Tema sukurta: 2015.03.13 22:10
1 2 3 Toliau Paskutinis
2015.03.13 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Įmanoma aišku, gi yra kontaktai, parašykit laišką ir jie paviešins. O tavo draugas mldc yra, kuo daugiau tokių žmonių.,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.13 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brooom
brooom
Naujokas
jo as ir manau, kad parasyk laiska ir jie turetu paviesint, aisku aplinkybes reikes patikslint ir issamiau, gal nores dar susisiekt su tuo zmogum ir t.t nes fotkiu nores ir .t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.13 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brooom
brooom
Naujokas
Bet man rodos nores koks delfi.lt tiksliu duomenu to tavo draugo, vardo, pavardes.. o jai jis nenori viesintis tai net nezinau..tada jauciu delfi nerasys..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.13 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
Kazkaip abejoju ar paviesins jai paims ir parasys paprastas zmogus, jai kokia policija pranestu tai gal, o cia...nors gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
Nemanau ir aš, kad paviešins.. o ir nemanau, kad čia žygdarbis.. ne iš kokio gaisro, o iš vandens ištraukti vaiką nėra sunku, įšoko į vandenį ir ištraukė.. va jai iš kokio gaisro tai suprasčiau... o čia...na bent jau mano nuomone..;o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
eldzei rašė:

Nemanau ir aš, kad paviešins.. o ir nemanau, kad čia žygdarbis.. ne iš kokio gaisro, o iš vandens ištraukti vaiką nėra sunku, įšoko į vandenį ir ištraukė.. va jai iš kokio gaisro tai suprasčiau... o čia...na bent jau mano nuomone..;o


Jo jo, tokie "nuomonės turėtojai" turbūt ramiai sau ant kranto sėdėtų ir žiūrėtų, kaip vaikas paskęsta, nes gi ne gaisras, nieko čia tokio.

Prisimenu, prieš kokius 8-9 metus Vilniuj buvo daugiabutyje didelis gaisras. Tada šeši žmonės žuvo, nes vienas toks pats nuomonės turėtojas tik prasidėjus gaisrui išėjo į laiptinę, pažiūrėjo, grįžo namo ir nieko nedarė. Po to žurnalistai jo paklausė "tai kodėl nieko nedarei, kodėl gaisrinei neskambinai?" tai jis turėjo nuomonę, kad kas nors kitas gi paskambins.

Tpfu bl.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
Rennais rašė:

eldzei rašė:



Nemanau ir aš, kad paviešins.. o ir nemanau, kad čia žygdarbis.. ne iš kokio gaisro, o iš vandens ištraukti vaiką nėra sunku, įšoko į vandenį ir ištraukė.. va jai iš kokio gaisro tai suprasčiau... o čia...na bent jau mano nuomone..;o




Jo jo, tokie "nuomonės turėtojai" turbūt ramiai sau ant kranto sėdėtų ir žiūrėtų, kaip vaikas paskęsta, nes gi ne gaisras, nieko čia tokio.



Prisimenu, prieš kokius 8-9 metus Vilniuj buvo daugiabutyje didelis gaisras. Tada šeši žmonės žuvo, nes vienas toks pats nuomonės turėtojas tik prasidėjus gaisrui išėjo į laiptinę, pažiūrėjo, grįžo namo ir nieko nedarė. Po to žurnalistai jo paklausė "tai kodėl nieko nedarei, kodėl gaisrinei neskambinai?" tai jis turėjo nuomonę, kad kas nors kitas gi paskambins.



Tpfu bl.


Na, nesakau, kad negerai jog taip padare, bet manau ištraukti vaiką iš vandens dabar ypač kaip ne vasara, dažniausiai upės būna ramios tai nemanau, kad tai yra labai sunku padaryti.. i gaisra einant zino kad bet kokiu atveju nukentes pats daugiau ar maziau nes ugnis ir .tt. o cia ? tik sušlapo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
na sakykime jei tai buvo upėje, o gelbėtojas neturėjo tvirto pagrindo po kojomis, tai net ir vaiką ištraukti nėra paprasta, nes skestantysis kabinasi už gelbėjančiojo ir yra nemaža tikimybė , kad gali abu nuskęsti.
na tik tiek, kad pati žmogaus gyvybė Lietuvoje nėra labai vertinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
carmageddon rašė:

na sakykime jei tai buvo upėje, o gelbėtojas neturėjo tvirto pagrindo po kojomis, tai net ir vaiką ištraukti nėra paprasta, nes skestantysis kabinasi už gelbėjančiojo ir yra nemaža tikimybė , kad gali abu nuskęsti.

na tik tiek, kad pati žmogaus gyvybė Lietuvoje nėra labai vertinama.


Bet suaugęs žmogus tai jam nėra gilu manau tai ir nėra sunku ištraukt, ir ne kokia jūra, kur gali itraukti ir ne kokios bangos, vaiką ištraukti manau nėra sunku, nei jis sunkus nei kas ir panašiai.. nu mano nuomone, bet aišku gerai kad padarė taip bet sakau kad nemanau, kad čia žygdarbis, nes kiekveinas gali kuris moka plaukt išokt į vandenį ir ištraukt ta vaiką..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
mano nuomonė tokia, kad jei yra realus pavojus gyvybei, tai galima vadinti žygdarbiu (pvz. kad ir Černobylio atominės elektrinės gesinimas), jei nėra pavojaus gyvybei, tada tai beabejo - gražus poelgis, bet galima sakyti , kad kažkuria prasme ir žygdarbis. čia kaip pažiūrėsi. beabejo, vaiko tėvams tai bus tikras žygdarbis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
carmageddon rašė:

mano nuomonė tokia, kad jei yra realus pavojus gyvybei, tai galima vadinti žygdarbiu (pvz. kad ir Černobylio atominės elektrinės gesinimas), jei nėra pavojaus gyvybei, tada tai beabejo - gražus poelgis, bet galima sakyti , kad kažkuria prasme ir žygdarbis. čia kaip pažiūrėsi. beabejo, vaiko tėvams tai bus tikras žygdarbis.


Tai taip, černobilis aišku ten žygdarbis, nes žmonės rizikavo ir gavo ten tą radiaciją kuri po to pakenkė daugumai tolimesniam gyveninme.. o čia ką? apart kad šušlapo vandenyje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Taigi buvo garbės apdovonojimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
LTUDanada rašė:

Taigi buvo garbės apdovonojimai


joks čia žygdarbis , ypač tikrai ne tam kad tokius apdovanojimus gautu..ne 100 vaikų išgelbėjo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
eldzei rašė:

carmageddon rašė:

mano nuomonė tokia, kad jei yra realus pavojus gyvybei, tai galima vadinti žygdarbiu (pvz. kad ir Černobylio atominės elektrinės gesinimas), jei nėra pavojaus gyvybei, tada tai beabejo - gražus poelgis, bet galima sakyti , kad kažkuria prasme ir žygdarbis. čia kaip pažiūrėsi. beabejo, vaiko tėvams tai bus tikras žygdarbis.


Tai taip, černobilis aišku ten žygdarbis, nes žmonės rizikavo ir gavo ten tą radiaciją kuri po to pakenkė daugumai tolimesniam gyveninme.. o čia ką? apart kad šušlapo vandenyje?


Tu durnas ar tik apsimeti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

eldzei rašė:



carmageddon rašė:



mano nuomonė tokia, kad jei yra realus pavojus gyvybei, tai galima vadinti žygdarbiu (pvz. kad ir Černobylio atominės elektrinės gesinimas), jei nėra pavojaus gyvybei, tada tai beabejo - gražus poelgis, bet galima sakyti , kad kažkuria prasme ir žygdarbis. čia kaip pažiūrėsi. beabejo, vaiko tėvams tai bus tikras žygdarbis.




Tai taip, černobilis aišku ten žygdarbis, nes žmonės rizikavo ir gavo ten tą radiaciją kuri po to pakenkė daugumai tolimesniam gyveninme.. o čia ką? apart kad šušlapo vandenyje?




Tu durnas ar tik apsimeti?


Pričiom? Tai juk ar ne taip, nereikia lygint černobylio kur ten jau garantuotai buvo kad pavojus bus ir bridima į ežerą kur dabar dar pavasario metu nėra pavojinga suaugusiam žmogui nes nei bangų būna nei dar ko, na aišku sušlapinti , gal peršalti gali bet tai čia smulkmena..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
eldzei rašė:

Pričiom? Tai juk ar ne taip, nereikia lygint černobylio kur ten jau garantuotai buvo kad pavojus bus ir bridima į ežerą kur dabar dar pavasario metu nėra pavojinga suaugusiam žmogui nes nei bangų būna nei dar ko, na aišku sušlapinti , gal peršalti gali bet tai čia smulkmena..


Pritom, kad tu nusipezi.. Žmogus gelbėjo vaikus, o ne ėjo pabraidyt po ežerą. Gelbėjo gyvybes, o tu čia spansgti apie sušlapimą ir peršalimus, kai esmė visai ne tame. Mano patarimas tau būtų tiesiog daugiau nesiteršt šitoj temoj savo pasisakymais, nes nu rimtai, gal užteks jau nemanai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

eldzei rašė:



Pričiom? Tai juk ar ne taip, nereikia lygint černobylio kur ten jau garantuotai buvo kad pavojus bus ir bridima į ežerą kur dabar dar pavasario metu nėra pavojinga suaugusiam žmogui nes nei bangų būna nei dar ko, na aišku sušlapinti , gal peršalti gali bet tai čia smulkmena..




Pritom, kad tu nusipezi.. Žmogus gelbėjo vaikus, o ne ėjo pabraidyt po ežerą. Gelbėjo gyvybes, o tu čia spansgti apie sušlapimą ir peršalimus, kai esmė visai ne tame. Mano patarimas tau būtų tiesiog daugiau nesiteršt šitoj temoj savo pasisakymais, nes nu rimtai, gal užteks jau nemanai?


Taip gelbėjo, nesakau, kad jis negerai padarė, aišku, kad gerai, bet ar čia žygdarbis? kiekvienas gali įbristi į ežerą ir ištraukti vaiką todėl kad čia ne koks gaisras ir t..t kur žino kad daugiau ar mažiau nukentės, o čia tik sušlapo tai .. kiekvienas įbristu ir ištrauktu ir nemanau, kad rizikavo gyvybe savo , suprasčiau žiemą ant ledo kokio ir .t.t o dabar tai nei šalta per daug, nei bangų didelių yra.. nesakau , kad tas žmogus blogai padarė, aišku šaunu, bet nemanau, kad čia žygdarbis kažkoks kad turėtų parašyti delfi.lt beje tai kame esmė jeigu ne tame? kažin ar tas parts žmogus į gaisrą eitų gelbėt vaikų, nemanau..žinojo kad vis tik sušlaps..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na gražu kad ištraukė. Tik nelabai suprantu noro stipriai viešintis. Kas jam nuo to geriau ir kodėl manai, kad šitas poelgis yra ant tiek iškirtinis, kad reikia į naujienų pirmus puslapius kelti arba kad už tai priklauso koks tai apdovanojimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eldzei
eldzei
Pradedantysis
Digitus rašė:

Na gražu kad ištraukė. Tik nelabai suprantu noro stipriai viešintis. Kas jam nuo to geriau ir kodėl manai, kad šitas poelgis yra ant tiek iškirtinis, kad reikia į naujienų pirmus puslapius kelti arba kad už tai priklauso koks tai apdovanojimas.


Taip, sutinku, nemanau, kad čia žygdarbį padarė, kad viešinti reikėtų, kiekvienas gali įbrist į vandenį ir ištraukt, ne koks gaisras ar kas buvo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dziastins
Dziastins
Pradedantysis
vinted rašė:

Mano draugas išgelbėjo skęstantį vaiką, vaikas atsipirko išgąsčiu ir peršalimu, sušlapus telefonui ir negalėjus paskambinti greitajai, pats vėliau nuvežė jį pas gydytojus kol atvyko tėvai ir po to tiesiog pasišalino, tėvai padėkojo, pasikalbėjo, bet jis nepanoro jiems nei duoti savo tlf numerio nei ką, nes nei mano kad padarė žygdarbį.. nei per daug kam giriasi, tik dabar čia sužinojom nes gandai eina.. galvojam su draugais, kad norėtumėm, kad tai paviešintų ir tai būtų padėka už tokius darbus, ar įmanoma kaip nors pvz delfi.lt susisiekus ar su 15min.lt ir papasakojus jie parašytų apie tai straipsnį???


Kam tu toki poelgi nori viesinti kazkur internete ? Kaip ir sakei gandai eina, pazistami zino ir uz tai ji labiau gerbia, ir galbut jam to uztenka, plius ta seima zino, kad jis isgelbejo ir jam padekojo. Tu ir draugai apie tai suzinojot is gandu? Tai nelabai geri draugai, jeigu ne is jo. Tai jei noryt viesinti toki dalyka, manau pirma reiktu ir su juo pasisneketi, o ne spresti uz ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai