Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Ar tu tiki į Dievą?

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:23
Autorius: Venuolis (Pažengęs)

Aš buvau katalikas, bet 2009 m. vasario mėn. 11 d. mane pakrikštijo vandenyje ir aš priėmiau Viešpatį, kaip savo gelbetoja. Aš 10 m. rūkiau ir gėriau alkoholį, sedėjau 4 m. kalėjime, bet po to kaip priėmiau Viešpati jis pilnai pakeitė mano gyvenimą. Esu jam už tai dėkingas. Parašykyme kaip, pakeitė Viešpats mūsų gyvenimus, ka manote apie ji ir ar tikyte, kad Viešpats egzistuoja.

-------------------------
www.nonstok.mylivepage.com

Koreguota: 2010.09.21 15:20 Moderator

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:34

Na brangieji laukiu jusu atsakymu, kaip Viespats pakeite jusu gyvenima ir ar tykite i Ji.

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:41
Autorius: Eburbulas (Pažengęs)

Šaunu, bet tokių rašybos klaidų nereiktų daryti. Nors gerai yra tai, kad rašei pats, o ne "copy-paste".
"Tikintis" visur rašomos 'i' trumposios, o daugiskaitos vardininkas - galunėje "y" tikintys. Per anksti rukyti pradėjai, kad pamokų nelankei

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:45

Norint tyketi i Viespati nereikia kalbos zinojimo

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:53
Autorius: CharakirI (Pažengęs)

o aš netikiu neįkertu bažnytinių dogmų.nepriima mano logika jų

Žinutės laikas: 2010.09.21 11:54
Autorius: Trinamanketa (Meistras)

Tikėjimas tai kaip antras kvėpavimas. Jeigu niekuo netikėsim, tai ir gyvensim eilinį gyvenimą.
Čia apsvarstymui.

Žinutės laikas: 2010.09.21 12:02
Autorius: TigriukstiS (Meistras)

Tikiu pats savim. Niekas neitakoja mano gyvenimo tik mano paties priimti sprendimai.

I'm Born To Be Wild - TigriukstiS
-------------------------------------------------
Touch me )

Žinutės laikas: 2010.09.21 12:03

Na baznyciuose as irgi netikiu kas sakoma. Lietuvoje nera ne vienos baznycios kurioje kalbetu tiesa apie Viespati. Apie as viska zinojau budamas Ispanijoje.

Žinutės laikas: 2010.09.21 12:59

Yra du typai gyvenimo, zemiskasis ir dangiskasis. Ziurint koki nori gyvenima gyventi.

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:31
Autorius: miegalius3 (Meistras)

Venuolis rašė:

Aš buvau katalikas, bet 2009 m. vasario mėn. 11 d. mane pakrikštijo vandenyje ir aš priėmiau Viešpatį, kaip savo gelbetoja. Aš 10 m. rūkiau ir gėriau alkoholį, sedėjau 4 m. kalėjime, bet po to kaip priėmiau Viešpati jis pilnai pakeitė mano gyvenimą. Esu jam už tai dėkingas. Parašykyme kaip, pakeitė Viešpats mūsų gyvenimus, ka manote apie ji ir ar tikyte, kad Viešpats egzistuoja.

Žiaurūs tie katalika. Tikrai žiaurūs krikštyja rūkalais, alkoholiu ir dar pieš tai pasodina 4-riems m. Net, nežino alternatyvos krikštyti vandeniu...

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:39

Venuolis rašė:

Norint tyketi i Viespati nereikia kalbos zinojimo

Tai tavo nikas toks katalikiškas. o gal aš klystu?

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:42
Autorius: Peach (Pradedantysis)

Netikiu baznycia

Too many people spend money they haven't earned, to buy things they don't want, to impress people they don't like.

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:42

O Kalėdų seneliu tiki? Jei domina mano atsakymas - taip. Tikiu. viskuo. Netgi A.Kubiliumi

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:43

Venuolis rašė:

Yra du typai gyvenimo, zemiskasis ir dangiskasis. Ziurint koki nori gyvenima gyventi.

Čia, kaip valgyti ir ir svajoti, kad valgai...

Žinutės laikas: 2010.09.21 13:54

Peach rašė:

Netikiu baznycia

Nenoriu būti stabmeldys. Netikiu - pastatais

Koreguota: 2010.09.21 13:54 miegalius3

Žinutės laikas: 2010.09.21 14:36
Autorius: Nikė (Didmeistris)

Dar vienas Jahovos išpažinėjas.

"Do you believe in soulmates? I do. I like the concept that there is somebody who is supposed to be with you forever".

Koreguota: 2010.09.21 14:36 Nikė

Žinutės laikas: 2010.09.21 14:43
Autorius: Sheila (Didmeistris)

Peach rašė:

Netikiu baznycia

kuo arčiau bažnyčios, tuo toliau nuo Dievo, taigi Tavoji pozicija suprantama :)

Ir man užtenka Tavęs, man nereikia kitų. Mano meistras man sakė, kad aš esu Tu. Nežinau ar galiu netikėti, kai šitokie lietūs....

Žinutės laikas: 2010.09.21 15:17
Autorius: mylimukė (Didmeistris)

Netikiu bažnyčia, kunigais, stabais ir apskritai bent jau krikščionybės dogmos man nelabai priimtinos. Galiu pasakyt, kad tikiu "savais dievais", ar, kitaip tariant, vis dar ieškau savęs. :) Visad maniau, kad bet koks prisirišimas prie kažkokios dievybės yra silpnumo požymis, kadangi dažnai stengiamasi perkelti atsakomybę į svetimas rankas ir patikėti kažkam savo likimą, o juk savo gyvenimą nulemiam tik mes patys.

THE TIME IS ALWAYS NOW.

Žinutės laikas: 2010.09.21 15:20
Autorius: GaudeamusIgitur (Patyręs)

Netikiu Dievu. Tikiu mokslu ir savimi. O del dangisko ir zminsko gyvenimo tai geriau gyvenime remsiuosi racionaliu protu nei isgalvotomis dogmomis, taigi gyvensiu zemiskaji.

P.S. Sutvarkykite temos pavadinima.

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
Post iucundam iuventutem,
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.21 15:21
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Venuolis rašė:

Jei jau vaidini tikintįjį ir vaidini, kad cituoji Bibliją, tai bent citatas be klaidų rašyk. Nes dabar aiškiai matosi, kad tik vaidini.

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.09.21 15:22
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Digitus rašė:

jis gi nelabai lietuvis vokietijoje/ispanijoje gyvena. nėra ko tikėtis itin gero kalbos išmanymo

Na jau, ir Bibliją rašė su klaidomis pusiau vokietis ispanas?

Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2010.09.21 16:37
Autorius: mraz (Patyręs)

Venuolis rašė:

Na baznyciuose as irgi netikiu kas sakoma. Lietuvoje nera ne vienos baznycios kurioje kalbetu tiesa apie Viespati. Apie as viska zinojau budamas Ispanijoje.

Tai kas tu dabar, liuteronas, protestantas? kad minejai pradzioj jog buvai katalikas.

Danguje pasirodys Zmogaus Sunaus zenklas, o visos zemes tautos ims raudoti ir pamatys Zmogaus Sunu, ateinanti dangaus debesyse su didzia galybe ir slove. Mt 24;30

Žinutės laikas: 2010.09.21 18:14

Žinai, gal ne į temą, bet noriu palyginti.
Meditacija geras dalykas, bet tie kurie per daug užsimedituoja, nėra gerai.
Analogiškai tavo situacija.

Surast reikia balancą tarp dvasinių ir fizinių dalykų. Taipogi tarp dvasinių ir materialių.
Tau kolega toks vaizdas, kad praplautos smegenys lengva forma, kad skleistum propagandą. Toks vaizdas, kad užbūrė kažkas.

O tu šiaip tvirtos valios? Silpnavalius galima lengvai palaužti.

Koreguota: 2010.09.21 18:16 Trinamanketa

Žinutės laikas: 2010.09.21 19:52

mraz rašė:

Venuolis rašė:

Tai kas tu dabar, liuteronas, protestantas? kad minejai pradzioj jog buvai katalikas.

Katalikai ir krikscionys skyriasi. Esu krikscionis kadangi tikiu i Viespati, o katolikai tai tiesiog mano, kad baznyciose uz pinigus nuplaus savo nuodemes. Jie tyki i kryziu su Kristaus atvaizdu ir meldziasi mergeliai marijai ir dar kitoms mergelems. Tai krikscionyms nera priimta, tureti netikru Viespaciu ir visokiu nesamoniu.

Žinutės laikas: 2010.09.21 20:09
Autorius: Preciosa (Didmeistris)

Nei cento baznyciai...Taip jau turtingiausia planetoje...

Žinutės laikas: 2010.09.21 20:10

O nafik tai baznyciai pinigai ? kur ji juos kisa ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.21 20:14

Tai aisku kad prakiuro nuo tokiu skandalu (piderastija,prievartavimai)daug tikinciu issizadejo jos.Taip ir sumazejo biznis.!!!!

Žinutės laikas: 2010.09.21 20:15

As tai manau kad psichiatrinemes islaidoms, del celibato mat stogas kunigams vaziuoja

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.21 20:25

GaudeamusIgitur rašė:

As tai manau kad psichiatrinemes islaidoms, del celibato mat stogas kunigams vaziuoja

:D!!:D!!:D!!

Žinutės laikas: 2010.09.21 21:26
Autorius: Vandenis (Meistras)

Netikiu. Jis 'atsiranda' tik silpnumo momentais.

You can piss on my face, just don't tell me it's raining.

Žinutės laikas: 2010.09.21 21:27

Vandenis rašė:

Netikiu. Jis 'atsiranda' tik silpnumo momentais.

Bet ar padeda?:D!!!?

Žinutės laikas: 2010.09.21 21:32
Autorius: Protozauras (Patyręs)

Venuolis rašė:

mraz rašė:

Venuolis rašė:

Katalikai ir krikscionys skyriasi. Esu krikscionis kadangi tikiu i Viespati, o katolikai tai tiesiog mano, kad baznyciose uz pinigus nuplaus savo nuodemes. Jie tyki i kryziu su Kristaus atvaizdu ir meldziasi mergeliai marijai ir dar kitoms mergelems. Tai krikscionyms nera priimta, tureti netikru Viespaciu ir visokiu nesamoniu.

o is kur tu zinai kuris dievas tikras kuris ne ?

Žinutės laikas: 2010.09.21 21:56
Autorius: Rimukas (Patyręs)

Laikas,erdvė ir materija va dievas visuose trijuose asmenyse ,sunku pasiginčyt su savo pačio sugalvojimu.

Sėdžiu kolonėlėj mintys sukas galvoje jei uždegčiau aš degtuką atsidurčiau danguje!
http://www.elektrikopaslaugos.lt

Žinutės laikas: 2010.09.21 22:02
Autorius: Rudaakė (Pažengęs)

Tikiu likimu. Mano viespats-lemtis.

Žinutės laikas: 2010.09.21 22:21
Autorius: Boružė84 (Naujokas)

Man tai patinka, kai zmogus randa gyvenimo kelia ir tikejima.
Miela... Sweet, sweet, sweet!

Man tikejima psichologija atstoja truputuka.

@-,-'--

Žydros kiškučių akys seka mūsų žingsnius iš mėnulio... @->

Žinutės laikas: 2010.09.21 22:23
Autorius: Boružė84 (Naujokas)

Isvis, atstokit jus nuo zmogaus, dziaugsma gyvenime atradusio!!! Kas cia dabar imasi spresti ir teisti? Ar turit kompetencijos?

Žydros kiškučių akys seka mūsų žingsnius iš mėnulio... @->

Žinutės laikas: 2010.09.21 22:38
Autorius: Protozauras (Patyręs)

Boružė84 rašė:

Isvis, atstokit jus nuo zmogaus, dziaugsma gyvenime atradusio!!! Kas cia dabar imasi spresti ir teisti? Ar turit kompetencijos?

paaugliai suranda savo dziaugsmus ir tiesas onei negi mes juos galime teisti?

Koreguota: 2010.09.21 22:38 Protozauras

Žinutės laikas: 2010.09.22 08:11

Venuolis rašė:

Kokiam amziui gyveni? taip buvo viduramziais bet toli grazu ne dabar, is kur tu gali teikti kad Kristus ne tikras Viespats? su kryzium Jis garbinamas del to kad ant jo ta momenta mus visus atpirko ir isvadavo nuo amzinosios prazuties. Mergele Marija ir kiti sventieji nera labiau garbinami uz pati Viespati, bet tik gerbemi uz tam tikrus nuopelnus per savo gyvenima, gautas malones, padarytus stebuklus ir pan. Beto katalikai irgi yra krikscionys, jau senoveje kriscionybe skilo i dvi atsakas: vakaru romos baznycia ir rytu. Veliau kitos krikscionybes atsakos tai yra protestantai atsiskyre nuo kataliku baznycios, ir jie yra atskalunai bei eretikai.

Danguje pasirodys Zmogaus Sunaus zenklas, o visos zemes tautos ims raudoti ir pamatys Zmogaus Sunu, ateinanti dangaus debesyse su didzia galybe ir slove. Mt 24;30

Koreguota: 2010.09.22 08:28 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:15

Del to, kad Senajeme Testamente, yra nurodyta apie viskokius kryzius ir pan. Beto 10 Dievu isakymu yra ir vienas is ju sako:
Neturek kitu Dievu tik viena mane. Taigi visokie kryziai, nuotraukos ir paveikslai tai tik velnio spastai.

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:28

,,Neturek kitu Dievu tik mane viena'' yra suprantamas kaip negarbinimas stabu, visokiu droziniu ar paveikslu sukurtu is zmoniu samones, stai kad pvz is senojo testamento ,,aukso versis'' Kristus priesingai su kryziumi nera stabas, nes buvo nukriziuotas ir prisikele, jis ispylde senojo testamento pranasystes apie ateisenti mesija ir jis nepakeite iki tol Mozei duotu 10 Dievo isakymu, nes jie duoti jo tevo, tai jis turi but garbinamas ir ne jokie kiti dievai, o sventieji yra paprasciausiai tik gerbemi.

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:35

Is vienos puses tu esi teisus. Bet is kitos puses ne. Naujame Testamente yra parasyta, kad turime tyketi i Viespati jo nematydami, o katolikai daro atvirksciai. Jei ateina i baznycia ir buciuoja kryzius medinius ir visokius kitus. Tai nera priimta krikscionims ir evangelikams. Kadangi mes turime tikyti i tai ko nematome.

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:48
Autorius: AgilaMajest (Naujokas)

Venuolis rašė:

Ale kaip įdomu, visad maniau, kad žmogaus žemiškasis gyvenimas tęsiasi tol, kol jis Žemėje gyvena, o va jei buvai gerutis kai miršti patenki į dangų ir ten Dievo pašonėje su angeliukais gyveni dangiškąjį, ačiū kad apšvietei

O sakyk, gerbiamasis, kur yra tokio stebukluingo vandens, kurio išgerus ar pasišlaksčius moment išnyksta visi blogi įpročiai, visos pagundos, siela tampa tyra kaip krištolas?

Aš labai tikinti. Labai.
Kiekvieną sekmadienį einu į bažnyčią gauti nuodėmių išrišimo ir išgirsti Dievo žodį, taip pat meldžiuosi kas vakarą, prieš valgį ir kai kyla blogų minčių meldžiu Viešpatį, kad mane apsaugotų nuo pagundų.
Kyrie eleison!
Kiekvieną popietę einu į Krišnos šventyklą studijuoti Bhagavatgytos, dainuoti kirtanų Dievo garbei, paragauti Dievo palaiminto maisto, o po visko pasilieku šventykloje ir su kitais tikėjimo broliais bei seserimis šveičiu šventyklą nuo grindų iki lubų.
Hare Krišna hare Krišna Krišna Krišna hare hare hare ram hare ram, ram ram hare hare!
Nepamirštu kasdien pasitiesusi kilimėli nusilenkti į Mekos pusę ir kartoti šventus Korano žodžius, stropiai laikausi ramadano ir nevalgau nuo aušros ligi sutemų, apvalydama savo sielą.
La illaha illa Allah!
Taip pat labai rūpinuosi savo karmos šavra, keletui valandų per dieną susirangau lootoso poza ir pasineriu į meditaciją, o kad į galvą nelįstų mintys ir nedrumstų mano proto ramybės ir tyrumo, nuolat kartoju manmtrą Om mani padme hum.

Reikia apsidrausti, nes niekad negali žinoti kuo viskas pasibaigs- jei po mirties paskutiniame teisme Viešpats Dievas nuspręs mane nusiųsti į pragarą, galėsiu to išvengti pakildama į aukštesnį sąmonės lygį ir atgimusi iš naujo tęsti savo dharmą.
O jei Alahas ant manęs užsirūstins, Krišna paprašys Šyvos mane apsaugoti.
Ir jeigu mano gyvenimo kelyje sugalvos koją pakišti deivė Fortūna, kreipsiuosi pagalbos į Šv. Kristoforą ar angelą Mykolą.

Taigi gyvenkime santarvėje su visais dievais, mylėime vieni kitus ir mūsų gyvenimas bus nuostabus

Koreguota: 2010.09.22 11:14 AgilaMajest

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:50

Geram buti, tai dar nereiskia, kad pakliusi i Dangu. Yra daug geru zmoniu, bet dangaus jie nepamatys.

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:56

Mes ir tikime i tai ko nematome, Dievas yra tryjuose asmenyse o mes pazinome tik Dievo sunu Kristu, koks jis yra is tikruju tryjuose asmenyse mes nezinome ir nematome bet tikime, stai kad pvz ir Kristui prisikelus ir pasirodzius mokiniams jis tare ,,Tomai tu pamatei ir itikejai, bet labiau palaiminti tie kurie tiki nemate'' tai mes ir tikime, kryziaus gerbimas yra paliktas paties Kristaus, kad kryzius su jo atvaizdu butu garbinamas kaip atpirkimo zenklas, jis yra pasakes ,,Kai as busiu iskeltas ant medzio, visus patrauksiu prie saves''

Koreguota: 2010.09.22 10:58 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 10:58

Ant medzio ????? kur tai parasyta ka ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:10

,,Kai busiu pakeltas nuo zemes, visus patrauksiu prie saves'' (Jn 12; 32) sorri jau senokai biblija laikiau rankose tai kartais maisosi, bet kazkurioj vietoj yra pasakyta kad ir zmogaus sunus turys buti iskeltas ant medzio, t.y kryziaus, na bet tai esmes nekeicia.

Koreguota: 2010.09.22 11:14 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:15

mraz rašė:

Mes ir tikime i tai ko nematome, Dievas yra tryjuose asmenyse o mes pazinome tik Dievo sunu Kristu, koks jis yra is tikruju tryjuose asmenyse mes nezinome ir nematome bet tikime, stai kad pvz ir Kristui prisikelus ir pasirodzius mokiniams jis tare ,,Tomai tu pamatei ir itikejai, bet labiau palaiminti tie kurie tiki nemate'' tai mes ir tikime, kryziaus gerbimas yra paliktas paties Kristaus, kad kryzius su jo atvaizdu butu garbinamas kaip atpirkimo zenklas, jis yra pasakes ,,Kai as busiu iskeltas ant medzio, visus patrauksiu prie saves''

kad kryzius su jo atvaizdu butu garbinamas kaip atpirkimo zenklas, jis yra pasakes ,,Kai as busiu iskeltas ant medzio, visus patrauksiu prie saves'

Esi skaites biblia Ispanu ir Rusu kalbomis, kad garbintu kryziu su jo atvaizdu as nezinau. Tai yra nesamone.
2. Kiap busiu iskeltas ant medzio ... bla ...bla ... nesamone.
3. Atpirkymas uz nuodemes yra avinelis, ( kadangi biblioje yra tai nurodyta).
4. Paskutyne diena jis pasyrodys ne ant medzio kazkio, o nusyleis is dangaus taip, kaip buvo pakeltas i dangu po savo mirties.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:21

Baltuma rašė:

Jezus tare:Manosios avys klauso mano balso,as jas pazystu ir jos seka paskui mane.

Jezus zodziu pjove gryba normaliai...:D!!

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:22

Venuoli, daug kas yra perkeltine prasme ir nereikia supasti tiesiogiai, su 4 punktu as sutinku, atpirkimas uz nuonemes yra kryzius, o avinelis turi simboline reiksme, kad jis bus paaukotas klusniai ir laisva valia ant kryziaus kaip avinelis.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:24

Ne tu ne taip supranti mraz. Atpirkimas uz nuodemes nera kryzius, tai yra kunigu melas. Ir avinelis nebus paaukotas niekur ir niekada, tai irgi kunigu melas.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:29

Zinau Baltuma,as irgi ne analitike...Todel visko ir nesuprantu...

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:31

Ko butent nesprantate ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:32

Venuoli, avinelis jau yra paaukotas, jis buvo paaukotas tada kai Kristus mire ant kryziaus, Kristaus kraujas nuplove zmoniu nuodemes, sumazino pragaro galybiu jegas ir atvere dangu.Ir beto as nematau reikalo krikscionybes atsakom nesutarti ir gynciotis, jos kaip tik turetu susivienyti pries dabar ipatingai pasaulyje klestinti blogi.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:34

Na siuo atveju as tau pritariu, tu esi teisus. Dabartiniu laiku pasaulyje labai didelis blogis, kadangi velnias vis daugiau ir daugiau nori tureti tarnu.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:43

Jo tarnu visais laikais buvo daug, o ypac dabar, nes dabar yra paskutinieji laikai. Kristus pries izengdamas i dangu kalba, kad paskutineiseis laikais atsiras daug netikru mesiju, pranasu, klaidinanciu mokslu, kuriais bandys suklaidynti net isrinktuosius, o kas istvers iki galo bus isgelbeti. Ypac velniuj yra paranku nesutarimai tarp religiju, nes jos tada negali vieningai kovoti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:51

Taip ir vienas is siu mesiju yra katalikiska baznycia

Žinutės laikas: 2010.09.22 11:58

ne neta parasyti norejau, norejau pasakyti, kad katalikiskos baznycios tai velniu buveines.

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:05

na neesu Lietuvoje ir pamirsau gerai rasyti jau

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:06

Katalikiska baznycia cia ne prie ko, ji jau kaip minejau buvo nuo pat pirmuju krikscioniu laiku, kokia ir isteige Kristus, tik skilus romos imperijai ir krikscionybe pasidalino i vakaru kataliku baznycia ir rytu staciatykiu baznycia, o visos kitos atskalos skilo viduramziais nuo kataliku baznycios. O apie ne tikrus mesijus kiek garsesnis atvejis, http://www.panbalsas.lt/naujienos/pasaulis/milicininkas_tapes_dievu http://www.lrytas.lt/-12519712671251889547-lietuv%C4%97-post%C4%85-briuselyje-i%C5%A1keit%C4%97-%C4%AF-apsi%C5%A1auk%C4%97lio-kristaus-mokym%C4%85-sibire.htm

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:27

Baltuma jei nesupranti siu zodziu reiksmes tai geriau patylek. Tai sakamo kai atnasaujamas Kristaus kunas ir kraujas, auka Dievui yra maldos ir prasimai, aukojimas pinigu baznyciai yra baznycios isakymuose o ne Dievo, beto nieks taves nevercia aukoti, o beto jau kam kunigai tuos pinigus panaudoja ju asmeninis sazines reikalas, nes ir kunigai tures atsakyti pries Dieva uz netinkama tarnyste.

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:38

mraz tu manai, kad uz pinigus nuplausi savo nuodemes

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:52

Venuolis rašė:

mraz tu manai, kad uz pinigus nuplausi savo nuodemes

Pinigai cia ne prie ko, nuo nuodemiu apsivalai per ispazinti, tam Kristus isteige atgailos sakramenta, ,,Kam atleisi nuodemes, tam jos bus atleistos, kam sulaikysi, tam jos bus sulaikytos''

Žinutės laikas: 2010.09.22 12:57

kaip tu supranti ispazinti ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:00

as manau kad jis nezino ka tai reiskia

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:05

Ispazintis tai nuodemiu atlikimas Dievo tarnui, apsivalymas per Dievo paliktus tarpininkus mums cia zemeje, tik per tarpininka mes galime gauti visiska Dievo atleidima, jei gailymes nuosirdziai ir ryztames taisytis jau Dievas mums atleidzia, bet visiskam atleidimui gauti reikia per kunigus, nes jiems suteikta sita galia. Jei tarkim mirtume gailedamiesi uz nuodemes bet neatlike ispazynties kunigui eitume i skaistykla apsivalyti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:11

ka skaitai tartipinikais, ir kas tie tarpininkai. Ai tiesa dar, tu esi kada skaites bibblia ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:27

Tarpininkas ir Kristaus vietininkas zemeje yra popiezius, kunigai taip pat yra tarpininkai tarp zmogaus ir Dievo, jei taip nebutu ir zmogus asmeniskai galetu ,,palaikyti rysi su Dievu'' ta prasme ir paciam Dievui atlikineti ispazinti kaip daug kas sako, Viespats nebutu ikures nei baznycios nei atgailos sakramento.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:33

sakramentai, algailos, tarpininkai. Tu apie kalbi. Duodu 100%, kad neesi skaites biblios, kadangi nezinai ka kalbi. Visa tai ka tu sakai priestarauja Viespaciui

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:35

Baltuma, per kunigus pasinaudodamas atgailos sakramentu zmogus gyvendamas zemeje gali sugryzti pas Dieva, igyti sau nuopelnu per baznytinius sakramentus, beto krikstas, nekrikstitas zmogus yra zuves zmogus, visa galia yra Dievo suteikta baznyciai, baznycia tai maloniu saltinis, kuris per baznycia ir savo tarnus liejasi zmonems, kunigu darbas yra mus padeti siame zemiskame kelyje nepaklysti ir pasiekti amzinuosius tevo namus.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:43

Venuolis rašė:

sakramentai, algailos, tarpininkai. Tu apie kalbi. Duodu 100%, kad neesi skaites biblios, kadangi nezinai ka kalbi. Visa tai ka tu sakai priestarauja Viespaciui

Kristus pries izengdamas i dangu ikuria baznycia ir visa galia suteikia Petrui, ,,Petrai tu esi uola ir ant tos uolos as pastatysiu baznycia ir pragaro vartai jos nenugales'' t.y ta viska paveldi ir Petro ipediniai, tai yra popieziai, per paskutine vakariene Kristus ikure Eucharistija kuria atlieka kunigai ir atliks iki pasaulio pabaigos, taip pat kaip jau ir minejau ikure ir atgailos sakramenta.

Koreguota: 2010.09.22 13:45 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:48

Baltuma rašė:

cia greiciau baznytines apeigos,nekrikstytas zmogus ir gali tiketi i Dieva,bet ne i Baznycia.

Na ir kas kad jis tykes? bet jam tai issigelbejimo neatnes, nes tik pakrikstitas zmogus tampa Dievo vaiku ir jam panaikinama gymtoji nuodeme.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:49

Mraz, jokiu sakramentu nera. Is tavo parasytu atsakymu susidarau nuomone, kad esi katalikas. Yra keli dalykai kuriuos tu turi zinoti:

1. Zemeje niekas negali tau atleisti nuodemes, nei kunigai, nei apastalai. Norint, kad tau butu atleistos nuodemes turi, pasikviesti Viespati ir kalbetis su juom vienas pries viena.
2. Turi ismokti pasikliauti juom (Viespaciu) ir turi ismokti kalbetis su juomi.
3. Kas gyvena nenuodeminga gyvenima ir lanko baznycia, tai dar nereiskia, kad po mirties tures amzina gyvenima.
4. Jeigu nori buti isgelbetas ir tureti 100% tykymibe, kad po mirties keliausi i dangu, patariu isigyti Sv. Biblia.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:56

Baltuma rašė:

Mraz jei jau tu viska gerai ismanai,tai turiu tau klausima,kokia bus zmonijos pabaiga?A?

Mes zinome tik tai kad zmonijos galas bus ugnyje, parasyta kad zeme sudegs su visa gyvybe joje ir visi jos elemantai sudegs, ir ji bus tokia kokia buvo sukurimo pradzioje, tik mes nezinome kaip tai ivyks, ar del branduolinio - atominio karo, ar sudegsim priartejus prie saules ar kaip kitaip, o tada Dievas sako ,,stai as viska darau nauja, nauja dangu ir nauja zeme, nes senojo dangaus ir senosios zemes nebeliko.

Žinutės laikas: 2010.09.22 13:59

Nu jo blin tas Dievas viska sunaikins kad y nauja pakeistu,patinka jam stiliu keisti ar zmones zudyti?!?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:01
Autorius: Piktaskeksas (Didmeistris)

Nesišaipykit iš religijos. Netikit, tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Jie tiki, tai jų teisė.

Aišku, gali pasakyt savo nuomonę, bet ta nuomonė negali virst pašaipa..

Vaikai, gyvenkite draugiškai

O šeip tas katalikų tikėjimas nesąmonė yra, geriau eikit į islamą.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:02

Venuoli, turiu as Biblija turiu ir senaji ir naujaji testamentus atskirai ir siaip nuo religiniu knygu sekcija luzta, bet tu kazka isikales ir nori pateisinti savo zodzius nors tai kas Biblijoje parasyta nuo tavuju skiriasi arba tu tiesiog ne taip supranti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:04

Piktaskeksas rašė:

Nesišaipykit iš religijos. Netikit, tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Jie tiki, tai jų teisė.

Nu ir tu pasisaipiai labai svelniai:).

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:04

Baltuma rašė:

Piktaskeksas rašė:

islamas nekrikscioniska religijos rusis:)

Islamas yra islamas nesuprantu ką tu čia norėjai pasakyt.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:05

Preciosa rašė:

Piktaskeksas rašė:

Nu ir tu pasisaipiai labai svelniai:).

Tai bet aš švelniai :)

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:06

Mraz as suprantu biblia gerai ir esu studijeves ja. As tik nezinau ar tu supranti kas joje parasyta ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:06

Baltuma rašė:

Pratesiant,Kristus per paskutine vakariene ysteige SV.MISIAS.o neysipareigojimus Petrui.Mraz.mraz,nu tu nusisneki ir nejauti.

As ir rasiau kad per paskutine vakariene isteige Eucharistija, o Petra paskyre baznycios galva ne per paskutine vakariene, atidziau skaityk.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:07

Venuolis rašė:

Mraz as suprantu biblia gerai ir esu studijeves ja. As tik nezinau ar tu supranti kas joje parasyta ?

Ten į gražų popierių įvynioti pasakojimai apie žmonių tarpusavo santykius su komentarais ir trumpais moralais. Ten nieko švento nėra :)

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:08

Piktaskeksas rašė:

Preciosa rašė:

Piktaskeksas rašė:

Nu ir tu pasisaipiai labai svelniai.

Tai bet aš švelniai

Nu su tikinciais svelniai reikia kitaip neymanoma!.!!!!!!!!.

Koreguota: 2010.09.22 14:09 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:10

Preciosa rašė:

Nu jo blin tas Dievas viska sunaikins kad y nauja pakeistu,patinka jam stiliu keisti ar zmones zudyti?!?

Dievas nenori nieko sunaikinti, bet zmonijos nuodemes pacios ja prives prie sunaikinimo, o Dievas tada sukurs nauja dangu ir nauja zeme, daug tobulesne be nuodemiu ir blogio.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:11

Baltuma rašė:

va ta ir norejau pasakyti,kad sia religija sudare Mahomedas,jis kaip pirklys,daug keliavo ir mate daug religiju ir nusprende ykurtinauja religija:)

Aš galbūt dar geriau už tave žinau kas yra Islamas ir kas yra Mahomedas tai kam man čia pasakoji? :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:13

Preciosa rašė:

Nu su tikinciais svelniai reikia kitaip neymanoma!.!!!!!!!!.

Žinoma. :) Gerbkime vieni kitus ir patys save :) Amen :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:13

Venuolis rašė:

As suprantu, ir galiu teigti kad nemaziau uz tave ja studijavau, bet jei sakei kad buvai katalikas, o dabar nesi, tai piktoji dvasia tave suklaidino ir isvede is teisingo kelio, kataliku baznycia dabar visaip puolama bet mes tykime Kristaus pazadu, ,,kad pragaro vartai jos nenugales''

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:14

Baltuma rašė:

Piktaskeksas rašė:

Baltuma rašė:

va ta ir norejau pasakyti,kad sia religija sudare Mahomedas,jis kaip pirklys,daug keliavo ir mate daug religiju ir nusprende ykurtinauja religija:)

Aš galbūt dar geriau už tave žinau kas yra Islamas ir kas yra Mahomedas tai kam man čia pasakoji? :D

as pasitikslinau,ar tu zinai tai:D

Aaa :D Žinau žinau :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:14

mraz rašė:

Preciosa rašė:

Dievas nenori nieko sunaikinti, bet zmonijos nuodemes pacios ja prives prie sunaikinimo, o Dievas tada sukurs nauja dangu ir nauja zeme, daug tobulesne be nuodemiu ir blogio.

Tai jo vel kaip beziones, debilai lakstys.Ir nebus nuodemiu blusu ieskoti!!Baltuma stilius,mada keiciasi gal kvadratine zeme sukurs gi naujos formos madoje!!!

Koreguota: 2010.09.22 14:15 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:17

Baltuma rašė:

na,na ir kokia ta zeme bus?

Mes nezinome, nes Viespats nera apreiskes, tik zinome kad ji bus daug tobulesne, zmogaus protas nepajegus tai suvokti, kaip ir sv. trejybes.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:19

Jaha!!!!Issivaizduoju save su kvadratiniais Pa...!

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:20

Baltuma rašė:

na tai atsakyk,kas yra sakramentas tada,paziuresiu ar teisingai mastai?

O kodel galvoji kat tu esi teisi? tu tik isvedineji savo teorijas, kaip tau ir pagal tave atrodo, gal pan. kaip liuteris, kalvinas ir kiti atskalunai.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:20

Baltuma rašė:

Jei pats nesuvoki ,kas yra trejybe,nerasyk nesamoniu

Trejybė tai kaip trifazis, daugiau galios, daugiau energijos :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:22

Gerai tai kodel tada nebaudzia nusidejaliu o atpirkimo oziais taps nekalti ir niekuo deti zmogeliukai ir gyvunai?!Visagalis, gailestingas tas jusu Dievas?!

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:24

Baltuma rašė:

Jei pats nesuvoki ,kas yra trejybe,nerasyk nesamoniu

Mes tykime i trejybe, bet nezinome kaip tai yra, koks tas Dievas trejybeje, tik po mirties mes pamatysime ir suprasime, jei tu supranti taip apreiksk mums koks tas Dievas trijose asmenyse?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:29

Preciosa rašė:

Gerai tai kodel tada nebaudzia nusidejaliu o atpirkimo oziais taps nekalti ir niekuo deti zmogeliukai ir gyvunai?!Visagalis, gailestingas tas jusu Dievas?!

Tykintieji bus prikelti musu Viespaties slovoje pagal Kristaus pavyzdi ir tada viskas bus sukurta nauja, pasiskaityk apokalipsinius rastus.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:31

Taigi, gal kas zino is kur gauti biblia Lietuviska?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:31

mraz rašė:

Tykintieji bus prikelti musu Viespaties slovoje pagal Kristaus pavyzdi ir tada viskas bus sukurta nauja, pasiskaityk apokalipsinius rastus.

Eik tu n... Užknisai jau su savo kliedesiais.

Eik apie stirniuką Bembį paskaitysi geriau, tai mažiau smegenis žalosiesi.

Jau kaip tokių kliedesių nekenčiu tai negaliu, net nervina mane.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:32

Venuolis rašė:

Kur ir visas knygas - KNYGYNE.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:34

Baltuma rašė:

ne nu tu bukas per visa pilva,jei pats nezinai,tai kam tada rasai?as tai zinau,bet klausiau taves ir klausima klausimu neatsakoma.

Aiskinu mes zinome kad Dievas yra tevas, sunus ir sventoji dvasia viename, bet Dievas niekam neapsireiske trejybeje toks koks jis yra is tikruju, mes tik pazinome viena dieviskaji asmene t.y sunu Kristu, o po mirties matysime ji trejybeje, dabar to protu neimanoma paiskinti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:34

Aš tai tą jūsų bibliją po stalo koja pakišęs, kad nesvyruotų stalas, nes blec grindis išbetonavo nelygiai..

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:35

baltuma, sakyk adresa

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:35

Baltuma rašė:

mraz rašė:

Preciosa rašė:

ir vel nusisnekejai,eik tu peklon

Eik peklon su savo "SLOVOJE"!"pagal kristaus pavizdy"!!.

Koreguota: 2010.09.22 14:36 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:36

Kur jus buvot kai Dievas prota dalino?????

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:38
Autorius: Godulys (Didmeistris)

digitus, o kas yra?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:39

Digitus rašė:

kas gyveno neteisingai,sunkiai nusikalsdavo ir mire be atgailos uz nusikaltimus,tam amzina bausme-Pragaras

O tu ben žinai kad tokio dalyko kaip pragaras nėra. Biblijoje taip pat niekur neminimas. Popiežius pats viešai pripažino kad 4 ar 14 amžiuje vienuoliai sugalvojo, tam kad žmones "į doros kelią atvesti".

Jėzus kažkada savo mokiniam girtas pasakė, kad jis čia ant juoko viską darė ir visus išdūrė tipo, tai tie supykę jį paskundė ir paskui nukryžiavo jį..

Man apvaizda taip sakė, kai apsireiškė.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:41

Piktaskeksas rašė:

Nusiramink, jei nepatinka tai neskaityk, Viespats prisikele ir yra apreiksta kad ir visi gyvenusieji zemeje kelsis, siaip ir islamas ispazysta mirusiuju prisikelima. Biblija nera kazkoks pasaku rinkinelis, atrodo negyvenai sovietmeciu kad butu buve tau praplautos smegeneles ateizmu, nors sovietmecio pasetos seklos puikiai kerojesi dar ir dabar.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:41

1. Zemeje niekas negali tau atleisti nuodemes, nei kunigai, nei apastalai. Norint, kad tau butu atleistos nuodemes turi, pasikviesti Viespati ir kalbetis su juom vienas pries viena.

Kam atleisite nuodėmes, - tam jos bus atleistos, o kam sulaikysite - sulaikytos.
ir ši leidimą kunigai gavo kaip palikimą iš apaštalų per vyskupus.

2. Turi ismokti pasikliauti juom (Viespaciu) ir turi ismokti kalbetis su juomi.

3. Kas gyvena nenuodeminga gyvenima ir lanko baznycia, tai dar nereiskia, kad po mirties tures amzina gyvenima.

kodėl jau toks užtikrintas?

4. Jeigu nori buti isgelbetas ir tureti 100% tykymibe, kad po mirties keliausi i dangu, patariu isigyti Sv. Biblia.

To pakanka? nemanau. Ir tikimybė matuojama ne procentais, o skaičiumi nuo 0 iki 1.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:42

mraz rašė:

Piktaskeksas rašė:

Nusiramink, jei nepatinka tai neskaityk, Viespats prisikele ir yra apreiksta kad ir visi gyvenusieji zemeje kelsis, siaip ir islamas ispazysta mirusiuju prisikelima. Biblija nera kazkoks pasaku rinkinelis, atrodo negyvenai sovietmeciu kad butu buve tau praplautos smegeneles ateizmu, nors sovietmecio pasetos seklos puikiai kerojesi dar ir dabar.

:DD
Man px aš pats sau dievas :DDD O ką su biblija darau tai jau atrodo parašiau :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:43

Venuolis rašė:

www.biblija.lt

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:53

Tėvas ne tas kuris padarė, o tas kuris užaugino

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:54

Baltuma, nuo kur nukopinai? bet ar pati supranti ir ar tyki tuo ka parasei? Tai Dievas tevas atsiunte dali saves, sunu i zeme? jei jis yra vienas asmuo, o po to jis izenge pas teva ir sedi jo desnejo, po to jis vienas teis zmonija? minima kad teismas paliktas tik sunui o ne visai trejybei ;D

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:54

baltuma is kur atsysiusti biblia lietuviska, gal zinai?

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:56

Tai sūnus dirba tik apygardos teisme, o tėvas Aukčiausiam, o gal Konstituciniam, bet turbūt jau nedirba Konstituciniam nes tie tik 9 metams ir vienai kadencijai

O ta dvasia tai atrodo Apeliaciniam, bet tiksliai nežinau

Koreguota: 2010.09.22 14:56 Piktaskeksas

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:57

o feministes siekia, kad butu dievas-tevas, dievas-motina ir dievas sunus ar tai sventoji dvasia

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:58

Apibrezti trejybe galima, bet ne tikrai ja suprasti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 14:59

Godulys rašė:

o feministes siekia, kad butu dievas-tevas, dievas-motina ir dievas sunus ar tai sventoji dvasia

Feministės durnos bobos, kuriom viskas visada negerai. Kalėdų bobutės kaži padaryt nenori? ;DD

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:02

Piktaskeksas rašė:
Godulys rašė:

Feministės durnos bobos, kuriom viskas visada negerai. Kalėdų bobutės kaži padaryt nenori? ;DD

hmmmm tiksliai, kaip cia jos tai pro akis praleido??? bet uztat jos platina pornografija :)))

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:19

Baltuma rašė:

Mraz-trumpinys marazmo skleidejas

!!!!!!!.

Koreguota: 2010.09.22 15:19 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:26

Baltuma, as taip ir nesupratau kokia tu pozicija palaikai, kaip ir pasisakai uz tykejima bet pries baznycia ar kaip? o jei pasisakai pries baznycia tai tuo paciu esi eretike.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:31

Taip jeigu tiki i Viespati, ir jeigu nera tinkamos baznycios, Viespats ant taves nepyks jeigu tu jos nelankai.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:39

Ne aisku, kad ne. Tu esi teisi su Viespaciu reikia bendrauti tik tau ir Jam, vienas pries viena.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:41

Venuoli, aš tikiu, kad tu pakeitei tikėjimą ar ne?

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:42

Bet ar tu Dievu laikai Kristu? jei taip tai tu nesi jo mokyne, nes Kristaus mokyniai yra susaigstyti rysiais su baznycia, Kristus ja ikure, ir sako ,,jus esate nariai, o as galva'' Baznycia, bendruomene yra Kristaus suzadetine, NT paraasyta ,,as maciau naujaja jeruzale nuzengencia is dangaus nuo Dievo ispuosta kaip nuotaka suzadetiniui'' tai Dievas ir bendruomene kuri zemeje buvo jo baznycios nare. Aisku kitiem Dievas gali but saule, akmuo, medis, arba dar blogiau, zmogus pats sau gali buti Dievas.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:48

Megatron rašė:

taip pakeiciau, o kas ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:49

Aisku su Dievu galima bendrauti dviem, melstis namuose, tyloje, bet sakramentai antai kaip krikstas, pirma komunija yra butini del isganimo, atgailos sakramentas pagalba suklupus, kunigo atleidimas parodo Dievo atleidima, kada nuo klausyklos pakyli sviese siela kaip naujai gymes, sustiprejas dvasiskai, juk Dievas nepasirodys pro debesys ir nepasakys kad nuodemes tau atleistos, delto baznycia neatsiejama nuo tykejimo.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:58

Baltuma, tu esi teisi ir matau, kad su tavimi yra labai malonu bendrauti.

Žinutės laikas: 2010.09.22 15:59

Dievas yra ir jis renkasi Horn

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:03

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:08

Baltuma rašė:

tarp kitko,gali sakyti,kad baznycia yra Dievo namai,as drysiu pasigincyti,kad taip nera,Dievas yra kiekvienuose namuose ir mumyse jis gyvena.

Taip Dievas yra mumyse, jeigu mes patys nuo jo neatitolstame per nuodemes. Kas liepia galvot ka daro ar kalba bubulkos, tai ju reikalas, beto piktojo dvasia stengiasi zmones atitraukti nuo baznycios, sugriaut pasitykejima baznycia, kad zmones darytu tai arba isvedinetu tai kas jiem yra priimtiniau, o veliau ir isvis taip butu uzmirstas tykejimas, sovietmeciu buvo jega traukiama nuo tykejimo, naikinamos baznycios ir persekiojimi kunigai ir ar neisigalejo bedievyste? dabar vyksta tas pats tik svelnesneje formoje.

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:09

kazkas panasaus ...

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:13
Autorius: atsipūtusi (Didmeistris)

JETAU...Kai norima pabūti su savimi ir Dievu, einama tyliai į bažnyčią, ar meldžiamasi namuose, o tas garsus viešas deklaravimas savo BEGALINIO tikėjimo "kvepia" neskaniai. Neva tai "aš tas pats geriausias tikintysis ir viską geriausiai išmanau"...Diskutuoja net kunigai apie Šventojo Rašto interpretacijas. Tam yra mokslas, teologija...

Kai esi miręs, tu nežinai, kad miręs, tik kitiems sunku. Lygiai taip yra, kai esu durnas.

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:22

mraz rašė:
Baltuma rašė:
tarp kitko,gali sakyti,kad baznycia yra Dievo namai,as drysiu pasigincyti,kad taip nera,Dievas yra kiekvienuose namuose ir mumyse jis gyvena.

Taip Dievas yra mumyse, jeigu mes patys nuo jo neatitolstame per nuodemes. Kas liepia galvot ka daro ar kalba bubulkos, tai ju reikalas, beto piktojo dvasia stengiasi zmones atitraukti nuo baznycios, sugriaut pasitykejima baznycia, kad zmones darytu tai arba isvedinetu tai kas jiem yra priimtiniau, o veliau ir isvis taip butu uzmirstas tykejimas, sovietmeciu buvo jega traukiama nuo tykejimo, naikinamos baznycios ir persekiojimi kunigai ir ar neisigalejo bedievyste? dabar vyksta tas pats tik svelnesneje formoje.

didziausia isdavyste yra "dievo dovanu" ar "dievo maloniu" nevertinimas, panaudojimas ju blogiem tikslam, o ne baznycios isdavyste. Ir dar ... menkos duseles nera idomios velniui del tokiu sielu niekas nesigalineja Negi manai, kad uztenka kas savaite eiti i baznycia, skaiciuoti kunigui i ausi kiek kartu nusikeikei ir to pakanka? Manai, kad galima neatsispirti pagundai, paskui tiesiog pasnabzdet i ausi ir valio! vel svarus?
Baznycia yra tokia, kokie joje kunigai ... kartais tie kunigai tokie ... kad greiciau jau as jiems galeciau atleisti dievo vardu, o ne jie man

Koreguota: 2010.09.22 16:24 Godulys

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:34

Goduly del pirmos eilutes tu teisi o kad velniuj tai nesvarbu klysti, jo tikslas yra sunaikynti baznycia, nes tada neliktu ir tykejimo, sovietmeciu kada pries tykejima ir baznycia buvo naudojama jega zmones tam priesinosi, dabar gi taktika pakeista kad zmones nusiviltu, nepasityketu, baznycia ir sava valia nuo jos atsitrauktu, taip isagaletu dar didesne bedievybe, del ispazynties atlikimo to vien neuztenka jei nesiryzti taisytis, atlyginti zalos, keisti gyvenimo budo ir pan, bet taip pat ,,kiek kartu suklumpi tiek kartu ir atsikelk''

Koreguota: 2010.09.22 16:35 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:55

Comtesse rašė:

Velniui sunaikinti bažnyčią? Varnas varnui akies juk nekerta

Panagrinek istorija suprasi kad kerta :D o saip tai kad ir iki sovietu okupacijos, kazkodel musu seneliai ir proseneliai tikejo, meldesi, vaiksciodavo i baznycia, jaute jai pagarba, kunigam ir apeigom, buvo laimingi, nebuvo nei tiek blogio, nei skirybu susituoke nugyvendavo iki grabo lentos, nes tykrai buvo pamaldus laikesi Dievo ir baznycios isakimu. Po sovietu okupacijos kai buvo pamintas tykejimas, ir bandoma israuti is zmoniu meile Dievui ir pagarba baznyciai ir sukurti Lenino ir Stalino stabu garbinimo kultus, netykejimas ir priesiskumas baznyciai ileido saknis lietuvoje, kuriu pasekmes jauciamos ir dabartineje kartoje, juolab tykejimas puolamas dabar is vakaru.

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:57

noriu sukurti viena foruma, apie ka pasiulytumete kurti ?

Žinutės laikas: 2010.09.22 16:59

Neisizeisk bet geriau tu nekurk

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:01

na as noreciau sukurti ne cia o kitur, dabar nezinau koki pavadinima suteikti forumui.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:02

Tavo avatare labai geras pavadinimas, tinka tau.

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:08

GaudeamusIgitur rašė:

Tavo avatare labai geras pavadinimas, tinka tau.

jeigu as sukursiu tu man padesi

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:10

Digitus rašė:

bla bla bla...

o iki kryžiuočių atėjimo mūsų protėviai meldėsi giriose, garbino perkūną ir gerbė žynius. Ir buvo dar laimingesni.

Visi buvo pagonys, krikstas kitas salis eme siekti jau nuo krikscioniskos tapusios romos imperijos, taip pasisuko viskas kad lietuva eme kenteti neteisinga kryzuociu puolima neva del kriksto, nors zinom kad jie nesieke apkrikstyti lietuvos o tik tuom dengesi, ir beto lietuva kriksta prieme nuo lenkijos.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:10

Venuolis rašė:

Megatron rašė:

taip pakeiciau, o kas ?

Tai viskas aiškiau nei aišku :)

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:22

Baltuma rašė:

Istoriku liudijimas,kad visos pasaulio tautos,kaip ir seniausios,taip ir dabartines,kaip civilizuotos,taip ir primityvios visada pripazino Dieva ir priklausomybe nuo jo:galima rasti tautos,kuriose nera tvirtoviu,nera ystatymu,nera rasto,o niekas niekada nerado tautos,neturincios Dievo.

Aha, tik rusijos tauta susikure sau dievus Lenina ir Stalina, kur dar ir dabar vienas is ju guli uz stiklo kaip sventuju sventasis.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:26

ne kaip sventasis o kaip velnias.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:28

Venuolis rašė:

ne kaip sventasis o kaip velnias.

Na rusijos zmonems jis lyg sventasis, o mum velnias.

Žinutės laikas: 2010.09.22 17:51

jei nebutu mirties, nebutu ir troskimo gyventi bei gyvenimo prasmes

Žinutės laikas: 2010.09.22 18:22
Autorius: baužis (Meistras)

Venuolis rašė:

Netikiu dievu. Tikiu gamta.

Kuriu gyvenimą iš naujo..

Žinutės laikas: 2010.09.22 18:50

matosi

Žinutės laikas: 2010.09.22 19:08
Autorius: naglas (Pažengęs)

Comtesse rašė:
Ne į temą, tiesiog visų mūsų labui:
Šiaip, Vienuoli, gal išsitaisyk klaidas paraše... Pamilo, o ne pamylo, Sūnus - jis, tai vienintelį sūnų... Ir ne Šv. Jonas, o Jn 3:16, arba Evangelija pagal Joną 3:16.

Dievas jam atleis :D

Žinutės laikas: 2010.09.22 19:14

Abejoju ar jis gailestingas ir teisingas, nebent savai chebrai o visiems kitiems ziaurus, labai ziaurus ir neteisingas.

Žinutės laikas: 2010.09.22 19:42

naglas, o kas tau trukdo buti "jo chebroj"?

Žinutės laikas: 2010.09.22 20:21

Godulys rašė:
naglas, o kas tau trukdo buti "jo chebroj"?

Zemaitiskas uzsispyrimas neleidzia

Koreguota: 2010.09.22 20:21 naglas

Žinutės laikas: 2010.09.22 20:26

bet dauguma i ji netiki ir jis vistiek yra

Žinutės laikas: 2010.09.22 20:40
Autorius: baužis (Meistras)

Venuolis rašė:

bet dauguma i ji netiki ir jis vistiek yra

Tikiu mokslu.
O moksliškai tai neįrodyta.
Tai tiesiog žmonių kontroliavimas pasiteisinant "aukštesnėmis jėgomis".

Kuriu gyvenimą iš naujo..

Žinutės laikas: 2010.09.22 21:07

Digitus rašė:

Manau pakankamai. O jeigu jis toks teisingas, tai kodėl leidžia taip nuoširdžiai juo tikinčiajai kentėti? Kodėl tavo dukra stipriai serga? O pvz. visokie žudikai turi geležinę sveikatą?

Kenteti leidzia del to, kad kancia grynina, kaip deimantas per slifavima darosi grazesnis taip ir zmogus per kancia tobulesnis arba tiesiog Viespats per kancia tikrina kiek zmogaus tykejimas tvirtas, uztenka prisiminti is senojo testamento ,,Jobo kancias'' priesingai piktadariai ilgai gyvena tik is Dievo malones leidziancios pasitaisyti ir sugrizti jiems prie Dievo, nes Viespats netroksta nei vieno prazuties.

Žinutės laikas: 2010.09.22 21:23

Baltuma, mes negalime tiksliai pasakyti uz ka mums skiria kancias, ar uz padarytas musu ar proseneliu nuodemes, ar patikrinimui kaip buvo su Jobu, bet esme kad po ju visada ateina dziaugsmingas ir gausus atlygis, kuris mus jau ir sioje zemeje pasiekia bunant istikimiem Dievui.

Žinutės laikas: 2010.09.22 21:32

Pasikliauk Dievu ir nereiks jokiu knygu, visa laik zmones kazko iesko, kai Dievas yra cia pat ir sako ateikite pas mane, as jums padesiu, as jus isgydysiu, ir as pats nekarta patyriau stebuklingu maloniu.

Koreguota: 2010.09.22 21:32 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:01

Comtesse rašė:

Jeigu tavo depresuotas kerštingas dievas verčia mane mokėt už tai, ko nepadariau, tada velniop jį.

,,Visu neistikimuju laukia dalis ezere deganciame siera ir ugnimi, kuri yra antroji mirtis'' tuom viskas pasakyta.

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:07

Baltuma, dalis tiesos yra bet jei nori remtis tik ta knyga, tai puiku remkis, daugiau nieko neirodynesiu, as zinau ka Viespats padere del manes, kaip isgyde, ir man to gana.

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:17

Pasisiausias, as jau esu viska isdestes, tu ir daugelis kitu esate kurti ir akli kaip ir zydai buvo, nors ir mate Viespaties Kristaus stebuklus. Tad uzbaigiu eilutemis is apreiskimo knygos ,,Piktadarys toliau tedaro piktadarybes, kas susitepes, tesusitepa dar labiau, teisuolis toliau tevygdo teisuma, ir sventasis dar tepasventeja. Stai as veikiai ateinu, atsinesdamas atlygi ir kiekvienam atmokesiu pagal jo darbus'' Apr 22; 11

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:28

Kodel tikintys tuo savo Dievu yra tokie ykirus!!!!Ir yrodineja ko negali yrodyti realybe tik ble ble bleee!!!?

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:28

visos bausmes yra vienokiu ar kitokiu laipsniu sadistiskos - juk todel ir bausmes Kad ir ikalinti zmogu iki gyvos galvos ... negi tai ne sadizmas? - o kiti zmones dziugauja

Koreguota: 2010.09.22 22:29 Godulys

Žinutės laikas: 2010.09.22 22:36

Jo Comtese toks atlaidus,kaip anksiau jau raseme kodel nekalti naujagymiai mirsta,isbado dvesia zmones ir kt nei vienas is cia tikinciu negalejo atsakyti???Nereikia nei pragaro zeme sukurta Dievulio yra PRAGARAS daugumai sios planetos gyventoju.!!!!

Žinutės laikas: 2010.09.23 06:44

Pasisiauses rašė:

Aš kažkaip neatsimenu, kad būtum parašęs nors vieną argumentą, kodėl yra gerai garbinti sociopatą :)

Jei Viespati tu laikai ,,sociopatu'' tai nesuprantu ko tu rupinies kas ir del ko ji garbina? ziurek saves, buk pats sau Dievas, ir gyvenk kaip gyvenai. Visi kurie Viespati garbina supranta kad tik Jis yra gyvenimo prasme, ir kad mes zemeje gyvename tik del jo, kodel dauguma svarsto kokia yra gyvenimo prasme ir pan? tikintiesiem tokiu klausymu neiskyla, nes jie jau atrade gyvenimo prasme, beto ,,zinome, kad viskas iseina i gera mylintiems Dieva'' Rom 8;28 zmogus be Dievo negali nieko, jis yra dulke, kurinys suklaidindas demonu ir manantis kad jis pats yra sau dievas, jo puikybe, kilusi is setoniskas puikybes, ,,Viespats bjaurisi kiekviena sirdies puikybe, zinok, tai nebus dovanota'' Pat 16; 5

Žinutės laikas: 2010.09.23 06:59

Baltuma rašė:

Mraz tu pats darai bloga ytaka pasnekovams,tad pats esi piktadarys,tuo ir viskas pasakyta.

Netikintysis visada ras pasiteisinima, as tiesiog ginu savaja pozicija ir tiesa, isklausydamas ir priesingu pusiu nuomones, beto as nesu nei protestantas nei koks eretikas, o tikriausias katalikas ir tik galbut su dalele provoslavizmo.

Koreguota: 2010.09.23 07:18 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.23 07:08

Comtesse rašė:

Juokingiausia, kad jie pradeda "Koks geras, atlauidus dievas", o baigia maždaug "tu degsi pragare, nes dievas tave nubaus". LOL

Dievas nieko nenori nubausti ar sunaikinti, tiesiog zmogus pats sau pasiraso nuosprendi nuodemingu gyvenimu, Dievas negasdina jis tik nori parodys kokia yra nuodemiu pasekme, kad zmones griztu i tiesa kuriai yra sukurti.

Žinutės laikas: 2010.09.23 07:16

Preciosa rašė:

Jo Comtese toks atlaidus,kaip anksiau jau raseme kodel nekalti naujagymiai mirsta,isbado dvesia zmones ir kt nei vienas is cia tikinciu negalejo atsakyti???Nereikia nei pragaro zeme sukurta Dievulio yra PRAGARAS daugumai sios planetos gyventoju.!!!!

Nereikia kaltinti Dievo del viso blogio kuris vyksta pasaulyje, tai yra zmoniu nuodemiu padariniai, jei visi tiketu ir laikytusi Dievo isakymu tai ir zemeje viskas pasikeistu, bet nereikia uzmirsti ir demonu veikimo, kuris bus aktyvus iki pat pasaulio pabaigos.

Koreguota: 2010.09.23 07:17 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.23 08:26

mraz rašė:
bet nereikia uzmirsti ir demonu veikimo, kuris bus aktyvus iki pat pasaulio pabaigos.

Va situo sakiniu uzmusai :D

Žinutės laikas: 2010.09.23 09:09

Baltuma rašė:

Tave greiciau priskirciau Metodistu sektai,nes saugai provoslavisko tikejimo bruozus ir demesi skiri misionieriavimui.Galeciau pridurti,kad tavo sukis toje bendruomeneje skambetu taip:"VISAS PASAULIS-MANO BENDRUOMENE".Veikiau tai panasu i auksta vadovavima-metine konferencija-sujungti baznytine sajunga.Provoslavas-baptistas ir nemegink gincytis,ar yrodineti savo tiesos:Q

,,Tebuna nutildytos melagingos lupos, izuliai apie teisius zmones kalbancios su puikybe ir panieka'' Ps 31; 19, ir nereikia cia maisyti su visokiom sektom, esu katalikas, o elgiuosi kaip ir turi elgtis krikscionis, evangelizuoti ir platinti geraja zinia, nors tai ir budinga sektom bet jos yra atskalunes savaip iskraipiusios tikraja tiesa. As neraginu eiti i kokias bendruomenes, skaityti kokias tai knygas ir pan, as tik raginu tyketi kad isgelbetumet savo sielas ir vertinti tai ka isteige Kristus, o juk sektantai nepripazysta Kataliku baznycios.

Žinutės laikas: 2010.09.23 09:32

Baltuma, as viska ir zinau ka turi zinoti katalikas, na ir diskutuojant as issakau savaja pozicija, bet jei matau kad jus klystate ar samoningai piktzodziaujate tai kaip ir privalo kiekvienas krikscionis katalikas jus pataisau ir perspeju pagal Kristaus moksla, o jau ar jus tai priimt ar ne jusu reikalas.

Koreguota: 2010.09.23 09:33 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.23 09:40

Beto daugelis mano, kad tikejimas i Dieva yra silpnumo zenklas, bet tai jie yra silpni ir pazeidziami be Dievo.

Žinutės laikas: 2010.09.23 10:44

Nebutinai pasiduoda plaukimui pasroviui, zmogus viska daro laisva valia, priimineja sprendimus pats, bet jei zmogus savo gyvenima paveda Dievui, tada Dievas zmogui suteikia reikalingu malonu ir viska pakreipia naudinga zmogui linkme, kad ir pvz yra zinoma jok daugelis tikinciu zmoniu gryzo is tremties sibiro, o daugelis netikinciuju zuvo, pasiklausius buvusiu tremtiniu supranti kad jiems isgyventi padejo tikejimas ir malda, kai darydavosi is duonos rozancius, dalyvavo istremtu kunigu aukojamose misiose net neturint reikiamu reikmenu ir siaubingomis saligomis.

Žinutės laikas: 2010.09.23 10:44

Draugai neisivaizduojate kas man vakar nutiko. Ogi biblia suradau gatveje Ispanu kalba ,jeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeee dabar tai galesiu skaityti.

Žinutės laikas: 2010.09.23 10:52

Ei, bet juk tai labai gerai, man taip reikejo bibliojes Ispanu kalba ir se tau. Viespats isgirdo mano maldas ir padovanojo ja man.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:01

MrProper rašė:

O nepagalvoji, kad viešpats tą pačia knygą atėmė iš kito žmogaus, kuriam jos irgi labai reikėjo, ir jis dabar labai nusiminęs ieško jos visur?

Ne, Viespats taip nesielgia. Jei tu Ji pazintum, taip nekalbetum.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:15

MrProper rašė:

Jei žmonės taptų geri ir tikintys, nebeliktų Žemės drebėjimų, cunamių, tornadų? Nebeatsiktų taip, kaip kažkada žaibas trenkė į bažnyčia pamaldų metu ir sudegė visi karštai tikintieji? :)

Taip niekada nenutiks, nes nebus taip kad visi zmones taps geri ir tikintys, nereikia uzmirsti radikaliojo islamo egzistavimo, kur didesne bedievybe ten ir vyksta didesnes stichines nelaimes, kariniai konfliktai ir pan.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:19

Mr Proper, o tu nepamirsk, kad kaip kada zmoniems paliepe Viespats daryti ta ar ana ir jie daro. Nepamirsk, kad Viespats galejo, kam nors pasakyti, kad ta biblia paliktu butent ten kur as ja radau.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:20

MrProper rašė:

Tai ta biblija iš nieko atsirado ant žemės? Prieš tai ji jokiam žmogui nepriklausė?

O gal tas zmogus norejo atsikratyti biblija ir ja ismete, o stai venuolis rado :D as ir gatveje karta maciau nauja testamenta padeta ant parduotuves palanges is lauko puses, aiskiai buvo matyti kad jis tapo kazkam nebereikalingas.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:32

Venuolis rašė:

Mr Proper, o tu nepamirsk, kad kaip kada zmoniems paliepe Viespats daryti ta ar ana ir jie daro. Nepamirsk, kad Viespats galejo, kam nors pasakyti, kad ta biblia paliktu butent ten kur as ja radau.

Venuoli, nepyk bet sita eilute man juokingai nuskambejo :DD aisku tam zmogui galejo ateiti mintis kad palikti biblija butent ten, kad gal kazkas ras ir paims arba tiesiog pamete bet nekitaip.

Žinutės laikas: 2010.09.23 11:40

jeigu tu tyki tikrai i Viespati, turi zinoti, kad pasaulyje ir siomis dienomis buna stebuklu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 12:13

Buna, bet jau tikrai ne tokiu kokie budavo anksciau.

Žinutės laikas: 2010.09.23 12:54

Digitus ... ka tu supranti apie stebuklus. Atsakymas: - esu bukas ir nieko nezinau. Isvada: senbuvis ir nieko netikintis.

Žinutės laikas: 2010.09.23 13:47
Autorius: OK (Pažengęs)

Venuolis rašė:

Digitus ... ka tu supranti apie stebuklus. Atsakymas: - esu bukas ir nieko nezinau. Isvada: senbuvis ir nieko netikintis.

nu ir ką? kas tu toks, kad aiškintum savo išmislus kaip absoliučias tiesas? tu sakai stebuklas - o aš sakau atsitiktinumas.
pati esu tikinti, bet nesmerkiu tų, kurie mano kitaip. tu tiki savo kažkokiu dievu - ir valio. skaityk biblijas ir ieškok "stebuklų", bet nepiršk žmonėms savo nuomonės ir nevadink jų bukais vien dėl to, kad jų nuomonė nesutampa su tavąja.

Žinutės laikas: 2010.09.23 13:56

OK tu tikinti, nezinia i ka tu tyki, ka ?

Žinutės laikas: 2010.09.23 14:23

Venuolis rašė:

OK tu tikinti, nezinia i ka tu tyki, ka ?

aš tikiu DIEVU. bet šita tema net nesiruošiu diskutuoti, nes mažų mažiausiai atrodo kvaila ginčytis dėl tikėjimo. esmė ir yra tame kad tikiu AŠ ir man visai neįdomu ar tiki jonas, petras ir marytė, ir aš jiems nepuolu aiškint ir rodyt gyvenimo "tiesų".
labai už tave džiaugiuosi, kad atradai savo gyvenime tikėjimą. bet pasilaikyk jį sau.

Žinutės laikas: 2010.09.23 14:48

ne ji reikia skleisti po pasauli platinti, kad kiti pazintu Viespati.

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:02

Venuolis rašė:

ne ji reikia skleisti po pasauli platinti, kad kiti pazintu Viespati.

o klausyk, tu kartais ne iš tų, kur vaikšto po namus ir perša kažkokias neaiškias knygas apie kažkokias neaiškias religijas? :D

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:18

Ne. Skleisti evangelija gali tik tie asmenys, kurie yra prieme Jezu Kristu ir pakrikstyti per vandenis.

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:22

ka butent ten raso parasyk.

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:22
Autorius: TTT (Pažengęs)

Matau ne blogą temą užvedei. Kadaise buvau didelis tykintis. Negėriau, nerūkiau, su policija jokių reikalų neturėjau ir toks toliau esu. Mama nieko neleido kalbėti ir klausinėti apie Dievą, tik melstis taip kaip žmogus stovi prie staklių ir dirba. Mama mirė, o viena pažystama išėjo į uždarą vienuolyną. Pabandžiau paanalizuoti ar Biblijoje nėra kokių logiškų klaidų. O pasirodo ne tik yra, bet dar kiek. Plačiau apie jas gali pasiskaityti Taksvilio Linksmoji Biblija. Dar sužinojau, kad labai panašų gyvenimą gyveno ir kiti pranašai. Tai įsitikinau perskaitęs knygą Aš esu Būda. Kai ieškai, kad patvirtintum savo tiesas, kad Dievo nėra, tai randi, tai radau internetinę svetainę satan.lt. Tai kaip supratai Dievu netikiu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:27

ka sakai ?

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:33

TTT tas tuslapis satan.lt tikrai geras venuoli ar tau dar neatsibodo diskutuoti su mumis nuodemingais bedieviais ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:45

ne man tai patinka

Žinutės laikas: 2010.09.23 15:47

Gerai, as pasigincysiu. Venuoli duok man 3 logiskus tavo dievo buvimo irodymus.

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:15

1. Jis sukure pasauli ir zmones.
2. Visas pasaulis kalba, kad jis egzisuoja
3. Kada tu darai kazka gera, kitiems zmoniems, tai Viespats tai pasako.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:17

GaudeamusIgitur rašė:

Gerai, as pasigincysiu. Venuoli duok man 3 logiskus tavo dievo buvimo irodymus.

1.Prisikelimas 2.staigus jo mokyniu pasikeitimas is besislaptanciu ir ibaugintu zmogeliu i drasius Kristaus prisikelimo skleidejus 3.turino drobule. Nieks situ dalyku nera paneiges ir negali paneikti.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:19

TTT rašė:

Matau ne blogą temą užvedei. Kadaise buvau didelis tykintis. Negėriau, nerūkiau, su policija jokių reikalų neturėjau ir toks toliau esu. Mama nieko neleido kalbėti ir klausinėti apie Dievą, tik melstis taip kaip žmogus stovi prie staklių ir dirba. Mama mirė, o viena pažystama išėjo į uždarą vienuolyną. Pabandžiau paanalizuoti ar Biblijoje nėra kokių logiškų klaidų. O pasirodo ne tik yra, bet dar kiek. Plačiau apie jas gali pasiskaityti Taksvilio Linksmoji Biblija. Dar sužinojau, kad labai panašų gyvenimą gyveno ir kiti pranašai. Tai įsitikinau perskaitęs knygą Aš esu Būda. Kai ieškai, kad patvirtintum savo tiesas, kad Dievo nėra, tai randi, tai radau internetinę svetainę satan.lt. Tai kaip supratai Dievu netikiu.

Nenuostabu, jei yra Dievo tarnu, tai kaip setonas netures savuju.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:34

Comtesse rašė:

Venuolis rašė:

1. Jis sukure pasauli ir zmones.

2. Visas pasaulis kalba, kad jis egzisuoja

3. Kada tu darai kazka gera, kitiems zmoniems, tai Viespats tai pasako.

MELAS.

Tai tu esi melas

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:41

Ei prasau pagarbos apie "Baltuma", tau uz si isniekinima ir uz tai, kad netiki i Viespati bus labai sunku gyvenime. Visi kurie ne su Viespaciu yra pries Ji. O visi kurie pries Ji, keliaus i pragara. Esi prazuvusi comtesse.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:45

Pasisiauses rašė:

1. Šūdo malimas

2. Šūdo malimas

3. Klastotė: http://www.lrytas.lt/-12549031711254451724-turino-drobul%C4%97-klastot%C4%97.htm

Viduramziais buvo suklestejas verslas netikrom relikvijom, ir tu turino drobuliu buvo dauguma, kaip ir liongino ieciu, drobule pergyveno daug ivykiu, vienu momentu ji buvo isvis dingus, tad nenuostabu kad cia galejo atsidurti ir is viduramziu esanti klastote.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:45

as ne tau tai turejau omeny, o comtessei ar kaip ten jai. Tu "Baltuma" esi angelo isikunijymas, esi labai gera ir maloni.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:47

Venuolis rašė:
Ei prasau pagarbos apie "Baltuma", tau uz si isniekinima ir uz tai, kad netiki i Viespati bus labai sunku gyvenime. Visi kurie ne su Viespaciu yra pries Ji. O visi kurie pries Ji, keliaus i pragara. Esi prazuvusi comtesse.

Pragare kompanija saunesne ir siaip manau ten linksmiau nei rojuje amzinai giesmes giedot ir viespati garbint :D

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:51

Baltuma rašė:

jis manas yra teisus darydamas cia gerus darbus ir jam Dievas uz tai suteiks malone,apsisaukelis.

As esu Kristaus mokinys ir darau ta ka ir privalo daryti krikscionys katalikai, atminkit kad laiko jau nebera, greitai bus Kristaus sugrizimas i zeme su uzmoksciu pagal kiekvieno gerus arba blogus darbus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:53

bla...bla...bla...bla... tu Kristau mokynis ... da nejuokink tu manes .... mirstu is juoko .... Tu gal norejai pasakyti, kad esi Kristo priesas

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:55

ir ka jie zudo gi ?????

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:56

Nedarykit is tikejimo juoku ,,Neapsigaukite! Dievas nesiduoda isjuokiamas. Ka zmogus seja ta ir pjaus!'' Gal 6; 7

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:57

pritariu tau pasisiauses

Žinutės laikas: 2010.09.23 16:59

Comtesse rašė:

Taip tie patys mokiniai aiškino ir prieš tūkstančius metų. Rezultatas: nei pono Kristaus, nei pasaulio pabaigos bei tūkstančiai katalikų aukų visame pasaulyje. Žudikų bažnyčia veikia visu pajėgumu.

Comtesse, nevaidink kad tau labai rupi ka dare ar ko nedare baznycia, tu tiesiog ieskai pateisinimu savo netikejimui.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:01

Venuolis rašė:

bla...bla...bla...bla... tu Kristau mokynis ... da nejuokink tu manes .... mirstu is juoko .... Tu gal norejai pasakyti, kad esi Kristo priesas

Nenusisnekek, kazin kuris is musu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:05

Pasisiauses rašė:

Čia jau faktų išvartymai prasideda :)

Kurgi ne, pabandyk paneikti kad Kristus prisikele? jis prisikele ir negalima irodyti priesingai, kitaip jau kriscionybe butu zlugus, bet jos pagrindas yra prisikelimas, nes to nebuvo jokioje kitoje religijoje.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:07

comtesse ne nieksai, o broliai ir sesrys prasau pagarbos.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:10

eina sau mano tema katik istrine, nieksai.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:16
Autorius: DARUŠNIK (Meistras)

kiekvienas zmogus turi kazkuom tiketi..juk taip gyventi lengviau..nemanau kad galima kategoriskai teigti jog dievas yra vienas,mums katalikams gal ir taip,bet gi aplinkui pilna kitu religiju ispazyneju.as asmeniskai nesu giliai tikintis,ir baznycioj bunu tik per vestuves ar laidotuvesir tai tikrai ne ta vieta kur as galiu pasisemti ramybes,bet nesmerkiu tu kurie eina i baznycia kiekviena sekmadieni.kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kiekvienam sava tiesa

Sąžinė yra tai, ką maudžia, kai kitos kūno dalys jaučiasi gerai...

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:18

Comtesse rašė:

Man rūpi, ką jūs, niekšai, padarėte, labai rūpi. Jūsųū nusikaltimai nepamiršti, dar ateios jūsų organizacijos teismo diena, užmokėsit už savo krikšto akcija krauju ir kalaviju, už tvirkinamus vaikus, už visą tą blogį, kurį jūsų niekšiška organizacija padarė.

Kol gyva būsiu, pažadu, nei aš, nei mano vaikai, nepriklausys tai išsigimusių žudikų bendruomenei.

Comtesse, tokio amziaus budama jau taip sneki, matosi kad smegenys gerai praplautos ateistine idealogija, ar dar gal kokios setono biblijos dasiskaitei. Kryziuociu veiksmu nereikia prikisineti baznyciai, jie naudodamiesi tuom kad lietuva buvo pagoniska ja puldinejo prisidenge kriksto misija, nors senai aisku kad tai vyko del zemiu, net lietuvai pasikrikstijus krieziuociai vistiek bande puldineti lietuva, nors romos baznycia tai buvo uzdraudusi, ir nezinojo kad lietuva buvo puolama net po kriksto, o kai buvo siuciami vienuoliai misionieriai jie stengesi krikstyti teisingai neprisidengdami, o ir tie pedofilu skandalai yra ispusti burbulai, bet nors jei ir pasitaike tokiu atveju, tai del to nereikia kaltinti visos baznycios, as pats pazystu netgi labai puikiu kunigu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:22

mraz yra velnio isikunijymas

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:24

Baltuma, o pas ka tikinciose seimose nera biblijos vaikam ar katechizmo ruosentis pirmajai komunijai

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:26

Baltuma, ir ka as isigalvoju arba neteisingai skleidziu?

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:27

mraz rašė:
As esu Kristaus mokinys ir darau ta ka ir privalo daryti krikscionys katalikai...

Atspindys Nėra šiesa. Atspindys yra atspindėta šviesa. Du skirtingi dalykai šviesos. Katalika priskiri Šviečiančiam mėnuliui...

Koreguota: 2010.09.23 17:27 miegalius3

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:27

viska mraz po velniu

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:28

net nemaniau, kad tema taps tokia papuliari

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:34

Comtesse rašė:

Ir dar, radau įdomų faktą Grigalius IX sugalvojo, kad katės yra erezijos simbolis ir įsakė jas sistemingai naikinti. Ko pasekoje, po 100 m. 2/3 Europos išmirė nuo maro, nes trūko kačių, galinčių išgaudyti žiurkes, nešiojusias blusas - maro sukėlėjo tarpinį šeimininką.

Norėčiau citata iš biblijos apie katina, nes mano prosenelė to taip ir neatrado...

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:34

Comtesse rašė:

O kas kryžiuočiams LEIDO eit užkariaut prūsų, luetuvių ir kt. baltų žemių? argi ne Grigalius XI, tuo pačiu leidęs jiems užkariaut ir KRIKŠČIONIŠKAS rusų žemes?

O ar popiezius zinojo kaip kryziuociai ,,krikstija''? jie buvo kaip papildoma palyda misionieriams, bet jie pasinaudojo kriksto misija saviems grobikiskiems tikslams, ir tais laikais zemiu uzkariavimas turejo didesne svarba nei tautu ,,apkrikstijimas'' tikejimu buvo pasinaudota kaip irankiu uzkariavimui.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:37

Comtesse rašė:

O kam popiežiui vadovautis Biblija? Jis - juk neklystantis autoritetas, pats galintis priimti išganingus sprendimus...

Juokinga... Einu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:39

Baltuma rašė:

mano vaikai dideli ir susituoke pagal visas privilegijas baznycioje,yra ir katekizmas ir testamentai ir biblijos ir maldaknyges,ka dar tau isvardinti,rastai taip pat yra,o va kad tu su vaikiska biblija iki po siai dienai naudojiesi,tai tau turetu buti geda:D

Kas tau sake kad naudojuos, ja turejau iki pirmos komunijos, po to prasidejo pilnas viso svento rasto studijavimas ir apskritai knygu susijusiu su tikejimu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:42

Comtesse rašė:

O kam popiežiui vadovautis Biblija? Jis - juk neklystantis autoritetas, pats galintis priimti išganingus sprendimus...

Tarpkitko yra apreiksta kad ir popieziaus soste turys sestis setonas, nevisi popieziai valda taip kaip reikejo.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:42

ei gal raminames temas visdelto mano, tad bejokiu izeidinejimu gerai .

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:48

todel kad vienas durnius kaip popiezius yra velnio apsestas ir meluoja visam pasauliui

Koreguota: 2010.09.23 17:48 Venuolis

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:48

Comtesse rašė:

Tai, ne nežinojo... Kaip kad ir nežinojo, prašydamas kryžiuočių eit "Išvaduot" Jeruzalės, galvojo, kad jie pagalvėm saracėnus užmėtyus arba užkutens...

ir apskritai, visokie misionieriai čia buvo nelaukiami. NELAUKIAMI. Kaip kad nelaukiami šiandien vagys ir jehovistai prie daugelio žmonių durų. Senovės baltai turėjo begalo taikią religiją, gyveno harmonijoj su gamta ir niekam neprimetinėjo savo įsitikinimų. Tai ne, atėjo niekšai su savo krikščionybę. Vienam galvą nukirto, kitą užkapojo,nes atvirai išsityčiojo iš šventojo miškelio, o tie vis nesuprato, kad yra pageidaujami kaip šuniui penkta koja. o kai galop susivokė, prisireikė ir riterių pagalbos... Niekšai, niekšai, padugnių padugnės.

Comtesse, matau kaip esi suklaidinta ir man istikruju taves gaila, jei lietuvei butu like baltu religijos, jie niekada nebutu suzinoje gerosios naujienos, nebutu pazine tikrojo Dievo, o kad taip pasisuko istorija nereikia kaltint religijos.

Žinutės laikas: 2010.09.23 17:51

mraz mraz vargselis

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:00

Comtesse rašė:

Tada dar: kur Biblijoj parašyta, kad Marija buvo karūnuota ir paimta į dangų? ar Dievas neliepia garbinti tik jį? Kodėl katalikai garbina šventuosius ir JIEMS meldžiasi?

Yra parasyta kad apastalai ateje aplankyti Marijos kapa rado ji tuscia, taip Dievas turi buti garbinamas labiausiai, bet ir sventieji yra gerbemi nes jie suteiktom malonem padidina Dievui garbe, Dievui leidus jie i juos besimeldziantiem suteikia malones ir ivygdo stebuklus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:01

Gerai, gerbiu visus tikincius ar ne bet man to religinio slamsto niekas neprimes. Geriau pagal juos (fanatikus) degsiu pragare.

Dabar as busiu pranase. Ikuriu nauja religija "mokslizmas" dabar visi tikekit ja. Dievas sioj religijoj bus Einsteinas, marija- chemike Kiuri, sv .dvasia -arstotelis,o jezus-bilas geitsas. remsimes sventaja knyga kuri yra "rusiu evoliucija"(darvino) o vietoj maldu kiekviena diena spresime fizikos uzdavinius Va si religija man priimtina.

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:04

Venuolis rašė:

mraz mraz vargselis

Nereikia manes gailetis, katalikybe nera klaidinga religija, kodel niekada jokioj nei liuteronu, nei protestantu tykejime nera ivyke jokiu stebuklu? kad ir ta pati Fatima, visi apsireiskimai ivyke katalikam, o taip pat kai kurie apsireiskimai net atverte protestantus i katalikybe.

Koreguota: 2010.09.23 18:05 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:08

Nu ta fizika galima keist ir kitu mokslu, nera mano religijoj tokiu grieztu dogmu

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:10

Dievo motina negalejo pagimdyti Dievo sunaus budama nuodeminga, Juk pats dievas ir Marija yra apsireiskia ne viena ir ne du kartus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:34

Comtesse rašė:

Kur Biblijoj taip parašyta aš klausiu. (Kad Marija be nuodėmės) ir kt. aukščiau minėti dogminiai dalykai?

Galime spresti is arkangelo Gabrieliaus pasveikinimo ,,Sveika, malonėmis apdovanotoji! Viešpats su tavimi'' Lk 1,28 Tai reiskia kad inai yra isskirta is zmoniu tarpo, be gimtosios nuodemes, jos visas gyvenemas tai rodo, dar pries jai gimstam Dievas jau turejo plana, gimti per tobula asmenybe ir atpirkti pasauli, jis pats budamas tobulybe negalejo gimti is nuodemingo zmogaus. ir garbinama skyrk nuo gerbimo.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:47

Pasisiauses rašė:

Ko jūs tą bibliją analizuojat? pasakų knygutė...

Dar vienas katalikas

Koreguota: 2010.09.23 18:47 miegalius3

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:48

Jo pasakos , tik veikejai neidomus

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:49

ziaurus katalikas - jam ir istoriku nuomone pofig

Žinutės laikas: 2010.09.23 18:50

biblija yra specialiai studijuojama, nuo paprastu zmoniu studijavimo ir kyla eretikai, neviskas ten isreiskiama tiesiogiai, reikia isminties tam suprasti, ir dar karta aiskinu, Dievas ir yra garbinamas o sventieji tik gerbemi jie gerbemi uz savo gyvenimo nuopelnus, Kristaus sekima gyvenime ir pan, taip patys pridedami daugiau garbes Viespaciui. Netikintis visada ras prie ko prisikabinti.

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:00

Jus esate suklaidinti, bet gal Dievas bus gailestingas ir jus veliau tai suprasite, bet ziurekite kad nebutu pervelu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:15

Baltuma, galvok ka nori galiausiai po mirties pamatysim kas buvo teisus o kas ne, ir beto toks dalykas kaip mirtis nei kiek negasdina tikinciojo, o yra priesinga netikintiem.

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:22

Baltuma rašė:

o as manau,kad dar yra viena medalio puse,jam demesio trukumas,tai ir sedi cia kiaura diena ir pasakas seka

kas pasakas seka ???

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:24

http://mintys.lt/tikejimas/ateisto-mirtis

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:25
Autorius: Euforija (Meistras)

Ne, netikiu.

Gyvenimas myli mus visus, tačiau kai kuriuos truputi sadistiškai

Mėlynos akys tai mano tyla, ugnis cigaretės tai mano šviesa, laukiantys saulės pabus rytoj - viskas kas buvo išnyks tamsoj. Vaikšto vėl gatvėm manieji jausmai, nėra lietaus, bet nevilioja namai, baigėsi vynas, kavinė tuščia - kelią mėnulis nušvies klasta.

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:26

a ... nors tiek gerai tada .

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:29

nesamones matau kazkokios pradda vykti, reikia naujos temos

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:31

Comtesse rašė:

Ir? Fanatiko straipsnis fanatikams.

Ne fanatiko, net slauge budejusi prie voltero parase dienorasti, apibudindama visa jo mirti, ir zinai ka gali but kad ir tavo galas toks bus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:37

a tiesa o kaip grybai lietuvoje ar yra ?

Žinutės laikas: 2010.09.23 19:41

na as po savaites irgi vaziuoju grybauti

Žinutės laikas: 2010.09.23 20:01

Nepykstu Comtesse, laikykis ir toliau tada savo, o as savo laikysiuos.

Žinutės laikas: 2010.09.23 20:13

Žinutės laikas: 2010.09.23 20:25

Minejau kad esu katalikas bet prijauciantis ir provoslavizmui, jie irgi krikscionys, galiu pabrezt jok uz tykejima galeciau ir mirti, kaip mire dauguma pirmuju krikscioniu ir visi Kristaus apastalai.

Žinutės laikas: 2010.09.23 20:30

Ir kiekvienas tikrai tikintis krikscionis mirtu uz Kristu, tai nefanatizmas, o tai yra parasyta biblijoi, priesingai islamistai eina mirti uz nieka del kvailu isitikinimu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 20:34

Siaip tai cia radikalu marskineliai, o radikalu yra visose religijose ypac pavojingi islamistai, aisku as saves neskaitau radikalu. Krikscionis niekada, juolab katalikai nezudytu del tykejimo, bet jei grestu mirtis, drasiai ja pasitiktu.

Žinutės laikas: 2010.09.23 21:05

Comtesse rašė:

Teoriškai, katalikai ėjo mirt už Kristų per visus kryžiaus žygius. Praktiškai, išžudė begales žmonių dėl Kristaus. Taip kad gana meluot.

Prie ko cia kryziuociai, ju negalima vadinti krikscionimis, kalbu apie Kristaus pasiekejius nuzudytus romoje, jie patys niekada nebutu zude, bet ju tykejimas buvo toks stiprus kad jie ne nedvejodami sutiko mirti t.y buti kankintais ir nuzudytais.

Žinutės laikas: 2010.09.23 21:18

Tu sakai kad katalikai ejo mirti uz Kristu per kryziaus zygius, bet tai tik buvo priedanga, isverstaskuriskumas, baznycios vadovo nesuprastas ar nenoras suprasti sventa rasta, o pirmieji krikscionys apkrikstyti Kristaus apastalu skleide toki tykejima koks jis ir turi buti is tiesu. Ne ugnimi ir nekalaviju.

Žinutės laikas: 2010.09.23 21:27

Ir dar Comtesse, nesupyk bet nuo tusciagalviskumo vaistu nera.

Žinutės laikas: 2010.09.23 21:33

O ir vel jus cia apie ta paty?!

Žinutės laikas: 2010.09.23 21:40

mraz rašė:

Ir dar Comtesse, nesupyk bet nuo tusciagalviskumo vaistu nera.

Mes pykstam ant tokiu tusiakausiskumo galvu kaip tu turi ..............
Tau iki Comtesses toli grazu.................!

Koreguota: 2010.09.23 21:41 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.23 22:11

Nu gana tu pykciu forume susirenkam gerai praleist laika o ne gincytis. Tegul tikintieji toliau tiki ir nekisa savo minciu netikintiesiems.

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.23 22:14

tegu tikintieji, kad nera dievo toliau tiki ir nekisa savo minciu netikintiesiems ta teorija - tas pats

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:16
Autorius: Aglo (Naujokas)

Žinau tik tiek kad netikiu į krikščioniškajį dievą.
Linkstu labiau link pagonybės, bet nepasakyčiau kad esu religinga.

There's spirituality, and there's religion.

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:18

Aglo, o koks dievas labiausiai patinka?

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:20
Autorius: Aglo (Naujokas)

Neabejotinai Morgana c:

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:21

Su ragais!!

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:23

eee, bet cia ne lietuviu dievas aisku

Žinutės laikas: 2010.09.23 23:57
Autorius: Vanessy (Naujokas)

Nors man tik 12 metu,bet tikrai netikiu i dieva,man tai atrodo nesamone,taigi tas dievas yra dvasia kaip jis mums gali padeti kai krisi ar jis tau pagalvele pakis kad neuzsigautum .Tevai vaikams sako ,kad jai neklausysi tevu tai dievas nubaus ir pan.,man mama taip sake kai buvau 5m.,bet ir tai as to dievo nebijojau,nes zinojau ,akd jo nera nes padariau toki tirima ejau i darzeli ir susirgau ir skau dievui prasau ,kad ritoj neiciau i darzeli,ka jus galvojate,tas jusu dievas manes klausesi,nea kita diena nuejau i drazeli,o tada tai su 39 temp. gulejau lovoje,tai vat jusu tas dievas,nera jo

Vanessa

Žinutės laikas: 2010.09.24 09:11

Žinokit kai kurių iš jūsų žodžius net skaityt baisu... Kaip žmogų išmuša iš pusiausvyros menkiausia diskusija, kaip pradedama nesitvardyt ir desperatiškai mėginti pagrįsti savo žodžius... Kaip juokinga, kai čia kai kurie kitus vadina durnais ar bukais, bet patys tiems "bukiesiems" bando kažką įrodyti... Mano nuomone, tai tik parodo kai kurių žmonių silpnumą, kai savo nuomonę bandoma apginti agresija ir įžeidinėjimais.
Turėkit pakantumo kito žmogaus nuomonei.

Žinutės laikas: 2010.09.24 10:18

Vanessy rašė:

Nors man tik 12 metu,bet tikrai netikiu i dieva,man tai atrodo nesamone,taigi tas dievas yra dvasia kaip jis mums gali padeti kai krisi ar jis tau pagalvele pakis kad neuzsigautum .Tevai vaikams sako ,kad jai neklausysi tevu tai dievas nubaus ir pan.,man mama taip sake kai buvau 5m.,bet ir tai as to dievo nebijojau,nes zinojau ,akd jo nera nes padariau toki tirima ejau i darzeli ir susirgau ir skau dievui prasau ,kad ritoj neiciau i darzeli,ka jus galvojate,tas jusu dievas manes klausesi,nea kita diena nuejau i drazeli,o tada tai su 39 temp. gulejau lovoje,tai vat jusu tas dievas,nera jo

Turi bijoti Viespacio, kadangi per savo netikejyma turesi rimtu problemu.

Žinutės laikas: 2010.09.24 10:21

Venuoli ko vaikus gazdini????!!!!!!!!!.

Žinutės laikas: 2010.09.24 10:29

Labas mieloji panele , na as vaiku negasdinu, o ispeju tik juos.

Žinutės laikas: 2010.09.24 10:32

Yspejimas?Oho!Tu kaip mokytojas!!Ir jei nepaklausys?KA?

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:07

Labas Baltumele

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:17

Tai as netikiu dievu ir dabar sergu gripu. Venuoli ar tai susije ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:25
Autorius: TTT (Pažengęs)

Ar žinai, kad Dominikonai buvo inkvizitoriai? Ir ką jie dabar veikia?

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:28

GaudeamusIgitur rašė:

Tai as netikiu dievu ir dabar sergu gripu. Venuoli ar tai susije ?

Taip, tai yra susije :(

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:30

Ne nu, sakes ,vos nuo kedes nenuvirtau

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:34

tu galvok, ka nori. Bet jeigu kas nenori priimti Viespacio jis tada jous baudzia, pirma neskaudziai poto skaudziai.

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:37

Venuolis rašė:

tu galvok, ka nori. Bet jeigu kas nenori priimti Viespacio jis tada jous baudzia, pirma neskaudziai poto skaudziai.

Nu va ir kodel sakot kad viespats atlaidus,geras?Taip iseina jei ne sumanim tada tau galas!!Blin tas viespats ......

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:52

Ne, ne blin. Suprask, juk Viespats nori, kad tu atgailautum uz savo nuodemes ir Ji priimtum. Bet jeigu tu to nenori, jis pradeda tau siusti perspejemus, pvz.: kaip ligos, nuotaikos praradymas, skausmas, liudesys ir pan.

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:55

Na va matai, dziaugiuosi uz tave

Žinutės laikas: 2010.09.24 11:55

Baltuma rašė:

norit tikekit,norit ne,bet vakar man vuvo atsiustas zenklas,per kuri siandien suzinojau gera naujiena,as tapsiu mociute

Sveikinu!!!!!!!!!!!Mociute!!!

Koreguota: 2010.09.24 11:56 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:02

Baltuma rašė:

Preciosa rašė:

Baltuma rašė:

norit tikekit,norit ne,bet vakar man vuvo atsiustas zenklas,per kuri siandien suzinojau gera naujiena,as tapsiu mociute

Sveikinu!!!!!!!!!!!Mociute!!!

aciukas

!!

Koreguota: 2010.09.24 12:02 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:04

Sveikinu Baltuma.Venuoli o kaip cia yra kad mano klasiokai keli smarkiai tikinyts irgi serga ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:09

Klausyk GaudeamusIgitur, vienus Viespats isbando ir siuncia visokias lygas ir pan. tik tam kad jie atkreiptu demesi i JI. Kitiems Jis siuncia isbandymus, kaip pvz.: kaip tavo klasioke

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:12

Venuolis rašė:

Klausyk GaudeamusIgitur, vienus Viespats isbando ir siuncia visokias lygas ir pan. tik tam kad jie atkreiptu demesi i JI. Kitiems Jis siuncia isbandymus, kaip pvz.: kaip tavo klasioke

Zodziu vilioja zmones kaip ..... .Nemanau kad tai teisinga jo atzvilgiu.:).

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:23

NE TU NESUPRANTI. jis nevilioja, o gelbeja juos. Na pagalvok, kas tavo manymu yra geriau: Kad Viespats tave pasiimtu pas save ir tu niekados gyvenime neturetum jokiu lygu, skausmo, neapykantos. Visada butum laiminga ir pan. Ar geriau, kad Velnias tave paimtu pas save ir visada turetum problemu, butum visada liudna, turetum daug problemu, visokios lygos tave kamuotu ir pan. Na tau rinktis kur tu nori eiti ir ka nori pasirinkti.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:27

Čia jau juokinga visai

Kai esi miręs, tu nežinai, kad miręs, tik kitiems sunku. Lygiai taip yra, kai esu durnas.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:28

o tu neziurek tada niekoas tau to neliepe

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:32

Venuolis rašė:

o tu neziurek tada niekoas tau to neliepe

Tu liepi tu..!

Koreguota: 2010.09.24 12:32 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:34

kaip patogu paaiskinti jei tu netikintys tai tavew gelbsti o jei tikintis tai bando

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:41

O čia Venuolis nuo žodžio Velnias, ar kaip????

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:42

Ne nuo zodzio vie.. kuris mire uz visus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:43

aaaa... o tai jau pamaniau...

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:45

Baltuma rašė:

mraz rašė:

Tu sakai kad katalikai ejo mirti uz Kristu per kryziaus zygius, bet tai tik buvo priedanga, isverstaskuriskumas, baznycios vadovo nesuprastas ar nenoras suprasti sventa rasta, o pirmieji krikscionys apkrikstyti Kristaus apastalu skleide toki tykejima koks jis ir turi buti is tiesu. Ne ugnimi ir nekalaviju.

http://www.moku.lt/darbai/moku.lt_kryziaus_zygis

Nu ir? ar cia ka nors raso apie tikruosius Kristaus mokynius kurie buvo nuzudyti romoje ir kaip jie skleide geraja naujiena romos imperijoje? Kristaus apastalai dare stebuklus ir krikstijo zmones, o kryziaus zygiai jau kita istorijos puse, isiskaityk i tai ka rasau.

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:49

mraz 10 balu

Žinutės laikas: 2010.09.24 12:57

Ir beto sveiki visi

Žinutės laikas: 2010.09.24 13:00

Sveikas mraz

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 13:04

GaudeamusIgitur tai ka manai pasirinkti ???

Žinutės laikas: 2010.09.24 13:07

Ka, kur pasirinkti ? nesupratau

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 13:37

paskaityk mano atsakymus apie bausmes

Žinutės laikas: 2010.09.24 14:36

Venuolis rašė:

paskaityk mano atsakymus apie bausmes

Ir vel kvepia grasinimu!!!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:02

Digitus rašė:

Nenuostabu kad neranda merginos iki šiol matyt nesiseka sužavėti tokiais teiginiais ir pasulėžiūra

Tai kad butu baisu,kas biski tuoj su viespaciu grasintu:D!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:13

Nu tikrai kad butu nuobodu,Biblija gi ilga!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:30

!!!!!!Varpine.Ji!!ji!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:34

Baltuma rašė:

na taip,Ji juk virvute ir mot gimines

Pralinksminai :)..Aciu:D!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:44

Matai Dievui meile be galo ir pasaka be galo.!

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:46

Labai norėciau įsitikint kad dievas yra ir tuo isitikinsiu tikriausiai tik tada kada numirsiu,aklai tikėt taip pat kvaila , tai ką daryt belieka netikėt, nes mirt dar nenoriu,nors niekas manes ir neklaus!

Sėdžiu kolonėlėj mintys sukas galvoje jei uždegčiau aš degtuką atsidurčiau danguje!

Koreguota: 2010.09.24 15:47 Rimukas

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:49

Baltuma rašė:

Preciosa rašė:

Matai Dievui meile be galo ir pasaka be galo.!

As meile juk esu,

As permatoma visu

Kaip graziai surimuota!!!

Koreguota: 2010.09.24 15:50 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 15:56

Gera mociute busi jau lopsines kurk!!!
Nu mum bus nuo vienuolio!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:01

Nors tu irgi nepabeksi..!
Turiu uomeny varpine(haha!!).Gal nesupras!!.
Meile+Dievas=.

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:23

ei merginos as jus stebiu

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:28

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:29

Venuolis rašė:

ei merginos as jus stebiu

Mes anksiau pastebejom kad tu stebi nei tu pats.Nu ko taip?

Koreguota: 2010.09.24 16:30 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:37

Venuolis rašė:

Geriau lasa viespacio kraujo . Lengviau bus!!.

Koreguota: 2010.09.24 16:38 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:40
Autorius: zaStukal (Patyręs)

Venuolis rašė:

Ne, ne blin. Suprask, juk Viespats nori, kad tu atgailautum uz savo nuodemes ir Ji priimtum. Bet jeigu tu to nenori, jis pradeda tau siusti perspejemus, pvz.: kaip ligos, nuotaikos praradymas, skausmas, liudesys ir pan.

Kodel man visa tai buvo atsiusta, nors vaiksciojau i baznycia, net meldziausi kiekviena vakara? :(

Apocalyptic & Insane

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:41

vaikscioti i baznycia ir melsti tai dar nereiskia buti geram

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:43
Autorius: zaStukal (Patyręs)

Venuolis rašė:

vaikscioti i baznycia ir melsti tai dar nereiskia buti geram

pradinese klasese turejau pravarde - angeliukas :DD

Apocalyptic & Insane

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:48

16 - Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. 17 Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad jis pasaulį pasmerktų, bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas. 18 Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas, o kas netiki, jau yra nuteistas už tai, kad netiki viengimio Dievo Sūnaus. 19 Teismo nuosprendis yra toksai: atėjo šviesa į pasaulį, bet žmonės labiau mylėjo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti. 20 Kiekvienas nedorėlis neapkenčia šviesos ir neina į šviesą, kad jo darbai aikštėn neišeitų.
21 O kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą, kad išryškėtų, jog jo darbai atlikti Dieve.

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:53

aha ... pagurksnoti .. tai yra baisi nuodeme

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:55

Baltuma rašė:

eikit peklon,ciupt uz vadziu,vel is pradiu kaip jums neatsibosta ta pati per ta pati giedot einu is cia geriau pagurksnot

Einu ir as !!!!!

Koreguota: 2010.09.24 16:55 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:56

ziurint, kaip ta vyna vartoji

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:57

Venuolis rašė:

aha ... pagurksnoti .. tai yra baisi nuodeme

Baik jau, per Sv.Kaledas.Visi turi Dievo kraujo paragaut?!.
Baigesi kantrybe!.!!

Koreguota: 2010.09.24 16:57 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 16:59

jjjjjjeeeeeeeeeeee va cia ir pagavau tave preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:01

Venuolis rašė:

jjjjjjeeeeeeeeeeee va cia ir pagavau tave preciosa

Tik mamai nesakyk !.Tada tai bus.!

Koreguota: 2010.09.24 17:02 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:18

taip iseina tu vartoji vyna daugiau nei 12 kartu per metus ir tai nuodeme.

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:22

Vartant kalendoriu kiekviena diena svente siandien pasauline sirdies diena , uztai ir isgerkim

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:23

Baltuma rašė:

Venuolis rašė:

taip iseina tu vartoji vyna daugiau nei 12 kartu per metus ir tai nuodeme.

o ar nera parasyta Dievo ysakymuose "Svesk sventes",m?

As va to ysakymo ir laikausi!!!..

Koreguota: 2010.09.24 17:24 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:26

Baltuma rašė:

GaudeamusIgitur rašė:

Vartant kalendoriu kiekviena diena svente siandien pasauline sirdies diena , uztai ir isgerkim

nu va o as busima mociute

!!!!..

Koreguota: 2010.09.24 17:27 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:29

visi kunigai yra pasmerkti, lietuvoje nera ne vieno tinkamo kunigo

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:29

o jei vynas yra kristaus kraujas taip iseina kad jis amzinai buvo girtas

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.24 17:33

GaudeamusIgitur rašė:

Nu taip iseina ..

Koreguota: 2010.09.24 17:49 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 18:09

baltuma, jeigu mes susituoktumeme, manau tapciau geru kunigu

Žinutės laikas: 2010.09.24 18:12

jeigu kunigai neturi seimu, jis negali buti kunigu, taip parasyta biblioje naujame testamente.

Žinutės laikas: 2010.09.24 18:14

Žinutės laikas: 2010.09.24 19:29

Venuolis rašė:

Negalvojau kad taip lengva tave is kelio isvest !!!.

Koreguota: 2010.09.24 19:30 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:00

Baltuma rašė:

tu istorike,nukrypsti pats nuo temos,as su tavim neturiu apie ka diskutuoti,pazinojau viena vaikina tavo metu,kuris taip ir internete vapejo ir real,taciau gyveno palaida gyvenima,gere,ruke,niekur nesimoke ir nedirbo,o sieke lengvai gauti pinigus,gyveno is mamos kisenes,kuri juodai dirbo...taigi susidariau ir apie tave tokia pacia nuomone,kuris persa kiekvienam tikejima,budamas apsimeteliu ir dar nezinia ar gyvenantis tikrai sventa ir skaistu gyvenima!!!!! TAU TURETU BUTI GEDA,nes gincytis,nuodeme,nepamirs tai,o tu ir nesventas ypac tokiu metu. IR dar,noreciau pamatyti tave realiai,ne uz kalnu gyveni,o tam paciam mieste,kaip ir as!!!!

Galima susitykti jei nori as ne pries, beto nei vieno zmogaus nera be nuodemes, visi linksta i nuodemes ir silpnybes, bet tik su Viespaciu galima islikti stipriem. Gincytis nera nuodeme, as tik bandau jus pataisyti kad suprastumet kas yra tiesa o neskleistumet ereziju.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:04

Venuolis rašė:

visi kunigai yra pasmerkti, lietuvoje nera ne vieno tinkamo kunigo

Yra: Doveika, Tunaitis, M. Ragaisis, buvo amzina atilsi monsinjoras Vasiliauskas ir k.t. Tai pasmerkti yra atskalunai protestantai.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:14

Moterys yra velnio bendrininkes, Ieva sugunde Adoma, ,,Moteris meiles tarpininke, o jei tokia nebera, ji tampa suvedziotoja'' Neveltui sakoma ,,kad kur negali velnias ten siuncia boba''

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:20

Venuolis rašė:

jeigu kunigai neturi seimu, jis negali buti kunigu, taip parasyta biblioje naujame testamente.

Nenusisnekek gerbemasis, Jezus pasauke savo mokinius ir jie palike, tevus, seimas, zmonas paseke juo, tai parado kad zmogus tarnaujantis Dievui t.y kunigas turi atsisakyti viso zemisko gyvenimo, Kristus yra pasakes ,,Kas nori sekti paskui mane, tepalieka savo seimas, namus, vaikus, pasiema savo kryziu ir seka paskui mane'' Kristus savo pavyzdziu parode koks turi buti gyvenimas, jis neturejo seimos.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:27

Jei noreciau rasciau, yra puikiausiu merginu tikinciu, katalikiu, o tikincias seimas ir Dievas laimina, nei jos skiriasi, nei girtuolavimai ar pan dalykai vyksta ir net iki grabo lentos nugyvena, nes ju tarpe yra Dievas , bet daugiau yra moteru velnio bendrininkiu, tai aisku kaip diena.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:28

mraz rašė:

Moterys yra velnio bendrininkes, Ieva sugunde Adoma, ,,Moteris meiles tarpininke, o jei tokia nebera, ji tampa suvedziotoja'' Neveltui sakoma ,,kad kur negali velnias ten siuncia boba''

Kad tave zaibas nutrenktu!!.
!!Tu tikrai su juo eisi.!!

Koreguota: 2010.09.24 21:29 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:36

mraz rašė:

Jei noreciau rasciau, yra puikiausiu merginu tikinciu, katalikiu, o tikincias seimas ir Dievas laimina, nei jos skiriasi, nei girtuolavimai ar pan dalykai vyksta ir net iki grabo lentos nugyvena, nes ju tarpe yra Dievas , bet daugiau yra moteru velnio bendrininkiu, tai aisku kaip diena.

(Jei noreciau rasciau)????Tai eik ir ieskok!!Ne cia visas bobom vadint!!!!.Sventas mat....

Koreguota: 2010.09.24 21:42 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:41

Baltuma, as pazystu daug katalikisku seimu ir bendrauju su jom, ir jei abudu is jos tikrai tikintys tai viskas ka parasiau tiesa, galiausiai ir musu prosenelei kurie tykedavo yra pavyzdziai, ir dar galim senukus isvysti susikabinusius rankomis, einancius i baznycia ir pan, taip yra del to kad jie tiki, islaiko pagarba viens kitam, ir nebandyk paneiginet nes tai paskutinei setoniski tavo pasispardimai.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:49

mraz rašė:
Venuolis rašė:

Nenusisnekek gerbemasis, Jezus pasauke savo mokinius ir jie palike, tevus, seimas, zmonas paseke juo, tai parado kad zmogus tarnaujantis Dievui t.y kunigas turi atsisakyti viso zemisko gyvenimo, Kristus yra pasakes ,,Kas nori sekti paskui mane, tepalieka savo seimas, namus, vaikus, pasiema savo kryziu ir seka paskui mane'' Kristus savo pavyzdziu parode koks turi buti gyvenimas, jis neturejo seimos.

Jėzus su viltimi dar vis tebežiūri į norima šeima, bet jo nuotaka vis dar nepaširuošusi.
Protestantizmas, kaip ir dauguma žydų tai supranta tiesiogei ir netaisingai.

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:50

Jei tyketum Dievu sutiktum su katalikiskom tiesom ir nesiginciotum, kitas tykejimas i Dieva nera teisingas o klaidingas arba atskaluniskas

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:56

mraz rašė:
'' Neveltui sakoma ,,kad kur negali velnias ten siuncia boba''

Mergą davatką

Koreguota: 2010.09.24 21:56 miegalius3

Žinutės laikas: 2010.09.24 21:59

..!

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:09

Baltuma rašė:

mraz rašė:

Jei tyketum Dievu sutiktum su katalikiskom tiesom ir nesiginciotum, kitas tykejimas i Dieva nera teisingas o klaidingas arba atskaluniskas

as daugiau prie krikscionybes,o ne provoslavisko tikejimo,esu gryna lietuve,o tu kaip pastebiu misinys :D

Provoslavai ir yra kriscionys kaip ir katalikai, o tu skelbiesi esanti krikscione, nors krikscionei gali buti ir sektantai, tik provoslavu ir kataliku tykejimai yra tikri.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:10

Baltuma rašė:

Zasinas moliugas pritruko argumentu ir pabego,nu geda tokiam pries BOBAS gincytis,bo velniu prisveites juodai,apsisaukelis

Nu tikrai nesu tikinti bet cia kokie pasirodo,.is sektu islinde ar apsiruke...........

Koreguota: 2010.09.24 22:11 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:13

Zinai Baltuma esu perdaug pavarges kai ginciciausi su tavimi, o tu matau esi nepavargstanti priestaravimuose, kaip ir setonas yra nepavarkstantis kovoje su tikejimu.

Koreguota: 2010.09.24 22:14 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:21

Katalikybe nepropaguoja nei nepykantos, nei smurto, ir kaip tik gerbe zmogaus laisva valia, o tu viena karta uzmirsk ir nekisinek tos praities, dabar tas pats kas prikisineti jok vokietija kazkada buvo nacistine ir tai prikisineti iki siu laiku, nors laikai pasikeite ir zinom kokia dabar vokietija, o tai vadinama klaidomis.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:24

Comtesse rašė:

Preciosa rašė:

Baltuma rašė:

Zasinas moliugas pritruko argumentu ir pabego,nu geda tokiam pries BOBAS gincytis,bo velniu prisveites juodai,apsisaukelis

Nu tikrai nesu tikinti bet cia kokie pasirodo,.is sektu islinde ar apsiruke...........

Šitas dar už sektantus baisesnis (kas retokai pasitaiko :D) - jis - katalikas su inkvizitoriaus fanatiko gyslele :D Viduramžiais jis būtų mus visas įskundęs ir jau būtume seniai paragavę šventojo ugnies apvalymo - bausmės be kraujo praliejimo :D

Va priminei man ta zody SEKTANTAS!!:D!!Kaip gaila vieno pazystamo,ji sektantai y kapus nuvare!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:26

Pries pasaulio pabaiga setonas visiskai uzvaldys pasauli, tikintieji bus puolami, neapkenciami ir smeiziami, bet tykejimas mums pades mums isilaikyti kol neateis Dievas, tai aiskiai aprasyta apreiskimo knygoje.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:27

Baltuma rašė:

Preciosa rašė:

Baltuma rašė:

patikek,real varijanta zinau,kai taip elgesi vienas jaunuolis internete,bet real gyveno palaiduniskai ir dar toli grazu,kad net netikejo pats,cia lygiai tas pats varijantas,nes manes nuojauta neapgauna,daleiskim,jei jis butu visu 100%teisus nebektu nuo jam skirtu postu ir temoje dalyvautu toliau,o pasirodo jis yra silpnas ir pazeidziamas asmuo,nes neranda zodzio,kaip argumentuoti posta ir bega,tai yrodo,kad jis neturi kaip apsiginti:D

Dauguma tikinciu yra jautrus,pazeidziami.:).Nes abejoja.!!

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:32

mraz rašė:

Pries pasaulio pabaiga setonas visiskai uzvaldys pasauli, tikintieji bus puolami, neapkenciami ir smeiziami, bet tykejimas mums pades mums isilaikyti kol neateis Dievas, tai aiskiai aprasyta apreiskimo knygoje.

Ateis greiciau Atomines bonbos nei tas tavo Dievas!!Ir tau patikek tikrai nepades!!.Kaip per karus mire visi tikintys taip ir tu.Neissiskirsi is kitu.....Eisi kartu su tom bobom!!!!

Koreguota: 2010.09.24 22:33 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:34

Comtesse, su tokiom paziurom butum labai pasitarnamus savietu sajungai, KGB, NKVD, tavo nepykanta kataliku baznyciai butu puikiai islieta per sovietine sistema, tau tas pats ka as rasau, nes viskas atsitrenke i tavo galva kaip i tuscia puodyne, daugiau nesikartosiu. Nes jau kiek kartojaus nebesuskaiciuociau matyt, bet tu neisigilini nes nenori suprasti tu perdaug persisunkus antikatalikiskos informacijos.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:37

Comtesse rašė:

Žinok, KGB mažiau žmonių išnaikino, negu katalikų bažnyčia

P.S. aš vėl laimėjau

Su pergale.!!

Koreguota: 2010.09.24 22:37 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:39

Comtesse rašė:

Ta proga visoms statau taurę kristaus kraujo

Aciu brangioji !!!!.Uz sveika prota.Baltuma Y sveikata.)!!

Koreguota: 2010.09.24 22:41 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:44

Gali but, tavo ykvepimo tiesiog reikejo!!.Tik man idomu ko mraz taip manes vengia??.Nu sudauziam!.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:44

Comtesse rašė:

Šiaip tik vieni protestantai ir gyvena pagal Bibliją.

Pagirtinas gebėjimas pakeičiant firmos pavadinimą nurašyti išsiskolinima, paskola ir liekant ant to pačia pajamų šaltilio leisi laika Majami Bič.

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:51

Baltuma rašė:

Preciosa rašė:

Gali but, tavo ykvepimo tiesiog reikejo!!.Tik man idomu ko mraz taip manes vengia??.Nu sudauziam!.

sito nezinau,bet aplamai jis kaip erke ysisege visiems i krauja cin,cin susidauziam

!!Baigiam visus tikincius apgert!!!!

Koreguota: 2010.09.24 22:51 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.24 22:59

Comtesse rašė:

Net keista, pagalvojus kaip laisvamanybė puikiai dera su sakraline muzika

Laisvamanis. Tai, turbūt, kažkas žydiško...

Žinutės laikas: 2010.09.24 23:16

Comtesse rašė:

Stokojantiems žinių, paaiškinsiu, pasitelkus pagalbon Vikipediją: Laisvamanybė - filosofija, teigianti, kad įsitikinimai turi būti suformuoti mokslo ir logikos, o ne emocijų, autoritetų, tradicijų, ar dogmų. Tie, kurie praktikuoja šią filosofiją, vadinami laisvamaniais.

Na, atmetus „ui"( kas reikštų, lygtai, emocionalia išraika) paaiškinimas atitinka žydija. Dar neatsilieka ir romai. Ačių.

Žinutės laikas: 2010.09.24 23:22
Autorius: Spinoza (Patyręs)

Ačių. DDDDD Ačiū, žmogau. ;>

Living and dying laughing and crying
Once you have seen it you will never be the same
Life in the fast lane is just how it seems
Hard and it is heavy dirty and mean

Žinutės laikas: 2010.09.24 23:27

Spinoza rašė:

Ačių. DDDDD Ačiū, žmogau. ;>

Ačiū

Koreguota: 2010.09.24 23:27 miegalius3

Žinutės laikas: 2010.09.24 23:35

GaudeamusIgitur rašė:

http://www.vynozurnalas.lt/index.php?&page=358

Žinutės laikas: 2010.09.24 23:44

Godulys rašė:

GaudeamusIgitur rašė:

http://www.vynozurnalas.lt/index.php?&page=358

.!!

Koreguota: 2010.09.24 23:44 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.25 08:34
Autorius: ApashtalasAVIMS (Patyręs)

o gal ir gera tema.

is pradziu pagalvojau kad siek tiek neteisingai suformuluotas pavadinimas .. bet is tiesu tai neesme.

Nepatinka kad vaikigaliai komentuoja savo isminti rodydami, toks ispudis kad si vieta - tvartas. O juk taip ir yra. Kiaulide cia.

APASTALAS AVIMS

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:19

Comtesse rašė:

Žinok, KGB mažiau žmonių išnaikino, negu katalikų bažnyčia

P.S. aš vėl laimėjau

KGB atnese daug nelaimiu, ir sovietine valdzia kalta del tokio didelio bedievystes isigalejimo, o tikroji kataliku baznycia del nieko nekalta, tik blogis ja anksciau panaudojo savo rankose, kad atskyrti kuo daugiau zmoniu nuo jos ir suklaidinti.

Koreguota: 2010.09.25 09:31 mraz

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:23

Comtesse rašė:

Ta proga visoms statau taurę kristaus kraujo

,,Vargas jums kurie dabar juokiates, nes jus liudesite ir verksite'' Lk 6; 25, ,,mano tarnai dainuos is sirdies dziaugsmo, o jus verksite is sirdgelos, aimanuosite is sielvarto'' Iz 65; 14

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:28

Preciosa rašė:

Nevengiu, bet jus visos viena ir ta pati s malate, visos vienodai nusiteikusios, tai nematau reikalo kiekvienai asmeniskai i jos posta atsakyneti, nes jusu visu jie vistiek susije ir kai atsakau vienai ar kitai, tai buna skyrta ir visom, nes jus visos nusiteikusios antikatalikiskai ir jusu priestaravimai beveik nesiskire.

Žinutės laikas: 2010.09.25 09:51

mraz, ko tu taip plesaisi? - kiekvienas yra laisvas rinktis pasakei viena karta, kita - neisgirdo - ju problema
O tu nervindamasis ir zemendamas kitus, darai nuodeme, reiskia, kenki sau Ar tau to reikia?

Žinutės laikas: 2010.09.25 10:19

Goduly, as nieko nezeminu jos pacios atsakydamos i mano postus pradeda pulti ir smeisti katalikybe, as bent turiu meginti jas pataisyti, kad susiprastu klydusios ir neteisingai nesmeistu tykejimo. Nors aisku tai beprasmiska. Beto dar idomu kur Lokis dingo nors ir jis buvo tik dar vienas atskalunas.

Žinutės laikas: 2010.09.25 10:28

http://www.youtube.com/watch?v=1drtim65OA0, http://www.youtube.com/watch?v=jVi3uKNmi98&p=6E4C49633864FB00&playnext=1&index=49

Žinutės laikas: 2010.09.25 11:24

Labas visiems stai ir as .

Žinutės laikas: 2010.09.27 14:56
Autorius: m02x (Pažengęs)

netikejau ir netikiu. ir neisivaizduoju, kas turetu nutikti mano gyvenime tokio, kad itikeciau i dieva.

myemailaddress

myurl

Žinutės laikas: 2010.09.27 15:33
Autorius: arass (Naujokas)

as tai tikejau tik tada kai mazas buvau ka mama man sakydavo.o zmones kurie tiki tai ,tai jie yra silpnesni biski ,ir jiems reikia padeti,tai dievas jiems ir padeda

arass

Žinutės laikas: 2010.09.27 18:17

jeigu netyki tau reikia gyditys

Žinutės laikas: 2010.09.27 18:17

Gyditis nuo ko venuoli ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.27 18:46

Venuolis rašė:

jeigu netyki tau reikia gyditys

Gyditis?.Nu tu ir pavarai jeigu zmogus netiki tavo manymu=nesveikas,nuodemingas,setono vaikis,pragaras garantuotas,ir blogas zmogus,zudikas,zodziu visi velniai????Baik venuoli nepradek pasakos is naujo...)...

Koreguota: 2010.09.27 18:46 Preciosa

Žinutės laikas: 2010.09.27 19:00

Venuolis kartais nugrybauja, turedamas savotiska kazkiek sektantiska supratima apie Dieva

Žinutės laikas: 2010.09.27 19:13

CitroFriend rašė:

Abu jūs broliai šaunuoliai vienos kameros draugeliai :D

Na ne, man nepakeliui su visokiais liuteronais, protestantais, jehovistais ir pan. :D

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:01

Labas visiems

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:26

netiesa tai melas

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:30

Ir vel pasaka prasidejo.....))).

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:39

ne neprasidejo, juk tu zinai as nemeluoju negaliu meluoti :*

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:43

Ne ne nemeluok!!

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:44

tema nemirtinga

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:44

o mraz, po velniu kur dinges buvai, pasiilgau taves

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:50

niekur nebuvau dinges tik jau galvojau kad tema parista bus, buvau pasisakes biski anksciau, bet tu matyt neskaitai na kazkas uzsuka pasisako ir vel sugyvuoja tema.

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:53

Sveiki visi, tikintys ir ne ! Taigi vel pradekime sia bergzdzia diskusija

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:54

labas gaudeamusIgitur

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:56

Nu pradekit ydomu!!!!.Venuoli skelk !!.Kaip zadi Sv. Kaledas svesti?.

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:58

Isgyde bet esu linkusi manyti kad jam padejo gripexs

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.09.28 17:58

nesvesiu sv. kaledas nera su kuom

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:00

Nu va jau nuodeme taves laukia!!!!Tokia pasauline svente o tu nesvesi ????????????????????

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:00

Sveika Comtesse zinai tavo senasis avataras man labiau patiko

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:01

nera su kuom, bet jeigu tu pasakysi kur esi tada gal ir svesiu

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:02
Autorius: neisaukleta (Didmeistris)

Venuolis rašė:

o mraz, po velniu kur dinges buvai, pasiilgau taves

pradeda atrodyti, kad tikra meile tik tarp vyru.. :D

... logika nužudo gyvenimą…pati savaime ji nieko savyje neturi… (A. de Sent Egziuperi)

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:05

ne meile o geri darugai

Žinutės laikas: 2010.09.28 18:06

Venuolis rašė:

nera su kuom, bet jeigu tu pasakysi kur esi tada gal ir svesiu

Aha!!Koks tu vienuolis ir santazistas!!:P.Gausi nuo Dievulio uz tokius blogus pasikesinimus:P....

Žinutės laikas: 2010.09.29 20:03

na jis man atleis

Žinutės laikas: 2010.09.29 20:08

O kuom tu geresnis uz visus kitus???)

Žinutės laikas: 2010.09.29 20:09

na manau as esu geras, bet jeigu abejoji tada ne kas

Žinutės laikas: 2010.09.29 20:17

As esu geresne ))

Žinutės laikas: 2010.09.30 00:49
Autorius: Fc (Meistras)

Tipo, o aš daugiau nuodėmių išpažįstu už tave!

Žinutės laikas: 2010.09.30 23:20
Autorius: Alina1113 (Naujokas)

Tikiu dievu, bet kunigu normaliu jau beveik neliko, ispazinties neinu ir neisiu, tiketi reikia, ir man labai tas padeda

Žinutės laikas: 2010.10.01 06:06

Alina1113 rašė:

Tikiu dievu, bet kunigu normaliu jau beveik neliko, ispazinties neinu ir neisiu, tiketi reikia, ir man labai tas padeda

Tai gali susirast normalu kuniga ir nueit :) tokiu tikrai yra.

Žinutės laikas: 2010.10.01 08:27

o jei turi tiesiogini "rysio kanala" su dievu? - negi reikalingas tarpininkas?

Žinutės laikas: 2010.10.01 11:46

Goduly, reikalingas jei Viespats taip isteige be jo vietininku - tarpininku, negalimas issivadavimas is nuodemiu ir atleidimo gavimas, kunigo duotas isrisymas yra ir Dievo atleidimo zenklas.

Žinutės laikas: 2010.10.01 12:10

nemanau, kad kunigas gali kaip viespats atleisti uz nuodemes ... nes tada gautusi taip, kad i pragara eitu tik tie, kas negavo paskutinio patepimo

Žinutės laikas: 2010.10.01 12:18

Panasei ir yra, jei zmogus samoningai atmeta Dieva, nesigaili del nuodemiu ir nesiruose ju ispazynti - jis zuves amziams, o nuodemes atleidzia ne kunigas o pats Dievas per kuniga kaip tarpininka, ispazine nuodemes tik isvengia amzinosios prazuties, dar reikia atitaisyta padaryta zala jei tokia yra, stengtis nebenusideti ir ir negryzti prie buvusiu nuodemiu, bet Goduly as manau kad ir tu pati puikiai tai zinai

Žinutės laikas: 2010.10.01 15:09
Autorius: Dūmas1 (Naujokas)

Dievas buvo, yra ir bus... Tik Dievą mylintis ir siekentis santarvės su Dievu, gali gyventi pilnavertį gyvenimą. Nesvarbu koks jo įtikėto Dievo vardas, nesvarbu tikėjimo forma, svarbu tikėt Dievu, o ne būti "Dievo tarnų" auka bei jų įrankiu. Dievas išlaisvina sielą, o ne įpareigoja tarnauti...

Koreguota: 2010.10.01 16:20 Dūmas1

Žinutės laikas: 2010.10.04 17:26

ne Viespats yra gyvas ir jis yra per amziu amzius.

Žinutės laikas: 2010.10.04 17:32

sveikas venuoli, visdar skelbi dievo zodi ? dar nepabodo ?

Gaudeamus igitur,

iuvenes dum sumus!
post molestam senectutem
nos habebit humus.

Žinutės laikas: 2010.10.04 21:40
Autorius: Fc (Meistras)

Comtesse rašė:

"Dievas mirė."

Frydrichas Nyčė.

"Nyčė mirė."

Dievas.

Žinutės laikas: 2010.10.05 06:07

FoolishCrazeh rašė:

Comtesse rašė:

"Dievas mirė."

Frydrichas Nyčė.

"Nyčė mirė."

Dievas.

:D +

Žinutės laikas: 2010.10.09 22:40

O aš netikiu jokia religija bet tikiu kad dievas sukūrė visatĄ ir valdo visus procesus, nes pati visata yra dievas.

Žinutės laikas: 2010.10.10 12:11
Autorius: Miegaliukas3 (Patyręs)

Liesdamas medį, lieti - Dievą. Pažįsti Jame vykstančius procesus. Bandai suprasti, bent dalinai, visatos procesą. Pažinti patį Dievą. Tačiau yra manančių ir kitaip, kad, Dievo, gali, nepažinti per medį; jo liesdamas, klausydamas, regėdamas. Jo gali, paprasčiausei, nebūti "daikte", visatoje. Dievas, gali nebūti, ta, suvokiama visata.

Žinutės laikas: 2010.10.10 12:17

Miegaliukas3 rašė:

Liesdamas medį, lieti - Dievą. Pažįsti Jame vykstančius procesus. Bandai suprasti, bent dalinai, visatos procesą. Pažinti patį Dievą. Tačiau yra manančių ir kitaip, kad, Dievo, gali, nepažinti per medį; jo liesdamas, klausydamas, regėdamas. Jo gali, paprasčiausei, nebūti "daikte", visatoje. Dievas, gali nebūti, ta, suvokiama visata.

Kas nejaucia Dievo sakute y razete ir Labas!!!:D!!

Žinutės laikas: 2010.10.10 12:29
Autorius: Miegaliukas3 (Patyręs)

Preciosa rašė:
Miegaliukas3 rašė:

Kas nejaucia Dievo sakute y razete ir Labas!!!:D!!

O kam Jis Tau?

Žinutės laikas: 2010.10.10 12:31

As jo ir neieskau.

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:18

ten ne dievas o elektrovaros jėga toj rozetėj,įvyksta kryptingas laisvų elektronų postūmis kurį pats padarai kai ikišes šakutę i rozetę uždarai grandinę.taigi suprask kad tu priverti elektronus kad tave krėstų o ne atvirksciai.

Žinutės laikas: 2010.10.10 22:24

eh ... nera pamokslininku ... pasakytu, kaip reikia i dieva tiketi ... ir kas jis yra

Žinutės laikas: 2010.10.11 02:09
Autorius: Mementomorii (Pažengęs)

Yra du pamokslininkai, tik jie kįsasi ten kur ju maziausiai reikia, tai Lokis ir Mraz! Aplodismentai, tai musu du nenugincijami fanatikai ir biblijos zinowai-be nuodemes,.. Jei pasistojo klausimas, kreipkites i juos, tik atsiminkite, kad atsakymus jie jums pateiks biblijos istraukomis, tad bukite atidus!

Fuck you, very very much!