Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Seksualiausia moters/vyro kuno dalis

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:20
Autorius: 0 (Didmeistris)

Kaip sakoma - kiekvienam savo...
O Jums kaip?

-------------------------
Atimu svajones, prisiuvu sparnus ...
Ir esu labai labai smalsus :)
p.s.
kaip toje dainoje - "tu man parodyk ka gali, as tau parodysiu, ka moku..." :)

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:24
Autorius: irmuciukas (Pradedantysis)

vyro uzpakaliukas... mmmmmmmmmmmm....

as juk protinga blondine

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:28
Autorius: aura (Meistras)

bebejo uzpakaliukas capt

Atsiprasau taves, atleisk man, aciu tau, myliu tave

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:30

t.y. patinka i ji ziureti, liesti, suimti?
o jis koks turetu buti, kad butu seksualus?

p.s.

Autorius: BNDromis (Pradedantysis)

Moters uzpakaliukas, krutine, kojytess...

Autorius: Techno (Didmeistris)

Vienareiksmiskai - smegenys. Abiejoms lytims.

Geram katinui ir gruody kovas...
---
I'm only responsible for what I say, not for what you understand.

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:35
Autorius: irmuciukas (Pradedantysis)

zinoma kad liesti turi buti stangrus mmmmmDD

as juk protinga blondine

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:37
Autorius: lukrytė (Didmeistris)

khe khe )) , jo man irgi labai svabu smegenys. nzn kodel, bet man beprotiskai dvelika seksualumu, kai vaikinai svelniai kazka man, nenusimanelei, aiskina, ne siaip, o protingai. o siaip, dar akys ,ypac kaip R. Gyro(nzn, kaip originaliai pavarde rasoma), tuomet platus peciai,kad butu kaip siena nuo vejo

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:39
Autorius: Medute (Pažengęs)

hm... man ir smegenys seksualu, ypac kaii jus sugeba pasnibzdeti kaip tik tai, ko reikia...
O siaip dar seksualu vyro rankos.... vos pazvelgus i jas bandai isivaizduoti kaip jaustumeis ju lieciama... mmmmm

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:43

tylioji>

rankos ?
pirstai?
kokie jie turi buti, kad paciai patiktu?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:46

Adams> hm.. ne nezinau.... siaip nepatinka labai putlos, trumpais pirstais rankos... Vyro ranka turi buti vyriska: platus delnai, ilgi tvirti pirstai... tvirta, bet svelni ranka

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:49
Autorius: Poviliuxas (Naujokas)

Nuostabiausia uzpakaliukas riestainiukas, ir po to kojytes bei grazus pirsteliai

Žinutės laikas: 2007.01.05 19:57

Originally posted by: Tylioji

Adams> hm.. ne nezinau.... siaip nepatinka labai putlos, trumpais pirstais rankos... Vyro ranka turi buti vyriska: platus delnai, ilgi tvirti pirstai... tvirta, bet svelni ranka

ka reiskai vyriska...kas domisi chiromantija ir pan briedais, pasakys, kad grynai kupino testosteronais vyro ranka ir yra trumpokais pirstasi, gan grubi, nelanksti. nes butent tokie yra zemdirbiai, medziotojai. jie ne itin jausmingi, bet uztat grynai vyriski o jau visokie laibapirsciai, graziarankiai dazniau buna moteriskesni, gal nelabai valingi, artistiskesni, blabla

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:04

lukryte> tuoj patikesiu, kad as tikrai moterishke esu uzgimes but

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:05
Autorius: kk (Meistras)

Originally posted by: BNDromis

Moters uzpakaliukas, krutine, kojytess...

banalu bet pritariu dar seip buna nugaru graziu .. na kada talija .. viskas proporcinga

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:06

na jau na jau cia as labai kategoriskai viska susakiau. yra daug niuansu.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:07
Autorius: Rennais (Didmeistris)

man tai sexualiausia yra istvirkimo lygis kuo labiau - tuo geriau

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:11

idomu, kaip atrodytu vilniaus gatves, pilnos atvirai istvirkusiu panu..gal as einu uzsikast pas abraoma...

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:13

nu kodel butinai iskart preziumuojama,akd tai gatvese vyksta?
as be abejo apie miegamaji asmenini sneku

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:14

Adams> patinka vyrisos rankos. Pati nesu is mazuju, tad ir mano pasirinkti vyrai nebuna mazi... ir rankos ju buna... seksualus: tvirti platus delnai, grazus pirstai. Tikrai nepatinka tos putlios prakaituotos rankytes; ir laibos, ilgais pirstais ispuoseletos rankytes pirma i prisauks kitas mintis, ir tirkai jos nebus susije su seksualumu
Dar seksualu yra balsas.... ypac kai nematai zmogaus, malonus tembras gali duoti peno fantazijai...

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:14

na taip, tuoj surasiu, kas ten gerai pasakes buvo....

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:17

Dulce est desipere in loco - [Horatius] malonu ir pakvailioti tinkamu laiku
visur yra savi veiksmai. as uz tai, kad kiekvienoj srity siektum tobulumo. todel viskas normalu del patvirkimo miegamajame. bet giliai abejoju, kad kiekviena patvirkusi tau bus seksuali..pvz isivaizduok salia saves labai patvirkusia mama rokenrol neturiu nieko pries ja, bet tiesiog pagalvok...

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:33
Autorius: kerri (Pradedantysis)

na o man seksualiausia krutine ir pilvukas nepatinka man vyrai su atkarusia backute alui ir moteriska krutine...sios vietos mano manymu turi but labiau siai istreniruotos

Žinutės laikas: 2007.01.05 20:42
Autorius: BNDromis (Pradedantysis)

na ir seksualios moters pilvukas negali buti kai baranka, taip pat krutine kaip ir uzpagaliukas stangrus, kojos ilgos ir nekreivos.. Pries tai perskaites pagalvojau, jog tikrai, ir smegenys yra seksualios,rankos... pagalvojau, jog viskas gali buti daugiau ar maziau seksualu argi netiesa..?

Žinutės laikas: 2007.01.05 21:03

vsiskai taip manau, kad visuma yra seksuali, nes su uzpakaliu ar rankom negyventum

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 21:57
Autorius: Ramashka (Naujokas)

Na man tai grazu moters kojos ir uzpakaliukas, bet kai yra ryskus klubai, tai mano nuomone suteikia moteriskumo.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:00
Autorius: Jason (Didmeistris)

Moterims seksualiausios kuno dalys yra vyro uzpakaliukas, ir pilvas. Pacios moterys tai yra sakiusios i ausi Kodel? Pasamoningai jos nustato, ar konkretus vyras bsu geras lovoje, ar ne, t.y. jo potenciala

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:03

na jei jau taip, tai pasamoningai vyrai iesko ilgakoju (kad galetu medzioti it antilope), didziakruciu(kad ismaitintu vaika) ir placiaklubiu(kad butu pajegi isnesioti kudiki). ko daugiau reikia ?

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:06

Lukryte > gali sau kikenti, bet nori, ar nenori, kiekviena moteris per pirmas bendravimo sekundes samoningai, ar net to nesuvokodama butent ir ivertina vyro seksualuma, kuri sieja su tam tikrais atributais. Kai pamatai vyra, tu turbut sau nesakai - ooo, tikrai noreciau su juo kalbeti iki ryto zvelgiant i zvaigzdeta dangu. Greiciausiai sau pasakai - mm, dailus uzpakaliukas, kaip noreciau...

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:07
Autorius: SaulesUola (Meistras)

oi Lukryte, netiesa, siauri klubai puikiai isnesioja kudiki ir maza krutine gali ismaitinti net kelis kudikius vienu metu.. ne mastuose visi privalumai..

"Neplūskite orų - devynios dešimtosios žmonijos nesugebėtų pradėti jokio pokalbio, jeigu orai nebjurtų" <K. Chabardas>

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:08

visai nebutinai, Jason. matyt dar per jauna

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:09

Originally posted by: SaulesUola

oi Lukryte, netiesa, siauri klubai puikiai isnesioja kudiki ir maza krutine gali ismaitinti net kelis kudikius vienu metu.. ne mastuose visi privalumai..

puikiai suprantu, bet pagal visas freudines ir siaip psichologines analizes yra tokios isvados

prirasyta veikalu apie sitas visas pasamones

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:10

Lukryte > viskas siam pasaulyje sukasi apie seksualuma. Absoliuciai viskas. Kai pamatai zmogu ivertini jo seksualuma, ir deka to sprendi apie patikima.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:19

jo, bet nesakyciau, kad trauka atsiranda del seksualumo. yra dar lb daug komponentu, pvz biolaukas,elgesys, kaip minejau-protas. aisq, kai tik MATAI, ir nieko daugiau nezinai, tai negali daugiua sprest, bet vis vien ne viska valdo seksualumas.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:20

Lukryte isvadas reikia daryti pagal visa zmogaus anatomija, genetini paveldimuma bei psichologini faktoriu.

"Neplūskite orų - devynios dešimtosios žmonijos nesugebėtų pradėti jokio pokalbio, jeigu orai nebjurtų" <K. Chabardas>

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:24

ok ok, as cia pati ju nedarau, tiesiog tuo uzsiima tyrinejantys sia sriti.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:32

kazkaip ieskot gilios minties ten, kur kai kada nereiketu jos ieskoti. Dauguma vyru nesuka sau galvos del tokiu dalyku kaip moters biolaukas, jos genai, intelekto koeficientas. Zinoma, yra viskam ribos, taciau, pasakysiu as jums stai ka. Esu bendraves su be ka galo protingom panom, kurios galejo kalbeti absoliuciai apie bet ka, nuo meno, mokslo, bet, jos nebuvo isvaizdios, ir netrauke seksualiai, t.y. protas savaime nera seksualus vyrams.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:33

visus Froidus, ir panasius tirinetojsu galima ismesti tiesiai i siukslyna. Kalbam apie tiesiogine patirti, t.y. ka sneka vyrai ir moterys apie seksualuma, o ne Froidas, kuris turbut uzsidares vienas kambaryje mastrubuodavosi (sorry uz issireiskima).

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:35

zinoma, kad savaime-ne. kaip jau minejau, yra visuma. nors gal siuo atveju reik pabrezt ne prota, o isminti. ji patrauklesne. mat jei pasipuikuodamas eksponuosi savo smegenu sandara, tai vargu ar ka suzaves. daug ka lemia ir kitos savybes.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:37

Jason protas yra seksualumo virsune, tik jei protinga moteris nesugeba to didziojo proto deka atskleisti seksualumo ar juo spinduliuoti, tai ar jos is tiesu tiek protingos, kiek atrodo? budamos tokios moketu pasinaudoti proto galia, net ir nebudamos tiek isvaizdzios, kiek tavo akys noretu matyti. Isivaizduok, kai po pasimatymo su is tiesu protinga mergina grizti namo ir uzduodi sau gausybe klausymu.. ji neisvaizdi ir ne mano skonio, tai kokio velnio as apie ja tiek galvoju..?

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:42

SaulesUola > jau sakiau, esu bendraves su labai protingomis. Taip, su jomis idomu bendrauti, taip, jos protingesnes galbut net uz daugeli vyru, ir tai nekompensuoja vyrui to dalyko, kad jis nesirengia su ja kalbeti apie grolobalini atsislima ir badaujancius Somalio vaikus, Jam reikia moters, su visais moteriskais atrobutais. Tai ka jus snekant, jus snekat apie vyrus, ir tai priimtina, taciau, as kalbu is vyru puses, kaip vyrai zvelgia.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:46

suprantu Jason ka turi omeny, tikrai.. ne tame protas kiek esi knygomis apsviestas.. dazni tokie atvejai, kad per dem protingas vienoj sriti, kitoje deja kompensacijos stoka.. visus be isimties zavi charizmatiskos asmenybes.. o tai ir protas ir seksualumas ir isorinis zavesys viename.. net ir netobula isvaizda - labai tampa geidziama.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:51

aa, as dar zinau, kas veza. tai plaukai. labai priziureti, blizgantys (reikia valgyt avizu kose !!), ir mazdaug 10 cm ilgio, kad dailiai kristu ir kad vejas kedentu...eh....geris

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:52

taip, pritariu. Buciau isties kvailas, jei kalbeciau tik apie "90-60-90". Buna, kad moteris pagal isorinius standartus turetu buti seksualumo kulminacija, taciau, yra atstumianciai salta. Ir, atvirksciai, kita panele nera super isvaizdzi, taciau pavergia savo juoku, ir charizmatiskumu. Tik tokiu nera daug, tai vienetai. Dazniausiai tokias pastebiu gatveje, jos dvelkia rafinuotumu.

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:55

Jason tokias rafinuotas pastebi didzioji dauguma gatveje ir visur kitur, isivaizduoji kaip joms sunku pasislepti nuo tokios gausybes akiu? o kaip joms is tos mases sunku pasirinkti tik tas dvi.. bet as jau cia ne i tema

Žinutės laikas: 2007.01.05 22:59

eee, ka joms dvi reik pasirinkt?..

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.05 23:00

dvi akis Lukryte, tas pacias mylimiausias is minios..

Žinutės laikas: 2007.01.06 00:08
Autorius: mergytia74 (Pradedantysis)

seksualiausios yra lupos.....

trokstanti nuotykiu... susirasti draugu.....

Žinutės laikas: 2007.01.06 00:10

sutinku mergyte, bet tik tos kurios protingai tave paperka ar pakursto..

Žinutės laikas: 2007.01.06 00:14
Autorius: mergytia74 (Pradedantysis)

ir tai manau visu svarbiausia zmogus, jo vidus...... jei myli ta zmogu tai mazu maziausiai galvoju kokia jo kuno vieta labiausiai tau patinka....

trokstanti nuotykiu... susirasti draugu.....

Žinutės laikas: 2007.01.06 00:24
Autorius: dainuska7 (Didmeistris)

O man seksualiausios yra vyro akys - i jas pasiziurejus arba atsiranda beprotiskas geismas, arba...

Žinutės laikas: 2007.01.06 03:05
Autorius: Shelly (Pradedantysis)

Labai seksualiai atrodo vyro krutinė( V-raidės formos)-na,kai vyras atletinio kūno sudėjimo,o jei dar ir kojos gražios-tai laaabai žvilgsnį pritraukia

Koreguota: 2007.01.06 12:48 Shelly

Žinutės laikas: 2007.01.06 13:23
Autorius: Lialka (Pradedantysis)

Uzpakaliukas tai pats bent jau man seksualiausias dalykas pas vyrus....oij uz jo pagnaibyt kaip smagu..... ir be abejo nugara kuria smagu pabraizyti...

Žinutės laikas: 2007.01.06 14:39
Autorius: LightAngel (Pažengęs)

taigi ..jei vyrukas turi gera uzpakaliuka ir v raide jau ciki tada. hms, gal ir nieko o man tai pirmiausia tai demesys y paneles kojytes ir uzpakaliuka sutelkiamas yra. nu ka padarysi.

Tavo Angeliukas. Bet ne tavo.

Žinutės laikas: 2007.01.07 02:28
Autorius: adolfas (Naujokas)

moters grazi krutine,uzpakaliukas kuri norisi suvalgiti ir aisku dailios kojos!!!!!!!!!!

j.p.b

Žinutės laikas: 2007.01.07 13:13
Autorius: saitute (Naujokas)

Pati sexualiausia vaikino kuno dalis pilvukas.... grazute plauku juostele nuo apacios iki bambos, o beto labai svelni oda...

saldus kerštas

Žinutės laikas: 2007.01.07 15:54
Autorius: Dzionix (Naujokas)

aj tipo turi omeny mandavoshkiu kelia ? nu joo shiaip sexyyy... nu jeigu mergyte prilaiko forma, o jeigu kokia teshle liest, tai bbz...

Žinutės laikas: 2007.01.08 02:35
Autorius: SexMinistre (Meistras)

1.smeginis
2.lupos
3.pirstai
na ir kadangi man patika stebeti zmones, tai visada stebiu vyro judesius....

i provokuojancius mane klausymus, mano advokate patare neatsakyneti

Žinutės laikas: 2007.01.08 05:00
Autorius: trader (Pažengęs)

Ohoho ... na man daug kas patinka merginoje. Jos kunas, veidas, judesiai jos elgsena ir panasiai. Bet jai man mergina patinka as labai nekreipiu demesio i jos grozi tada.

Nori kazko naujo, nori pasdiskutuoti pasigincyti, o gal nori po kiek laiko tapti moderatoriumi, tada atei i http://www.blogas.eforum.lt

Žinutės laikas: 2007.01.08 09:53
Autorius: Jinn (Pradedantysis)

seksualiausiai atrodo ta moteris, kuriai tu patinki. tada atsiranda ir įtampa, ir žaibuojantys žvilgsniai, ir lengvas fliras stumiantis vis toliau.

Jasonai, galbūt bėda su tavo bendradarbėmis yra ta, kad jos į tave žiūri tik kaip į bendradarbį

Žinutės laikas: 2007.01.08 10:08
Autorius: Blondinas (Meistras)

hm, man pirma ispudi padaro akys ir sypsena. Akys padedapazvelgti i zmogaus sela o nuosirdi ir atvira sypsena ir taip daug ka pasako be jokiu zodziu.

Žinutės laikas: 2007.01.08 10:18
Autorius: Olenka (Didmeistris)

man tai uspakaliukas, niam!
rrrrr

flood,o klausimais rašyti į privatą

Griežta ir teisinga

just Olenka:*

Žinutės laikas: 2007.01.11 14:54
Autorius: incognito (Patyręs)

Zvilgsnis... Ir uzpakaliukas

Viskas yra gerai, kas gerai baigiasi...

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:07
Autorius: kori (Naujokas)

vyro seksualiausia vieta yra daug sudėtingesnis klausimas nei moters... tiek moterys, tiek vyrai supranta moterų seksualumą - nors man dabartinis moterų idealas ir telike besirodančios olialia tipo 'mažulės' mažų mažiausiai baisios, bet pripažįstų krūtų, užpakaliuko beigi akyčių seksualumą. o vat vyrų seksualiausia kūno vieta turėtų pas kiekvieną moterį išsiskirti - šiuo atveju man rankos, pilvas, pečių juosta, plaukai patys seksualiausi.. ')

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:13

Originally posted by: kori

vyro seksualiausia vieta yra daug sudėtingesnis klausimas nei moters... tiek moterys, tiek vyrai supranta moterų seksualumą - nors man dabartinis moterų idealas ir telike besirodančios olialia tipo 'mažulės' mažų mažiausiai baisios, bet pripažįstų krūtų, užpakaliuko beigi akyčių seksualumą. o vat vyrų seksualiausia kūno vieta turėtų pas kiekvieną moterį išsiskirti - šiuo atveju man rankos, pilvas, pečių juosta, plaukai patys seksualiausi.. ')

Kurios vietos plaukai?

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:15

Originally posted by: incognito

Zvilgsnis... Ir uzpakaliukas

tada as sexualiausia

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:16

Kurios vietos plaukai?

tarp sedmenu

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:26

mano kuklia nuomone vyrai turėtų išsamiai trumpinti savo gaktos plaukus, o visus kitus ten skustis - ypač jei nori oralinio, o patrumpinti gaktos plaukai jaudina..
kalbėjau apie galvos plaukus - glostyti turi būti malonumas ') patinka stori, vešlūs.. mmm...

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:28

nepyk, pajuokavom gi

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:30

aš ir nepykstu.. aš pykstu ant vyrų, kurie negali išsamiai prižiūrėt savo tarpukojo plaukų ir turi plaukuotus užpakalius - brrrrrr

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:39

jo žinoma. kelis kartus esu gražiai ir švelniai vaikinuką apskutus - tai jam patiko netik pats procesas, bet ir kitų procesų padažnėjimas... o ir liest yra ženkliai maloniau

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:42

Originally posted by: Exterm

tai dabar imt ir nesikrpt?

nene.. ilgi ir nesutvarkyti ir nėr sprendimas ')
mano pačios galvos plaukai yra kažkoks nesusipratimas, taigi šioj pozicijoj ir vyrams nesu pati reikliausia ')

Koreguota: 2007.01.11 15:43 kori

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:45

jo žinoma. kelis kartus esu gražiai ir švelniai vaikinuką apskutus - tai jam patiko netik pats procesas, bet ir kitų procesų padažnėjimas... o ir liest yra ženkliai maloniau

Tai tu visad savo vaikinukui skuti plaukus nuo uzpakalio?
Ar jis ishmoko tai daryti pats?

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:47

tik viena svarbi taisyklė - moterim turi visu šimtu procentu pasitikėt, kitaip gali būt baisu..
dar vieną to pliusą žinau, vyriškas pasididžiavimas gerai susitvarkius atrodo didesnis ')

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:51

ne nuo užpakalio, o nuo kiaušinių
tai buvo būdas parodyt, kad man to reikia.. su laiku jis tvarkėsi pats

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:52

Tai nesupratau?

Žinutės laikas: 2007.01.11 15:58

mes ryškiai nesusikalbėjom

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:03

ne nuo užpakalio, o nuo kiaušinių

tai buvo būdas parodyt, kad man to reikia.. su laiku jis tvarkėsi pats

Nu su jai ir buna daugiausiai vargo
O tai kaip su uzpakaliu?

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:06

nu paprastai - pas vienus vyrus jie yra, pas kitus ne.. jeigu jų yra - sugalvoji būdą, kad jų nebūtų - galima skustis, depiliuotis, net ir moters pagalbos prašyt. na o jei neišeina susitvarkyt - reik kompensuot šį baisumą nepaprastais vidiniais turtais ar išoriniais sugebėjimais

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:10
Autorius: nightman398 (Patyręs)

seksualiausios merginu vietos man yra papai,veidas ir uzpakaliukas

http://libertagia.com/nightman398 Nori papildomai užsidirbti pinigų? Registruokis čia, kurk savo komandą, būk aktyvus ir kantrus. Sėkmės!

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:11

nu paprastai - pas vienus vyrus jie yra, pas kitus ne.. jeigu jų yra - sugalvoji būdą, kad jų nebūtų - galima skustis, depiliuotis, net ir moters pagalbos prašyt. na o jei neišeina susitvarkyt - reik kompensuot šį baisumą nepaprastais vidiniais turtais ar išoriniais sugebėjimais

Pas kitus nera iki 21 Pas sportininkus reciau zelia, bet tos vietos vistiek yra megiamos plauku
Manau, kad merginai pabostu, ne tik sau skustis, bet ir vaikinui dar 2 kartus per savaite

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:14

na incognito, o kaip tu žiūri į moters plaukus ant kojų?
man tik vieną kartą pasitaikė ypatingas ir netoleruotinas užpakalio plaukuotumas.. daugiau ačiū dievui neteko

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:18

na incognito, o kaip tu žiūri į moters plaukus ant kojų?

man tik vieną kartą pasitaikė ypatingas ir netoleruotinas užpakalio plaukuotumas.. daugiau ačiū dievui neteko

Esu arshus priesininkas...
As pakankamai privargstu su savo kiausiukais, o jei dar uzpakali reiketu skust tai netureciau laisvo laiko

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:25

esi aršus priešininkas moters kojų plaukuotumui?

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:39

esi aršus priešininkas moters kojų plaukuotumui?

Zewrus...
Beveik tas pats, jeigu pas moteri butu plaukai ant nugaros

Žinutės laikas: 2007.01.11 16:46

tai palyginam visų kojų plotą su užpakaliaus... tu jauti kiek tai laiko kaštuoja??
tad nesiskųsk ir pradėk skustis užpakaliuką

Koreguota: 2007.01.11 16:47 kori

Žinutės laikas: 2007.01.11 17:01

tai palyginam visų kojų plotą su užpakaliaus... tu jauti kiek tai laiko kaštuoja??

tad nesiskųsk ir pradėk skustis užpakaliuką

Gal reikes pabandyt...
Bet ciuju, kad paskui durt pradeda

Žinutės laikas: 2007.01.11 17:05

tada depiliuokis, pirmą kartą skaudės, bet priprasi

Žinutės laikas: 2007.01.11 17:15

tada depiliuokis, pirmą kartą skaudės, bet priprasi

Agha... Suo ir kariamas pripranta...

Žinutės laikas: 2007.01.11 17:57

ne nu pala.. moteriai visas kojas depiliuotis yra nesiaubas, o užpakalį pasidepiliuot jau yra siaubas?

Žinutės laikas: 2007.01.11 18:00
Autorius: Hamas (Meistras)

nesamone - nebobekim (moterys, atsiprasau uz issireiskima) - kokios dar depiliacijos vyram???!!!

Pėstieji būna dviejų tipų - viktūs ir negyvi

Žinutės laikas: 2007.01.11 18:25

uoj nu nereik.. dabar dar paverk: 'o mums auga barzda ir turim ją kasdien skusti'

Žinutės laikas: 2007.01.11 23:07
Autorius: antas (Patyręs)

uoj nu nereik.. dabar dar paverk: 'o mums auga barzda ir turim ją kasdien skusti'

taip gi mums reikia prie veidrodzio praleisti laika, kai skutiesi.
Taip uzpakaliukas labiausiai veza

Žinutės laikas: 2007.01.12 11:22
Autorius: kesharys (Pradedantysis)

nu man tai uzpaliukas..jej jis isriestas ir neplatus...ledas...dar plaukai ilgi paneleiu ir tokie nelygi o truputi sudraikyti vejo...pasakele...

Žinutės laikas: 2007.01.12 11:33

Originally posted by: Hamas

nesamone - nebobekim (moterys, atsiprasau uz issireiskima) - kokios dar depiliacijos vyram???!!!

o ka, tau labai smagu,kai vasara del visu prakaituotu gauru pazastyse pradedi smirdet??
koks cia bobiskejimas?? cia elementari higiena...jeigu jau gezai skutasi pazastis,tai komentaru nebereikia

Žinutės laikas: 2007.01.12 11:33
Autorius: skaistuliukas (Naujokas)

nu as pritariu kad vyraj turi priziuret sawo uzpakaliuka...o man seksualiausios vyro vieteles yra pilvukas, rankos...zinoma turi buti raumeningas.
o beje ka jus manot apie vyrus kurie skutasi pazastis?

nemyliu nei wieno-wilioju kekwiena...

Žinutės laikas: 2007.01.12 11:35

as tai manau savo poziuri ankstesiam komentare isdesciau jau

Žinutės laikas: 2007.01.12 11:42
Autorius: GyTiA (Naujokas)

Wajkinuku uzopakaliukas bej pilwukas(jej yra presas)mmm.....

Žinutės laikas: 2007.01.12 13:42
Autorius: Meiluze (Pradedantysis)

vaikino krutine, nugar ir uzpakaliukas! super!!!!!

nikas, bet ne profesija!

Žinutės laikas: 2007.01.12 13:49

uzpakaliukas, dabar taip ir norisi pliakst per popka rrrrr

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.12 15:15
Autorius: vaidas (Naujokas)

apkabinimas, po to seka visa kita!!!

,
,,,,,,,,,

Žinutės laikas: 2007.01.12 16:20
Autorius: Ozkyte (Patyręs)

Moters krutine,kojos ir uzpakaliukas
Vyro uzpakaliukas,raumenys (rankos),akytes.

Ne viska gyvenime pasieksi kumsčiais. Kartais į rankas tenka paimti didelę gerą lazdą!

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:34
Autorius: Hennessy (Pradedantysis)

man tai graziausia laibi pirstai, nestambios rankos. O pas vaikina seksualiausios kuno vietos - lupos ir akys. ;D

Sunkiausia kai yra per daug galimu pasirinkimu.... :)

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:41
Autorius: Tutsi (Naujokas)

O man tai seksualiausia vyro vieta - pazastys

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:43

Man tai nepatinka vyrai su skustomis pazastimis... Kazkaip labai jau nevyriskai atrodo... kuo daugiau plauku, tuo geriau Bet, aisku, turi kvepeti

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:43

Skustos ar neskustos?

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:49

Geriausia pazastys yra su siek tiek apkirptais plaukais VISUOMET atkreipiu demesi i vyro pazastis kaip kazkas rase, yra seksuali ir ta plauku juostele nuo bambos iki apacios... Sexy - plaukuotos kojos, krutine... Ir nesamone, kad reikia vyrams depiliuotis. Svarbiausia, kad butu svarus, kvepetu, nors kiek sportuotu ir neturetu keliu gelbejimosi ratu aplinkui. Issiskute vyrai man primena arba nesubrendelius, arba homoseksualus. Nei vieni, nei kiti yra nepatrauklus.

Aisku, visos seksualiausios vieteles nublanksta, jei vyro kaukoleje vejai svilpia...

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:54
Autorius: Vikuskaska (Naujokas)

o man pvz rodos kad pas vaikina turi but grazus uzpakaliukas ir tvirtos,siltos rankos kad visada galetu susildyt ir palajkit betkokioj situacijoj...;DDD~

~*Black_Sweet*~

Žinutės laikas: 2007.01.12 17:55

Kiek zmoniu, tiek nuomoniu

Žinutės laikas: 2007.01.12 18:42
Autorius: bazanova (Pradedantysis)

Savaime aišku užpakaliukas... o jeigu dar riestas.... mmmm.. grrrrr..

1. Anger is all about management. You choose to manage it, or you don't.
2. Embrace strange obsessions. Today's weirdo is tomorrow's mogul.
3. It's nice to be important. It's more important to be nice.
4. If you get too comfortable, you lose your edge. A little pain keeps you striving.

Žinutės laikas: 2007.01.12 18:47
Autorius: bazanova (Pradedantysis)

Originally posted by: Jason

Lukryte > gali sau kikenti, bet nori, ar nenori, kiekviena moteris per pirmas bendravimo sekundes samoningai, ar net to nesuvokodama butent ir ivertina vyro seksualuma, kuri sieja su tam tikrais atributais. Kai pamatai vyra, tu turbut sau nesakai - ooo, tikrai noreciau su juo kalbeti iki ryto zvelgiant i zvaigzdeta dangu. Greiciausiai sau pasakai - mm, dailus uzpakaliukas, kaip noreciau...

Nea, moterys pirma žiūri į veidą, plaukus, jų tvarkingumą.. Po to į batus, nebūtinai brangūs, bet svarbu, kad būtų švarūs
O poto jau seka rankos užpakaliukas ir visa kita...

1. Anger is all about management. You choose to manage it, or you don't.
2. Embrace strange obsessions. Today's weirdo is tomorrow's mogul.
3. It's nice to be important. It's more important to be nice.
4. If you get too comfortable, you lose your edge. A little pain keeps you striving.

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:00
Autorius: Mistika (Naujokas)

Uzpakaliukas Nors svarbu ir peciai, rankos, akys... Seksualu, kai vyras atrodo gresmingai kitiems, bet yra svelnus tau Jautiesi saugi ir mylima

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:27
Autorius: tolerancija (Naujokas)

rankos~

akis už akį ir pasaulis netrukus taps visiškai aklas

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:32
Autorius: tolerancija (Naujokas)

boze, tuose plaukuose paskęsti galima kox malonumas bandant nubučiuoti vyro krūtinę, jei plaukai į burną lenda fu

akis už akį ir pasaulis netrukus taps visiškai aklas

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:39
Autorius: Mama (Pradedantysis)

Rankos.Ilgi grazus pirstai.Grazus nagai. Tarp kitko, pagal nagu forma galima spresti apie zmogaus charakteri.Jei labai trumpi, tokie buki apvalus, tai bekit kuo toliau, jokios fantazijos ir dar sykstus.

Džiaugsmas, kad gyvenu yra didesnis už žinojimą, kad senstu.

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:40

kartais pas vyrus dar ir nugara neplaukuota buna

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.12 19:43

Ai tie plaukai netrukdo, kad tik uzpakalis nebutu plaukuotas.O ant krutines biski trukdo buciuoti, bet nieko tokio, vyrai ne tiek plaukeliu ispjaudo...

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:11

Kaip pagalvoji, kiekvienas juk turi savo nuomone. Jei merginai patinka nusiskutes, tai tegu ir skutasi. Juk turbut blogiau, kai patinka plaukuoti vyrukai, o jam plaukai neauga... Ka tada daryti ?

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:12

Ieskoti plaukuoto.

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:21

O as tai manau, kad pakeisti savo poziuri, ir priimti vyra toki, koks jis yra...

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:22
Autorius: DeAntonio (Pažengęs)

merginos seksualuma parodo nevien grazios svelnios kojos, dailus uzpakaliukas ir papusta krutine... negi ne vienam vaikinui nera buve toks dalykas atsitikes kai nuzvelgi mergina (pradedant nuo dailiu koju ir kylant i virsu) ziuri i koajs ir galvoji "o dieve, norisi paliest" ziuri auksciau-uzpakaliukas, sakai "haba haba, taip ir jauti ranka ant to uzpakaliuko, kyli vis aukstyn, dailios rankos (visada svelniai paglostys, krutine (taip ir noretusi ikrist netycia xDDD ) visa tai yra labai seksuali, bet kai pamatai pvz susikuprinuse nugara, arba nepatrauklius veido bruozus, galbut nusigrezi ir nueini tolyn... kodel? ogi todel kad seksualuma mano manymu labiausiai atspondi veidas, peciai ir laikysena, jei sie bruozai labai grazus ir simpatiski tada visos kitos kuno vietos atrodo dar seksualesnes ... o jei pvz veido bruozai super grazus tada kitos vietos net gali neberupeti vaikinui

P.S. nepykit jei ka, cia tik mano nuomone

-Kaip gyvenate??, - pajuokavo valdžia
-Gerai!!!, - pajuokavo tautiečiai

Koreguota: 2007.01.12 20:32 DeAntonio

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:34

"o jei pvz veido bruozai super grazus tada kitos vietos net gali neberupeti vaikinui "

bent vyrams kitos vietos rupi - tame tarpe net smegenu vingiai

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:38

Originally posted by: Adams

"o jei pvz veido bruozai super grazus tada kitos vietos net gali neberupeti vaikinui "

bent vyrams kitos vietos rupi - tame tarpe net smegenu vingiai

joa, bet negi nera buve taip kad kai pamatei deive ir tada tam tikra laikotarpi i nieka nekreipei daugiau demesio negu i veida? as ensakau akd nerupi kitos vietos tiesiog buna ir tokiu momentu

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:41
Autorius: Mistika (Naujokas)

Aisku, svarbi visuma... Pagal ja ir atsirenkam, ar troksti to zmogaus, ar ne... Bet sakykim, kad troksti, ir vat, kaip supratau temos esme, kas konkreciai tame trokstamame zmoguje tau seksualiausia?

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:44

Deantonio>

mano zvilgsnis visda kompleksinis, nors ir kiek netradicinis - paprastai daugma vyru nuo apacios i virsu ziuri, o as - nuo virsaus i apacia
Bet visgi vien ties veideliu tikrai neapsistoju , o tureciau minciu skeneri - ir kitur dar jo deka kiek paskenuociau

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:44

na as jaunas dar, bet siaip niekas man nedraudzia pasvajot ir ziuret i kojas uzpakaliukus ir t.t tai man asmeniskai seksualiausia vieta butu kojos. nes tai galbut isduoda ar mergina yra sportiska ar ne, man asmensikai tai bus svabru ateotyje renkantis mergina

Koreguota: 2007.01.12 20:47 DeAntonio

Žinutės laikas: 2007.01.12 20:46

Deantonio>

mano zvilgsnis visda kompleksinis, nors ir kiek netradicinis - paprastai daugma vyru nuo apacios i virsu ziuri, o as - nuo virsaus i apacia

Bet visgi vien ties veideliu tikrai neapsistoju , o tureciau minciu skeneri - ir kitur dar jo deka kiek paskenuociau

na joa, but neblogai, praskanuot xDDDD arba minciu skaitytuva turet xDD neblogai isgirst tikra tiesa ka mergina galvoja stovint vienas pries kita

Žinutės laikas: 2007.01.12 22:35
Autorius: Benusia (Naujokas)

Moters yra visas kunas seksuolus, bet zinoma ne visu, o prisiziurinciu. O apie bx nekalbesiu, tegu panos sako kas pas mus seksuolu

LeBen

Žinutės laikas: 2007.01.12 22:38
Autorius: panteriukste (Pradedantysis)

nu pas vyrus, tai malonumu centrukas

Nekask man ir nekasiu as tau

Žinutės laikas: 2007.01.13 13:40
Autorius: Dozexx (Pažengęs)

man sexualu ira weidas, ipac akys ir lupos.. nors akims duocew pirma wieta

Ieskau darbo pasiulymus privacia zinute, dekui

Žinutės laikas: 2007.01.13 17:25
Autorius: SexMinistre (Meistras)

na jau neskustom pazastim vyro tikrai nenoreciau aptureti savo lovoje... ir beabejo jis turetu buti nuskutes ar bent jau gerokai patrumpines bikini zonoje savo gaurus.... manau menkas malonomumas stebeti pana kuri traukai is burnos vietoi to kad testi ka nors malonaus

i provokuojancius mane klausymus, mano advokate patare neatsakyneti

Žinutės laikas: 2007.01.18 12:55
Autorius: skaistuliukas (Naujokas)

manau wyraj turi kiek patrumpinti pazastu plaukus...o del bikini zonos jau anksciau buwau pasisakius DeAntonio gal galma butu suzinot kiek tau metu?

nemyliu nei wieno-wilioju kekwiena...

Žinutės laikas: 2007.01.18 13:07

plaukai plaukai... plemba.... as paziurejau bandydamas isivaizduot kaip atrodytu jei nuskusciau... sh.. gaunas... kojos plaukuotos, bei nuo bambos zemyn eina nezymi plauku juostele... tai taip baisiai nesiderintu nuskutimas... net juokinga... galeciau nebent patrupint... kitaip tikrai atrodytu kaip netradicines orentacijos...

Extern>tai ir neskusk

Žinutės laikas: 2007.01.18 13:10

tai kad pagal daugumo nuomone vertetu

O tu nekreipk diemėsio,elkis kaip pats išmanai.

Žinutės laikas: 2007.01.18 13:18

Extern>na va,matai,ir radai sprendimą

Žinutės laikas: 2007.01.18 13:19

o man atrodo nieko nedaryk

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.18 13:43
Autorius: VilkoMerga (Meistras)

uzpakaliuko seksualumo manau jau net nebeverta mineti bet man seksualiai atrodo vyro rankos, kojos, lupo is proto varo...bet svarbi ir vyro eisena.negaliu pakesti tokiu kurie vaiksto lyg su arbuzais pazastyse beje, apie plaukuotuma, koju plaukai net kazkuria prasme seksualus, bet va krutines ir pazastu...as tikrai visom keturiom uz kad vyrai apsikarpytu pazastu plaukus!vos nepamirsau-kvapas!stai kas tikrai varo mnae is proto!nekalbu apie skanius kvepalus, kalbu apie naturalu vyro kvapa!!!jei jis man patinka, gundo, jaudina, tada jau pradedu nebesivaldyt!!!

Išsigimę žmonės gimdo išsigimusį pasaulį.

Žinutės laikas: 2007.01.18 14:17

merginos raso tai ka nori matyti, bet tai ne tai tai net sakes kaip raikia

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.18 14:19

plaukai plaukai... plemba.... as paziurejau bandydamas isivaizduot kaip atrodytu jei nuskusciau... sh.. gaunas... kojos plaukuotos, bei nuo bambos zemyn eina nezymi plauku juostele... tai taip baisiai nesiderintu nuskutimas... net juokinga... galeciau nebent patrupint... kitaip tikrai atrodytu kaip netradicines orentacijos...

maziau aprinkis, kaip atrodys su kojom. galu gale skusi ne kojas.
be to, pakankamai greit ataugs

Žinutės laikas: 2007.01.18 14:23

as manau kad plaukai ant vyro kuno turi but, bet tvarka ir turi but

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.18 14:28

Originally posted by: olenka

as manau kad plaukai ant vyro kuno turi but, bet tvarka ir turi but

bet kokiu atveju daugumai plauku bus ant galvos, o jei jis prie madinguju "trumpapalaukiu", tai kazin ar uzsiims depiliacijom tai bet kokiu atveju busim plaukuoti

Žinutės laikas: 2007.01.18 14:51

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.20 18:57
Autorius: Saulyte17 (Pradedantysis)

manyciau kad vaikinai koju neturetu depiliuoti... bent man tai graziau nedepiliuotos

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:02
Autorius: sexmane (Naujokas)

pimpaliukas asku kad pimpaliukas

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:07
Autorius: Aleksis (Meistras)

Jus dabar mane turbut isvadinsite iskrypeliu, bet man labai patinka merginu pilvukai , taip pat didele reiksme vaidina bambos forma.

cia daug gerumo ir meiles

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:08

Originally posted by: sexmane

pimpaliukas asku kad pimpaliukas

o kokie jums grazus .. pasidare labai idomu man

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:10

Originally posted by: Aleksis

Jus dabar mane turbut isvadinsite iskrypeliu, bet man labai patinka merginu pilvukai , taip pat didele reiksme vaidina bambos forma.

anoks cia iskrypimas... man tai irgi yra viena is seksualiausiu vietu, bet tuo paciu ir dvasiskai pazeidziamiausiu.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:20
Autorius: novele (Pažengęs)

vyriskos rankos

http://945760.draugas.lt

Žinutės laikas: 2007.01.23 20:23

Originally posted by: novele

vyriskos rankos

o as isgirdau sau toki komplimenta ... kad mano pirstai grazus .. ir paaiskino kad patinka kada yra ilgi pirstai

Žinutės laikas: 2007.01.24 11:27

Originally posted by: Lukryte

anoks cia iskrypimas... man tai irgi yra viena is seksualiausiu vietu, bet tuo paciu ir dvasiskai pazeidziamiausiu.

ka turejai omeny apie ta dvasini pazeidziamuma?

Žinutės laikas: 2007.01.24 13:00
Autorius: garfe (Pradedantysis)

seksualiausios yra akys ... tamsiai rudos , r. gyro =D

Viens chez moi voyageur
Viens, viens voyageur
Viens, viens chez moi voyageur
Je t'attends, je t'attends, viens voyageur

Žinutės laikas: 2007.01.24 18:12

au, ar cia dar yra kas nor?

Žinutės laikas: 2007.01.24 18:14

Noriu atsakyti del plaukuotumo - siaip tai esu turejusi tik viena vyriski, plaukuota taip, kaip man patinka Nei per daug, nei per mazai Plaukuotos kojos, plauku juostele, vedanti nuo bambos iki apacios, plaukuota krutine... Ir PATIKEKITE - tikrai netrukde tiek plaukai! Nes tai TAIP GRAZU! Tai UZVEDA! Deja, deja, Lietuva - pliku, neplaukuotu vyru krastas... ECH...

Žinutės laikas: 2007.01.24 22:25

Originally posted by: Rennais

na ziurint ezoteriskai ir panasiai, tai ta vieta yra saules rezginys, i kuria sueina didziausios zmogaus energijos. paprastai per ten (bamba) patenka ir ivairios blogos programos, kurias siuncia visokie negeri zmones. na nuziurejimai ir blabla.
man net instinktyviai visad norisi uzsidengti pilva, kai jauciuosi nesaugi, tad situo visai tikiu

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.24 22:50
Autorius: ata (Didmeistris)

smegenys
visas kunas yra grazu ir seksualu ,kad tik butu proporcijos o ne 60-30-60,arba 120-90-120,nenoriu nieko izeist ,bet kam krastutinumai?

redakcijos ir autoriaus nuomones ne visada sutampa
kas nesutinka su mano nuomone

Žinutės laikas: 2007.01.25 14:59

Originally posted by: ata

smegenys

visas kunas yra grazu ir seksualu ,kad tik butu proporcijos o ne 60-30-60,arba 120-90-120,nenoriu nieko izeist ,bet kam krastutinumai?

cia apie isorini grozi)))

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.25 15:01

Originally posted by: ata

smegenys

cia ne apie prota kalba eina

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.01.25 15:47

Ata>

o man, pvz, 60-30-60 visai patiktu

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.25 15:54

Adams>>
Tai kad cia vaiko ismatavimai yra...
Nieko nemaisai?

Žinutės laikas: 2007.01.25 15:55

na pagal proporcijas vaikas toks net negaletu buti nebent tai kokia moteriskaite kaip koks azuolas sumazintas iki bonsai.. hm

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.01.25 16:00

visu pirma - mato vienetai neparasyti, o juk gali buti jie bet kokie
o antra - na vaikai manes tikrai netraukia

p.s.

Žinutės laikas: 2007.01.25 19:54
Autorius: ata (Didmeistris)

na pagal proporcijas vaikas toks net negaletu buti nebent tai kokia moteriskaite kaip koks azuolas sumazintas iki bonsai.. hm

isdziuvus nuo badavimo kad geriaiuatrodytu...
ir svoris tokiu asmenu apie 30 kg

zinau olenka kad apie isorini ,grazu seksualu -kaklas, nugara,kojos,stanngrios krutys ...
nemegstu as zmoniu "dalimis " vertint ,arba jis sexy arba ne

redakcijos ir autoriaus nuomones ne visada sutampa
kas nesutinka su mano nuomone

Žinutės laikas: 2007.01.26 13:59

Originally posted by: Rennais

na ziurint ezoteriskai ir panasiai, tai ta vieta yra saules rezginys, i kuria sueina didziausios zmogaus energijos. paprastai per ten (bamba) patenka ir ivairios blogos programos, kurias siuncia visokie negeri zmones. na nuziurejimai ir blabla.

man net instinktyviai visad norisi uzsidengti pilva, kai jauciuosi nesaugi, tad situo visai tikiu

hm...as jausdamas pavoju dengiu galva

Žinutės laikas: 2007.01.26 14:00

tiksliau,abi galvas

Žinutės laikas: 2007.02.11 23:27

ei!norejau paklaust kokie vyrukai jums panoms patinka, ar su apzelusiom krutinem ar geriau nudepiliuta ir svari, praplike, ar skusti?

Žinutės laikas: 2007.02.11 23:58
Autorius: coliuke71 (Naujokas)

ALEKSI pati seksi vyro dalis tai akys kuriose gali izvelgt bedugni meiles sulini arba lakstancius velniukus.To nepakeisi,o uzpakaliukas pas juos auga kaip ir pilvas nuo alaus,vienuodu tempu.Parodyk man savo akys ir as gal tave isimylesiu,ypac jei jos selmiskos

pukuotuke

Žinutės laikas: 2007.02.12 00:02

Oi coliuke71, paskesi mano akyse.

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:38
Autorius: patyrus (Pažengęs)

O man tai seksulu kai vyras rimtas susikaupes vairuoja automobili- tvirta ranka ant vairo grazus vyriskas laikrodis rimtas zvilgznis i toli
ir man dar labai seksualu vyro sodrios lupos- taip ir norisi isisiurbti

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:42
Autorius: ADRIANO (Pažengęs)

grazus zodziai , tikraiusiai taip ir yra

Mylek kiekviena savo diena ir busi mylimas!!!

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:44
Autorius: rasike (Patyręs)

seksualiausia-vyriška plaukuota krūtinė... raumenys...

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:45

nu, nors pas mane tikrai ne miskas, bet manau ir manosios "neisbrokintum"

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:47

svarbiausia ji neplika būtų

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:48

nu tikrai ne "plikute"

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:49
Autorius: Mergele (Patyręs)

Originally posted by: rasike

svarbiausia ji neplika būtų

Rasike, juk turi pasirinkima ivertint ir Hamo krutine

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:50

nu, nors pas mane tikrai ne miskas, bet manau ir manosios "neisbrokintum"

Galima butu pamatyt? ;p Ivertinsim

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:50

beabejo... kai pamatysiu tavaja

Koreguota: 2007.03.09 12:50 Hamas

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:53

Originally posted by: Mergele
Rasike, juk turi pasirinkima ivertint ir Hamo krutine

Mergele,tu įvertink ir pasakyk

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:53

beabejo... kai pamatysiu tavaja

Vyrams pirmenybe

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:54

Mergele,tu įvertink ir pasakyk

Jei isdrys atsiust

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:55

bet su išdrysimu abejonės kyla...vyrai paskutiniu metu tokie nedrąsūs ir kuklūs

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:56

nu nu - nuo kada cia taip vyram pirmenybes?? - as visada moteris i prieki uzleidziu

Žinutės laikas: 2007.03.09 12:58

eikit jūs bailiukai.... mandrūs,kol reikalas neprispaudžia..o paskui-tik šmurkšt į krūmus

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:00

eikit jūs bailiukai.... mandrūs,kol reikalas neprispaudžia..o paskui-tik šmurkšt į krūmus

Na visokiu yra ir visokiu reikia

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:00

i krumus - niekada (nebent ne vienas ), bet visada laikausi principo moteris uzleisti i prieki

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:03

i krumus - niekada (nebent ne vienas ), bet visada laikausi principo moteris uzleisti i prieki

Zinosiu Per kelias dienas siame forume jau nemazai esu suzinojusi apie vaikinus Reiks tuoj uzsivesti uzrasine, kad nepamirsciau

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:03

na šiuo atveju vyrų irmenybę.pabūsim ir mes džentelmenais..o gal nepatinka suvyriškėjusios moterys?

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:04

Nu o didelio cia daikto vyrui savo krutine parodyt - tas pats kaip moteriai savo kojas pademonstruot teises nelygios moters krutine tai intymus dalykas

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:06

Bet vyrams parodyt savo krūtinę pasirodo taip gėdinga,kaip ir moterims

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:08

moters krutine - ne lytinis organas, kad tai labai jau intymu butu, cia tik pas mus dar islike tokie keisti stereotipai, pasiziurekite bet kur, kad ir i vakaru Europa.. taip kad nemanau kad musu krutine prastesne ar mazesnes vertes nei jusiske

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:09

anokie cia tada vyrai

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:11

is ko tu cia taip nusprendei??

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:12

moters krutine - ne lytinis organas, kad tai labai jau intymu butu, cia tik pas mus dar islike tokie keisti stereotipai, pasiziurekite bet kur, kad ir i vakaru Europa.. taip kad nemanau kad musu krutine prastesne ar mazesnes vertes nei jusiske

Nu ne tokios reiksmes ta jusu krutine, neslepiat jos

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:15

tai tipo reiksme tik nuo to pakyla, kad ja slepi? na tai neslepkit

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:16

Europoj bet cia dar Lietuvele pati Europoj deginausi be virsutines dalies bet lietuvoj tai tik krumuose taip
Pas mus gejukas isejes skelbti savo teisiu - gyvas namo nepargriztu

Originally posted by: Mergele

Nu ne tokios reiksmes ta jusu krutine, neslepiat jos

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:16

tai tipo reiksme tik nuo to pakyla, kad ja slepi? na tai neslepkit

Nea...Merginoms visoms patinka, kai lieciasi prie jos krutines, o va vyrukai.... nepasakyciau :/

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:18

nu tikrai ir as nepriestarauju tokiam veiksmui

Koreguota: 2007.03.09 13:18 Hamas

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:18

Nu tai reiksias kazkas netaip tada su vyro krutine jei jis bijo ja parodyt gal papukai kalasi nebuvau sutikus ne vieno kuris gedytusi

is ko tu cia taip nusprendei??

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:19

ar as kalbejau apie gedinimasi??

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:20

vat ir aš apie tai patyrusi pagalvojau kažkas negerai turėtų būti,jei.....

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:21

o gal tiesiog nemanau kad vyro krutine kazkuo prastesne uz moters - taigi ir salygos turetu buti vienodos...

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:22

Nu o koks dar kitas motyvas gali buti - bijojimas parodyti krutines jei ne gedyjimasis?- na ir kaip galva lauzau bet nesumastau

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:24

na kur jau !!!! Vat putytes ir pimpaliuko klausimu tai vienodos teises

o gal tiesiog nemanau kad vyro krutine kazkuo prastesne uz moters - taigi ir salygos turetu buti vienodos...

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:24

lygiai ta pati klausima galiu perleisti tau

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:26

butent, krutines irgi manau vienodos, kaip sakiau, tik pas mus cia kazkodel situo klausimu vis dar seni nusistoveje keiti stereotipai...

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:28

Na palauk - kaip tu ziuretum i mergina kuri klube nusiima liemenele? O jei vaikinas marskinelius nusiimtu tai nieko per daug cia aneatsitiktu o jau ant merginos tiek pluotku butu....

lygiai ta pati klausima galiu perleisti tau

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:30

Originally posted by: patyrus

Na palauk - kaip tu ziuretum i mergina kuri klube nusiima liemenele? O jei vaikinas marskinelius nusiimtu tai nieko per daug cia aneatsitiktu o jau ant merginos tiek pluotku butu....

Jauciu vyrukai tam klube akis ispustu ir nenuleistu, seile varvintu

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:33

Seile tai pavarvintu bet jau reputacija tos mergos butu - gera tiolka shiam vakarui

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:41

o kai pas mergina papu nera?O kam pleze mergaitem 6 metu jau tevai deda liemenukus, tam kad prilaikytu?

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:43

Cia tas pats kas filosofuot apie lyciu lygybe- nu nera jos lygios ir nemanau kad kada nors susilygins... kas leistina jauciui tas neleistina karvei... abieju lyciu privalumai skirtingi bet jie niekad nebus lygus
Na nebent gal po kokiu keliu tukstanciu metu kai vyru rase isnyks ( taip jau girdejau kad prasidejus Y chromosomos mutacija ir tipo nebus dvieju lyciu bus tik viena) bet jau manau kad pasaulio pabaiga greiciau ivyks nei tokia katastrofa

Žinutės laikas: 2007.03.09 13:45

Is tikruju man juokingai tai atrodo as isvis 6 metu maudymuko neturejau su triusikais maudziaus ir labai gerai buvo Bet cia ne apie vaikus snekam o apie suaugusiu vyro ir moters krutines skirtumus

o kai pas mergina papu nera?O kam pleze mergaitem 6 metu jau tevai deda liemenukus, tam kad prilaikytu?

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:00

bet kur vakaruose - paimkit Ispanija, Italja, Prancuzija, net Vikietija, kitas salis - ten keista pleze mergina/moteri su liemenuki pamatyt

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:01

o gal paaiškink,kaip tai suprast-papų nėra?

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:02

bet kur vakaruose - paimkit Ispanija, Italja, Prancuzija, net Vikietija, kitas salis - ten keista pleze mergina/moteri su liemenuki pamatyt

mums dar toli iki Ispanijos ar kitos valstybės

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:04

laikas keistis, o ne sedetisavo kiaute ir tiketis kad viskas visada taip ir liks - tuo labiau, kad tame tikrai nieko blogo, manau netgi sveikintina

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:05

tai vakarai o ne Lietuva!!!! Vakaruose ir as be virusutines dalies papludimy Bet kad ir vakaruose - klube tai jau tikrai nepamatysi moters atejusios be virsutines dalies arba gatve einancios kaip vyrai megsta karsta vasara ir ka cia jau gincytis kad tai tas pats vyrui zygiuot gatve be marskineliu tai normalus dalykas o moterims - tik pamegink

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:08

Niekada nereikia žiūrėti ir dairytis kaip kiti daro..čia ne jurgelis-meistrelis..prisirenkam pvz iš Vakarų ir lipdom velniai ž-ino ką savo Lietuvoj...

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:09

nu niekas normalaus issilavinimo ir supratimo nezygiuoja vidury miesto be marskineliu, o kurortiniam mieste tikrai maciau moteris taip vaikstant, irtai tikrai labai naturalu, nesokiruoja ir tikr. graziai atrodo..

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:10

zinoma nereikia imti visko, bet tai kas normalu ir gera, manau galima ir pasiimti - kam atradinet jau atrasta dvirati?

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:11

tada ir varyk ten,kur gražiai atrodo..o mūsų konservatyviam krašte ir su liemenėlėm gražu

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:18

as nesakiau kad negrazu, tik kaip beziuresi, tai yra tik viena is kuno daliu, ne lyties organas, ar pan., kuri reiktu slepti. kazkada ir apnuoginti peciai labai nepadoriai atrode, bet dabar gi niekas (beveik) nebemano, kad toks aprangos stilius rodo istvirkima ar pan?

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:19

as nesneku apie vakaru papludimy!!!! as sneku apie viesaja vieta.. vasara vyrai su plavkem automobiliuos vairuoja ir nieko. Ar tu su mano nuomone nesutinki kad pamacius mergina vairuojant be liemeneles ir sustojus prie kiosko alaus nusipirkt nepamatysit ir jei pamatytumet tai jau geru zodziu tikrai nepaminetumet????
ar vis tiek pasileki prie savo nuomones kad vienodai tiek vyras kad parodo savo krutine ar mergina tipo tau jokio skirtumo?

nu niekas normalaus issilavinimo ir supratimo nezygiuoja vidury miesto be marskineliu, o kurortiniam mieste tikrai maciau moteris taip vaikstant, irtai tikrai labai naturalu, nesokiruoja ir tikr. graziai atrodo..

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:19

Hamas,kažkaip savosios dar neparodei,tai geriau ir nekalbėk vėjų

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:22

patyrus, be abejo tu teisi, bet cia reikia kaltinti tik musu paciu mastyma ir supratima. as visada uz tai, kad isliktu skirtumai tarp vyru ir moteru, kuriuos, beje, labai inirtingai pacios moterys ir siekia istirbdyti

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:23

Ir hamai tavo vietoj budama vyru ir gavus toki pasiulyma tai jau tikrai nesilauzyciau kuriam pirmam siusti savo apnuoginta krutine saugai ta savo krutine lyg tavo lytinis organas butu

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:25

patyrus, nesaugau - bet ir viesai nedemonstruoju

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:29

as vat irgi uz siuos skirtumas - moteris visada turi islikti paslaptinga buti lyg neperskaityta knyga- nes kai ja vyras perskaito tampa nebeidomi. O tos kuriuos siekia tokius skirtumus istirbdyti ir patapti tokios pat kaip vyrais tai tegul savuosius tirpdo...
Kam vyrui i poras "antras vyras" ?

patyrus, be abejo tu teisi, bet cia reikia kaltinti tik musu paciu mastyma ir supratima. as visada uz tai, kad isliktu skirtumai tarp vyru ir moteru, kuriuos, beje, labai inirtingai pacios moterys ir siekia istirbdyti

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:36

patyrus - uz paskutine tavo eilute - pagarba

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:36

o gal jam tada patyrus patinka toks "antrasvyras"?

Žinutės laikas: 2007.03.09 14:45

dekui dekui malonu girdet

patyrus - uz paskutine tavo eilute - pagarba

Žinutės laikas: 2007.03.09 15:23

o gal jam tada patyrus patinka toks "antrasvyras"?

???

Žinutės laikas: 2007.03.15 09:09

Kiek pastebejau, man labai inponuoja ir atkreipiu demesi i tas merginas kuriu nosis didesne, ar tokia pariesta kaip dainininkes Sandros, ar siaura aktores Jodie Foster nosis.

Žinutės laikas: 2007.03.15 09:16

pirstai....
ilgi pirstai...
pailga nagu forma...
per koki dalykini susitikima sunku buna nuo tokiu ranku akis atitraukt

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:13

akys...
lupos...
laikysena...
kuno kalba...

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:16

pirstai....

ilgi pirstai...

pailga nagu forma...

per koki dalykini susitikima sunku buna nuo tokiu ranku akis atitraukt

cia aipe mane ....kikiki

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:23
Autorius: Demiurkas (Patyręs)

Aš norių paklausti, labai jau tingių skaityti viską - ar iš moterų, kam nors buvo seksualiausias penis?
Ir iš vyrų, ar kam buvo seksualiausia vagina?

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:23

Olenka>

nezinau ar apie tave - nemaciau juk taves

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:47

apie vagina rodos kazkas rase, apie peni nepamenu,, bet as rasiau uzpakaliukas

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:47

Olenka>

nezinau ar apie tave - nemaciau juk taves

ir nuotraukos neruriu kur mano rankytes gerai matytusi

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:49

Olenka>

kada nors gal pasidarysi - kad ir vasara pvz

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:50

ar yra zmoniu kurie galetu i interneta ideti savo intymiu vietu foto?Yra net toks kaip telepatinis zmogaus saveika su foto, kad ziuredamas ir susijaudindamas tam zmogui perduodi aistra.

Žinutės laikas: 2007.03.15 10:54

aleksis>

tai vakar cia vienas veikejas buvo su kazkieno intymiu vietu [gal ir jo paties] foto...

p.s.
visu pirma tai reglamentuoja istatymai - turi buti gireztas +18 apribojimas, kad moderatoriai leistu tokias foto deti.

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:07

Olenka>

kada nors gal pasidarysi - kad ir vasara pvz

tai gal per meeta mane kas nors pamatys

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:09

jai norite vienas kitam savo piskas rodyt, siuskyte per maila, o cia nigalima

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:11

Olenka ar galetumei savo ka nors tokio nors papuliuka parodyt ir atsiust foto?

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:15

Olenka>

kas nueis, tas ir pamatys
kiti tures tenkintis tavuoju zodiniu aprasu

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:26

Olenka ar galetumei savo ka nors tokio nors papuliuka parodyt ir atsiust foto?

ne, noriu ir negaliu.

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:28

Olenka>

kas nueis, tas ir pamatys

kiti tures tenkintis tavuoju zodiniu aprasu

ir klausimas, ar ateisiu

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:39

Olenka>

nieko - mes tave suprasim, jei ir neateisi
Juk merginoms tai budinga ... suviliot dvasishkai ir palikt

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 11:46

vat cia jau darosi idomu as jau spejau kazka susiviot?

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 12:02

Olenka>

as nezinau - spejai ar ne
sako cia buna panasiai kaip su melu - vienakart sazine grauzia, kitakart sumelavus - jau maziau, o po to pasirodo kad nieko cia tokio baisaus, ir issigasti tik tada, kai jau tiesa o ne mela sakyti pradedi

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 12:08

ir as manau kaip ir kokiu budu

Griežta ir teisinga

Žinutės laikas: 2007.03.15 12:21

O zinot, kazkaip sove i galva tokia mintis, kad seksualiausia ir vyro, ir moters kuno vieta yra burna... Kai prasizioja, tai arba iskart praeina noras myletis, arba pasirasai negalvodamas...

Žinutės laikas: 2007.03.15 12:36

idomios tavo mintys arba juoda arba balta

Žinutės laikas: 2007.03.15 12:59

O tai ka, gal netiesa pasakiau...? Juk visi cia forume teigia, kad jiems svarbus zmogaus vidus... O tai kaipgi tu i ta vidu ilysi, jei ne per bendravima, kalbejimasi.... Vadinasi per burna...

Žinutės laikas: 2007.03.15 13:19

dainushka>

drysciai pasiulyti patikslinima - ne "burna" o "liezuvis"...
tada tai bus kur kas plaaaatesne savoka ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 14:04

Adams>

lizuviukas, lupytes, burnyte.... Na negi neseksualu...?

Žinutės laikas: 2007.03.15 14:07

dainushka>

as sakyciau taip:
ausiukas
skruostukas
kakliukas
spenelis
bambuke
....

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 14:15

Adams>

o kaip tau auskariukas bambukej...?

Žinutės laikas: 2007.03.15 14:25

dainushka>

kai eina [ir jei bambuke grazi ] - visai nieko
o praktishkai artimuose santykiuose neteku susidurti - negaliu pasakyti

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 15:03

Adams >

Na va, o as maniau, kad gausiu is taves patarima, nes jau labai seniai svajoju apie tai...Klausyk, o kaip vyrai ziuri i tatuiruotes na tarkim ant peties, arba ant klubo, ar ant kojytes...? Ar tai seksualu...?

Žinutės laikas: 2007.03.15 15:17

>dainuska> man asmeniskai labai zavu kai pvz koks delfinukas ant klubo ar kojytes

Žinutės laikas: 2007.03.15 15:46

Dainushka>

jei svajoji - daryk
kam tau mano patarimas?

p.s.
as senamadishkas - man is principo tatuiruote nepatinka...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 15:55

ADRIANO >

Aciu uz nuomone...Smagu kad yra vyru, kurie supranta...

Adams >

Tai ko gero gausiu tokia gimtadienio dovana, tai ir svajone issipildys ir dovanele liks visam gyvenimui...

Žinutės laikas: 2007.03.15 16:01

dainushka>

cekis i tatoo salona?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.15 16:31

.>dainuska7> nera uz ka ! tokia nuomone ir tiek, pries dedama tatoo, rimtai pagalvok apie tai kai tau bus 50 ir daugiau ,ar tai taip zaviaia atrodys...

Žinutės laikas: 2007.03.15 16:33
Autorius: Astulka (Meistras)

Manęs tatoo visai nežavi. Bet jeigu kažkam norisi, kodėl ne...

Kuo daugiau žinai, tuo daugiau gali...

Žinutės laikas: 2007.03.15 17:20
Autorius: teorema (Patyręs)

kas čia ką nori keisti?
aaa Dainuškai kažkas kažką nori keisti?

Samboliauskas-orlauskiuks,.

Žinutės laikas: 2007.03.16 00:10

dainushka>

cekis i tatoo salona?

Na taip, siaip tai turejo buti man siurprizas gimtadienio proga, bet netycia nugirdau, kalbant telefonu....

Žinutės laikas: 2007.03.16 00:14

Originally posted by: ADRIANO

.>dainuska7> nera uz ka ! tokia nuomone ir tiek, pries dedama tatoo, rimtai pagalvok apie tai kai tau bus 50 ir daugiau ,ar tai taip zaviaia atrodys...

Zinai, teisingai Zara sako, kiek man jau cia iki tu 50 beliko... O atrodysiu normaliai, taip kaip ir dabar atrodau, nes intensyviai sportuoju, taigi jokie ten celiulitai ir virssvoriai man negresia...

Žinutės laikas: 2007.03.16 00:17

Originally posted by: teorema

kas čia ką nori keisti?
aaa Dainuškai kažkas kažką nori keisti?

Teorema, nepergyvenk, nieks man nieko keist nesiruosia, tik vasara pasidarysiu tatuiruote ir viskas...

Žinutės laikas: 2007.03.16 00:32
Autorius: NaIr (Naujokas)

krutine,pilvukas...

Žinutės laikas: 2007.03.16 08:39

Dainuska>

tai siurprizas vis dar tebegali buti - gal bus parasyta ant cekio, kad tik ta ar ana galima su juo apmoketi )))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.16 13:40

Adams>

Tai ka, nori pasakyti, kad dar ir negalesiu pasirink, ka noriu issitatuiruot...? Ar aplamai turi omeny kita paslauga...?
Na tikiuosi bus tai, apie ka kalbejo, o ne kazkoks dar vienas siurprizas...Svarbiausiai neissiduoti, kad zinau, o tai tikrai ims ir pakeis ka nors... O tu cia man neprikarksek...

Žinutės laikas: 2007.03.16 13:57

dainuska>

na gali buti visaip - tame ir esme buna, kai jaucia, kad kazka zinai apie jo keslus, gali padaryti taip, akd tau nuejus ir kazka uzsisakius vis tiek pvz padarys tai, ko norejo tas, kuris tau ceki dovanojo ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.16 14:03

Adams>

tu visiskai teisus... Na bet iki mano gimtadienio dar toloka, tai kaip sakoma paliksim viska likimo rankose, kaip jau bus taip...

Žinutės laikas: 2007.03.16 14:34

dainushka>

moteru vietoje as likima valdyciau, o ne jis mane
cia tik pas vyrus likimas juos valdo...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.16 14:46

Tatuiruotes grazu bet tik jau ne spalvotos... man tos spalvotos ypac dideles laaabai jau slyksciai atrodo

Žinutės laikas: 2007.03.16 21:59

Juodą garlaivį ant subinės geriausiai.O kokią tatuiruotę Dainuška7 žadi tatuiruotis?

Žinutės laikas: 2007.03.17 16:43

Tatuiruotes grazu bet tik jau ne spalvotos... man tos spalvotos ypac dideles laaabai jau slyksciai atrodo

ir nedaryk kur rebalai auga ... pilvas, ar krutine.. ji gali nukarti ... vaizdas nekoks po to

Žinutės laikas: 2007.03.17 18:06
Autorius: Vlad (Didmeistris)

O! Daug tu seksualiu daliu - ir dailios ilgos kojos, ir plonas liemuo, ir stangrus apvalus uzpakaliukas, ir grazi stangri tokia kad butu galima nenesioti liemenuko krutine...

Žinutės laikas: 2007.03.17 19:46
Autorius: Brashke (Patyręs)

Originally posted by: kk

ir nedaryk kur rebalai auga ... pilvas, ar krutine.. ji gali nukarti ... vaizdas nekoks po to

Sutinku su abieju nuomone, todel tatuiruote pasidarioau ant nugaros,labai patogu,
nenusibosta nes jos nematai,viskas perfect ;]

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.17 19:48

Man tai labai seksuali ir grazi kuno dalelyte yra LUPOS man patinka tokios putlutes lupytes

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.17 22:54

ypatingai reik dažyti kalėdų proga.

Žinutės laikas: 2007.03.17 22:55

O šiaip kokias lūpas moterys skaito gražiausiomis?(man labai svarbu)

Žinutės laikas: 2007.03.17 22:57
Autorius: Abdulajus (Pradedantysis)

o man labiausiai akys ir ausys. akis marinuoju, o ausys labai skanios pasūdytos ir parukytos. užpakaliukai irgi nieko, labai skani mėsytė, mažai sausgyslių..

.. nenado shutit s vojnoj ..

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:05
Autorius: Voverukas (Didmeistris)

Niekad nekreipiau dėmesio į vyro lūpas.

Įspėkit mįslę:

Juodas kaip anglis, bet ne anglis,
Knisa kaip kiaulė, bet ne kiaulė,
Lekia kaip paukštis, bet ne paukštis.

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:14

o mane veza storos sexi vyro lupos taip ir norisi isisiurbti ( na ant tiek storos kaip pas chose ignasiju- vienam pirmuju muilo operu turtuoliai irgi verkia)

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:16

O jetau, koks man klaukus tas vyriškis buvo...

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:19

Tas vyriškis tai buvo klaikus, o ne klaukus.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:20

Man košmariškai patinka rudos akys. O jeigu dar juodos, tai jau man viskas.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:23
Autorius: DonRomaso (Pradedantysis)

O man patinka sypsena, tad sypsokites

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:23

Joa tas ignasijus tai baisus buvo ir ta lupa jo baisi... man patinka tinkamos formos tokios vat prisirpusios bet tik jau ne tokios neproporcinogos

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:25

Aš retadantė, bet šaipytis mėgstu.
Baisus tas Chosė buvo, atvėptalūpis. Jau dzin, kad ir rudos akys.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:26

tai tu cia is manes shaipais? kazkaip nepagavau kampo? as rasiau kad tokios atvepusios ir neproporcingos man ne prie sirdies....

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:29

Nesišaipau aš iš tavęs. Tiesiog šiaip šypsotis mėgstu, nors ir retadantė

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:33

Veruciukas, na va, tarp mūsų jau šis tas bendro aš irgi nemėgstu šypsotis

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:34

Taigi aš rašiau, kad mėgstu...

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:36

na mėgsti tai mėgsti, aš neprigirdžiu, tik iš penkto karto.
na tada, bala nematė, aš irgi pradėsiu šypsotis.. sekmadieniais..

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:39

Jei beveik gali pradėt, tuoj sekmadienis

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:45

oi dar daug laiko, visos 15 minučių

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:48

Viens du, ir praeis tos minutės

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:51

aš visada viską tempiu iki paskutinės akimirkos

Žinutės laikas: 2007.03.17 23:53

Maaatai koks

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.18 02:12

Originally posted by: teorema

O šiaip kokias lūpas moterys skaito gražiausiomis?(man labai svarbu)

Man patinka putlios lupos,mazos man nepatinka.

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.18 02:13

Originally posted by: Veruciukas

man idomu kodel? kreipi kur nors kitur demesi?akis?ar kur kitur?

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.18 02:14

Man košmariškai patinka rudos akys. O jeigu dar juodos, tai jau man viskas.

Man irgi patinka kai pas vaikina buna rudos akys ir rudi plaukai

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.18 02:16

Originally posted by: Abdulajus

aš visada viską tempiu iki paskutinės akimirkos

Ne tu vienas

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.18 11:41

Originally posted by: Brashke

man idomu kodel? kreipi kur nors kitur demesi?akis?ar kur kitur?

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.18 11:42

Tikriausiai į akis. Jei sužavėjo akys, kitkas nelabai jau svarbu.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.03.19 00:05

vat pastebejau,kad labai daug kas kreipia demesi i akis,nes kazka jose izvelgia,o vat as nors ziuriu,nors ne,nieko jose nematau. Ir siaip jei pas mergina yra zydros akys,tai galiu ziureti,bet jei pas vaikina,tai ne. Gal todel kad zydros akys dazniausiai buna gilios...

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.19 08:55

Brashke>

bijai paskesti giliose akyse?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.19 11:40
Autorius: Sandirela (Naujokas)

as ziuriu visa vyra ir is stuomens ir is liemens.Turi buti ne tik is isores grazus,bet ir vidumi.

Nerkis3

Žinutės laikas: 2007.03.19 11:54

Sandirela>

o vidu kaip?
su portatyviniu rentgeno aparatu praskenuoji?
ar kaip sakoma meginant surasti arciausia kelia i jo sirdi - eini su skalperiu per krutines lasta?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.19 23:12

Brashke>

bijai paskesti giliose akyse?

Vat nzn,sunku atsakyti,as galeciau i jas ziureti,bet tam reiktu apie 10s , o tam turiu tik 1-2s,nes jeigu jos yra gilios,tai noriu paziureti i jas ir izvelgti ta giluma,o jei nepazistamas zmogus,tai as gi neatsistosiu ir nespoksosiu i jas kaip nesweika kokia todel visada nukreipiu savo akis nuo zydru akiu

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.19 23:13

P.S. man dar grazu kai pas vyruka buna ne per daug raumenuku,taip viskas proporcingai

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.19 23:21

vuo vuo man irgi raumenu kalnai nepatinka o dar labiau tie pricisustine vyrukai saldainiukai neatsitraukiantys nuo veidrozio ir taip save ir savo kuna mylintis kad net slykstu pasidaro kai bachuro reikia laukti kol jis atsimaivys pries veidrodi.... tokie man i piderastus uznesa....

Žinutės laikas: 2007.03.19 23:33

PATYRUS

joa! geriausiai cia kai vaikinas praleidzia daugiau prie veidrodzio negu mergina

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.27 01:13
Autorius: nenuspejamoji (Naujokas)

as labiausiai demesi kreipiu i vyro eisena,laikysena,ir dar svarbiu plaukai...jeigu eina labai mosikuodamas rankomis ir dar susikuprines,be jokio pasitempimo,tai jau veeeeeeeeeeeeee

Žinutės laikas: 2007.03.27 08:55

nenuspejamoji>

o jei jau plaukia, kaip kokia pieno puta link kranto? Tai jau ir amo netenki beziuredama?

p.s.
pas sokejus paprastai buna itin nepriekaistinga laikysena ir eisena

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.27 10:40
Autorius: Witule (Naujokas)

seksualiausia abieju lyciu vieta yra akys kuriomis galima atskleisti savo seksuolumo aukstumas tuo nepakartojamu ir uzdeganciu zvilgsniu..... juk nuo zvilgsnio viskas ir prasideda.....

Žinutės laikas: 2007.03.27 11:21

matyt del to dalis vyru myledamiesi uzsimerkia, kad ju merginos ar moterys is ju akiu daug ko neatskleistu........... )

p.s.

Žinutės laikas: 2007.03.28 12:34

Nu man kaip tik atrodo kad vyrai nelabai linke merktis- dazniau merginos bando savo pojucius paastrint o vyrai kaip tik stengiasi sulaikyti kad per gret nebaigtu

Žinutės laikas: 2007.03.28 12:43
Autorius: 3xnekaltute (Naujokas)

panos argi jums butu geriau kai ateitu prasmirdes vaikinas?Visas kunas dvokia ir vandens neaisku kiek nemates....man jau tada geriau issiciustines...aisku tik ne narcizas!

Žinutės laikas: 2007.03.30 15:22

3xnekaltute, jei butu tik 2 galimybes rinktis arba per daug issiciustines arba visikas nevala tai aisku jau rinktumeisi ta issiciustinusi... bet yra daugiau pasirinkimu ir teise pasirinkt kas patinka

Žinutės laikas: 2007.03.30 15:25

Nu man kaip tik atrodo kad vyrai nelabai linke merktis- dazniau merginos bando savo pojucius paastrint o vyrai kaip tik stengiasi sulaikyti kad per gret nebaigtu

pasitaiko ir tokiu reiskiniu

Žinutės laikas: 2007.03.30 16:08
Autorius: kupidonas (Pradedantysis)

man viskas susideda is mazu smulkmenu.. pirstu,lupu,pokalbio,emociju,zvilgsnio,akiu... kvapo... viskas susideda i visuma ir taip uzveza... tada jau laikykis
nebutina griebti iskart uz uzpakaliuko

Žinutės laikas: 2007.03.30 21:38

Galiu pasakyt,kad dar vieno vyro seksualiausia dalis yra jo rankos

mhm...

Žinutės laikas: 2007.03.31 13:10
Autorius: kupidonas (Pradedantysis)

bet gi zinai kokie vyrai,kartais jie ir is garazu grizta tad tada jau ir nelabai sexualus bus tau!!

Žinutės laikas: 2007.03.31 19:00
Autorius: Ziezula (Naujokas)

bet gi zinai kokie vyrai,kartais jie ir is garazu grizta tad tada jau ir nelabai sexualus bus tau!!

Kai grizta is garazo murzinas tada ji galima ir ismaudyt ne tik rankas nuplaut... ir seksualumas nuo to nemazeja.

Naivumas pražudys pasaulį

Žinutės laikas: 2007.03.31 19:45
Autorius: tankistas (Naujokas)

seksualiausia vieta man tai roze kai ji drekna ir susijaudinusi negaliu susilaikyti jos nepabuciaves

Žinutės laikas: 2007.03.31 22:50
Autorius: GaZoliS (Pažengęs)

moters - 1 protas,2 kunas....

Skelbimas!!! Pigiai parduodu Norvegiska Sniega!!!

Žinutės laikas: 2007.03.31 22:57

reikia susimeti ... as laisvas beje...

Žinutės laikas: 2007.03.31 23:23

ot gaila;(

Žinutės laikas: 2007.03.31 23:26

tai vat kad palaidu... gerai pastebeta beje!!!!!

Žinutės laikas: 2007.03.31 23:33

bet pataikei i desimtuka arba vienu suviu du zuikius nupyskinai.... tokia jau realybe... ziauru

Žinutės laikas: 2007.03.31 23:44

pataikei...

Žinutės laikas: 2007.03.31 23:55

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:04

Takk..... norvegiskai aciu

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:09

ten dirbu.... bet dabar Lietuvoje atostogauju...

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:18

kitoks nei visi, zinantis ko troska ir kovoja uz savo interesus...bet visada megaujantis gvenimo teikiamasi malonumais...

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:22

tiketina kad taip

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:36

graziu sapnu... apie ta taip trokstanti.....

Žinutės laikas: 2007.04.01 00:47

sapnai kaip svajos, kiekviena karta nauji

Žinutės laikas: 2007.04.01 11:01
Autorius: mingiux (Naujokas)

Vyro plaukuotumas priklauso nuo vyriskojo hormono testosterono kuo vyras plaukuotesnis tuo pas ji didesnis testosterono lygis o kuo didesnis testosterono lygis tuo didesni sexualiniai poreikiai.... taigi pasakymas kad plaukuotesni vyrai ira leciau "pailstantys" lovoje ira gan teisingas..

Žinutės laikas: 2007.04.01 14:10

aha mingiux pritariu

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:08

Mingiux>

siaubas....
eisiu greit nusiskust, kad niekas nepazintu, kad poreikia pas mane didesni

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:09

Be to, dar ir gražesnis būsi.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:26

Veruciukas>

vis tiek tai tau nesvarbui

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:35

Nesvarbu, gali būt nors ir kaip meškinas. Brrr. Net nupurtė pagalvojus.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:38

Veruciukas>

nupurte pagalvojus apie meshkina ar apie ... vedusi meshkina? Ar apie nuskusta meshkina? ))))))))))) - panasus i nuskusta pudeli matyt butu...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:39

Apie bet kokį meškiną. Prisiminiau vieną savo draugužį. Eina peklon.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:40

Veruciukas>

kuo jis toks ipatingas, kad iki siolei toks atgrasus tau isliko?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:43

Išliko atminty, nes buvo man pirmas, o dabar, įtariu, vienintelis mano vyr g. draugas.
Šiaip aš mėgstu nepadoriai juokauti pažįstamų rate. Ir pirma mintis, kuri kilo pamačius jį be marškinių - "tokios gauruotos mano mintys niekada nebus". Juokinga prisiminti.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:45

Originally posted by: zara

o man meskinai patinka...aisku kailio saikingai turi but

Man irgi patinka saikingai kailiniuoti ir dar labai svarbu rankos kažkodėl

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:46

zara>

meskinas nuspausti gali - uzdusi po jo glebiu

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:47

Veruciukas>

na taip - faina mintis buvo
tikiuosiu isitikinai, kad negalima sakyti "niekada"?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:48

Astulka>

o kas rankose tokio turi buti?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:49

Veruciukas>

na taip - faina mintis buvo

tikiuosiu isitikinai, kad negalima sakyti "niekada"?

Kodėl negalima sakyt "niekada"?

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:52

zara>

nekrologas negraziai TAIP skamba... - vien del to

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:52

Veruciukas>

tau jau zara pasake - todel kad viena karta gali tiesiog uzsinoreti padaryti isimti

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:53

Astulka>

o kas rankose tokio turi buti?

mano ranka...
Kažkodėl visada atkreipiu dėmesį rankas. Labai patinka vyrai, turintys ilgus pirštus, mokantys švelniai liesti pirštų galiukais...

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:56

Astulka>

mmmm...
man patinka, kai moterys dar ir leidziasi tokiais ilgais, plonais, svelniais ir velnishkai smalsiais pirstukais save tyrineti, o ir nesidrovi parodyti savo kuno reakcijas tuo momentu, kai tie pirsciukai aptinka koki tai lobi tame kune

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:57

zara>

esi labai plati, kad didelio glebio apglebimui reikia?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:58

Adams. mmmmm............. kaip man tai patinka

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:58

Dzin tas visada ar niekada. Aš neketinu kartoti tos pačios klaidos, ir tiek. Nemėgstu būti žeminama ir kvailinama.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 16:59

Astulka>

tikiuosiu dabar nelieti saves, megindama isivaizduoti, jog ishties tai nera tavo pirstukai?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 17:00

Veruciukas>

zinant tavaji kategorishkuma, kuris yra kur kas grieztesnis, nei Zaros uzsispyrimas, manau neverta taves ne megint atkalbeti, kad pamegintum i savo poziuri pazvelgt kitu kampu...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 17:01

Astulka>

tikiuosiu dabar nelieti saves, megindama isivaizduoti, jog ishties tai nera tavo pirstukai?

rasiu kas palies

Žinutės laikas: 2007.04.01 17:03

Neijaudinkit, atsirūgo tam balvonui.
Na, ir šiaip vienam kitam su manimi nelabai parsata buvo mano įdomumo dėlei.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.01 17:04

Astulka>

netgi dienos metu?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.01 17:08

Astulka>

netgi dienos metu?

o kodėl ne? Negi turiu laukti vakaro? Nakties?

Žinutės laikas: 2007.04.02 08:56

Astulka>

cia is serijos: pasiimsiu TAI per pusrycius, po to per pietus, po to dar ir pavakariams, o po to dar ir kaip visi normalus zmones - vakare ir ryte pasimylesim? ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.03 00:57
Autorius: simbolis (Naujokas)

Rankos arba akys.

nerizikuosi,negersi sampano

Žinutės laikas: 2007.04.03 21:50
Autorius: spirgis (Naujokas)

man sexualiausia moters wieta yra dwi duobutes nugaros apacioje tiesiog ta wieta mane uzburia galeciau ziureti ir ziureti

gywenimas skirtas tam kad isbandytum daugiau negu imanoma ;)

Žinutės laikas: 2007.04.05 11:47

man sexualiausia tai nugara ... buna labai grazi , svelni, plona oda... stuburas grazus ir liemuo grazus..... kaip moteriska ir malonu buti uz nugaros

Žinutės laikas: 2007.04.05 12:57
Autorius: masaliuke (Naujokas)

penis

Sexas valdo

Žinutės laikas: 2007.04.05 23:02

Originally posted by: masaliuke

penis

trumpai ir aiskiai

Žinutės laikas: 2007.04.06 10:09

Vaikai visada konkreciai ir aiskiai masto

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.06 11:00
Autorius: strutis (Meistras)

man tai patinka mergino lytines lupos, man patinka i jas ziureti.

Žinutės laikas: 2007.04.07 18:49
Autorius: Morgana (Naujokas)

vaikino kojos. Ir kai jos būna tokios hm, kaip čia paaiškint. Dauguma futbolistu tokias turi. Jos tokios kreivos, bet na tokios nesusiglaudžia. Aj žodžiu.. Nesvarbu. Faktas patinka futbolistų kojos.

Smile - all the time

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:06

Seksualiausia bus kazkuri mylimojo kuno dalis Kam cia spangt be reikalo - dazniausiai isimyli visiskai kitoki zmogu nei noretum.
Man visada buvo grazu sviesus merginu plaukai, bet ne vienos panos tokios neturejau. Ir man dzin. Svarbu patiktu, o kaip jau bus - taip gerai

---

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:08

Aišku. Bet aš vistiek nors užmušk į blondinus niekad nežiūrėčiau.

Smile - all the time

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:09

Originally posted by: Morgana

Aišku. Bet aš vistiek nors užmušk į blondinus niekad nežiūrėčiau.

Neprisikarksek

---

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:09

Spjauk per kairį petį tris kartus.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:15

Nu baikit Žinau, kad niekad nereikia sakyti niekad. Bet yra kaip yra. Kolkas tikrai nežiūrėčiau

Smile - all the time

Žinutės laikas: 2007.04.07 19:31

Aha. Aš sakiau, kad niekada nežiūrėsiu į mažiukus... Plepalai tik pasirodė.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 20:18

Smile - all the time

Žinutės laikas: 2007.04.07 20:33

Veruciukas>

dar sakei niekad i vedusius neziuresi

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 20:41

Būtent. O tas paršas, buvo ir vedęs, ir mažiukas.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 20:49

Veruciukas>

reikejo aukstesni ... vedusi pasirinkt

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 20:51

Tąkart aš nesirinkau, o įsimylėjau.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:13

Veruciukas>

isimylejai pagal kvapa? Ar isiklausydama i jo zodzius?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:17

Kodėl pagal kvapą? Aš taip neįsimyliu.
Įsimylėjau, kai užsienyje, kur aš taip ilgėjau namų ir savo kalbos, jis man lietuviškai pasakė "tu man patinki". Žiūrėdamas savo juodomis akimis į manąsias.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:27

Veruciukas>

kada artimiausia tavo kelione i uzsieni?
eisiu linzes juodos spalvos nusipirkti, pries isvaziuodamas paskui tave

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:29

Neišdegs. Tai buvo vienintelis kartas, kai mano dėmesį patraukė vedęs vyras. Tik tada aš apie jo statusą nežinojau. Nors įtart tai turėjau, kad toks pirdžius, atsiprašant žmoną turėtų turėt.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:40

Veruciukas>

na daznai sakoma, kad islavinta liezuvi turintys vyrai dazniausiai jau buna isipareigoje

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:43

Tebūnie. Bet garbingo žmogaus bruožas - pasakyti tiesą, jei klausia jo statuso.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 21:59

Veruciukas>

as iskart juk pasakiau...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:02

Internete man net ir nerūpi jokie statusai iš esmės.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:07

Veruciukas>

Na taip - inetas pati ta vieta zemishkiesiems geiduliams incognito tenkinti

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:08

Gali būt ir taip.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:24

Veruciukas>

o ar pavyksta patenkint?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:30

Kas sakė, kad man to reikia?

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:31

Veruciukas>

niekas
as tik meginau galutinai isitikinti, kad butum tiesiog puiki ... vienuole

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:33

Nebūčiau. Aš netikinti, net nekrikštyta.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:38

Veruciukas>

pakrikstyti niekada nera velu

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:39

Man seksas niekada nebuvo ir nebebus kažkokia panacėja.
Tegu būsiu nešiuolaikiška, nuobodi ar dar kažkokia kitų žmonių akyse. Man dzin.
Svarbu, kokia aš savo pačios alyse.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:40

Veruciukas>

as gi netvirtinu, kad seksas - vaistas nuo visu ligu... Nors sako kai kada nuo migrenos ypach gerai padeda

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.07 22:41

Migrenos man niekada nebūna.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.08 00:24

Migrenos man niekada nebūna.

Antra kart turiu pasakyti - lucky you. As tuo negaliu pasigirt

---

Žinutės laikas: 2007.04.08 00:28

Na, net jau kol kas nebūna. Kas bus ateity, nieks negali pasakyti.
Kartais skausteli makaulę, bet tik, jei dėl ko nors labai jaudinuosi. Pašalinus jaudulio priežastį, dingsta ir skausmelis. Arba pakanka net gerai išsirėkaut.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:35

Originally posted by: kupidonas

O tuomet dar geriau

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:38

Originally posted by: mingiux

Vyro plaukuotumas priklauso nuo vyriskojo hormono testosterono kuo vyras plaukuotesnis tuo pas ji didesnis testosterono lygis o kuo didesnis testosterono lygis tuo didesni sexualiniai poreikiai.... taigi pasakymas kad plaukuotesni vyrai ira leciau "pailstantys" lovoje ira gan teisingas..

Bet labai negrazu kai pas vyra ant krutines yra didelis plaukotumas

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:41

Originally posted by: kk

Originally posted by: masaliuke

penis

trumpai ir aiskiai

Ir as taip pamaniau

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:43

Originally posted by: Morgana

vaikino kojos. Ir kai jos būna tokios hm, kaip čia paaiškint. Dauguma futbolistu tokias turi. Jos tokios kreivos, bet na tokios nesusiglaudžia. Aj žodžiu.. Nesvarbu. Faktas patinka futbolistų kojos.

Na tu i 10-uka pataikei,ir man jos patinka jei mes turime omeny ta pati,gal geriau apibudinsiu ne kaip futbolistu,o kaip jojiku?

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:45

Originally posted by: Techno

Seksualiausia bus kazkuri mylimojo kuno dalis Kam cia spangt be reikalo - dazniausiai isimyli visiskai kitoki zmogu nei noretum.

Man visada buvo grazu sviesus merginu plaukai, bet ne vienos panos tokios neturejau. Ir man dzin. Svarbu patiktu, o kaip jau bus - taip gerai

O man visada patiko tamsiu plauku ir akiu,o vis isiziuriu i swiesius

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.09 18:48
Autorius: Prawalas (Meistras)

mirsiu is juoko. ;D

Isejau i realu pasauli. Gal kada nors dar uzeisiu pas jus. O gal ir ne. :] Linkiu visiems be isimties sekmes!

Žinutės laikas: 2007.04.10 16:33

Braske - taip, būtent tai ka aš omeny turiu

Smile - all the time

Žinutės laikas: 2007.04.10 22:13
Autorius: sandra19 (Naujokas)

oi... zinoma, kad uzpakaliukas ir krutine (vyro zinoma).

Žinutės laikas: 2007.04.10 22:28
Autorius: paprastas (Pradedantysis)

UPS NE TA TEMA ;DDDDD

Žinutės laikas: 2007.04.15 17:17
Autorius: mexanika (Pradedantysis)

peciai,trapecija ir palukuotos plaukuotos kojos.....mmmmmmmmmmmmmmmm...........mmmmmmmmmmmmmmm.....

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.15 17:18

ta prasme wyruose

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.15 17:20
Autorius: welniukeeea (Pažengęs)

man visas kunas grazus turi buti pvz: kai christian meier uch...koks seksas mano vajkinas truputi i ji panasus ir esu lbj lbj laiminga...

Žinutės laikas: 2007.04.15 18:15

Morgana

Na va sutapo musu nuomone apie vaikino kojas

mhm...

Žinutės laikas: 2007.04.15 18:53

WISAS KUNAS 1 wietoj)sprintininku
2 vt)dviratininku
3 vt)lengvuju atletu

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.19 00:30

brashke,patikkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek...is mano pazistamu tarpo neatsirado nei wiena,kuriom tokios lb patraukliai klisos futbolininku kojos nepatiktu............

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.19 07:13
Autorius: cobra (Naujokas)

vyru tiesios kojos tai fuii,o klisos tai jega

Žinutės laikas: 2007.04.19 10:10

Vyrai, girdejot ? I klubus su shortais eikit Ir kojas klishinkit, busit sexy Vo tep va

---

Žinutės laikas: 2007.04.19 10:48

Kaip čia pasakius su tom klišom kojom...

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 10:52

as esu panasus i labai garsu aktoriu, ir vienas daininikas ir labai.., daug kas mane su jais maisydavo.

Žinutės laikas: 2007.04.19 10:53

Ir į ką gi tu panašus, Aleksi? Į Deni De Vito?

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 11:30

kad nereikia net ir sortu detis,ir per kelnias gerai matos kokios kojos.

Žinutės laikas: 2007.04.19 11:31

nu tai prisipazink aleksi i ka tu taip panasus

Žinutės laikas: 2007.04.19 12:36

Originally posted by: cobra

kad nereikia net ir sortu detis,ir per kelnias gerai matos kokios kojos.

Tipo plaukai per klesnes ir uztrauktuka islinde?

---

Žinutės laikas: 2007.04.19 12:49

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 13:54

Jep. Vyriškos rankos kartais "veža' net ir nieko nedarydamos.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 14:05

Aš irgi. Bet aš žiūriu ir į dantis.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 15:30

wa dar kas...kaip galejau nepaminet...ogi gyslos islindusios rankose...mmmmmmmmmmmmmm....niam...

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.19 15:31

Man gyslos negražu.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 16:09

tikrai?gal dar ir LB plaukuotos wyru kojos nepatinka?

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.19 16:24

Irgi nelabai.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 17:39

Yra tas kailis, tai jau tegu būna, rautis neprašysiu, bet gražiau, kai ne visai meškutis.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 18:20

Čia kodė?

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 18:37

Reiks įsidėmėt.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 18:43

Originally posted by: zara

jautru labai ir pauoscius aisku pasidaro,ar seksualu kur nors kitur-na ar verta list....

Tu ka ? Apuostai visus ?

---

Žinutės laikas: 2007.04.19 18:50

Iš esmės kvapas tai tikrai labai svarbu. Kiekvienas žmogus turi savo kūno kvapą, net jeigu to ir nejaučia mūsų nosis.
Kvepalai man nebūtina, bet prakaito kvapo geriau, kad nebūtų.

Įspėkit mįslę:

Žinutės laikas: 2007.04.19 18:52

As tai nemegstu stipriai kvepalais kvepianciu moteru... Po to reik galvot, kaip cia to kvapo namo neparsinesus - gi pas moteris uosle nerealiai islavinta - ypach moterishku kvepalu srityje ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.19 19:00

zara>

todel as ir stengiuos kvepintis minimaliai, juolab kad ir tonikas po skutimosi jau kvapa turi...
kitaip itariu kokia virtine merginu namo ir parsivesciau - tokiu apsvaigusiu, i zvagzdes pakeltom akim... ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.20 09:10

taip,kwapasa tikrai daug reiskai...ir BALSAS

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.20 09:11

po galais wiskas pas juos yra LB LB sexualu

wanna B A dj

Žinutės laikas: 2007.04.21 22:45
Autorius: Saulyte34 (Naujokas)

Visos temos neskaičiau, tad gal pasikartosiu, bet man seksualiausia vyro kūno dalis yra smegenys. Jei protą vyras moteriai sugundo, visa kita - jau savaime tampa seksualu...

Žinutės laikas: 2007.04.22 20:16
Autorius: LaPie (Naujokas)

man patinka wiskas jei tik grazus kunas

LaPie

Žinutės laikas: 2007.04.23 11:54

Zara>

"o tu gerai apie save galvoji"

Kas gi pakels katinui uodega, jei ne jis pats?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.23 21:48

zara>

kam kranas?
geriau sieninio laikrodzio uzvedimo mechanizma prie uodegos pririsht - viena karta uodega pakelei, tai nors visa diena ar net 2 sieninis laikrodis su gegute eitu... ))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.23 22:21

zara>

na ant laikrodzio gal nereikia - gegute tai viena - kaip gi VISI katinai nesusipjove ja pasidalins?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.23 22:25

zara>

sakai butinai silikonine turi buti, kad "pasimautu"?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.23 22:32

Zara>

kai "natura" atsikalbineja, kas gi belieka?
tada ir pradedama apie "pakaitalus" mastyt

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 15:46

Zara>

kai nusipirks ir isbandys, paprasyk jo praktiniu atsiliepimu Nes itariu visai nebloga iseitis butu ... bent kartais

p.s.
beje pamirsau paklausti - jis bikini ar manekena nusipirkti norejo? ))

p.s.

Koreguota: 2007.04.24 15:47 0

Žinutės laikas: 2007.04.24 16:23
Autorius: strutis (Meistras)

turbut graziausia ka panos turi, tai lytines lupos.O ant kitu galuniu ne taip stojasi man.

Žinutės laikas: 2007.04.24 21:47

Zara>

na jei tau dazniau galva skaudet pradetu, vadinasi jam itarimas kilti gali...
Na matau, kad tikrai ... ko ko bet net ir protingo vyro tau tikrai nereik O tai po to dar ir savishkio buciuot nebenoresi

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:06

zara>

- paracetamolis
- nepersimiegok

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:11

zara>

kosmarai-nuo persivalgymo vakarais
nors karta gurgianciuskranduku miegot nueik )

p.s.
o kur zibutes tavo sapnuose?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:17

Zara>

as ne apie TA alki snekejau
bet matyt TAS alkis tau aktualesnis.....

p.s.
pienes karcios.... Nors koks skirtumas nuo ko kartumas - ar nuo pieniu, ar nuo ... toniko , kuriuo vyrai po skutimosi pasishlaksto ))))))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:23

Zara>

"as irgi ne apie ta kalbejau,bet kaip matau,tu suranti,kas tau aktualiau"

na va - tik pamegink koja kojon su moterishka mastysena pazengti - kaip mat sarlatanizmu apkaltintas busi
va taip ir zlugdomos bet kokios iniciatyvios vyru mintys....

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:27

Zara>

nori kad man galva skaudetu?
sakai tada geriau tave suprasciau?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.24 22:30

Zara>

as nemegstu skausmo.... Tada jau nebesnekeciau o .. ieskociau, kas ta skausma nuslopinti galetu

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.25 08:42

zara>

bet juk kartais - na nors moterims , juk zaidimas buna vien del pacio proceso patrauklus.. Na kad ir del paieskos proceso , o ne tik galutinio rezultato. Juk pati ne karta apie tai rasei... Gal va as kaip tik ir meginu pajusti savo kailiu tai, ka kaip trokstate savuoju pajusti jus, moterys....

p.s.
aisku kol kas nieko nesuprantu dar, kame cia visas tas "proceso zavumas" patrauklus...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.25 19:38

Zara>

ar tavo vyras neduoda tau pastabos, kad ruosdama maista kartais per daug i ji prieskoniu pridedi? )))

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.25 19:43

Zara>

todel bent cia, forume, megini pasodrindama spalvasm atsigriebti?

p.s.
nesupratau... Turi vyra - ne gurmana???

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.25 20:00

Zara>

as taip bent jau apie savo zmona nekalbeciau .... Bet tavo valia taip sakyt

p.s.

Žinutės laikas: 2007.04.26 13:18
Autorius: krristi (Naujokas)

sexualiausia vyro uzpakaliukas,akys ir lupos

Žinutės laikas: 2007.05.01 19:09

vyras be tvirtu,graziu ranku....nebe vyras

mhm...

Žinutės laikas: 2007.05.02 19:32
Autorius: zoRa3 (Patyręs)

sexualiausia tai-kas tarp vyro koju

Žinutės laikas: 2007.05.03 20:41
Autorius: ValiVeel (Naujokas)

Aš į ką žiūriu praeinant baxūrui - tai į veidą ir pričioskę ;D o po to į kūno sudėjimą. Raumenukai - mmm... gražu raumeningos rankos. Ir ko jau ko tai nekenčiu kai visas plaukuotas. Nu bent jau kad iš pažastų nelystų prakaito lašeliais apkibę plaukai ir kad šikna nebūtų plaukuota. Nes man tai TIKRAI nėra nexualu.

Woohoo!

Žinutės laikas: 2007.05.05 14:57
Autorius: zujka22 (Naujokas)

man seksualiausia vyro krutine, peciai. bet kai buna apzelus krutine, tai slykstu net paziuret esu labai patenkinta kad mano draugo krutine tokia, kokia man labiausiai patinka

Žinutės laikas: 2007.05.05 16:31

Zuijka>

kokia ji "tokia", kuri tau patinka?
visiskai plika?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.05.06 11:48

Na jei skutasi moterys, tai kodel vyrai to negali daryti...?

Žinutės laikas: 2007.05.06 14:37
Autorius: LittleJohn (Pradedantysis)

idomiai galiu pasakyt cia visi kalba, vieniem simpandzes patinka, kitiem smegenu vingiai jaudina=Das kaip ir visi kiti savo nuomuone turiu.kad butu neuksta,butinai blondine, nedidele krutine, standus riestas uzpakaliukas ir nebutu vien kaulai ir skura, tokia apvalute su saiku, va cia tai svajoniu mano mergina=)))))))

Žinutės laikas: 2007.05.06 19:57
Autorius: rossi19 (Naujokas)

Siaip -- kiekvienam zmogui yra skirtingos vietos , vieno uzpakaliukas , o kito netgi eisena gali sujaudinti , ar ne ?

gudrute

Žinutės laikas: 2007.05.06 20:20
Autorius: Kunsaka (Patyręs)

kaikurios visai be figuros bet kai pamatai kaip soka.... echhh

Gyventi gerai, o gerai gyventi dar geriau
Tikejimas zmones jungia, religija skiria.
http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=65&threadid=22403&enterthread=y

Žinutės laikas: 2007.05.06 20:23
Autorius: LittleJohn (Pradedantysis)

na nemanau kad mane galetu sugundyt apkuni ir su daugybe vyrisku hormonu turinciu kunu=D

Žinutės laikas: 2007.05.31 15:46
Autorius: Sidabrinis (Didmeistris)

Kaip sakoma - kiekvienam savo...

O Jums kaip?

protas

Žinutės laikas: 2007.05.31 22:00
Autorius: oOau (Pradedantysis)

Krutine (zinoma, jei su raumenukais, bet ne per dideliais) ir taippat rankos - vyriskos, neskystos, tvirtos ;]]

Žinutės laikas: 2007.05.31 23:09
Autorius: Jurgel (Pažengęs)

man vyro rankos, tokios vyriskos, tvirtos, tai mmmm........

Žinutės laikas: 2007.06.01 09:55

Originally posted by: zujka22

man seksualiausia vyro krutine, peciai. bet kai buna apzelus krutine, tai slykstu net paziuret esu labai patenkinta kad mano draugo krutine tokia, kokia man labiausiai patinka

man atrodo butu tavo isrinktasis apzelusia krutine - patiktu butent tokia, nes ne pgl. krutines apzelima gi drauga rinkaisi (labai to tikiuosi), o mylimo zmogaus pamazu visos jo kuno dalys su visais pliusais ir nedideliais minusais tampa mielos ir mylimos.
ir baikim, atsiprasau uz negrazu issireiskima, propaguoti ta pyderejimo procesa - vyras turi likti vyriskas, be jokiu ten peiliuku pazastyse, nugaroje, ar net krytojem ir prie lytiniu organu. vyras turi buti grazesnis tik uz velnia, bet tikrai neturi stengtis susilyginti ar net pralenkti moteri groziu.
be abejo prakaito lasai, ir jo kvapas nei pazastyse nei kur kitur nera malonus, bet tai tik elementarios higienos reikalas.

Žinutės laikas: 2007.06.01 10:24

hamai, suprantu, kad vyrai megsta isorini grozi, bet moterys, kaip jautresnes estetikai, subtilumui, gal net labiau ji ivertina. todel neadekvatu tau, kaip vyrui, sakyti, ko moteriai reikia. as irgi galiu pasakyti, kad moteris gali vaikscioti plaukuotom kojom, pazastim, nes tai yra laukines, verzlios, nesutramdomos, o tuo paciu ir evoliuciskai perspektyvios islikti ir daugintis, prototipas. ir ka dabar, papriestarausi, sakysi, kad moteris turi skustis ??

estetikos, grozio suvokima mes visi turime, todel ir moteriai norisi vyro ne nebaisesnio uz velnia, o isties patrauklaus.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 10:55

Lukryte>

nuo kada velnias nepatrauklus?
juk dazniausiai ir sakoma - ot velnias, sugunde jis mane...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.06.01 10:58

lukryte, tik beda tame, kad paprastai is paskos tai "estetikai, subtilumui" ir pan. paprastai eina ir (vel atsiprasau jei kanors papiktinsiu) svelnejantis balsas, "grazingos" manieros, bijojimas (net kai reikia apginti savo moteri) i"isigyti" melyne paakyje, vengimas dirbti ir parnesti pinigus i namus ir... ir isvis mazejantis potraukis moterims...
be abejo vyras t.b. susitvarkes, nesmirdintis, ir pan. bet nereikia perlenkti lazdos - vyras turi skirtis muo moters ir ne vien lytiniais organais.
ar jus, moterys, tikrai norite tokiu vyru/partneriu, kaip mano promociute vadindavo, "leonardu"???

Žinutės laikas: 2007.06.01 11:33

leonardo- turbut ne
apzelusio vikingo- irgi vargu
o tiesa sakant net galiu truputi papriestarauti, del tu "estetisku, subtiliu" vyru. zinoma, dauguma gal ir yra tokie, bet esu susidurusi ir su tokiais, kuriu balsas kaip gejaus, meno ir grozio suvokimas gan aukstas, bet visgi zino savo pareigas, yra istikimi (bet kam), mylintys. beje, netgi yra istirta, kad patvaresnes tos seimos, kuriose vyrai yra svelnesnio, tikslaiu- moteriskesnio, budo, nes santykiu pagrindas ir yra moterisku-socialiniu savybiu harmonija. manau, kad toki vyra ir pasirinkciau mieliau nei gera medziotoja, kasio loseja ir besidauzanti su kaimo bernais, bet neva "vyriska". nesu kazkokia elenyte, laukianti parjojancio vyrelio is karo. geriau zvirblis rankoj, nei briedis laukuos.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 11:47
Autorius: pantherrr (Patyręs)

Seksualu viskas-rankos, kojos, peciai, uzpakaliukas, akys....
Pas viena kazko daugiau, pas kita maziau

Siaip savas vyras kaip visuma. Visas stotas, elgesys..

Užčiaupti burną kvailiui - nemandagu,
bet leisti jam tęsti - tiesiog žiauru.

Žinutės laikas: 2007.06.01 12:06

leonardo- turbut ne

apzelusio vikingo- irgi vargu

o tiesa sakant net galiu truputi papriestarauti, del tu "estetisku, subtiliu" vyru. zinoma, dauguma gal ir yra tokie, bet esu susidurusi ir su tokiais, kuriu balsas kaip gejaus, meno ir grozio suvokimas gan aukstas, bet visgi zino savo pareigas, yra istikimi (bet kam), mylintys. beje, netgi yra istirta, kad patvaresnes tos seimos, kuriose vyrai yra svelnesnio, tikslaiu- moteriskesnio, budo, nes santykiu pagrindas ir yra moterisku-socialiniu savybiu harmonija. manau, kad toki vyra ir pasirinkciau mieliau nei gera medziotoja, kasio loseja ir besidauzanti su kaimo bernais, bet neva "vyriska". nesu kazkokia elenyte, laukianti parjojancio vyrelio is karo. geriau zvirblis rankoj, nei briedis laukuos.

koks zmogus yra - toks jau yra - jei dievas dave turet plauku ant krutines ar kitose vietose, vadinas jiems ten ir vieta ir tikrai net neisivaizduoju, kas galetu mane priversti juos nusiskusti. mena ir grozi supranta ne vien gejai, nors, be abejo, jie, stengdamiesi/elgdamiesi kaip mergaites gal ir daugiau tam demesio skiria ir pan. Normalus vyrai pirmiausia ziuri, kad jo moteris, vaikai butu saugus, kad jiem netruktu valgyt (cia visai NENORIU pasakyt, kad moteris turetu sedet vien namie ir augint vaikus) ir turetu ka apsirenkt, o kaip apsirenkt, manau seimoj gali uztekti ir vieno "dizainerio", kuris palydes vaikus i parduot. ir pan. nes jei abu prades lydet, nebeliks kam uzdirbt pinigu tom parduotuvem.
o jei vyras (beje, kaip ir moteris) negali tureti/neturi kazkokio SAVO hobio (kad ir ta pacia kase pazaist, ar kartais su draugais (kad ir kaimo bernais) alausisgert), tai gaila man is tiesu tokios seimos, nes tampi visiskai priklausomas nuo seimos ir paprasciausiai prarandi gebejimus gyventi/bendrauti kaip visuomenes narys ir t.t.
sorry kad l. issipleciau, gal ne visai aiskiai, bet manau kas nores supras.

Žinutės laikas: 2007.06.01 12:15

visu pirma, kalbejau ne apie gejus, bet apie ispudi, kuri zmones susidaro, isgirde laibesni balsa. del hobiu, veiklos absoliuciai sutinku, taciau agresyvios elgsenos, negebejimo valdyti instinktu ir egocentrisko despotiskumo aplinkos atzvilgiu nepateisinu. beje, mano vyro modelis nera tas, kuris parnesa pinigus i seima ir viskas. mano tetis ne tik dirbo, bet ir ejo su manimi pirkti batu, maisto ir vedesi i ivairius renginius. todel toks tipas man yra artimiausias. sutinku, kad kiekvienas turi savo darba, taciau kategoriskas atsiribojimas nuo kazkokiu dalyku tik todel, kad neva, juos turi kazkas kitas padaryti, mane siutina.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 12:15

antikriste, you have a point

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 12:44

visu pirma, kalbejau ne apie gejus, bet apie ispudi, kuri zmones susidaro, isgirde laibesni balsa. del hobiu, veiklos absoliuciai sutinku, taciau agresyvios elgsenos, negebejimo valdyti instinktu ir egocentrisko despotiskumo aplinkos atzvilgiu nepateisinu. beje, mano vyro modelis nera tas, kuris parnesa pinigus i seima ir viskas. mano tetis ne tik dirbo, bet ir ejo su manimi pirkti batu, maisto ir vedesi i ivairius renginius. todel toks tipas man yra artimiausias. sutinku, kad kiekvienas turi savo darba, taciau kategoriskas atsiribojimas nuo kazkokiu dalyku tik todel, kad neva, juos turi kazkas kitas padaryti, mane siutina.

autikriste - moterys beabejo zmones, ir ne bet kokie, o dauguma aspektu zymiai tobulesni ir pan. uz vyrus (nors ir is ju sonkaulio padarytos - cia juokauju, aisku ), ir galbut del sitos priezasties, bei del istoriskai susiklosciusiu aplinkybiu ir priezasciu jus ir puosiates daugiau, ir depiliuojaties ir lupas dazodies ir pan. Jei jau taip bandai viska sulyginti - tai gal ir lupas vyram reiketu pradet dazytis - nu kad estetiskiau atrodytu?

Lukryte - kokios tu aplinkoj augai ar gyveni, kad kalbi apie "agresyvios elgsenos, negebejimo valdyti instinktu ir egocentrisko despotiskumo" vyrus visuomeneje ir seimoje - argesija, smurtas ir jegos naudojimas pries kita (o ypac pries moteri, o ypac pries savo moteri)) yra absoliuciai nepateisinamas ir netoleruojamas. Be abejo, yra tokiu vyru, kaip ir yra moteru, kurios geria, ruko ar net narkotikus vartoja vaiku akivaizdoje, keikiasi ir draskosi (tiesiogine ir netiesiogine prasme), bet nekalbekome apie "anomalijas", kalbekim apie daugmaz normalia, samoninga visuomenes dali. be abejo vyras, kuris grizta is darbo ir istiesia kojas pries televizoriu yra nedaug vertas. normaliai, manau, ir namo grizes vyra visada ras ka "ukisko" reikia padaryti, sutvarkyti, ar, elementariai, zmonai/draugei padeti (ar su vaiku iki parduotuves nueiti kartais). zinoma laimingas tas, kuris sugeza ir uzdirbti pakankamai ir tureti tiek laiko, kad pastoviai vaikus vedziotis po parduotuves, bet pvz. mano tevas kai mazas buvau dirbo nuo ankstaus ryto iki velaus vakaro, o kartais ir naktim, nes nebuvo kas jiem padeda, o seimai valgyt ir apsirengt reikejo. taigi ir laiko vaikus vedziotis uz ranku, nors, tikiu, ir labai norejo, fiziskai negalejo. ta padare mama, kurios, beje, nei silumos, nei meiles niekada neatstos ir neduot tokios ir tiek nei tevas, nei seneliai, nei kazkokios aukles (cia siaip ekskursas buvo).

Žinutės laikas: 2007.06.01 12:53

butent - yra svarbesniu dalyku...

Žinutės laikas: 2007.06.01 13:02

na kalbejau apie butent vyrisko prado krastutines savybes, kurios gan daznai pasireiskia seimose. pries santuoka ir viena, ir kita lytis elgiasi patraukliai, puosiasi, stengiasi buti romantiski ir tt, bet kai nebelieka del ko kovoti, ty susituokus, atsiranda nusispjovimas. patys geriausi tokiu santykiu pavyzdziai- anekdotai.
siais laikais zmones tiek nemisrta is bado, kaip kad 1990 buvo, todel ir darbo valandas imanoma pasirinkti ne 12-14, o 8, kad galetum skirti demesio ir kitiems dalykams. kitaip nesuprantu, kam ta seima kurti, jei tik per kaledas pamatai seimos narius, ir suzinai, kad turi ne dukra, o visgi sunu, kuriam jau 10metu.

griztant prie temos, esu uz viduriuka. turint dideli kailiuka siek tiek prieziuros tik pades, o jei tai tik vienas kitas kuokstelis- nieko blogo.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 13:09

aiksu savokos "didelis kailiukas" ir "vienas kitas kuokstelis" yra labai jau neapizreztos ir subjektysios, bet galbut as katgoriskas, senamadiskas, ar dar kaip norit mane vadinkit, bet pagal mano gyvenimo ir aplinkos supratima vyras zemiau usu ir barzdos neturi nieko skusti.

Žinutės laikas: 2007.06.01 13:14

taip, tai labai subjektyvu. nezinau, kaip bus ateity, dar labai jauna esu, bet tikiuosi, kad tokie dalykai man visai nemaisys zmogu myleti.

kalbant vien apie seksualini potrauki, be jokiu dvasiniu saitu, tai neapaugus krutine man dailesne.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.01 13:32

lukryte>

"kitaip nesuprantu, kam ta seima kurti, jei tik per kaledas pamatai seimos narius, ir suzinai, kad turi ne dukra, o visgi sunu, kuriam jau 10metu. "

1. Idant visuomene to reikalauja o ir asmenine padetis joje [negali gi buti prezidentu ... nevedes ]
2. Kad pratesti savo genealogini medi [princai pvz ]
3. ... ar vert testi toliau?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.06.02 15:07
Autorius: naujoke32 (Naujokas)

1. akys
2. lupos
3. rankos

Žinutės laikas: 2007.06.02 15:37

adams, manes tai pernelyg neitikina. suprantu, kad eiliniai gyvunai jaucia nenumaldoma troskima pries mirstant palikti palikuoniu, bet zmogus yra sis tas daugiau, ne tik vaiku gamykla.
o to varianto del socialines padeties nesuvokiu. matyt, dar per mazai macius pasaulio ir menki cinizmo ugliai many.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.05 09:51

Lukryte>

"adams, manes tai pernelyg neitikina"

moters neimanoma itikinti. Galima tik leisti jai paciai susivokti...

"suprantu, kad eiliniai gyvunai jaucia nenumaldoma troskima pries mirstant palikti palikuoniu, bet zmogus yra sis tas daugiau, ne tik vaiku gamykla"

taip
nepriestarauju
beje - esi nusistaciusi pries seksa?

"o to varianto del socialines padeties nesuvokiu. matyt, dar per mazai macius pasaulio ir menki cinizmo ugliai many"

pabutum politikoj, pasisuktum placiuosiuose visuomenes sluoksniuose - suprastum. Bet neliudek - viskam savas laikas ir kai kada geriau daug ko nesuprasti, nes kai pradedi suprasti buna liudna ziureti, kaip griuna tavo idealai ir vertybes, kuriais ilgus metus tikejai ir kurie pasirodo gyvenime tik tau ir buvo nors kazko tais verti...

p.s.

Žinutės laikas: 2007.06.05 14:50
Autorius: Aniti (Patyręs)

Lupos
Uzpakaliukas
Kojos

Tavęs nebuvo, nėra ir nebus....

Žinutės laikas: 2007.06.05 14:57

"beje - esi nusistaciusi pries seksa?"

ne.

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.05 15:56
Autorius: JusTUS (Naujokas)

akys

nu ka... JusT-ME

Žinutės laikas: 2007.06.09 05:56
Autorius: Ziabziukas (Naujokas)

niu liaudis isiskaitykit i klausima...prie ko cia smegenis juk tei organas o ne kuno dalys....keista,bet kodel niekas nepaminejo kad mergyna be graziu akiu bei lupu tei dengi na veter....ar visi bl manekeniu sau iesko? tei kad visiems neuzteks))))))))))

...Jakcemash...Iz seksi taim...

Žinutės laikas: 2007.06.10 12:18

Ziabziukas>

"ar visi bl manekeniu sau iesko? "

prasyciau patikslinti, ka turejai mintyje - ar kad visi "bl" iesko, ar kad visi "manekeniu" iesko?
Tikiusoiu neturejai mintyje, kad visos "manekenes" yra ... "bl"?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.06.11 04:37

Adams>
niu nesakiau kad manekenes bliades,taip siaip issprudo...nors ir tarp ju kruva tokiu pagerintu....del karjeros i lova soka...niu kaip sakoma kas kaip moka tas teip ir prasimusa.....atsakiau i klausima ar dar smulkiau?

Žinutės laikas: 2007.06.11 21:50

Ziabziukas>

aciu - atsakei.
Nors smulkiau irgi nepamaisytu

p.s.
idomu - kiek % vyru del karjeros i lova soktu? 100 ar 101?

p.s.

Žinutės laikas: 2007.06.11 23:54

oj
tai kad jiems ir be karjeros gerai sokciojasi, manyciau :]

droviausia iš drąsiausių

Žinutės laikas: 2007.06.12 02:16

Adams
niu klausymas idomus.......visu pirma moteru aukstose postose(pareigose) zimiai maziau nei vyru...ir nelabai girdejau kad vyrai miegotu su busima bosse.....
p.s. nors ir ne del karjeros jie gerai duotusi)))))))))))))

Žinutės laikas: 2007.06.12 18:19

ziabziukas>

nera zymiai maziau - manau jau koks 30-40% nuo bendro kiekio yra

p.s.
va tame ir reikalas - neina objektyviai ivertinti, kaip ten su tais vyrais butu

p.s.

Žinutės laikas: 2010.06.13 22:14
Autorius: habibte (Naujokas)

pažvelkit į vyro rankas-ir jos viską pasakys,koks jis tas daikčiukas...

Žinutės laikas: 2010.06.14 00:13
Autorius: Dmx20 (Didmeistris)

čia gal 55 metų išmintis byloja tarp apie sąsajas tarp rankų ir daikčiuko?

Žinutės laikas: 2010.06.14 11:55
Autorius: Gili (Pažengęs)

mano vyro lupos )

Žinutės laikas: 2010.06.14 12:12
Autorius: Anaip (Pradedantysis)

Vyro pečiai.

Atsipūsk.

Žinutės laikas: 2010.06.14 12:15
Autorius: pezla (Pažengęs)

Nors as ir moteris, bet nevengiu nuziuret kitas merginas-moteris. Zvilgsnis dazniausiai nukrypsta i krutine ir man seksualu kai yra grazus laibas liemuo . Vyruose mane labiausiai zavi plaukai(ilgi) ir liezuvis su auskaru o kai jau nuogas tai visad nuziuriu uzpakaliuka

PALIESK MANE ŽVILGSNIU

Žinutės laikas: 2010.06.14 12:24
Autorius: Giglio (Meistras)

peciai ir rankos...

Pirmoji nesugadintos Jaunystės Meilė visada linksta į didingumą. Gamta tarsi nori, kad viena lytis kitoje ieškotų gėrio ir grožio. Johanas Volfgangas Gėtė

http://roma.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2010.06.14 12:55
Autorius: Giglio (Meistras)

va va, Pelytei pritariu 100 proc. ! jau tos rankos... isproteti galima...

Pirmoji nesugadintos Jaunystės Meilė visada linksta į didingumą. Gamta tarsi nori, kad viena lytis kitoje ieškotų gėrio ir grožio. Johanas Volfgangas Gėtė

http://roma.draugas.lt/

Žinutės laikas: 2010.06.14 20:13
Autorius: naglas (Pažengęs)

Moters kojos, rankos, kaklas, krutine, uzpakaliukas, akys, sypsena, plaukai, talija, kulksniukai, laibi riesai aina n...... kur mano moteris einu ieskot

Žinutės laikas: 2010.06.14 20:45
Autorius: renukasj (Didmeistris)

naglas rašė:

Moters kojos, rankos, kaklas, krutine, uzpakaliukas, akys, sypsena, plaukai, talija, kulksniukai, laibi riesai aina n...... kur mano moteris einu ieskot

Žodžiu, naglai viskas

Koreguota: 2010.06.14 20:45 renukasj

Žinutės laikas: 2010.06.14 20:47

Bebenčiukė rašė:
Žodžiu, naglai viskas

As nekaltas as tik apsestas

Koreguota: 2010.06.14 20:47 naglas

Žinutės laikas: 2010.06.16 10:54

invazija rašė:
replių reikia

REPLES, REPLES, REPLES seksualiausia vyro dalis

Koreguota: 2010.06.16 10:54 naglas

Žinutės laikas: 2010.07.01 21:03
Autorius: Atas (Naujokas)

Jaunimas.... Nieko nera sexualiau uz moters akis.... aistringas, ilgesingas akis....

Žinutės laikas: 2010.07.02 20:35
Autorius: Kirkof (Pažengęs)

Merginos, kai kurios is jusu turi didelius privalumus. Visu pirma uzpakaliuko forma buna kartais tiesiog neitiketinai superine. Tokia mergina reiketu pasideti kambaryje ir ziureti, ji kaip zaislas.

na o dar grazu kai iskilimai priekyje grazus ir siek tiek labai matosi, maciau tikrai nerealiu merginu... Tikriausiai kai gausiu pinigu galesiu visas jas tureti. visi papai priklausys man !

Tikriausiai kiekviena diena ateis vis kita mergina, kol rasiu tinkama

Žinutės laikas: 2010.07.02 21:37
Autorius: Kirkof (Pažengęs)

Dabar tik isivaizduoju kaip isisodinu tokia grazuole i savo porche (reikes parodyti foto), ji butu mano saldainiukas ir mano princese

Paskui vaziuosim i siltus krastus atostogauti pliazuose su palmemis Dirbti nereikes, nes pinigu uzteks, galima bus deginitis sauleje, o viska uz mus padarys tarnaites, irgi nepaprastai paslaugios.

Jos turi zinoti kas yra seimininkas

Tai stai toks gyvenimas laukia artimiausiu metu. Viskas suplanuota