklzanas7665 rašė:

Nu nelabai gal,toks biski perauges anukas butum.

Biškį :D

Žinutės laikas: 2012.01.07 13:35

Tai kada pagaliau 8 val ryto bus? Gal valandų nepažįsta

Žinutės laikas: 2012.01.07 14:22

Jau užkniso, prieš dvi valandas parašyta, kad ūkis tuoj veiks. Parašytų iš karto, kad žaidimas neveiks dvi paras ir nebenervuotų čia žmonių.

Žinutės laikas: 2012.01.07 14:43

Paskambinkit kas galit,gal jie vel ten snustelejo.

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:01

amziaus skirtumas ne taip svarbu,svarbu,kad dar pastebi,o nuo neapykantos iki meiles-vienas zingsnis.Na o man i anukus-pats tas.visai nieko tokie anukai kai per tvora sokineja kokia pipirmete nugvelbt...sportas-sveikata

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:04

nike1 rašė:

Paskambinkit kas galit,gal jie vel ten snustelejo.

Rasyk telefona,paskambinsiu .

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:05

inijole rašė:

amziaus skirtumas ne taip svarbu,svarbu,kad dar pastebi,o nuo neapykantos iki meiles-vienas zingsnis.Na o man i anukus-pats tas.visai nieko tokie anukai kai per tvora sokineja kokia pipirmete nugvelbt...sportas-sveikata

Cia as labiau per tvoras sokineju,negu tas mano tariamas anukas.

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:17

tokiam amziuj privaloma sportuot-is patirties sakau

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:40
Autorius: sigitab (Naujokas)

įdomu šiandien apskritai jungsis, ar čia beviltiškas reikalas?

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:45
Autorius: Mindeb (Naujokas)

vieni sako kad prisijunge kad veikia kitiems neina kas cia daros

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:49

taigi,kad niekas su mumis net nebendrauja.pasakytu-eikit...kur nors,nuostolius atlyginsim,arba ne-o tai sedim kaip kvaisos...

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:50

va paziurejau-tinklalapis negalimas

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:52
Autorius: Mindeb (Naujokas)

tai ar sia nakti iki 8 ryto turejo vykti kazkokie tvarkymai serverio?

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:52

Mindeb rašė:

vieni sako kad prisijunge kad veikia kitiems neina kas cia daros

leido prisijungt,uki susitvarkiau,tik zuvu neleido istraukt,o afrika taip ir liko peraugus,buc nors netresus,buc kiek sutaupius.

Žinutės laikas: 2012.01.07 15:55

Gal aštuntą valandą vakare, gal mes ne taip supratom. Žodžiu pasiuntė mus visu ... į akvariumą.

Žinutės laikas: 2012.01.07 16:05
Autorius: Brigitte (Naujokas)

vis dar negalou prisijungti prie zaidimo

Žinutės laikas: 2012.01.07 16:11
Autorius: Sielonešė (Naujokas)

Matomai teks mesti ūkį,jau antrą kartą šiais metais derlius niekais nueina ir darbai vėluoja

Geriau protingas priešas, negu kvailas draugas...

Žinutės laikas: 2012.01.07 16:17

Dina2 rašė:

Gal aštuntą valandą vakare, gal mes ne taip supratom. Žodžiu pasiuntė mus visu ... į akvariumą.[/

Tu bent žemės neperki, o pas mane yra suplanuota kada aš turiu žemės plotelį nusipirkti, tad šiandiena aš neturėsiu jokio plotelio :q

Žinutės laikas: 2012.01.07 16:28

pasportuosi,anukeli ir rytoj du nusipirksi

Žinutės laikas: 2012.01.07 16:47

Ir geriausių sąrašuose eilinį kartą burdakas, kam tada išvis jį daro.

Žinutės laikas: 2012.01.07 17:26

eikit jau sportuot,as pet tvoras jau sokineku,ciut veik.

Žinutės laikas: 2012.01.07 17:44

Jei programinės įrangos atnaujinimas buvo skirtas tam, kad ūkis veiktų prasčiau, tai sveikinu programuotojus, jiems pavyko.

Žinutės laikas: 2012.01.07 17:59

kazin ar spes priimt sveikinimus,toks jausmas,kad ir jiems patiems jau reikia kapitalinio.......

Žinutės laikas: 2012.03.09 14:50

sventes baigesi,niekas nebeleidz manes niekur,nei i uki,nei i afrika,nei pas zuvikes.

Žinutės laikas: 2012.03.09 17:40

Perlinė rašė:

sventes baigesi,niekas nebeleidz manes niekur,nei i uki,nei i afrika,nei pas zuvikes.

Trumpam buvo sutrikusi poralo serverių veikla. Šiuo metu žaidimai turi veikti be trukdžių.

Žinutės laikas: 2012.03.09 18:35

Veik jau poralai .

Žinutės laikas: 2012.05.23 13:20

Please wait some time! vel problemos?

Žinutės laikas: 2012.05.23 13:51

O - tai tau bent atrašė ką nors.. Pas mane tik paprikos pasisukalioja kiek laiko, ir nurimsta

Žinutės laikas: 2012.05.23 14:12

tai daba jau sukasi paprikos,ir ienu po pusvalanzio

Žinutės laikas: 2012.05.23 14:53
Autorius: airily (Pradedantysis)

Aha, ukis mires.

-This isn't some fairy tale. When I kiss you... you don't wake up from a deep sleep and live happily ever after.
-No... When you kiss me, I wanna die.
/AngelBuffy/

Žinutės laikas: 2012.05.24 09:13

2012-05-23 žaidimo serveriai veikė be trukdžių. Jeigu negalite prisijungti, siūlome pasinaudoti bendraisiais patarimais, pateiktais šioje forumo temoje.

Žinutės laikas: 2012.06.24 11:02
Autorius: Rubia33 (Naujokas)

Na va teks matyt po dvieju metu zaidimo mest visus zaidimus,viena diena viskas puiku,o kita negaliu ieit nei i viena zaidima

Žinutės laikas: 2012.06.24 17:38

kad viskas veikia, net karusėlė sukasi

Žinutės laikas: 2012.08.18 20:42
Autorius: giulčikė (Naujokas)

Sveiki.Ar galit prisijungti prie ūkio,ar tik man neleidžia?

Žinutės laikas: 2012.08.18 20:47
Autorius: robin (Naujokas)

Neveikia jau kelias valandas, praso palaukti...

Žinutės laikas: 2012.08.18 20:49
Autorius: robin (Naujokas)

Rodo "Please wait some time!"

Žinutės laikas: 2012.08.18 20:56

Man irgi tą pranešimą meta

Žinutės laikas: 2012.08.18 21:01

Man ir ta pranesima meta.

Žinutės laikas: 2012.08.18 21:10
Autorius: Dellijaa (Pradedantysis)

Gal atsilieps moderatoriai ir paaiškins kas nutiko?

Žinutės laikas: 2012.08.18 21:20

Vasara,o dar šeštadienio vakaras Atostogų metas

Žinutės laikas: 2012.08.18 21:40
Autorius: Almike (Pradedantysis)

Kaskaip butent iseiginem dienom parasideda nesamones

Žinutės laikas: 2012.08.19 21:57
Autorius: Coffita (Pažengęs)

Dėl to, kad mažiau žmonių tuo metu dirba Logiška ...

Žinutės laikas: 2012.08.23 10:11

Techninės kliūtys, dėl kurių strigo žaidimų veikimas, yra pašalintos. Žaidimai veikia be trukdžių.

Žinutės laikas: 2012.10.07 10:23
Autorius: turbodyzelis (Pažengęs)

vel nebeveikia mano ukis..

Žinutės laikas: 2012.10.17 07:20
Autorius: bacyla (Naujokas)

kodel negalima ieiti i uki

Žinutės laikas: 2012.10.17 17:03
Autorius: bacyla (Naujokas)

mano ukis neveikia

Žinutės laikas: 2012.10.23 17:56
Autorius: zywa (Naujokas)

Man nerodo prisijungimo lauko, galit padėti?

Žinutės laikas: 2012.10.30 19:24

Jeigu nematote prisijungimo laukelio, patariame išvalyti naršyklės cache atmintį, prie žaidimo jungtis su kitomis naršyklėmis, pabandyti prisijungti per pažinčių anketą.

Žinutės laikas: 2012.12.21 06:27
Autorius: rairega (Pažengęs)

siandiena neileidzia i zaidima

Žaidėjo ID: 970199 visa langa atidaro ,o tas langas kur zaisti, ne raso kad bandyti dar karta

Kitus zaidziu viskas veikia kitame portale

Kas mus nenuzudo padaro stipresniais

Žinutės laikas: 2013.01.01 09:22

siandien neileidzia i lietuviska sodyba.ID 498043.I kitus zaidimus viskas gerai.

Žinutės laikas: 2013.01.01 09:47
Autorius: dzdziugas (Naujokas)

neveikia nei ukis nei oaze (raso perkrauti puslapi) o kiek kartu ji krauti- jau atsibodo
id 148177

Žinutės laikas: 2013.01.01 10:19
Autorius: donjovis (Naujokas)

Kas viksta dėl užsikrovimo ūkije ir oazėje nuo pat 2013 01 01 00:00

sabutylnik

Žinutės laikas: 2013.04.13 09:04

Kodėl nebėra mygtuko "PASIJUNGTI"? Rašoma: Jei turi vieną iš žemiau išvardintų paskyrų, pasirink ją ir prisijungimas taps žymiai greitesnis.

Kur greitesnis, jei iš vis taip nejungia. KLAIDA.
O ką daryt jei neturi to facebook ir tavo paštas ne gmaile? Jau atsisveikinti?
Tik nesakykit, kad junkis per kitą naršyklę. Išbandyta.

Žinutės laikas: 2013.04.13 10:34
Autorius: gargas (Naujokas)

kas cia darosi kad neina pasijunkt

Žinutės laikas: 2013.04.13 20:20

Matyt, nori, kad žaidėjai išlakstytų...

Žinutės laikas: 2013.04.16 11:17

Ar jau matote prisijungimo mygtuką kaip įprastai? Jeigu nematote nuorodos "prisijungti", suvedę duomenis tiesiog spauskite klaviatūros "enter" klavišą.

Žinutės laikas: 2013.06.01 22:31
Autorius: airily (Pradedantysis)

Neužsikrauna ūkis jau kokią valandą.

-This isn't some fairy tale. When I kiss you... you don't wake up from a deep sleep and live happily ever after.
-No... When you kiss me, I wanna die.
/AngelBuffy/

Žinutės laikas: 2013.06.03 07:22

airily rašė:

Neužsikrauna ūkis jau kokią valandą.

Žaidimas turi atsidaryti ir veikti be trukdžių. Kokį vaizdą ar užrašą matote, kai negalite prisijungti?

Žinutės laikas: 2013.09.17 07:19

antra para neprisijungiu,Žaidėjo ID: 266938

Žinutės laikas: 2013.09.17 11:50

Snipis rašė:

antra para neprisijungiu,Žaidėjo ID: 266938

Žaidimas turi atsidaryti ir veikti be trukdžių. Kokį vaizdą ar užrašą matote, kai negalite prisijungti?

Žinutės laikas: 2013.10.05 16:47

Sveiki,nei ukis nei oaze nepasileidzia tik kazkoks nuliude veidelis per viduri ekrano zaidimo fone.
Viskas kuo puikiausiai veike dabar negaliu prisijungti mano id 148177

Žinutės laikas: 2013.10.07 09:12

dzdziugas rašė:

Sveiki,nei ukis nei oaze nepasileidzia tik kazkoks nuliude veidelis per viduri ekrano zaidimo fone.

Viskas kuo puikiausiai veike dabar negaliu prisijungti mano id 148177

Patariame išvalyti naršyklės cache atmintį, atnaujinti flash player ir naršyklės versijas, pabandyti jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis, pvz. Mozilla Firefox arba Google Chrome.

Žinutės laikas: 2013.11.18 23:20
Autorius: mafijozė (Naujokas)

negaliu prisijungti id 1225514

highlight

Žinutės laikas: 2013.11.19 08:03

mafijozė rašė:

negaliu prisijungti id 1225514

Žaidimas turi atsidaryti ir veikti be trukdžių, ar vis dar negalite prisijungti?

Žinutės laikas: 2013.12.07 17:34

NEGALIU PRISIJUNGTI 148177 META KAZKOKI VEIDELI PER VIDURI

Žinutės laikas: 2013.12.07 17:41
Autorius: zuikelis1 (Naujokas)

Neprisijungiu ID: 115915

Žinutės laikas: 2013.12.07 19:04
Autorius: Aurimasx3 (Naujokas)

Neprisijungiu ID: 1004150 , per firefox meta kad Baigėsi prisijungimui skirtas laikas, serveris srv27.brainclub.com per ilgai neatsako. Per chrome kad operacijos laikas baigesi, per kitas narsykles taspats...

Žinutės laikas: 2013.12.07 20:48

neprisijungiu Žaidėjo ID: 266938

Žinutės laikas: 2013.12.07 20:58

nieks negali prisijungt - žaidimas neveikia (serveris neveikia) - gal išvis nebeveiks

Žinutės laikas: 2013.12.09 11:05

Dėkojame už pranešimus. Ar jau visi galite prisijungti prie žaidimo ir žaisti be trukdžių?

Žinutės laikas: 2013.12.13 20:57

neprisijungiu id 148177

Žinutės laikas: 2013.12.13 22:23

ar uzmigot? kada ijungsit zaidima?

Žinutės laikas: 2013.12.14 05:15
Autorius: tapke (Pradedantysis)

gal nors ryte butu galima pazaisti sutvarkykit nenervuokit jau ir taip tas zaidimas nei dekoraciju nauju ant svenciu nei dovanu ir taip toliau.......ID: 853151

Žinutės laikas: 2013.12.14 08:59

Šiandien irgi neveikia. Gaila, kad savaitgalį negalima pažaist....

Žinutės laikas: 2013.12.14 09:24

Negaliu prisijungti. Žaidėjo ID: 266938

Žinutės laikas: 2013.12.14 10:01

Neveikia. Nejaugi kokių naujovių ruošia?

Žinutės laikas: 2013.12.14 12:45

Jau aš netikiu naujovėm.... bent žaist leistų....

Žinutės laikas: 2013.12.14 16:32
Autorius: Indroskinas (Naujokas)

kodel siandien visa diena negaliu prisijungti! meta uzrasa kad baigesi prisijungimo laikas, kas cia per nesamone

Žinutės laikas: 2013.12.14 16:52
Autorius: Indroskinas (Naujokas)

kas cia darosi kad neimanoma siandien prisijungt, meta uzrasa baigesi priisjungimo laikas

Žinutės laikas: 2013.12.14 18:28

nusispjaut jiems ant visu zaideju, dabar matyt skaiciuoja metini pelna uz parduotus deimantus ir svarsto ar verta leisti mums toliau zaisti ar uzdaryti ferma

Žinutės laikas: 2013.12.14 22:43
Autorius: aš1977 (Naujokas)

Įdomu kada pajungs žaidimą, arba bent jau teiksis informuoti kas vyksta. Manau, kad taip nedera elgtis su ištykimais žaidėjais.

Žinutės laikas: 2013.12.14 23:19
Autorius: Almike (Pradedantysis)

Bent kaska parasytu, ar isviso bus zaidimas pajungtas ar kaip ? jau para laiko neveikia ! Laukiam !!!

Žinutės laikas: 2013.12.15 00:51
Autorius: viturelis (Naujokas)

manau,kad laikas uzpirkti mishias siam zaidimui,taip buna tik lietuvoj,niekas nieko nepaaishkina.

Žinutės laikas: 2013.12.15 08:16
Autorius: EditaV (Naujokas)

mano ukis serveris neveikia negali pasikrauti, ar kada bus pataisytas mano karves jau 4 kartus turejo duoti pieno ir neina zaisti.

Žinutės laikas: 2013.12.15 09:37
Autorius: zitute (Naujokas)

kas darosi antra para neprisijugia mano ukis man nejuokinga as isleidziu nemazai pinigu kad nusipirkciau deimantu bukit malonus pasistenkit sutvarkyti dekoju

Žinutės laikas: 2013.12.15 10:03

Šunys nešerti, o jei nudvės - jie gi deimantus kainavo.

Žinutės laikas: 2013.12.15 22:16

bent jau užrašas su atsiprašymų žaidime atsirado - vis šis bei tas...

Žinutės laikas: 2013.12.16 09:52

Mieli žaidėjai, dėkojame visiems už pranešimus. Labai atsiprašome, kad negalėjote šį savaitgalį praleisti savo laisvalaikio su žaidimu "Mano ūkis".

Buvo sugedęs žaidimo "Mano ūkis" serveris ir jo taisymo darbai, deja, užtruko visą savaitgalį.

Kad nors kiek sumažintume jūsų liūdesį, gruodžio 16 d. ir 17 d. skelbiame deimantų akciją, kurios metu galėsite įsigyti DVIGUBAI daugiau deimantų už tą pačią kainą perkant internetu.

Žinutės laikas: 2014.06.18 18:21

VISISKAI NEPASIKRAUNA ZAIDIMAS ID 148177
NORECIAU SKUBAUS SPRENDIMO

Žinutės laikas: 2014.06.19 21:35

JAU PARA O SPRENDIMO NERA -CHROME INTERNETO SISTEMOJE NEPASILEIDZIA
NEI UKIS NEI OAZE .OAZE PASIKRAUNA TIK DU <ANANASAI> IR TAIP ANTRA DIENA
ZAIDIMAS MANO MIESTAS PASIKRAUNA- TAI KUR PROBLEMA IR SKUBUS SPRENDIMAS