Spausdinti temą

Temos pavadinimas: Ar galėtumėte viską mesti ir iškeliauti?

Žinutės laikas: 2009.10.25 14:53
Autorius: milijonasudru (Pradedantysis)

Isivaizduokit, perkat kebaba ir prie jusu kas nors prieina ir pasako taip:

pasiemam paskola, sedam i kelta ir varom pietu amerika paplaukioti plaustais po dzingles su krokodilais.

na aisku situacija galetu butu siek tiek skirtinga, bet panasaus pobudzio.

Zinau, kad dauguma isivaizduoja bais nuotykiu megejai esa... nors is tikro nera nieko idomaus savo gyvenime mate, apart 2 dienu plaukimo baidarem kas yra tikrai leksta palyginus kaip zmones is tikro keliauja. Kada su 100lt iskeliauja afrika ir grizta po 5 metu, ilipa i kalnus kur vejui puciant reali temperatura buna -60.

Ar galetumet gave toki pasiulyma ta pacia minute isvaziuot ? Viska mest, darbus, seims rupescius. Toks dalykas "reikia savaites viskam sutvarkyt" negalioja. Paimt ir istranzuot i Afrika, dviraciu pervaziuot isilgai Azija, P.Amerikoj lipt i ugnikalnius, Aliaskoj vaiksciot miske kur pilna mesku ir t.t. ?

Koreguota: 2009.10.25 15:05 Moderator

Žinutės laikas: 2009.10.25 14:57
Autorius: LaumeRaganele (Pažengęs)

Po vidurines baigimo, tai tikrai

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:05
Autorius: KristinaAd (Didmeistris)

Neseniai buvau gavusi panašų pasiūlymą. Atsisakiau. Aš taip tikrai negaliu.

-------------------------
Žaidimų administratorė

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:09
Autorius: maximka (Meistras)

drasiai

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:12
Autorius: siomka (Naujokas)

laisvai..

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:15
Autorius: Virgū (Pažengęs)

Šiuo metu, esu supykusi ant viso pasaulio. Neturiu ko mest. Neturiu nieko. Aišku, tik pati save.
Taigi su didžiausiu noru, išvykčiau.
Galbūt ten galėčiau laisvai viską apmąstyti, ir net pradėti naują gyvenimą.

Belskite. Ir jus iškas.

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:16
Autorius: JuodaiBaltas (Pažengęs)

Nesutikčiau. Tai ne man.. Nematau prasmės viską mest ir kažkur klajot. Nebent būčiau garantuotas, kad gyvensiu tris gyvenimus iš eilės. Kitu atveju nešvaistyčiau laiko.

Aš nesu pikta menantis, atkeršysiu ir pamiršiu..

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:48

Gudruoliai visi kokie.
O, kas jei dabar pasiulau ? Pabuvojau visoj europoj, ne masina, ne autobusu, dviraciu numyniau. Minam i Norvegija ? Trys menesiai kelio. Nei neistikiu, kad bus norinciu.

Gerbtina, kad kiti mato savo ribas ir randa priezasti kam to nedaryt. O, daug kas per gerai galvoja, ka galetu.

Žinutės laikas: 2009.10.25 15:54
Autorius: Taipsau (Pradedantysis)

joa, kur tas kur siulo prasom koordinates

Žinutės laikas: 2009.10.25 16:10
Autorius: Atsiskyrėlis (Meistras)

Gudruolis... Pasiimam paskolą... Jaja. O kas paskui tą paskolą atiduos?
O gal davai varom pėsti į Pietų Ameriką?
Ką tu toj Norvegijoj veiksi sausio pabaigoj? Gal tada nori į Suomiją? Ten tokiu laiku iki -40 nukrenta. Su slidėm žiemą reik varyt, o ne su dviračiu.

Nėra blogo oro, tik blogas apsirengimas.
Rašykit lietuviškai!

Žinutės laikas: 2009.10.25 16:27

JO, pritariu atsiskyreli, kur kas geriau augint 80lvl elfa prie kompo nei kur -40 su dviraciu vaziuot...

Žinutės laikas: 2009.10.25 16:29
Autorius: tds (Patyręs)

nu ir nesamone

Žinutės laikas: 2009.10.25 16:48

O pats ar esi viską metęs ir išvažiavęs, a? Kažkaip labai abejoju.

Rašykit lietuviškai!

Žinutės laikas: 2009.10.25 16:54
Autorius: Tara (Naujokas)

O as visa gyvenima norejau ir vis dar noreciau ka nors panasaus padaryt ( ne su dviraciu i Norvegija tik ), bet drasos neuztenka. Taciau manau jei tam tikru momentu kas nors pasiulytu tai galeciau, bet bent minimalaus pasiruosimo ilgai kelionei vistiek reikia, kitaip tai butu tiosiog neprotinga.

Žinutės laikas: 2009.10.25 17:07
Autorius: Sheila (Didmeistris)

ne, nes turiu pareigų. ir esu atsakinga už daug ką, o viso to metimas ir išvažiavimas būtų labai ne į naudą. nors savaitgalį kur nors pradingt labai norėtųsi,...

Ir man užtenka Tavęs, man nereikia kitų. Mano meistras man sakė, kad aš esu Tu. Nežinau ar galiu netikėti, kai šitokie lietūs....

Žinutės laikas: 2009.10.25 17:26
Autorius: JJ (Didmeistris)

Taip, nes taip ir padariau

Žinutės laikas: 2009.10.25 17:35
Autorius: nemirtingasis (Pradedantysis)

as taip pat ne karta esu girdejes tokius gudriuoliu- drasuoliu pasisakymus , as realiai negaleciau taip pasielgti , na nebent max menesiui taip islekti ,darbas man tai leidzia vos ne bet kokiu metu ,kitas dalykas dukra...
o tokiu "drasiuoliu" adrenalino megeju tai pilna visur , paprastas variantas ,vaziuoji masina su mergina ,paklausi "ar tu esi drasi ar patinka adrenalinas ,ar nebijai rizikuoti" beveik kiekviena atsakys nebijau , esu "drift" sporto megejas , uztenka du posukius pravaziuoti tame stiliuje ir drasa isnyksta, pamatai isbalusi beltesni uz popieriu veida ir prasyma daugiau taip nevaziuoti , ir zmogus is karto pamato kas tai yra adrenalinas ,extremas ir panasiai ,jam to uztenka...
man patinka extremas , pats realiai ivairiais budais isbandineju savo jegas ,bet net as negaleciau taip pasielgti kaip raso autorius

Koreguota: 2009.10.25 17:41 nemirtingasis

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:10
Autorius: Eglootia (Naujokas)

nemirtingasis rašė:
esu "drift" sporto megejas , uztenka du posukius pravaziuoti tame stiliuje ir drasa isnyksta, pamatai isbalusi beltesni uz popieriu veida ir prasyma daugiau taip nevaziuoti

Na tarkim tokio vaziavimo bijau (turejus avarija, tad automobilinis extreem'as - ne man). Taciau jei ne mokslai (paskutiniai metai-bakalaurinis mina ant kulnu) lekciau temos autoriaus siulomu budu pakeliauti (tik teikciau pirmenybe ne dviraciams, o autostopui). Tik kam ta paskola ir as nesupratau...
Vienas pazistamas kap tik planuoja tokia kelione, noretusi prisideti, bet sia akimirka negaliu. Bet po metu - visko gali buti, kad irgi iskeliausiu kazkur.

11 minuciu del 10 sekundziu...

Koreguota: 2009.10.25 18:12 Eglootia

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:11
Autorius: Dmx20 (Didmeistris)

Negalėčiau. Šeima yra, draugai ir visa kita Tai svarbiau negu kažkur lėkt "ant prikolo"

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:11
Autorius: Jokeris (Pažengęs)

Siaip kai vaziuoju su kokiu draugu ir jis pradeda irgi "driftus" rodyti mieste taip pat pasijuntu nepatogiai....ir ne todel,kad bijau del saves...man atrodo,kad isleks koks vaikigalis i gatve ir ...na viskas aisku. Jei trasoje...jokiu problemu. Be to yra didelis skirtumas,ar tai darai pats...ar sedi salia ir negali nieko itakoti. Turi labai zmogum pasitiketi,kad jaustumeisi normaliai. Reiskias tavo merginos nepasitiki tavimi....
O jei griztant prie temos.
Jeigu netureciau tevu ir keletos geru draugu Lietuvoje....pasirasyciau....daugiau manes niekas nelaiko cia. Nei idealus darbas,nei noras vila pasistatyti. Galeciau nors ir 10 metu dingti.

Its never to late to reinvent the bicycle

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:22

tai kam garsiai saukti ,as nebijau ,as noreciau ir t.t. ? ir tuo labiau ,jei nezinai kas yra driftas tai nereikia kalbeti apie vaikus gatveje ir panasiai ,tai nera lekimas 100 per miesta !!! as ne tiek durnas ,kad rauciausi ant kalejimo !
kitas dalykas yra tai ,kad pamatai kaip per daug savimi pasitikintis zmogus supranta tai ,kad jis yra eilinis mirtingasis , turejau as ir kitokiu atveju net nepanasiu i autosporta kai zmogus sako AS AS o pasirodo is to "AS" maziau uz maza taskeli...

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:26

As zinau,kas yra driftas. Rasydamas parasiau ta zodi kabutese...reiskias turejau omeny,ne tai,apie ka tu sneki....o eilinius issiknisinejimus kelyje.

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:48

Indulgencija rašė:

nemirtingasis rašė:

tai kam garsiai saukti ,as nebijau ,as noreciau ir t.t. ? ir tuo labiau ,jei nezinai kas yra driftas tai nereikia kalbeti apie vaikus gatveje ir panasiai ,tai nera lekimas 100 per miesta !!! as ne tiek durnas ,kad rauciausi ant kalejimo !

Lol, tarsi kalėjimas būtų baisiausias dalykas nutrenkus vaiką

kaip visada zmones randa prie ko prisikabinti , tuo chatai ir uzknisa ,parasai kazka ,nesvarbu apie ka ,o dauguma suka apie tai ratu , ar turi kiekvienas surasyti kas ir kaip kas po to seks ? iki smulkmenu ,kad apsiramintu kazkas ,kam nepatinka ne taip parasytas bent vienas zodis ? bet bet kokiu atveju ras prie ko prisikabinti...
tema buvo visai apie ka kita , o jei nori gilintis i pasekmes ir smulkmenas to kas seks po to tai gal reiketu nauja tema uzvesti ir pavadinti "kas bus po to ar ano ?"
juokas ima ir vel eilines nesamones...

Žinutės laikas: 2009.10.25 18:54

Siaip as cia gal nukreipiau tema. Ir tavo atsakymas man priimtinas NM,pats daznai pykstu del tokiu temos sokinejimu. Kaltas. Taip,kad priimkite mano atsiprasyma.
Teskite.
Ar visko atsisakytumete ir......

Žinutės laikas: 2009.10.25 19:05
Autorius: niolika (Meistras)

Atsiskyrėlis rašė:

Gudruolis... Pasiimam paskolą... Jaja. O kas paskui tą paskolą atiduos?

O gal davai varom pėsti į Pietų Ameriką?

Ką tu toj Norvegijoj veiksi sausio pabaigoj? Gal tada nori į Suomiją? Ten tokiu laiku iki -40 nukrenta. Su slidėm žiemą reik varyt, o ne su dviračiu.

Šitas komentaras tai geras *išsišiepiau*

Atėjau, pamačiau, pabėgau.

Žinutės laikas: 2009.10.25 19:17

Tikiu, kad jus neisivaizduojat kaip galima miegot prie -50. Bet ar suvokiat, kad zmones uzlipa i 8km auksti kur puciant vejui buna dar daugiau salcio nekalbant apie 40kg kuprine prikimsta deguones balioniu, maisto ir miegmaisiu ? Tam yra atitinkamas pasiruosimas, kuriuo nediskutuosiu, nes abejoju ar suprasit kame cia idomumas ir kam to reikia kai gali siltai namuose prie kompo sedet.

Atsiskyrelis, o jei taip domina rasyk man asmeniskai, galesiu papasakot ka dariau ir ka ne. Tavo tokie issikalinejimai man tikrai neidomus, tu manes net nepazysti ir akyse nesi mates todel biski tolreancijos ir pagarbos ok ? Su savo draugais taip nesneki, tai nereiskia, kad tie kuriu nepazysti yra durniai.

Ir geriau gryskim prie temos, vaziuotmet ar ne ?

Žinutės laikas: 2009.10.25 19:28
Autorius: Exitium (Patyręs)

Ta prasme visiškai mesti darbą? Bet juk galima tikriausiai pasiimt atostogų..? O jei vaikų neturi, tai mamą bijai palikt? (šypt)

Nesukit galvos, ką pamanys žmonės. Jie per daug susirūpinę tuo, ką jūs manote apie juos.

Žinutės laikas: 2009.10.25 19:31
Autorius: 242 (Meistras)

Kažkada viską mečiau ir išvažiavau savaitei į Vokietiją, tai buvo labai labai linksma. Vis tiek nebūčiau spėjus išlaikyti tų skolų

Žinutės laikas: 2009.10.25 19:32

milijonasudru rašė:

Bet ar suvokiat, kad zmones uzlipa i 8km auksti kur puciant vejui buna dar daugiau salcio nekalbant apie 40kg kuprine prikimsta deguones balioniu, maisto ir miegmaisiu ?

Dviračiu užvažiuoja? *žvengiu*

Ir geriau gryskim prie temos, vaziuotmet ar ne ?

Nevažiuočiau, nes tikrai nesuprantu, kam to reikia. Savaitėm nesipraust, klampot per purvynus, nušalt nosį ir iššust tarpupirščius, valgyti mutinį iš skardinės, o šikti krūmuose, kad kokioj Aliaskoj kokią mešką pamatytum... Nu nebent vaikystėj būtų neišdildomai paveikę pasakos apie smagų urvinių žmonių ir indėnų gyvenimą...

Žinutės laikas: 2009.10.25 20:09

niolika , nejau tu gyvneime gyveni tik taip arba ne ,nejau tu save pacia taip gerai pazisti ,nejau tau nesinori nuveikti kazka daugiau nei kasdiena yra nuveikiama ?
ar zinai toki dalyka ,saves pazinima kuris ateina butent tokiais atvejais , kuris butent tokiais atvejais parodo ko gyvenimas vertas , ir tikrai tais momentais pamatai tikras vertybes ,pamatai kiek dar esi gyvas , kiek pats sugebi savo jegomis , kai pajauti ,kad tu tai iveikei ,igavai daugiau tikro ir sau irodyto pasitikejimo , kuris tave "veza"...
mane tokie zmones zavi , as saves negaliu tikrai priskirti prie ju ,man paciam dar toli iki to ,bet kai nuvaziaves kazkur iveiki net daugiau nei is pradziu manei tai uzlieja toks energijos kiekis ,kad tikrai atsiranda noras gyventi ,kad ir koks susik... gyvenimas atrodo ,esu patyres tai ir ne as vienas...

Žinutės laikas: 2009.10.25 20:10

Jokeris , viskas tvarkoje

Žinutės laikas: 2009.10.25 21:01

Na, jeigu žmonės tas vertybes tik taip tesugeba atrasti, tai iš tikrųjų gaila...

Nieko nesakau, jei kažkam smagu keliauti, bet kai imama apeliuoti į a la vertybes ir savęs pažinimą, ir dargi su užuomina, kad kas nekeliauja, tas nieko neišmano nei apie save, nei apie gyvenimą, tai tik juokas suima nuo tokių filosofijų.

Ir jau išvis keista, kai kas nors pradeda šnekėt, jog būtina trenktis kažkur, kad įgytum noro gyvent ir gyvenimo džiaugsmo...

Žinutės laikas: 2009.10.25 21:39

Tik nereikia čia hiperbolizuot. Šturman su 40kg tikrai niekas neina.
Žmogus negali visko mesti ir niekad nebuvęs kalnuose iš kart lipti į K2. Tai paprasčiausiai kvaila. Ne vienus metus tam reikia treniruotis.
Nemanau, kad statistinis pilietis turi pakankamai psichologinės ištvermės, kad ir tai pačiai kelionei dviračiu į Norvegiją.Kitiem net Lietuvoj žiemą miške nakvot yra kažkas iš siaubo filmo. )

P.S. niolika, aš dėl Pietų Amerikos rimtai. Tai nėra neįmanoma.

Rašykit lietuviškai!

Žinutės laikas: 2009.10.25 21:45

Ninoliu į Pietų Ameriką... Didelių vorų bijau... *liūdnas snukutis*

Žinutės laikas: 2009.10.26 00:38
Autorius: renukasj (Didmeistris)

Negalėčiau. Kažkaip ne mano būdui. Nėra pas mane tokio pasirengimo, kad galėčiau minti ilgus atstumus dviračiu ar kopt į kalnus. Negalėčiau taip imt ir iškeliaut ten. Šiaip net minties nebuvo tokios kilus. Ir iš tikrųjų gaila, kad noras gyventi atsiranda tik po tokių žygių... Ir savęs pažinimas... Tik tokiais būdais pasirodo tai ateina. Hmmm, nežinojau.

Žinutės laikas: 2009.10.26 01:52
Autorius: mylimukė (Didmeistris)

milijonasudru rašė:
pasiemam paskola, sedam i kelta ir varom pietu amerika paplaukioti plaustais po dzingles su krokodilais.
<...>
Kada su 100lt iskeliauja afrika ir grizta po 5 metu

Tai su paskola ar 100lt?
Imt paskolą, kad dar labiau grįžus susišikt gyvenimą? [žvengiu]

Ne pirmus metus jau giliai viduje kirba mintis viską mesti ir pabėgti. Tik gal reikia, kad "siūlas nutrūktų" ir pasakyčiau sau: "viskas, man jau gana!" ir pabėgčiau, o gal reikia paskatinimo/paskatintojo iš išorės.
Tiesa, į nedideles avantiūras leisti mėgstu kuo toliau, tuo labiau.

THE TIME IS ALWAYS NOW.

Žinutės laikas: 2009.10.26 01:56
Autorius: renukasj (Didmeistris)

Nedidelės avantiūros yra gerai, bet jau tokios grand, tokios sakyčiau stipriai nutrūktgalviškos tikrai ne man ir tokių nenoriu. Stresovai mažumėlę.

Žinutės laikas: 2009.10.26 03:14
Autorius: Angeley (Patyręs)

nemirtingasis rašė:

as taip pat ne karta esu girdejes tokius gudriuoliu- drasuoliu pasisakymus , as realiai negaleciau taip pasielgti , na nebent max menesiui taip islekti ,darbas man tai leidzia vos ne bet kokiu metu ,kitas dalykas dukra...

o tokiu "drasiuoliu" adrenalino megeju tai pilna visur , paprastas variantas ,vaziuoji masina su mergina ,paklausi "ar tu esi drasi ar patinka adrenalinas ,ar nebijai rizikuoti" beveik kiekviena atsakys nebijau , esu "drift" sporto megejas , uztenka du posukius pravaziuoti tame stiliuje ir drasa isnyksta, pamatai isbalusi beltesni uz popieriu veida ir prasyma daugiau taip nevaziuoti , ir zmogus is karto pamato kas tai yra adrenalinas ,extremas ir panasiai ,jam to uztenka...

man patinka extremas , pats realiai ivairiais budais isbandineju savo jegas ,bet net as negaleciau taip pasielgti kaip raso autorius

mm o man turbut patiktu :) tik su viena salyga jai ta zmogu gerai pazinociau ir zinociau, kad jis zino ka daro, nes buna tokiu kietuoliu, kuriems reikia pries merginas pavaidint su visokiais triukais ir pan. nors patys nepamatuoja savo sugebejimu.

Žinutės laikas: 2009.10.26 08:15
Autorius: patinka88 (Naujokas)

as taip ir padariaubbrt geriau nepasijutau

Žinutės laikas: 2009.10.26 09:18
Autorius: notorious (Pažengęs)

milijonasudru rašė:

Gudruoliai visi kokie.

O, kas jei dabar pasiulau ? Pabuvojau visoj europoj, ne masina, ne autobusu, dviraciu numyniau. Minam i Norvegija ? Trys menesiai kelio. Nei neistikiu, kad bus norinciu.

Gerbtina, kad kiti mato savo ribas ir randa priezasti kam to nedaryt. O, daug kas per gerai galvoja, ka galetu.

o tolko is tavo kelioniu? as nekenciu kelioniu vien todel kad tai mano brangaus laiko svaistymas vejais,nebent biznio keliones kur esi priverstas kazkur vaziuoti,o siaip mieliau laika praleisti su artimais zmonem ar savo pomegiams

Koreguota: 2009.10.26 09:18 notorious

Žinutės laikas: 2009.10.26 10:12
Autorius: foxinabox (Meistras)

milijonasudru rašė:

Zinau, kad dauguma isivaizduoja bais nuotykiu megejai esa... nors is tikro nera nieko idomaus savo gyvenime mate, apart 2 dienu plaukimo baidarem kas yra tikrai leksta palyginus kaip zmones is tikro keliauja. Kada su 100lt iskeliauja afrika ir grizta po 5 metu, ilipa i kalnus kur vejui puciant reali temperatura buna -60.

Ar galetumet gave toki pasiulyma ta pacia minute isvaziuot ? Viska mest, darbus, seims rupescius. Toks dalykas "reikia savaites viskam sutvarkyt" negalioja. Paimt ir istranzuot i Afrika, dviraciu pervaziuot isilgai Azija, P.Amerikoj lipt i ugnikalnius, Aliaskoj vaiksciot miske kur pilna mesku ir t.t. ?

Pavyzdžiai, bent jau man, juokingi. Nežinau kas bevalgant kebabus "pasirašytų" į Pietų Ameriką plaukt.
Turiu patirties spontaniškuose sprendimuose, tik labiau žemiškuose, Europos mąstu ir ne 5 metams. Nė kiek nesigailiu, puiki proga geriau pažint save, gerai praleist laiką, turėt kitokių prisiminimų, sakoma, kad keliaujant žmogui "dašunta" daugiausiai. Nes statistiniai piliečiai dažniausiai visą gyvenimą vienoj vietoj prasėdi, su tais pačiais, dažniausiai bukais, įsitikinimais, kas mano akimis - graudu.

Less is more.

Koreguota: 2009.10.26 10:17 foxinabox

Žinutės laikas: 2009.10.26 11:55
Autorius: vytcka0527 (Pažengęs)

Jei nereiketu paskolos imti sutikciau lengvai

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:03
Autorius: Monarchas (Didmeistris)

milijonasudru rašė:

aha...turbut kiekvienas galetu mest seima, artimus zmones, vaikus, isipareigojimus, darba ir viska viska, kad nulekt i afrika, o grizus atgal po 5 metu, sest i kalejima dvylikai metu. Taip, aisku, kiekvienas galetu, why not?

http://demotivation.fishki.net/comment.php?id=10940
(Parduodu point of view 8800 gt, 512 mb/256 bit)

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:07

nemirtingasis rašė:

zinok, as puikiai suprantu tas isbalusias merginas :D nors pats megstu "smagiai" kartais pralekt, bet kai su vienu uzkietejusiu (52 metu amziaus) "drifteriu" pravaziavau 3 km (5 ar 6 posukiai buvo, ten nebuvo trasa), nusprendziau, kad visgi saugos dirzai yra GERAS isradimas :D

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:08
Autorius: exxxnotorious (Pažengęs)

Monarchas rašė:

milijonasudru rašė:

aha...turbut kiekvienas galetu mest seima, artimus zmones, vaikus, isipareigojimus, darba ir viska viska, kad nulekt i afrika, o grizus atgal po 5 metu, sest i kalejima dvylikai metu. Taip, aisku, kiekvienas galetu, why not?

tu tai tikrai galetum nors ir penkiolikai metu sesti,visvien jau beviltiskas atrodai mazai is taves ir naudos kam nors

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:09

exxxnotorious rašė:

tu tai tikrai galetum nors ir penkiolikai metu sesti,visvien jau beviltiskas atrodai mazai is taves ir naudos kam nors

o tu turbut busi, tas didvyris, suemes amziaus nusikalteli, ane? Eik geriau primusk kokia moteri, juk tai daryti moki... Beje, kur torpedos?

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:15

Monarchas rašė:

exxxnotorious rašė:

o tu turbut busi, tas didvyris, suemes amziaus nusikalteli, ane? Eik geriau primusk kokia moteri, juk tai daryti moki... Beje, kur torpedos?

joo,is kur toks nuovokumas? parasyk ka nors banaliau bo nei juoktis jau neber is ko

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:15

Daug kas cia juokinga, o, kaip kitokius pavyzdzius pasiulyt kai dauguma cia besilankanciu tokie kaip pats issireiskei "Nes statistiniai piliečiai dažniausiai visą gyvenimą vienoj vietoj prasėdi, su tais pačiais, dažniausiai bukais, įsitikinimais, kas mano akimis - graudu."

notarius, o isvis koks tolkas gyvent, ir is kelioniu koks tolkas ? Koks tolkas dirbt ? Koks tolkas statyti nama ?

Pagrindinis dalykas, kad keliaujant zmones darosi tolerantiskesni, pamato aplinkini pasauli, kiek visokiu skirtingu dalyku yra. O tie kas uzsikeliauja veliau be to negali, keliones pradeda traukt zmogu, kad jam tai tampa kaip oras. Tikrai nekalbu apie skrydi lektuvu i Kroatija ir tukstanti nuotrauku prie vietu kur net nesupranti kas ten yra.

p.s. internete visi gudrus vieni kitus debilais vadint, bet gal galit normaliai sneket arba patylet ? Eikit kabinetis prie kitu. Cia kas prie zodziu kimba, paskolos kliuna ar 100lt ar dar kas.

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:19

milijonasudru, kam gyvent klausi? Nu as gyvenu, tikrai ne tam, kad keliaut. Tai TAVO pomegis, todel jis nebutinai turi but ir manuoju. Jeigu tau, kazkas patinka, nereiskia, kad ir man tai turi patikt. Butent todel mes skirtingi. As istikruju nelabai isivaizduoju, kuris bankas tau duos paskola su 5 metu atidejimu (vartotojiska paskola pabrezkime). Tai vien tai, jau butu problema. Kita vertus, tam, kad keliaut kazkur, reikia ir kazka valgyt, argi netaip? Tam reik pinigu. Kad ju gaut, privalai kazkam isipareigot. Del Norvegijos...kiek zinau, ji nera ES, tad gali prireikt vizos, kad ten patekt. O valgydamas kebabus, jos negausi. Nei per 5, nei per 10 minuciu.

Žinutės laikas: 2009.10.26 12:21

man prioritetas turet jauku ir miela nama o ne bastytis po pasauly nes ir taip manau kad per daug klajoju,visad miela kai gryztu namo geresnio poilsio niekur nesu patyres aisku ne visiem tai suprantama nes ne visi ir zino ka reiskia jaukus ir patogus savo namai

Žinutės laikas: 2009.10.26 14:47

milijonasudru rašė:

Daug kas cia juokinga, o, kaip kitokius pavyzdzius pasiulyt kai dauguma cia besilankanciu tokie kaip pats issireiskei "Nes statistiniai piliečiai dažniausiai visą gyvenimą vienoj vietoj prasėdi, su tais pačiais, dažniausiai bukais, įsitikinimais, kas mano akimis - graudu."

notarius, o isvis koks tolkas gyvent, ir is kelioniu koks tolkas ? Koks tolkas dirbt ? Koks tolkas statyti nama ?

Pagrindinis dalykas, kad keliaujant zmones darosi tolerantiskesni, pamato aplinkini pasauli, kiek visokiu skirtingu dalyku yra. O tie kas uzsikeliauja veliau be to negali, keliones pradeda traukt zmogu, kad jam tai tampa kaip oras. Tikrai nekalbu apie skrydi lektuvu i Kroatija ir tukstanti nuotrauku prie vietu kur net nesupranti kas ten yra.

p.s. internete visi gudrus vieni kitus debilais vadint, bet gal galit normaliai sneket arba patylet ? Eikit kabinetis prie kitu. Cia kas prie zodziu kimba, paskolos kliuna ar 100lt ar dar kas.

Nieko juokingesnio už tave čia nėra.

Less is more.

Žinutės laikas: 2009.10.26 15:12
Autorius: mylimukė (Didmeistris)

Monarchas rašė:

Koks tu žavus šiandien [švelniai šypsausi].

THE TIME IS ALWAYS NOW.

Žinutės laikas: 2009.10.26 15:20

mylimukė rašė:

Monarchas rašė:

Koks tu žavus šiandien [švelniai šypsausi].

as sutrinku ir pppradedu mimimikciot, kai sulaukiu meeeerginu deeemesio, juolab kai jooooos man sy sy sypsosi...slepiuosi po le le letena...

Koreguota: 2009.10.26 15:21 Monarchas

Žinutės laikas: 2009.10.26 15:37
Autorius: Šypsenukė (Meistras)

milijonasudru rašė:

Kodėl man juokinga:
1. "perkat kebabą, ir prie jūsų kas nors prieina". Pirma, nemėgstu kebabų, o antra tu čia omeny turi nepažįstamą žmogų? (išsišiepiau)
2. "pasimam paskolą". Jo.. Kiap paprasta.. (išsišiepiau)
3. "nors iš tikro nėra nieko įdomaus savo gyvenime matę". O ką jau tu taip matei? Lenkijos dešras? (išsišiepiau)
4. "kada su šimtu litų iškeliauja į Afriką ir gryžta po penkių metų". Jau čia tai išviso... Viską meti, niekam nieko nesakęs ir žadi gryžt po penkių metų? (išsišiepiau) Tavo motina gal infarktą gautų tavęs penkis metus nematydama, paiešką paskelbtų, dar kokiu nusikaltimu pradėtų kaltint, juk dingai, parodytų per teliką kad ieškomas, jei kas rastų paskambinkit.. Įžymus taptum.. (išsišiepiau) Tave visi seniai mirusiu laikytų, apraudotų, o tu lyg niekur nieko gryžti, nes šimtas litų baigėsi. (išsišiepiau)
5. "dviračiu per važiuot išilgai Aziją"... Ar tik tu ne dviračių lenktynių čempionas? Beje esi matęs Azijos žemėlapį? (išsišiepiau)

Koreguota: 2009.10.26 15:48 Šypsenukė

Žinutės laikas: 2009.10.26 15:39

beje, dviratis neprastas turetu but, o tokiam dar uzsidirbt reikia... a tu vaikine toki nusipirkai uz 100lt? Ar keliaudamas radai?

Žinutės laikas: 2009.10.26 15:42

Taigi kliedesius jis rašė. (išsišiepiau)

Žinutės laikas: 2009.10.26 16:14

Tenorejau paklaust. O, jus cia uzsisokot, iskart kliedesiais apseriat visai nepazystama zmogu... Galu gale, kam isvis cia rasot jei visi aplink atrodo kliedintis ?

Nu sekmes jums darbuose ir malonaus bendravimo. Aciu tiems kas atsake be issidirbinejimu, ta ir norejau suzinoti, kitu nuomone tokioj situacijoj.

Žinutės laikas: 2009.10.26 16:25
Autorius: Meshka (Patyręs)

ir ka gali pasakyt zmogus, saldziau morkos neragaves, toliau balbieriskio nebuves... gaila skaityt kai kuriuos komentarus
i tema - siuo metu nemesciau visko. seima man svarbesne vertybe uz keliones

...nugyvenau ilga ir idomu kaimynams gyvenima...

Nespausti!!!

Žinutės laikas: 2009.10.26 16:25

milijonasudru rašė:
Tenorejau paklaust. O, jus cia uzsisokot, iskart kliedesiais apseriat visai nepazystama zmogu... Galu gale, kam isvis cia rasot jei visi aplink atrodo kliedintis ?
Nu sekmes jums darbuose ir malonaus bendravimo. Aciu tiems kas atsake be issidirbinejimu, ta ir norejau suzinoti, kitu nuomone tokioj situacijoj.

Tu dar kartą perskaityk ką tu parašei. "Pervažiuot Aziją dviračiu" tau čia logiška atrodo?

Žinutės laikas: 2009.10.26 17:04

Tim Cope ir Chris Hatherley
OFF THE RAILS
On The Back Roads To Beijing

Gal pades atsakyti kur logika Azijoj.

*
Ana sezona su kolega mynem iki Kylio, draugo dviracio kaina sieke 300lt. Reikia zinoti kaip pasidaryti patvaru plieno gabala, o, ne skaityt wiki apie naujausiu kartu kromo molibdena, aliumo lydinius ir lengvintas dalis.

*

Jei taip domina ta saldi morka, esu valges saldesniu runkeliu Austrijoj, netoli Linco. Kai grizinejom is raftingo Socoje, Slovenijos alpese.

Pasikalbekim, nes man irgi juokinga

P.s. ir Balbieriski buvau 3 kart, vaziuojant i B2G (green2gather dviraciais), per rudenini 3 sav zygi dviraciais Lietuva ir plaukiant plaustu per klubo gimtadieni (jei atodanga galima uzskaityti buvimu).

p.s. kliedziu

Žinutės laikas: 2009.10.26 17:12
Autorius: Meshka (Patyręs)

siaip nebuvo tau komentaras skirtas nereikia taip karstai i viska reaguot

...nugyvenau ilga ir idomu kaimynams gyvenima...

Nespausti!!!

Žinutės laikas: 2009.10.26 17:20
Autorius: Rudaakė (Pažengęs)

Į tokias keliones gali leistis arba pamišę dėl nuotykių ir kelionių žmonės arba tie, kurie nieko neturi, yra visiškai vieniši, kurie neturi, ką čia palikti. Visų pirma prieš išlėkdamas į tokią kelionę turėtum apmąstyti, kaip reaguos tavo šeima, draugai, mylimieji. Išvažiuodamas pasakysi: ,,Iki. Grįšiu kai tik apvažiuosiu dviračiu Aziją", o kas iš tikrųjų garantuos, kad tu tikrai sveikas sugrįši ir ar išvis namus pasieksi. Jei pačiam dėl savo gyvybės ir ateities nebaisu, tai bent atsižvelk, į kitų nuomones, pagalvok kaip jie jausis, kai tavęs čia nebebus.

Koreguota: 2009.10.26 17:21 Rudaakė

Žinutės laikas: 2009.10.26 18:02

Na, iš mano pusės viską čia būtų galima suprast - ir klausimą, ir pasiūlymą, ir kelionių pomėgį, ir fantazijas, ir svaičiojimus - bet to, kad kitaip manantys ir kitus pomėgius turintys žmonės išvadinami vos ne nieko vertais apkerpėjusiais kelmais, nematančiais toliau savo nosies ir dargi apie gyvenimą neišmanančiais - niekad...

Žinutės laikas: 2009.10.26 20:29

milijonasudru rašė:
Tim Cope ir Chris Hatherley
OFF THE RAILS
On The Back Roads To Beijing
Gal pades atsakyti kur logika Azijoj.
*
Ana sezona su kolega mynem iki Kylio, draugo dviracio kaina sieke 300lt. Reikia zinoti kaip pasidaryti patvaru plieno gabala, o, ne skaityt wiki apie naujausiu kartu kromo molibdena, aliumo lydinius ir lengvintas dalis.
*
Jei taip domina ta saldi morka, esu valges saldesniu runkeliu Austrijoj, netoli Linco. Kai grizinejom is raftingo Socoje, Slovenijos alpese.
Pasikalbekim, nes man irgi juokinga
P.s. ir Balbieriski buvau 3 kart, vaziuojant i B2G (green2gather dviraciais), per rudenini 3 sav zygi dviraciais Lietuva ir plaukiant plaustu per klubo gimtadieni (jei atodanga galima uzskaityti buvimu).
p.s. kliedziu

Tai nieko, kliedėk, stangsiuos netrukdyti..

Koreguota: 2009.10.26 20:30 Šypsenukė

Žinutės laikas: 2009.10.27 03:34

niolika rašė:

Na, iš mano pusės viską čia būtų galima suprast - ir klausimą, ir pasiūlymą, ir kelionių pomėgį, ir fantazijas, ir svaičiojimus - bet to, kad kitaip manantys ir kitus pomėgius turintys žmonės išvadinami vos ne nieko vertais apkerpėjusiais kelmais, nematančiais toliau savo nosies ir dargi apie gyvenimą neišmanančiais - niekad...

O ko tu nori? Temos autoriui devyniolika (jeigu nemeluoja). Tokiam amžiui esi visažinis bebaimis drąsuolis, kuriam jūra iki kelių. Senstam ir kvailėjam... Argi ne taip?

Rašykit lietuviškai!

Žinutės laikas: 2009.10.27 10:04

Esmė tame ir yra, kad žmonės yra trijų tipų: kažką veikiantys, stebintys tuos veikiančius ir stebintys tuos veikiančius ir dar nepatenkinti tuo ką mato.
Čia galit įsižeist, ką rašiau, man nesvarbu, nes žinau, kad galima aiškint per naktį, jei "nedašunta", tai ir "nedašus", kai kuriems taip duota, ar patys pasirinko jie šitaip, nežinau.

Less is more.

Žinutės laikas: 2009.10.27 10:16

bateman rašė:

Esmė tame ir yra, kad žmonės yra trijų tipų: kažką veikiantys, stebintys tuos veikiančius ir stebintys tuos veikiančius ir dar nepatenkinti tuo ką mato.

Čia galit įsižeist, ką rašiau, man nesvarbu, nes žinau, kad galima aiškint per naktį, jei "nedašunta", tai ir "nedašus", kai kuriems taip duota, ar patys pasirinko jie šitaip, nežinau.

tai veikiantis, cia tas pas kuri propeleris siknoj? Tas kuris skraido po pasauli kai nudurnes ir negali vienoj vietoj nusedet ir nieko tikslingo (prasmingo) padaryt? Sutinku, kad jam prasminga nuciuozt nuo kalno su dviraciu, susilauzyt koja, palaukt kol sugis ir vel lekt toliau. Taip zinau tokiu zmoniu, o jeigu man patinka gyvent kitaip, bet visgi gyvent? Prasmingai, tikslingai, smagiai? Tik tavo ir mano smagumo suvokimas skiriasi, tai jau as randuosi prie stebinciuju?

Žinutės laikas: 2009.10.27 12:24

Aš nesakau, kad visą gyvenimą kelionėms reikia paskirt. Kaip ir tema, man atrodo, kad tik kartais reikia pakeliaut, kad dvasiškam tobulėjimui. Tau geriau žinot, prie kurių tu randiesi.

Less is more.

Žinutės laikas: 2009.10.28 00:01
Autorius: Pūkutis (Meistras)

manau kad butu sudetinga palikti savo sukurta materialu gerbuvi. jei esi jaunas tai taip, bet vyresni zmones buna kazka uzgyvene. ir siaip viska mest ir kazkur isvaziuot tai nezinau... paskui gyvenima reiktu kurtis is naujo nuo nulio.

Būk nei saldus, nei kartus - saldų nurys, kartų - išspjaus

Žinutės laikas: 2009.10.28 14:29
Autorius: Netyla (Patyręs)

Ne negaleciau ,jau vien del atsakomybes pries artimus ,pries sunu o ir nenoreciau ,as zmogus pastovus ,megstantis planuoti ,nesu spontaniska is esmes.

Žinutės laikas: 2009.10.29 20:52

niolika rašė:

Na, jeigu žmonės tas vertybes tik taip tesugeba atrasti, tai iš tikrųjų gaila...

Nieko nesakau, jei kažkam smagu keliauti, bet kai imama apeliuoti į a la vertybes ir savęs pažinimą, ir dargi su užuomina, kad kas nekeliauja, tas nieko neišmano nei apie save, nei apie gyvenimą, tai tik juokas suima nuo tokių filosofijų.

Ir jau išvis keista, kai kas nors pradeda šnekėt, jog būtina trenktis kažkur, kad įgytum noro gyvent ir gyvenimo džiaugsmo...

Matosi ,kad esi siauru paziuru , kai viena karta gyvenime uzkliusi uz kazko arba kai kazkas kuo tu begalo daug metu pasitikejai tave isdurs, ir tai pakeis tavo gyvenima , tada tu savo vertybes sutrypsi pati savo kojomis !!!
bet nemanau ,kad suprasi kame viso sito esme ir ka tokios keliones duoda...
man gaila tokiu zmoniu kurie sugeba tik taip pavirsutiniskai matyti...

Žinutės laikas: 2009.10.29 22:16

nemirtingasis rašė:

niolika rašė:

Matosi ,kad esi siauru paziuru , kai viena karta gyvenime uzkliusi uz kazko arba kai kazkas kuo tu begalo daug metu pasitikejai tave isdurs, ir tai pakeis tavo gyvenima , tada tu savo vertybes sutrypsi pati savo kojomis !!!

bet nemanau ,kad suprasi kame viso sito esme ir ka tokios keliones duoda...

Taip, taip. Tik bakstelk ten, kur jautriausia, ir iškart būsi apšauktas siauro mąstymo ir paviršutinišku. *žvengiu*

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:17
Autorius: pineapple (Naujokas)

nemirtingasis rašė:

Tada man gaila tokių žmonių, kurie nesupranta, kad pasauly yra ne vienas pomėgis, ne vienas būdas pažinti save, o jų šimtai ir, kad kiekvienas pasirenka koks jam geresnis.

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:40

bateman rašė:

Aš nesakau, kad visą gyvenimą kelionėms reikia paskirt. Kaip ir tema, man atrodo, kad tik kartais reikia pakeliaut, kad dvasiškam tobulėjimui. Tau geriau žinot, prie kurių tu randiesi.

randuosi prie tu, kuriems nepazystamas perkant kebaba pasiule keliaut dviraciais i afrika, siusciau na..ui.

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:41

pineapple rašė:

nemirtingasis rašė:

Tada man gaila tokių žmonių, kurie nesupranta, kad pasauly yra ne vienas pomėgis, ne vienas būdas pažinti save, o jų šimtai ir, kad kiekvienas pasirenka koks jam geresnis.

labai teisingai :)

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:48
Autorius: jeigu (Didmeistris)

milijonasudru rašė:

kodėl blogai savaitė laiko viskam sutvarkyt? Svarbu juk iškeliauti, ar ne? Šiek tiek pasiruošt juk reikia, kuo geriau pasiruoši, tuo lengvesnė kelionė... Esu pėsčiom perėjęs visą Europą... Norėčiau surengti bėgimą aplink pasaulį, tai mano svajonė:)

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:51

Šypsenukė rašė:

milijonasudru rašė:

Tu dar kartą perskaityk ką tu parašei. "Pervažiuot Aziją dviračiu" tau čia logiška atrodo?

o kas čia nelogiško? tik gero dviračio reikia

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:52

kiek uztrukai eidamas ~ 4000km? Zmogus eina ~4 km/h. Per diena gali eiti ~10 valandu max sakyciau (pilnai pakrauta kupra). Gaunam 40 km per diena. 100 dienu? 3 menesius ejai non stop? Pala, tai cia i viena gala... pusmeti pasivaiksciojai? O is kur litai kelionei, ar tavo darbas toks, kad pusmeti gali nedirbt, o pinigeliai i saskaita plaukia? Kaip beje su sienom buvo? Ar cia neseniai ejai pasivaiksciot?

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:53

del begimo. Kaip su vandeniu bus? Cia jezaus taure? Ar kaip?

Žinutės laikas: 2009.10.29 23:57

4mėnesius. Ėjau ne vienas.Apie 30km per dieną. Čia viskas organizuota buvo.Dėl bėgimo, tai per vandenį lėktuvu arba laivu aš realistas

Žinutės laikas: 2009.10.30 00:08

o tai pinigai is kur? Ar 4 menesius nedirbai? Ilgalaikes atostogos? Nepyk, bet vis dar skamba siek tiek nerealiai.

Žinutės laikas: 2009.10.30 00:12

taip, nedirbau net daugiau nei 4mėn. Nieko nerealaus čia nėra. Pinigai buvo sutaupyti.

Žinutės laikas: 2009.10.30 00:52

*švilpterėjau* Pabandyk kožnam darbe nesirodyt 4 mėnesius... Nu nebent tas atvejis, kai neapmokamų atostogų išvijo...

Žinutės laikas: 2009.10.30 17:18

Chebra, nepamirskit, koks svarbus darbas yra zmogaus organizmui. Dirbi, gauni atlyginima tada nesi viska i maxima ir perki maista pragyvenimui. Kitaip mirsi, is bado. Nei gyvent turesi kur, nieko.

P.s. gal girdejot apie piligrimu kelia skersai Ispanjia, Camino de Santiago ? Zmones invalidu vezimeliuose pravaziuoja.

Žinutės laikas: 2009.10.31 23:51

pineapple rašė:

nemirtingasis rašė:

bet nereikai kitu isvadinti debilais ,silpnaprociais ir idijotais jei jie elgiasi kitaip nei tau patinka !!!
nepastebejai ,kad dauguma taip elgiasi jei jam nepatiko kazkas tai jis puola apsikti kita !!!
is karto tokius nurase i atsilikelius , jei neturi ko prarasti ir gali viska mestai tai jis nenormalus nes tu negali ? ar cia teisinga logika ?

kazkas parase ,kad paliete jautria vieta ? ir sypsosi , slykstu kai juokiamasi viens is kito kaip mazvaikiai , lyg niekam niekas kitaip nenutinka , tu esi stebuklingas ipatingas ,pas tave niekas gyvenime nera kitaip nei standartas , o kiti debilai nes jie isreskia ir kitokias mintis ? kalba placiau nei tu sugalvojai ? ar tu tuo nori parodyti ,kad esi kazkur auksciau uz kitus ? gal is vis ne zmogus ? vunderkindas turinti idealu gyvenima ? juokas ima is tokiu bandanciu parodyti ,kad ju gyvenimas idealus , nors realiai gal is vis po mesla vaiksto , realybei taip dazniausiai ir yra ,kuo daugiau zmogus giriasi ir nori parodyti AS tuo labiau jis yra didesne gyvenimo tuscia skyle , cia rungtis - kas ka parasys viens ant kito stengdamasis kuo daugiau apvemti ? jums patiems nuo to nebloga ? visur , visam chate tokiu pilna ,vietoi normalaus bendravimo ir temos aptarimo gauni pamazgu kibira , is dar sypsosi , siepiasi , slykstynes...

Žinutės laikas: 2009.11.01 02:26

nemirtingasis rašė:

bet nereikai kitu isvadinti debilais ,silpnaprociais ir idijotais jei jie elgiasi kitaip nei tau patinka !!!

nepastebejai ,kad dauguma taip elgiasi jei jam nepatiko kazkas tai jis puola apsikti kita !!!

is karto tokius nurase i atsilikelius , jei neturi ko prarasti ir gali viska mestai tai jis nenormalus nes tu negali ? ar cia teisinga logika ?

kazkas parase ,kad paliete jautria vieta ? ir sypsosi , slykstu kai juokiamasi viens is kito kaip mazvaikiai , lyg niekam niekas kitaip nenutinka , tu esi stebuklingas ipatingas ,pas tave niekas gyvenime nera kitaip nei standartas , o kiti debilai nes jie isreskia ir kitokias mintis ? kalba placiau nei tu sugalvojai ? ar tu tuo nori parodyti ,kad esi kazkur auksciau uz kitus ? gal is vis ne zmogus ? vunderkindas turinti idealu gyvenima ? juokas ima is tokiu bandanciu parodyti ,kad ju gyvenimas idealus , nors realiai gal is vis po mesla vaiksto , realybei taip dazniausiai ir yra ,kuo daugiau zmogus giriasi ir nori parodyti AS tuo labiau jis yra didesne gyvenimo tuscia skyle , cia rungtis - kas ka parasys viens ant kito stengdamasis kuo daugiau apvemti ? jums patiems nuo to nebloga ? visur , visam chate tokiu pilna ,vietoi normalaus bendravimo ir temos aptarimo gauni pamazgu kibira , is dar sypsosi , siepiasi , slykstynes...

Ko tu čia nervuojiesi. Eik kokios ramunėlių arbatos išgerk, gal apsispakajinsi.

Užvis juokingiausia, kai žmogus kažkokią šūdiną diskusiją virtualioj erdvėj taip paima į širdį, jog atranda savyje jėgų ir noro varyt šitokiom tiradom... Tu man realiai sudarai įspūdį, jog esi virtualaus bendravimo auka ir dėl to reik visokių dirbtinių sukrėtimų, kad ir realiam gyvenime atrastum kažką įdomaus...

Žinutės laikas: 2009.11.01 08:33

O man atrodo, kad jis pasake visus bruozus kaip kalba virtualios aukos, pvz tu, niolika.

Žinutės laikas: 2009.11.01 14:58

niolika rašė:

nemirtingasis rašė:

Ko tu čia nervuojiesi. Eik kokios ramunėlių arbatos išgerk, gal apsispakajinsi.

Užvis juokingiausia, kai žmogus kažkokią šūdiną diskusiją virtualioj erdvėj taip paima į širdį, jog atranda savyje jėgų ir noro varyt šitokiom tiradom... Tu man realiai sudarai įspūdį, jog esi virtualaus bendravimo auka ir dėl to reik visokių dirbtinių sukrėtimų, kad ir realiam gyvenime atrastum kažką įdomaus...

nejuokink , ir gal pasiziurek kas pirmas pradejo s malti o paskiau ka nors sakyk, virtualus bendravimas per tokias ir tokius kaip tu ir yra toks s malimas , truksta tau supratimo ,kad cia zmones nori pasidalinti savo mintimis ir klausimais o ne sulaukti tokio s malimo kaip tavo ,kam is vis i chata lendi ? gal tu auka negalinti pro chata nepraeiti kazko neapsikus ? kai kurie zmones nors ir giriasi ,kad esa kazkur auksciau bet is tikro tik sliauzioja ant zemes ,zema ir man is vis geda butu taip rasyti kaip tu rasai ,bet tu to nesuprasi tu juk auksciau uz kitus ane ?!

Žinutės laikas: 2009.11.01 15:17

milijonasudru rašė:

O man atrodo, kad jis pasake visus bruozus kaip kalba virtualios aukos, pvz tu, niolika.

o pala pala, tai ka tu cia neauka darai? :D Beje, kazkuriems zmonems vertybe yra kazka turet ir sukurt, negu bastytis kazin kur, kazin ko.

Žinutės laikas: 2009.11.01 16:34

Taip sakant kaip tu ant kitu - taip ir kiti ant taves.
Jei nesugebi suprast kaip ka normalaus pasakyt, tai nesitikek, kad i tavo pacio "pyzdavojimus" kiti normaliai reaguos.

Žinutės laikas: 2009.11.01 18:25

Virtualaus bendravimo aukos yra tokie žmonės, kurie ant tiek įsijaučia į virtualybę, kad leidžia sau dėl to kažkokius neadekvačius nervus, emocijas. O dėl šito

truksta tau supratimo ,kad cia zmones nori pasidalinti savo mintimis ir klausimais o ne sulaukti tokio s malimo kaip tavo ,kam is vis i chata lendi ? gal tu auka negalinti pro chata nepraeiti kazko neapsikus ?

tai aš paprasčiausiai atsakiau į temos klausimą, jog ne, nevažiuočiau, nes nematau reikalo tą daryt, o jei kažkas negali ramiai pro tą mano postą praeiti ir nepriimti visko asmeniškai, ir dargi leidžia sau apšaukti visus kitaip mąstančius siaurapročiais ir "nesuprantančiais gyvenimo vertės", tai čia jau ne mano bėdos.

Žinutės laikas: 2009.11.02 15:24

niolika rašė:

Virtualaus bendravimo aukos yra tokie žmonės, kurie ant tiek įsijaučia į virtualybę, kad leidžia sau dėl to kažkokius neadekvačius nervus, emocijas. O dėl šito

truksta tau supratimo ,kad cia zmones nori pasidalinti savo mintimis ir klausimais o ne sulaukti tokio s malimo kaip tavo ,kam is vis i chata lendi ? gal tu auka negalinti pro chata nepraeiti kazko neapsikus ?

tai aš paprasčiausiai atsakiau į temos klausimą, jog ne, nevažiuočiau, nes nematau reikalo tą daryt, o jei kažkas negali ramiai pro tą mano postą praeiti ir nepriimti visko asmeniškai, ir dargi leidžia sau apšaukti visus kitaip mąstančius siaurapročiais ir "nesuprantančiais gyvenimo vertės", tai čia jau ne mano bėdos.

baik issisukineti dabar , beveik tiesiogiai kitus, kurie tokiose kelionesi ar kitokiuose saves pazinimo variantuose isvadinai debilais , ir dar prie to pacio juos vadini aukomis , nors realiai zinuciu forumuose esi parasius daugiau nei as ar kiti cia kartais uzklystantys , ir tu sakai esi ne virtuali auka ?, dabar jau vaidini niekuo deta ,man neuzkliuna zmones norintys bendrauti ir nenusiteike priesiskai , ir neuzliuna tie kuriu nuomone nesutampa su mano ,bet kai kazkas varo ant kito ir to nesupranta ir to net nesiruosi pripazinti tai nesinori tyleti nes ir taip tokiu slyksiu zmoniu pilna visur ,nerandi nei vienos vietos kur galetu buti paprastas normalus bendravimas...

ir aplamai , aiskeriage esi ,kad matai mano emocijas ? kad as rasau grieztai ir konkreciai tai dar nereiskia ,kad rekiu ar tuo labiau kumsciais mosikuojuosi ,pries mergina niekada nors matau ,kad tau taip atrodo, todel nusiramink ,perskaityk is naujo ka esi rasius , gal suprasi kas tai yra meslo pylimas ant kito ir gerbk kitus ir kitu nuomone .

Žinutės laikas: 2009.11.02 15:46

Na, debilu kol kas nieko nevadinau, bet dabar realiai kilo noras tai padaryti...

Žinutės laikas: 2009.11.06 21:48
Autorius: Išgraužk (Meistras)

Na visų pirmą... Lietuvoje valgant kebabą greičiau kebabą iš dantų atims nei pasiūlys keliauti į afrikos džiungles už dyką Man dar nebuvo taip lengvai. Ir nemanau, kad jūs susilaukiate tokių pasiūlymų, nebent jūs esate žavi moteris su natūraliom didelėm krūtim, tada patikėčiau. Apskritai mano manymu, kad kažkur važiuoti reikia žinoti keletą dalykų:

1. kur važiuoti
2. su kuom važiuoti
3. kaip?
4. iš ko
5. ir vobšė ar tu galėsi sugrįžti

Neapgalvojus mažiausiai penkių punktų gaunasi ne kelias į gyvenimo laimę, o kelias k čiortu, visiškas idiotizmas, neparemtas sveiku šaltu protu. Arba stipriai paveikta psichika nuo aplinkinių žmonių, kurie mėgaujasi dirbtine laime.

Dieve, apsaugok nuo 'draugų' - nuo priešų jau pats kaip nors apsiginsiu.

Žinutės laikas: 2009.11.19 12:34
Autorius: Danielė (Naujokas)

Manau, kad galėčiau. Bet priklauso nuo aplinkybių.

Žinutės laikas: 2009.11.19 14:11
Autorius: JJ (Didmeistris)

Kaip suprantu tau ne 12 :D

Žinutės laikas: 2009.11.26 01:00
Autorius: niuzas (Pradedantysis)

jo, galeciau

Daryk kaip aš - vis tiek geriau nepavyks

Žinutės laikas: 2009.11.26 08:56
Autorius: Steel (Meistras)

Be problemu pastoviai tai darau O po dvieju metu is vis kurnors ilgam ilgam dingsiu

Žinutės laikas: 2009.11.26 13:28
Autorius: pandapanda (Naujokas)

.....taip as ir esu padariusi,viska meciau ir isvykau.....

Žinutės laikas: 2009.11.26 14:24

..nieko nera cia baisaus,nes esu ne karta taip vaziavusi,ir labai dziaugiuosi as...

Žinutės laikas: 2009.11.27 13:56

Sveikas,tirai kaip parasei tokia istorija man manau,kad negaleciau taip padaryti as....

Žinutės laikas: 2009.12.02 03:17
Autorius: Denis75 (Pradedantysis)

su 120 euru keturiese apvaziavom visa italija,pietu prancuzija iki valencijos pajuriais ir atgal I Praha.Tai truko menesi.Uzteko pinigu mum tik iki Anconos is Prahos,visa kelia vaziavom traukiniais,tik uzknisdavo perlipinet kai ismesdavo kontrolieriai Tokia kelione nebuvo lengva,bet prisiminimu visam givenimui.Kai nebegalejom atsigrozeti pietu prancuzija,sugebejom Monace net fotikus "isigyti"Dabar galeciau turbut ir gidu but,zinau visas graziausias vidurzemio pakranciu vietasTokio grozio kaip Monte carle,Canuose,Nicoi,retai kur pamatysi.Ir tokiu dideliu tarakonu kaip Neapoli Aisku mum ta kelione gavosi kaip priverstine,nes mus del darbo apgavo,tad bandem is Italijos (netoli sicilijos)dar ir i Ispanija nachaliavu nulekt nes buvo jau vienodai...Sunkiausia Italijoi,ten kontrolieriai pikti.O su Austrais,sveicarais(biski ir ten uzklydom)Prancuzais problemu nebuvo.Su maistu,metaksa irgi problemu neiskiloBiski sukti vaikiai buvom.

Per Kieta liezuvi,kencia Trapus kaulai...

Žinutės laikas: 2009.12.02 03:24
Autorius: Denis75 (Pradedantysis)

ten tik su vandeniu vasara problemos.Todel tegdavo freichenet sampana gert ir vaiksciojom mes paprasti lietuvaiciai Monco kilimais kur ju karaliai ir princese vaiksto...tai bent buvo 2003m.

Per Kieta liezuvi,kencia Trapus kaulai...

Žinutės laikas: 2009.12.02 15:12

Aciukas uz laiskuti,tu tikrai esi tada saunuolis jei iveikei tokius sunkumus,tikrai tokiu zmoniu yra mazai,bet tu.......................nepamirsi niekada tokio ivykio as manau.

Žinutės laikas: 2011.02.15 11:09
Autorius: švelnumas (Pradedantysis)

Taip ir ruošiuosi padaryti :-)

Žinutės laikas: 2011.02.15 19:55
Autorius: kibiras (Meistras)

Turit progą viską mesti ir važiuoti į Sibirą, į Kristaus Bendruomenę. Aš matyt negaliu visko mesti, nes bailys esu ir prisiryšęs prie daiktų, bijau nežinomybės.

Mylėkite vienas kitą ir galva pasveiks būtinai!

Žinutės laikas: 2011.02.15 20:23
Autorius: linutelisss (Didmeistris)

taip laisvai iskeliauciau jeigu tik butu galimybe

Mylėk tą, kuris nuoširdus ir mielas, o ne tą, kuris gražus, bet kvailas...
Paukščiai turi sparnus, bet neturi svajonių... Žmonės turi svajones, bet neturi sparnų... Tačiau mes galime gyventi taip, kad mūsų svajonės turėtų sparnus...

Žinutės laikas: 2011.02.15 20:27
Autorius: Dmx20 (Didmeistris)

Visarijonas tau padės nežinomybėj, tai ko čia bijot?

Žinutės laikas: 2011.02.16 11:39
Autorius: Gabė (Didmeistris)

nemanau,kad įšdrįsčiau kadanors,nors tikrai norėčiau tokia spontaniškumo.

Žinutės laikas: 2011.02.18 11:25
Autorius: Pavasarinelaura (Naujokas)

Jei žinočiau, kad tai truks mėnesį/du, tuomet tikrai leisčiau sau viską mest. nes kol kas neturiu nei tobulo darbo, nei šeimos...

Žinutės laikas: 2011.02.21 10:38
Autorius: Mopsiuke (Naujokas)

tai va būtent, kol nesi niekam stipriai įsipareigojęs, kodėl ne? aš ir viską mesčiau

Žinutės laikas: 2011.05.06 21:57
Autorius: arra (Patyręs)

O kaip kebabas?

Bet kokį sąmoningą lietuvišką sakinį paėmus ir jį apvertus, gausime tą patį atsakymą.

Žinutės laikas: 2011.05.07 20:14
Autorius: Dužodžiai (Patyręs)

zinokit, panasus man dalykas buvo sia ziema. man pasiule draugas, sako davai, akva, pasiimk kelis siltus drabuzius ir vaziuojam i kalnus. Tikrai nemaniau sutiksianti, nes ir sesija buvo ant nosies, viskas.. paskaitos.. nu galvoju tu durnas? na taip ir paklausiau [neisizeide]. Bet po keliu fraziu , sakau na gerai. vaziuojam [deja, tai ne alpes ir ne karpatu kalnai], taciau isvaziavom pamenu atrodo [bijau suklyst] 4dienom i viiskai plyna lauka. nu su siek tiek kalniuku. ir palapine,zinoma.. apsirupinom maistu, karstu sokoladu ir pan.. buvo keista, buvo idomu, buvo isbandymas. Nedalyvauju ziemos zygiuose kazkaip.. zinoma, grizom sveiki ir grazus. na nelabai sveiki. as sirgau, jis sirgo, bet issilaikiau sesija D bet jei dabar.. pasiulytu, ir kai dabar dar labiau jokiu galimybiu nera isvaziuoti,[bet kur],tai nezinau ar sutikciau.. matyt.. ne

meilė vienintelis geras išsilavinimas.

Daryk ką mėgsti, pinigai patys ateis (H. J. Brown).

Aš išėjau, kad grįžčiau ...

Žinutės laikas: 2011.05.13 15:42

Niekada.

Bet kokį sąmoningą lietuvišką sakinį paėmus ir jį apvertus, gausime tą patį atsakymą.

Žinutės laikas: 2011.05.13 15:59
Autorius: Pliumbum (Pažengęs)

Reikia but labai stipriu zmogum kad viska mest velniop ir islekt kur nors. Gertai jai esi vienisius. o kaip seima.

Kiekvienas kvailys susiras dar didesnį kvailį, kuris juo žavėsis
N. Bualo

Žinutės laikas: 2011.05.13 19:11
Autorius: Aurutė (Pradedantysis)

Kartais rimtai pagalvoju,o jei taip nutiktų ...Kaip sureaguočiau ,tai būtų iššūkis.Bet ar kas sutiktų keliauti su manimi viską mesti.Tai didžiausia dilema .

Follow Your Heart

Žinutės laikas: 2011.06.23 01:07
Autorius: beskaiste (Naujokas)

kartais net ir norisi viska mest ir kur nors iskeliaut .....bet jei taip nutiktu nekas gi neapsiverstu ir darbai niekur nepabegtu ,bet deja taip nebus niekad ---vadinasi NEgaleciau o noreciau ....

http://family-oriented.lt/r/beskaiste@inbox.lt

Žinutės laikas: 2011.06.23 12:46

Nieko nepalikčiau. Nei šeimos, nei giminės, nei kebabo.

Žinutės laikas: 2011.06.27 23:16
Autorius: Fixy (Didmeistris)

Negaleciau as taip viska mesti butu man per ziauru

Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija